abe pisze:Do II ligii grupy wschodniej awansowała Puszcza Niepołomice czyli kolejny wynalazek .
Domyślam się, że w Niepołomicach oprócz Januszy to nie ma kibiców miejscowej drużyny. Ale czy jest w tym miasteczku fan club jakiejś okolicznej drużyny ?
W Niepołomicach jest raczej więcej Cracovi, przynajmnej są lepiej zorganizowani i bardziej widoczni. Po derbach, we Wieliczce na przytanku przesiadkowym na Niepołomice stało ich ok 25os średniej/młodzieżowej ekipy ( przedostatnio) . Wisła też tam jest ale słabo widoczna i miałem wrażenie, że nie udziela się zbytnio pozaboiskowo.
Wieliczka też bez rewelacji po stronie Cracovii, na derbach, zapowiadali się na więcej, a było ich poniżej oczekiwać czyli kilkadziesiąt ( ok 50-80). Wisła istnije we Wieliczce na "Lekarce" jednak jest ich mało ale nadrabiaja fanatyzmem. Druga enklawa Wisły to os Szymanowskiego ale tam jak twierdzi Craxa "nie ma ekipy do bicia". Jednakże bilans Wieliczki to jest ok 80% Craxa , 20% Wisła lub więcej na korzyść Cracovii.
Jadąc z Wieliczki w strone Dobczyc jest tam więcej Cracovii a jadąc w kierunku Gdowa lub Bochnii- więcej Wisły.
Nie chce rozwalić tematu ale post powyżej mojego to bzdury nie mające pokrycia w rzeczywistości. Niepołomice w większości sprzyjają Cracovii, sporo jednak osób za Wisłą i trochę z Hutnika.
Unia Janikowo? Jeśli już bawimy się w zajmowanie niesportowo czyiś miejsc to chyba pierwszeństwo powinien mieć GKS Jastrzębie, który po sezonie miał się przenieść do ligi zachodniej.
Unia Janikowo - 17 miejsce
GKS Jastrzębie - 14 miejsce
a ja mam pytanie dotyczące Hetmana Zamość czy będą zaczynali od A klasy czy jak nie ma szansy na reaktywacje ?
mamonki pisze:
klucz otwierajacy wszystkie zamki jest zajebisty, ale zamek otwierany przez wszystkie klucze jest chujowy.. I tyle w temacie co do szmat i kozakow.
Patrycja, 12 lat, ubrana w koszulkę Stali. Na mecze chodzi z kuzynem i jego dziewczyną: - Nie lubię kibiców i drużyny z Zielonej Góry. Trzeba ich nie lubić, jak jest się kibicem Stali
Spadek do IV ligi: Darzbór Szczecinek, Astra Ustronie Morskie, Bytovia Bytów
IV liga:
Awans do III ligi: Lechia II Gdańsk, Orlęta Reda oraz Pogoń Barlinek i Gwardia Koszalin
Spadek do IV ligi: Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielki, Czarni Czarne, Rodło Kwidzyn, Koral Dębnica
V liga:
Awans do IV ligi: GTS Kolbudy, Start Mrzezino, Pogoń Prabuty, Grom Kleszczewo, Jantar Ustka, Karol Pęplino
Spadek do Klasy A:
z grupy I: KP Sopot, GKS Kowale, Orkan II Rumia, Grunke Somonino
z grupy II: Kolejarz Chojnice, Borowiak Czersk, Gryf II Tczew
z grup Słupsk: Granit Koczała, Brda Przechlewo, Echo Biesowice, Piast Człuchów