Kibice i polityka.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Komisja Kibice.net
Posty: 18
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Komisja Kibice.net » 14.08.2021, 13:40

"Legia Warszawa - a konkretnie rzeczniczka klubu, Izabela Kruk - poinformowała na Twitterze, że kończy współpracę z międzynarodową firmą ZinZino. Firma była odpowiedzialna za dostarczenia "wysokiej jakości produktów wykorzystywanych do suplementacji", jak czytamy.
Równocześnie Izabela Kruk dodała, że klub nie ma wpływu na zachowania pracowników firmy, potępia przejawy agresji i nie przedłuży umowy z ZinZino.
Co się stało? Prawdopodobnie za sprawą stoi jedna z internautek, która zwróciła uwagę klubu na wpisy pracownika firmy ukrywającego się za nickiem "FanTomas Szary" (w internecie można znaleźć jego prawdziwe imię i nazwisko). "FanTomas Szary" jest dyrektorem sprzedaży w ZinZino, który wielokrotnie publikował hejterskie wpisy.

Na jednym z nich przedstawił opinię ws. "parszywca z Żoliborza". Jak wyraźnie zasugerował, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Poza tym w internecie słynie z kontrowersyjnych komentarzy pod adresem kibiców Legii, jak również polityków PiS-u."

#całalegiazawszerazem #muremzajarkiemjestesmywaszastolica
Posty: 1184
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibice i polityka.

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.08.2021, 13:54

"Poza tym w internecie słynie z kontrowersyjnych komentarzy pod adresem kibiców Legii"
no ale najwidoczniej ty należysz- czy tam biorąc pod uwagę twą schizofrenię ujawnioną w nicku, należycie do kategorii osób którym można nasrać na pysk, a one i tak będą merdały ogonem

Komisja Kibice.net
Posty: 18
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Komisja Kibice.net » 14.08.2021, 14:19

jestesmywaszymstolcem pisze:
14.08.2021, 13:54
"Poza tym w internecie słynie z kontrowersyjnych komentarzy pod adresem polityków PiS-u"
no ale najwidoczniej nas możecie obrażać, byle nie pana prezesa - biorąc pod uwagę moją koprofilie ujawnioną w nicku, należymy do kategorii osób którym można nasrać do Wisły, a i tak staniemy murem za Jarosławem
To oficjalne stanowisko Torebka Baby's, czy tylko tych po[(L)egłych] którzy nie zdążyli ukryć się między krzakami w Zagrzebiu?

jestesmywaszastolica
Posty: 1184
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibice i polityka.

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.08.2021, 14:24

to oficjalne stanowisko tych dla których jesteś jednostrzałową kurwą - czyli praktycznie wszystkich osób które miały z tobą styczność

le_suiveur
Posty: 144
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Kibice i polityka.

Post autor: le_suiveur » 16.08.2021, 16:19

W związku z decyzją policji spotkanie 6. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin zagra ze Śląskiem Wrocław, odbędzie się bez kibiców drużyny gości.
Śląsk powinien kupowć bilety na sektory miejscowe i się pojawić bo jak nie to za chwile kazdy sektor gości zamkna

Raiden
Posty: 130
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Raiden » 21.08.2021, 10:14

DZ jak tam Twoja partia, bo minęło kilka miesięcy i jakoś cisza w temacie. Czyżby twój program trafiał jedynie do 16 latków?

2DZ
Posty: 2119
Rejestracja: 31.05.2014, 02:03

Re: Kibice i polityka.

Post autor: 2DZ » 04.09.2021, 22:15

komisarz z kibice.net pisze:
14.08.2021, 13:40
"Legia Warszawa - a konkretnie rzeczniczka klubu, Izabela Kruk - poinformowała na Twitterze, że kończy współpracę z międzynarodową firmą zinZinoW, a firma-krzak była odpowiedzialna za dostarczenia "wysokiej" jakości produktów wykorzystywanych do suplementacji estrogenem, jak czytamy.
Równocześnie Izabela Kruk dodała, że klub nie ma wpływu na zachowania pracowników tamtej firmy, potępia przejawy homoagresji i nie przedłuży umowy z zinZinoW.
Co się stało? Prawdopodobnie za sprawą stoi jedna z internautek, która zwróciła uwagę klubu na wpisy pracownika firmy ukrywającego się za 'nickiem' "fanTomaszaSikory" (w internecie można znaleźć jego prawdziwe imię i nazwisko), a "fanTomasza Sikory" jest dyrektorem sprzedaży w zinZinoW, który wielokrotnie publikował hejterskie wpisy.

W jednym z nich przedstawił opinię z autopsji ws. "parszywca z Żoliborza". Jak wyraźnie zasugerował, chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. Poza tym, w internecie słynie z kontrowersyjnych komentarzy pod adresem kibiców Legii, jak również polityków PiS-u."

#CalaLegiaZawszeRazem #widzewmuremzajohnsonem
Nie zdziwię się, jak właściciel k.p., kodUSKI, wywali ... Krukową, gdy się dowie, że temat dot. jego znajomego pederasty. :)

rAJDÓWA pisze:
21.08.2021, 10:14
"2DZ", jak tam Twoja partia, bo minęło kilka miesięcy i jakoś cisza w temacie. Czyżby Twój program dot. m.in. usunięcia z kk art. 60 nie trafiał jedynie do 16-latek oglądających tvn?
Działamy na razie w IV konspiracji, ale ty nadal pozostaniesz członkiem tmrf, ponieważ w naszych zastępach nie ma miejsca dla takich widzewiaków jak ty. ;)


PS
"SPIS POWSZECHNY CZYLI PRZYGOTOWANIE IZRAELA DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII. BY TEGO DOKONAĆ, ŻYDZI MUSZĄ UTRZYMAĆ WŁADZĘ PRZEZ TRZY KADENCJE, PO TO IM POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ODBUDOWY.

Oto fragment rozmowy, jaką przeprowadziła dziennikarka "Dziennika Zachodniego", Teresa Semik z z-cą dyr. Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach, Grażyną Witkowską 25.05.2012 roku:

Teresa Semik: To prawda, że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu?
Grażyna Witkowska: Do dwóch lat pozostaną w Polsce, póki nie ogłosimy wszystkich wyników. Potem w formie zagregowanej przekażemy je unii europejskiej, a ona zdecydowała, że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.


Czy sądzicie, że inaczej będzie ze spisem w roku 2021?" Oczywiście "żydowski" rząd PiS-u się wszystkiego wyprze, ale trzeba pamiętać, że zgodnie z talmudem oszukać goia to rzecz chwalebna, a cała rodzina morawieckiego, członkowie rządu PiS z kaczyńskim na czele, to ortodoksyjni "żydzi" po talmudycznych szkołach. Nie dziwmy się sojuszowi kaczyńskiego z zandbergiem, jak pisałem, działają wspólnie i w porozumieniu nie od dziś i we wspólnym celu.

Czy wszystko zaczyna układać się w logiczną całość? Pisałem o tym, że PiS zaraz po przejęciu władzy ... zmienił ustawę o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP, wpuszczając do Polski wojska i służby specjalne izraela. Po 2015 roku zaroiło się w Polsce od żołnierzy i oficerów mossadu.

Drugi dzwonek ostrzegawczy to przejęcie przez żołnierzy mossadu kontroli nad polskimi lotniskami. Następny - to plan budowy wielkiego ... Centralnego Portu Lotniczego, lotniska przerzutowego dla żydów z izraela.

Kolejny sygnał ostrzegawczy to przekazywanie przez rząd PiS miliardów z wyrębu lasu dla środowisk żydowskich w USA. Według moich szacunków trafiło tam już około 150 mld USD. I jeszcze jeden - nowelizacja ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach, będących ofiarami represji wojennych, dodano art. 24a, zgodnie z którym tysiącom ocalałych "żydów", ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem przysługuje emerytura z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. Z ustawy tej wynika, że Polacy mają płacić "żydom" za zbrodnie niemców i rosjan.

Rząd PiS-u masowo przyznaje "żydom" obywatelstwa polskie, choć nawet nie znają języka. W ciągu ostatniej dekady ponad pięciokrotnie wzrosła liczba mieszkańców izraela, którzy otrzymali polskie paszporty. Nawet 90% z nich nie mówi nawet po polsku, ani nie ma w planach przeprowadzki do naszego kraju (na razie).

Teraz przejdźmy do sedna - jakie dane chcą od Polaków "żydzi" z PiS-u podczas spisu w roku 2021? Lista może zaszokować, dokładność i zakres danych budzą najwyższy niepokój. Wygląda na to, że ktoś szykuje się do ataku na Polskę:

- tytuł prawny do gospodarstwa domowego, do zajmowanego mieszkania; rodzaj pomieszczeń mieszkalnych, stan zamieszkania mieszkania, własność mieszkania; liczba osób w mieszkaniu, powierzchnia użytkowa mieszkania, wyposażenie mieszkania w urządzenia techniczno-sanitarne, rodzaj stosowanego paliwa do ogrzewania mieszkania, tytuł prawny do zamieszkiwania w mieszkaniu; rodzaj budynku, w którym znajduje się mieszkanie, stan zamieszkania budynku, wyposażenie budynku w urządzenia techniczne, powierzchnia użytkowa mieszkań w budynku, liczba izb w budynku, własność budynku, liczba mieszkań w budynku i wreszcie – rok wybudowania budynku.
- fakt przebywania kiedykolwiek za granicą; kraj i miejsce zamieszkania osób, które kiedykolwiek wyjeżdżały za granicę; przynależność narodowa lub etniczna, wyznanie; język, w którym mieszkańcy posługują się „w kontaktach domowych”
- bieżący status aktywności zawodowej - pracujący, bezrobotni, bierni zawodowo; lokalizacja miejsca pracy, rodzaj działalności zakładu pracy, zawód wykonywany, status zatrudnienia, wymiar czasu pracy, rodzaj źródła utrzymania osób, rodzaje pobieranych świadczeń socjalnych,
- niepełnosprawność, samoocena niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności lub niezdolności do pracy, grupy schorzeń powodujące trudności w wykonywaniu codziennych czynności.

Wyjątkowo szczegółowy, prawda? Teraz połączmy kropki. Pisałem o tym wiele razy, że największym problemem Polski są uprawnieni do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Obciążają oni państwo w stopniu nadzwyczajnym, bo zobowiązania te wynoszą około 4 biliony złotych. Bez nich Polska ma dług około 56% PKB, z nimi ponad 320% PKB. Uprawnionych do świadczeń emerytalnych jest ponad 9 mln Polaków. Dziwne, liczba bardzo zbliżona do liczby mieszkańców izraela. Rozwiązanie jest jedno, pozbyć się uprawnionych do świadczeń emerytalno-rentowych. No i tu Polska okazuje się być liderem.

W kategorii wiekowej ponad 70 lat zaszczepionych jest blisko 70%, Liczba wyszczepień spada wraz z wiekiem, w wieku ponad 65 lat wynosi 50%. Kampania szczepień wśród seniorów nie ustaje, a wręcz się nasila. Trzeba pamiętać o tych kilometrowych kolejkach do szczepień w niższych grupach wiekowych. Łącznie w Polsce zaszczepiono już ponad 11 mln osób. Jeżeli 80% z nich umrze w ciągu następnych 10 lat znajdzie się sporo wolnego miejsca.

Czy podobne wnioski są uprawnione? Jeżeli spojrzeć na to, co robił żydowski rząd PIS od początku pandemii, to jak najbardziej. Niszczenie polskiej przedsiębiorczości, miejsc pracy, najważniejsze, Polska była jednym z nielicznych krajów na świecie, gdzie rząd nie dopuścił do sprzedaży leków zabezpieczających lub łagodzących przebieg choroby. Takie leki bez recepty były dostępne nie tylko w Zachodniej Europie, USA, ale także Ameryce Łacińskiej, Afryce i w Azji. Rząd PIS jako jeden z nielicznych zablokował Polakom dostęp do lekarza, do pomocy medycznej, do leczenia choroby, zabił w ten sposób ponad 100 000 ludzi i miliony okaleczył, gdyż wirus wywołał u wielu trudne do odwrócenia zmiany, zwłóknienia płuc, choroby serca, uszkodził tarczycę, trzustkę, wątrobę. Skrócono tym ludziom życie o wiele lat i wielu z nich umrze w ciągu następnych 10-15 lat.

Czy jeszcze trzeba coś więcej dodać? I dalej Polacy gapią się jak krowa na malowane wrota, tymczasem prowadzona jest w sposób brutalny i cyniczny wojna przeciwko Polsce i Polakom.

Dariusz Nejman"
https://images91.fotosik.pl/482/820b8673c74b13b6.png

The-Best.Dobry-Ziom
Posty: 88
Rejestracja: 30.11.2021, 10:35

Re: Kibice i polityka.

Post autor: The-Best.Dobry-Ziom » 11.12.2021, 02:59

https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 317763405/
Obrazek
Na rządacych polegać nie można na ich tvpis również więc wszystko pozostaje w naszych rękach. Wpłacajmy pieniądze na [link].
Obrazek

23 cm w zwisie
Posty: 281
Rejestracja: 23.07.2014, 15:14

Re: Kibice i polityka.

Post autor: 23 cm w zwisie » 11.12.2021, 11:58

To jest śmiechu warte, żeby przez tyle dni udało się zebrać 22 tys z potrzebnych 60 tysięcy. W środowisku tyle organizacji, ugrupowań nacjonalistycznych, tyle największych polskich klubów z rzeszą kibiców (Legia,Śląsk,Lechia i dziesiątki innych) wieszały transparenty dla Janusza, generalnie ludzie w całej Polsce się angażowali w zbiórki dla JW, a tu po 6-7 dniach zbiórki są 22 tysiące uzbierane..
Przecież takie kwoty to Legia po jednym meczu to na trybunach na oprawy zbiera...
Te marne 60 tysięcy to w 2-3 dni powinno być zamknięte.
Niestety ale mam przeczucie, że Janusz już nigdy nie zobaczy ojczystej ziemi.. Chociaż może to i dobrze, bo jakby po tylu latach tu wrócił i zobaczył co się tu odpierdala, to by wziął pistolet i znowu by zastrzelił jakiegoś polityka ;)

The-Best.Dobry-Ziom
Posty: 88
Rejestracja: 30.11.2021, 10:35

Re: Kibice i polityka.

Post autor: The-Best.Dobry-Ziom » 11.12.2021, 13:00

Skoro Pani Ewa córka J.W. [link] zastąpiła [link] to wnioskuję że sama oddała swoje 5 tysięcy ale w jednym masz racje bo celebryta bąkiewicz szarpnął się aż na 10 zł.
Obrazek
Obrazek

Łysy z Huty
Posty: 104
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Łysy z Huty » 16.12.2021, 21:51

Czy ja dobrze widzę że pojawił się tu lewacki lachociąg,sympatyk czarnych pał?

WOLNOŚĆ DLA WALUSIA!

Tosiek
Posty: 250
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Tosiek » 17.01.2022, 18:49

No i co tępe chuje z divide1908 na czele?
Gdzie się podział ten wasz piękny świat bez segregacji sanitarnej??
Jak pisaliśmy z PROSTO co będzie za jakiś czas to się pelikany śmialiście że teorie spiskowe...Dziś to wszystko dzieje się na waszych oczach tępe covidianskie dzbany.

Mam nadzieję że brać kibolska zorganizuje ogólnopolski protest przeciwko segregacji sanitarnej bo z tego co słyszałem Pogoń Szczecin już kombinuje żeby na mecze nie wpuszczać tych którzy nie poddali się eksperymentowi medycznemu.

Ps. Je*** korona paranoję i wszystkich wyznawców nowej religii covid-19.
upa upa k u r e w kupa

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 17.01.2022, 19:44

Pogoń już skomentowała pomysł segregacji swojego prezesa i za to szacunek bez względu na barwy klubowe

w ten weekend ogólnie w całej Polsce w końcu ruszyli się kibole na manifestacje nawet taka Elana

późno w c*** ale dobrze ze niektorzy zmądrzeli zamiast się kompromitować i wodę mineralna wozić k***** lekarskim pod szpitale

ale wystraszone k**** w maskach stojące w kolejce po szczepionki są nawet wśród tzw chuliganow i tacy powinni się samoodjebac ze świata i środowiska

nikodem
Posty: 1312
Rejestracja: 09.09.2013, 15:01

Re: Kibice i polityka.

Post autor: nikodem » 17.01.2022, 20:03

Pierwszy raz się z tobą w pełni zgadzam.
ŁKS ŁÓDŹ AWanturnicy

wkswawelhooligans
Posty: 52
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Kibice i polityka.

Post autor: wkswawelhooligans » 17.01.2022, 20:14

ekipy biorą pięciocyfrowe sumy za spokój na meczach u siebie a na lewych certyfikatach zarabia się spokojnie kilka razy tyle

Dlatego dla większości biznesowo najlepiej żeby ten cyrk trwał i nie spodziewajcie się opraw na ten temat ani głosu sprzeciwu z największych miast

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 17.01.2022, 21:23

to może już pora przestać te zapijaczone mordy i rozciągnięte dresy wycierać wyklętymi i powstańcami....... jak się bez słowa sprzedaje wolność za pare złotych?

AK takim k***** szmalcownikom jak wy strzelała w tył głowy

wiernyioddany
Posty: 217
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibice i polityka.

Post autor: wiernyioddany » 17.01.2022, 22:13

Na stadionach Anty 60, śmierć konfidentom, UEFA mafia itp a duża część mimo że ma jasne zdanie na temat szczepionek to i tak poleciała po szpryce jak sprzedajna ku*** tylko po to żeby móc na wakacje lecieć. ...tfuuuuuu .
---- Łódzkości Fanatycy ----

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 18.01.2022, 02:54

żeby każda zaszczepiona ku*** zdychala w męczarniach tego życzę sobie i wam pozdrowienia do więzienia smiec chujom po szprycy!

Tosiek
Posty: 250
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Tosiek » 18.01.2022, 16:09

No tak to jest wiernyioddany. Poświęcić swoje zdrowie by móc swobodnie polecieć na tydzień na wakacje no ale każdy robi ze swoim życiem i zdrowiem co chce.
Niech się tylko patafiany odpierdolą od normalnych ludzi którzy nie mają zamiaru iść po szprycę.
Szkoda jedynie dzieci...Jakim trzeba być bezmózgiem by własne dziecko poddać eksperymentowi medycznemu.Bo jakieś opłacone skurwysyny mówią że trzeba.Jakim trzeba być tępym pelikanem by wierzyć tym sprzedajnym k*****.
upa upa k u r e w kupa

NowyNowy
Posty: 283
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Kibice i polityka.

Post autor: NowyNowy » 18.01.2022, 17:26

lepszyodciebie pisze:
17.01.2022, 19:44
Pogoń już skomentowała pomysł segregacji swojego prezesa i za to szacunek bez względu na barwy klubowe

w ten weekend ogólnie w całej Polsce w końcu ruszyli się kibole na manifestacje nawet taka Elana

późno w c*** ale dobrze ze niektorzy zmądrzeli zamiast się kompromitować i wodę mineralna wozić k***** lekarskim pod szpitale

ale wystraszone k**** w maskach stojące w kolejce po szczepionki są nawet wśród tzw chuliganow i tacy powinni się samoodjebac ze świata i środowiska
Zaszczepiłem się i jestem zadowolony z tego powodu :)
I c*** Ci do tego bandzwole j*****.....segregacji nie popieram, i nara.

Moje życie mój wybór popierdoleńcu, a komu się to opłaci to życie dowiedzie.....

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 18.01.2022, 20:05

i bardzo dobrze zrobiłeś mam wielka nadzieje ze kolejnych dawek już nie doczekasz ani ty ani tobie podobne scierwa a świat będzie tylko lepszy !!!!

NowyNowy
Posty: 283
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Kibice i polityka.

Post autor: NowyNowy » 18.01.2022, 20:34

lepszyodciebie pisze:
18.01.2022, 20:05
i bardzo dobrze zrobiłeś mam wielka nadzieje ze kolejnych dawek już nie doczekasz ani ty ani tobie podobne scierwa a świat będzie tylko lepszy !!!!
Sssssi pizzzdoo jak to masz w zwyczaju :)

kat.
Posty: 678
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibice i polityka.

Post autor: kat. » 18.01.2022, 21:19

Dalej się napierdalajcie (szczepy vs antyszczepy) i życzcie jedni drugim śmierci, a oni się cieszą, że tak pięknie was rozegrali. Majstersztyk po prostu. A biznes koronawirusowy się kręci w najlepsze.

Hugo Boss
Posty: 47
Rejestracja: 22.04.2018, 21:48

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Hugo Boss » 18.01.2022, 21:40

Prawdziwym wrogiem jest ten, kto chce nas skłócić.
RKS MOTOR LUBLIN

nikodem
Posty: 1312
Rejestracja: 09.09.2013, 15:01

Re: Kibice i polityka.

Post autor: nikodem » 18.01.2022, 22:43

Dokładnie,oni to mają na celu by dzielić i tak podzielony Naród,a sami i z PełO i z sPISu poza kamerami sie klepią po plecach(urodziny Mazurka z RMF)
ŁKS ŁÓDŹ AWanturnicy

mieczem
Posty: 2
Rejestracja: 17.01.2022, 18:55

Re: Kibice i polityka.

Post autor: mieczem » 18.01.2022, 23:16

Majstry, jak to jest ? Można psa podpierydolić ? Pies wali mandatami.
Szczęście w nieszczęściu pies robi po cywilnemu coś czego nie powinien.

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 18.01.2022, 23:19

[link]

juz h** w wylewy udary zakrzepice i myocarditisy co wzrosły w ubiegłym roku o 8000% i h** ze w oficjalnej bazie vaerts ta szpryca zajebala w rok więcej ludzi niż wszystkie inne razem wzięte od 1950 roku bo wiadomo ze te śmiecie ludzkie czytają najwyżej etykiety na puszkach ale jak ktoś się zaszprycowal mimo ze w każdym polskim mieście za kilka złotych to się załatwia od ręki to zwyczajnie jest jebanym tępym hujem i nikt nie będzie za takim płakać czysta selekcja naturalna i tylko się cieszyć

DarioRomanoli
Posty: 59
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Kibice i polityka.

Post autor: DarioRomanoli » 19.01.2022, 09:40

kat. pisze:
18.01.2022, 21:19
Dalej się napierdalajcie (szczepy vs antyszczepy) i życzcie jedni drugim śmierci, a oni się cieszą, że tak pięknie was rozegrali. Majstersztyk po prostu. A biznes koronawirusowy się kręci w najlepsze.

Słuszna uwaga. W ostatnim czasie ponownie zbełtano Nas w wieloraki sposób, a tutaj co niektórzy stają do walki o kolejny podział i ukazanie, kto jest najczystszym typem nordyckim.

Tutaj mały przykład. Wczoraj odbyło się posiedzenie komisji poselskiej, poruszyli sprawę młodej kobiety, która nie otrzymawszy pomocy w szpitalu w Rybniku umarła, tak w największym skrócie. Do obejrzenia tutaj:

https://m.youtube.com/watch?v=2e79t7E7Wy8

Relacja mamy 13.40, tłumaczenie urzędników szpitala w kitlach 1.57.10, kulminacja sprawy, kierownik soru i jego pokrętne tłumaczenie 3.13.40

Tosiek
Posty: 250
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Tosiek » 19.01.2022, 14:52

To że te ż...... k**** podzieliły naród to już wiadomo od dawna.
Piszesz kat. że jest walka szczepy vs antyszczepy tylko że ci co się nie zaszczepili nie każą iść się szczepić innym a w drugą stronę już to tak nie wygląda.
Tępe chuje po 3 dawkach którym siada odporność dalej uważają że zagrożeniem są nie zaszczepieni.
c*** z tym że ktoś nie ma jakichkolwiek objawów choroby ale jest zagrożeniem bo tak powiedziały w tv opłacone k****.
Test pcr to następna ściema dla idiotów. Idziesz zdrowy na test wychodzi pozytywny i lecisz na kwarantannę z covidem.
Jakim trzeba być matołem by w to wierzyć.
A takich matołów są miliony.


No ale trzeba też wspomnieć że c-19 to nie tylko narzędzie do wyszczepienia ludzkości.
Głównym powodem tej całej plandemii jest Wielki Reset cywilizacji.
Nie będę się tu zbytnio rozpisywał,każdy może sobie znaleźć w internecie i wyciągnąć samemu wnioski.
Napiszę tylko tyle że za 2-3 lata będzie taka bieda że ludzie będą się napierdalać o kawałek chleba.
Jak wielu świadomych ludzi mówiło przez lata o NWO to byli wyzywani od foliarzy i szurów.
Dziś to dzieje się na naszych oczach a to dopiero początek...

Trzeba być przygotowanym na najgorsze a nie jak covidianie żyć w bajce w której wszystko się dobrze kończy.
upa upa k u r e w kupa

nikodem
Posty: 1312
Rejestracja: 09.09.2013, 15:01

Re: Kibice i polityka.

Post autor: nikodem » 19.01.2022, 15:54

Tez coś czuje ze bedzie nie ciekawie,złe czasy mogą nadejśc,w dodatku ruskie przy ukrainie jeszcze tylko wojny brakuje.
ŁKS ŁÓDŹ AWanturnicy

PSonTour
Posty: 86
Rejestracja: 18.12.2017, 16:47

Re: Kibice i polityka.

Post autor: PSonTour » 19.01.2022, 22:06

Dojdzie do tego ze oosby,które sie nie zaszczepia nie będą mogły kupić nawet jedzenia,bo z tego co 2 lata temu sie smiano dzisiaj dzieje sie na naszych oczach a, to dopiero początek...

Karmaaa
Posty: 147
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Kibice i polityka.

Post autor: Karmaaa » 19.01.2022, 23:03

jak to usłyszalem w radiu czy tam tv ''płynnie przechodzimy z czwartej fali do piątej'' :D jak u Barei

covida przechodziłem pewnie już conajmniej ze 2 razy, wiec szczepienie mi nie potrzebne. (nie jestem antyszczepem, dziecko szczepiłem na wszystko co tam trzeba, oprocz covida oczywiscie). Staram się żyć tak jak przed covidem, nie narzucam sobie sam ograniczeń.

Ale tak odchodząc od obrzucania się błotem szzczepionkowców i anty, ostatnio mam taką refleksje.
Jesli faktycznie dla wielu ludzi pandemia jest stworzona w celu ''zmniejszenia populacji'', jesli to zmowa koncernów farmaceutycznych NWO itp żeby podać ludziom jakieś gówno, to tak na zdrowy rozsądek docelowa grupa, którą bezpośrednio chcieliby zwalczać - to właśnie antyszczepionkowcy.
Ani na nich nie zarobią, ani nic z nich nie będą mieli, a dodatkowo gro z tych najbardziej walecznych w sprawie antyszczepionkowej są generalnie zwolennikami róznych teorii, które są nie po myśli tym, którzy rzekomo mieliby stać za tym całym wirusem.....
dodatkowo wiadomo nie od dziś, żeby kogoś do czegoś zmusić trzeba go najpierw nastraszyć, najlepiej w takiej formule jak własnie się to odbywa (nie szczep się to zobaczysz)

żebyśmy się dobrze zrozumieli. Uważam że każdy powinien mieć prawo wyboru, i jest bardzo dużo argumentów żeby jednak stawiać na własną odporność, sam za tym jestem... ale patrząc na to wszystko obiektywnie, ciężko rozpatrywać takie coś zero jedynkowo że jest tak albo tak - i c***...
Troszke inaczej patrzyłem na to wszystko dopóki nie odeszło ze świata parę osób z mojego pokolenia które znałem, i które z róznych przyczyn jednak się nie szczepiły.

nikodem
Posty: 1312
Rejestracja: 09.09.2013, 15:01

Re: Kibice i polityka.

Post autor: nikodem » 19.01.2022, 23:30

Nie chodzi o negowanie tej choroby,bo nie wątpliwie ten wirus istnieje,a nie wierzy w to tylko ten ko nie zetchnął się z c19,lub ktoś z jego otoczenia.
ŁKS ŁÓDŹ AWanturnicy

procarz
Posty: 21
Rejestracja: 06.11.2021, 13:16

Re: Kibice i polityka.

Post autor: procarz » 19.01.2022, 23:38

Fakty są takie, że średnia wieku zgonów z covidem w Polsce to 75 lat (całkiem podobny wiek do średniej długości życia w Polsce), ponad 80% zmarłych ludzi miało choroby współistniejące, a dla ludzi poniżej 60 lat wirus jest bardzo małym zagrożeniem o ile nie mają innych chorób, nie są otyli itp. Dla młodych ludzi, a dzieci w szczególności szczepienie na ten wirus nie ma sensu. Tak samo kuriozalne jest segregowanie ludzi ze względu na to czy się zaszczepili czy nie, bo już od dawna wiadomo, że szczepionka nie zapobiega nawet transmisji wirusa, więc zaszczepieni nadal innych zarażają. Więc jaka jest logika w tym, że na przykład niezakażony niezaszczepiony ma gdzieś mieć zakaz wejścia podczas gdy zakażony zaszczepiony może chodzić i rozsiewać?

Nie wiem skąd o teorie o 'depopulacji' szczepionką, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że znaczna część "teorii spiskowych" jest wypuszczana i rozpowszechniana przez różne służby żeby ośmieszyć te racjonalne teorie doklejając do nich totalnych odklejeńców - stąd na przykład od razu próby kojarzenia sceptyków z prawdziwymi antyszczepionkowcami, którzy są małą mniejszością wśród tych, którzy widzą jaką farsą jest to co się dzieje wokół tego całego covida, bo przecież większość ludzi nie miała i nie ma problemu szczepić swoich dzieci sprawdzonymi szczepionkami na rzeczywiście groźne choroby.

W tym wszystkim chodzi raczej o budowanie systemu kontroli i inwigilacji nad społeczeństwem na wzór tego co mają w Chinach, tzw social credit. Te paszporty szczepionkowe dały im idealne narzędzie do tego aby rozdzielić ludzi na tych pokornych konformistów, którzy się dostosują do tego co żąda od nich władza nieważne jakie głupie by to nie było i tych którzy z natury są niechętni totalitarnej władzy. Dzięki temu mogą tych drugich dyskryminować, odbierać im prawa bez naruszania poprawności politycznej i przy poklasku tych którzy się podporządkowali i chcą za to jakiejś nagrody i przywilejów. Nie mówię, że wszyscy, ale wielu zaszczepionych myśli tak - skoro ja się zaszczepiłem to powinienem mieć z tego powodu przywileje i denerwuje ich jak widzą, że niezaszczepieni nie są karani, więc naciskają na restrykcje, co dużo rządów na świecie skrzętnie wykorzystuje.

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 20.01.2022, 00:17

„Dużo rządów” to próbuje się wymiksować z tego cyrku bo dzisiaj boris ogłosił koniec paszportów i wszelkich masek a od kilku dni do tego samego szykuje się kilka innych krajów. W usa 50 na 51 stanów się na to wyjebalo a sąd najwyższy uznał dzisiaj za nielegalne. szef pfizera boura powiedział ze to już ostatnia fala świętej wielkiej pandemii a to samo gadają gatesy i inne „wazne osobistości”

Cyrk się kończy a kto dał z siebie zrobić frajera przez te dwa lata to już frajerem zdechnie

strazaksam
Posty: 201
Rejestracja: 20.01.2010, 18:22

Re: Kibice i polityka.

Post autor: strazaksam » 20.01.2022, 01:38

[link]

StefanBatory
Posty: 91
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Kibice i polityka.

Post autor: StefanBatory » 20.01.2022, 02:35

Jako, że jest to forum kibicowskie i temat połączony, mówiliście o kimś kto chce nas skłócać, czy piłka nożna nie przychyla się jako tako by skłócać ludzi ? Walczą czerwoni z niebieskimi itd. Wszędzie macie podziały na takich co lubią coca-colę, a jedni pepsi i tak w kółko Macieja. Mnie o dziwo ten syf ominął szerokim łukiem, a staram się iść na przekór obostrzeniom od początku. Tak jak ktoś powiedział, to wszystko co się działo od 2 lat to osłabianie, niszczenie naszej odporności. Szkoda, że tak późno się to zaczyna rozkręcać jak już coraz więcej ludzi otwiera oczy, a sternicy spierdalaja. Kto sie nachapał to się nachapał, tylko że ci mali my oberwaliśmy/oberwiemy po d**** najmocniej.
Ps. Mnie uczono, że to co Ci daje rząd za darmo to lepiej nie tykać.

DarioRomanoli
Posty: 59
Rejestracja: 22.09.2021, 11:02

Re: Kibice i polityka.

Post autor: DarioRomanoli » 20.01.2022, 10:42

procarz pisze:
19.01.2022, 23:38

Nie wiem skąd o teorie o 'depopulacji' szczepionką, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że znaczna część "teorii spiskowych" jest wypuszczana i rozpowszechniana przez różne służby żeby ośmieszyć te racjonalne teorie doklejając do nich totalnych odklejeńców - stąd na przykład od razu próby kojarzenia sceptyków z prawdziwymi antyszczepionkowcami, którzy są małą mniejszością wśród tych, którzy widzą jaką farsą jest to co się dzieje wokół tego całego covida, bo przecież większość ludzi nie miała i nie ma problemu szczepić swoich dzieci sprawdzonymi szczepionkami na rzeczywiście groźne choroby.
Dokładnie, też mi to przeszło przez głowę, ale na innym przykładzie: chemitralis. Samoloty latają po niebie rozpylają trucizny. Widzimy to na własne oczy w postaci smug kondensacyjnych ciągnących się za aeroplanem. Co jest wielce dyskusyjne. No ale lotnictwo amerykańskie kilkakrotnie rozpylało po niebie określone substancje dla określonych celów, z powodzeniem - oficjalnie udokumentowane.
Łatwo zdyskredytować przeciwnika, gdy przykleja mu się gębę. Typa z ząbkami czosnku w nosie i nocnikiem na głowie trudno traktować poważnie. A tak się robi z przeciwnikami. Łatwiejsza jest zmasowana propaganda.
Karmaaa pisze:
19.01.2022, 23:03

Ale tak odchodząc od obrzucania się błotem szzczepionkowców i anty, ostatnio mam taką refleksje.
Jesli faktycznie dla wielu ludzi pandemia jest stworzona w celu ''zmniejszenia populacji'', jesli to zmowa koncernów farmaceutycznych NWO itp żeby podać ludziom jakieś gówno, to tak na zdrowy rozsądek docelowa grupa, którą bezpośrednio chcieliby zwalczać - to właśnie antyszczepionkowcy.
Ani na nich nie zarobią, ani nic z nich nie będą mieli, a dodatkowo gro z tych najbardziej walecznych w sprawie antyszczepionkowej są generalnie zwolennikami róznych teorii, które są nie po myśli tym, którzy rzekomo mieliby stać za tym całym wirusem.....
dodatkowo wiadomo nie od dziś, żeby kogoś do czegoś zmusić trzeba go najpierw nastraszyć, najlepiej w takiej formule jak własnie się to odbywa (nie szczep się to zobaczysz)
Ostatnio mignęła mi książka i jej recenzja, gdzie ponoć są ukazane twoje wątpliwości i pytania.
COVID-19 Globalna mistyfikacja Józef Białek
StefanBatory pisze:
20.01.2022, 02:35
Jako, że jest to forum kibicowskie i temat połączony, mówiliście o kimś kto chce nas skłócać, czy piłka nożna nie przychyla się jako tako by skłócać ludzi ? Walczą czerwoni z niebieskimi itd.
Raczej u nas jest to RYWALIZACJA na określonych zasadach (często niestety łamanych). Chcemy mieć lepszy doping, lepsze liczy, ładniejsze flagi i oprawy, większe młyny, zlać przykładnie tych drugich itd.
Jak to ma się do jałowych kłótni serwowanych przy byle okazji, typu TUSKACZ.

eMTe4
Posty: 207
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Kibice i polityka.

Post autor: eMTe4 » 20.01.2022, 12:08

lepszyodciebie pisze:
20.01.2022, 00:17
„Dużo rządów” to próbuje się wymiksować z tego cyrku bo dzisiaj boris ogłosił koniec paszportów i wszelkich masek
Ten błazen Johnson już w zeszłym roku pierdolił, że trzeba traktować covida jak zwykłą grypę po czym przy wzroście zachorowań wprowadził obostrzenia. Nie mogę znaleźć linka na ten temat, ale było to chyba w czerwcu. Koniec cyrku będzie jak się wielkie koncerny farmaceutyczne nachapią kasy.
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

lepszyodciebie
Posty: 143
Rejestracja: 04.01.2022, 16:41

Re: Kibice i polityka.

Post autor: lepszyodciebie » 20.01.2022, 13:04

Racja ale tym razem ta gadanina dużych misiów zbiegła się w czasie z rekordowymi spadkami akcji Biontechu moderny i reszty koncernów

[link]
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, Cyklon, Jabollo, WojtasArka i 93 gości