Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

StTropez
Posty: 11
Rejestracja: 07.04.2019, 01:29

Re: Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

Post autor: StTropez » 28.09.2019, 13:21

Potezny Warmianin pisze:
28.09.2019, 13:10
Ewidentnie musieli dawac dzisiaj zapomogi z opieki spolecznej bo k******* dokazuja na internecie nacpane.Sluchaj wyjasniona ladacznico, ja wiem ta ku*** co cie adoptowala wyjechala do niemiec sie ruchac i ja zabili i teraz nie masz komu podkradac stanikow a poruszac to bedziesz dzisiaj glowka sponsora worze na sperme.
Arkan wybralas/es juz sobie plec ? bo nie wiem jak sie do ciebie zwracac ale w sumie to mi kolo c**** lata masz nowa kolezanke na forum to sie bawcie dalej zboczency az torebki beda swiszczec
nie jest ci ruchana k**** trochę smutno, że wszyscy ci cisną od k**** i debili a ty się dalej tu prujesz?
tak trudno jest ci ruchana k**** zrozumieć, żebyś stąd wypierdalał?
tak bardzo miałeś w życiu przejebane, k**** ruchana, że musisz się tu udzielać i dzielić się z innymi traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa?
W**********

iparts.pl
jestesmywaszastolica
Posty: 1414
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

Post autor: jestesmywaszastolica » 28.09.2019, 13:23

jesteś najlepszą a zarazem najśmieszniejszą personifikacją swoich wpisów hahaha
chyba ty
ps. nie huśtaj się tylko ;)

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

Post autor: rick.k » 28.09.2019, 20:16

Arkan, admin na Twoje szczęście to wyciął... ponoć jesteś z bandy/ekipy/bojówki Motoru, zwał jak zwał :D a pisaleś i się gorączkowałeś jak dziecko :D
"Kibice" de facto umarli po "nethit", był przebłysk kumatości w domenie "pl" :D Obecnie to taka dyskusja jak powyżej.

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

Post autor: Jorguś Kiler » 28.09.2019, 21:48

Rick nie wcinaj im się bo jestesmywaszastolica z łapą w gaciach czeka na odpowiedź potężnego warmianina.W razie czego Arkan czeka w pogotowiu :D

Suczysko
Posty: 614
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Instrukcja dla przewieszkowcow - przesluchanie.

Post autor: Suczysko » 28.09.2019, 22:58

Potezny Warmianin pisze:
28.09.2019, 13:10
Ewidentnie musieli dawac dzisiaj zapomogi z opieki spolecznej bo k******* dokazuja na internecie nacpane.Sluchaj wyjasniona ladacznico, ja wiem ta ku*** co cie adoptowala wyjechala do niemiec sie ruchac i ja zabili i teraz nie masz komu podkradac stanikow a poruszac to bedziesz dzisiaj glowka sponsora worze na sperme.
Arkan wybralas/es juz sobie plec ? bo nie wiem jak sie do ciebie zwracac ale w sumie to mi kolo c**** lata masz nowa kolezanke na forum to sie bawcie dalej zboczency az torebki beda swiszczec
odbebnij teraz , że swieżak p**** wykonał zadanie, napioł się i kibice mu odpisują

to powinien być ban dla tego ćwieka z automatu. Ktoś to mederuje?
ja sądze że tu jest więcej policji niż kibiców

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19SWA23, huliganzknet, kixx83, kobe, konuss3, TAO i 316 gości