Zaglebie-Steaua

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Olsztynianin
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 210
Rejestracja: 02.03.2007, 13:09

Re: .

Post autor: Olsztynianin » 08.08.2007, 21:57

Alien_ZL pisze:No, wygląda wg TV że było nas koło stówki (niestety nie mogłem - z przyczyn obiektywnych :( )
Doping chyba każdy wychwycił na pewno kilka razy podczas meczu (porównując do - bądź co bądź - europejskiej firmy jaką jest Steaua w 8 głów w Polsce - rewelacja).
Piłkarsko walka do ostanich minut - niestety druga bramka była już knockoutem dla nas :(
Nie przesadzajmy z ta rewelacja... 100osob w walce o LM? Nie ma co pisac ile Rumunow bylo u nas tylko ogladac sie na siebie...
Zaglebie sie zaprezentowalo w sumie jak powinno. Od nich nie ma co oczekiwac tego co po Legii, Lechu, Wisle czy Widzewie
Ostatnio zmieniony 08.08.2007, 21:58 przez Olsztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

iparts.pl
Haszysta
Posty: 11
Rejestracja: 22.03.2007, 12:02
Lokalizacja: BTM

:)

Post autor: Haszysta » 08.08.2007, 21:57

czy flagi po lewej stronie bułgarow byly powieszone na odwrut czy tylko mi sie tak zdawalo ?
NARAZIE NIC

Skladak
Posty: 35
Rejestracja: 05.05.2007, 12:09

Post autor: Skladak » 08.08.2007, 22:00

kapo pisze:Dziwne to jakies, biało czerwona flaga niby do gory nogami z jakims napisem "ultra" czy "ultras" ale mimo ze napis do gory nogami to biel na gorze a czerwien na dole. O co z ta flaga chodzilo? Szczegolnie ona zwróciła moją uwage.
Dwa kotły, dwa kotły a doping taki ze...
Była to flaga czerwono-biała-bordowo-biała czy jakoś tak. Na jednej połówce napis ultra (na tej czerwono-białej), a na drugiej jakiś drugi napis nie pamiętam jaki. Na pewno nie była to żadna polska flaga!

Zagłębie zaprezentowało się dobrze.
GKS BEŁCHATÓW!

B.
Posty: 237
Rejestracja: 26.02.2007, 20:00

Re: :)

Post autor: B. » 08.08.2007, 22:05

Haszysta pisze:czy flagi po lewej stronie bułgarow byly powieszone na odwrut czy tylko mi sie tak zdawalo ?
Rumunów raczej :wink:

oddBoy
Posty: 145
Rejestracja: 10.03.2007, 21:13

Post autor: oddBoy » 08.08.2007, 22:06

zauwazylem to samo co skladak, tzn ta flaga miala 4 kolory lecz najbardziej widoczne byly barwy czerwono biale stad ten zamęt ;) a na tych innych kolorach(bodajze niebieski) byla jak sie domyslam nazwa grupy. w ogole duzo mieli flag z czlonem ultra(s)
[link]

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Re: .

Post autor: Cała Polska J... » 08.08.2007, 22:09

Olsztynianin pisze:
Alien_ZL pisze:No, wygląda wg TV że było nas koło stówki (niestety nie mogłem - z przyczyn obiektywnych :( )
Doping chyba każdy wychwycił na pewno kilka razy podczas meczu (porównując do - bądź co bądź - europejskiej firmy jaką jest Steaua w 8 głów w Polsce - rewelacja).
Piłkarsko walka do ostanich minut - niestety druga bramka była już knockoutem dla nas :(
Nie przesadzajmy z ta rewelacja... 100osob w walce o LM? Nie ma co pisac ile Rumunow bylo u nas tylko ogladac sie na siebie...
Zaglebie sie zaprezentowalo w sumie jak powinno. Od nich nie ma co oczekiwac tego co po Legii, Lechu, Wisle czy Widzewie
ty tak sie nie czepiaj Zagłebia bo twoj klubik niczym szczegolnym sie nie wyrozniał i nie wyroznia a pewnie dalej podniecasz sie waszym wyjazdem ( nie pamietam gdzie) i myslisz ze wszystkie rozumy w olsztynie pozjadaliscie :shock: . Liczba napewno nie rewelacyjna ale przyzwoita. Tyle

Alien_ZL
ban
Posty: 20
Rejestracja: 18.03.2007, 00:55

Re: .

Post autor: Alien_ZL » 08.08.2007, 22:12

Cała Polska J... pisze:
Olsztynianin pisze:
Alien_ZL pisze:No, wygląda wg TV że było nas koło stówki (niestety nie mogłem - z przyczyn obiektywnych :( )
Doping chyba każdy wychwycił na pewno kilka razy podczas meczu (porównując do - bądź co bądź - europejskiej firmy jaką jest Steaua w 8 głów w Polsce - rewelacja).
Piłkarsko walka do ostanich minut - niestety druga bramka była już knockoutem dla nas :(
Nie przesadzajmy z ta rewelacja... 100osob w walce o LM? Nie ma co pisac ile Rumunow bylo u nas tylko ogladac sie na siebie...
Zaglebie sie zaprezentowalo w sumie jak powinno. Od nich nie ma co oczekiwac tego co po Legii, Lechu, Wisle czy Widzewie
ty tak sie nie czepiaj Zagłebia bo twoj klubik niczym szczegolnym sie nie wyrozniał i nie wyroznia a pewnie dalej podniecasz sie waszym wyjazdem ( nie pamietam gdzie) i myslisz ze wszystkie rozumy w olsztynie pozjadaliscie :shock: . Liczba napewno nie rewelacyjna ale przyzwoita. Tyle
Nie przejmujcie się - spod tego nicka często pisuje jedna dziewczyna po fecie

Olsztynianin
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 210
Rejestracja: 02.03.2007, 13:09

Re: .

Post autor: Olsztynianin » 08.08.2007, 22:16

Cała Polska J... pisze:
Olsztynianin pisze:[
Nie przesadzajmy z ta rewelacja... 100osob w walce o LM? Nie ma co pisac ile Rumunow bylo u nas tylko ogladac sie na siebie...
Zaglebie sie zaprezentowalo w sumie jak powinno. Od nich nie ma co oczekiwac tego co po Legii, Lechu, Wisle czy Widzewie
ty tak sie nie czepiaj Zagłebia bo twoj klubik niczym szczegolnym sie nie wyrozniał i nie wyroznia a pewnie dalej podniecasz sie waszym wyjazdem ( nie pamietam gdzie) i myslisz ze wszystkie rozumy w olsztynie pozjadaliscie :shock: . Liczba napewno nie rewelacyjna ale przyzwoita. Tyle
wez sie ogarnij, napisalem ze zaprezentowali sie jak powinni. Po nicku widac, ze pod kopula cos nie tak.

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 08.08.2007, 22:18

Tak ciekawe w ilu wy byscie tam pojechali jak w poprzednim sezonie wasze liczby nie zachwycały i nie powalały na kolana. Tyle

S.J.
Posty: 1065
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: :)

Post autor: S.J. » 08.08.2007, 22:19

Haszysta pisze:czy flagi po lewej stronie bułgarow byly powieszone na odwrut czy tylko mi sie tak zdawalo ?
Chyba Rumunów :D Kibice Zagłębia wizualnie prezętowali sie całkiem dobrze(szczególnie ci na początku bez koszulek) widać ,że ekipa typowo "sportowa".Szkoda wyniku ,a było już tak blisko :? Przy okazji sam na sam tego Brazylijczyka widziałem już piłke w siatce ..

gukfva
Posty: 50
Rejestracja: 18.04.2007, 20:15

Post autor: gukfva » 08.08.2007, 22:29

Wielcy Rumuńcy (którzy szczycą się, że co drugi Rumun plus każdy Mołdawianin jest "fanatykiem" Steaua'y) przyjechali do Lubina w liczbie około 5 razy mniejszej niż Zagłębie (które w Polsce ustępuje wyraźnie co najmniej 7-10 ekipom) do Bukaresztu. Biorąc pod uwagę, że mają oni od trzech sezonów bardzo dobre wyniki piłkarskie w Europie to ta ich wielkość jest porównywalna z Zawiszą Rzgów czy Wierną Małogoszcz. Szkoda, że mistrz Polski znowu odpadł, bo w tym rewanżu grali całkiem nieźle. A polscy kibice nie mają się czego wstydzić, należą do czołówki w Europie.
Turcja, Grecja, Polska, Serbia, Rosja, Włochy, Chorwacja, Anglia - to jest Liga Mistrzów kibiców.

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 08.08.2007, 22:42

Cała Polska J... pisze:Tak ciekawe w ilu wy byscie tam pojechali jak w poprzednim sezonie wasze liczby nie zachwycały i nie powalały na kolana. Tyle
ale to WY reprezentowaliscie Polske , ciekawe jak WY byscie jezdzili w 4 lidze ? i tak mozna w kolko. Kibic z Olsztyna napisal obiektywny post wiec niewiem w czym problem ? mozesz powiedziec ze jak na swoje umiejętnosci sie zajebiscie zaprezentowaliscie... troche pokory i obiektywizmu :?
Legia Warszawa

Brylant2005
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 19:17

Post autor: Brylant2005 » 08.08.2007, 22:57

gukfva pisze:Wielcy Rumuńcy (którzy szczycą się, że co drugi Rumun plus każdy Mołdawianin jest "fanatykiem" Steaua'y) przyjechali do Lubina w liczbie około 5 razy mniejszej niż Zagłębie (które w Polsce ustępuje wyraźnie co najmniej 7-10 ekipom) do Bukaresztu. Biorąc pod uwagę, że mają oni od trzech sezonów bardzo dobre wyniki piłkarskie w Europie to ta ich wielkość jest porównywalna z Zawiszą Rzgów czy Wierną Małogoszcz. Szkoda, że mistrz Polski znowu odpadł, bo w tym rewanżu grali całkiem nieźle. A polscy kibice nie mają się czego wstydzić, należą do czołówki w Europie.
Turcja, Grecja, Polska, Serbia, Rosja, Włochy, Chorwacja, Anglia - to jest Liga Mistrzów kibiców.
Weź pod uwagę fakt, że Zagłębie jest znane i rozpoznawane przez kibiców w Rumunii tak jak w Polsce Toboł Kostanai. Mecz w Lubinie nie był dla nich prestiżowy, w przeciwieństwie do meczu w Bukareszcie dla Zagłębia. Oczywiście ich liczba w Lubinie była bardzo słaba, jednak u siebie zaprezentowali się dobrze. Zagłębie według mnie też zaprezentowało się ładnie, zarówno u siebie jak i w Rumunii.

-J-
Posty: 488
Rejestracja: 27.02.2007, 14:40

Post autor: -J- » 08.08.2007, 23:02

Cała Polska J... pisze:Tak ciekawe w ilu wy byscie tam pojechali jak w poprzednim sezonie wasze liczby nie zachwycały i nie powalały na kolana. Tyle
olsztynianin napisał obiektywnie to wielce oburzony się ku*** musiał odezwać...
Zagłębie kilka razy dość dobrze słyszalne z perspektywy tv.
Co do liczby to przyzwoita (co nie znaczy, że od razu do d*** :!: )

FCO
Posty: 284
Rejestracja: 20.06.2007, 11:19

Post autor: FCO » 08.08.2007, 23:10

Na tej fanie do góry kołami, biało - czerwonej pisało ULTRAS BANDA jak sie nie myle...

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 08.08.2007, 23:28

Zagłebie jak na liczbe zaprezentowało sie dosyc dobrze, miejsce na stadionie tez nie mieli zbyt korzystne. Steaua momentami miazga ale strasznie nierówno- to jednak nie Turcja czy Grecja gdzie jest jazda od poczatku do konca.
P.S.Ciekawe czy w Rumunii tez są takie dyskusje o kserowaniu :lol: Bo jak zauwazyliscie pewnie pojawiły sie ichniejsze wersje Horto Magiko i "Nasz cały świat"

Brunatny
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 23:29
Lokalizacja: Belchatow/Londyn

Post autor: Brunatny » 09.08.2007, 00:23

Brylant2005 pisze:
gukfva pisze:Wielcy Rumuńcy (którzy szczycą się, że co drugi Rumun plus każdy Mołdawianin jest "fanatykiem" Steaua'y) przyjechali do Lubina w liczbie około 5 razy mniejszej niż Zagłębie (które w Polsce ustępuje wyraźnie co najmniej 7-10 ekipom) do Bukaresztu. Biorąc pod uwagę, że mają oni od trzech sezonów bardzo dobre wyniki piłkarskie w Europie to ta ich wielkość jest porównywalna z Zawiszą Rzgów czy Wierną Małogoszcz. Szkoda, że mistrz Polski znowu odpadł, bo w tym rewanżu grali całkiem nieźle. A polscy kibice nie mają się czego wstydzić, należą do czołówki w Europie.
Turcja, Grecja, Polska, Serbia, Rosja, Włochy, Chorwacja, Anglia - to jest Liga Mistrzów kibiców.
Weź pod uwagę fakt, że Zagłębie jest znane i rozpoznawane przez kibiców w Rumunii tak jak w Polsce Toboł Kostanai. Mecz w Lubinie nie był dla nich prestiżowy, w przeciwieństwie do meczu w Bukareszcie dla Zagłębia. Oczywiście ich liczba w Lubinie była bardzo słaba, jednak u siebie zaprezentowali się dobrze. Zagłębie według mnie też zaprezentowało się ładnie, zarówno u siebie jak i w Rumunii.
Ale Rumunii musieli sie liczyc z tym ze przyjezdzaja do Polski, tak wiec...................... nie wazne czy to malo znany klub czy nie, to nie Azerbejdzan, czy Gruzja.
Biorac pod uwage ich dzisiejsza liczbe, na meczu u siebie to albo strach im niepozwolil, albo finanse..
w bagnie mieszanych ras znam wartosc Swojej Krwi!!

fredi
Posty: 192
Rejestracja: 27.02.2007, 14:49

Post autor: fredi » 09.08.2007, 00:27

Nasz kraj jest bardzo dziwny. Jesteśmy tak słabym krajem ze mamy tylko jeden zespół który co roku walczy o to by dostać się do elitarnej LM. A my zamiast się skupić i trzymać kciuki to narzekamy jak zagrałby mój klub na ich miejscu. Zagłębie wywalczyło w 2007 r mistrza na boisku to dlatego oni w tym roku zagrali o LM. I moim zdaniem moje Zagłębie nie przyniosło wstydu!

don corleone
Posty: 22
Rejestracja: 13.05.2007, 11:12
Lokalizacja: skątowni

Post autor: don corleone » 09.08.2007, 06:51

Stadion Zagłębia to wstyd i obciach na całą Polskę!
lala

Exterior
ban
Posty: 9
Rejestracja: 28.07.2007, 10:03

Post autor: Exterior » 09.08.2007, 07:35

A w mojej ocenie Zaglebie zaprezentowalo sie slabo, z perspektywy calego stadionu to byl to mini mlynek z garstka kibicow. Tak wiem przebijali sie z dopingiem i bardzo dobrze, ale rumunskie pastuchy do glosnych tez nie nalezaly i poki nie zaczeli wygrywac byli kibicowsko slabi wedlug mnie. Nie chce mi sie rozkminiac czy na mozliwosci Zaglebia to duzo czy malo czy to dobrze czy to zle. Dla mnie osobiscie wyjazd Mistrz Polski w liczbie 100 osób chwaly nam jako polskim kibicom nie przynosi.

Jedna taka refleksja, ze niestety nawet taki kraj jak Rumunia juz nas przesciga jesli chodzi o infrastrukture, ich stadion mimo ze niespecjany niestety bylby jednym z najlepszych w Polsce.

Zaczyna mi byc coraz bardziej wstyd za nasze zespoly.

[W]19[K]46[S]
Posty: 627
Rejestracja: 04.07.2007, 16:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: [W]19[K]46[S] » 09.08.2007, 08:00

A pamiętacie tego "komentatora" z końca I połowy,Zagłębie Sosnowiec odpalił :lol:

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: M.O.W. » 09.08.2007, 08:43

don corleone pisze:Stadion Zagłębia to wstyd i obciach na całą Polskę!
Zgadza się, ale to dział "kibice" a nie "infrastruktura". A kibice Zagłębia tak jak i 99% innych w Polsce nie mają raczej wpływu na jego wygląd, pojemność, funkcjonalność itp.
Poza tym jaki to ma związek z meczem? :?

7up
Posty: 51
Rejestracja: 27.02.2007, 09:10
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi

Post autor: 7up » 09.08.2007, 09:27

don corleone pisze:Stadion Zagłębia to wstyd i obciach na całą Polskę!
A Ty gamoniu wstyd przynosisz za to ze sie tu wypowiadasz.

Mazzari
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 20:08

Post autor: Mazzari » 09.08.2007, 09:46

Zagłębie zaprezentowało sie przyzwoicie! Byli dość często słyszalni, było też kilka flag.
Steaua bez rewelacji.
Szkoda tylko wyniku, bo grajków było stać na awans do następnej rundy.
Pogoń Szczecin - i wszystko jasne!

(L)egion
Posty: 210
Rejestracja: 26.02.2007, 19:46
Lokalizacja: z Łazienkowskiej 3

Post autor: (L)egion » 09.08.2007, 10:35

Mecz niczym mnie nie zaskoczył wszystko było praktycznie tak jak przewidywałem. Zagłębia 100 osób to wynik pozytywny biorać pod uwagę ich możliwości ( osobiście myslałem że bedzie ich jednak troszke więcej moze 200? tak liczyłem) Rumuni - na pewno stać ich na dużo więcej.Potencjał mają ale jakoś wczoraj tego nie pokazali,Doping Steauy bardzo średni tylko od czasu do czasu ryknęli mocniej.Flagi do góry kołami dziwne :roll: jak ktoś pisał co kraj to obyczaj.Zadziwia mnie po tym 2 meczu liczba Rumunów w Polsce widać było że ekipa z Bukaresztu potraktowała Zagłębie dość lekceważąco bo jak inaczej nazwać wyjazd w 10 osób gdy grajac u siebie ma się 20 tyś na meczu :roll: (trochę kompromitacja Steauy).Ciekawe czy gdyby Polskę reprezentowała Wisła czy nawet Lech to Rumuni pojawili by się w takiej samej liczbie co w Lubinie??Ale nie ma co gdybać.Zagłębia szkoda bo pokazali jak na Polską ekipę niezły futbol przy odrobinie szczęścia mogło być inaczej( sędzia - vide czerwień dla bramkarza).Niestety dla Zagłebia kończy sie pucharowa przygoda szkoda ze nie byla to 3 runda byłby jeszcze PU a tak nasze dokonania w pucharach wygladają dalej bardzo bardzo mizernie.
LoveLechPoznań pisze:Hahahaha legia? ludzie bzdury klepiecie, nigdy na żywo niebyło się na meczu Lecha a już?? Potwierdza to Orange Fair Play i tyle wam powiem!

szakal
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 12:49
Lokalizacja: RADOMSKO

Post autor: szakal » 09.08.2007, 11:20

Zagłębie pokazało ze maja "jaja" walczyli ile mogli.Grali zajeiście.Szkoda ze tak nie zagrali w 1 meczu,bo Steaua była do przejscia.No nic mowi sie trudno.Kiedys sie napewno uda.Mam nadzieje.

pozdro
RKS RADOMSKO TRADYCJA KTóRA PRZETRWA KONIEC ŚWIATA
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 09.08.2007, 11:53

szakal pisze:Zagłębie pokazało ze maja "jaja" walczyli ile mogli.Grali zajeiście.Szkoda ze tak nie zagrali w 1 meczu,bo Steaua była do przejscia.No nic mowi sie trudno.Kiedys sie napewno uda.Mam nadzieje.

pozdro
to jest dział kibicowski !
Legia Warszawa

szakal
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 12:49
Lokalizacja: RADOMSKO

Post autor: szakal » 09.08.2007, 12:23

spoko 8) wybacz stary
RKS RADOMSKO TRADYCJA KTóRA PRZETRWA KONIEC ŚWIATA
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !

NARKO
Posty: 56
Rejestracja: 13.05.2007, 14:29
Lokalizacja: Chorzów/obecnie LDZ

Post autor: NARKO » 09.08.2007, 12:26

po c*** pisac ze było ich 100???? wiecie dokładnie ?
głupie komentarze typa z Olsztyna który chyba niepamięta słabiutkich wyjazdów Stomilu w 1 lidze...
a tak pozatym kibicowsko dobrze sie pokazali jak na swoje mozliwosci gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz

hej

mzksiak
Posty: 47
Rejestracja: 27.02.2007, 11:05
Lokalizacja: Głogów

Post autor: mzksiak » 09.08.2007, 14:56

NARKO pisze:po c*** pisac ze było ich 100???? wiecie dokładnie ?
głupie komentarze typa z Olsztyna który chyba niepamięta słabiutkich wyjazdów Stomilu w 1 lidze...
a tak pozatym kibicowsko dobrze sie pokazali jak na swoje mozliwosci gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz

hej

cytat-,,gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz''


narko twoj kolejny kompromitujacy post. zamilcz chlopie lepiej

d.L
ban
Posty: 81
Rejestracja: 05.04.2007, 13:39
Lokalizacja: Sto(L)ica

Post autor: d.L » 09.08.2007, 15:32

NARKO pisze:po c*** pisac ze było ich 100???? wiecie dokładnie ?
głupie komentarze typa z Olsztyna który chyba niepamięta słabiutkich wyjazdów Stomilu w 1 lidze...
a tak pozatym kibicowsko dobrze sie pokazali jak na swoje mozliwosci gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz

hej
a Zagłębie od jakiego czasu jezdzi regularnie na wyjazdy ?? moze od dziesięciu miesięcy ... napisac cos o Zagłebiu L. to jak rozpętanie wojny :lol: pełno adwokatów i porownania wyjazdow sprzed kilku lat :roll: śmieszni są niektorzy...
Legia Warszawa

Alien_ZL
ban
Posty: 20
Rejestracja: 18.03.2007, 00:55

.

Post autor: Alien_ZL » 09.08.2007, 21:44

d.L pisze:
NARKO pisze:po c*** pisac ze było ich 100???? wiecie dokładnie ?
głupie komentarze typa z Olsztyna który chyba niepamięta słabiutkich wyjazdów Stomilu w 1 lidze...
a tak pozatym kibicowsko dobrze sie pokazali jak na swoje mozliwosci gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz

hej
a Zagłębie od jakiego czasu jezdzi regularnie na wyjazdy ?? moze od dziesięciu miesięcy ...
:shock:
Nie przypominam sobie żadnego zera sprzed 10, 20 czy 30 miesięcy ...

LUKASZENKO
Posty: 8
Rejestracja: 28.06.2007, 21:32

Post autor: LUKASZENKO » 09.08.2007, 22:26

I oni maja sie czelnosc nazywac wielkie zaglebie hahahahahaha kibicowsko 3 liga polska!!!!! :shock:
POLSKA BIALO-CZERWONI

-J-
Posty: 488
Rejestracja: 27.02.2007, 14:40

Re: .

Post autor: -J- » 09.08.2007, 22:34

Alien_ZL pisze:
d.L pisze:
NARKO pisze:po c*** pisac ze było ich 100???? wiecie dokładnie ?
głupie komentarze typa z Olsztyna który chyba niepamięta słabiutkich wyjazdów Stomilu w 1 lidze...
a tak pozatym kibicowsko dobrze sie pokazali jak na swoje mozliwosci gdyby w pierwszym meczu byl remi bylo by wiecej chetnych na wyjazd tak mi sie zdaje.......piłkarsko-zajebisty mecz

hej
a Zagłębie od jakiego czasu jezdzi regularnie na wyjazdy ?? moze od dziesięciu miesięcy ...
:shock:
Nie przypominam sobie żadnego zera sprzed 10, 20 czy 30 miesięcy ...
Twój przedmówca użył opcji podtekst :wink:

Forumowiczu NARKO ogarnij trochę gadke bo cała wypowiedź się kupy nie trzyma. Temat jest Zagłębie-Steaua a nie Stomil Olsztyn. Jak tak bardzo chcesz dopiec Stomilowi to weź mu na priv napisz ich liczby wyjazdowe w I lidze.
A poza tym to niektóre wypowiedzi przypominają telenowelę z cyklu przyganiał kocioł garnkowi :wink:

informatorZL
Posty: 12
Rejestracja: 06.07.2007, 12:43

Post autor: informatorZL » 10.08.2007, 08:53

Nas w Bukareszcie 150 osob nie 100 na meczu jak i po nim spokoj dla tych co mowia ze nasza liczba jest slaba to niech wezmie pod uwage ze nasz wyjazd bez zadnego noclegu trwal 90 godzin i w ciaglej podrozy autobusem nie wspomne tu juz o kwestiach finansowych Rumunii rozczarowali

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 10.08.2007, 14:44

LUKASZENKO pisze:I oni maja sie czelnosc nazywac wielkie zaglebie hahahahahaha kibicowsko 3 liga polska!!!!! :shock:
wyłacz juz neta penero jebana i idz do piaskownicy. Popatrz na swoj klub i odpierdol sie

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kaelowiec, michal68, Pucherok, qwerty1, roman71, sikor79, StefanBatory i 231 gości