KOMENTARZE 27-29 Lipiec

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 31.07.2007, 16:26

Legioner: zawsze jest tak , że pod skrojeniu pojawiają się zdjęcia straconej fany, wczesniej lub później, jak dla mnie jest za późno, a dziecka internetu szukaj u sąsiada.

iparts.pl
Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 31.07.2007, 16:27

Czyli idac tokiem "rozumowym" Henika,jak bym napisał "te sk....y pie....i działacze w d...e j...i itd."to bym wtedy był za dawną atmosferą na Ł3 :lol: **pRiMoSz** wyjaśnij mi czemu przegrałem u wielu osób,czy tym ze napisałem co myśli zwykły słonecznik z krytej?Twój tekst jest w stylu "zbanujemy go bo w typerze postawił ze nasi przegrają".

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 31.07.2007, 16:52

Rozrabiamy,niszczymy i c*** Was to obchodzi.To My mamy zakazy,To My się będziemy martwić o wyjazdy i sprawy związane z zarządem.Widzę,że najwięcej do powiedzenia mają osoby nie związane z Legią dlatego proszę o kasowanie tych postów,bo wkurwiać to już zaczyna,pewnie nie tylko mnie!
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

Jot
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 00:42

Post autor: Jot » 31.07.2007, 16:57

Kubal pisze:Rozrabiamy,niszczymy i c*** Was to obchodzi.To My mamy zakazy,To My się będziemy martwić o wyjazdy i sprawy związane z zarządem.Widzę,że najwięcej do powiedzenia mają osoby nie związane z Legią dlatego proszę o kasowanie tych postów,bo wkurwiać to już zaczyna,pewnie nie tylko mnie!
Może nie tyle kasowanie postów co banowanie dzieciaków albo i starszych, którzy piszą głupoty. Temat Legii przewija się przez conajmniej 5 stron pewnie. Banować banować banować. Może to coś pomoże.
1920 pomysłów na życie....(J)

lewik
Posty: 12
Rejestracja: 02.03.2007, 13:26

Post autor: lewik » 31.07.2007, 17:32

Wy rozrabiacie, wy niszczycie, konsekwencje (pośrednio) dotykają wszystkich.

Gothic
Posty: 96
Rejestracja: 26.02.2007, 20:33
Lokalizacja: od mamy i taty :)

Post autor: Gothic » 31.07.2007, 17:47

lewik pisze:Wy rozrabiacie, wy niszczycie, konsekwencje (pośrednio) dotykają wszystkich.

Serio no co Ty nie powiesz? Mnie jakoś nie wsadzili do aresztu, nie wywali z roboty czy szkoły dlatego że jestem kibicem. Przestańcie już pierdolić głupoty. Tak jak napisał Kubal to legioniści muszą sie martwić nie inni kibice. W tym temacie było więcej gadania o frekwencji Legi niż o innych ciekawych wydarzeniach związanych z tą kolejką. c*** innych boli czy ich było 8 czy 222 tyś. Ich sprawa. Nie jestem kibicem Legi, mało tego nie lubię ich ale mnie krew zalewa jak czytam te wasze żale skierowane w ich stronę. Aż tak bardzo im zazdrościcie tego, że są dobrą ekipą? Ogarnijcie się co niektórzy bo nie da sie czytać waszych bredni.

Temat najlepiej zamknąć bo już nic ciekawego tu nie zostanie napisane.

ScoLech
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 19:54

Post autor: ScoLech » 31.07.2007, 18:15

Gothic pisze:
lewik pisze:Wy rozrabiacie, wy niszczycie, konsekwencje (pośrednio) dotykają wszystkich.

Serio no co Ty nie powiesz? Mnie jakoś nie wsadzili do aresztu, nie wywali z roboty czy szkoły dlatego że jestem kibicem. Przestańcie już pierdolić głupoty. Tak jak napisał Kubal to legioniści muszą sie martwić nie inni kibice. W tym temacie było więcej gadania o frekwencji Legi niż o innych ciekawych wydarzeniach związanych z tą kolejką. c*** innych boli czy ich było 8 czy 222 tyś. Ich sprawa. Nie jestem kibicem Legi, mało tego nie lubię ich ale mnie krew zalewa jak czytam te wasze żale skierowane w ich stronę. Aż tak bardzo im zazdrościcie tego, że są dobrą ekipą? Ogarnijcie się co niektórzy bo nie da sie czytać waszych bredni.

Temat najlepiej zamknąć bo już nic ciekawego tu nie zostanie napisane.
Lewikowi chodzilo o to, ze po wyczynach Legionistow, wszyscy kibice beda jeszcze bardziej na "cenzurowanym", beda wymyslane coraz to nowe przepisy wymierzone w nas. Niedawno powstalo Stowarzyszenie kibicow, ktore mialo nas reprezentowac w rozmowach z wladzami pilkarskimi, jak sadzisz jaka jest teraz jego pozycja? Zamiast ulatwien, beda utrudnienia, ktore moga dotknac i pewnie dotkna nie tylko kibicow Legii ale wszystkich.
Lech Poznań

Gothic
Posty: 96
Rejestracja: 26.02.2007, 20:33
Lokalizacja: od mamy i taty :)

Post autor: Gothic » 31.07.2007, 18:33

A w przeszłości nigdy żadna inna ekipa nie wykręciła burdy czy awantury? Dlaczego wszyscy się uczepili tej Legi? Przecież wiadomo jaki panuje obraz kibica w mediach i co myślą o nas zwykli ludzie.
A czy to od tego Wilna działacze i PZPN stara się nam kibicom utrudniać życie? Wiemy dobrze, że tak nie jest. Pozycja tego stowarzyszenia zawsze by była słaba bo przecież w końcu na jakimś stadionie czy po meczu by wybuchła jakaś awantura. Nie potrzebne gadanie moim zdaniem i zwalanie winy na Legie. Dajcie im już spokój.
Do czego to ku*** doszło, że bronie Legie...mój Boże :roll:
Z mojej strony to wszystko.

Chodząca Depresja
Posty: 37
Rejestracja: 31.07.2007, 18:25

Post autor: Chodząca Depresja » 31.07.2007, 20:00

chronologicznie

Dyskobolia-Ruch - już Drzymała myśli jak tu uciec z tej mieściny gdzie przyszło na inaugurację ledwo 1 tyś osób, szkoda, że chorzowscy mieli zakaz

Zagłębie-Widzew - Widzew jak zwykle na bardzo dobrym poziomie, Zagłębiacy piszą , że u nich piknik :shock: no cóż wizyta 500 przyjezdnych z polskiej czołówki zdarza sie u nich bardzo często :lol:

Jagiellonia-Polonia - Jaga na plus, chociaż sektorówka z chudym narkomanem nie podchodzi mi :roll: , Polonia to największa żenada w tej kolejce, po tylu latach nie przyjechać to lipa, wiem wiem zakmnięty sektor, ale Jadźka stanęła na wysokości zadania z zaproszeniem. Czyżby Polonii nie uśmiechało sie podjecie rękawicy w białymstoku za cyrki z poprzedniego sezonu - mój domysł, mogę sie mylić

Lech - Sosnowiec - Lech jak zwykle rewelacja, ilosć, atmosfera luks, Zaglębie fajna liczba, choć czuję, ze mały niedosyt pozostał.

Odra- ŁKS jak to bywa z ŁKS-em, jeśli wyjazdu nie ma pod łódź to skromnie

Bełchatów-Korona jeju jak mnie te dzieci z GKS-u irytują, doping tragedia, nie dość, że wszystko ściągnięte od innych - Lech, Jaga i o dziwo Widzew to ogólnie atmosfera meczowa niezbyt przyciągająca, Korona liczba taka sobie

Legia-Cracovia liczba Cracovii mierna, myślałem, ze podniosą się po słabym poprzednim sezonie, ale może jeszcze będzie lepiej, o Legii trudno pisać, bo Wawa nerwowa jakaś, ale nie dziwie się. :wink:

viceroy
Posty: 246
Rejestracja: 28.07.2007, 22:33

Post autor: viceroy » 31.07.2007, 20:26

Zenade i wstyd to robi twój klub , Polonia nie przyjechała bo jak wczesniej wspomniano był zamknięty sektor dla gosci i nie mozna było przyjechać zorganizowaną ekipą , Polonia Wybiera sie na LKS w nas kolejce wiec zobaczysz na co ich stać

Tak to jest jak ludzie nie znają dobrze sytuacji jaka panuje :roll:

Pozdro dla normalnych!
Obrazek
Gůrny Ślůnsk , Freistaat Bayern , Euskadi Vasca

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 31.07.2007, 20:43

Niech mi ktoś przypomni kiedy ostatni raz Polonia Bytom nie pojechała na wyjazd bo im się nie chciało? Z tego co wiem, to Polonia zalicza wszystkie wyjazdy, nawet jak grała "u siebie" (na wyjazdach), więc pierdolenie, że bała się jechać do Białegostoku jest brane pod humor, bo z całym szacunkiem ale Jagiellonia to nie rywal, żeby jechać wypękanym. Dzieci zastanówce się co piszecie.

Bez pozdrowień
Posty: 679
Rejestracja: 25.06.2007, 13:29

Post autor: Bez pozdrowień » 31.07.2007, 20:47

Chodząca Depresja pisze:chronologicznie

Dyskobolia-Ruch - już Drzymała myśli jak tu uciec z tej mieściny gdzie przyszło na inaugurację ledwo 1 tyś osób, szkoda, że chorzowscy mieli zakaz

Zagłębie-Widzew - Widzew jak zwykle na bardzo dobrym poziomie, Zagłębiacy piszą , że u nich piknik :shock: no cóż wizyta 500 przyjezdnych z polskiej czołówki zdarza sie u nich bardzo często :lol:

Jagiellonia-Polonia - Jaga na plus, chociaż sektorówka z chudym narkomanem nie podchodzi mi :roll: , Polonia to największa żenada w tej kolejce, po tylu latach nie przyjechać to lipa, wiem wiem zakmnięty sektor, ale Jadźka stanęła na wysokości zadania z zaproszeniem. Czyżby Polonii nie uśmiechało sie podjecie rękawicy w białymstoku za cyrki z poprzedniego sezonu - mój domysł, mogę sie mylić

Lech - Sosnowiec - Lech jak zwykle rewelacja, ilosć, atmosfera luks, Zaglębie fajna liczba, choć czuję, ze mały niedosyt pozostał.

Odra- ŁKS jak to bywa z ŁKS-em, jeśli wyjazdu nie ma pod łódź to skromnie

Bełchatów-Korona jeju jak mnie te dzieci z GKS-u irytują, doping tragedia, nie dość, że wszystko ściągnięte od innych - Lech, Jaga i o dziwo Widzew to ogólnie atmosfera meczowa niezbyt przyciągająca, Korona liczba taka sobie

Legia-Cracovia liczba Cracovii mierna, myślałem, ze podniosą się po słabym poprzednim sezonie, ale może jeszcze będzie lepiej, o Legii trudno pisać, bo Wawa nerwowa jakaś, ale nie dziwie się. :wink:
Byłeś na meczu w Bełchatowie, czy jesteś znawcą z kibice.net i internetowym huliganem ? a może c+ ?
bez ku*** pozdrowień :wink:

ps. faktycznie deprecha i kompleksy :lol:

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 31.07.2007, 21:36

Mmm napisał:
Niestety ale cały protest jest skazany na klęske.I to nie działacze wygrają tylko kibice przegrają.A w zasadzie juz przegreli bo ta frajerska akcja w Wilnie zawsze bedzie argumentem dla ITI.Nawet zwykli kibice z krytej trzymają strone działaczy,bo nie chca juz widziec takiej parodii.A czy ucierpi ultras czy chuligan to wsio ryba
o jakiej parodii mówicz człowieku?!Uważasz,ze brak dopingu nie ma sensu?Ja myślę,ze jest wprost przeciwnie,pikniki przychodzą nie tylko na piłkę ale i dla atmosfery na stadionie,zauważyło to nawet iti które chce założyć śmieszny klub kibica,który notabene ma się zająć dopingiem,wracając do meritum sprawy,nie będzie dopingu ze strony Żyletki,piknikowi przy piachu jaki grają nasze gwiazdeczki będzie się najzwyczajniej nudziło,piszesz zwykli kibice trzymają stronę działaczy?Pewnie Ty się również do nich zaliczasz Ty "zwykły kibicu".......

Co do frekwencji na Legii,to jak juz pisałem,ilość nie zawsze przekłada się na jakość,wolę 5 tysięcy chłopaków zdzierajacych gardła non stop niż 20 tysięcy kolesi,którzy raz na jakiś czas krzykną coś głośno...
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

kass
Posty: 16
Rejestracja: 08.05.2007, 18:20

Post autor: kass » 31.07.2007, 22:58

Chodząca Depresja, bardzo pozytywny post - powiedziałbym nawet, że jeden z niewielu wartych przeczytania w tym temacie. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie mam 14 lat i nie będę się napinał albo zarzucał Ci kompleksów tylko dlatego że moje zawsze musi być na wierzchu. Z kibicami Polonii też masz rację - Ruch mógł pojechać, to i oni mogli. Ale po kiego tłuc się przez całą Polskę incognito, skoro była dobra wymówka - z resztą po tylu latach czekania tydzień nie robi aż takiej różnicy, nie? :roll: - w Łodzi będzie git!

micgree
Posty: 63
Rejestracja: 26.02.2007, 19:14

Post autor: micgree » 31.07.2007, 23:17

kass pisze:Chodząca Depresja, bardzo pozytywny post - powiedziałbym nawet, że jeden z niewielu wartych przeczytania w tym temacie. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie mam 14 lat i nie będę się napinał albo zarzucał Ci kompleksów tylko dlatego że moje zawsze musi być na wierzchu. Z kibicami Polonii też masz rację - Ruch mógł pojechać, to i oni mogli. Ale po kiego tłuc się przez całą Polskę incognito, skoro była dobra wymówka - z resztą po tylu latach czekania tydzień nie robi aż takiej różnicy, nie? :roll: - w Łodzi będzie git!
a skąd wież ze nie było nikogo incognito :lol: :?: ale ty to pewnie byś sie od razu ujawnił na Jadze :) co to dla ciebie... :lol:...
I te noci kada izdahnem, zadnje pivo za tebe popijem,
I na nebu tom na koje idem ja, Sija moja Wielka Polonia !

kass
Posty: 16
Rejestracja: 08.05.2007, 18:20

Post autor: kass » 31.07.2007, 23:43

micgree pisze: a skąd wież ze nie było nikogo incognito :lol: :?: ale ty to pewnie byś sie od razu ujawnił na Jadze :) co to dla ciebie... :lol:...
Zanim powtórnie wzniesiesz się na wyżyny intelektualne i napiszesz kolejny wiekopomny post zastanów się chwilę skąd wiemy że, kibice Ruchu zaliczyli wyjazd, a kibice Polonii nie - może od nich samych? :oops:

viceroy
Posty: 246
Rejestracja: 28.07.2007, 22:33

Post autor: viceroy » 01.08.2007, 00:48

Było paru incognito a ze o nich nie słychac to juz nie moja sprawa :D

cichyknf
Posty: 26
Rejestracja: 24.06.2007, 09:56
Lokalizacja: knf - Bytom

Post autor: cichyknf » 01.08.2007, 01:42

do "Chodząca Depresja":
Czy Ty nie wiedziales ze na Jadze jest remont sektora dla gosci? Moze jakbys wiedzial nie komentowalbys w taki glupi sposob... nie warto komentowac wiecej... pozdro dla kumatych...
POLONIA moja Religia, moja Polityka, moja Walka....moje SACRUM!!!

Boni
Posty: 59
Rejestracja: 27.02.2007, 07:37

Post autor: Boni » 01.08.2007, 07:53

cichyknf pisze:do "Chodząca Depresja":
Czy Ty nie wiedziales ze na Jadze jest remont sektora dla gosci? Moze jakbys wiedzial nie komentowalbys w taki glupi sposob... nie warto komentowac wiecej... pozdro dla kumatych...
Z Jego postu dokładnie wynika, że wie o remoncie, przeczytaj dokładnie zanim coś napiszesz :roll:

K_JB
Posty: 43
Rejestracja: 19.03.2007, 10:00

Post autor: K_JB » 01.08.2007, 08:50

Chodząca Depresja pisze:chronologicznie
Jagiellonia-Polonia - Jaga na plus, chociaż sektorówka z chudym narkomanem nie podchodzi mi :roll: , Polonia to największa żenada w tej kolejce, po tylu latach nie przyjechać to lipa, wiem wiem zakmnięty sektor, ale Jadźka stanęła na wysokości zadania z zaproszeniem. Czyżby Polonii nie uśmiechało sie podjecie rękawicy w białymstoku za cyrki z poprzedniego sezonu - mój domysł, mogę sie mylić

:wink:
Nie chcieli nie przyjechali - ich sprawa 8)

disnemar
Posty: 87
Rejestracja: 26.02.2007, 21:11

Post autor: disnemar » 01.08.2007, 09:01

viceroy pisze:Było paru incognito a ze o nich nie słychac to juz nie moja sprawa :D
Mogli być na stadionie w takiej samej formie jak Zagłębie Sosnowiec, nie chcieli , więc nie ma tematu.
Szkoda tylko, bo wydawac by się mogło,że powinno im na tym zależeć.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damian17, nightmare88! i 213 gości