kibcie Śląska zdzierają banery Zaglębia

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zagłębiak z Legnicy
Posty: 16
Rejestracja: 09.07.2007, 23:54

Post autor: Zagłębiak z Legnicy » 19.07.2007, 19:56

jesli chcesz z to dorzuce ci cos z przed dwóch lat w trzeciej lidze
Śląsk Wrocław 9-1 Lechia Zielona Góra 8 sierpnia, 18:00 (1.800)
Śląsk Wrocław 2-1 Promień Żary 21 sierpnia, 17:30 (1.800)
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Radzionków 4 września, 16:30 (2.000)
Śląsk Wrocław 2-1 Miedź Legnica 19 września, 12:45 (1.500)
Śląsk Wrocław 3-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 października, 12:00 (1.500
Śląsk Wrocław 1-0 Polonia Bytom 24 października, 11:00 (3.000)
Śląsk Wrocław 7-0 Arka Nowa Sól 7 listopada, 12:00 (2.500)
Śląsk Wrocław 1-0 Odra Opole 18 maja, 17:30 (2.500)
Śląsk Wrocław 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 2 kwietnia, 16:00 (2.500)
Śląsk Wrocław 0-0 Chrobry Głogów 17 kwietnia, 12:45 (2.500)
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Jastrzębie Zdrój 7 maja, 17:00 (2.000)
Śląsk Wrocław 2-2 Polar Wrocław 22 maja, 17:00 (5.000)
Śląsk Wrocław 1-0 Rozwój Katowice 4 czerwca, 12:00 (2.000)
Śląsk Wrocław 0-3 Polonia Słubice 11 czerwca, 17:00 (5.500)

i to by było na tyle. We wczesniejszych sezonach trzecio ligowych mieliscie podobne liczby a na Zagłebie chodziło więcej ludzi. Więc w Sumie na te ostatnie 10 sezonów w Lubinie jest lepiej z publiką. Dlaczego na Katowice czy Częstochowe chodziło dwa razy tyle co u was a na Jastrzebie czy Stilon tyle samo co u was. Pokazuje to u was kryzys i tyle. Arka też ma kryzys mały ale oni potrafia do tego się przyznać a wy w zaparte idziecie,że wszystko jest super.



SmileY ZL
Posty: 91
Rejestracja: 10.03.2007, 23:25

.

Post autor: SmileY ZL » 19.07.2007, 19:57

Cóż może zakończymy tę jałową dyskusję prostą konkluzją:
Na dzień dzisiejszy jesteśmy na NIEOSIĄGALNYM dla was poziomie pod KAŻDYM względem.
Z faktami się nie dyskutuje, lub robią to tylko szaleńcy...
Derby Dolnego Śląska w OE ? Bezcenne ... 8)

CoZaDebilizm
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2007, 17:09

Re: .

Post autor: CoZaDebilizm » 19.07.2007, 22:18

SmileY ZL pisze:Cóż może zakończymy tę jałową dyskusję prostą konkluzją:
Na dzień dzisiejszy jesteśmy na NIEOSIĄGALNYM dla was poziomie pod KAŻDYM względem.
Z faktami się nie dyskutuje, lub robią to tylko szaleńcy...
Derby Dolnego Śląska w OE ? Bezcenne ... 8)
Tak pod kazdym wzgledem jestescie nieosiagalni dla Slaska :roll: ja p******* skad sie tyle dzieci z Lubina na tym forum wzielo? czyzby neostrada i tam zrobila promocje... :cry:
1990 pisze:TAK i TY pewnie byles na a4 i na akcji na ktorej aby wjechac w ZAGLEBIE potrzebowaliscie zebrac sie wraz ze swojimi zgodami no na a4 terz byliscie sami prawda przestan kozaczyc i straszyc bo jakosc nie robi to na nas wrarzenia a co do tradycji to porownaj sobie osiagniecia obu klubow :D
Tak my przyjechalismy w 30 osob i Lechia tez w 30 bo by Slask wam nie dal rady. Ja p******* masz wielkie szczescie ze nie jestem moderatorem bo skonczylbys juz kariere na tym forum, dzieki takim dzieciom neo jak Ty to forum stracilo duzo na wartosci.
Po pierwsze synu idz sie moze poucz j. polskiego, to chyba bylo by najlepsze dla Ciebie i dla ludzi ktorzy musza czytac Twoje ''byki''.
Po drugie skoncz tutaj pisac, tak bedzie najlepiej dla Ciebie i Twojego klubu ktory probujesz osmieszyc na sile :lol:
TYLKO WISŁA NASZ TS !!

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 20.07.2007, 00:20

CoZaDebilizm pisze:
SmileY ZL pisze:Cóż może zakończymy tę jałową dyskusję prostą konkluzją:
Na dzień dzisiejszy jesteśmy na NIEOSIĄGALNYM dla was poziomie pod KAŻDYM względem.
Z faktami się nie dyskutuje, lub robią to tylko szaleńcy...
Derby Dolnego Śląska w OE ? Bezcenne ... 8)
Tak pod kazdym wzgledem jestescie nieosiagalni dla Slaska :roll: ja p******* skad sie tyle dzieci z Lubina na tym forum wzielo? czyzby neostrada i tam zrobila promocje... :cry:
1990 pisze:TAK i TY pewnie byles na a4 i na akcji na ktorej aby wjechac w ZAGLEBIE potrzebowaliscie zebrac sie wraz ze swojimi zgodami no na a4 terz byliscie sami prawda przestan kozaczyc i straszyc bo jakosc nie robi to na nas wrarzenia a co do tradycji to porownaj sobie osiagniecia obu klubow :D
Tak my przyjechalismy w 30 osob i Lechia tez w 30 bo by Slask wam nie dal rady. Ja p******* masz wielkie szczescie ze nie jestem moderatorem bo skonczylbys juz kariere na tym forum, dzieki takim dzieciom neo jak Ty to forum stracilo duzo na wartosci.
Po pierwsze synu idz sie moze poucz j. polskiego, to chyba bylo by najlepsze dla Ciebie i dla ludzi ktorzy musza czytac Twoje ''byki''.
Po drugie skoncz tutaj pisac, tak bedzie najlepiej dla Ciebie i Twojego klubu ktory probujesz osmieszyc na sile :lol:
a pan z Krakowa to co ma do powiedzenia o siłach na DŚ ??
ja sie nie wypowiadam o Krakowie bo nie wiem jak tam jest ale Ty widac jestes wszewiedzący bo Ci koledzy ze Śląska poopowiadali.

w ogole frekwencje mamy lepszą, ktos napisal ze na 90minut zanizaja frekwencje - ok, ale jak Waszą zaniżyli to Naszą pewnie też.

ktos wpspominał o historii, no wy macie wieksza ale własnie wasz najwiekszy problem ze nią zyjecie, ciagle mowicie o swojej historii, ale teraz mamy rok 2007 i wiem ze trudno Wam to przyjac ale na DŚ nie rządzicie juz
Oscar pisze:Podczas meczu ze Stalową Wolą był protest polegający na tym że kibice nie wchodzą na stadion.
Co do meczów z Łomża i Kmitą to odbyły się w wakacje na stadionie olimpijskim, a jak wiadomo w wakacje we Wrocławiu zawsze jest słaba frekwencja a dodatkowo olimpijski nie jest obecnie lubianym stadionem przez kibiców Śląska.

Pozostałe liczby bardzo porównywalne więc nie ma się tu zbytnio o co spierać.
raz mieliscie protest, drugi raz nie lubicie Olimpijskiego, to znowu wakacje :lol:
dobra protes ok, nie czepiam się, ale to ze Olimpijski czy ze wakacje to prosze Cie :lol:
dobra biore nastepny mecz w kolejnosci
Śląsk Wrocław 0-0 Odra Opole 7 października, 15:00 (2.500) - czy na tym meczu tez cos było, np. przyjechało Ich Troje i wiekszosc ludzi na festyn poszła ? :wink:
no niestety liczb nie macie porównywalnych do Nas
johnyb pisze: Zakończe akcentem humorystycznym: Znany i lubiany Romek napisał już ze 3 artykuły w Fanie Śląsku dotyczące bannerów.
No więc niech młodsi koledzy spytają go jak się jakieś 12 lat temu przyjeżdzało z kolegami z Nabojki do Lubina na stadion na puchary i wielką piłkę (mecz Milanem zdaje się).

Może po prostu manedżer w Zagłębiu wiedział o tym i pomyślał, że skoro na dobrą piłkę da sie do Lubina sciągnąć fanatyków oddanych Śląskowi i rozdających tam karty, to tym bardziej da się zachęcić zwykłych kibiców z Wrocławia i dlatego zdecydował i umieszczeniu bannerów w tym mieście :)
co? ten Romek Z. ? nie wierze hehe

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości