Kreatywni chuligani Widzewa

15.05.2017
Kreatywni chuligani Widzewa

Jak informuje Dziennik Łódzki, w sobotę, 13 maja, policja zapobiegła "ustawce" kibiców Widzewa i ŁKS-u na autostradzie A1. 22 chuliganów zostało zatrzymanych.

 

"W sobotę kibice ŁKS Łódź jechali na mecz z Motorem Lubawa. Wyjeżdżali na spotkanie poza teren województwa łódzkiego. Po drodze czekali na nich pseudokibice łódzkiego Widzewa. Nie spodziewali się, że o planowanej ustawce wiedzą policjanci" - czytamy w dzienniku.

 

- Zatrzymanych zostało 22 mężczyzn. Jeden już trafił do aresztu. Policjanci zabezpieczyli m.in. maczety, kije, młotki, kominiarki, pojemniki z gazem łzawiącym a także rękawice do walki, ochraniacze na zęby i naklejki imitujące tablice rejestracyjne - mówi mł. insp. Joanna Kącka.

 

"Przed południem na pograniczu powiatów łęczyckiego i łowickiego przy autostradzie A1 policjanci zlokalizowali w lesie samochody" - relacjonuje DŁ.

 

- Potwierdziła się informacja, że w lesie grupują się kibice w celu zbrojnej konfrontacji na autostradzie. Na miejsce w krótkim czasie dotarli funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, którzy wsparli kolegów z komendy wojewódzkiej oraz komend powiatowych w Łowiczu i Łęczycy - mówi Joanna Kącka.

 

Warto podkreślić, że widzewiacy kreatywnie przygotowali się do zasadzki. Na długości kilkudziesięciu metrów przecięli siatkę odgradzającą autostradę od lasu. Ubrani w kaski i odzież ochronną pracowników służby drogowej chcieli zmienić organizację ruchu na autostradzie i spowodować w tej sposób zatrzymanie pojazdów ŁKS-u. "Mieli również przygotowany chrust i opony do podpalenia" - informuje Dziennik Łódzki.

 

Policja zatrzymała w sobotę 22 mężczyzn w wieku od 22 do 36 lat. Są to mieszkańcy m.in. Łodzi, Kutna , Zgierza , Piotrkowa Trybunalskiego i Łęczycy. Większość z nich była już notowana.

 

 


kibice, łódź, łks, widzew

komentarze (25)

 
 
 
 
 

~RTS1910Kutno - 2017-05-19 09:17:14

Kutno Tylko Widzew !

~do łykesiaka - 2017-05-18 23:01:54

o 18 tysiącach parówy możecie pomarzyć Potańczyliście pajace z milicją na Piotrkowskiej a po meczu spierdolka na własne getto

~WRWE - 2017-05-18 17:09:23

Dziewczyny, ale się spinacie. W necie kozaki, że nie ma bata.

~anty cwelownia - 2017-05-18 15:38:39

dziadowskie derby wsiowego Widzewa. 18tys januszy w plastikowych torbach nie mających pojęcia o swiecie , tanczacyych tak jak im zarząd zagra, jesteście, byliście i będziecie kibicowskim scierwem

~1948 - 2017-05-18 01:26:54

Jedyny stadion w Polsce gdzie wszyscy stoją i drą ryje! To jak nazwać Lecha, Lechię czy inne małe ekipki siedzące grzecznie na pizdach?

~ddddd - 2017-05-17 22:33:38

derby chuj..owe. po 18tys januszy wiele nie można się spodziewać. wielki widzef skapnal z choojaaaaaa

~milicja z krakowa - 2017-05-17 18:59:55

widzef to scierwo tak jak jego kibie. dziekuje

~My Pany, wy parchy - 2017-05-16 17:51:35

Do tego niżej: a teraz w tył zwrot i pod telebim marsz! ^^

~niemcy zydzi milicja - 2017-05-16 17:41:09

cala kibicowska Polska za ŁKSem w derbach. smierc zydzewskiei ...k,,,urwie!!

~To tyle - 2017-05-16 13:34:54

Milicja inny filmik wyciągnęła. Chyba jakiś filmik z jakiegoś filmu.

~WIDZEW - 2017-05-16 12:23:24

ha ha ha nie było zadnych siekier i ostrych narzedzi ze strony widzewa tylko prowokacja i sciema ZE STRONY POLICJI TRZEBA BYLO MIEC PODKLADKE NA KIBOLI HEH

~!!!!!!!! - 2017-05-16 09:22:57

hej RUCH & WISŁA juz czas na pistolety ,mlotki ,noże to za mało ! kretyni !!!!!

~kibic - 2017-05-16 09:20:21

maczety ,młotki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteście chorzy !!!!!!!!!!!!!!!!! debile !

~BKS - 2017-05-16 01:06:22

Nie jest to poziom kreatywnego ŁKSu, który kroi flagi na GPS jak psy i ochrona, ale może kiedyś ich dojadą ;) Powodzenia RTS!!!

~HWDK - 2017-05-15 22:59:19

jebać kiboli ! ich cała Polska pierdoli !!!

~kratywność - 2017-05-15 19:59:01

później mogli się przebrać za interweniującą milicje i ich spałować ,a na końcu za sanitariuszy oraz lekarzy i równiż pod pozorem udzielenia pomocy zrobić wpierd...l

~Żal czytac - 2017-05-15 19:51:21

Komentarze dla aktywnych ludzi !

~ecik - 2017-05-15 19:03:14

Jasne nie było a te na filmach co krążą po necie to podrzucone przez psiarskich albo nie zeby nimi napierdalac tylko zeby trawe przy autostradzie dobrze przyciac. patologia co to za czasy ze sie zamiast bic na lapy to z maczetami. Frajerzy z Legi w sumie nie lepsi bo juz do ludzi strzelaja z broni...

~WIDZEW 1910 ŁÓDŹ - 2017-05-15 17:55:47

Cóż, małe kundelki ujadają, zwłaszcza, kiedy mają stracha koło dupy. :) Cierpliwości, w końcu dojedziemy żks, to tylko kwestia czasu. PozdRo dla Ruchu, Elany i Wisły.

~KSGliwice - 2017-05-15 17:10:38

kuRwa kolejna akcja brodatych przecieli siatke i palili gumę !! ja kiedyś sikałem na barierkę na autostradzie A4 w chorzowie i na skarpie w Batorym byty rozdawalem gratis pf podczas WDS 2012 ps ŁKS spalił czerwoną szmatę widzewa i to jest konkret zas maczety i kastety a potem spRawiedliwość znajdujecie w błocie.

~fff - 2017-05-15 16:24:45

nie bylo zadnyc maczet...

~Wlkp. - 2017-05-15 14:38:12

Idealne zdjęcie do artykułu o kibicach Widzewa! Pola i łąki to ich naturalne środowisko. A siatkę przecinali bo im autostradę wybudowali i nie mogą traktorami do swoich pól dojechać prymitywy. A ten chrust który znaleźli to im się ze łba wysypał. Żebyście na zawsze zostali w tej 3 lidze bo to wasz poziom buraki.

~adas - 2017-05-15 14:15:30

widzef bez wsparcia wiosek nie ma podjazdu do ŁKS.

~Termit - 2017-05-15 13:54:49

do ŁKS FC ŁASK - pajacem to twój stary cię majstrował i zapomniał o mózgu. A takich sprytnych pipek współpracujących z policją, jak parchy spod kaliskiego, to ze świecą szukać. Ssij kuchenkom.

~ŁKS FC ŁASK!!! - 2017-05-15 12:45:07

Pajace,sami się pod,jebali na komendę że robią zasadzkę a wszystko dlatego że bali się wyskoczyć a chcieli by było o nich głośno