3000 kibiców gości

2015-04-11
Podczas czwartkowego meczu półfinałowego Pucharu Polski piłkarzy z Stargardu Szczecińskiego dopingowała imponująca liczba fanów. Na spotkanie z Lechem Poznań (1:5) udało się niemal 3 tysiące kibiców Błękitnych.

Sympatycy drużyny piłkarskiej ze Stargardu udali się do stolicy województwa wielkopolskiego 40 autokarami opłaconymi przez władze miasta. Pierwsi z nich w sektorze dla gości zameldowali się już dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Kibice Błękitnych prowadzili zorganizowany doping od 1. do 120. minuty spotkania (aby wyłonić finalistę Pucharu Polski potrzebna była dogrywka). Po spotkaniu, pomimo niekorzystnego rezultat końcowego, fani przez kilkanaście minut dziękowali piłkarzom Błękitnych za ambitną postawę w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski.