Najlepsze typy bukmacherskie w grupie A na Euro2024

Najlepsze typy bukmacherskie w grupie A na Euro2024

Fot. Image by Pexels from Pixabay
2024-06-06

Mistrzostwa Europy to nie tylko okazja do doświadczenia wyjątkowych emocji. To także szansa na to, żeby wzbogacić swój portfel dzięki zakładom bukmacherskim. Warto przyjrzeć się zakładom długoterminowym, które obejmują wydarzenia w konkretnej grupie. Przygotowaliśmy typy, które warto wziąć pod uwagę w przypadku grupy A. 

Zgodnie z tradycją, w grupie A znaleźli się gospodarze. Niemcy za rywali w tej fazie będą mieli Szkotów, Szwajcarów oraz Węgrów. Teoretycznie są oni faworytem tego zestawienia. Jednak nasi zachodni sąsiedzi mają swoje problemy, a te będą chcieli wykorzystać ich rywale. Każda z tych drużyn ma za sobą udane eliminacje, Szkoci w nich potrafili pokonać Hiszpanię, a Węgrzy awansowali na turniej bez porażki. Stąd też można się spodziewać wielu ciekawych i niespodziewanych rozstrzygnięć w grupie A.

Pomimo wyrównanej stawki trudno sobie wyobrazić, że Niemcy nie wygrają tej rywalizacji. Tak też to widzą bukmacherzy, którzy stawiają, że to mistrzowie świata z 2014 roku wygrają swoją grupę – kurs na to zdarzenie wynosi w STS 1,40

Trochę ciekawiej robi się, jeśli spojrzymy na liczbę punktów. Bukmacherzy ustawili kurs na poziomie 3,00, na to, że die Mannschaft wygra wszystkie mecze. Taka sytuacja, jeśli chodzi o Niemców, ostatni raz miała miejsce w 2012 roku. Według nas warto postawić na to, że ekipa Juliana Nagelsmanna wywalczy minimum 7 oczek. Taki scenariusz w tej obsadzie jest według nas bardzo możliwy. Dlatego też stawiamy na zdarzenie: Grupa A – liczba punktów: Niemcy: powyżej 6,5 po kursie 1,60 w STS.

Jednak nie tylko nasi zachodni sąsiedzi występują w tej grupie. Przeglądając ofertę bukmacherów, warto spojrzeć na Węgrów. Ekipa Marco Rose ma za sobą dwa udane lata. Najpierw w 2022 roku świetnie spisała się w rozgrywkach Ligi Narodów, w której otarła się o awans do turnieju finałowego. Rywalizacja w eliminacjach do Euro2024 również świetnie poszło Węgrom. Nie przegrali żadnego z 8 meczów eliminacyjnych. W związku z tym w kraju nad Balatonem nadzieje są ogromne. Według nas drużyna z Dominikiem Szoboszlaiem w składzie jest w stanie awansować do fazy pucharowej. A do tego będzie potrzebowała punktów. My stawiamy, że w grupie A wywalczy przynajmniej 3 oczka. Kurs na zdarzenie Grupa A – liczba punktów: Węgry: powyżej 2,5 wynosi 1,52 w STS.

Szkoci są przez niektórych typowani do roli czarnego konia fazy grupowej. Jest to podyktowane dobrą postawą w eliminacjach do turnieju. Jednak jeśli bliżej przyjrzeć się wynikom tej drużyny, to najlepsze rezultaty osiągała ona w pierwszej połowie 2023 roku. Jesienią drużyna z Wysp notowała już gorsze wyniki jak np. remisy z Gruzją i Norwegią, czy też porażki z Holandią (aż 0:4) czy Irlandią Północną. Dlatego tez ich występ w Niemczech wcale nie musi wyjść okazale. W rywalizacji z Niemcami, Węgrami i Szwajcarami typujemy, że nie wywalczą oni zbyt wielu oczek. Typujemy, że zdobędą mniej niż 2 punkty w fazie grupowej po kursie 2,20 w STS.

Szwajcarzy awansowali na turniej z drugiego miejsce w swojej grupie. Trzeba powiedzieć, że nie zachwycali w rywalizacji z Rumunią, Izraelem, Białorusią, Kosowem i Andorą. Często tracili bramki (łącznie 11), nawet w rywalizacjach z nisko notowanymi Kosowianami czy Andorczykami. Słaba gra w obronie może być bolączką Szwajcarów podczas turnieju. Dlatego też w ich przypadku typujemy, że stracą przynajmniej 5 bramek w fazie grupowej. W STS-ie kurs na zdarzenie Grupa A – gole stracone: Szwajcaria: powyżej 4,5 wynosi 2,05.

iparts.pl