www.warhouse.pl

Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KKKSSS
Posty: 1
Rejestracja: 06.02.2010, 17:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: KKKSSS » 06.02.2010, 17:36

[



WISŁA KRAKÓW- pierwsze skojarzenie ''Misiek''. Na pewno starszym kibicom ''Białej Gwiazdy'' wiele mówią takie ksywy jak:
Wesoły, Asfalt, Ruffio, Tokarz, Ośka, Dziadek, Józek, Wywiał, Kajstak.
Te ksywy znalazłem w jednych z zinów z 1993 roku i tam zostali wymienieni jako najbardziej znane wówczas osoby na Wiśle,ze względu na staż i awantury.

CRACOVIA KRAKÓW- oczywiście Metal. Miał bardzo duży wpływ na wizerunek Cracovii,która mimo tego,że znajdowała się piłkarsko w niższych ligach,to fani Pasów należeli do czołówki kibicowskiej w kraju. Wprowadzał nowatorskie pomysły podczas akcji partyzanckich.

Dla przypomnienia tym ktorzy pewnej osobie wypominaja bycie kiedys kanarem zadam pytanie - jaką prace wykonywał ten legendarny Kajstak ?

Uważam iz sypanie ksywami po internecie sensu nie ma , wiec nie bede przypominał z jakimi kolegami Kajstak ( pisze poniewaz juz padło ) tworzył ekipe w pracy , po pracy zas parali sie wspolnnym innym hobby .



ponio
Moderator
Posty: 730
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: ponio » 06.02.2010, 18:31

przetarte majtki pisze:
dr_martens pisze: ODRA OPOLE-Fornal-znany skinhead który również udzielał się na meczach Odry.

przewariat! piłem z Nim wódke :) pzdr i szybkiego powrotu do zdrowia!
Podobno syn też już bardzo charyzmatyczny;)
Obrazek

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Legendarni kibole

Post autor: viva » 06.02.2010, 20:59

ale przycyniłeś kumatością:)

nie powinno się wrzucać ksyw działających osób
Polska&Węgry!

mlody_kibic
Posty: 2349
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: mlody_kibic » 06.02.2010, 21:39

Czy opisywany Szulcu to Tomek, który zajmuje się teraz pamiątkami?
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Legendarni kibole

Post autor: adwt » 06.02.2010, 22:01

Choć nie jestem kibicem ŁKS-u, to odpowiem - ten sam Szulc.
Blizniaki bardzo duzo dla Widzewa zrobili. Cygan juz dawno nie jezdzi.
Co do Kardynala z Pogonii, to pamiętam, ze chlopaki w latach 90, po ktoryms wyjezdzie na Pogon opowiadali, ze nawet psiarnia gadala na jego temat, ze wariat, choc b. skromnej postury. Kiedys Pogon przyjechala w kilka osob na Widzew, w czasie gdy remontowany byl sektor gosci. Chlopaki wpuscili ich na nasze sektory. Kardynal mocno najebany zachowywal sie bardzo pewnie siebie, ale raczej wzbudzal jedynie usmiech na twarzach Widzewiaków...
Obrazek

szwagier1
Posty: 4
Rejestracja: 24.01.2010, 12:37

Re: Legendarni kibole

Post autor: szwagier1 » 07.02.2010, 10:27

ponio pisze:
przetarte majtki pisze:
dr_martens pisze: ODRA OPOLE-Fornal-znany skinhead który również udzielał się na meczach Odry.

przewariat! piłem z Nim wódke :) pzdr i szybkiego powrotu do zdrowia!
Podobno syn też już bardzo charyzmatyczny;)
No dobry chłopak z niego

ruda1ksg
Posty: 5
Rejestracja: 01.10.2009, 10:40

Re: Legendarni kibole

Post autor: ruda1ksg » 07.02.2010, 10:43

Co do Dz. z Ruchu Ch. jest to prawda że na koniec swojej działalności dostał klapsy od ekipy która rządzi teraz na Cichej??

JedenZaWszystkich
Posty: 24
Rejestracja: 14.07.2009, 22:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: JedenZaWszystkich » 07.02.2010, 12:09

"WIDZEW ŁÓDŹ- Bliźniak -jak się nie mylę było dwóch braci o takiej ksywce.
Ania - chyba najbardziej znana kibicka, swego czasu wystąpiła w programie ''Familiada'',gdzie również nie kryła swego przywiązania do barw klubowych."

A czy ta Ania nie wystąpiła jeszcze w programie "Big Brother"?:)

mesjasz88
Posty: 10
Rejestracja: 21.11.2009, 14:14

Re: Legendarni kibole

Post autor: mesjasz88 » 07.02.2010, 12:18

[link] fornal

Monka
Posty: 16
Rejestracja: 07.03.2007, 00:14
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Legendarni kibole

Post autor: Monka » 07.02.2010, 12:29

JedenZaWszystkich pisze:"WIDZEW ŁÓDŹ- Bliźniak -jak się nie mylę było dwóch braci o takiej ksywce.
Ania - chyba najbardziej znana kibicka, swego czasu wystąpiła w programie ''Familiada'',gdzie również nie kryła swego przywiązania do barw klubowych."

A czy ta Ania nie wystąpiła jeszcze w programie "Big Brother"?:)
to nie Ania w tym 'czyms' brała udział :)
Biało-Błękitno-Niebiescy

PF
Posty: 114
Rejestracja: 13.07.2007, 17:27

Re: Legendarni kibole

Post autor: PF » 07.02.2010, 20:01

ruda1ksg pisze:Co do Dz. z Ruchu Ch. jest to prawda że na koniec swojej działalności dostał klapsy od ekipy która rządzi teraz na Cichej??
nie prawda, nic takiego nie mialo miejsca

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: hdg » 07.02.2010, 22:09

GKS TYCHY- Yogi- trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć, swego czasu barwna postać w Tychach.
Mialem okazje poznac jakis czas temu(dziara na dloni GKS Tychy,mysle ze chodzi o tego typa
zlodziej i narkoman jak c*** jak to ma byc legendarny kibol(w sensie typ z w miare normalnym rozumem) to niech mnie c***

niech ktos z Tych nie odbierze tego jako napinki poprostu wyrazam swoja opinie

warchołek
Posty: 3
Rejestracja: 14.01.2010, 19:14

Re: Legendarni kibole

Post autor: warchołek » 07.02.2010, 22:28

jako kibic Radomiaka coś ze swojego podwórka

- Radomiaczek- Czorny- to był superświr!, Jeżo, Patyk

u rywala zza miedzy ( Bronki )- Murzyn, Ajgor, Zamłyniak

antek123
Posty: 11
Rejestracja: 30.01.2010, 22:21

Re: Legendarni kibole

Post autor: antek123 » 08.02.2010, 03:07

hdg pisze:
GKS TYCHY- Yogi- trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć, swego czasu barwna postać w Tychach.
Mialem okazje poznac jakis czas temu(dziara na dloni GKS Tychy,mysle ze chodzi o tego typa
zlodziej i narkoman jak c*** jak to ma byc legendarny kibol(w sensie typ z w miare normalnym rozumem) to niech mnie c***

niech ktos z Tych nie odbierze tego jako napinki poprostu wyrazam swoja opinie
Dokladnie o tym gościu słyszałem,nie wiem jak potoczyła się jego historia ale z opowieści wynika ze miał swój czas,pytajnik ma na głowie wydziarany co zreszta nie on jedyny w tych Tychach...przypomniał mi sie jeszcze Szabla o którym Romek w książce napisał.

STAMAK
Posty: 36
Rejestracja: 14.01.2009, 10:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: STAMAK » 08.02.2010, 20:17

KartofelSStaszica: Grzelas zmarł kilka miesięcy temu... Człowiek legenda, i kopalnia opowieści z jajem.

Paru znanych jeszcze jest i działa: Francuz jest wiceprezesem klubu, Baranek to samo tyle że w hokeju, a Morus został trenerem futsalowców. To to starsze pokolenie które zasługuje na miano legend ale raczej lokalnych.

markusGieKSa
Posty: 29
Rejestracja: 26.02.2007, 23:16

Re: Legendarni kibole

Post autor: markusGieKSa » 08.02.2010, 20:43

STAMAK pisze:KartofelSStaszica: Grzelas zmarł kilka miesięcy temu... Człowiek legenda, i kopalnia opowieści z jajem.

Paru znanych jeszcze jest i działa: Francuz jest wiceprezesem klubu, Baranek to samo tyle że w hokeju, a Morus został trenerem futsalowców. To to starsze pokolenie które zasługuje na miano legend ale raczej lokalnych.

Sp.Grzelas...pamietam go ,za czasow zgody zaprosil mnie na swoja chate na jakas impreze choc GieKSy nie lubil. Sami "Tyscy" i ja hehe.Byli tam jeszcze m.in. Francuz ,ZIELONY ,MACHAJCOK.
Czy ci dwaj ostatni dzialaja u Was jeszcze??
Non sum alcohola perfecta

SK64
Posty: 16
Rejestracja: 08.02.2010, 20:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: SK64 » 09.02.2010, 08:07

dr_martens pisze:

RUCH CHORZÓW-Dziura-mimo,że jest przedstawicielem ekipy za którą (delikatnie mówiąc) nie przepadam,nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Wielokrotnie udowodnił,że jest charakternym człowiekiem.
starsi kibole R twierdza ze zostal odsuniety za spory walek finasowy dot derbow z Zabolami w 2008. spodziewalbym sie kolejnych "TUSZUJACYCH" wpisow niebieskich, bo oni sa "krystalicznie" czysci i u nich nic takiego sie nie zdarza, do tego czesto osobnicy, ktorzy wniesli cos do ekipy sa najzwyczajniej tolerowani za krzywe akcje !!!

master362
Posty: 13
Rejestracja: 09.02.2010, 10:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: master362 » 09.02.2010, 10:32

Wracając do Arki Gdynia, słyszałem dużo o Lipku(walczy w MMA) i Czarnym. Z Wisły Płock legendą jest dla mnie Zocha(podobno ostry wariat, niech ktoś się wypowie). Ze Stomilu dużo słyszałem o Plesiu( podobno podczas wjazdu Stomilu pod kasy Górnika Zabrze, typ założył sobie na głowe śmietnik i ruszył tak na żaboli). Ze Stomilu słyszałem jeszcze o Panu z ksywką Sędzia i o Grzywie, ten drugi to legenda ultras. Niech ktoś z w/w klubów rozwinie temat.

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 09.02.2010, 10:53

Smokofilimidynek pisze:
dr_martens pisze: REPREZENTACJA POLSKI- Mariusz Bernacki z Oławy, który zasłynął wieloma wyjazdami na mecze kadry z charakterystyczną flagą biało-czerwoną z nazwą swojego miasta. Kiedyś był jako jedyny na meczu kadry w Azerbejdżanie
Pamiętam, że o nim był artykuł w Piłce Nożnej po tym właśnie meczu. Ogólnie PN w latach 92-95/96(mam dosyć spory zapas numerów z tamtych lat) często poświęcała swoje strony tematyce kibicowskiej. Pisał tam m.in W.Hadaj, a opis z meczu z Anglią w Chorzowie (93 rok) można czytać i czytać. Piłkarsko-kibicowska relacja napisana w świetnym stylu.
O Mariuszu był również artykuł w TMK. Zawsze na meczu kadry z flagą "Oława". Wiem, że ta flaga "Oława" jest repliką starej, którą mu wzięli chuligani Hajduka Split, kiedy Polska grała z Chorwacją na Bałkanach kilka lat temu.

Co do Dziury z Ruchu. Słyszałem wiele opinii na temat tego człowieka. Dużo osób mi gadało, że Dziura w bardzo młodym wieku w latach '90 ogarnął wszystko na Ruchu za co jest bardzo ceniony wśród niebieskich. Co do afery na Ruchu. Słyszałem bardzo wiele opinii na temat Hetmana. Na wyjazdach Ruchu dorobił się ładnej kasy i to jest fakt, który można tuszować ale to wiedzą wszyscy. Nie raz bywało, że Ruch jadąc na wyjazd nie wiedział, że jedzie w ogóle na gapę. Taka sytuacja miała miejsce, gdy Ruch jechał na baraż do Rzeszowa ze Stalą. Niebiescy musieli wysiadać w drodze powrotnej w Dębicy, gdzie zostali wyrzuceni za jazdę na gapę. Wiadomo kto wyjazd wtedy organizował. Jeszcze wracając do Dziury. Tego nie wiem na pewno, ale podobno przestał jeździć na Ruch, gdy ktoś mu zarzucił, że przepierdala pieniądze ze zbiórek.

sopocka plaża
Posty: 32
Rejestracja: 26.01.2010, 13:38

Re: Legendarni kibole

Post autor: sopocka plaża » 09.02.2010, 12:04

ŚP Tadeusz Duffek został pośmiertnie odznaczony przez Prezydenta RP Pana Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski nadanym 20 października 2009r. Uroczystego wręczenia 8 lutego 2010 roku, dokonał Pan Minister Maciej Łopinski w siedzibie Solidarności w Gdańsku. Odznaczenie w imieniu Tadeusza odebrało rodzeństwo: Marzena i Andrzej Duffekowie.

[link]

[link]

BKW1920
Posty: 33
Rejestracja: 09.02.2010, 17:17

Re: Legendarni kibole

Post autor: BKW1920 » 09.02.2010, 17:25

SK64 pisze:
dr_martens pisze:

RUCH CHORZÓW-Dziura-mimo,że jest przedstawicielem ekipy za którą (delikatnie mówiąc) nie przepadam,nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Wielokrotnie udowodnił,że jest charakternym człowiekiem.
starsi kibole R twierdza ze zostal odsuniety za spory walek finasowy dot derbow z Zabolami w 2008. spodziewalbym sie kolejnych "TUSZUJACYCH" wpisow niebieskich, bo oni sa "krystalicznie" czysci i u nich nic takiego sie nie zdarza, do tego czesto osobnicy, ktorzy wniesli cos do ekipy sa najzwyczajniej tolerowani za krzywe akcje !!!


spodziewałbym sie kolejnych takich wpisów,bo Ty jestes krystalicznie wiarygodnym zródłem informacji i u was farmazon sie nie zdarza.
Tak na przyszłośc jesli nie masz informacji u zródła to prosze nie wypowiadaj sie!!!

MrMario8211
Posty: 5
Rejestracja: 09.02.2010, 20:21

Re: Legendarni kibole

Post autor: MrMario8211 » 09.02.2010, 20:25

master362 pisze:Wracając do Arki Gdynia, słyszałem dużo o Lipku(walczy w MMA) i Czarnym. Z Wisły Płock legendą jest dla mnie Zocha(podobno ostry wariat, niech ktoś się wypowie). Ze Stomilu dużo słyszałem o Plesiu( podobno podczas wjazdu Stomilu pod kasy Górnika Zabrze, typ założył sobie na głowe śmietnik i ruszył tak na żaboli). Ze Stomilu słyszałem jeszcze o Panu z ksywką Sędzia i o Grzywie, ten drugi to legenda ultras. Niech ktoś z w/w klubów rozwinie temat.

Zocha to bardzo dobry człowiek znam go osobiscie,ale z tego co wiem wiekszosc z ekipy kiedy poszedł lezec zachowała sie mówiąc delikatnie nie ładnie zaczeli krecic krzywe afery,Plesi i Sedzia równiez równi i charakterni ludzie.Pozdro dla STOMILOWCÓW!!!

SK64
Posty: 16
Rejestracja: 08.02.2010, 20:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: SK64 » 09.02.2010, 20:38

[/quote]

Starsi kibole R twierdzą? A który to starszy kibol R Ci tak powiedział? Albo może raczej na jakim forum to wyczytałeś? Hipokryto, rzucasz jakimiś ironiami że Ruch jest krystalicznie czysty a w twojej ekipie pewnie nikt nigdy żadnego wałka nie wykręcił, a kible to z swoich pieniędzy fundują wejściówki na stadion całym rodzinom? Nie ośmieszaj się. Bez odbioru[/quote]


skoro jestes tak dobrze zorientowany to opowiedz o zyjacej legendzie ulu z piotrowic (dam ci chwile) ; )
jest to kolejna postac ktora 20 lat temu byla kims u was a obecnie nie ma co sie tam pokazywac - chyba ze znow czegos nie wiem.
legendami na R byli na bank Woda, Bula czy Klaus ale ty znaasz ich chyba tylko z zinow.

nie wiem skad postac Kodaka w legendach GKS KATOWICE skoro gosc malo sie udzielal i jezdzil !?

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: Legendarni kibole

Post autor: gremio » 09.02.2010, 21:58

pamietam....takich ludzi wzory na kilka pokoleń;
Pogoń Sz------Czaja,Max,Blady,Bados(typ na ktorego kilka lat nie było mocnego w solowkach)
inne pokolenie----Chomik,Maja(rumun)2 ksywy,Jarosz i Zyzy! człowiek legenda wzór hools wariat,facet z tysiacem pomysłow jedyny w swoim rodzaju.....
minie jeszcze czasu zanim druga taka ekipa powstanie w Szczecinie

Legia W -------Bosman,Białek,Trela,Bidula,Kelner człowiek który oddałby życie za Pogon,choc jest Legionista........inne pokolenie to naprawde konkretni ludzie Alchim,Szczupak,Pempel,choc nie wiem do konca co teraz z nimi.....
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

SK64
Posty: 16
Rejestracja: 08.02.2010, 20:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: SK64 » 09.02.2010, 22:08

przetarte majtki pisze:Ragnar działa coś na GKS-esie Katowice?
obecnie nie dziala z pewnych wzgledow. znana postac u nas i nie tylko ; ))
b.dobry chop !!!

Bojar
Posty: 235
Rejestracja: 28.02.2007, 21:53
Lokalizacja: Sektor

Re: Legendarni kibole

Post autor: Bojar » 10.02.2010, 10:34

Widzę, że nie jest On wymieniany wśród kibiców Legii, ale czy mógłby ktoś napisać coś o Autobusie? ( taką chyba miał ksywę) tym typie co był w rozmowach w toku.
Niech ktoś coś skroi, bo w temacie skrojone flagi nic sie nie dzieje. ;]
http://www.youtube.com/watch?v=hLkqVUlwT-Y - 0:52 - 0:59
_________________________________
WM pisze: Większość użytkowników tego forum cieszy ryja ze średniej 2,5 i kosy z panią od polskiego za dwie jedynki.

siemazwieczora
Posty: 21
Rejestracja: 01.10.2009, 17:31

Re: Legendarni kibole

Post autor: siemazwieczora » 10.02.2010, 11:19

Bojar pisze:Widzę, że nie jest On wymieniany wśród kibiców Legii, ale czy mógłby ktoś napisać coś o Autobusie? ( taką chyba miał ksywę) tym typie co był w rozmowach w toku.
był opisywany pare stron wcześniej...a tak to żadna legenda przejeździł za Legią sporo kilometrów i przeważnie przesypiał mecze na % :) dodam że jest niewidomy.

ZgreddyBoy
Posty: 42
Rejestracja: 29.01.2009, 21:43

Re: Legendarni kibole

Post autor: ZgreddyBoy » 10.02.2010, 12:57

Jak dla mnie to sporo tutaj pomieszania z poplątaniem. W jednym rzędzie są wymieniani naprawdę legendarni kibice z osobami, które - owszem - miały przygody, ale... delikatnie mówiąc to nie ten rozmiar kapelusza. Kibic, który wystąpił w telewizji, to nie legenda. Gwarantuję Wam, że większość naprawdę ważnych ludzi unika kamer.
Dla mnie legendy to osoby pokroju Ś.P. Dufa z Lechii, B. z Polonii Warszawa i kilku ludzi tego formatu.

2mastercard
Posty: 18
Rejestracja: 10.01.2010, 15:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: 2mastercard » 10.02.2010, 14:43

Chłopaki czy Wy zawsze musicie rozpierda..Ć temat jakąś zbędną polemiką. I jeszcze te zaczepki słowne na poziomie dzieci ze szkolnej ławki.

Wracając do tematu oczywistą rzeczą jest że znana persona z mniejszych ekip napewno nie zasłynie w kibicowskim świecie, aż w takim stopniu jak ktoś z uznanej marki (mniejsze możliwości, nie te ligi itd.), ale w danym mieście czy też regionie napewno jest znana i warto wspomnieć o niej.
Dziwne że nikt ze Stali Rzeszów nie napisał nic o nie żyjącym już Bronku, a to legenda u nich i nie tylko. To jeden z prekursorów ruchu kibicowskiego na Stali. Słynne wyjazdy (samolotem do Gdańska, bryczką ale troche bliżej). Osoba która ciągnęła cały ten wózek swego czasu w lepszych czy też gorszych momentach. Wiadomo czas i % zrobiły swoje no, ale naprawde postać godna uwagi. No i chyba może nie legendą, ale dość znaną na Stali osobą jest aktywny wciąż Kalafior (ciekawostką jest że piłka nożna to Stal, ale na koszykówce na Resovii w końcówce lat 90 w młynie też zasiadał).
Na Resovii znaną postacią napewno jest Bufet, znany z muzycznych zamiłowań. Ktoś wspominał też o Cypisie ale jakoś nie kojarze za bardzo.
Jako ciekawostke napewno nie legendę ani kogoś bardzo znanego mozna dodać że w koncówce lat 90-tych na Resovii udzielał się obecny poseł na sejm z ramienia SLD (swego czasu glany, łysa głowa Skin N.S. i charce na dworcu za "brudami") i tyle starczy ksywy nie podaje bo można chłopu bidy narobić przez pismaków.

leniwiec
Posty: 707
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Legendarni kibole

Post autor: leniwiec » 11.02.2010, 14:57

Gremio - wszystkich których wymieniłeś faktycznie są/byli ponad przeciętni na Pogoni, z tym że pan B. żadną legendą nie jest i nie będzie już niestety nigdy. Dopytaj u źródła.

islam
Posty: 6
Rejestracja: 01.02.2010, 08:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: islam » 11.02.2010, 15:01

Czy wspomniany Bufet z Resovii to wokalista zespołu Wańska Wstańka.

dominik1
Posty: 73
Rejestracja: 20.09.2009, 21:57

Re: Legendarni kibole

Post autor: dominik1 » 11.02.2010, 15:22

a ja mam pytanie odnosnie chłopaka o ksywie Sali z Lecha -Spotkałem go w przeszłości kilka razy -robi wrażkę-działa jeszcze ??? Swego czasu na pewno jedna z czołowych postaci.

piwoarbuz
Posty: 3
Rejestracja: 12.02.2010, 11:14

Re: Legendarni kibole

Post autor: piwoarbuz » 12.02.2010, 11:19

Na początku lat 90 na Lechii znany był chyba kibic o ksywie Kaczor, pamiętam że był z nim kiedyś wywiad w jakimś zinie skinowskim.

papasmerf
Posty: 8
Rejestracja: 23.01.2010, 18:05

Re: Legendarni kibole

Post autor: papasmerf » 12.02.2010, 11:43

cobalt pisze:Starsi Fani Niebieskich zapewne pamiętają typa o ksywie "Ulu"
Pochodził prawdopodobnie z Piotrowic lub Mikołowa.
Można coś więcej na temat tej persony?

Mimo iz jestem Ełkaesiakiem to kojarze dobrze tego goscia, na bank pochodzil z Piotrowic. Za jego czasow w tamtym regionie Niebiescy trzymali sie zajebiscie.

sopocka plaża
Posty: 32
Rejestracja: 26.01.2010, 13:38

Re: Legendarni kibole

Post autor: sopocka plaża » 12.02.2010, 12:01

Ś.p. Kaczor jeżeli o tym samym myślimy (na Lechii nie jedna ksywa Kaczor, ten o którym piszę nie skinował, ale wywiad w zinie mógł być) to niestety nie żyje już od dłuższego czasu. Charakterystyczna postać na Traugutta, wesoły i sympatyczny (dla braci po szalu oczywiście;) grubasek, często w kaszkieciku, można powiedzieć że z wieloma innymi legendami T29 rozkręcał ruch kibicowski na Lechii, charakterystyczna postać, zakochana w swoim klubie na dobre i na złe, zaliczał chyba wszystkie wyjazdy,a zdecydowaną większość na pewno. Pozostanie na zawsze w pamięci wszystkich co go spotkali na swej drodze.

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: Legendarni kibole

Post autor: gremio » 12.02.2010, 15:14

a nie było ich dwóch <bracia>
jeden Lechista
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

Enter#
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2009, 20:00
Lokalizacja: Płock

Re: Legendarni kibole

Post autor: Enter# » 12.02.2010, 15:43

Czy bracia jednego z bardzo znanych polskich bramkarzy, nadal mają coś do powiedzenia na Lechii ?

Woldemort
Posty: 379
Rejestracja: 21.09.2009, 12:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: Woldemort » 12.02.2010, 18:00

Enter# pisze:Czy bracia jednego z bardzo znanych polskich bramkarzy, nadal mają coś do powiedzenia na Lechii ?
Ciagle mozna go spotkac na meczach. Mysle ze jest to osoba dosyc znana szczegolnie jezeli chodzi o nazwisko wiec internet nie bylby dobrym miejscem do omawiania tych spraw.
GDYBY INTERESOWAŁA NAS PIŁKA , BYLIBYŚMY PIŁKARZAMI.

SK64
Posty: 16
Rejestracja: 08.02.2010, 20:29

Re: Legendarni kibole

Post autor: SK64 » 12.02.2010, 18:20

papasmerf pisze:
cobalt pisze:Starsi Fani Niebieskich zapewne pamiętają typa o ksywie "Ulu"
Pochodził prawdopodobnie z Piotrowic lub Mikołowa.
Można coś więcej na temat tej persony?

Mimo iz jestem Ełkaesiakiem to kojarze dobrze tego goscia, na bank pochodzil z Piotrowic. Za jego czasow w tamtym regionie Niebiescy trzymali sie zajebiscie.
mlodsi nie wiedza bo skad (propaganda nie pozwala) a starsi wola zapomniec ulu i jego wyskoku ("randki" w ciemno z listonoszem) !!!

co nam opowie niebieska propaganda na tym forum ???

19__kattowitz__20
Posty: 387
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Legendarni kibole

Post autor: 19__kattowitz__20 » 12.02.2010, 18:38

ten gosc z gieksy zakomleksiony w ch..j
ULU-sie wczasuje...pozdRo
WODNY - w USA od dobrych kilku lat...pozdRo
KLAUS-jest i sie ma dobrze -pozdRo
Dziura-spoko synek szacun za wszystko co zrobil dla Ruchu..pozdRo
jeszcze jest Smierta itd....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości