Piro Shop

Największe świństwa wyrządzone przez kobiete??

Ciekawostki ze świata i z życia codziennego

Moderator: Marcino

ODPOWIEDZ

baby..

baby to cycate chuje tylko cipa je ratuje
602
32%
kobiety - wynalazek dobry (tylko do seksu)
314
17%
mam żone
136
7%
jestem prawiczkiem - co to kobieta?
139
7%
mialem kobiete dalbym za nia sobie reke uciac.. dzis nie mialbym reki..
461
25%
jestem zakochany.. ach..to ta jedyna..
208
11%

Liczba głosów: 1860

kat.

Re: Największe świństwa wyrządzone przez kobiete??

Post autor: kat. » 13.06.2019, 18:25

No właśnie, narzekacie na baby, które chcą leżeć i pachnieć, to podbijajcie do tych "robiących karierę" (podpowiedź: na dyskach ich nie ma). One bardzo narzekają, że "nie ma mężczyzn lubiących kobiety sukcesu" i prawie nie mają życia osobistego, nikt ich nie chce. Jest ich współcześnie więcej niż tych "leżących i pachnących".

Piro Shop
casuals

Post autor: casuals » 13.06.2019, 18:38

Od takich to też na kilometr trzymać się z dala. Wpierdolić się w znajomość z taką, to cało z niej nie wyjdziesz. To w chuj toksyczne osoby. I tak źle i tak nie dobrze, prawda taka, że nie ma złotego środka i typu który zadowoli wszystkich. Każdy na własną rękę musi szukać kogoś kto odpowie jego zapotrzebowaniom. Jeden weźmie taką w zapierdzianych dresach na wersalce, bo akurat mu osobowość podpowiada, by jak piesek posłusznie latać za kobietą. Drugi weźmie robiącą karierę, bo jarają go takie, które umieją pierdolnąć pięścią w stół i potrafią same o siebie zadbać. Inna sprawa, by do takiej podbijać, to też trzeba być "kimś". Niekoniecznie prostym chłopakiem żyjącym od pierwszego do pierwszego.

don alfonso

Post autor: don alfonso » 13.06.2019, 21:07

Dlaczego wy tutaj ciągle piszecie o jakichś skrajnych przypadkach? Z jednej strony dupy co leżą i pachną a z drugiej jakieś robiące karierę w korpo. Naprawdę nie ma nic pośrodku? Normalnych kobiet, które po prostu nie chcą być na utrzymaniu facetów? Strasznie uogólniacie.
Piszecie o Ukrainkach? One są trochę inaczej wychowane. Wyniosły z domu, że o dom trzeba zadbać, trzeba ugotować facetowi, posprzątać, wyprać itd. Znajomy z Lublina kiedyś śmigał na Ukrainę do jednej takiej 20paro latki, ona przyjeżdżała do niego. Powiedział, że super kobieta. Chciał zrobić śniadanie czy obiad to go zbeształa, że to obowiązek kobiety i co tam facet ma do robienia w kuchni. Jak jej dał kwiatka czy zaprosił do kina to była w siódmym niebie. No ale na Ukrainie miała wcześniej gościa, któremu usługiwała a on walił w kocioł a ją traktował jak szmatę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiem co dalej z nimi, ale chciała się z nim hajtać.
Polki za dużo ksieżniczkują ale przecież to faceci do tego doprowadzili. Skoro napierdalasz jednej, drugiej czy trzeciej do łba, że jest najwspanialsza i najpiękniejsza pod słońcem to wiadomo jaki jest efekt. Są też tacy co kobiety do pracy nie puszczą, bo robią z siebie wielkich chojraków, że sami potrafią zapracować na rodzinę.

Ważne jest też, żeby nie szukać na siłę. Jak ktoś jest desperatem to potem różnie wychodzi. Wiążesz się, bo trzeba, bo presja znajomych, rodziny bo jeszcze coś. Najlepiej robić swoje, realizować pasje a na związek zawsze przyjdzie czas.

casuals

Post autor: casuals » 13.06.2019, 21:13

Normalne kobiety mają facetów. Zapamiętaj. ;)

ciamajda

Post autor: ciamajda » 13.06.2019, 21:42

To wyobraźcie sobie, jak Czesi muszą mieć przejebane z Czeszkami. One są bardziej "fit" i "europejskie" niż nasze.
I w chuj mają cieczke na ruchansko, moi dwaj kumple pracują w Czechach, to jedna lapala go za dupe, a do drugiego to inna podbijala do niego przy jego dziewczynie(Polka). Mówili, że ładne ale niezły burdel w bani mają.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 13.06.2019, 21:59

Ja zamiast prowadzić takie dyskusje tutaj na forum to wrócil bym sie do czasów cesarstwa rzymskiego albo jakichś wikingów, jakby ci ludzie zobaczyli tych zjebów w rurkach i inne pedalstwo to by pierdolneli w kalendarz, oni juz wtedy wiedzieli jaką nature mają baby i ze trzeba je trzymać krótko za morde...mają być matkami naszych dzieci i dbać o rodzine. Teraz niestety mamy to co mamy i nie wiem czy nie jest juz za późno na zmiany.

Polki za dużo ksieżniczkują ale przecież to faceci do tego doprowadzili. Skoro napierdalasz jednej, drugiej czy trzeciej do łba, że jest najwspanialsza i najpiękniejsza pod słońcem to wiadomo jaki jest efekt. Są też tacy co kobiety do pracy nie puszczą, bo robią z siebie wielkich chojraków, że sami potrafią zapracować na rodzinę.

wiadomo jaki jest i pewnie kazdy za mlodu przesadzal z komplementami zeby dostać sie do wiadomego miejsca, ja jeszcze chowalem sie w czasach gdzie bylo mniej więcej po równo i one tez sie staraly, teraz napierdala kompletnie w drugą strone...mężczyzne patrzy sie z pogardą doszukując sie wad a kobieta jest chodzącym idealem jaką by suką nie byla.
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

kat.

Post autor: kat. » 14.06.2019, 10:54

Zimnyy pisze:jakby ci ludzie zobaczyli tych zjebów w rurkach i inne pedalstwo to by pierdolneli w kalendarz,
Kto? ci, dla których normą było ruchanie się z młodymi chłopcami, siostrami, a czasem matkami?

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 14.06.2019, 12:46

a ty dalej chcesz sie z faktami ku*** kłócić ze mamy pustaki a nie kobiety w kraju, rozumiem ze 20% osob jest szczęsliwych i trafilo na jakieś normalne jednostki ale rozpierdala mnie nie dostrzeganie problemu i mowienie na sile ze wszystko jest ok.

ciekawe czy jak by zabral im internet i tych jebanych baranów co chcą placic za spotkania i zobaczenie kawalka dupy na telefonie to czy bylo tak latwo o frajerów i księżniczkowanie, wrzucalem zresztą tu tekst psychologa czy psychiatry pare dni temu ktory mowil mniej więcej jak wygląda sytuacja w relacjach damsko męskich u nas, do jakiej chujni i niesprawiedliwości doszlo.

kat.

Post autor: kat. » 14.06.2019, 13:24

Mordo, nie wiem dalej, do czego zmierzasz. Przytaczasz mi epokę, gdzie kurewstwa było więcej niż obecnie, a zadaniem kobiety było leżeć i pachnieć. Za mordę to dopiero złapali kobiety chrześcijanie w średniowieczu /czerpiąc z judaizmu/. Dzisiaj są trzymane za mordy tam, gdzie jest silna religia /islam, judaizm/ albo komusza dyktatura / Chiny/. Tego chcesz?

Takie mamy kobiety, jak i całe społeczeństwo. Które nigdy nie było "mądre". Większość studentek 20+ zapierdala w robocie i po prostu nie mają czasu na lans w necie czy kręcenie dupą w klubie, więc z perspektywy internetu czy klubu - nie istnieją.

20 % optymistycznie bardzo. ja myślę, że udane związki to ok. 5-10 % ogółu /ale jestem pesymistą w tych sprawach/.

WileKKS

Post autor: WileKKS » 14.06.2019, 18:04

Zimnyy pisze:
14.06.2019, 12:46
a ty dalej chcesz sie z faktami ku*** kłócić ze mamy pustaki a nie kobiety w kraju, rozumiem ze 20% osob jest szczęsliwych i trafilo na jakieś normalne jednostki ale rozpierdala mnie nie dostrzeganie problemu i mowienie na sile ze wszystko jest ok.

ciekawe czy jak by zabral im internet i tych jebanych baranów co chcą placic za spotkania i zobaczenie kawalka dupy na telefonie to czy bylo tak latwo o frajerów i księżniczkowanie, wrzucalem zresztą tu tekst psychologa czy psychiatry pare dni temu ktory mowil mniej więcej jak wygląda sytuacja w relacjach damsko męskich u nas, do jakiej chujni i niesprawiedliwości doszlo.
Prawda! Pytam kumpla co sobie znalazł znowu dziewczynę no i jak tam? Mówi, że znają się parę miesięcy albo krócej już nie pamiętam (z poprzednią też tyle miał stażu, rzuciła go dla innego nic mu nie mówiąc, był jej utrzymankiem myślę) i... jedzie z nią do Sopotu na 3 dni po 250 zeta za dobę za 2 osoby. Już mu chciałem powiedzieć, że chyba go pojebało, no ale w sumie jego sprawa i jego pieniądze. Znowu się zabawi jego kosztem i go odtrąci, a ten będzie miał moralniaka. W sumie cieszę się z bycia singlem jak tak się patrzy na te pseudo związki teraz. Dno i trzy metry mułu. Tak samo jedna Ukrainka z grupy na studiach. Miała tam u siebie jakiegoś typa, a teraz prowadza się z jakimś Polakiem spod Konina poznanym gdzieś na imprezie, tylko dlatego, że tamten jest ze wsi i ma dużo $$$$. Inna sprawa to to, że jest pusta jak but i wkurwiająca swoim zachowaniem, typowa księżniczka bogatego tatusia. Cyrk.
Września 100% Lech Poznań!

kierowca_pks

Post autor: kierowca_pks » 14.06.2019, 18:59

casuals pisze:
12.06.2019, 17:07
Wiesz co. Ja nawet zauważyłem po tym, że ukrainki, czy którekolwiek dziewcza ze wschodu są takie uśmiechnięte. Polki to bardzo nadęte osoby, które już na samym początku witają Cię listą oczekiwań względem siebie. Czasami mam wrażenie, że dla niektórych najlepszym układem byłoby leżenie w zapierdzianych dresach na wersalce, żarcie chipsów, tycie, a chłop żeby mimo wszystko kochał. Nawet te z przetłuszczonymi włosami i trzema zębami na krzyż oczekują księcia z bajki, gdzie te ukrainki porozmawiają nawet i z przeciętnym facetem. Jeśli tylko umiesz zaciekawić kobietę sobą, to nie ma co myśleć, tylko się brać za taką przybyszkę ze wschodu. Chociaż kontakt z niektórymi przez nikłą znajomość języka może być średni. Jednak chyba większe prawdopodobieństwo, że z taką się dogadasz, niż z jakąś która jest "szlachtą" i "nie pracuję".
Wiele słyszałem pozytywnych opinii na temat pracowitości kobiet ze wschodu ale trzeba pamiętać o tym że ich matki i babki za czasów Stalina,Gorbaczowa i ZSRR miały wpajane zajmować się domem i przede wszystkim pracować i te zasady wyssały z mlekiem matki.
Co do urody naszych kobiet i tych ze wschodu to kwestia gustu ale z moich obserwacji wynika że te ze wschodu jednak są ładniejsze.Mają bardziej kobiece rysy twarzy,duże oczy i małe zgrabne nosy.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 14.06.2019, 22:34

akurat nudzilo mi sie dzisiaj troche po robocie i sprawdzilem sobie co tam slychać u ziomków na facebooku, wchodze na profil znajomego bo swojego nie posiadam i zdjęcie pierwszej lepszej licealistki z kontem na tym gównie:

[link]

hahaha przeglądam dalej i w sumie co druga wygląda podobnie, może bardziej zdjęcia wytapetowanych ryjów ale jest moc panowie, i jeszcze ten telefon obowiązkowo w łapie, no znak tych czasów po prostu.

casuals

Post autor: casuals » 14.06.2019, 23:44

Hehe, no ja takich nie mam w znajomych, ale czasem się pojawiają w propozycjach do znajomych. Nie wiem ku*** serio. Potem płacze, że tyle gwałtów, morderstw. Wiadomo, że jak jest akcja, to potem jest reakcja. Ale bardziej mnie inna rzecz rozpierdala. Zdjęcia, to tam chuj. Ciepło teraz, to dużo osób z chałup powychodziło, ja w sumie też teraz do pracy muszę się przepierdalać przez całe miasto, to się zobaczy to tu to tam. Mowa o laskach, które po ulicy chodzą z połową dupy na wierzchu. Większość gówniar na utrzymaniu rodziców, a się poczuwa i kurwi publicznie. Jebać takie coś. Każdemu jest ku*** gorąco, ale no ja na przykład nie chodzę z połową dupy na wierzchu, kobity po 40-50 lat też nie. To jak, tylko laseczkom w przedziale 14-23 jest ciepło, że pizda wychodzi spod gaci? Już nawet nie wiem co gorsze, być takiej chłopakiem, czy być ojcem.

kat.

Post autor: kat. » wczoraj, 08:03

jak taka krejzola i szuka atrakcji, to chociaż włożyłaby pończochy. rajstopy to jak dżinsy na wyjeździe .

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » wczoraj, 09:12

takie to lubią brutalnych, musisz rozerwać na dupie i dalej wiadomo co już robić, dalbyś rade z nią kat?

Mowa o laskach, które po ulicy chodzą z połową dupy na wierzchu. Większość gówniar na utrzymaniu rodziców, a się poczuwa i kurwi publicznie.

na plazy w lecie albo nad morzem też masz suki w stringach czy bikini, wiadomo ze jest pewna różnica ale ogólnie sie zgadzam i to rozbieranie sie panienek w lecie to moim zdaniem patola, tylko że powiedz coś takiego w towarzystwie to cie zaraz zlinczują ze na dupsko nie lubisz popatrzeć i jak pizdy prowokują to przeciez jest ok, dopóki to nie moja dziewczyna, siostra :)

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » wczoraj, 09:41

Wy to macie dziwne problemy. To co, wolelibyście żeby w burkach chodziły ? Ja tam np na mieście lubię sobie rzucić okiem na jakieś zgrabne, młode nogi. A co ! Całą zimę chodzą wyubierane to niech się teraz troszkę "polansują".
A co do skrajnych przypadków, to raz na mieście szła przede mną jakaś panna, gdzie centralnie było widać spod "miniówki" stringi wrzynające się w narządy rodcze. Laska czarne kozaki skórzane, czarna miniówka i cipa na wierzchu. Każdy się za nią obracał. Faceci, kobiety, stare dziaki, dzieci. I to jest dopiero patologia.

kat.

Post autor: kat. » wczoraj, 10:08

Chyba pierwszy raz się z KK zgadzam. Bardziej rażą mnie właśnie milfy po 40, które zagubiły się w czasie i wydaje im się, że są nastolatkami. Oczywiście niektóre mają, co pokazać, mam sąsiadkę ok. 50, która ma figurę jak jej 25-letnie zgrabne córy i z daleka nie idzie odróżnić, która córka a która matka.

A co do świństw jeszcze - idę sobie, przede mną zgrabna lasencja w jasnych dżinsach, przyglądam się wiadomym okolicom, a tam wielka plama...

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » wczoraj, 10:50

kat. pisze:
wczoraj, 10:08
Chyba pierwszy raz się z KK zgadzam. Bardziej rażą mnie właśnie milfy po 40, które zagubiły się w czasie i wydaje im się, że są nastolatkami. Oczywiście niektóre mają, co pokazać, mam sąsiadkę ok. 50, która ma figurę jak jej 25-letnie zgrabne córy i z daleka nie idzie odróżnić, która córka a która matka.

haha no ladnie, dziewczyna w krakowie a ty sąsiadki podglądasz u siebie, ja wczoraj mijalem sie z jedną na klatce (na oko to pare lat po 40) krótkie spodenki, spięte wlosy ale patrze dalej i cycki tak wyjebane ze prawie sutki zobaczylem, zawiesilem sie na chwile i mowie dzien dobry a typiara sie zaczyna smiać = nie chcialbym mieć takiej zonki :)

cainnn

Post autor: cainnn » wczoraj, 15:20

Zaraz wyłapiecie bana za to, że obrażacie polskie damulki, które mają się za chuj wie kogo i są w chuj wkurwiające.

kierowca_pks pisze:
14.06.2019, 18:59
Wiele słyszałem pozytywnych opinii na temat pracowitości kobiet ze wschodu ale trzeba pamiętać o tym że ich matki i babki za czasów Stalina,Gorbaczowa i ZSRR miały wpajane zajmować się domem i przede wszystkim pracować i te zasady wyssały z mlekiem matki.
Co do urody naszych kobiet i tych ze wschodu to kwestia gustu ale z moich obserwacji wynika że te ze wschodu jednak są ładniejsze.Mają bardziej kobiece rysy twarzy,duże oczy i małe zgrabne nosy.
Moja matka oglądając ostatnio siatkówke kobiet, kiedy Polska grała powiedziała, że te dzisiejsze polskie dziewczyny paskudne są, że kiedys były ładniejsze, zebym zobaczył na te zagraniczne siatkarki i faktycznie ładniejsze w chuj np: taka reprezentacja Holandii.
Ale jak rycerzyki napierdalają o "najpiękniejszych na świecie" to cóż zrobić... jeszcze jebanie się z każdym, czasem mam wrażenie, że my zamiast kobiety mamy darmowe kondony.

kat.

Post autor: kat. » wczoraj, 16:03

Już to, Patryk, pisałeś... Ale i tak mama źle Cię prowadzi...

Śledzę kobiecą siatkówkę i to fakt, że Holenderki są bardzo przyjemne. Także Niemki. Ale Ty chyba nie szukasz siatkarki, co? Co byś zrobił z taką babą 1,9 m?
Ostatnio zmieniony 15.06.2019, 16:08 przez kat., łącznie zmieniany 1 raz.

cainnn

Post autor: cainnn » wczoraj, 16:07

Patryk to twój chłopak? Trzyma mnie zdala od polskich idiotek... faktycznie dziękuje jej bardzo za to. Ale póżniej nie siedzie i nie pisze jak to mnie, któraś zraniła i najebać 400 stron.

Legia_girl

Post autor: Legia_girl » dzisiaj, 03:10

A Wy dalej o Ukrainkach, nie wierzę:) Świat kibice.net zatrzymał się na tematach z 2017r.:)

I nawet mi się po dłuuuuuugich miesiącach nieobecności oberwało za kogoś omamy i fantazje:):):)

Wysokie temperatury roztapiają serca, może i ten temat ruszy pełną parą jak za starych dobrych lat,ze starą dobrą jakością, choć starzy dobrzy forumowicze wyginęli stąd chyba jak dinozaury:)

Pozdr.

ODPOWIEDZ