Piro Shop

Największe świństwa wyrządzone przez kobiete??

Ciekawostki ze świata i z życia codziennego

Moderator: Marcino

baby..

baby to cycate chuje tylko cipa je ratuje
603
32%
kobiety - wynalazek dobry (tylko do seksu)
316
17%
mam żone
137
7%
jestem prawiczkiem - co to kobieta?
139
7%
mialem kobiete dalbym za nia sobie reke uciac.. dzis nie mialbym reki..
461
25%
jestem zakochany.. ach..to ta jedyna..
209
11%

Liczba głosów: 1865

Kea Kulani

Re: Największe świństwa wyrządzone przez kobiete??

Post autor: Kea Kulani » 12.06.2019, 06:17

Masz czelność komuś wmawiać, że jest jakimś "przegrańcem", a sam całymi dniami przesiadujesz na forum, przez całe wakacje podrywałeś przez internet jakąś schorowaną dziewczynę (i nawet to ci się nie udało),pewnie jak w końcu na żywo zobaczyła twoją twarz to automatycznie odpuściła.. Jesteś hipokrytą zasranym, a twoja marna opowiastka ma bardzo mało wspólnego z tematem.
Nie możesz iść na swoje forum (forum antify) i tam dyskutować z ludźmi równymi sobie ?

Piro Shop
casuals

Post autor: casuals » 12.06.2019, 06:57

Posłuchaj mnie kurewko. To że dzięki mnie wyjebano ci stąd koleżke, a może i multi konto to chuj mnie obchodzi. Tak samo jak twoje wysrywy o antifie bo jedyne co ci mogę to wypierdolić kolano na łeb. Masz jeszcze jakieś ale, to podawaj śmiało adres. Nie, to wypierdalaj stąd w podskokach.

don alfonso

Post autor: don alfonso » 12.06.2019, 07:01

Kea a nie można poznać kogoś przez internet? Nie pamiętasz jak się kiedyś za małolata pisało do lasek na czacie wp czy interii?

Jaskół

Post autor: Jaskół » 12.06.2019, 07:44

kaniolxx pisze:
11.06.2019, 20:49
Może poprostu chłop ma chujowe zdanie o polskich dziewczynach i ich nienawidzi? Bawimy się wtedy w forum GW? Bo był tu pewien użytkownik "cainnn", który wyjebał brudy na temat polskiej sceny i hipokryzje również wyłapał banicje, więc o czym my mówimy? Ciakawe czy też tak jebią bany za gości co rozpierdalają inne tematy czy co walą po ksywach, albo każdy ma swobodny sposób pisania i wyrażanie własnej opinii, albo nie. Ja np też wyraże swoje zdanie na temat Polskich dziewczyn i też wyłapie odrazu banicje? Dlatego ten temat, jest tylko dla kilku użytkowników tego forum jak kat,Zimny itd. reszta tu niezagląda ma wbity chuj w ten temat.
Przecież to były twoje konta pajacu.

Odnoszę wrażenie, że casuals to też ten chory zjeb i prowadzi sobie ''rozmowę'' ze swoim alter ego z drugiego konta.
''Obojętność dziś ucieczce równa się...''

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 12.06.2019, 08:30

don alfonso - no pewnie że można poznawać dziewczyny w internecie, na jakichś portalach randkowych. To nic złego. Chodzi tylko o to, że ten napinacz casuals wmawia większości ludzi tutaj, że są życiowymi niedorajdami, "przegrańcami" itp., a tymczasem głupi fiut sam siedzi całymi dniami w sieci, bo nie ma nic innego do roboty, albo próbuje poznawać dziewczyny na portalach randkowych, ale mu się to nie udaje, bo żadna normalna babka nie chce mieć nic wspólnego z takim lewackim ochłapem.
casuals pisze:
12.06.2019, 06:57
Posłuchaj mnie kurewko. To że dzięki mnie wyjebano ci stąd koleżke, a może i multi konto to chuj mnie obchodzi. Tak samo jak twoje wysrywy o antifie bo jedyne co ci mogę to wypierdolić kolano na łeb. Masz jeszcze jakieś ale, to podawaj śmiało adres. Nie, to wypierdalaj stąd w podskokach.
Zapraszam zatem do Katowic. Nie krępuj się. Jak już będziesz na miejscu bądź w pobliżu to napisz mi na PW swój numer telefonu. Na 1000% do ciebie oddzwonię i umówimy się na spotkanie sam na sam. Gdzie będziesz chciał. Bardzo chętnie zweryfikuję to twoje "kolano na łeb". A jak nie przyjedziesz, albo w ogóle się nie odezwiesz na PW z żadną propozycją spotkania, to oficjalnie zostaniesz okrzyknięty największą CIOTĄ, FRAJEREM i PIZDĄ forum kibice.net.

Czekam.

casuals

Post autor: casuals » 12.06.2019, 08:36

Zaraz po tobie. :)

W sumie to nawet śmieszne, że piszesz o Polkach bujających się z każdym tylko nie Polakiem, po czym piszesz, że żadna mnie nie chcę. Nie potrzebuję kobiety do związku, a to, że od czasu do czasu sobie dla beki wejdę to tu, to tam pogadać, to faktycznie - obciach na całą Polskę. :) Twoje lustrzane odbice ciągle miało "beke" z Polek, a ja dla beki nie mogę popisać? Nakręć poradniki, jak uwieść kobietę, bo widać, że z ciebie taki macho, prawdziwy samiec alfa na którego wygląd laski mają mokro.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 12.06.2019, 16:31

Jaskół pisze:
12.06.2019, 07:44
kaniolxx pisze:
11.06.2019, 20:49
Może poprostu chłop ma chujowe zdanie o polskich dziewczynach i ich nienawidzi? Bawimy się wtedy w forum GW? Bo był tu pewien użytkownik "cainnn", który wyjebał brudy na temat polskiej sceny i hipokryzje również wyłapał banicje, więc o czym my mówimy? Ciakawe czy też tak jebią bany za gości co rozpierdalają inne tematy czy co walą po ksywach, albo każdy ma swobodny sposób pisania i wyrażanie własnej opinii, albo nie. Ja np też wyraże swoje zdanie na temat Polskich dziewczyn i też wyłapie odrazu banicje? Dlatego ten temat, jest tylko dla kilku użytkowników tego forum jak kat,Zimny itd. reszta tu niezagląda ma wbity chuj w ten temat.
Przecież to były twoje konta pajacu.

Odnoszę wrażenie, że casuals to też ten chory zjeb i prowadzi sobie ''rozmowę'' ze swoim alter ego z drugiego konta.

ciekawe co sie dzieje z introwertykiem, juz bym chyba wolal o popku poczytać :)

tak przy okazji - tez zauważyliście ze ukrainki przy pierwszym kontakcie wydają sie bardziej sympatyczne i duzo mniej zadzierają nosa od polek? normalniejsze w pracy i nie narzekają ciągle ze trzeba "zapierdalac"
moze to wszystko być w pewnym sensie kurtuazyjne i troche na pokaz bo nie są u siebie ale mimo wszystko chyba nie są przesiąkniete jeszcze tym zjebanym feminizmem i mentalnością pod tytulem wszystko sie nam nalezy...
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

casuals

Post autor: casuals » 12.06.2019, 17:07

Wiesz co. Ja nawet zauważyłem po tym, że ukrainki, czy którekolwiek dziewcza ze wschodu są takie uśmiechnięte. Polki to bardzo nadęte osoby, które już na samym początku witają Cię listą oczekiwań względem siebie. Czasami mam wrażenie, że dla niektórych najlepszym układem byłoby leżenie w zapierdzianych dresach na wersalce, żarcie chipsów, tycie, a chłop żeby mimo wszystko kochał. Nawet te z przetłuszczonymi włosami i trzema zębami na krzyż oczekują księcia z bajki, gdzie te ukrainki porozmawiają nawet i z przeciętnym facetem. Jeśli tylko umiesz zaciekawić kobietę sobą, to nie ma co myśleć, tylko się brać za taką przybyszkę ze wschodu. Chociaż kontakt z niektórymi przez nikłą znajomość języka może być średni. Jednak chyba większe prawdopodobieństwo, że z taką się dogadasz, niż z jakąś która jest "szlachtą" i "nie pracuję".

tygrys

Post autor: tygrys » 12.06.2019, 19:43

Bliska osoba z mojej rodziny od kilku lat jest w związku z Ukrainką (notabene ładna kobieta) i bardzo sobie chwali jej pracowitość bo nie dość że ona pracuje na produkcji to jeszcze dziewczyna po robocie ugotuje codziennie coś innego,nawet pizze woli sama zrobić niż kupić gotową z Biedronki czy zamówić z pizzerii. Wcześniej był z Polką to nie dość że brudas i antytalent kulinarny (kupowała na obiad parówki i hamburgery w markecie i wrzucała do mikrofali) to w dodatku w łóżku była cienka jak polsilver.
Język nie jest przeszkodą bo Ukrainki szybko łapią j.polski.

casuals

Post autor: casuals » 12.06.2019, 20:21

Szanujmy się. Jakbym dostawał od dziewuchy odgrzewane parówki na obiad, to pierdoliłbym taki związek. Kiedy można to można, ale dzień w dzień? Bez przesady. Ale jak pizza to tylko z pizzerii! :D Najlepiej już taka zimna, bo akurat jesteś ostatnią osobą do której dowożą i czekałeś na nią 2 godziny.
Osobiście rozmawiam sobie teraz z jedną, która to jest z Ukrainy. Mimo, że pożytkuję się translatorem, to idzie się zrozumieć.

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 12.06.2019, 22:08

Miałem coś napisać ale zapomniałem, ale po kilku piwkach mi sie przypomniało:). Kilka miesięcy temu napisała do mnie znajomego koleżanka, no chuj i tak singiel więc podjąłem rozmowę, pogadaliśmy pogadaliśmy spotkaliśmy raz czy dwa ok, przyszły walentynki coś miałem sie z nią widzieć ale wypierdolony z kapci po robocie więc odpusciłem, przez weekend cisza w poniedziałek sie odzywam a ona ze nie ma czasu bo do chłopaka jedzie, sobie myśle o ty głupi szlaufie:) powiedziałem ok, następnie jakoś niedawno zaczęły z jej strony szły iść różne propozycje jak nie do mnie to do mojego kolegi :) Jej chłop zapierdala dzień noc na zachcianki księżniczki a ta ruchańska szuka po kolegach:D

casuals

Post autor: casuals » 12.06.2019, 23:35

Dlatego za czasu lepiej zrobić sobie research. Pobujać się z nią na zasadzie przyjaźni, niż wpierdalać się w poważne związki. Choć wiem, że dopiero wtedy wychodzi szydło z worka, kto jaki tak na prawdę jest. Od przybytku głowa boli. Jak laska ma jakąś prace w którą się wkręca, pasje, hobby, to jej głupoty nie przychodzą do łba. Ale jak ma czasu wolnego od groma, to szuka tanich rozrywek. Sam pewnie wiesz, że jak było się młodym i był czas po szkole, to przychodziły głupie pomysły do głowy. Z nimi jest tak samo. Mówi się, że to dziewczyny są dojrzalsze, bardziej odpowiedzialne... Nic bardziej mylnego. One co prawda szybko dojrzewają, ale potem stają w miejscu z rozwojem i to samo mają w głowie mając lat 18, jak i lat 30. Przykre to, ale co zrobisz. Świata nie naprawisz.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 13.06.2019, 09:27

casuals pisze:
12.06.2019, 17:07
Wiesz co. Ja nawet zauważyłem po tym, że ukrainki, czy którekolwiek dziewcza ze wschodu są takie uśmiechnięte. Polki to bardzo nadęte osoby, które już na samym początku witają Cię listą oczekiwań względem siebie. Czasami mam wrażenie, że dla niektórych najlepszym układem byłoby leżenie w zapierdzianych dresach na wersalce, żarcie chipsów, tycie, a chłop żeby mimo wszystko kochał. Nawet te z przetłuszczonymi włosami i trzema zębami na krzyż oczekują księcia z bajki, gdzie te ukrainki porozmawiają nawet i z przeciętnym facetem. Jeśli tylko umiesz zaciekawić kobietę sobą, to nie ma co myśleć, tylko się brać za taką przybyszkę ze wschodu. Chociaż kontakt z niektórymi przez nikłą znajomość języka może być średni. Jednak chyba większe prawdopodobieństwo, że z taką się dogadasz, niż z jakąś która jest "szlachtą" i "nie pracuję".

dokladnie, poprzewracalo sie pizdom w glowach i niestety nic na to nie poradzimy, ja mimo ze mialem kilka dziewczyn w zyciu to z kazdym dniem czuje coraz większą pogarde i nienawiść do nich (polki mają mentalność strasznych pustaków i materialistek) a teraz to juz w ogóle mamy mode na bycie suką i ciągle dogryzanie, taki przyklad z ostatniego wyjazdu nad soline - kupowalem chyba 4 razy piwo i raz fajki w innym sklepie i w barze, trzy razy kupuje u polki zagadując coś, siedziała za kasą oczywiście z nadętą miną i reakcja byla mniej więcej taka "ja tu zapierdalam pol dnia a ty jeszcze mi zawracasz glowe"
ostatnia wizyta w pubie gdzie piwo leje ukrainka - usmiech mila rozmowa, a skonczylo sie na propozycji wspólnych baletów po malej bajerce z jej strony, łatwo ogarnąć różnice w mentalności między nacjami, nie trzeba być geniuszem niestety.

co do postu tygrysa to tak samo uwazam ze są duzo bardziej pracowite, tekst z polsilverem i parówkami z biedronki mistrzostwo :)

kat.

Post autor: kat. » 13.06.2019, 15:42

To szukajcie Ukrainek. Teraz to dość proste.

sorry, pany, ale jesteście tacy sami jak te pokrzywdzone dziewczyny, co pierdolą, że Polacy są beznadziejni i lepiej znaleźć Araba albo Niemca, bo parę razy zostały wydymane. Ja nie mówię, że nie można znaleźć fajnej dziewczyny z Ukrainy czy chuj wie skąd - można. Ale takie zabieranie się od dupy strony, że Polki są be, a zachwycanie się imigrantkami, które potencjalnie zrobią każdemu laskę zrobią za kartę stałego pobytu? Pamiętajcie też, że pierwsza fala emigracji pochłania głównie najbardziej wartościowe i "mobilne" jednostki. "Mobilne" w sensie - łatwo się odnajdują i zrobią wszystko dla wyznaczonego celu (tutaj - lepszy życiowy status). Tak było w jakiejś mierze z Polkami w UK - które są kurwami lecącymi na kasę, ale Ukrainki są już miłe i uśmiechnięte. Punkt widzenia...

Nabzdyczone studentki-księżniczki dorabiające w restauracjach to plaga dużych miast. Perełki są na prowincji. Ostatnio trafiłem na taką na trasie. Typowe bistro. Danie dnia - 14 zyla i to nie mielony z ziemniakami, ale cuda wianki - lasagna, dorsz z warzywami itd. (zwykłe też były, jak ktoś preferuje). Do tego lokalny browar, a dziewczyny (młodziutkie - w takich miejscach wolę milfy +50) może nie grzeszyły urodą, ale naturalnie uśmiechnięte, pomocne i autentycznie z sercem podchodzące do roboty. Może to jakiś rodzinny biznes był, nie wiem, ale szczerze byłem zachwycony, że tak się da w tym kraju.

casuals

Post autor: casuals » 13.06.2019, 16:58

Problem w tym Drogi kolego, że dzisiejsze programy telewizyjne wpoiły dziewczynom jedno. To, że mogą leżeć z pizdą do góry i czekać na grono adoratorów. Chłop ma robić, zapierdalać się po łokcie, a ona tylko pachnieć. Przyjdziesz do domu po pracy, to dostaniesz, jak to kolega wcześniej napisał - parówki z biedronki. Wieczorem chciałbyś się trochę odprężyć, to Ci odtrąca ręce, bo jej się nie podobają szorstkie ręce. Chuj z tym, że parę godzin wcześniej zapierdalasz nimi na jej zachcianki. Wtedy podobają się.

Co do ukrainek, mówisz, że za stały pobyt zrobią laskę. Okej, ja dostaję co ja chcę, ona dostaję co ona chcę i każdy jest zadowolony. Czysty biznes. W życiu nie ma miejsca na sentymenty, zastanawianie się. Bo jak Ty nie zechcesz iść na układ, to znajdzie się dziesięciu chętnych i jakiś Czesiek wymajstruję zajebistą laskę.

Nie warto latać miesiącami za jedną laską, jak pies za własnym ogonem. To głupie zachowanie jest moim zdaniem. Jak czytam te "księżniczki" i ich "zasady", że o seksie to można pomyśleć po trzech miesiącach związku, to mi ręce opadają. To jest ku*** jakiś okres próbny, że podpisuję umowę na określony czas? Szanujmy się. Bo pójście do łóżka z typem po dyskotece, to jest "korzystanie z życia", ale pójść z kimś po miesiącu komu mówisz, że go "kochasz", to już grzech śmiertelny.

kat.

Post autor: kat. » 13.06.2019, 17:36

Ja tam widzę coś zupełnie innego. Dawniej studentki przez dwa lata się bawiły / mniej lub bardziej ruchały, na 3 to juz szukały męża i z reguły z nim kończyły studia. Teraz studentki zapierdalają od 2-3 roku w robocie, choćby w tych restauracjach. I nie dziwię im się, że są "nabzdyczone". Przypadki, gdzie przy okazji utrzymują bezrobotnego faceta, który opierdala się, pije tanie browary i przyjeżdża na weekend do miasta, żeby se poruchać, nie są wcale rzadkie /znam kilka/. No ale zakochały się, ich sprawa.

don alfonso

Post autor: don alfonso » 13.06.2019, 18:14

Prawda jest taka, że atrakcyjna kobieta jak chce to nie musi zbyt wiele w życiu robić by żyć jak pączek w maśle. Mi kiedyś znajoma powiedziała(bardzo atrakcyjna), że jakby chciała to by mogła leżeć i pachnieć bo wyrywali ją naprawdę ustawieni goście. Ale nie chce być z kimś tylko i wyłącznie dla kasy.

kat.

Post autor: kat. » 13.06.2019, 18:25

No właśnie, narzekacie na baby, które chcą leżeć i pachnieć, to podbijajcie do tych "robiących karierę" (podpowiedź: na dyskach ich nie ma). One bardzo narzekają, że "nie ma mężczyzn lubiących kobiety sukcesu" i prawie nie mają życia osobistego, nikt ich nie chce. Jest ich współcześnie więcej niż tych "leżących i pachnących".

casuals

Post autor: casuals » 13.06.2019, 18:38

Od takich to też na kilometr trzymać się z dala. Wpierdolić się w znajomość z taką, to cało z niej nie wyjdziesz. To w chuj toksyczne osoby. I tak źle i tak nie dobrze, prawda taka, że nie ma złotego środka i typu który zadowoli wszystkich. Każdy na własną rękę musi szukać kogoś kto odpowie jego zapotrzebowaniom. Jeden weźmie taką w zapierdzianych dresach na wersalce, bo akurat mu osobowość podpowiada, by jak piesek posłusznie latać za kobietą. Drugi weźmie robiącą karierę, bo jarają go takie, które umieją pierdolnąć pięścią w stół i potrafią same o siebie zadbać. Inna sprawa, by do takiej podbijać, to też trzeba być "kimś". Niekoniecznie prostym chłopakiem żyjącym od pierwszego do pierwszego.

don alfonso

Post autor: don alfonso » 13.06.2019, 21:07

Dlaczego wy tutaj ciągle piszecie o jakichś skrajnych przypadkach? Z jednej strony dupy co leżą i pachną a z drugiej jakieś robiące karierę w korpo. Naprawdę nie ma nic pośrodku? Normalnych kobiet, które po prostu nie chcą być na utrzymaniu facetów? Strasznie uogólniacie.
Piszecie o Ukrainkach? One są trochę inaczej wychowane. Wyniosły z domu, że o dom trzeba zadbać, trzeba ugotować facetowi, posprzątać, wyprać itd. Znajomy z Lublina kiedyś śmigał na Ukrainę do jednej takiej 20paro latki, ona przyjeżdżała do niego. Powiedział, że super kobieta. Chciał zrobić śniadanie czy obiad to go zbeształa, że to obowiązek kobiety i co tam facet ma do robienia w kuchni. Jak jej dał kwiatka czy zaprosił do kina to była w siódmym niebie. No ale na Ukrainie miała wcześniej gościa, któremu usługiwała a on walił w kocioł a ją traktował jak szmatę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiem co dalej z nimi, ale chciała się z nim hajtać.
Polki za dużo ksieżniczkują ale przecież to faceci do tego doprowadzili. Skoro napierdalasz jednej, drugiej czy trzeciej do łba, że jest najwspanialsza i najpiękniejsza pod słońcem to wiadomo jaki jest efekt. Są też tacy co kobiety do pracy nie puszczą, bo robią z siebie wielkich chojraków, że sami potrafią zapracować na rodzinę.

Ważne jest też, żeby nie szukać na siłę. Jak ktoś jest desperatem to potem różnie wychodzi. Wiążesz się, bo trzeba, bo presja znajomych, rodziny bo jeszcze coś. Najlepiej robić swoje, realizować pasje a na związek zawsze przyjdzie czas.

casuals

Post autor: casuals » 13.06.2019, 21:13

Normalne kobiety mają facetów. Zapamiętaj. ;)

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 13.06.2019, 21:59

Ja zamiast prowadzić takie dyskusje tutaj na forum to wrócil bym sie do czasów cesarstwa rzymskiego albo jakichś wikingów, jakby ci ludzie zobaczyli tych zjebów w rurkach i inne pedalstwo to by pierdolneli w kalendarz, oni juz wtedy wiedzieli jaką nature mają baby i ze trzeba je trzymać krótko za morde...mają być matkami naszych dzieci i dbać o rodzine. Teraz niestety mamy to co mamy i nie wiem czy nie jest juz za późno na zmiany.

Polki za dużo ksieżniczkują ale przecież to faceci do tego doprowadzili. Skoro napierdalasz jednej, drugiej czy trzeciej do łba, że jest najwspanialsza i najpiękniejsza pod słońcem to wiadomo jaki jest efekt. Są też tacy co kobiety do pracy nie puszczą, bo robią z siebie wielkich chojraków, że sami potrafią zapracować na rodzinę.

wiadomo jaki jest i pewnie kazdy za mlodu przesadzal z komplementami zeby dostać sie do wiadomego miejsca, ja jeszcze chowalem sie w czasach gdzie bylo mniej więcej po równo i one tez sie staraly, teraz napierdala kompletnie w drugą strone...mężczyzne patrzy sie z pogardą doszukując sie wad a kobieta jest chodzącym idealem jaką by suką nie byla.

kat.

Post autor: kat. » 14.06.2019, 10:54

Zimnyy pisze:jakby ci ludzie zobaczyli tych zjebów w rurkach i inne pedalstwo to by pierdolneli w kalendarz,
Kto? ci, dla których normą było ruchanie się z młodymi chłopcami, siostrami, a czasem matkami?

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 14.06.2019, 12:46

a ty dalej chcesz sie z faktami ku*** kłócić ze mamy pustaki a nie kobiety w kraju, rozumiem ze 20% osob jest szczęsliwych i trafilo na jakieś normalne jednostki ale rozpierdala mnie nie dostrzeganie problemu i mowienie na sile ze wszystko jest ok.

ciekawe czy jak by zabral im internet i tych jebanych baranów co chcą placic za spotkania i zobaczenie kawalka dupy na telefonie to czy bylo tak latwo o frajerów i księżniczkowanie, wrzucalem zresztą tu tekst psychologa czy psychiatry pare dni temu ktory mowil mniej więcej jak wygląda sytuacja w relacjach damsko męskich u nas, do jakiej chujni i niesprawiedliwości doszlo.

kat.

Post autor: kat. » 14.06.2019, 13:24

Mordo, nie wiem dalej, do czego zmierzasz. Przytaczasz mi epokę, gdzie kurewstwa było więcej niż obecnie, a zadaniem kobiety było leżeć i pachnieć. Za mordę to dopiero złapali kobiety chrześcijanie w średniowieczu /czerpiąc z judaizmu/. Dzisiaj są trzymane za mordy tam, gdzie jest silna religia /islam, judaizm/ albo komusza dyktatura / Chiny/. Tego chcesz?

Takie mamy kobiety, jak i całe społeczeństwo. Które nigdy nie było "mądre". Większość studentek 20+ zapierdala w robocie i po prostu nie mają czasu na lans w necie czy kręcenie dupą w klubie, więc z perspektywy internetu czy klubu - nie istnieją.

20 % optymistycznie bardzo. ja myślę, że udane związki to ok. 5-10 % ogółu /ale jestem pesymistą w tych sprawach/.

WileKKS

Post autor: WileKKS » 14.06.2019, 18:04

Zimnyy pisze:
14.06.2019, 12:46
a ty dalej chcesz sie z faktami ku*** kłócić ze mamy pustaki a nie kobiety w kraju, rozumiem ze 20% osob jest szczęsliwych i trafilo na jakieś normalne jednostki ale rozpierdala mnie nie dostrzeganie problemu i mowienie na sile ze wszystko jest ok.

ciekawe czy jak by zabral im internet i tych jebanych baranów co chcą placic za spotkania i zobaczenie kawalka dupy na telefonie to czy bylo tak latwo o frajerów i księżniczkowanie, wrzucalem zresztą tu tekst psychologa czy psychiatry pare dni temu ktory mowil mniej więcej jak wygląda sytuacja w relacjach damsko męskich u nas, do jakiej chujni i niesprawiedliwości doszlo.
Prawda! Pytam kumpla co sobie znalazł znowu dziewczynę no i jak tam? Mówi, że znają się parę miesięcy albo krócej już nie pamiętam (z poprzednią też tyle miał stażu, rzuciła go dla innego nic mu nie mówiąc, był jej utrzymankiem myślę) i... jedzie z nią do Sopotu na 3 dni po 250 zeta za dobę za 2 osoby. Już mu chciałem powiedzieć, że chyba go pojebało, no ale w sumie jego sprawa i jego pieniądze. Znowu się zabawi jego kosztem i go odtrąci, a ten będzie miał moralniaka. W sumie cieszę się z bycia singlem jak tak się patrzy na te pseudo związki teraz. Dno i trzy metry mułu. Tak samo jedna Ukrainka z grupy na studiach. Miała tam u siebie jakiegoś typa, a teraz prowadza się z jakimś Polakiem spod Konina poznanym gdzieś na imprezie, tylko dlatego, że tamten jest ze wsi i ma dużo $$$$. Inna sprawa to to, że jest pusta jak but i wkurwiająca swoim zachowaniem, typowa księżniczka bogatego tatusia. Cyrk.
Września 100% Lech Poznań!

kierowca_pks

Post autor: kierowca_pks » 14.06.2019, 18:59

casuals pisze:
12.06.2019, 17:07
Wiele słyszałem pozytywnych opinii na temat pracowitości kobiet ze wschodu ale trzeba pamiętać o tym że ich matki i babki za czasów Stalina,Gorbaczowa i ZSRR miały wpajane zajmować się domem i przede wszystkim pracować i te zasady wyssały z mlekiem matki.
Co do urody naszych kobiet i tych ze wschodu to kwestia gustu ale z moich obserwacji wynika że te ze wschodu jednak są ładniejsze.Mają bardziej kobiece rysy twarzy,duże oczy i małe zgrabne nosy.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 14.06.2019, 22:34

akurat nudzilo mi sie dzisiaj troche po robocie i sprawdzilem sobie co tam slychać u ziomków na facebooku, wchodze na profil znajomego bo swojego nie posiadam i zdjęcie pierwszej lepszej licealistki z kontem na tym gównie:

[link]

hahaha przeglądam dalej i w sumie co druga wygląda podobnie, może bardziej zdjęcia wytapetowanych ryjów ale jest moc panowie, i jeszcze ten telefon obowiązkowo w łapie, no znak tych czasów po prostu.

casuals

Post autor: casuals » 14.06.2019, 23:44

Hehe, no ja takich nie mam w znajomych, ale czasem się pojawiają w propozycjach do znajomych. Nie wiem ku*** serio. Potem płacze, że tyle gwałtów, morderstw. Wiadomo, że jak jest akcja, to potem jest reakcja. Ale bardziej mnie inna rzecz rozpierdala. Zdjęcia, to tam chuj. Ciepło teraz, to dużo osób z chałup powychodziło, ja w sumie też teraz do pracy muszę się przepierdalać przez całe miasto, to się zobaczy to tu to tam. Mowa o laskach, które po ulicy chodzą z połową dupy na wierzchu. Większość gówniar na utrzymaniu rodziców, a się poczuwa i kurwi publicznie. Jebać takie coś. Każdemu jest ku*** gorąco, ale no ja na przykład nie chodzę z połową dupy na wierzchu, kobity po 40-50 lat też nie. To jak, tylko laseczkom w przedziale 14-23 jest ciepło, że pizda wychodzi spod gaci? Już nawet nie wiem co gorsze, być takiej chłopakiem, czy być ojcem.

kat.

Post autor: kat. » 15.06.2019, 08:03

jak taka krejzola i szuka atrakcji, to chociaż włożyłaby pończochy. rajstopy to jak dżinsy na wyjeździe .

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 15.06.2019, 09:12

takie to lubią brutalnych, musisz rozerwać na dupie i dalej wiadomo co już robić, dalbyś rade z nią kat?

Mowa o laskach, które po ulicy chodzą z połową dupy na wierzchu. Większość gówniar na utrzymaniu rodziców, a się poczuwa i kurwi publicznie.

na plazy w lecie albo nad morzem też masz suki w stringach czy bikini, wiadomo ze jest pewna różnica ale ogólnie sie zgadzam i to rozbieranie sie panienek w lecie to moim zdaniem patola, tylko że powiedz coś takiego w towarzystwie to cie zaraz zlinczują ze na dupsko nie lubisz popatrzeć i jak pizdy prowokują to przeciez jest ok, dopóki to nie moja dziewczyna, siostra :)

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 15.06.2019, 09:41

Wy to macie dziwne problemy. To co, wolelibyście żeby w burkach chodziły ? Ja tam np na mieście lubię sobie rzucić okiem na jakieś zgrabne, młode nogi. A co ! Całą zimę chodzą wyubierane to niech się teraz troszkę "polansują".
A co do skrajnych przypadków, to raz na mieście szła przede mną jakaś panna, gdzie centralnie było widać spod "miniówki" stringi wrzynające się w narządy rodcze. Laska czarne kozaki skórzane, czarna miniówka i cipa na wierzchu. Każdy się za nią obracał. Faceci, kobiety, stare dziaki, dzieci. I to jest dopiero patologia.

kat.

Post autor: kat. » 15.06.2019, 10:08

Chyba pierwszy raz się z KK zgadzam. Bardziej rażą mnie właśnie milfy po 40, które zagubiły się w czasie i wydaje im się, że są nastolatkami. Oczywiście niektóre mają, co pokazać, mam sąsiadkę ok. 50, która ma figurę jak jej 25-letnie zgrabne córy i z daleka nie idzie odróżnić, która córka a która matka.

A co do świństw jeszcze - idę sobie, przede mną zgrabna lasencja w jasnych dżinsach, przyglądam się wiadomym okolicom, a tam wielka plama...

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 15.06.2019, 10:50

kat. pisze:
15.06.2019, 10:08
Chyba pierwszy raz się z KK zgadzam. Bardziej rażą mnie właśnie milfy po 40, które zagubiły się w czasie i wydaje im się, że są nastolatkami. Oczywiście niektóre mają, co pokazać, mam sąsiadkę ok. 50, która ma figurę jak jej 25-letnie zgrabne córy i z daleka nie idzie odróżnić, która córka a która matka.

haha no ladnie, dziewczyna w krakowie a ty sąsiadki podglądasz u siebie, ja wczoraj mijalem sie z jedną na klatce (na oko to pare lat po 40) krótkie spodenki, spięte wlosy ale patrze dalej i cycki tak wyjebane ze prawie sutki zobaczylem, zawiesilem sie na chwile i mowie dzien dobry a typiara sie zaczyna smiać = nie chcialbym mieć takiej zonki :)

kat.

Post autor: kat. » 15.06.2019, 16:03

Już to, Patryk, pisałeś... Ale i tak mama źle Cię prowadzi...

Śledzę kobiecą siatkówkę i to fakt, że Holenderki są bardzo przyjemne. Także Niemki. Ale Ty chyba nie szukasz siatkarki, co? Co byś zrobił z taką babą 1,9 m?
Ostatnio zmieniony 15.06.2019, 16:08 przez kat., łącznie zmieniany 1 raz.

Legia_girl

Post autor: Legia_girl » 16.06.2019, 03:10

A Wy dalej o Ukrainkach, nie wierzę:) Świat kibice.net zatrzymał się na tematach z 2017r.:)

I nawet mi się po dłuuuuuugich miesiącach nieobecności oberwało za kogoś omamy i fantazje:):):)

Wysokie temperatury roztapiają serca, może i ten temat ruszy pełną parą jak za starych dobrych lat,ze starą dobrą jakością, choć starzy dobrzy forumowicze wyginęli stąd chyba jak dinozaury:)

Pozdr.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 16.06.2019, 12:07

w końcu zdradziłaś polskich chuliganów dla opalonych turków, i jeszcze ten post o 3 w nocy w niedziele - ciekawe gdzie byłaś i czemu nie mogłaś spać ;)

a tak poważnie to po prostu ciężko teraz znaleść żone i wszyscy narzekają, kat to stary dobry uzytkownik i jeszcze sie tu trzyma.

casuals

Post autor: casuals » 16.06.2019, 17:19

Siatkarki to mają za zadanie grać, a nie wyglądać.

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 17.06.2019, 06:00

cainnn pisze:
17.06.2019, 01:17
Legia_girl pisze:
16.06.2019, 03:10
A Wy dalej o Ukrainkach, nie wierzę:) Świat kibice.net zatrzymał się na tematach z 2017r.:)

I nawet mi się po dłuuuuuugich miesiącach nieobecności oberwało za kogoś omamy i fantazje:):):)

Wysokie temperatury roztapiają serca, może i ten temat ruszy pełną parą jak za starych dobrych lat,ze starą dobrą jakością, choć starzy dobrzy forumowicze wyginęli stąd chyba jak dinozaury:)

Pozdr.
Wróć wstecz do swoich wpisów, a pożniej pisz że ktoś ma fantazje i omamy. Bo z ciekawości zobaczyłem i faktycznie, ostrzega polskich chłopów przed ukrainkami, a pierdoli że śliną w gębie o turasach,czarnych itd. jak dalej "fajne" mają ciała jak to pisałaś czy dalej ktoś ma omamy? Ale czego ja się spodziewam po polce, które mają problemy z myśleniem.
casuals pisze:
16.06.2019, 17:19
Siatkarki to mają za zadanie grać, a nie wyglądać.
Granie graniem, ale fakt że są bardzo brzydkie, jeśli patrzymy na inne reprezentacje.
Sam z autopsji spotkałem sie jak Polki odradzają znajomosci z Ukrainkami jakie to one nie są itd itp, a tak naprawdę zbiera im sie piana w mordach bo wiedzą ze już wielu chłopów woli znajomosci wlasnie z nimi. A co do siatkarek, w reprze może owszem niektóre szału nie robią, ale w klubach to już inna sprawa:)

casuals

Post autor: casuals » 17.06.2019, 06:24

Ja tam Alagierską i Boćkową bym nie pogardził. :D Może na meczach dupy nie urywa, ale obie widziałem po cywilnemu i na herbatke bym zapraszał.

ODPOWIEDZ