Szukam pomyslu na gierke kibicowska
: 16.01.2021, 23:45
Siema szukam pomyslu na gierke ogolnie dla kibicow z calej Polski.
Serwis Prawdziwego Kibica
https://www.kibice.net/forum/
Sajcokapral pisze: 16.01.2021, 23:45 Siema szukam pomyslu na gierke ogolnie dla kibicow z calej Polski.
level 1 - bluzg rzucony w przeciwnika z okopu o znormalizowanej szerokości i głębokości [zapewne takie normy istnieją]Sajcokapral pisze: 16.01.2021, 23:45 Siema szukam pomyslu na gierke ogolnie dla kibicow z calej Polski.
Coś więcej? Reprezentujesz jakieś studio czy sam klepiesz jakieś małe gierki?Sajcokapral pisze: 16.01.2021, 23:45 Siema szukam pomyslu na gierke ogolnie dla kibicow z calej Polski.
Opisaleś historie swojego poczęcia?Potezny Warmianin pisze: 17.01.2021, 16:46 glowna bohaterka powinna byc transwestytka spod sochaczewa ktora bardzo chciala pojechac na mecz na legii ale zawsze jak trafiala na autostopa to ja kurwe gwalcili w lesie i potem nacpana szukala drogi do domu
Teraz tutaj pragniesz mojej uwagi po tym jak cie zablokowalem na privie jak chcialas moje znoszone slipki do gryzienia ?Kkrawczyk pisze: 18.01.2021, 09:57Opisaleś historie swojego poczęcia?Potezny Warmianin pisze: 17.01.2021, 16:46 glowna bohaterka powinna byc transwestytka spod sochaczewa ktora bardzo chciala pojechac na mecz na legii ale zawsze jak trafiala na autostopa to ja kurwe gwalcili w lesie i potem nacpana szukala drogi do domu
zdecydowanie to drugie - one pozostaną2DZ pisze: 10.05.2021, 12:30Podzielisz się z forum wynikami swoich naukowych badań i doświadczeń, czy pozostaną one wygraną w ... planownej grze w wersji np. na PC-ta? ;)ratuję trzy mele pisze: 09.05.2021, 01:56Bo to jest swoiste, 'kibolskie' poszykiwanie tu kamienia fizjologicznego. Pokłosiem tych wytrwałych prób niechybnie są odkrycia typu - pole i obwód 'kutasa', powierzchnia i objętość odbytu, a przede wszystkim - dzieło, w którym nawet Archimedes uważał, że jest najbliżej rozwiązania problemu: kwadratura paraboli gówna.5piW pisze: 22.03.2021, 07:22 Ja 'pierdolę' ... Gdy wydaje się, że to forum osiaga dno, za chwile je ktoś przebija.
Nie jest źle, 'kurvva', nie jest źle.