Piro Shop

Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Darcos

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Darcos » 26.02.2020, 19:07

Dozol c*** tobie warunki dyktuje oddziałowy w Tworkach

Piro Shop

DoZo(L)e...

Post autor: DoZo(L)e... » 26.02.2020, 20:40

Darcos pisze:
26.02.2020, 19:07
Dozol c*** tobie warunki dyktuje oddziałowy w Tworkach
Ten twój tOBA to chodził na K6 w czasach waszej zgody z ksP tzn. kiedy (tak jak "leszki" z bokser security w wlkp) byliście "ochraniaczami" (przebranżowieni obecnie na sanitariuszy m.in. w pruszkowskim szpitalu) np. na Ejsmonta, 'mafiarzu'?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

wurda1ak

Post autor: wurda1ak » 27.02.2020, 02:13

DoZo(L)e... pisze:
26.02.2020, 13:51
wurda1ak pisze:
26.02.2020, 11:49
PCHLG pisze:
26.02.2020, 09:32

Dlaczego zakończyć? Do mojego posta się nie odniesiesz? Niewygodne pytanie? Śmiech na sali...
Kibice Lecha w ochronie na meczach nikomu w Gdyni nie przeszkadzali?
Nie odniose, bo nie nie zauwazylem zadnego twojego posta (mozliwe ze nie mial wartosci mertorycznej to umknal :D )
raczej nie przeszkadzaja bo co mnie w Gdyni dotycza ewentualni kibice Lecha w ochronie, ich podwórko ich sprawy. Natomiast wasze kolezanki z taurusa to juz inna historia. I na ten temat byla moja odpowiedz na pierdolenie jakiegos dzbana.

A wy jestescie ostatnia ekipa ktora moze sie zalic na tematy ochroniarek i tyle w temacie.
Czy to jest powszechna opinia wśród arkowców? :)

PS.
wurda1ak pisze:
26.02.2020, 02:13
(...) to byś(cie) zdobyli ŻY(L)ETĘ (o "prującej" się rodovitz nie wspominając ;) ... jak "anka dynia", "farmazonie". BO!

czego bys stary capie nie wypisywał, to fakty sa takie ze zdobylismy ... c*** ze pustą :D , ale kto wam kazał siedziec na krytej :D
Przecież to wy "dyktujecie warunki" ... ;)
Ad.1

Nie, jest to moja prywatna opinia, jak każdy mój wpis na tym forum.
Jesteś tak zajebiście poinformowany o wszystkim, wiec powinienes znac ewentualne konta ktore prezentuja oficjalne stanowiska, w tej sytuacji twoj wpis gwno wnosi do tematu ... jak 99,9 % reszty twych wypocin

Ad2.
A i owszem, na tamten czas własnie tak było... i nie zmieni tego twoje słodkie warszawskie pierdolenie farmazonów.
... TO MY JESTEŚMY ARKA' GDYNIA I TO MY DYKTUJEMY WARUNKI ...

ODPOWIEDZ