Piro Shop

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Leon_88_OR

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Leon_88_OR » 11.04.2019, 14:03

Pany to i tak nic w porównaniu z tym jak szanują się za granicą... Sytuacja życiowa zmusiła do pracy na emigracji, trochę się nasluchalem i oglądałem. Tu mają wiele ciekawych określeń na polki niestety. Tureckie materace itp...
Z jednej strony to przykre ale z drugiej co poradzisz...
Chuligani zAWsze razem!!!!!

Piro Shop
songobjj

Post autor: songobjj » 11.04.2019, 18:10

Leon_88_OR pisze:
11.04.2019, 14:03
Pany to i tak nic w porównaniu z tym jak szanują się za granicą... Sytuacja życiowa zmusiła do pracy na emigracji, trochę się nasluchalem i oglądałem. Tu mają wiele ciekawych określeń na polki niestety. Tureckie materace itp...
Z jednej strony to przykre ale z drugiej co poradzisz...
Opinia materace to chyba wzieła się z Hiszpanii, Portugalii czy Włoszech, po ich wypadach na Erasmusa.
Ja też słyszełem wiele określeń na ich temat np: bycie z polka to tak jakbyś był z prostytutką (Ale to chyba z Polski jest określenie).
Teraz będą miały - kurwy dla Ukraińców. Najlepiej trzymać się zdala od Polek, bo jeszcze jakimś hivem zarazi hahaha

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 11.04.2019, 22:21

Wy dalej z tą ruską kurwą dyskutujecie, co mu babka z polakiem uciekła... Nie wiem skąd bierzecie doswiadczenia, ale idzcie do burdelu jak mama pozwoli. Zobaczycie, że pierwszy język trochę odbiega od Naszego. Może i żonę kolegi z forum poznacie, a może i pół rodziny. Stąd żal chłopaka bo to i może fanka bandery i stalina.

songobjj

Post autor: songobjj » 12.04.2019, 01:50

Kumatyinaczej pisze:
11.04.2019, 22:21
Wy dalej z tą ruską kurwą dyskutujecie, co mu babka z polakiem uciekła... Nie wiem skąd bierzecie doswiadczenia, ale idzcie do burdelu jak mama pozwoli. Zobaczycie, że pierwszy język trochę odbiega od Naszego. Może i żonę kolegi z forum poznacie, a może i pół rodziny. Stąd żal chłopaka bo to i może fanka bandery i stalina.
Jak narazie to ukry wasze polskie idiotki ruchaja i pilnuj lepiej swojej zeby nie spierdolila z ukrem czy innym enrique z erasmusa jak juz inni Polacy sie przekonali na emigracji. A ty lepiej na zachodzie idz do burdelu i sprawdz w jakim jezyku tamtejsze panie mowia.
Chlop pierdolił ze polki maja "wyjebane" na ruskich, gosc dal mu pierwszy lepszy przyklad, a ty sie dopierdalasz jak jakis idiota. Dupa zapiekla ze zyjesz wsrod malo wartosciowych kobiet.?

Dezzon

Post autor: Dezzon » 12.04.2019, 06:37

Nie odpowiadajcie temu zjebowi i się mu znudzi :)
Nie jestem kumaty 😂

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.04.2019, 08:02

songobjj pisze:
12.04.2019, 01:50
Kumatyinaczej pisze:
11.04.2019, 22:21
Jak narazie to ukry wasze polskie idiotki ruchaja i pilnuj lepiej swojej zeby nie spierdolila z ukrem czy innym enrique z erasmusa jak juz inni Polacy sie przekonali na emigracji. A ty lepiej na zachodzie idz do burdelu i sprawdz w jakim jezyku tamtejsze panie mowia.
Chlop pierdolił ze polki maja "wyjebane" na ruskich, gosc dal mu pierwszy lepszy przyklad, a ty sie dopierdalasz jak jakis idiota. Dupa zapiekla ze zyjesz wsrod malo wartosciowych kobiet.?
Pilnować to trzeba było swojej starej to może byś nie miał popielatego brata, ale i tak możesz cieszyc pizde ze nie szczeka.

mateusznow

Post autor: mateusznow » 14.04.2019, 20:05

Polki, Rosjanki, Ukrainki i inne się puszczają obecnie na potęgę, bo teraz nikt nie ma zasad, szacunku do siebie. Polki wolą dawać na zachodzie, Polacy brać ze wschodu, bo dla tamtejszych dziewczyn Polska, to już kraj zachodni. Ogólnie na całym świecie jest coraz większe zezwierzęcenie. Świata nie zmienicie, a najwięcej na ten temat gadają osoby, które gdyby nie filmy, to nie widzieliby jak wygląda cipa.

Trenbolon

Post autor: Trenbolon » 14.04.2019, 20:30

"polki się puszczają" na zachodzie. Ok, ale zastanówmy się dlaczego? Pewnie wielu z Was było zagranicą w pracy i dalej dziwicie się czemu wolą innych? Może warto najpierw zadbać o siebie i mieć coś do zaoferowania bo niestety przy nich wpadamy dość słabo. A więc nie płakać tylko się brać za siebie.

kaniolxx

Post autor: kaniolxx » 14.04.2019, 21:20

Trenbolon pisze:
14.04.2019, 20:30
"polki się puszczają" na zachodzie. Ok, ale zastanówmy się dlaczego? Pewnie wielu z Was było zagranicą w pracy i dalej dziwicie się czemu wolą innych? Może warto najpierw zadbać o siebie i mieć coś do zaoferowania bo niestety przy nich wpadamy dość słabo. A więc nie płakać tylko się brać za siebie.
Bo Polki kurwiszcze to materialistki. Byłem na zachodzie, nie potrafią same na siebie zarobić, tylko dać zaraz po przyjezdzie dać zalać obcemu i pozniej urodzić mu dzieciaka, wazne by mial zagraniczne nazwisko i brac benefity. Już nie wspomne o kolorowych bo akurat Polki wsrod innych obywatelek Europy wypadaja bardzo słabo, sa bardzo popularne przeciwienstwie do niemek, szwedek itd. I wole wyleczyc kompleksy do zachodu.

cainnn

Post autor: cainnn » 15.04.2019, 15:40

mateusznow pisze:
14.04.2019, 20:05
Polki, Rosjanki, Ukrainki i inne się puszczają obecnie na potęgę, bo teraz nikt nie ma zasad, szacunku do siebie. Polki wolą dawać na zachodzie, Polacy brać ze wschodu, bo dla tamtejszych dziewczyn Polska, to już kraj zachodni. Ogólnie na całym świecie jest coraz większe zezwierzęcenie. Świata nie zmienicie, a najwięcej na ten temat gadają osoby, które gdyby nie filmy, to nie widzieliby jak wygląda cipa.
Polki to kurwy. Teraz ukry je prześwietlają.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.04.2019, 16:10

to cała twoja mieszana familia daje głos czy to kolejne osobowości popielatego schizofrenika dochodzą do głosu ?

Trenbolon

Post autor: Trenbolon » 15.04.2019, 18:10

kaniolxx pisze:
14.04.2019, 21:20
Trenbolon pisze:
14.04.2019, 20:30
Bo Polki kurwiszcze to materialistki. Byłem na zachodzie, nie potrafią same na siebie zarobić, tylko dać zaraz po przyjezdzie dać zalać obcemu i pozniej urodzić mu dzieciaka, wazne by mial zagraniczne nazwisko i brac benefity. Już nie wspomne o kolorowych bo akurat Polki wsrod innych obywatelek Europy wypadaja bardzo słabo, sa bardzo popularne przeciwienstwie do niemek, szwedek itd. I wole wyleczyc kompleksy do zachodu.
Stary gdzie Ty byłeś. Holenderki uwielbiają seks i zabawę, a że nie z nami to dziwisz się? Bo ja nie. Niemki są dużo bardziej zboczone od polek. A to że Tobie się nie udaje to trudno. Każdy kto był zagranicą to chyba potrafi obiektywnie ocenić jak to wygląda. Naucz się języka, ogarnij sobie normalną pracę, kup dobry samochód, wyjdź do ludzi to będziesz ruchał. A nie płacz, że wolą obcych no ku***, może nie imponuja im pseudo gangsterzy mieszkajacy na firmowych lokacjach, których główną rozrywką jest picie browarów i palenie zioła przy rapowej muzyce mówiącej jak to nie jest ciężko w życiu.

Drugą sprawą jest to, że większość z nas tam to nie jest elita narodu, to czego tu wymagać.

A jeżeli w Polsce ma ktoś słabsze powodzenie niż jakiś przybysz ze wschodu to może czas się pogodzić z faktem bycia pizda w sprawach damska-męskich ;)

Czapka

Post autor: Czapka » 15.04.2019, 18:37

Ktoś tu pisze o tym, że Ukraińcy obracają Polki. Pewnie zdarzają się takie sytuacje, ale generalnie to Polki mają wyjebane na Rosjan, Ukrainców itp. Żeby poderwać Polkę, najlepiej być Portugalczykiem, Włochem lub Hiszpanem. To też działa w drugą stronę, Polak wyrucha Ukrainkę bez problemu, ale zaliczyć Włoszkę lub Hiszpankę to ciężko w chuj, bo dla nich Polacy, to tak jak dla Polek Uzbecy, albo inni Albańczycy. Szósty sort.

BIV

Post autor: BIV » 15.04.2019, 20:52

Ciekawe te rozkminy kibicowskie...

Czapka

Post autor: Czapka » 15.04.2019, 21:23

BIV pisze:
15.04.2019, 20:52
Ciekawe te rozkminy kibicowskie...
Polki
Zgody:
- Hiszpanie
- Porugalczycy
- Włosi
- Arabowie
- Latynosi
Układy:
-Polacy
Kosy:
- Wszyskie nacje byłego ZSRR
- Tajowie

Polacy
Zgody:
- Białorusinki
- Ukrainki
- Rosjanki
- Tajki
Układy:
- Polki
Kosy:
- Cała Europa ( Oprócz wyżej wymienionych)
- Arabki
- Latynoski

Jan_Kowalski

Post autor: Jan_Kowalski » 15.04.2019, 21:30

Ja bym chętnie przybił z latynoskami zgodę i myślę że by to była moja najlepsza zgoda.

cainnn

Post autor: cainnn » 15.04.2019, 21:58

Trenbolon pisze:
15.04.2019, 18:10
Stary gdzie Ty byłeś. Holenderki uwielbiają seks i zabawę, a że nie z nami to dziwisz się? Bo ja nie. Niemki są dużo bardziej zboczone od polek. A to że Tobie się nie udaje to trudno. Każdy kto był zagranicą to chyba potrafi obiektywnie ocenić jak to wygląda. Naucz się języka, ogarnij sobie normalną pracę, kup dobry samochód, wyjdź do ludzi to będziesz ruchał. A nie płacz, że wolą obcych no ku***, może nie imponuja im pseudo gangsterzy mieszkajacy na firmowych lokacjach, których główną rozrywką jest picie browarów i palenie zioła przy rapowej muzyce mówiącej jak to nie jest ciężko w życiu.

Drugą sprawą jest to, że większość z nas tam to nie jest elita narodu, to czego tu wymagać.

A jeżeli w Polsce ma ktoś słabsze powodzenie niż jakiś przybysz ze wschodu to może czas się pogodzić z faktem bycia pizda w sprawach damska-męskich ;)
Wolą one obcych, a później czytasz na różnych Roosh V czy innych forach, że są tanimi szmatami, ale dawać się zarażać hivem czy srać na klate to tylko Polki potrafią.
Ale cóż jechać na Zachód i zostawać sprzątaczkami czy robią u turasa na kebabie. Czy masz na myśli ich wykwalifikowana edukacje zarabianiem dupą w różnych,IT? Zapomniałem dodać, że również wolą kolorowych "gangusow" handlujacych trawą czy innych albancow to też duży poziom, ale czemu się dziwisz że taki angol czy niemiec nie zajmują sie przestępczością skoro zostali wyruchani przez kolorowych w działalności przestępczej, nawet głupich stanie na bramkach w klubach.
Czapka pisze:
15.04.2019, 18:37
Ktoś tu pisze o tym, że Ukraińcy obracają Polki. Pewnie zdarzają się takie sytuacje, ale generalnie to Polki mają wyjebane na Rosjan, Ukrainców itp
bo dla nich Polacy, to tak jak dla Polek Uzbecy, albo inni Albańczycy. Szósty sort.
Oj to masze złe informacje. Co do Albancow, Ukrow, ruskich itd kazdy z nich korzysta. Są jednych z najłatwiejszych szmat w Europie.

LordNelson

Post autor: LordNelson » 16.04.2019, 08:10

No tak. Jeżeli pracujesz w burdelu (wiadomo, klienci różnych rzeczy wymagają), to nie dziwi mnie twoja ocena. W końcu pewnie najwięcej czasu spędzasz w zakładzie pracy i tam też masz styczność z innymi nacjami. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że pracujące tam kobiety to dość specyficzna grupa i nie odzwierciedla reszty społeczeństwa. Polecam czasem się oderwać od pracy, bo życie to więcej, niż dom publiczny w którym pracujesz.

darek.1

Post autor: darek.1 » 16.04.2019, 08:25

Ukrainki są posłuszne dopóki widza pieniądze. Ale są tez łatwe, łaszą się do każdego , dosłownie. Nie dziwne dostanie 20 zł , u nich za to kupi dwu pokojowe mieszkanie obok centrum.

B'n'B

Post autor: B'n'B » 16.04.2019, 08:45

Wypierdalać do Hyde Parku.

Falls

Post autor: Falls » 16.04.2019, 09:03

B'n'B
Od paru ładnych lat to całe forum to jeden wielki hyde park?

lobik

Post autor: lobik » 16.04.2019, 09:14

Nosz qrwa, jeden zakompleksiony bezpaństwowiec, co robi za parę groszy w Polsce, latając za zachciankami Polaków jak pies, zarejestrował sie tu na pięciu kontach i wy z tym śmieciowym odpadem dyskutujecie. Ten sługus Polaków ma kompleksy na punkcie naszego narodu.

cainnn

Post autor: cainnn » 16.04.2019, 21:11

LordNelson pisze:
16.04.2019, 08:10
No tak. Jeżeli pracujesz w burdelu (wiadomo, klienci różnych rzeczy wymagają), to nie dziwi mnie twoja ocena. W końcu pewnie najwięcej czasu spędzasz w zakładzie pracy i tam też masz styczność z innymi nacjami. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że pracujące tam kobiety to dość specyficzna grupa i nie odzwierciedla reszty społeczeństwa. Polecam czasem się oderwać od pracy, bo życie to więcej, niż dom publiczny w którym pracujesz.
Pojedź na Zachód to napewno poleczki w burdelu znajdziesz.
lobik pisze:
16.04.2019, 09:14
Nosz qrwa, jeden zakompleksiony bezpaństwowiec, co robi za parę groszy w Polsce, latając za zachciankami Polaków jak pies, zarejestrował sie tu na pięciu kontach i wy z tym śmieciowym odpadem dyskutujecie. Ten sługus Polaków ma kompleksy na punkcie naszego narodu.
Jak można mieć kompleksy do Polski? Co można temu krajowi zazdrościć ? Łatwych kobiet, potężnych materialistek? Przecież to na Zachód wyjebało 3mln Polaków, a nie odwrotnie. Zaraz napiszesz historia...

Trenbolon

Post autor: Trenbolon » 16.04.2019, 22:25

No właśnie idź do burdelu na zachodzie i zobaczysz, że są tam dupy z całego świata. Idź do swingers clubu w Holandii i zobacz ile tam jest dup z Holandii, Belgii, Niemiec... Chuja wiesz i się prezysz. Jedź do Pragi, Ostrawy zobaczysz jakie czeszki są wyzwolone. Co Ci zrobiły te polki? Wiem, każda Ci dawała kosza i wolała iść z kimkolwiek byle nie z Tobą

C1365O

Post autor: C1365O » 16.04.2019, 23:26

Za wyzywanie Polek od kurew należy się chuj do dupy.
To, że nie potraficie o siebie zadbać i nie grzeszycie inteligencja, nie znaczy że są szmatami.
Zadbaj jeden z drugim o forme, dobierz ciuchy pod sylwetke i tak żeby pasowały do siebie, zadbaj o higiene i zachowaj kulture, a zobaczysz jakie są naprawdę kobiety w Polsce.
Do tego nie potrzeba wielkich pieniedzy.
W co drugiej firmie teraz oferują karty multisport za grosze.
Zamiast opychac sie fast foodami i tlustymi rzeczami, taniej wyniesie robienie sobie zbalansowanych posilkow. Nawet nie musicie ściśle trzymać diety , a zobaczycie i przede wszystkim poczujecie efekty.
Jest teraz tyle stron z tanimi i ciekawymi ciuchami, że nie trzeba latać po galeriach. Np. Ozonee czy denley za 300 zł zakupicie pół szafy. Firmowe i ciekawe buty można kupić w promocji za mniej niz 200zł.
Na perfumy które podobają się kobietom nie wydacie więcej niż 150 zl ( ja place za jedne ze swoich 149zl za 125ml!! Palców braknie ile dziewczyn mi je chwalilo) , a nie musicie ich używać non stop. Wystarczy, że na dniu używacie antyperspirantu.
Kobiety zwracają uwage na buty i dlonie, wiec radze zadbac o to żeby byly czyste i obciete paznokcie!
Jak mimo tego nie potraficie zdobyć kobiety to albo macie coś z glowa, albo niestety natura skarcila Was twarzą, ale nie usprawiedliwa Was do leczenia kompleksow wyzywajac Polki od kurew!

LordNelson

Post autor: LordNelson » 17.04.2019, 05:14

cainnn pisze:
16.04.2019, 21:11
Pojedź na Zachód to napewno poleczki w burdelu znajdziesz.
Zwłaszcza te, w którym ty pracujesz brzmią interesująco. Gdzie to, jeżeli można wiedzieć?

pervert_gang

Post autor: pervert_gang » 17.04.2019, 07:18

C1365O pisze:
16.04.2019, 23:26
To, że nie potraficie o siebie zadbać i nie grzeszycie inteligencja, nie znaczy że są szmatami.
Zadbaj jeden z drugim o forme, dobierz ciuchy pod sylwetke i tak żeby pasowały do siebie, zadbaj o higiene i zachowaj kulture, a zobaczysz jakie są naprawdę kobiety w Polsce.
W co drugiej firmie teraz oferują karty multisport za grosze.
Zamiast opychac sie fast foodami i tlustymi rzeczami, taniej wyniesie robienie sobie zbalansowanych posilkow. Nawet nie musicie ściśle trzymać diety , a zobaczycie i przede wszystkim poczujecie efekty.
Jest teraz tyle stron z tanimi i ciekawymi ciuchami, że nie trzeba latać po galeriach. Np. Ozonee czy denley za 300 zł zakupicie pół szafy. Firmowe i ciekawe buty można kupić w promocji za mniej niz 200zł.
Na perfumy które podobają się kobietom nie wydacie więcej niż 150 zl ( ja place za jedne ze swoich 149zl za 125ml!! Palców braknie ile dziewczyn mi je chwalilo) , a nie musicie ich używać non stop. Wystarczy, że na dniu używacie antyperspirantu.
Kobiety zwracają uwage na buty i dlonie, wiec radze zadbac o to żeby byly czyste i obciete paznokcie!
Jak mimo tego nie potraficie zdobyć kobiety to albo macie coś z glowa, albo niestety natura skarcila Was twarzą, ale nie usprawiedliwa Was do leczenia kompleksow wyzywajac Polki od kurew!
z Widzewa, z Opoczna a madrze facet gada:)

p.s kobiety nie przepadają za spiętymi młodzianami w za krótkich dresach;)
1-9-7-3

Miliard

Post autor: Miliard » 17.04.2019, 09:37

Fox , czy mógłbyś skrobnąć coś o stracie waszej flagi na rzecz Radomiaka ? Akcja miała miejsce na charytatywnym meczu w Radomiu, dla jakiegoś byłego piłkarza Radomiaka, dokładnie było to w święto niepodległości w 2003 roku.

whiskey

Post autor: whiskey » 17.04.2019, 10:07

Kolego, z tymi ciuchami z takiego Ozonee to chyba cię lekko poniosło. To jest szrot, nie wiem co ty oczekujesz od koszulki za 20 złotych albo bluzy za 40 :) Na to można wyrwać ale jakieś karyny z dziećmi w pakiecie :) Już zainwestujcie więcej kasy w konkretne ciuchy które nie rozwalą się po 3 praniach. Niby nie szata czyni człowieka ale jak jest w praktyce to każdy wie :) Choć wiadomo, że jak ktoś jest zwykłym chamem i co drugie słowo to ku*** to ciuchy też nie pomogą, no chyba, że na raz w kiblu na disco )

C1365O

Post autor: C1365O » 17.04.2019, 11:42

Bez przesady, kiedys do pracy w restauracji kupilem kilka koszul i wytrzymaly dosc dlugo i czeste prania w wysokiej temperaturze. Polowki tez naprawde trwale.
Teraz zamawialem na denley kilka sztuk. Bluza za dwie dyszki miala byc na treningi, a po zalozeniu szkoda mi jej tam niszcyc. Dopasowana, elastyczna nie krepujaca ruchow w sam raz na wyjazdy.
Jedna koszulka stracila na jakosci po dwoch praniach, ale druga trzyma sie świetnie, a dopasowana idealnie jak lubie. Opina sie na barkach i rekaw nie zaslania łapy.
Co prawda większość z wyglądu jest badziewna, ale jest wiele ciekawych i prostych ciuchow. Tylko trzeba naprawde sporo przejebac stron.

cainnn

Post autor: cainnn » 17.04.2019, 12:44

LordNelson pisze:
17.04.2019, 05:14
Zwłaszcza te, w którym ty pracujesz brzmią interesująco. Gdzie to, jeżeli można wiedzieć?
Jebanie się ze starymi Niemcami to też taki Polek zwyczaj?
Trenbolon pisze:
16.04.2019, 22:25
No właśnie idź do burdelu na zachodzie i zobaczysz, że są tam dupy z całego świata. Idź do swingers clubu w Holandii i zobacz ile tam jest dup z Holandii, Belgii, Niemiec... Chuja wiesz i się prezysz. Jedź do Pragi, Ostrawy zobaczysz jakie czeszki są wyzwolone. Co Ci zrobiły te polki? Wiem, każda Ci dawała kosza i wolała iść z kimkolwiek byle nie z Tobą
Oj tak wszystki nacje są wszędzie, a w całej Europie słychać tylko o Polakch, że są tanimi szmatami. Wejdziesz na różne fora i czytasz o polkach. Zarazenie hivem - polki itd.
C1365O pisze:
16.04.2019, 23:26
Jak narazie to ukry wkładaja im chuja do dupy och, chyba złamałem regulamin hehe.
Jakie są naprawde kobiety w Polsce? Łatwe.

FlorianT

Post autor: FlorianT » 17.04.2019, 12:48

Twojej starej tez ktos wlozyl, bo sie wyklules. Zajeb ja.

C1365O

Post autor: C1365O » 17.04.2019, 13:06

Szkoda mi tego kolezki. Pewnie dupa do ktorej sie brandzlowal cale zycie wyjechala do Polski za chlebem. Poznała jakiegos Polaka i wrzuca z nim zdjęcia, a on cale zycie marzył, zeby swoj pierwszy raz przeżyć z nia.

Timador

Post autor: Timador » 17.04.2019, 13:48

Foxx mozesz usunac ta bezpaństwową kurwe z forum?
SĄDECKA DUMA

Ultra2012

Post autor: Ultra2012 » 17.04.2019, 18:32

Jaki jest rekord wsparcia zgody na wyjeździe? Pytam przy okazji, że Śląsk jedzie wesprzeć Lechię prawdopodobnie w 1500 osób

rzutkarny

Post autor: rzutkarny » 17.04.2019, 19:21

Ultra2012 pisze:
17.04.2019, 18:32
Jaki jest rekord wsparcia zgody na wyjeździe? Pytam przy okazji, że Śląsk jedzie wesprzeć Lechię prawdopodobnie w 1500 osób
Legia była w 1500 z Pogonią na finale PP w Bydgoszczy. Ale nie wiem czy to rekord.

KoziBobek

Post autor: KoziBobek » 17.04.2019, 19:25

Widzew na WDŚ chyba był w 1800 , Lech na Warcie wspomógł KSZO chyba też dobrą liczbą

cainnn

Post autor: cainnn » 17.04.2019, 20:18

Timador pisze:
17.04.2019, 13:48
Zgłoś to na policje, przecież waszym półświatku to normalność.
C1365O pisze:
17.04.2019, 13:06
Szkoda mi tego kolezki. Pewnie dupa do ktorej sie brandzlowal cale zycie wyjechala do Polski za chlebem. Poznała jakiegos Polaka i wrzuca z nim zdjęcia, a on cale zycie marzył, zeby swoj pierwszy raz przeżyć z nia.
Wy to sobie jakis ruskim itd ujeblaiscie w tych chorych baniach i pierdolic jako trzecia osoba... hahaha. Kilka słów prawdy usłyszałeś i dupa piecze, bo twoje pierdolenie o "fajnych" polkach nic nie zmieni. Jak narazie to one biora ukrow a ty tylko mozesz na to patrzec, bo sa tak bezwartosciowe. Coz zrobic ze gdzie nie wejdzie na forum typu Roosj V czy pojedziesz za granice slyszysz ze sa tanimi szmatami.

lobik

Post autor: lobik » 17.04.2019, 21:52

cainnn pisze:
17.04.2019, 20:18
Timador pisze:
17.04.2019, 13:48
Zgłoś to na policje, przecież waszym półświatku to normalność.
C1365O pisze:
17.04.2019, 13:06
Wy to sobie jakis ruskim itd ujeblaiscie w tych chorych baniach i pierdolic jako trzecia osoba... hahaha. Kilka słów prawdy usłyszałeś i dupa piecze, bo twoje pierdolenie o "fajnych" polkach nic nie zmieni. Jak narazie to one biora ukrow a ty tylko mozesz na to patrzec, bo sa tak bezwartosciowe. Coz zrobic ze gdzie nie wejdzie na forum typu Roosj V czy pojedziesz za granice slyszysz ze sa tanimi szmatami.
Tanią szmatą to jest twoja matka, bo się kurwiła ze swoim bratem i dlatego jesteś bachorem ze związku kazirodczego. Jesteś zwykłym jebanym kazirodem z wielką zniekształconą głową. Idż teraz napluj swojej starej do ryja, dlaczego nie usunęła ciąży wiedząc, że wypluje z siebie kawał takiego gówna jak ty.

StefanBatory

Post autor: StefanBatory » 17.04.2019, 23:32

Ja pierdole, debile jebane, głupie tuki i inne osly nie odpisujcie mu już. Ma swoją rację i będzie się jej trzymał do końca, aż się porzygacie z tego gniewu w jego stronę. Zablokujcie go w chuja, bo też rozpierdalacie temat.

ODPOWIEDZ