Strona 17 z 18
: 13.11.2007, 22:38
autor: UniaHrubieszow
realmadryt pisze:pod wzgledem kibicowskim Wisłoka - Resovia napewno lepszy
a pod wzgledem oprawy i zapewne dopingu to Hetman - Łada
a oprawa i doping to nie jest element kibicowski ?
: 13.11.2007, 22:58
autor: realmadryt
oczywscie ze jest

ale wiadomo Resovia czy Wisłoka sa bardziej interesujacym rywalem niz Łada.
Mam takie pytanie

Unia dalej trzyma z Hetmanem czy to juz przeszlosc ?
: 13.11.2007, 23:04
autor: Czepik19H34
realmadryt pisze:oczywscie ze jest

ale wiadomo Resovia czy Wisłoka sa bardziej interesujacym rywalem niz Łada.
Mam takie pytanie

Unia dalej trzyma z Hetmanem czy to juz przeszlosc ?
przeszlosc
: 14.11.2007, 09:33
autor: o_
osobiście uważam, że Hetman zaprezentowal sie duzo lepiej, niż wszystkie 3 kluby w/w razem wziete.
Gdyby nie flagi wiszące na plocie, nigdy bym nei uwierzyl ze tylo sympatykow Hetmana moze sie zebrac by wspolnymi silami dopingowac swoich grajków.
Do tego bardzo dobra oprawa...gratuluje.
: 16.11.2007, 16:27
autor: Czepik19H34
Dziekujem

!
Dodajac od siebie, z Lada nie gralismy od 25 lat, wiec cisnienie roslo im blizej do tego meczu 1000 osob w sektorze to super wynik jak na 65tys miasto w III ligowej szarzyźnie, dodam od siebie ze wspiera nas FC ze Szczebrzeszyna w 30 osob a ja nie chcac sie chwalic specjalnie i tylko na ten mecz przyjechalem z emigracji tak jak pare innych osob
Pozdrawiam AVE HETMAN !
: 16.11.2007, 19:35
autor: ace
ale chyba sie pochwaliles
: 18.11.2007, 12:39
autor: KSW
21 osob z KSW na meczu koszykowki Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
: 20.11.2007, 22:04
autor: AVE HWK
Kto najlepszy wyjazdowo w rundzie jesiennej?
: 20.11.2007, 22:32
autor: Luksus
Stal, Resovia albo Górnik

ale chyba Resovia
: 20.11.2007, 22:36
autor: Obserwator_FIFA
Zrobiłem ogólne podsumowanie rundy jesiennej. Nie posiadam jedynie danych drużyn takich jak Kolejarz Stróże i Górnik Wieliczka. Ale oni to chyba same 0.
Liczby wyjazdowe są zsumowane wraz ze wspieranymi ich zgodami, i proszę mieć to na uwadze, przeglądając tabelę/ranking, bo czasami zgody w dobrych liczbach wspierają wymieniane tu ekipy, a inni radzili sobie sami..., druga sprawa to taka, że np. Resovia miała derby w swoim mieście, co na pewno wpłynęło na kolejność w tabeli.
Zaznaczam, że nie będę bawił się w liczenie kilometrów itp., poprostu sumuję wszystkie liczby danej ekipy. Inną sprawą jest, to, że niektórzy mieli o jeden wyjazd więcej. Ale tego uniknąć się nie da.
Najpierw ogólne podsumowanie rundy jesiennej... (kolejność przypadkowa);
Resovia Rzeszów;
Nowy Sącz 165 środa
Małogoszcz 74
Biłgoraj 111 środa
Kraków 135 środa
Jędrzejów 61
Brzesko 80
Derby 1900
Dębica 250
Stal Rzeszów;
Wolbrom 10
Ostrowiec Św 340
Stróże 6
Łęczna 96 środa
Dębica 335
Nowy Sącz 49
Małogoszcz 5
Biłgoraj 83
Radzyń Podlaski 3 (zakaz z powodu zamkniętego sektora dla przyjezdnych)
Górnik Łęczna;
Świdnik 400
Biłgoraj 174
Ostrowiec 149
Radzyń 120 (środa)
Małogoszcz 113
Jędrzejów 64
Wolbrom 36
Resovia 20 (zakaz z powodu zamkniętego sektora dla przyjezdnych)
Kraków 2
Hutnik Kraków;
Nowy Sącz 27
Jędrzejów 70
Brzesko 60
Rzeszów 75
Biłgoraj 5
Radzyń 0
Dębica 0 (środa)
Małogoszcz 0 (środa)
Sandecja Nowy Sącz;
Biłgoraj 22
Wolbrom 72
Ostrowiec Świętokrzyski 138
Stróże 215
Łęczna 2
Małogoszcz 72
Radzyń 0
Zamość 0
KSZO Ostrowiec;
Stróże 79 (środa)
Zamość 0 (środa)
Wieliczka 0
Świdnik 50
Rzeszów 90
Kraków 34
Jędrzejów 140
Naprzód Jędrzejów;
Stal Rzeszów 41
Dębica 0
Nowy Sącz 6
Małogoszcz 44
Biłgoraj 0
Radzyń 0
Wolbrom 32
Brzesko 22
Orlęta Radzyń;
Zamość 50
Wieliczka 0
Świdnik 40
Resovia 27
Wolbrom 0
Ostrowiec 55
Stróże 0
Łada Biłgoraj;
Wieliczka 9 środa
Świdnik 14
Wolbrom 10 środa
Ostrowiec Św 39
Zamość 220
Radzyń Podlaski 0
Stróże 0
Wisłoka Dębica;
Radzyń 45
Wolbrom 83
Ostrowiec 129
Stróże 96
Łeczna 51
Nowy Sącz 18
Małogoszcz 27
Biłgoraj 141
Hetman Zamość;
Resovia 10 (zakaz z powodu zamkniętego sektora dla przyjezdnych)
Kraków 60
Jędrzejów 50
Brzesko 45
Stal Rzeszów 70
Dębica 72
Łęczna 300
Wieliczka 0
Świdnik 60 zakaz
Okocimski Brzesko;
Ostrowiec 0
Łęczna 0
Stal Rzeszów 0
Dębica 18
Nowy Sącz 19
Małogoszcz 0
Biłgoraj 0
Radzyń 0
Wolbrom 0
Wierna Małogoszcz;
Biłgoraj 19
Wolbrom 5 (środa)
Zamość 32
Wieliczka 13
Radzyń 0
Ostrowiec 0
Stróże 0
Przebój Wolbrom
Ostrowiec 25
Kraków 50
Wieliczka 70
Stróże 50
Zamość 0
Świdnik 0
Resovia 0
Avia Świdnik;
Hutnik 1
Resovia 5 (zakaz z powodu zamkniętego sektora dla przyjezdnych)
reszta same 0.
Kolejarz Stróże, Górnik Wieliczka - brak danych
Tabela po rundzie jesiennej wygląda następująco... (miejsce w tabeli, klub, liczba wyjazdów, podsumowana liczba);
1. Resovia Rzeszów, 8 wyjazdów, 2776
2. Górnik Łęczna, 9 wyjazdów, 1078
3. Stal Rzeszów, 9, 927
4. Hetman Zamość, 9, 667
5. Wisłoka 8, 590
6. Sandecja 8, 521
7. KSZO Ostrowiec 7, 393
8. Łada Biłgoraj 7, 292
9. Hutnik Kraków 8, 237
10. Przebój Wolbrom 7, 195
11. Orlęta Radzyń 7, 172
12. Naprzód Jędrzejów 8, 145
13. Wierna Małogoszcz 7, 69
14. Okocimski Brzesko 9, 37
15. Avia Świdnik 8, 6
16. Górnik Wieliczka - brak danych
17. Kolejarz Stróże - brak danych
: 20.11.2007, 23:26
autor: Abdel
Avia 4 lub 5 u nas, wprowadzenie przez ludzi z ekipy, bo nie było klatki.
: 21.11.2007, 04:51
autor: gdas
chciałbym dodać że wyjazdy Łady do Wieliczki i Wolbromia przypadły na środe

: 21.11.2007, 09:19
autor: pospolitus
Derby nie są raczej wyjazdem, byla juz kiedys o tym "kumata" rozkminka

: 21.11.2007, 17:29
autor: Luksus
Średnio na wyjazdach:
Resovia: 125 na 7 wyjazdach ( derbow nie licze)
Górnik: 120 na 9 wyjazdach
Stal: 103 na 9 wyjazdach
Hetman: 74 na 9 wyjazdach
Wisłoka: 74 na 8 wyjazdach
Sandecja: 65 na 8 wyjazdach
KSZO: 56 na 7 wyjazdach
Łada: 42 na 7 wyjazdach
Hutnik : 30 na 8 wyjazdach
Przebój 28 na 7 wyjazdach
Orlęta : 25 na 7 wyjazdach
Naprzód 18 a 8 wyjazdach
Wierna 10 na 7 wyjazdach
Okocimski 4 na 9 wyjazdach
Avia 1 na 8 wyjazdach
Wszystkie liczby sa zaokraglone

: 21.11.2007, 17:52
autor: east
ciekawe jakby sie ta tabela prezentowała, po odliczeniu zgód oraz uwzględnieniu kilometrów do przebycia, nie wspominając już o wzięciu pod uwagę dni tygodnia. Ale chyba nikomu nie chce się bawić w takie obliczanie.
Ciekawi mnie także frekwencja ogólna na meczach u siebie, może akurat ktoś się skusi na podliczenie chociażby za danymi zawartymi na 90minut.pl

: 21.11.2007, 18:12
autor: pospolitus
Trzeba jakis wzór wymysleć na te wszystkie obliczenia, nie byloby rozkminek i bałaganu kto wieciej i lepiej jeździ

ale zawsze byłaby kłotnia kto był lepszym składem itp

: 21.11.2007, 19:02
autor: N@pinacz
+ dla :
Resovii - super wyjazdy i ekstra derby.
Górnika.Ł
Stal Rz. - pomimo słabej gry piłakarzy oni co sezon zaliczaja wszystko.
Hetman, Wisłoka, Sandecja - w miare równo. Miasta podobnej wielkosci jednak najmocniejsza ekipe ma Hetman.. Wisłoka miała dobre wyjazdy, ale widoczny postęp Sandecji..
-
:
Hutnik
Okocimski
Avia
Wszystkie te ekipy chyba rozczarowały .. Avia to juz totalnie..na 8 wyjazdach 6 osob..
: 21.11.2007, 19:12
autor: stefan78
east pisze:Ciekawi mnie także frekwencja ogólna na meczach u siebie, może akurat ktoś się skusi na podliczenie chociażby za danymi zawartymi na 90minut.pl

proszę bardzo
Siedem drużyn z najlepszymi frekwencjami (na podstawie 90minut.pl)
1.Hetman Zamość
15300 widzów na 7 meczach, średnio
2186 na mecz
2.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18600 widzów na 9 meczach, średnio
2067 na mecz
3.Górnik Łęczna
12900 widzów na 7 meczach, średnio
1843 na mecz
4.Stal Rzeszów
10200 widzów na 7 meczach, średnio
1475 mecz
5.Łada Biłgoraj
11500 widzów na 9 meczach, średnio
1278 na mecz
6.Sandecja
9450 widzów na 8 meczach, średnio
1181 na mecz
7.Resovia Rzeszów
7400 widzów na 8 meczach średnio
925 na mecz
Mogł się wkraść mały błąd bo liczyłem na szybko
Jak na III ligę bardzo przyzwoicie, niektóre drużyny powinny grać w wyższej lidze.
: 21.11.2007, 19:14
autor: Luks
Przebój Wolbrom

9.900 na 9 spotkań, 1100 na mecz !
Kolejarz Stróże

4.800 na 8 spotkań, 600 na mecz !
Hetman Zamość

15.300 na 7 spotkań,
2186 na mecz !
Górnik Łęczna

12.900 na 7 spotkań,
1843 na mecz !
Górnik Wieliczka

1.700 na 7 spotkań, 243 na mecz !
Wierna Małogoszcz

2.950 na 9 spotkań, 328 na mecz !
Okocimski KS Brzesko

3.800 na 7 spotkań, 543 na mecz !
Wisłoka Dębica

7.300 na 8 spotkań, 912 na mecz !
Orlęta Radzyń Podlaski

7.800 na 9 spotkań, 867 na mecz !
Sandecja Nowy Sącz

9.450 na 8 spotkań, 1181 na mecz !
Resovia

7.400 na 8 spotkań, 925 na mecz !
KSZO OS

18.600 na 9 spotkań,
2067 na mecz !
Stal Rzeszów

10.200 na na 7 spotkań, 1457 na mecz !
Łada Biłgoraj

11.500 na 9 spotkań, 1278 na mecz !
Naprzód Jędrzejów

7.800 na 8 spotkań, 975 na mecz !
Hutnik Kraków

3.600 na 8 spotkań, 450 na mecz !
Avia Świdnik

3.700 na 8 spotkań, 463 na mecz !
Trzy pierwsze miejsca pogrubione, info 90minut.pl, liczby razem z gośćmi !
: 21.11.2007, 19:26
autor: typek
przepraszam za rozmycie tematu, ale myślę, że danych z 90minut.pl nie należy brać na poważnie. Oto moje zdanie.
: 21.11.2007, 19:38
autor: ERNESTO
typek pisze:przepraszam za rozmycie tematu, ale myślę, że danych z 90minut.pl nie należy brać na poważnie. Oto moje zdanie.
Jakieby zrodlo nie bylo, to komus nie bedzie pasowalo. 90minut.pl zlym zrodlem nie jest ...
Podaj inne, lepsze ... ja wole wlasnie 90minut, niz sprawdzac wszystkie strony danych klubow, gdzie najczesciej dane te sa zawyzane ...
Pozdrawiam
: 21.11.2007, 19:56
autor: Luks
90 minut zawsze trochę zaniża, ale praktycznie u wszystkich wiec dane raczej obiektywne

: 21.11.2007, 21:32
autor: AVE HWK
Tabelel wyjazdó już mamy

)Teraz może najlepsza oprawa u siebie i na wyjeździe

)) ?
: 21.11.2007, 21:40
autor: nj_1928
Statystyka wyjazdowa kibiców Naprzodu Jędrzejów :
Stal Rzeszów - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 41 os (198 km)
Sandecja Nowy Sącz - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 6 os (165 km)
Wierna Małogoszcz - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 44 os (20 km)
Przebój Wolbrom - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 32 os (65 km)
Okocimski Brzesko - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 22 os (100 km)
Dębica, Biłgoraj, Radzyń - 0
Partyzant Wodzisałw - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (PP) - 5 os (15 km)
GKS Nowiny - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (PP) - 12 os (30 km)
: 21.11.2007, 22:02
autor: Obserwator_FIFA
Dokładnie te same liczby podane są w mojej statystyce. Nie uwzględniam PP.
P.S. Tabela została zaktualizowana o kibiców Przeboju Wolbrom..
: 21.11.2007, 23:01
autor: gdas
hehe nie bierzcie liczby widzów z 90min, nie zawsze dokładnie i raczej zaniża frekwencje
: 21.11.2007, 23:16
autor: kosmalskiP
takie statystyki kto ile i w jakiej liczbie pojechal proponuje zostawic na koniec sezonu kiedy kazdy bedzie u kazdego i nie bedzie gadania kto ile meczy rozegral bo kazdy bedzie mial taka sama sume rozegranych meczy
: 22.11.2007, 07:03
autor: mapa_fizyczna_polski
gdas pisze:hehe nie bierzcie liczby widzów z 90min, nie zawsze dokładnie i raczej zaniża frekwencje
Ogolnie ta stronka cos kreci, nie to zebym doczepil sie akurat kibicow Stali Rzeszow ale.....najpierw na stronie 90minut.pl pisalo ze na meczu bylo 300 osob, teraz jest juz 600.
Tak naprawde to nie da sie porownac frekwencji na poszczegolnych stadionach.
A i wyjazdy ciekawiej wygladaly by bez uwzglednienia zgodowiczow - jedni by zyskali, drudzy stracili.
Takze ciekawa zabawa, ale na pewno nie obiektywna, chociaz niewatpliwie fajnie jest poczytac statystyki z innego regionu

: 22.11.2007, 11:16
autor: Luksus
ty to zawsze masz cos do Stali albo Igloopolu

: 22.11.2007, 18:27
autor: AVE HWK
nj_1928 pisze:Statystyka wyjazdowa kibiców Naprzodu Jędrzejów :
Stal Rzeszów - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 41 os (198 km)
Sandecja Nowy Sącz - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 6 os (165 km)
Wierna Małogoszcz - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 44 os (20 km)
Przebój Wolbrom - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 32 os (65 km)
Okocimski Brzesko - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - 22 os (100 km)
Dębica, Biłgoraj, Radzyń - 0
Partyzant Wodzisałw - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (PP) - 5 os (15 km)
GKS Nowiny - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (PP) - 12 os (30 km)
Resovia Rzeszów - Hetman 10 (zakaz) (170km)
Hutnik Kraków-Hetman Zamość 70 (350km)
Stal Rzeszów -Hetman Zamość 70(środa) (170km)
Okocimski Brzesko - Hetman Zamość 45 (około 300km)
Wisłoka-Dębica - Hetman Zamość 70 (210 km)
Naprzód Jędzejów - Hetman Zamość 50 (około 240)
Górnik Łęczna - Hetman Zamość 300 (90km)
Avią Świdnik - Hetman Zamość 60 (zakaz) (85km)
Dla porównania odległości

))
Być może lekkie omyłki w km ale napewno nie duże
Kto miał dalej ?
: 22.11.2007, 18:42
autor: Luksus
dalej mialy chyba Orleta

: 22.11.2007, 20:36
autor: rafi_nh
bywasz też zapewne w Gliwicach gdzie jak sądzę po Twoim podpisie jest 100% Górnik Zabrze
nie no skąd się tacy biorą

: 23.11.2007, 23:48
autor: on
: 24.11.2007, 09:01
autor: mapa_fizyczna_polski
rafi_nh pisze:bywasz też zapewne w Gliwicach gdzie jak sądzę po Twoim podpisie jest 100% Górnik Zabrze
nie no skąd się tacy biorą

za malo emotek !
zapraszam na priv.
ps my jestesmy tylko fan clubem a jakos Piast nie potrafi sobie z nami dac rady ?
: 24.11.2007, 12:39
autor: mzks1963
KSW pisze:234 (226 pociągiem specjalnym) fanów KSW na meczu Górnik Zabrze - Widzew Łódź.
27 z Ropczyc na tym meczu.
: 24.11.2007, 23:58
autor: A.C.A.B HKS
sprawa na pw a nie robić wielkiego halo bo nie nie chce mi sie czytać pewnie z 3 stron kto co i jak chyba że lubicie sobie cisnać przez neta to szukać czat będziecie sobie odpisywać na bieżąco
pozdrawiam
: 25.11.2007, 15:08
autor: KSW
O czym ty człowieku piszesz??Sami wiecie(zreszta to napisaliscie) ze policja sie rozjezdziła.Odpowiedz lepiej na pytanie ktore zadałem.
Koniec polemiki z naszej strony na ten temat!!!!
: 25.11.2007, 15:12
autor: HooliFan
KSW pisze:Koniec polemiki z naszej strony na ten temat!!!!
po co wogole polemika ? bylo.. minelo...jedziemy dalej
: 25.11.2007, 16:46
autor: rulox
Z całym szacunkiem dla kolegów z Igloopolu ale nie musicie pisać swoich postów z Caps Lockiem

chyba że to jakaś propaganda aczkolwiek według mnie jak ktoś będzie chciał zrozumieć co chcecie nam przekazać to małą czcionką też da rade
