Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Krzysiek1946 » 17.01.2014, 15:08

KSK1953 pisze:W Mirsku coś tam działa miejscowy Włókniarz.
Co do Gryfowa to ktoś tam jeździ na Zagłębie o Śląsku nic nie słyszałem.
Tylko szkoda że Ci ludzie ze Spartakusa się nie udzielali na mieście skoro BYLI jedyną ekipą w Jeleniej która się udzielała...
Napisane masz że działają na tyle na ile mogą więc po drążysz temat ? Wam też można wytknąć wiele rzeczy tutaj , ale po co żeby rozjebać fajny temat dalsza napinką. Andrus od kiedy działacie też na rzecz Nysy i skąd wogóle ten pomysł ?



Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 17.01.2014, 19:23

Na Nysie wiem, że starszyzna działa od początku lat 90-tych ( Pierwsza flaga FC jest z 1986 roku ale z opowieści wiem, że młyn na Nysie był już zaraz po "transformacji"). Z większych ekip był u nas Górnik Wałbrzych,Spartakus/Karkonosze,Piast Gliwice,BKS Bielsko,Śląsk Wrocław na meczu Pucharowym i nie dawno na 40 leciu klubu, KS Myszków, ogólnie sporo się działo lecz w małej skali, jest u nas w mieście dosyć duży podział na kibiców i piknikową publikę z hali.
Obecnie ruszyło wszystko jakoś konkretniej,założyliśmy pierwszą grupę kibicowską na Nysie w historii. Jesteśmy obecni na każdym meczu Śląska, zaliczamy wyjazdy, robimy oprawy i odwiedzamy naszą zgodę (Piast Nowa Ruda).
Skąd taki pomysł? Osobiście jestem zdania, że zamiast skupiać się tylko na byciu FC znanych silniejszych lepiej działać na lokalnym klubie, wytworzyło się u nas silne przywiązanie do lokalnych tradycji.

Szkoda tylko,że w naszym województwie tak mało jest ekip w szczególności tych normalnych kumatych bo jakby nie patrzeć takie ekipy jak Piast Żmigród często jeżdżą mocno piknikowym składem. Więc na pewno na plus, że odrodziły się Karkonosze, stawiam, że mobilizującym dla całego województwa byłby powrót derbów Sudetów.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: 071 » 19.01.2014, 08:58

Zubri-Jeśli to był również pomysł waszego stowarzyszenia to tym bardziej nie rozumiem waszego pojazdu w nasze laserki;) Przecież szukanie fc w takich miejscowościach jak Kamienna Góra przez klub i kiboli Zagłębia jest tak samo absurdalne jak laserki zafundowane nam przez nasz były już zarząd.No tak obiektywnie na to spójrz.
ŚLĄSK&MOTOR

zubri
Posty: 83
Rejestracja: 10.12.2011, 11:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zubri » 19.01.2014, 13:32

071 pisze:Zubri-Jeśli to był również pomysł waszego stowarzyszenia to tym bardziej nie rozumiem waszego pojazdu w nasze laserki;) Przecież szukanie fc w takich miejscowościach jak Kamienna Góra przez klub i kiboli Zagłębia jest tak samo absurdalne jak laserki zafundowane nam przez nasz były już zarząd.No tak obiektywnie na to spójrz.
Nie siedzę w stowarzyszeniu więc nie będę tu ich tłumaczył, z tych miejscowości jeżdżą ludzie na Zagłębie, bo to widać po rejestracjach, stąd akcja promocyjna. W kilku przypadkach się ruszyło w innych nie. I nie uważam że jest to szukanie FC, po prostu (wnioskuje), że zrzeszenie ludności z danego regionu i skupienie ich w jakieś grupie to np. ułatwienie im przejazdu na mecz poprzez organizowanie wspólnego przewozu. Nie każdego stać na przejazd autem w dwie strony a już na busa czy autokar kasę by miał, to jest marketing. Nikt nie robił tam na siłę bandy chuligańskiej.
Zagłębie Lubin Ponad Wszystko

qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: qqq11 » 20.01.2014, 17:39

Andrus pisze:Przecież Legia miała 2 osoby FC z flagą wiszącą na Łazienkowskiej ( FC Zgorzelec), o Widzewie się też mówi, że ma sporo takich FC do tego... większość większych klubów ma takie FC.
FC Lubań Zagłębia nie jeździ więcej niż w 10 osób bo ich po prostu więcej nie ma.
FC Cracovii Wolbrom czy FC Olkusz ? I sporo sporo innych.
Ale przecież Lubań nie ma flagi w barwach Zagłębia, więc o czym Ty piszesz?
Tutaj macie pełną listę oficjalnych fc Zagłębia [link]
Vicky pisze:To w końcu w takich miejscowościach jak Żagań, Szlichtyngowa, Nowe Miasteczko, Bytom Odrzański istnieją f/c Kghm Zagłębia Lubin, czy nie? ;-)
Nie bądź taki tępy, przecież nikt nie napisał że tam są fc Zagłębia. Jeśli ktoś tak napisał to zacytuj. Była akcja promocyjna, moze ktoś by się stamtąd zorganizował i zaczął jeździć.
071 pisze:Kiedy we Wrocławiu klub za plecami Ultrasów i nieistniejącego już stowarzyszenia zrobił sobie pokaz laserowy to był to powód do wyśmiania i wymyślania super anty-opraw przez Zagłębie.Natomiast kiedy wasz klub robi sobie fc. chociażby w Kamiennej Górze to już jest nie wasza sprawa,no bo przecież to klub organizował,a nie nikt z ekipy.
Ja nie widzę powodu do wstydu, jeśli ktoś stara się pozyskać nowe fc. Wstyd byłby wtedy jakbyśmy pozwolili zrobić i wywiesić flagi np. BOGATYNIA czy ŻAGAŃ na Zagłębiu.

Co do tego typu akcji, to Śląsk też skontoktował się z kibicami Włókniarza Leśna czy by nie chcieli przyjechać na mecz do Wrocławia, oferowali nawet darmowe bilety.

Co do tworzenia fc i robienia i wywieszania flag, to na Zagłębiu nie jest tak łatwo. Lwówek już na wyjazdy jeździ od ok 2 lat i jej jeszce nie mają a liczby mają całkiej niezłe (średnia dwucyfrowa). Może teraz na wiosnę zadebiutuje ich flaga, nie wiem.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 20.01.2014, 17:52

Co do Lubania, zwracam honor, określają się jako FC i wydają pamiątki FanClubowe a nie śledzę listy oficjalnych FC Zagłębia.
Co do Lwówka to nie ma wątpliwości, że jest to miasto Zagłębia, bodaj w necie można znaleźć fotki ludzi z tego miastach w barwach ZL z lat 90-tych.

Włókniarz Leśna sam ze swojej inicjatywy skontaktował się ze Śląskiem i był na derbach Śląsk-Zagłębie. Podobnie gdy odwiedziła ich Nysa jak i Karkonosze byli "pro-Śląsk" jeżeli można tak to ująć.

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Emigrant'92'KS » 22.01.2014, 01:09

Jak się ma Victoria Świebodzice? Dzieje się coś? Z tego co wiem nie raz dobrze wspomagali Świdnicką Polonie oraz Górnika.
j**** POlicje !

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 22.01.2014, 08:39

Trochę wcześniej ktoś pisał, że na Victorii nic się nie dzieje ale nadal osoby ze Świebodzic jeżdżą na Górnik.

Stefaninio
Posty: 32
Rejestracja: 05.10.2012, 23:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Stefaninio » 23.01.2014, 10:59

Na Dolnym śląsku istnieje także ekipa dosyć młodzieżowa kibiców Pogoni Oleśnica.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: 071 » 23.01.2014, 12:44

Stefan,myślę,że jak chłopaki z Oleśnicy przeczytali,że Pogoń ma jakąś EKIPĘ to pospadali z krzeseł.
ŚLĄSK&MOTOR

qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: qqq11 » 27.01.2014, 18:13

Andrus pisze: Co do Lwówka to nie ma wątpliwości, że jest to miasto Zagłębia, bodaj w necie można znaleźć fotki ludzi z tego miastach w barwach ZL z lat 90-tych.

Włókniarz Leśna sam ze swojej inicjatywy skontaktował się ze Śląskiem i był na derbach Śląsk-Zagłębie. Podobnie gdy odwiedziła ich Nysa jak i Karkonosze byli "pro-Śląsk" jeżeli można tak to ująć.
Co do Włókniarza Leśna to ja mam info z pierwszej ręki, i akurat wiem że było inaczej. KToś ze stowarzyszenia skontaktował się z nimi i oferował im darmowe bilety na derby.
O ich meczach z KSK i Nysą i ich zachowaniu pierwsze słyszę.

Pierwsze też słyszę, że Lwówek jeździł w latach 90 na Zagłębie. Ktoś na pewno jeździł, ale nie był to wtedy na pewno fc Zagłębia.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 27.01.2014, 19:17

"ktoś ze stowarzyszenia" skontaktował się bo sami dali do siebie kontakt i tych rozmów chcieli. Resztę na PW.

tmkmalibu
Posty: 12
Rejestracja: 09.12.2013, 16:19

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: tmkmalibu » 30.01.2014, 20:32

Miejscowosc Sobótka za kim jest ?

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 30.01.2014, 20:43

Za Śląskiem.

jar_ko_w
Posty: 260
Rejestracja: 22.08.2013, 22:42
Lokalizacja: Wi-Fi

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jar_ko_w » 31.01.2014, 23:36

Stefaninio pisze:Na Dolnym śląsku istnieje także ekipa dosyć młodzieżowa kibiców Pogoni Oleśnica.
To Cię kolego fantazja poniosła. To jeden z największych, albo największy FC Śląska.
Nie myl szkółki z kibicami, to duża różnica.
Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię...

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 01.02.2014, 09:33

FC Oleśnica nie ma nic wspólnego z Pogonią Oleśnica.

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: eMTe4 » 01.02.2014, 15:34

Witam. Dzieje się coś na Piławiance Piława Górna? Mają jakiś młyn?
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 01.02.2014, 22:39

eMTe4 pisze:Witam. Dzieje się coś na Piławiance Piława Górna? Mają jakiś młyn?
Chodzą tam jakieś dzieciaki na mecze w barwach Śląska, ale raczej nie nazwałbym ich ani zorganizowanymi ani kumatymi.

Stefaninio
Posty: 32
Rejestracja: 05.10.2012, 23:29

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Stefaninio » 03.02.2014, 21:11

jar_ko_w pisze:
Stefaninio pisze:Na Dolnym śląsku istnieje także ekipa dosyć młodzieżowa kibiców Pogoni Oleśnica.
To Cię kolego fantazja poniosła. To jeden z największych, albo największy FC Śląska.
Nie myl szkółki z kibicami, to duża różnica.
Przepraszam a czy ja mówiłem że kibice Pogoni to fc Śląska ?

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 04.02.2014, 11:31

Jest kilku łebków, którzy prowadzą ostatnio młynek na Pogoni. Jasne, że nie jest to banda FC Oleśnica a raczej piknikowa zabawa dzieciaków ale należy to odnotować.

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Edekzkrainykredek » 06.02.2014, 18:22

Kibice kombinatu z Lubina mnie śmieszą. Bluzgają na Wrocław, ale połowa z nich we Wrocławiu pracuje i uczy się. Czyli co, Wrocław zły ale dla kasy i kariery robią z siebie k**** i przyjeżdżają do tego Wrocławia. Życzę miłego samopoczucie :D
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wurda1ak » 06.02.2014, 19:00

Edekzkrainykredek pisze:Kibice kombinatu z Lubina mnie śmieszą. Bluzgają na Wrocław, ale połowa z nich we Wrocławiu pracuje i uczy się. Czyli co, Wrocław zły ale dla kasy i kariery robią z siebie k**** i przyjeżdżają do tego Wrocławia. Życzę miłego samopoczucie :D
A mnie śmieszą takie edki z krainy kredek .
Jeśli bluzgają to na Sląsk raczej, a nie na miasto Wrocław, matole.
Spytaj ziomków z Gdańska , którzy pracują albo się uczą ,u nas w Gdyni (a jest ich trochę) czy sa k****** robiącymi to dla kasy i kariery - założę się z w ryj wyłapiesz szybciutko
;)
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 06.02.2014, 19:13

Ja wiem czy tak dużo osób z Zagłębia Miedziowego pracuje we Wrocławiu? Trochę Cię poniosło, akurat na pracę tam nie mają co narzekać. A że się uczą to co z tego? Gdzieś muszą. Ja też kiedyś studiowałem we Wrocławiu, mimo że nie lubię tego miasta i w sumie podczas studiów znielubiłem je jeszcze bardziej.

PS. Nie masz żadnych znajomych kiboli na emigracji u "jebanych szwabów", "pedałów ze szwecji" czy "angielskich ciot" ?

roymakay
Posty: 24
Rejestracja: 27.11.2012, 12:54

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: roymakay » 06.02.2014, 21:12

za duzo jebanych dzieci tutaj na forum zeby pisać normalnie

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Mirek Jowisz » 06.02.2014, 22:07

Sam studiowałem we Wrocławiu również. Duże miasto i sporo osób z różnych miast tutaj studiowało. Oprócz osób z Wałbrzycha, Opola, Kędzierzyna itd spotkałem np osoby z GKSu Bełchatów (jeden chłopak od nich niestety we Wrocławiu zginął) albo chociażby jedną postać z WFS. W innych dużych ośrodkach akademickich także znajdzie się kibolstwo z całej Polski więc trochę nie rozumiem o co Ci chodzi.
Idąc tokiem Twojego myślenia to w miastach derbowych dopiero jazdę mają. W takim Krakowie na przykłąd to jadą sobie po mieście, a wszyscy w nim mieszkają, pracują i nawet kibicują klubowi z tego miasta. Skurwienie na potęgę :)
Ostatnio zmieniony 06.02.2014, 22:10 przez Mirek Jowisz, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Wyznawca Wisełki » 06.02.2014, 22:10

wurda1ak pisze:Spytaj ziomków z Gdańska , którzy pracują albo się uczą ,u nas w Gdyni (a jest ich trochę) czy sa k****** robiącymi to dla kasy i kariery - założę się z w ryj wyłapiesz szybciutko
;)
Mysle że jednak więcej osób z Gdyni pracuje w Gdańsku więc przykład nienajlepszy
Obrazek

Vicky
Posty: 69
Rejestracja: 08.01.2012, 23:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Vicky » 06.02.2014, 22:28

Ja to się dziwię że jeszcze kibice kghm Zagłębia nie podają Wrocławia jako swojego fan-clubu, bo na bank sporo osób z Lubina tam studiuje i pracuje, zwłaszcza że mają bardzo blisko ;) Zapewne nie chcą się do końca ośmieszać tak jak kilka lat temu operatywni działacze wymyślili by we Wrocku jeździł tramwaj w barwach kghm Zagłębia :-) W tym samym czasie w Głogowie zrobili akcję reklamową z plakatami na mecz na przystankach komunikacji miejskiej, a efekt był taki że już po godzinie wszystkie plakaty na mieście leżały podarte na ziemi, a sam widziałem jak dosłownie jeden koleś sikał na taki podarty plakat na ziemi.
Niby te kghm Zagłębie jest tak wszędzie uwielbiane i kochane i takie wielkie , hehe, ale jakoś wiele osób ma je w d...

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wurda1ak » 06.02.2014, 22:36

Wyznawca Wisełki pisze:
wurda1ak pisze:Spytaj ziomków z Gdańska , którzy pracują albo się uczą ,u nas w Gdyni (a jest ich trochę) czy sa k****** robiącymi to dla kasy i kariery - założę się z w ryj wyłapiesz szybciutko
;)
Mysle że jednak więcej osób z Gdyni pracuje w Gdańsku więc przykład nienajlepszy
Przykład jest bardzo dobry i nie p****** .
Chodzi o fakt a nie liczby. Wstaw sobie inne miasta i będziesz zadowolony.
Kolega ze Śląska wykazał się debilizmem wypowiedzi ... ale trzeba go bronić i swoje 3grosze wpieprzyc ... TKWM przecież
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

Gór1946nik
Posty: 25
Rejestracja: 18.04.2013, 23:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Gór1946nik » 06.02.2014, 22:57

Vicky pisze:Ja to się dziwię że jeszcze kibice kghm Zagłębia nie podają Wrocławia jako swojego fan-clubu, bo na bank sporo osób z Lubina tam studiuje i pracuje, zwłaszcza że mają bardzo blisko ;) Zapewne nie chcą się do końca ośmieszać tak jak kilka lat temu operatywni działacze wymyślili by we Wrocku jeździł tramwaj w barwach kghm Zagłębia :-) W tym samym czasie w Głogowie zrobili akcję reklamową z plakatami na mecz na przystankach komunikacji miejskiej, a efekt był taki że już po godzinie wszystkie plakaty na mieście leżały podarte na ziemi, a sam widziałem jak dosłownie jeden koleś sikał na taki podarty plakat na ziemi.
Niby te kghm Zagłębie jest tak wszędzie uwielbiane i kochane i takie wielkie , hehe, ale jakoś wiele osób ma je w d...
Widzisz, może Zagłębie po prostu nie bawi się w to co kibice Śląska, masz przykład ze Świdnicy. Kiedyś paru typków studiujących we Wrocławiu, zaczęli gdzieś tam na Śląska chodzić, i zaraz coś im się wkręciło że sa fan klubem. Prowokacyjne vlepki, czy flaga. Bez napinki.pozdro.

Vicky
Posty: 69
Rejestracja: 08.01.2012, 23:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Vicky » 06.02.2014, 23:06

@Gór1946nik - są ludzie i ludziska, w każdym razie nie ma sensu robić głupich prowokacji, bez względu czy są to kibice , czy działacze.
A tak trochę zmieniając temat mam nadzieje że dwa pierwsze miejsca w 2 lidze się już do końca nie zmienią, czego życzę także i kibicom Górnika

FanaticZL
Posty: 49
Rejestracja: 05.05.2010, 12:53

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: FanaticZL » 06.02.2014, 23:16

Raz wywieszacie napisy na płótnach "Tak się boicie, że przez Wrocław nie jeździcie", a drugi raz piszecie, że osoby z Lubina studiują, a nawet mieszkają we Wrocławiu :)
Zdecydujcie się wkońcu i dajcie upust swojej hipokryzji.

zubri
Posty: 83
Rejestracja: 10.12.2011, 11:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zubri » 06.02.2014, 23:44

Vicky pisze:Ja to się dziwię że jeszcze kibice kghm Zagłębia nie podają Wrocławia jako swojego fan-clubu, bo na bank sporo osób z Lubina tam studiuje i pracuje, zwłaszcza że mają bardzo blisko ;) Zapewne nie chcą się do końca ośmieszać tak jak kilka lat temu operatywni działacze wymyślili by we Wrocku jeździł tramwaj w barwach kghm Zagłębia :-) W tym samym czasie w Głogowie zrobili akcję reklamową z plakatami na mecz na przystankach komunikacji miejskiej, a efekt był taki że już po godzinie wszystkie plakaty na mieście leżały podarte na ziemi, a sam widziałem jak dosłownie jeden koleś sikał na taki podarty plakat na ziemi.
Niby te kghm Zagłębie jest tak wszędzie uwielbiane i kochane i takie wielkie , hehe, ale jakoś wiele osób ma je w d...
O KUR*A! I co potem? doszedłeś do siebie? Vicky i Edek, to chyba po winku z kolegami żulami wypili, że tak coś ich ruszyło to "kghm" :)

Pracujących za wiele we Wro z Lubina nie ma, ale studiujących i owszem. Co ciekawe czasami więcej osób można spotkać na uczelni z Zagłębia niż jakiś chodzących w barwach kibiców Śląska, może są zbyt głupi na studia i ich to boli?
Zagłębie Lubin Ponad Wszystko

Vicky
Posty: 69
Rejestracja: 08.01.2012, 23:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Vicky » 07.02.2014, 00:19

@zubri - Pytasz czy doszedłem do siebie i co potem:-) hehe, a niby co miało być? Mam wyjechane na te całę kghm Zagłębie więc prócz śmiechu nic. A swoją drogą to czy to nie dziwne że kghm Zagłębia forumowicze nie wymieniają wśród trzech pierwszych polskich ekip ostatniego 20-lecia?
Skoro jest takie Wielkie, hehe. Chyba tylko w napince, bo np kibice Lecha, Legii, Śląska, Widzewa, Ruchu nie muszą sztucznie podkreślać że jest Wielki Lech, Wielka Legia, etc
Celowo piszę kghm Zagłębie , by nikt nie pomylił waszego klubu z Zagłębiem Sosnowiec. A po drugie taka jest wasza oficjalna nazwa klubu. Dziś kghm Zagłebie, a jutro może Biedronka Zagłębie, albo Hydrobudowa Zagłębie albo jakiś inny Polbud Zagłębie

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 07.02.2014, 00:57

sluchajcie lby w bialych skarpetkach, cos wam wytlumacze. pamietajcie, zeby nie wyzywac najblizszego przecinika od totalnych szmat i cieniasow, bo to nie najlepiej swiadczy o was samych , kiedy obiektywnie widac, ze nad taka ekipa nie dominujecie w 100%. to nie jest najlepsza laurka dla was samych.

VANTHEMAN
Posty: 14
Rejestracja: 07.12.2010, 22:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: VANTHEMAN » 07.02.2014, 01:06

Skoro jest takie Wielkie, hehe. Chyba tylko w napince, bo np kibice Lecha, Legii, Śląska, Widzewa, Ruchu nie muszą sztucznie podkreślać że jest Wielki Lech, Wielka Legia, etc
A co w takim razie robi w centralnym miejscu Waszego młyna flaga "Wielki Śląsk"? Oh wait...

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Mirek Jowisz » 07.02.2014, 03:32

Akurat z tego co raczej wiadomo to Wielki Śląsk odnosiło się do regionu. Wszyscy chyba znali politykę P. I podkreślanie jak to Wrocław jest stolicą całego Śląska, historycznego, bez tego podziału na dolny i górny. Choć oczywiście miało to także drugie dno ;)
Zubri. Muszę przyznać, że spotkałem tylko jedną osobę w trakcie 5 lat moich studiów we Wrocławiu która była z Zagłębia. Najlepsze jest to, że koleś obnosił się z tym, że jest z Zagłębia, a trenował strzelectwo w.... Śląsku. Skończyło się na tym, że podpadł komuś tam i potem chodził z kupą na gaciach bo wiedział, że ma lipę. Słyszałem o paru osobach z OCB które mieszkały/studiowały we Wrocławiu, ale to jakieś tam info z setnej ręki więc ile w tym prawdy to nie wiem. Tak jak wcześniej napisałem. Najwięcej widzialem kolesi z GKSu Bełchatów. Nawet pare razy spotkałem ich przy grunwaldzie w czapkach GKSu i mówili, że w sumie czasem ktoś krzywo się spojrzy, ale w sumie jeszcze ani razu nikt do nich się nie zesrał o to. Taki urok wielkiego miasta choć wiadomo, czasem można się naciąć.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 07.02.2014, 07:57

zubri pisze:
Vicky pisze:Ja to się dziwię że jeszcze kibice kghm Zagłębia nie podają Wrocławia jako swojego fan-clubu, bo na bank sporo osób z Lubina tam studiuje i pracuje, zwłaszcza że mają bardzo blisko ;) Zapewne nie chcą się do końca ośmieszać tak jak kilka lat temu operatywni działacze wymyślili by we Wrocku jeździł tramwaj w barwach kghm Zagłębia :-) W tym samym czasie w Głogowie zrobili akcję reklamową z plakatami na mecz na przystankach komunikacji miejskiej, a efekt był taki że już po godzinie wszystkie plakaty na mieście leżały podarte na ziemi, a sam widziałem jak dosłownie jeden koleś sikał na taki podarty plakat na ziemi.
Niby te kghm Zagłębie jest tak wszędzie uwielbiane i kochane i takie wielkie , hehe, ale jakoś wiele osób ma je w d...
O KUR*A! I co potem? doszedłeś do siebie? Vicky i Edek, to chyba po winku z kolegami żulami wypili, że tak coś ich ruszyło to "kghm" :)

Pracujących za wiele we Wro z Lubina nie ma, ale studiujących i owszem. Co ciekawe czasami więcej osób można spotkać na uczelni z Zagłębia niż jakiś chodzących w barwach kibiców Śląska, może są zbyt głupi na studia i ich to boli?
Na której niby uczelni widać barwy Zagłębia bystrzacho ? ASP ?

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 07.02.2014, 08:36

Dajcie sobie już spokój z tym wątkiem, studentów, pracy itd. bo do niczego ciekawego to nie prowadzi.
Ktoś jest w stanie potwierdzić fotami, które ekipy z D. ślaska miały już w miarę regularne młyny w latach '80?

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Edekzkrainykredek » 07.02.2014, 14:17

DOLNOSLAZAK pisze:Ktoś jest w stanie potwierdzić fotami, które ekipy z D. ślaska miały już w miarę regularne młyny w latach '80?
Z fotami to ciężko będzie. Jeśli mówimy o początku lat 80 to chyba tylko Śląsk i Zagłębie Wałbrzych.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 07.02.2014, 17:35

Kibice Górnika Wałbrzych też już działali na początku lat 80-tych. W drugiej połowie działalność rozpoczęły na pewno Zagłębie Lubin, Polonia Świdnica, Moto-Jelcz Oława czy z mniejszych Victoria Świebodzice. Z fotami raczej będzie ciężko ale sam chętnie bym je zobaczył. Chrobry i Miedź działały już w latach 80-tych?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kijekprawdy, kivloff, KSH, modest, nieproszeni goście i 171 gości