Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
imperium2015
Posty: 279
Rejestracja: 29.08.2013, 00:50
Lokalizacja: Polska

Re: Małopolska kibolska

Post autor: imperium2015 » 05.01.2014, 23:50

Jak sytuacja w Zakopanem?

Byłem ostatnio 4 dni i stwierdzam, że mnóstwo Cracovii, bardzo dużo wrzutów Ruchu. Wisły w ogóle nie stwierdziłem. W samego sylwestra widziałem dwóch młodych gości lecących na środku krupówek z okrzykami Pasów wśród ludzi wydających się na przynależenie klubowe. Co ciekawe jak z mazaniem po ścianach, wrzuty Ruchu koło Pasów. Kilka wrzut Wisły. Pytałem młodego taksiarza, który okazał się za Pasami, to powiedział tak : "Ruchu trochę jest, ale nie mają podlotu, a Wisła to sami młodzi" Wypowie się ktoś?
POLSKI PRODUCENT ODZIEŻY I GADŻETÓW KIBICOWSKICH
📞 501 590 339
📧 [email protected]
🌐 www.imperium.sklep.pl/produkcja



Rafi1964
Posty: 24
Rejestracja: 11.10.2013, 00:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rafi1964 » 06.01.2014, 03:24

a co do Hutnika Kraków posiada jakieś fc? Niepołomice i Jaworzno chyba prawda?

zylak
Posty: 126
Rejestracja: 30.06.2013, 20:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: zylak » 06.01.2014, 09:57

Rafi1964 pisze:
zylak pisze:Jeżeli by się pobawić w takie top FC z małopolski (kto ma tych FC najwięcej) to nr 1 jest zdecydowanie Wisła, później Cracovia, dalej GieKSa, co do tej trójki, to każdy się chyba tutaj zemną zgodzi, ale jeżeli by stworzyć kolejne miejsca, to kogo byście uplasowali za tymi ekipami ? Oprócz ilości ludzi jeżdżących z danych FC, bierzmy też pod uwagę jakość.
a były jakieś spotkania FC ? że takie wnioski sobie rozkładasz i trójki wypisujesz nie było więc nie ma co komentować i gdybać.
Już pomińmy te spotkania, bo wiadomo że z jakości wszystkich FC nie rozliczych, ale chyba zgodzisz się zemną, że jeżeli chodzi o ilość FC, to Wisła ma ich najwięcej w małopolsce, później Cracovia, dalej GKS i jeszcze dalej dopiero cała reszta. Właśnie ta reszta mnie najbardziej interesuje. Jakie są najliczniejsze FC Hutnika, Ruchu (Kęty?), Górnika(Libiąż?), Zagłębia (Olkusz?), Sandecji i Unii T. (Wojnicz?) ? Fajnie by było gdyby ktoś w miare obiektywnie opisał FC tych ekip, podając przybliżone liczby na meczach, tych dajmy na to najbardziej prestiżowych.

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Małopolska kibolska

Post autor: brunobannani » 06.01.2014, 11:31

Wy dobrze wiecie jak prezentuja sie wasze fan cluby tez z woj, Slaskiego(np Zawiercie), jakie robia liczby itp, wiec nie ma co sie klocic.
a jakie liczby moze zrobic fc widmo?
s

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Martini Player » 06.01.2014, 12:28

GoroL pisze:mapa myśli że każdy stoi tylko na młynie i innych sektorów nie ma....
To żeś teraz błysnął...
To czekamy na zdjęcia tych "innych" sektorów podczas tego meczu.

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nh1906nh » 06.01.2014, 12:59

zylak pisze:Unii T. (Wojnicz?) ?
Bywając w Tarnowie na meczach, Koszyce pojawiały się w liczbie około 15-20 osób, przynajmniej na tych meczach na których ja miałem okazji być.
Wisła Nowa Huta

GoroL
Posty: 119
Rejestracja: 26.02.2007, 20:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: GoroL » 06.01.2014, 15:42

Martini Player pisze:
GoroL pisze:mapa myśli że każdy stoi tylko na młynie i innych sektorów nie ma....
To żeś teraz błysnął...
To czekamy na zdjęcia tych "innych" sektorów podczas tego meczu.
Wy za to błyskacie cały czas postami, nie będę się tu licytował kto gdzie stoi i na jakich meczach. Frekwencja to też nie Twoja sprawa kolego zajmij się swoim klubem bo każdy się wpierdala zawistny. Byliśmy, będziemy i na pewno mogę się czuć swobodnie w jakich kolwiek barwach czy to w Trzebini, czy zwłaszcza na swoim osiedlu gdzie jest rzekomo zdominowane przez Wisłę haha, nie mają tu nic do gadania.

GoroL
Posty: 119
Rejestracja: 26.02.2007, 20:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: GoroL » 06.01.2014, 15:46

Koniec tematu z mojej strony, a Wy siejcie propagandę i podniecajcie się. My robimy swoje bez większego afiszowania i napinania, zawsze będziemy i żadna fala wiślackich sezonowców dodatkowo nie jeżdżących tego nie zmieni.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 06.01.2014, 17:16

przecież to wy Cracovia jeździcie tak jak należy tylko na Legie, czy pobliski Śląsk robiąc u siebie całkiem niezłą frekwencję więc kogo zwiesz sezonowcem?;)

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 06.01.2014, 17:22

On jest z Zagłębia.
GKS KATOWICE

jrd
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 10:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jrd » 06.01.2014, 17:31

jestem ciekaw jak teraz wygląda sytłacja
w Łącku k Nowego Sącza wiem że tam jezdzili chłopaki na Wisłe i jak wyglada rzeczywista sytlacja w zakopanem napewno byl tam Ruch nie duza ale konkretna ekipa,słyszałem tez o pewnym gosciu który kibicował Arce i Cracovii i ,, nawracał " na swoja wiare różnymi sposobami czy dalej działa? Wisła swego czasu jakieś 5 lat temu jezdzila duza liczba a teraz cisza.. jezelijest ktos z podhala to obiektywnie opisze


elo

ludovico
Posty: 45
Rejestracja: 05.09.2010, 18:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ludovico » 06.01.2014, 19:09

Koleś jest z Zagłebia ale Pan *** jak zwykle musi coś dowalić Cracovii. Chłopie daj że już sobie spokuj widać że boli Cię ta Cracovia strasznie

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 06.01.2014, 19:34

nh1906nh pisze:
zylak pisze:Unii T. (Wojnicz?) ?
Bywając w Tarnowie na meczach, Koszyce pojawiały się w liczbie około 15-20 osób, przynajmniej na tych meczach na których ja miałem okazji być.
Koszyce nie są FC, administracyjnie jest w Tarnowie os. Koszyckie, a poza miastem Koszyce Wielkie i Małe. Na najważniejszych meczach mają sporo wyższe liczby. Jest to jedna z czołowych dzielnic Unii.

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Timador » 06.01.2014, 22:40

jrd pisze:jestem ciekaw jak teraz wygląda sytłacja
w Łącku k Nowego Sącza wiem że tam jezdzili chłopaki na Wisłe i jak wyglada rzeczywista sytlacja w zakopanem napewno byl tam Ruch nie duza ale konkretna ekipa,słyszałem tez o pewnym gosciu który kibicował Arce i Cracovii i ,, nawracał " na swoja wiare różnymi sposobami czy dalej działa? Wisła swego czasu jakieś 5 lat temu jezdzila duza liczba a teraz cisza.. jezelijest ktos z podhala to obiektywnie opisze


elo

Łącko 100% Sandecja nie ma tam nikogo z Wisły
SĄDECKA DUMA

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 06.01.2014, 22:56

ludovico pisze:Koleś jest z Zagłebia ale Pan *** jak zwykle musi coś dowalić Cracovii. Chłopie daj że już sobie spokuj widać że boli Cię ta Cracovia strasznie
dobrze że mamy na forum mędrców, którzy raczą innym podsunąć parę swoich przemyśleń w takich, podobnych wypadkach.przecież przeciętny użytkownik nie ma własnego rozumu, więc dobrze że znajdzie się ktoś, kto będzie za innych wyciągał wnioski jakby byli za głupi, ewentualnie po prostu mieli to w d****.
a może jednak to chłopa boli coś Wisła, skoro go wziąłem za przeciętnego żyda?no nie, na pewno on jest obiektywny, a ty tylko dopiąłeś guzik.

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KurzaW@gin@ » 07.01.2014, 14:59

[link]

jrd
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 10:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jrd » 07.01.2014, 17:09

Łącko sama Sandecja to ciekawie tam sie zrobiło pamietam jak 4 lata temu spotkałem ich na jednej ze Stacji benzynowychn to jechali na mecz Wisły pełnym autobusem a to mała miejscowosc jest ciekawe czy Kamienica obok nich tez sie przerzuciła?

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakBSNT » 07.01.2014, 17:18

Timador pisze:
jrd pisze:jestem ciekaw jak teraz wygląda sytłacja
w Łącku k Nowego Sącza wiem że tam jezdzili chłopaki na Wisłe i jak wyglada rzeczywista sytlacja w zakopanem napewno byl tam Ruch nie duza ale konkretna ekipa,słyszałem tez o pewnym gosciu który kibicował Arce i Cracovii i ,, nawracał " na swoja wiare różnymi sposobami czy dalej działa? Wisła swego czasu jakieś 5 lat temu jezdzila duza liczba a teraz cisza.. jezelijest ktos z podhala to obiektywnie opisze


elo

Łącko 100% Sandecja nie ma tam nikogo z Wisły

Pewnie bym twoja odpowiedź zignorował bo to nie moje rejony gdybyś napisał że miasto należy do Sandecji, ale pisząc że nie ma tam nikogo z Wisły albo jesteś idiotą wierzącym w kłamstwa kolegów albo perfidnie kłamiesz.
Z Łącka na Wisłę regularnie jeździ kilkanaście/kilkadziesiąt osób.

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: vvvvvvvvvv » 07.01.2014, 18:00

Z racji tego że okolice Łącka znam bardzo dobrze mogę śmiało napisać że jedyna grupą kibiców która jest dobrze zorganizowana to Wisła w mieście są też osoby za Sandecją z racji bliskości NS ale to nic zorganizowanego.

Moje pytanie będzie dotyczyć Krakowa dokładnie dzielnicy Mistrzejowice.Sąsiednia dzielnica Bieńczyce to prawie sama Wisła.Jak mi wiadomo coraz wiecej Wisły pojawia się na Mistrzejowicach. Jak wygląda sytuacja na osiedlu Złoty Wiek, Piastów, Bohaterów Września, Tysiąclecia. Najlepiej jak wypowie się ktoś kompetenty z Cracovii Wisły i Hutnika. Tylko nie piszcie informacji przez pryzmat starych czasów interesuje mnie sytuacja która ma miejsce TERAZ. Na takich osiedlach sytuacja może być dynamiczna miło jak ktoś opisze to konkretnie i bez napinki.

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: vvvvvvvvvv » 07.01.2014, 18:04

vvvvvvvvvv pisze:Z racji tego że okolice Łącka znam bardzo dobrze mogę śmiało napisać że jedyna grupą kibiców która jest dobrze zorganizowana to Wisła w mieście są też osoby za Sandecją z racji bliskości NS ale to nic zorganizowanego.

Moje pytanie będzie dotyczyć Krakowa dokładnie dzielnicy Mistrzejowice.Sąsiednia dzielnica Bieńczyce to prawie sama Wisła.Jak mi wiadomo coraz wiecej Wisły pojawia się na Mistrzejowicach. Jak wygląda sytuacja na osiedlu Złoty Wiek, Piastów, Bohaterów Września, Tysiąclecia. Najlepiej jak wypowie się ktoś kompetenty z Cracovii Wisły i Hutnika. Tylko nie piszcie informacji przez pryzmat starych czasów interesuje mnie sytuacja która ma miejsce TERAZ. Na takich osiedlach sytuacja może być dynamiczna miło jak ktoś opisze to konkretnie i bez napinki.
Jeszcze jedno pytanie dotyczące osiedla Kombatantów kogo więcej. Wiem że to małe osiedle które sympatyzowało z pasami. Czy widać jakieś zmiany dzięki wpływom Kalinowego i Strusia ?

nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 07.01.2014, 18:06

Kombatantów pustynia kibicowska
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: vvvvvvvvvv » 07.01.2014, 18:07

Z racji tego że okolice Łącka znam bardzo dobrze mogę śmiało napisać że jedyna grupą kibiców która jest dobrze zorganizowana to Wisła w mieście są też osoby za Sandecją z racji bliskości NS ale to nic zorganizowanego.

Moje pytanie będzie dotyczyć Krakowa dokładnie dzielnicy Mistrzejowice.Sąsiednia dzielnica Bieńczyce to prawie sama Wisła.Jak mi wiadomo coraz wiecej Wisły pojawia się na Mistrzejowicach. Jak wygląda sytuacja na osiedlu Złoty Wiek, Piastów, Bohaterów Września, Tysiąclecia. Najlepiej jak wypowie się ktoś kompetenty z Cracovii Wisły i Hutnika. Tylko nie piszcie informacji przez pryzmat starych czasów interesuje mnie sytuacja która ma miejsce TERAZ. Na takich osiedlach sytuacja może być dynamiczna miło jak ktoś opisze to konkretnie i bez napinki.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące osiedla Kombatantów kogo więcej. Wiem że to małe osiedle które sympatyzowało z pasami. Czy widać jakieś zmiany dzięki wpływom Kalinowego i Strusia ?

GKS KATOWICE
Posty: 16
Rejestracja: 28.02.2007, 16:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: GKS KATOWICE » 07.01.2014, 18:09

Szalowa pow gorlicki
Łóżna pow gorlicki
Komu sie tam kibicuje

GoroL
Posty: 119
Rejestracja: 26.02.2007, 20:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: GoroL » 07.01.2014, 18:17

*** pisze:
ludovico pisze:Koleś jest z Zagłebia ale Pan *** jak zwykle musi coś dowalić Cracovii. Chłopie daj że już sobie spokuj widać że boli Cię ta Cracovia strasznie
dobrze że mamy na forum mędrców, którzy raczą innym podsunąć parę swoich przemyśleń w takich, podobnych wypadkach.przecież przeciętny użytkownik nie ma własnego rozumu, więc dobrze że znajdzie się ktoś, kto będzie za innych wyciągał wnioski jakby byli za głupi, ewentualnie po prostu mieli to w d****.
a może jednak to chłopa boli coś Wisła, skoro go wziąłem za przeciętnego żyda?no nie, na pewno on jest obiektywny, a ty tylko dopiąłeś guzik.

Głupio się tłumaczysz, nie neguje i każdy wie że Trzebinia jest raczej zdominowana przez kibiców Wisły, odniosłem się do mojego osiedla gdzie każdy obiektywny który tu był wie ze nie było tu nigdy Was i jak narazie też nie macie nic do powiedzenia. Śmieszy mnie tylko że chodź jesteście większością w mieście to od razu sobie przypisuje bóg wie co i wszystko zdominowane, źle sie czyta takie kocoboły więc ochłoń. My nie napalamy się na nikogo, mi lata kto jest za kim i gdzie. Skupiamy się na sobie i na swoim osiedlu. THE END

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nh1906nh » 07.01.2014, 18:26

vvvvvvvvvv pisze:Z racji tego że okolice Łącka znam bardzo dobrze mogę śmiało napisać że jedyna grupą kibiców która jest dobrze zorganizowana to Wisła w mieście są też osoby za Sandecją z racji bliskości NS ale to nic zorganizowanego.

Moje pytanie będzie dotyczyć Krakowa dokładnie dzielnicy Mistrzejowice.Sąsiednia dzielnica Bieńczyce to prawie sama Wisła.Jak mi wiadomo coraz wiecej Wisły pojawia się na Mistrzejowicach. Jak wygląda sytuacja na osiedlu Złoty Wiek, Piastów, Bohaterów Września, Tysiąclecia. Najlepiej jak wypowie się ktoś kompetenty z Cracovii Wisły i Hutnika. Tylko nie piszcie informacji przez pryzmat starych czasów interesuje mnie sytuacja która ma miejsce TERAZ. Na takich osiedlach sytuacja może być dynamiczna miło jak ktoś opisze to konkretnie i bez napinki.
Dominacja Pasów, oczywiście jednostki większe i mniejsze znajdą się po stronie Wisły jak i Hutnika, ale karty rozdają Pasiaści na ww. osiedlach.
Wisła Nowa Huta

Chusteczka
Posty: 172
Rejestracja: 10.03.2012, 14:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Chusteczka » 07.01.2014, 21:55

W Łącku teoretycznie jest i Wisła i Sandecja.
Tyle, że Ci pierwsi to jest raczej towarzystwo piknikowe, ci drudzy aktywnie uczestniczą w każdym aspekcie kibicowskiego życia na Sandecji.
Ciężko powiedzieć jak jest ilościowo, ale jakość jak dla mnie to zdecydowanie przewaga Sandecji.

Jakieś grafy :
[link]
[link]
[link]

Wisła też miała :
[link]
Ale już wygląda tak :
[link]

jrd
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 10:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jrd » 08.01.2014, 20:57

mam pytanie czy podhale n-t ma dalej sztame z glinikiem?
i jak sie rozpoczela ich przyjazn?

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: vvvvvvvvvv » 08.01.2014, 21:05

Tak mają ostatnimi czasy Podhale było obence w młynie Glinika podczas meczu.

JedziemTam
Posty: 97
Rejestracja: 15.10.2013, 15:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JedziemTam » 09.01.2014, 13:29

A jak w podkrakowskich Liszkach? Wiem że to wieś ale jednak gminna. Pytam bo jadąc niedawno, widziałem jakieś spinki na murach i ciekawi mnie jak to wygląda naprawde.

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kappa » 09.01.2014, 13:54

Jeżeli chodzi o same Liszki to miejscowość kibicująca Wiśle, ale dookoła jest sporo miejscowości gdzie są kibice Cracovii(Kryspinów,Piekary,nie tak odległa Rybna).
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

drugi nick
Posty: 79
Rejestracja: 07.01.2013, 20:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: drugi nick » 09.01.2014, 17:35

Wszyscy piszący o jakichkolwiek kibicach Cracovii zza Krakowa kłamią lub specjalnie wprowadzają zamęt.
Jak powszechnie wiadomo, Cracovia ma kibiców tylko w Krakowie. Każde inne stanowisko jest prowokacją lub gimbazą. Na forum Cracovii wyraźnie piszą że kibice zza Krakowa jeżdżą tylko i wyłącznie na Wisłę na biletach aglomeracyjnych, bo jest jasne że nie ma ich w Krakowie.

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 09.01.2014, 19:49

drugi nick pisze:Wszyscy piszący o jakichkolwiek kibicach Cracovii zza Krakowa kłamią lub specjalnie wprowadzają zamęt.
Jak powszechnie wiadomo, Cracovia ma kibiców tylko w Krakowie. Każde inne stanowisko jest prowokacją lub gimbazą. Na forum Cracovii wyraźnie piszą że kibice zza Krakowa jeżdżą tylko i wyłącznie na Wisłę na biletach aglomeracyjnych, bo jest jasne że nie ma ich w Krakowie.

Po co spinasz dupsko?Za takie prowokacyjne posty powinno się takich "gagatków"jak ty banować,włącznie z blokadą IP.A teraz "dobrodzieju"czekamy aż skopiujesz te słowa z forum Cracovii i udowodnisz,że ktoś napisał,że Cracovia ma tylko kibiców w Krakowie.Z niecierpliwością czekam :)

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nh1906nh » 09.01.2014, 19:58

no to nieźle pisze:
drugi nick pisze:Wszyscy piszący o jakichkolwiek kibicach Cracovii zza Krakowa kłamią lub specjalnie wprowadzają zamęt.
Jak powszechnie wiadomo, Cracovia ma kibiców tylko w Krakowie. Każde inne stanowisko jest prowokacją lub gimbazą. Na forum Cracovii wyraźnie piszą że kibice zza Krakowa jeżdżą tylko i wyłącznie na Wisłę na biletach aglomeracyjnych, bo jest jasne że nie ma ich w Krakowie.

Po co spinasz dupsko?Za takie prowokacyjne posty powinno się takich "gagatków"jak ty banować,włącznie z blokadą IP.A teraz "dobrodzieju"czekamy aż skopiujesz te słowa z forum Cracovii i udowodnisz,że ktoś napisał,że Cracovia ma tylko kibiców w Krakowie.Z niecierpliwością czekam :)
Nie spinaj tak dupska, akurat to co napisał to fakt. Sami pisali na forum, że na Wisłę jeżdżą same wioski, że nas w Krakowie niema, a u nich to rodowici Krakusi i inteligencja hehe, a na derbach 2 lub 3 lata temu na Kałuży 90% flag FC.
Wisła Nowa Huta

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 09.01.2014, 20:17

Pokaż to co pisali.Widzę,że jesteś jednym z tych gości co pewnie początek dnia zaczyna od sprawdzenia forum Cracovii :) Ja NIGDY nie byłem na waszym i nawet nie wiem jak ono wygląda.Jeszcze raz proszę o wklejenie tych tekstów z forum Cracovii.Pewnie wiesz gdzie szukać :)

drugi nick
Posty: 79
Rejestracja: 07.01.2013, 20:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: drugi nick » 09.01.2014, 20:35

no to nieźle pisze:Pokaż to co pisali.Widzę,że jesteś jednym z tych gości co pewnie początek dnia zaczyna od sprawdzenia forum Cracovii :) Ja NIGDY nie byłem na waszym i nawet nie wiem jak ono wygląda.Jeszcze raz proszę o wklejenie tych tekstów z forum Cracovii.Pewnie wiesz gdzie szukać :)

Ogarnij się pajacu, albo nie rób z siebie jeszcze większego debila. Branzlujecie sie jak ktoś napisze na forum knesetu że nie ma Wisły w Krakowie, że same wiesniaki itd. Z domów nie wychodzicie tak was te wioski w Krakowie zastraszyły. Nie trzeba szukac na waszym parchatym forum, bo wchodzisz i tematy o Wiśle aż kłują w oczy.

Na forum Wisły oczywiście nikt z was łącznie z tobą nie wchodzi, a jest ono dla was pryszczate szczurki jedynym źródłem wiadomości, co widac po większości tematów na waszym smiesznym forum.
Nic ci nie będe wklejał, bo sam znajdziesz w ciągu paru sekund interesujące cię sprawy. Policz ile topików macie o Wiśle i daj znać, zobaczymy czy warto z tobą rozmawiać gimbusie.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kosacki » 10.01.2014, 01:07

Na forum Cracovii co drugi post to "na Wisle jezdza ze wsi" , a na drugi dzien gniazdo pasów przyozdabia flaga Niepolomic :D

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 10.01.2014, 01:43

Niepołomice są miastem od 1776 roku. Skoro piszesz ze o waszym wiejskim pochodzeniu jest co drugi post, na pewno nie będziesz mieć problemu z wklejeniem któregoś, być może nawet kilku z nich w celu poparcia swojej tezy. Tylko proszę nie pisz, żebym se sam poszukał i wkleił.

Avgar
Posty: 33
Rejestracja: 31.07.2007, 06:55
Lokalizacja: z USA Kiedys Krakow-Krowodrza

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Avgar » 10.01.2014, 02:55

Borek,Rzezawa, Krzeczow okolice kolo Bochnii zawsze Wislackie, czy cos sie zmienilo?.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 10.01.2014, 16:20

a cóż może się zmieniać w okolicach Bochni? to jest jedno z kilku miejsc gdzie nic się nie może zmienić.

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 11.01.2014, 14:45

Banksy pisze:Niepołomice są miastem od 1776 roku. Skoro piszesz ze o waszym wiejskim pochodzeniu jest co drugi post, na pewno nie będziesz mieć problemu z wklejeniem któregoś, być może nawet kilku z nich w celu poparcia swojej tezy. Tylko proszę nie pisz, żebym se sam poszukał i wkleił.
Ja osobiście byłem tylko raz na waszym forum bo nie wierzyłem ,że ktoś mógł napisać tak głupie oświadczenie na temat dumnych/dymnych fanatyków ale takie teksty wisiały na waszych płotach :"Cieszą się miasta, a płaczą wioski, cracovia wyżej niż klub zomowski" i na ostatnich derbach "trenuj sport wieśniaku" . Wracając do tematu, jak jest w Kocmyrzowie, Luborzycy?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo, EPGepg, Timador i 178 gości