Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

SportowiecH
Posty: 51
Rejestracja: 04.10.2012, 21:38

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: SportowiecH » 03.06.2013, 00:28

Legia swoja droga , chodzi mi bardziej o ludzi smigajacych kiedys na Orleta a dzisiaj jezdzacych na Stal czy takowe osoby sa czy mam kulawe info?



hoolturalnykibic
Posty: 2
Rejestracja: 23.04.2013, 13:17

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hoolturalnykibic » 03.06.2013, 13:23

jakie stosunki panują na lini BKS Bielsko - Beskid Andrychów i BKS Bielsko - Unia Oświęcim?
Chciałbym,żeby ktoś z BKSu kumaty się wypowiedział. Z góry dzięki ;)

Toudi
Posty: 65
Rejestracja: 24.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Znikąd

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Toudi » 06.06.2013, 23:13

Polonia Bytom - Zawisza ??

stary piknik
Posty: 46
Rejestracja: 28.11.2012, 00:31

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: stary piknik » 06.06.2013, 23:46

Toudi pisze:Polonia Bytom - Zawisza ??
Neutralnie, dawno temu zgoda

krystalicznieczysta
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2011, 08:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: krystalicznieczysta » 07.06.2013, 09:47

Jeśli w złym miejscu to proszę admina o przesunięcie gdyż zniknął mi temat jak wygląda sytuacja w + ten temat.

Jak wygląda sytuacja w miejscowościach takich jak: Kozy-Kęty-Andrychów,Kalwaria Zebrzydowska-Wadowice-Pisarzowice.

Kęty to Ruch - jak to się ma co miejscowego Hejnału na jakim kiedyś był młyn?
Andrychów - Beskid i tematy Cracovii
Bulowice między Kętami a Andrychowem kto?
Wadowice - Wisła
Kalwaria Zebrzydowska -Wisła/Cracovia?
Kozy - BKS Bielsko?
Pisarzowice - pro Ruch i miejscowy Pionier?
Czaniec - LKS Czaniec czy wpływy andrychowskie?

Jak się to ma do akcji/relacji między BKS/Ruch/Wisła/Cracovia na tym terenie. Czy istnieją jakieś podjazdy czy np. BKS Bielsko leje na pobliskie Kęty/Andrychów i na odwrót?

Południe Śląsk Cieszyński temat Jasienicy i okolicy:
Wapienica (dzielnica Bielska-Białej) - Zapora kibice pro BKS - jak to się ma do kibiców z Jasienicy?
Mazańcowice - kosa z Pisarzowicami - Mazańcowice pro BKS Bielsko a Pisarzowice jak wyżej Ruch?
Wilamowice-Bestwina-Jawiszowice czy już wchodzi blisko temat BKS/Unia Oświęcim/Górnik Brzeszcze?

Czy miejscowy Cukrownik Chybie działa sam czy ma z kimś układ?
kosę mają z Wisłą Strumień a ci są z kolei z Pniówkiem Pawłowice. Tamtejsze tereny bliskie Jastrzębiu i Pszczynie to temat Ruch od strony Pszczyny i GKS Jastrzębie. Czy tamten region to jakieś fc czy oddzielne grupy?

SPS1
Posty: 34
Rejestracja: 26.11.2012, 16:07

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: SPS1 » 07.06.2013, 10:19

kosę mają z Wisłą Strumień a ci są z kolei z Pniówkiem Pawłowice. Tamtejsze tereny bliskie Jastrzębiu i Pszczynie to temat Ruch od strony Pszczyny i GKS Jastrzębie. Czy tamten region to jakieś fc czy oddzielne grupy?
nie do końca zrozumiałem pytanie. Wisła Strumień to osobna grupa i nie jest żadnym FC, Pniówek to FC GKS Jastrzębie.

krystalicznieczysta
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2011, 08:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: krystalicznieczysta » 07.06.2013, 10:56

no myślałem, że Wisła Strumień ma układ/zgodę z Pniówkiem Pawłowice.

Marat
Posty: 148
Rejestracja: 28.02.2007, 20:16
Lokalizacja: Z zadupia...

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Marat » 07.06.2013, 11:46

Falubaz Zielona Góra - Kosy/Zgody/Układy?
:]

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Pitfas » 07.06.2013, 14:57

Kety to Ruch i trochę Wisły która raczej nie ma nic do gadania. Młyn na Hejnale tworzyli kibole Ruchu.
Andrychów tak jak mówisz , Beskid i Cracovia.
Bulowice to Wisła.
Pisarzowice to Ruch i coś tam się dzieje na Pionierze.
Czaniec, raczej nic zorganizowanego ,jednostki Ruchu.
Jawiszowice to Wisła.

bojowe papcie
Posty: 17
Rejestracja: 09.05.2013, 00:44

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: bojowe papcie » 07.06.2013, 15:12

Falubaz
Zgody: Flota
Układy: Zagłębie Lubin
Kosy: Gorzów, Apator, Chrobry
Ostatnio zmieniony 07.06.2013, 18:45 przez bojowe papcie, łącznie zmieniany 1 raz.

lubiesiebawic
Posty: 48
Rejestracja: 17.04.2011, 16:42

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: lubiesiebawic » 07.06.2013, 15:42

Marat pisze:Falubaz Zielona Góra - Kosy/Zgody/Układy?
Miałeś kilka stron wcześniej:
Zgody: Flota Świnoujście
Układy: Zagłębie Lubin
Kosy: cały Gorzów Wielkopolski, Chrobry Głogów, Apator Toruń, Unia Leszno
PISANE PRZEZE MNIE POSTY PRZEDSTAWIAJĄ MOJE PRYWATNE OPINIE

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: halodrol » 07.06.2013, 15:51

ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)

kolos123
Posty: 4
Rejestracja: 17.05.2013, 18:27

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kolos123 » 07.06.2013, 16:12

Hutnik Kraków-Kosy/Zgody/Układy?

ŁTH
Posty: 106
Rejestracja: 02.09.2012, 19:16

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ŁTH » 07.06.2013, 16:26

halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)


To jest tylko moje zdanie:
Górnik:Ruda Śląska,Gliwice,Rybnik,Knurów
Ruch:Ruda Śląska,Siemianowice Śląskie,Świętochłowice,Mikołów
GKS:Mysłowice,Jaworzno,Lędziny

To jest tylko moje zdanie.

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: brunobannani » 07.06.2013, 16:31

Ruch:Ruda Śląska,Siemianowice Śląskie,Katowice
s

kolos123
Posty: 4
Rejestracja: 17.05.2013, 18:27

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kolos123 » 07.06.2013, 16:39

Jakie stosunki są na linii

Raków-Resovia
Raków-Stalówka
Resovia-Stalówka

Polska Pany
Posty: 63
Rejestracja: 31.05.2013, 07:55

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Polska Pany » 07.06.2013, 16:54

kolos123 pisze:Jakie stosunki są na linii
Raków-Resovia
Raków-Stalówka
Resovia-Stalówka

kosa

SPS1
Posty: 34
Rejestracja: 26.11.2012, 16:07

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: SPS1 » 08.06.2013, 10:59

krystalicznieczysta pisze:no myślałem, że Wisła Strumień ma układ/zgodę z Pniówkiem Pawłowice.
mają zgode.

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 08.06.2013, 12:47

Moje zdanie:
Ruch - 1. Ruda Śląska 2. Świętochłowice 3. Siemianowice Śląskie
ale szczerze dla mnie najbardziej utożsamiającym miastem jest Radlin i oni wg mnie są numero uno... (nie mowa tu o ilościach na meczach)

Górnik - 1. Ruda Śląska 2. Gliwice 3. Rybnik
Choć tak naprawde można do tej trójki dopisać jeszcze pare innych, które mają zbliżone poziomy..

GieKSa - 1. Mysłowice 2. Jaworzno 3. Lędziny
Tutaj można powiedzieć że dwa pierwsze miejsca na przemian.

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Paulek » 08.06.2013, 13:02

halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)
Ruch-Ruda Śląska,Katowice,Siemianowice,Świętochłowice

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.

Górnik-Ruda Śląska,Gliwice,

GieKSa-Mysłowice,Jaworzno,
19R20

sosna1
Posty: 93
Rejestracja: 05.09.2012, 21:45

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: sosna1 » 08.06.2013, 14:12

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.

No tak nie do was nikt nie ma startu,farmazony wypisujesz że głowa mała.

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Turin » 08.06.2013, 21:08

Osoby ktore wymienaja Mikolow w trojce najlepszych fc Ruchu albo Rybnik w fc Górnika powinny dac juz sobie spokoj. Wychodzi wasza "wiedza"

B.P B.B.B
Posty: 23
Rejestracja: 12.10.2012, 22:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: B.P B.B.B » 08.06.2013, 22:09

Paulek pisze:
halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)
Ruch-Ruda Śląska,Katowice,Siemianowice,Świętochłowice

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.

Górnik-Ruda Śląska,Gliwice,

NIE PISZ GŁUPOT bo jeszcze ktoś uwierzy!!!
Jak czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj!

GieKSa-Mysłowice,Jaworzno,

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Szakal1964ph » 08.06.2013, 23:33

Paulek pisze:
halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)
Ruch-Ruda Śląska,Katowice,Siemianowice,Świętochłowice

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.Górnik-Ruda Śląska,Gliwice,

GieKSa-Mysłowice,Jaworzno,

bez komentarza :)

oberschlesien321
Posty: 162
Rejestracja: 20.04.2013, 22:52

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: oberschlesien321 » 09.06.2013, 00:46

jakie są stosunki na linii Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz

Pawel26
Posty: 36
Rejestracja: 03.02.2010, 23:26

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Pawel26 » 09.06.2013, 04:02

oberschlesien321 pisze:jakie są stosunki na linii Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz
Arka zgodą Polonii Bytom,a kosą Zawiszy. Zawisza i Polonia to stara zgoda....

Toudi
Posty: 65
Rejestracja: 24.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Znikąd

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Toudi » 09.06.2013, 08:11

nie chce się tu wymądrzać ale gość się pyta jakie są stosunki OBECNIE a nie kto jest czyją zgodą i co było kiedyś.

Duma 1923 Kaszub
Posty: 4
Rejestracja: 12.05.2013, 00:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Duma 1923 Kaszub » 09.06.2013, 08:12

Mizanin pisze:
sektorowiec pisze:
WOB pisze:Mam pytanie o Kartuzy jak wygląda sytuacja na mieście i jak jest między Cartusią-Lechią ,
Cartusią-Arką
Na mieście siły rozłożone pomiędzy młodą ekipą Cartusii i kibicami Lechii, Arka wraz z spadkiem swojej drużyny odpuściła kompletnie. Cartusia ma kosę z Lechią jak i Arką.
Lechia siła nr 1 w mieście.
Jeżeli chodzi o FC Arka Gdynia Kartuzy to niewidoczni już od dłuuugiego czasu.
A jeżeli chodzi o FC Lechia Gdańsk Kartuzy to niezauważalni na mieście.
W obecnym czasie to Cartusia jest nr.1 na mieście i na Kaszubach.

Pozdro dla normalnych.
CARTUSIA KARTUZY

SportowiecH
Posty: 51
Rejestracja: 04.10.2012, 21:38

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: SportowiecH » 09.06.2013, 11:24

Legia swoja droga , chodzi mi bardziej o ludzi smigajacych kiedys na Orleta a dzisiaj jezdzacych na Stal czy takowe osoby sa czy mam kulawe info?
Ponawiam

ArniBoczek
Posty: 86
Rejestracja: 01.08.2011, 20:59

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ArniBoczek » 09.06.2013, 12:13

hoolturalnykibic pisze:jakie stosunki panują na lini BKS Bielsko - Beskid Andrychów i BKS Bielsko - Unia Oświęcim?
Chciałbym,żeby ktoś z BKSu kumaty się wypowiedział. Z góry dzięki ;)
Unia miała chyba dwa lata temu walkę z BKS-em więc możesz chyba sobie sam odpowiedzieć na to pytanie.

A Beskid i BKS na pewno się nie lubią, choć bez większych ciśnień.
POLSKA DLA POLAKÓW

19 SK 64
Posty: 37
Rejestracja: 31.05.2013, 10:15
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19 SK 64 » 09.06.2013, 16:36

Paulek pisze:
halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)
Ruch-Ruda Śląska,Katowice,Siemianowice,Świętochłowice

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.

Górnik-Ruda Śląska,Gliwice,

GieKSa-Mysłowice,Jaworzno,
Czy Ty wgl masz pojęcie co wygadujesz? Gdybyś choć trochę znał te wschodnie dzielnice, na które się powołujesz i ich rozłożenie kibicowskie wiedziałbyś że czasy 'niepokonanego Nikisza' minęły już dawno, a spoglądając na młodą ekipę która rośnie oraz która się już tam udziela ze strony Nas, GieKSiarzy nie ma obawy. Ogólnie w Katowicach tracicie dzielnice, każdy to zauważy. Jedyna dzielnica która idzie do przodu dla Was to Janów, a i tak nie jest to do końca przesądzone bo ostatnio stanęliście tam w miejscu. To że wydajecie 5 gadżetów na miesiąc, które można na Was zobaczyć tylko wtedy gdy jedziecie jedną zbiórka na mecz czy założenie sobie strony na FB nie znaczy że Katowice są niebieskie. Sami na swojej oficjalnej stronie podajecie że Wasi kibice w Katowicach stanowią ok. 45 %, gdzie trzeba wziąśc do tego ogromny dystans i z tego można zobaczyć jak te Katowice są niebieskie... Warto też przypomnieć ostatnie Święto Kwitnących Głogów na katowickiej Ligocie - przez ostatnie lata były zdominowane przez Waszych kibiców, zresztą gdzie zdecydowana większość stanowili kibice z innych miast (już nie mówię innych dzielnic, bo Was wszystkich z 'NK' można było do tej mniejszości zaliczyć) oraz zgody. Nawet jakże wymowną flagę 'Niebieska Ligota' musiały trzymać miśki z Siemianowic lub Mikołowa, teraz już dokładnie nie pamiętam - poprawcie mnie proszę w razie czego. W tym roku Was zabrakło - cóż to się Wam strasznego stało? To chyba w skrócie tyle jeśli chodzi o 'niebieskie' KATOWICE i jakim Oni są silnym FC dla Was, no chyba że tamte są jeszcze słabsze od 'NK' że te Katowice tak wysoko wymieniacie, ale to już Wasza sprawa. .

Obiektywnie:

GKS - 1. Mysłowice/Jaworzno (tutaj ta siła jest praktycznie na równi) 3. Lędziny

KSG - 1. Ruda Śląska, 2. Gliwice, 3. Piekary Śląskie

HKS - 1. Ruda Śląska, 2. Siemianowice, 3. Świętochłowice
Katowice - miasto JEDNEGO wyboru

Mel Gibson
Posty: 58
Rejestracja: 12.03.2013, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mel Gibson » 09.06.2013, 17:32

Janow tylko przejelismy hehe. Chyba zapomniales o Panewnikach, na ktorych nie macie NIC do powiedzenia. Powiedz co Wy przejeliscie w ostatnich latach? :)

O sile bojowej Nikisza i Szopienic ani nie wspominam. Zyjcie dalej w przekonaniu ze jest tam slabo, Nas to tylko bawi :)

Gadasz o Święcie Kwitnacych Glogow, na ktorym zebraliscie sie cala ekipa Gieksy + Banik + Gornik w 300 osob i od rana chodziliscie po Ligocie czym sciagneliscie chyba wszystkie psy z Katowic. Tego samego dnia po waszym meczu z Arka bylo widac co sie dzieje jak na przeciw siebie staje R vs Gieksa, ale Ty zyj dalej tym ze byliscie wsrod psow w 300 osob na Ligocie :) pewnie o akcji po meczu ci ani koledzy nie powiedzieli.

Najlepsze miasta Ruchu to Ruda, Katowice, Siemianowice, Świętochłowice. Gieksa z Gornikiem niech wymienia swoje, ja nie mam zamiaru sie wpierdalac w inne kluby tak jak to robi koalicja.

19Szarańcza20
Posty: 43
Rejestracja: 07.02.2013, 22:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: 19Szarańcza20 » 09.06.2013, 18:02

Dodajac fakt ze na same Katowice potrzebujecie Waszej głównej ekipy , a czasem nawet trzech (odpowiedz bedzie ze pewnie PF-ka tez zawsze jest na Święcie Głogów stad tyle ludzi) to tym bardziej powieksza prestiz FC Katowice , co jak najbardziej powoduje wymienianie Niebieskich Katowic jako jedno z lepszych .

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Paulek » 09.06.2013, 18:18

19 SK 64 pisze:
Paulek pisze:
halodrol pisze:ponieważ temat o FC zniknął to czy mógłby ktoś podać po 3 najlepsze miasta Ruchu, Górnika i GKS?
Myślę, że obejdzie się bez napinki jak w niebieskiej trójce znajdą się Katowice a RŚL będzie i u Górnika i u Ruchu.
Chodzi mi łącznie z miastami skąd kluby są np Ruch 1.Ruda 2. Siemce 3. Chorzów (tak tylko wymyślam z głowy, bez obrazy)
Ruch-Ruda Śląska,Katowice,Siemianowice,Świętochłowice

Ktoś wspomniał o Mikołowie,lecz ten FC czasy świetności ma już za sobą.
Jeśli ktoś ma się zamiar ponapinać,że wymienione są Katowice to niech nie zapomina przede wszystkim o dwóch bastionach Ruchu w tym mieście,czyli Nikiszowcu i Szopienicach.
Szczególnie ta pierwsza dzielnica posiada bardzo mocną bandę chuligańską,do której GieKSa nie ma startu.

Górnik-Ruda Śląska,Gliwice,

GieKSa-Mysłowice,Jaworzno,
Czy Ty wgl masz pojęcie co wygadujesz? Gdybyś choć trochę znał te wschodnie dzielnice, na które się powołujesz i ich rozłożenie kibicowskie wiedziałbyś że czasy 'niepokonanego Nikisza' minęły już dawno, a spoglądając na młodą ekipę która rośnie oraz która się już tam udziela ze strony Nas, GieKSiarzy nie ma obawy. Ogólnie w Katowicach tracicie dzielnice, każdy to zauważy. Jedyna dzielnica która idzie do przodu dla Was to Janów, a i tak nie jest to do końca przesądzone bo ostatnio stanęliście tam w miejscu. To że wydajecie 5 gadżetów na miesiąc, które można na Was zobaczyć tylko wtedy gdy jedziecie jedną zbiórka na mecz czy założenie sobie strony na FB nie znaczy że Katowice są niebieskie. Sami na swojej oficjalnej stronie podajecie że Wasi kibice w Katowicach stanowią ok. 45 %, gdzie trzeba wziąśc do tego ogromny dystans i z tego można zobaczyć jak te Katowice są niebieskie... Warto też przypomnieć ostatnie Święto Kwitnących Głogów na katowickiej Ligocie - przez ostatnie lata były zdominowane przez Waszych kibiców, zresztą gdzie zdecydowana większość stanowili kibice z innych miast (już nie mówię innych dzielnic, bo Was wszystkich z 'NK' można było do tej mniejszości zaliczyć) oraz zgody. Nawet jakże wymowną flagę 'Niebieska Ligota' musiały trzymać miśki z Siemianowic lub Mikołowa, teraz już dokładnie nie pamiętam - poprawcie mnie proszę w razie czego. W tym roku Was zabrakło - cóż to się Wam strasznego stało? To chyba w skrócie tyle jeśli chodzi o 'niebieskie' KATOWICE i jakim Oni są silnym FC dla Was, no chyba że tamte są jeszcze słabsze od 'NK' że te Katowice tak wysoko wymieniacie, ale to już Wasza sprawa. .

Obiektywnie:

GKS - 1. Mysłowice/Jaworzno (tutaj ta siła jest praktycznie na równi) 3. Lędziny

KSG - 1. Ruda Śląska, 2. Gliwice, 3. Piekary Śląskie

HKS - 1. Ruda Śląska, 2. Siemianowice, 3. Świętochłowice

Bawisz mnie chłopie.O sile bojowej waszej ekipy z Katowic to myśmy się przekonali jakiś czas temu gdy byliście sami i były wyrównane liczby.Wtedy wasz przywódca i jego przydupasy z GzG spierdalali aż miło.
19R20

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Szakal1964ph » 09.06.2013, 20:00

ach ci niezwyciężeni psychofani nigdy nie ponoszą porażek i zawsze sa atakowani przez 3 ekipy,

ps, zawsze możecie zadzwonić po Widzew i Slovan

niebieski1980UK
Posty: 3
Rejestracja: 10.05.2013, 19:57

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: niebieski1980UK » 09.06.2013, 21:03

Szakal1964ph pisze:ach ci niezwyciężeni psychofani nigdy nie ponoszą porażek i zawsze sa atakowani przez 3 ekipy,

ps, zawsze możecie zadzwonić po Widzew i Slovan
Nikt nie pisze ze PF jest niezwyciezona, a to ze ustawiacie sie w 3 ekipy na nasze FC jest faktem bo.. sami takie info podajecie nawet tu na kibice.net Ostatnio mieliscie okazje sie sprawdzic z nami i naszymi i zgodami ahh ale was tylko bylo 200 i ustawiliscie sie na 50 osob z Brna (tez wasze info) a nie na 350 osob z R&W&Slovana.

To jest wyłacznie moja prywatna opinia.

hoolsnet
Posty: 19
Rejestracja: 29.09.2012, 21:14
Lokalizacja: z krainy deszczowców

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hoolsnet » 09.06.2013, 21:21

I się ku*** zaczęły Śląskie rozkiminy.w********** z tym gównem do osobnego tematu.
ZAGŁĘBIE LUBIN

gig
Posty: 6
Rejestracja: 28.04.2013, 12:02

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: gig » 09.06.2013, 22:05

Ustawianie sie koalicja na jedna dzielnice Niebieskich z Ligoty pokazuje wasza slabosc.A co do Nikisza wy dzialacie, ale w internecie.
gzg i banik ''Ekipa Kwitnacych Glow''
''Wasza nienawiść umacnia nas WiaRę...''

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 09.06.2013, 22:14

gig pisze:Ustawianie sie koalicja na jedna dzielnice Niebieskich z Ligoty pokazuje wasza slabosc.A co do Nikisza wy dzialacie, ale w internecie.
gzg i banik ''Ekipa Kwitnacych Glow''
Twoją słabość pokazuje twój post.Jeśli chodzi o ustawianie,to ustaw sobie mózg na "ON",bo chyba ci się na "OFF" przełączyło kilka lat temu..

To jest temat Zgody/Kosy/Układy ,a nie Ruch jest wszędzie w dwa miliony do bicia,więc trzymajcie się tematu .

Mel Gibson
Posty: 58
Rejestracja: 12.03.2013, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mel Gibson » 10.06.2013, 00:35

sprawdz najpierw kto sie zaczal do kogo przypierdalac, a potem gadaj o trzymaniu sie tematu

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __K__, banach3, Diesel, Vapel, Wotan88, Xsexx i 157 gości