Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KYLIMANDŻARO » 11.02.2009, 15:49

popolupo88 pisze:Zdarzało się bywać w Solcu w wakacje kilka lat z rzędu, a po raz ostatni jakies 3 lata temu i mogę powiedzieć że tam rzeczywiście jest pół na pół jeśli chodzi o ilość, co do jakości niestety nie mogę się wypowiedzieć.
BTW ostatnio Z zrobiła tam dość głośną akcję w stylu krakowskim, w efekcie czego zredukowali liczbę tamtejszych Polonistów o 1...
nawet jak bylbys 15 lat z rzedu na wakacjach to tak naprawde - za przeproszeniem - gowno mozesz powiedziec o podziale. zeby to wiedziec trzeba tam mieszkac i uczestniczyc w kibicowskim zyciu codziennym. nie jestem z bdg i nie jestem powiazany z tymi ekipami w zaden sposob ale chyba mam racje...
pozdrawiam.
j****



chachar1922
Posty: 50
Rejestracja: 16.12.2008, 11:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: chachar1922 » 11.02.2009, 17:20

KYLIMANDŻARO: Czy masz rację, czy też nie, niech sądzą inni...
Kiedyś bym też chciał mieć tę pewność siebie. :roll:

Jacek Gmoch

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jacek Gmoch » 15.02.2009, 00:04

można prosić o Lubaczów ;)

JaroMKS
Posty: 336
Rejestracja: 08.03.2007, 21:35

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JaroMKS » 15.02.2009, 12:17

Jacek Gmoch pisze:można prosić o Lubaczów ;)
Istnieje klub Pogoń-Sokół Lubaczów, gra 5 lidze okręgowej, jednak kibicowsko pustynia. Kilka lat temu coś działali, mają na pewno flagę, nic poza tym.

Jacek Gmoch

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jacek Gmoch » 16.02.2009, 21:39

JaroMKS pisze:
Jacek Gmoch pisze:można prosić o Lubaczów ;)
Istnieje klub Pogoń-Sokół Lubaczów, gra 5 lidze okręgowej, jednak kibicowsko pustynia. Kilka lat temu coś działali, mają na pewno flagę, nic poza tym.
to jako tako wiem. Wiadomo może dlaczego przestali działać? W końcu miasteczko nie najmniejsze :)

chachar1922
Posty: 50
Rejestracja: 16.12.2008, 11:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: chachar1922 » 16.02.2009, 22:04

cobalt pisze:
chachar1922 pisze:KYLIMANDŻARO: Czy masz rację, czy też nie, niech sądzą inni...
Kiedyś bym też chciał mieć tę pewność siebie. :roll:
Chachar możesz rozjaśnić sytuację w:
Cesky Tesin,Trinec,Frydek-Mistek,Novy Jicin,Karvina.

THANX[/qu
Cesky Tesin jest kibicowską pustynią, może parę pikników by się znalazło, lecz nic zorganizowanego. Trinec jest miastem hokejowym. Słyszałem o paru skinach, którzy mają niby chodzić na mecze Banika, ale nikt tak na prawdę nie wie o kogo miało by chodzić. Na hokeju wcześniej duża i (na hokej!) mocna ekipa, dziś raczej lajtowo... Frydek - Mistek to już prawdziwy bastion Banika, mieszka tu parę znanych osób z ekipy i jako fc się prezentuje dobrze... Mają swoją flagę i przede wszystkim się regularnie pojawiają na poza meczowymi sprawami. Novy Jicin jest też opanowany przez kibiców FCB. Na mecze jedzą tradycyjnie z kibicami z bliskiej Koprivnicy. Prezetują się swoją flagą i serią wlepek i stronami internetowymi. Owszem do silnego fc im jeszcze trochę brakuje... Na koniec zostawiłem sobie Karviną. Chodzi o najlepszy (jakościowo) fc Banika. W II. lidze gra też MFK Karvina, ale chuligani z Karvinej nie odwiedzają organizowanie mecze tego klubu. Czasami się pojawiają na ciekawych meczach MFK w konkretnym celu;) Najściślej współpracują z fc Havirov, który jest najlepszy ilościowo prezentującym się fc Banika Ostrava. Tę dwie ekipy mają zdecydowanie największy potencjał z wszystkich fc Banika.

Pozdrawiam!

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eSpErAZS » 17.02.2009, 13:59

Inowroclaw?
Widzę że Goplania piszę, że Cuiavia jest ich kosą. Dzieje się coś kibicowskiego na Cuiavii?
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

JaroMKS
Posty: 336
Rejestracja: 08.03.2007, 21:35

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JaroMKS » 18.02.2009, 17:25

Jacek Gmoch pisze:
JaroMKS pisze:
Jacek Gmoch pisze:można prosić o Lubaczów ;)
Istnieje klub Pogoń-Sokół Lubaczów, gra 5 lidze okręgowej, jednak kibicowsko pustynia. Kilka lat temu coś działali, mają na pewno flagę, nic poza tym.
to jako tako wiem. Wiadomo może dlaczego przestali działać? W końcu miasteczko nie najmniejsze :)
Jak jest mała ekipa nie trzeba wiele że ruch kibicowski zamarł. Z tego co wiem to mają podział na mieście. Tłukli się chłopaki z dwóch głównych ulic, których nazw nie pamiętam. Jak w takim miasteczku nie ma jedności to trudno o cokolwiek...

BIC
Posty: 320
Rejestracja: 09.07.2007, 13:26
Lokalizacja: Radymno

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BIC » 18.02.2009, 18:38

Z tego co wiem to przestali dzialac (Lubaczów) po jakims meczu na kturym mieli awanture z psami i dla wielu osob skonczylo sie to przypalem.

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyBKS » 18.02.2009, 18:39

eSpErAZS pisze:Inowroclaw?
Widzę że Goplania piszę, że Cuiavia jest ich kosą. Dzieje się coś kibicowskiego na Cuiavii?
Z tego co wiem to jedynie pikniki chodzą na Cuiavie. Goplania to mocny FC Zawiszy, ale jest też FC Lecha, i jednostki Legii.
Obrazek

1968
Posty: 463
Rejestracja: 26.02.2007, 19:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1968 » 19.02.2009, 11:37

Tak, jest to FC Zawiszy, ale lata świetności ma dawno za sobą..
Toruńska Elana

nex
Posty: 512
Rejestracja: 26.02.2007, 21:35

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nex » 19.02.2009, 14:48

Moglby ktos przedstawic sytuacje w Piszu i pobliskiej Bialej Piskiej?
Czy Mazur Pisz dziala samodzielnie czy jest FC i czy druzyna z Bialej Piskiej posiada jakas zorganizowana grupe kibicow?

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 21.02.2009, 17:05

GrubyBKS pisze:
eSpErAZS pisze:Inowroclaw?
Widzę że Goplania piszę, że Cuiavia jest ich kosą. Dzieje się coś kibicowskiego na Cuiavii?
Z tego co wiem to jedynie pikniki chodzą na Cuiavie. Goplania to mocny FC Zawiszy, ale jest też FC Lecha, i jednostki Legii.
Inowrocław to jeden z silniejszych bastionów Zawiszy, FC tworzą przedewszystkim kibice Goplanii) , na Lecha jezdzą janusze a o Legii pierwsze słysze

jeśli chodzi o Cuiavie to cóż. nie ma tam żadnej ekipy ale nienawiść obu klubów do siebie jest od zawsze
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

krs_LP
Posty: 23
Rejestracja: 23.01.2009, 23:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: krs_LP » 21.02.2009, 21:57

yeyo pisze:
GrubyBKS pisze:
eSpErAZS pisze:Inowroclaw?
Widzę że Goplania piszę, że Cuiavia jest ich kosą. Dzieje się coś kibicowskiego na Cuiavii?
Z tego co wiem to jedynie pikniki chodzą na Cuiavie. Goplania to mocny FC Zawiszy, ale jest też FC Lecha, i jednostki Legii.
Inowrocław to jeden z silniejszych bastionów Zawiszy, FC tworzą przedewszystkim kibice Goplanii) , na Lecha jezdzą janusze a o Legii pierwsze słysze

jeśli chodzi o Cuiavie to cóż. nie ma tam żadnej ekipy ale nienawiść obu klubów do siebie jest od zawsze
Kiedyś na pewno Inowrocław to jeden z najsilniejszych bastionów Zawiszy,ale dziś nie jest to już liczna ekipa.Jeśli chodzi o Lechitów to kumate osoby z Inowrocławia wiedzą że raczej nie są to janusze:)
Życie usłane meczami...

Urodzony Warszawiak
Posty: 120
Rejestracja: 19.10.2008, 15:33
Lokalizacja: ST(L)ICA

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Urodzony Warszawiak » 22.02.2009, 00:33

Jest i kilka osób za Legia :wink:
Warszawski Styl

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 22.02.2009, 21:50

dla mnie ludzie kórzy w dorosłym wieku twierdzą ze zaczynają przygode z kibicowaniem to są janusze.
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 22.02.2009, 21:59

[link]" target="_blank
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibic0 » 22.02.2009, 21:59

Rawicz to tereny Lecha. Kiedyś coś kręcili na własnym podwórku (klub Ravia Rawicz) ale obecnie skupili sie tylko na Kolejorzu.
Bełchatów to GKS i FC Widzewa z Bełchatowa. Różne rzeczy słyszałem na te tematy (stracia, punkty widzenia, pozycja w mieście) i najlepiej jak ktoś z Bełchatowa sie wypowie. Nie chce powtrarzac nie potrzebnie czegoś co nie jest sprawdzone.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

krs_LP
Posty: 23
Rejestracja: 23.01.2009, 23:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: krs_LP » 22.02.2009, 22:19

yeyo pisze:[link]" target="_blank
Po co to wklejasz?Z którego roku to jest?Tak jak pisałem wcześniej kiedyś Inowrocław bardzo silny bastion Zawiszy ale dziś już mało osób jeździ na Zawisze.
Życie usłane meczami...

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 22.02.2009, 23:36

jakies racjonalne uzasadnienie na taki stan rzeczy na pewno sie znajdzie,ale nie chce byc tu oskarzany o jakas napinke,wiec niech ktos poinformowany(widze krs_LP,ze Ty masz poglad na to co dzieje sie w Inowroclawiu)wyjasni to co tam sie stalo,skoro z Bastionu Zawiszy-jak to zgrabnie ktos ujal w miescie zrobilo sie niebiesko-bialo a sympatycy pilki kopanej swoje sentymenty skierowali w kierunku Bulgarskiej.
Wąsate przerzuty oczywiscie mnie nie interesuja,chodzi mi o rozgarniete towarzystwo.

co do Rawicza-jeszcze w tym sezonie bawili sie razem z ziomkami z Kosciana (Obra) na meczu zgodowym,liczebnosc obu ekip jak i oprawa calkiem calkiem.
Szkoda,ze kolejna ekipa z Pyrlandii ucieka od dzialania na wlasnym podworku do cisnienia na fc Kolejorza.
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

akai88
Posty: 114
Rejestracja: 04.03.2007, 13:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: akai88 » 23.02.2009, 08:10

Rawicz -FC Lecha który bardzo rzadko zalicza 0 wyjazdowe. Na Ravi nikt nie działa ewentualnie na meczach z Obrą Kościan jest młyn jak i organizowany wyjazd.
Kolego z Dyskoboli za rok derby z Obrą.

A jak wygląda sytuacja w Ostródzie?

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 23.02.2009, 08:34

Kolego z Dyskobolii - nie wiem w jakim jestes wieku, ale ja osobiscie pamietam czasy kiedy nawet Grodzisk Wlkp nie wiedzial chyba o istnieniu KSD a ciagnelo Was tylko w kierunku Poznania. Wiecej pokory, na chwile obecna nie zanosi sie na to by znowu pojawil sie u Was ktos pokroju Drzymaly - takze bez smiesznych odpowiedzi, o modzie na Lecha w Wielkopolsce, bo ta moda trwa juz kilkadziesiat lat(dzieki Drzymale czesciowo zatrzymala sie w okolicach Grodziska :lol: - chociaz nawet kiedy graliscie pilkarsko lepiej od KKSu i tak Wolsztyn czy Rakoniewice ciagnely do Poznania ).

pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pgn » 23.02.2009, 08:57

moda na Lecha w takim natężeniu trwa może od 5 lat.pamiętam jak na Bułgarską chodziło po 3-4 tysiące i tylko na Legię była mobilizacja. ale faktem jest, że obecnie Lech nie ma konkurencji.
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

Tak to widzę
Posty: 21
Rejestracja: 30.01.2009, 11:34
Lokalizacja: z Reymonta 22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tak to widzę » 23.02.2009, 10:17

Ostróda była już opisywana. Działa tam FC Stomilu Olsztyn.

CLB
Posty: 31
Rejestracja: 26.02.2007, 17:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CLB » 23.02.2009, 10:47

stradivarius pisze:A czy w Rawiczu ktoś jeździ na Śląsk Wrocław? Bo wkońcu odległość nie jest zbyt wielka,a przejeżdżając przez Rawicz widać kilka napisów WKS,fakt że starych.
Rawicz to 100% Lech Poznan i nie ma tu zadnych osob zwiazanych ze Slaskiem W.
Co do meczow Ravii - jesli istnieje potrzeba potrafimy sie zebrac na wazniejsze mecze jak np derby z lesznem, mecze zgodowe z Obra czy ostatnio baraze o awans z druzyna z Czempinia.

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 23.02.2009, 14:38

mapa_fizyczna_polski pisze:Kolego z Dyskobolii - nie wiem w jakim jestes wieku, ale ja osobiscie pamietam czasy kiedy nawet Grodzisk Wlkp nie wiedzial chyba o istnieniu KSD a ciagnelo Was tylko w kierunku Poznania. Wiecej pokory, na chwile obecna nie zanosi sie na to by znowu pojawil sie u Was ktos pokroju Drzymaly - takze bez smiesznych odpowiedzi, o modzie na Lecha w Wielkopolsce, bo ta moda trwa juz kilkadziesiat lat(dzieki Drzymale czesciowo zatrzymala sie w okolicach Grodziska :lol: - chociaz nawet kiedy graliscie pilkarsko lepiej od KKSu i tak Wolsztyn czy Rakoniewice ciagnely do Poznania ).
Znawca powiatu Grodziskiego i Wolsztynskiego z Gliwic :roll: .
Nie mam zamiaru poruszac watku koneksji miedzy Grodziskiem a fan clubami Lecha na lamach tego forum,bo wszystko weryfikuje codziennosc.
Dla Twojej wiadomosci-nawet,gdy gralismy lepiej od Kolejorza ludzie utozsamiali sie z Dyskobolia nawet w miastach z definicji niechetnie nastawionych do Grodziska.Nie wiem na jakich zrodlach informacji bazujesz,ale widze,ze sa one nieco ubogie.
W moim poscie nie padlo ani razu slowo "moda"-takze nie dodawaj pewnych faktow od siebie,bo nie wiem co ta ma na celu.
Wykreowales moja wypowiedz na jakas napinke zupelnie bez sensu,chodzilo mi o to,ze w Wielkopolsce wzorem innych regionow nie mozna juz zrobic rankingu mniejszych ekip,bo z roku na rok jest ich coraz mniej-wiele mocnych FC Lecha nie wykorzystuje swojego potencjalu na wlasnym podworku.
Nawet te dzialajace preznie w Wielkopolsce i tak opowiadaja sie "pro Poznansko",poza jednym Bastionem w postaci Kalisza,ktoremu nigdy nie bylo po drodze z Lechem.
Na przyszlosc radze nie zgrywac bystrzaka w temacie, o ktorym ma sie znikome pojecie.
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zupełnie Zielony. » 23.02.2009, 14:54

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:Na przyszlosc radze nie zgrywac bystrzaka w temacie, o ktorym ma sie znikome pojecie.
No to ja ci coś napisze- krótko i na temat:
Rozumiem po części patryjotyzm lokalny :wink: , ale człowieku. Dopóki nie będziecie mieli "uregulowanych stosunków z Lechem" -to nigdy nie będzie uważani za poważną, a przede wszystkim samo stanowiącą ekipę :!:
Zrozum, że istniejecie tylko dlatego że Lech ma was w... czterech literach i nie zawraca sobie wami głowy. Jeśli bedziecie mieli z nimi oficjalną kose :lol: (będziecie się nawzajem na siebie ustawiać, lać, kroić itd.) :wink: lub będziecie mieli z nimi.. zgodę :wink: to wtedy dołączycie do grona poważnych ekip :!:
Tyle w temacie :idea:
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

rowerzysta85
Posty: 146
Rejestracja: 22.10.2008, 13:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rowerzysta85 » 23.02.2009, 15:15

stradivarius pisze:Co słychać w Bełchatowie i Rawiczu?
Podbijam, moglby ktos wypowiedziec sie na temat Belchatowa? Jak jest miasto podzielone itd.

Wieloryb
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 147
Rejestracja: 27.02.2007, 09:29
Lokalizacja: Ocean Spokojny

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Wieloryb » 23.02.2009, 17:37

Zupełnie Zielony. pisze:
TYLKO DYSKOBOLIA pisze:Na przyszlosc radze nie zgrywac bystrzaka w temacie, o ktorym ma sie znikome pojecie.
No to ja ci coś napisze- krótko i na temat:
Rozumiem po części patryjotyzm lokalny :wink: , ale człowieku. Dopóki nie będziecie mieli "uregulowanych stosunków z Lechem" -to nigdy nie będzie uważani za poważną, a przede wszystkim samo stanowiącą ekipę :!:
Zrozum, że istniejecie tylko dlatego że Lech ma was w... czterech literach i nie zawraca sobie wami głowy. Jeśli bedziecie mieli z nimi oficjalną kose :lol: (będziecie się nawzajem na siebie ustawiać, lać, kroić itd.) :wink: lub będziecie mieli z nimi.. zgodę :wink: to wtedy dołączycie do grona poważnych ekip :!:
Tyle w temacie :idea:
proszę o wybaczenie ale nie potrafiłem się powstrzymać...po prostu zmasakrowałeś to słowo.
WŁADCY OCEANÓW

kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kelert » 23.02.2009, 19:43

po co te jazdy na Dyskobolie,gosc ma racje ze tendencja jest taka ze wokół wiekszych miast powstaje kibicowska pystynia,moze to zle moze dobrze ale jaka siłe prezentuja samodzielnie Gornik Konin ,Znicz Pruszkow,PTC Pabianice,Jarota Jarocin,Chemik Police,Sopot,Tczew itd a to spore miasta
chcecie Chorwacji gdzie w calym kraju powaznie kibicuje sie dwum klubom

krs_LP
Posty: 23
Rejestracja: 23.01.2009, 23:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: krs_LP » 23.02.2009, 20:37

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:jakies racjonalne uzasadnienie na taki stan rzeczy na pewno sie znajdzie,ale nie chce byc tu [link] o jakas napinke,wiec niech ktos poinformowany(widze krs_LP,ze Ty masz poglad na to co dzieje sie w Inowroclawiu)wyjasni to co tam sie stalo,skoro z Bastionu Zawiszy-jak to zgrabnie ktos ujal w miescie zrobilo sie niebiesko-bialo a sympatycy pilki kopanej swoje sentymenty skierowali w kierunku Bulgarskiej.
Wąsate przerzuty oczywiscie mnie nie interesuja,chodzi mi o rozgarniete towarzystwo.

co do Rawicza-jeszcze w tym sezonie bawili sie razem z ziomkami z Kosciana (Obra) na meczu zgodowym,liczebnosc obu ekip jak i oprawa calkiem calkiem.
Szkoda,ze kolejna ekipa z Pyrlandii ucieka od dzialania na wlasnym podworku do cisnienia na fc Kolejorza.
Niestety zbytnio ci nie pomogę bo aż tak się nie orientuje co miało wpływ na taką sytuacje odnośnie kibiców Zawiszy.Jeśli chodzi o kibiców Lecha w tym mieście to nie jest to raczej niebiesko-białe miasto(choć kto wie jak to się wszystko rozwinie w najbliższym czasie)Na Lecha od kilku lat jeżdżą kumate osoby(o czym bardzo dobrze wiedzą kibice Zawiszy)i coraz cześciej w Inowrocławiu można spotkać osoby śmigające w barwach Lecha.Co do Januszy to ostatnio jest ich wysyp w całym moim województwie(Kuj-Pom):)
Życie usłane meczami...

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 23.02.2009, 21:18

Lech w Inowrocławiu to studenci tamtejszych uczelni i inne pojedyńcze sztuki, jak w każdym mieście. nie zgranej ekipy Lecha.
Widoącymi od zawsze w tym mieście ekipami są Goplania i Zawisza
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zupełnie Zielony. » 24.02.2009, 14:43

Wieloryb pisze:proszę o wybaczenie ale nie potrafiłem się powstrzymać...po prostu zmasakrowałeś to słowo.
Brawo, masz kolejny nabity post do kolekcji :twisted: Tobie jak sądzę nigdy nie zdarza się zrobic wiekszej lub mniejszej gafy językowej?
Nie odpowiadaj... a jak nie możesz sie powstrzymać to na przyszłość noś pieluche :!:
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: RedRum » 24.02.2009, 20:38

Zupełnie Zielony. pisze:
Wieloryb pisze:proszę o wybaczenie ale nie potrafiłem się powstrzymać...po prostu zmasakrowałeś to słowo.
Brawo, masz kolejny nabity post do kolekcji :twisted: Tobie jak sądzę nigdy nie zdarza się zrobic wiekszej lub mniejszej gafy językowej?
Nie odpowiadaj... a jak nie możesz sie powstrzymać to na przyszłość noś pieluche :!:
To i ja nabiję posta Twoim kosztem Panie Zupełnie Kumaty. Masz problem z językiem polskim i nie wiesz jak sprawdzić poprawność danego słowa? Wpisz w wyszukiwarce i po kłopocie. Ani nikt się nie będzie później Ciebie czepiał, a i wyjdziesz przy okazji na znawcę ojczystego języka. A tak wielka spinka, bo ktoś ośmielił się zwrócić Ci uwagę. Twoja reakcja obronna polega na obróceniu kota ogonem i oskarżeniu osoby, że nabija posty Twoim kosztem. A to z pieluchą godne nastolatka...
Żeby nie rozmywać, to poproszę o opisanie sytuacji w Słupsku. Jak wygląda podział na kibiców Czarnych i Gryfa oraz jakie panują obecnie stosunki między tymi ekipami.
Pozdrawiam
jednego fury:)

rawicz
Posty: 391
Rejestracja: 27.02.2007, 10:46

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rawicz » 24.02.2009, 23:03

stradivarius pisze:A czy w Rawiczu ktoś jeździ na Śląsk Wrocław? Bo wkońcu odległość nie jest zbyt wielka,a przejeżdżając przez Rawicz widać kilka napisów WKS,fakt że starych.
Niewiem gdzie ty w Rawiczu widziaieś napisy WKS kiedyś jeżdziły na Śląsk 2 osoby z Rawicza ale to było bardzo dawno temu i te osoby były nam bardzo dobrze znane i wszystko bylo pod kontrola RAWICZ 100% LECH NIGDY WIELKOPOLSKA NIE BĘDZIE JEZDZIĆ NA ŚLĄSKA

Tak to widzę
Posty: 21
Rejestracja: 30.01.2009, 11:34
Lokalizacja: z Reymonta 22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tak to widzę » 24.02.2009, 23:34

Ja chciałem wtrącić, że jadąc dawno temu przez Rawicz pociągiem również widziałem stare napisy WKS - wyglądały na solidnie nadgryzione zębem czasu.

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 25.02.2009, 01:00

Dziś wszedłem na stronke sklepu Tomasza Szulca [link]" target="_blank i patrze a tu szale KS Zakopane.Więc chyba na polskim "rynku" kibicowskim pojawiła się nowa ekipa.Niech ktoś z Zakopca napisze czy jest to grupa autonomiczna czy związana z fanami któregoś z FC pierwszoligowych(ekstraklasowych) klubów z tego miasta czy może to traktować z przymrużeniem oka? Tak jak już dwóch kolegów wcześniej pisało ja też prosze o przedstawienie rozkładu sił w Bełchatowie.

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 25.02.2009, 01:28

prosze o opisanie sytuacji w Tczewie ;)
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

Brunatny
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 23:29
Lokalizacja: Belchatow/Londyn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Brunatny » 25.02.2009, 07:22

Watpie aby ktos wam odpowiedział na temat Bełchatowa. Pozdro
w bagnie mieszanych ras znam wartosc Swojej Krwi!!

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: macias » 25.02.2009, 11:33

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:prosze o opisanie sytuacji w Tczewie ;)
masz kilka stron wcześniej..

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, Kolor83, MiłySc i 159 gości