www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 01.11.2022, 21:23

Asusss pisze:
01.11.2022, 21:19
Salceson pisze:
01.11.2022, 21:13
Czemu zmieniłeś sens i znaczenie swego poprzedniego wpisu?
Bo uznałem że nie będę robił gówno burzy, bo zaraz się zacznie pierdzielenie i wyjdzie na to, że jestem Nikodem tylko z tej lepszej części Łodzi ;).
No właśnie robisz „gównoburzę”.



Asusss
Posty: 169
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 01.11.2022, 21:31

Salceson pisze:
01.11.2022, 21:23
Asusss pisze:
01.11.2022, 21:19
Salceson pisze:
01.11.2022, 21:13
Czemu zmieniłeś sens i znaczenie swego poprzedniego wpisu?
Bo uznałem że nie będę robił gówno burzy, bo zaraz się zacznie pierdzielenie i wyjdzie na to, że jestem Nikodem tylko z tej lepszej części Łodzi ;).
No właśnie robisz „gównoburzę”.
Nie robię. Robią osoby które nie mają pojęcia a piszą,a mało tego jeszcze podkreślają jak to u Nas jest nieźle i że wszystko idzie ku lepszemu.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 01.11.2022, 21:41

Pique pisze:
01.11.2022, 11:38
bialy08 pisze:
01.11.2022, 00:34
Pique pisze:
31.10.2022, 00:01


Ciekawe rzeczy powiadasz, bo to wy wszystko wrzucacie w neta a akcje osiedlowe lub podobnej rangi rozdmuchujecie do niewyobrażalnego zwycięstwa podając przy tym zakłamane liczby tak jak Orlik, Cocolino, Almma czy gala Babilonu z piątku.
Zwykły pajac jesteś nie raz już cię ośmieszyłem na tym forum więc nie cytuj moich wypowiedzi.
Za trudne by odpowiedzieć? Dalej udawaj idiotę internetowa parówo i siejcie swoją propagandę jak to ekipę Widzewa wyrzuciliście z hali na Babilonie :)
O czym ty p********* jakie liczby , każdy wie ile straciliście flag i jak nie zeszliście że schodów, gdyby nie filmik to byście remis ogłosili. Wy żyjecie we własnym świecie, co uda wam się wygrać osiedlowe starcie to zaraz ogłaszacie odrodzenie a potem przy walce banda na bandę jesteście wyjaśniani i taka jest prawda na ten moment w Łodzi nie macie nic do powiedzenia i każdy ogarnięty to wie.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 01.11.2022, 21:54

Asusss pisze:
01.11.2022, 21:31
Nie robię. Robią osoby które nie mają pojęcia a piszą,a mało tego jeszcze podkreślają jak to u Nas jest nieźle i że wszystko idzie ku lepszemu.
Ooo… zatem kreujesz się na gościa co ma pojęcie. I tak sobie klepiesz w cały świat o tym. Zatem przedstaw mi się na prv (o czym napisałeś w poście, którego znaczenie i sens zmieniłeś), nie musisz „szokować” swoją osobą reszty tegoż zacnego forum użytkowników.

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi » 02.11.2022, 10:56

Ta,bo Salceson nie ma nic innego do roboty jak potwierdzanie kogoś specjalnie dla ciebie.Inna sprawa że ciebie nikt nie potwierdzi hehe.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

krzysiekk
Posty: 25
Rejestracja: 18.10.2010, 09:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzysiekk » 02.11.2022, 13:10

Asusss pisze:
01.11.2022, 21:31


Nie robię. Robią osoby które nie mają pojęcia a piszą,a mało tego jeszcze podkreślają jak to u Nas jest nieźle i że wszystko idzie ku lepszemu.
Bo kuzwa idzie-i przestan macić.......

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 02.11.2022, 13:24

bialy08 pisze:
01.11.2022, 21:41
Pique pisze:
01.11.2022, 11:38
bialy08 pisze:
01.11.2022, 00:34


Zwykły pajac jesteś nie raz już cię ośmieszyłem na tym forum więc nie cytuj moich wypowiedzi.
Za trudne by odpowiedzieć? Dalej udawaj idiotę internetowa parówo i siejcie swoją propagandę jak to ekipę Widzewa wyrzuciliście z hali na Babilonie :)
O czym ty p********* jakie liczby , każdy wie ile straciliście flag i jak nie zeszliście że schodów, gdyby nie filmik to byście remis ogłosili. Wy żyjecie we własnym świecie, co uda wam się wygrać osiedlowe starcie to zaraz ogłaszacie odrodzenie a potem przy walce banda na bandę jesteście wyjaśniani i taka jest prawda na ten moment w Łodzi nie macie nic do powiedzenia i każdy ogarnięty to wie.
A to liczba straconych flag jest jakimś wyznacznikiem? Lech stracił dużo więcej flag na naszą korzyść i nikt normalny nie uważa ich za słaba ekipę, ale wy skroiliście nam 4 flagi i poczuliście się panami świata 😂 co do walk banda na bandę to jak każda ekipa mamy swoje porażki i zwycięstwa, nikt z nas nie odlatuje i każdy twardo stąpa po ziemi. Na offie też nas wyjaśniliście? Tak samo w bramie na Limance albo pod aresztem? I kto tu jest megalomanem....

Asusss
Posty: 169
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 02.11.2022, 15:05

krzysiekk pisze:
02.11.2022, 13:10
Asusss pisze:
01.11.2022, 21:31


Nie robię. Robią osoby które nie mają pojęcia a piszą,a mało tego jeszcze podkreślają jak to u Nas jest nieźle i że wszystko idzie ku lepszemu.
Bo kuzwa idzie-i przestan macić.......

Ok, dzięki za info,uspokoiłeś mnie🤦🤣
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 02.11.2022, 15:09

Asusss pisze:
01.11.2022, 21:08
No tak, jednak My to słyniemy z megalomanii, a później przychodzi weryfikacja i jest klops. Ewidentnie nie macie pojęcia co się dzieje. A co do meczów, to mam ich więcej niż Ty i kolega wyżej. W Zabrzu byłem a Wy byliście? Pod gniazdo mogę podejść, nie ma problemu, że starymi się znam ;) Pozdr :)
śmierdzi młodą szajką z daleka :-))
nie pykło realnym życiu to teraz trzeba tutaj pierdolić ...
ewentualnie jesteś podpierdalaczem z ŁKs-u co nawet bym mógł przyjąć ze zrozumieniem jako formę prowokowania wroga..

ps: nikt o zdrowych zmysłach nie będzie kwestionował obecnej przewagi ełksy pod kątem H.
ale nie p****** gościu kocopołów o treningach i nie dyskredytuj wartości tych co byli w Zabrzu bo chyba ci oczy czymś zarosły jak nie widziałeś kto tam był.

z mojej strony tyle .
pozdrawiam obiektywnych.

zgierska
Posty: 86
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 02.11.2022, 17:46

Tak czytając te wszystkie wypowiedzi zastanawia Mnie do czego to wszystko doprowadzi.Jeszcze 10 lat temu ulica miała swoje prawa i pewne zasady.Może nie było zawsze honorowo ale żaden dzban kapuś frajer nie miał prawa głosu i było wszystko załatwiane we własnym gronie.Walki były każdego dnia każdy powrót z meczu zwłaszcza jak ktoś mieszkał na wrogich dzielnicach to było kombinowanie i nie jeden zwykły kibic miał więcej potyczek niż dzisiaj chuligan:):)co do ekipy lks-u.wasze ostanie zwycięstwa to nie tylko kwestia "lepszej ekipy" ale Też kilku innych aspektów i Sami dobrze wiecie.Nie zmienia to faktu że umiejętnie to wykorzystaliście a czy w sposób honorowy (jak flaga Narodowa) to już inna kwestia.Tak naprawdę to w momencie kiedy rozjebał się jedras to mieliście ogromną możliwość przejęcia kontroli w Łodzi...a tak się nie stało a to Wy straciliście takie osiedla jak choćby Radogoszcz Zachód czy przewagę na Śródmieściu.Praktycznie większość DHW miało problemy przez tego frajera .. kilkadziesiąt osób a nie kilka.I warto dodać że chodziło o chuliganke a nie za "fajki":):)w momencie kiedy Kolejny P.czy G się r******** znowu dobre osoby od Nas musiały się "wykruszyć"i ale mimo kryzysu tragedii nie było.Co do dnia dzisiejszego mimo wewnętrznych konfliktów źle też chyba nie jest co widać na ulicach Naszego Miasta ale to ... też inny temat.Najlepsze jest to że kiedy mieliście swoje 5 minut nie stać was było na konkretną akcję ale na gps czy pomoc cracovi i inne krzywe akcje ale i to nie pomogło:):.a co do siły danej ekipy każdy wie jak jest i Widzew w wielu sytuacjach Sam był sobie winien.Obsewrujac to co się dzieje w Naszym społeczeństwie te patologie w MMA pseudochuligani celebryci,faceci tańczący na róże czy w jako para w tańcu z gwiazdami albo jakaś szmata która obciąga czarnemu a później jest gwiazdą internetu... może w tym wszystkim czas zwrócić uwagę Na Naszą młodzież ponieważ za 20 lat jej nie będzie.... z****** czasy internet patologia brak wzorców sztuczna przyjaźń z ukraincami a będzie jeszcze gorzej

PanTuNieStał
Posty: 565
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 04.11.2022, 14:00

Na Polesiu sztywne zmiany, nie masz karnetu jesteś w d*** ru...y 🤡 [link]
Wy to nigdy nie przestaniecie mnie zadziwiać osobliwy sposób namawiania do zakupu, jednak karnety was obchodzą?
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

ŁKS Street
Posty: 52
Rejestracja: 21.10.2021, 10:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS Street » 04.11.2022, 16:09

Wyciąganie rzeczy sprzed 5 lat żyjecie tylko historią

Śnieżnobiały
Posty: 224
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Śnieżnobiały » 04.11.2022, 18:19

Ja rocznik 84, pamiętam jak dziś te mecze np. Legii z Widzewem, Lecha z Legią z połowy lat 90tych. Pierwsze co to się patrzyło na trybuny. Mieliśmy w domu c+ to kilku kumpli się schodziło na te klasyki, a kilka lat później zaczęły się mecze i wyjazdy. Jako, że miałem niecałe 100 km do miasta mojej drużyny to pobudki w soboty o 5 rano, szło się na autobus, potem na pociąg z przesiadką. Powrót z wyjazdu w nocy, więc nie rzadko się gdzieś koczowało po dworcach do rana na pociąg do domu. Później już spało się po znajomych. Przez kilka lat tak jeździliśmy, potem już samochodem . W poniedziałek już się żyło następnym meczem czy wyjazdem. I starsi pamiętają, że te wyjazdy pociągami to nie hyl luksus jak w obecnych czasach, a dziś młodym się nie chce. Wszyscy dookoła u nas na wichurze łącznie z rodziną mówili, że jesteśmy pojebani, co z tego mamy, ale nikogo to nie zrażało, bo to kochaliśmy i żyliśmy tym każdego dnia. Pozdro.

Janusz z prostej
Posty: 56
Rejestracja: 28.06.2021, 09:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janusz z prostej » 05.11.2022, 09:20

No to dawaj Niikodemie, opowiadaj swoje wspomnienia i przygody kibicowskie bo patrząc na twoją forumową twórczość w róznych tematach byłeś/jesteś w c*** aktywnym kocurem z ŁKS-u

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 05.11.2022, 12:01

Śnieżnobiały pisze:
04.11.2022, 18:19
Ja rocznik 84, pamiętam jak dziś te mecze np. Legii z Widzewem, Lecha z Legią z połowy lat 90tych. Pierwsze co to się patrzyło na trybuny. Mieliśmy w domu c+ to kilku kumpli się schodziło na te klasyki, a kilka lat później zaczęły się mecze i wyjazdy. Jako, że miałem niecałe 100 km do miasta mojej drużyny to pobudki w soboty o 5 rano, szło się na autobus, potem na pociąg z przesiadką. Powrót z wyjazdu w nocy, więc nie rzadko się gdzieś koczowało po dworcach do rana na pociąg do domu. Później już spało się po znajomych. Przez kilka lat tak jeździliśmy, potem już samochodem . W poniedziałek już się żyło następnym meczem czy wyjazdem. I starsi pamiętają, że te wyjazdy pociągami to nie hyl luksus jak w obecnych czasach, a dziś młodym się nie chce. Wszyscy dookoła u nas na wichurze łącznie z rodziną mówili, że jesteśmy pojebani, co z tego mamy, ale nikogo to nie zrażało, bo to kochaliśmy i żyliśmy tym każdego dnia. Pozdro.
Wyjazdy pociagami zawsze generowały najwiecej przygód.Najwiecej wspomnień.Najlepsze do integracji
I najbardziej męczące... I tak najlepsze.
Chociaż wiem jaką wygode daja auta
ŁKS Łódź Polska

pro81
Posty: 31
Rejestracja: 07.10.2012, 15:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pro81 » 05.11.2022, 12:06

Odnosnie flagi narodowej to sami taka wieszaliscie do gory kolami jeszcze w latach 90-tych. Nie bylo tak kolorowo z tymi zasadami. Oprocz szala w Lodzi mozna bylo tez stracic kase czy nawet buty jak miales fajne. Z nozami ludzie chodzili choc bardziej dla postraszenia.
Kiedys bardziej sie te mecze przezywalo, teraz wszystko jest zorganizowane i wyglada podobnie. Poza tym wiele innych rozrywek. W poniedzialek sie juz nawet wyjazdu nie przezywa.

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 06.11.2022, 01:57

Śnieżnobiały pisze:
04.11.2022, 18:19
Ja rocznik 84, pamiętam jak dziś te mecze np. Legii z Widzewem, Lecha z Legią z połowy lat 90tych. Pierwsze co to się patrzyło na trybuny. Mieliśmy w domu c+ to kilku kumpli się schodziło na te klasyki, a kilka lat później zaczęły się mecze i wyjazdy. Jako, że miałem niecałe 100 km do miasta mojej drużyny to pobudki w soboty o 5 rano, szło się na autobus, potem na pociąg z przesiadką. Powrót z wyjazdu w nocy, więc nie rzadko się gdzieś koczowało po dworcach do rana na pociąg do domu. Później już spało się po znajomych. Przez kilka lat tak jeździliśmy, potem już samochodem . W poniedziałek już się żyło następnym meczem czy wyjazdem. I starsi pamiętają, że te wyjazdy pociągami to nie hyl luksus jak w obecnych czasach, a dziś młodym się nie chce. Wszyscy dookoła u nas na wichurze łącznie z rodziną mówili, że jesteśmy pojebani, co z tego mamy, ale nikogo to nie zrażało, bo to kochaliśmy i żyliśmy tym każdego dnia. Pozdro.
p********* kolego, bo wtedy nie było Canal+. Była N czy tam Nowa TV, tak się to jakoś nazywało. Canal to ich kupił jakoś pod koniec lat 90tych.

Śnieżnobiały
Posty: 224
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Śnieżnobiały » 06.11.2022, 07:55

Jak nie było jak premiera canal+ w Polsce to był 95 rok.

[link]

Fakt trochę pojebalem z tym, że przecież wtedy mecze normalnie pokazywane były w tvp. Ale pamiętam, że zawsze u mnie w domu oglądaliśmy te klasyki z kolegami.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 08.11.2022, 18:57

Był też taki program Kto kolwiek widział kto kolwiek wie ale Nikodema niestety nikt nie wiedział. Jak wy możecie brać go na poważnie?

Bartek85
Posty: 27
Rejestracja: 03.08.2017, 12:41
Lokalizacja: Kraina deszczowców

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bartek85 » 09.11.2022, 09:14

Co to za transparent GKSu w Radomsku?

eeelo
Posty: 4
Rejestracja: 11.08.2022, 16:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: eeelo » 09.11.2022, 11:53

GKS był na wszystkich wyjazdach oprócz Zduńskiej Woli - zamknięto stadion dla publiczności.

Dotychczasowe wyjazdy to
- Kleszczów (tereny GKS, 400 osób w tym 120 zorganizowanego wyjazdu),
- Kutno (30 osób, mecz miał być domowy w ostatniej chwili zmieniony jako wyjazdowy, więc zapisy były krótkie),
- Kwiatkowice (100 osób)
- Stryków (55 osób)
- Piotrków (140 osób)
- Buczek (100 osób)
- Aleksandrów (80 osób)

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 09.11.2022, 19:22

Możemy się spotkać nikoś to już druga moja propozycja w stronę ciebie

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 10.11.2022, 15:43

Nikoś jak z tobą jest boisz się

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 10.11.2022, 16:39

Zaraz cię przeprosi na priv i będzie pierdolił że to żarty że on się nie udziela itp ....stara śpiewka ....za chwilę zmieni konto i tak do zajebania

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi_1981 » 10.11.2022, 18:00

Jest tu jakiś normalny Widzewiak? Kilkanaście postów temu zadałem pytanie czy dużo kibiców GKS Bełchatów przerzuciło się na Widzew? Czekam cierpliwie na odpowiedź.

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 10.11.2022, 18:37

Tak jest sporo osób co chciało latać z Widzewem a później poszli do ogórków bo był czas że chłopaki nie wpuszczali nowych do swojej grupy zyby później nie było problemów i między przez to że nie mieli młodego narybku był kryzys u nich co do przezutow w stronę fcb to wiem że co niektórzy byli przez rodziców zaprowadzeni w wieku 10 lat na treningi w piłkę na GKS bo był to jedyny klub w Bełchatowie i nie wiedzieli z racji wieku co jest grane i niemowie tu o wszystkich bo całej sytuacji nie znam

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 10.11.2022, 20:57

Bartek85 pisze:
09.11.2022, 09:14
Co to za transparent GKSu w Radomsku?
No właśnie bardzo nietrafiony jest ten transparent. On bardzo pasuje do nich samych. RKS idzie własna drogą i z Widzewem nie krzyżują sobie dróg. Jest w tym mieście fc Widzewa od x lat, który na swoje możliwości działa i uczestniczy w widzewskim życiu. To co kiedyś łączyło kibiców z Radomska i Bełchatowa to, że kiedyś wszyscy wspólnie na początku kibicowali Widzewowi. Są fotki gdzie pozowali w barwach lokalnych klubów i widzewskich jak i relacje z meczów. Po jakimś czasie drogi GKSu i RTSu się rozeszły. RKS postanowił być neutralny, choć było paru gostków, którym to nie pasowało i przeszli na RKS ten z Częstochowy.
Powracając do tego transu. Na dzień dzisiejszy RKS jest ekipą neutralną i w żadnym wypadku nie można mówić o tym że są pachołkami Widzewa. Jeśli już, to GKS podkreślił samego siebie jako pachołki. To oni są zapraszani na turnieje ŁKSu, to ełkaesiacy mogą się czuć na stadionie Gksu jak u siebie.
Gdy był finału pucharu wojewódzkiego rezerw Widzewa w Sercu Łodzi, RKS był w sektorze gości z jednoznaczną oprawą. Nie było wspólnych wyzwisk w stronę innych klubów, tak jak niegdyś ŁKS, który zaprosił Legię na Galerę, by wspólnie poskakać z jakiego to klubu nie są.

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi_1981 » 10.11.2022, 21:18

grubyw pisze:
10.11.2022, 18:37
Tak jest sporo osób co chciało latać z Widzewem a później poszli do ogórków bo był czas że chłopaki nie wpuszczali nowych do swojej grupy zyby później nie było problemów i między przez to że nie mieli młodego narybku był kryzys u nich co do przezutow w stronę fcb to wiem że co niektórzy byli przez rodziców zaprowadzeni w wieku 10 lat na treningi w piłkę na GKS bo był to jedyny klub w Bełchatowie i nie wiedzieli z racji wieku co jest grane i niemowie tu o wszystkich bo całej sytuacji nie znam
Ok dzięki.
Patrząc na ulotkę tych przerzutów w barwach Gks to dzieci nie były. I te osoby są normalnie tolerowane na Widzewie?

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 10.11.2022, 22:53

15 lat na pewno nie mają na tym zdjęciu mówię o tych w barwach a jeśli chodzi o Bełchatów to temat rzeka i przekrzykiwanie się nie ma sensu bo to i tak nic nie da każda ze stron chce przedstawić wroga w jak najgorszej sytuacji a tak naprawdę wszędzie jest podobnie

Dresiarz
Posty: 30
Rejestracja: 06.09.2012, 19:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dresiarz » 10.11.2022, 23:06

NoMatterWhat pisze:
10.11.2022, 20:57
Bartek85 pisze:
09.11.2022, 09:14
Co to za transparent GKSu w Radomsku?
No właśnie bardzo nietrafiony jest ten transparent. On bardzo pasuje do nich samych. RKS idzie własna drogą i z Widzewem nie krzyżują sobie dróg. Jest w tym mieście fc Widzewa od x lat, który na swoje możliwości działa i uczestniczy w widzewskim życiu. To co kiedyś łączyło kibiców z Radomska i Bełchatowa to, że kiedyś wszyscy wspólnie na początku kibicowali Widzewowi. Są fotki gdzie pozowali w barwach lokalnych klubów i widzewskich jak i relacje z meczów. Po jakimś czasie drogi GKSu i RTSu się rozeszły. RKS postanowił być neutralny, choć było paru gostków, którym to nie pasowało i przeszli na RKS ten z Częstochowy.
Powracając do tego transu. Na dzień dzisiejszy RKS jest ekipą neutralną i w żadnym wypadku nie można mówić o tym że są pachołkami Widzewa. Jeśli już, to GKS podkreślił samego siebie jako pachołki. To oni są zapraszani na turnieje ŁKSu, to ełkaesiacy mogą się czuć na stadionie Gksu jak u siebie.
Gdy był finału pucharu wojewódzkiego rezerw Widzewa w Sercu Łodzi, RKS był w sektorze gości z jednoznaczną oprawą. Nie było wspólnych wyzwisk w stronę innych klubów, tak jak niegdyś ŁKS, który zaprosił Legię na Galerę, by wspólnie poskakać z jakiego to klubu nie są.
Chcesz powiedzieć, że wasze relacje z Rks-em są cały czas neutralne?Jak wytłumaczysz, że nagle w Radomsku można częściej spotkać kogoś w barwach Widzewa niż lokalnego klubu a jeszcze niedawno obecna sytuacja nie do pomyślenia? Trochę czasu wstecz gdy na murach pojawiło się coś w waszych barwach od razu ktoś dodawał gwiazdę to kto to malował? Może GKS albo Raków wyręczał?Sami żółto-niebiescy przedstawiali, że nie przepadają za wami ale naszła nagła zmiana relacji i możecie zaginąć realia ale Ci co mają wiedzieć to wiedzą jak wygląda sytuacja.Zobaczymy jak to wpłynie na życie lokalnego klubu który nawet nie pojawił się na meczu u siebie z niekoniecznie lubianą drużyną,tym bardziej, że goście byli w klatce. Szkoda,bo chcieliśmy sprawdzić formę Radomszczan u nich w mieście,w dniu meczu ale i w taki sposób nie doszła do skutku weryfikacja.

Dresiarz
Posty: 30
Rejestracja: 06.09.2012, 19:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dresiarz » 10.11.2022, 23:19

yogi_1981 pisze:
10.11.2022, 21:18
grubyw pisze:
10.11.2022, 18:37
Tak jest sporo osób co chciało latać z Widzewem a później poszli do ogórków bo był czas że chłopaki nie wpuszczali nowych do swojej grupy zyby później nie było problemów i między przez to że nie mieli młodego narybku był kryzys u nich co do przezutow w stronę fcb to wiem że co niektórzy byli przez rodziców zaprowadzeni w wieku 10 lat na treningi w piłkę na GKS bo był to jedyny klub w Bełchatowie i nie wiedzieli z racji wieku co jest grane i niemowie tu o wszystkich bo całej sytuacji nie znam
Ok dzięki.
Patrząc na ulotkę tych przerzutów w barwach Gks to dzieci nie były. I te osoby są normalnie tolerowane na Widzewie?
W Fcb są przerzuty i przerzutki (ale wiadomy kobiety to trochę inna sprawa)i są normalnie tolerowani tu i ogólnie na Widzewie.A tłumaczenia przerzutów już są totalnie niepoważne.Ciekawą sytuacją jest na pewno to, wiadomo że trwa walka pomiędzy starymi a młodą szajką a właśnie z tymi drugimi Fcb atakowało GKS na meczu z Kaliszem i co teraz po której stronie stoją jak jeżdżą normalnie na mecze.

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 10.11.2022, 23:46

W Piotrkowie to ten fc łks powstał na przeżutach przecież tam sam Widzew byl to skąd się wziął łks i czemu im nie cisniesz? p********* o szajce i sprawach co pojęcia nie masz jedno jest pewne to środowisko schodzi na psy wszędzie są ananasy i przezucanie się gdzie są a gdzie niema to śmiechu warte

Dresiarz
Posty: 30
Rejestracja: 06.09.2012, 19:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dresiarz » 11.11.2022, 00:07

grubyw pisze:
10.11.2022, 23:46
W Piotrkowie to ten fc łks powstał na przeżutach przecież tam sam Widzew byl to skąd się wziął łks i czemu im nie cisniesz? p********* o szajce i sprawach co pojęcia nie masz jedno jest pewne to środowisko schodzi na psy wszędzie są ananasy i przezucanie się gdzie są a gdzie niema to śmiechu warte
Dlaczego? Ponieważ jest temat o Fcb to rozmawiamy na dany temat.Nie będę odpowiadał za inne kluby.A tłumaczenie, że inna ekipa ma przerzutów jest dla mnie śmieszne. Bo ktoś ma przerzutów to my też możemy mieć hehe i wcale mnie nie zdziwiła Twoja odpowiedź bo takiej się spodziewałem.Dla mnie sprawa jest prosta ten fan club ma przerzutów i są tolerowani i na tym kończę ten temat.Ps o moją wiedzę w pewnych sprawach się nie martw.

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 11.11.2022, 01:36

Lepiej mieć przerzutów niż jak wy konfidentów w ekipie :) tacy wielcy chuligani pojechali sprawdzić formę RKS a sami unikają FCB jak ognia, gdy się parę razy po was przebiegli hehe

Co do RKS to masz rację, kilka lat temu nie było zbyt kolorowo między nami. Jakieś tam grafy/napisy zniszczyli, ale nie było to nic poważnego. RKS miał swoje problemy z przerzutami, których przyjął Raków by zrobić sobie fan club w Radomsku (tak, im się nie wypomina :D) a dokładniej z częstymi wizytami ekipy Rakowa. Obecnie jest neutralnie między nami i nie są pod żadnym naszym wpływem. Dobrze ktoś powiedział, że to bardziej do was pasuje, bo jesteście pod wpływem Łksu a nie macie żadnej zgody ;)

Dresiarz
Posty: 30
Rejestracja: 06.09.2012, 19:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dresiarz » 11.11.2022, 02:37

Pique pisze:
11.11.2022, 01:36
Lepiej mieć przerzutów niż jak wy konfidentów w ekipie :) tacy wielcy chuligani pojechali sprawdzić formę RKS a sami unikają FCB jak ognia, gdy się parę razy po was przebiegli hehe

Co do RKS to masz rację, kilka lat temu nie było zbyt kolorowo między nami. Jakieś tam grafy/napisy zniszczyli, ale nie było to nic poważnego. RKS miał swoje problemy z przerzutami, których przyjął Raków by zrobić sobie fan club w Radomsku (tak, im się nie wypomina :D) a dokładniej z częstymi wizytami ekipy Rakowa. Obecnie jest neutralnie między nami i nie są pod żadnym naszym wpływem. Dobrze ktoś powiedział, że to bardziej do was pasuje, bo jesteście pod wpływem Łksu a nie macie żadnej zgody ;)
Dawaj ksywki tych konfidentów i papiery na nich:) a jak nie masz to przestań się błaźnić.Nie będziesz decydował kogo GKS Bełchatów może atakować a kogo nie.A wasz Fan Club jak jest taki niezniszczalny na jaki go kreujecie to przestańcie go wspierać innymi miejscowościami.Bo póki co to jest ukazywane jakby ciągle sami walczyli bez przerwy.Co do Radomszczan,nie wiem czy wiesz ale jeden z tych przerzutów na Raków niejaki O. Mieszkał pod Częstochową i jeździł na Raków po czym przyszedł jego czas przeprowadzki do Radomska i postanowił przerzucić się na Rks po czym po jakimś czasie,znowu przerzucił się na swój pierwszy klub i jak był u nich to im to jakoś nie przeszkadzało a dodatkowo wiem o innych przerzutach w szeregach Radomska i nie zgadniesz z jakiego klubu :) A co do ŁKSu boli was to bardzo i dobrze ma boleć,my nie możemy mieć z nikim kontaktów ani żadna inna ekipa tylko wielki Widzew może mieć tylko z kim zapragnie.Jeszcze napisz że zostaniemy zaraz ich Fc. Dobrze, że życie realne ma to do siebie, że jest nieprzychylne temu internetowemu.Na tym zakończę tutejszą dyskusje, żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie,to co napiszecie w necie nie zmieni tego co funkcjonuje naprawdę.Bez odbioru.

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blnytutam » 11.11.2022, 05:21

Pique pisze:
11.11.2022, 01:36
Lepiej mieć przerzutów niż jak wy konfidentów w ekipie :)
Wy macie i tych i tamtych.
Widzew to przecież Ludzie Honoru i humoru oczywiście. :) Wywieszacie tę flagę czy jednak wam wstyd i resztki owego honoru wam nie pozwalają?
PS. Jak tam Szajka z Kwidzyna?
Obrazek

grubyw
Posty: 97
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 11.11.2022, 15:31

Mnie to zastanawia czemu się przezucaja na ten słaby Widzew w Bełchatowie czasem nie jest tak że do silnych bardziej ciągnie nie do tych słabych? Co do konfidentów pająki Nosale i inne grzbiety czy jest sens się tu przekomarzać co to da ta scena upada i tyle. Sami się Seacie że RKS ma kontakty z Widzewem a później pierdolicie że ma boleć że wy macie z łks śmieszni jesteście i tyle widocznie was też ma bolec

factoryproject
Posty: 308
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: factoryproject » 11.11.2022, 15:44

No napisze w końcu ktoś rzeczowo jak to wygląda w Bełchatowie ?
Bo z tego bełkotu i przekomarzań to ciężko coś zrozumieć...

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 11.11.2022, 19:01

blnytutam pisze:
11.11.2022, 05:21
Pique pisze:
11.11.2022, 01:36
Lepiej mieć przerzutów niż jak wy konfidentów w ekipie :)
Wy macie i tych i tamtych.
Widzew to przecież Ludzie Honoru i humoru oczywiście. :) Wywieszacie tę flagę czy jednak wam wstyd i resztki owego honoru wam nie pozwalają?
PS. Jak tam Szajka z Kwidzyna?
Tak? To wskaż tych konfidentów. A co do przeciepów to pilnuj swoich z Sochaczewa.
Flagę wieszamy, była w Zabrzu z nami.
Szajka Kwidzyn ma się dobrze, dzięki nim takie coś jak legijny Kwidzyn ledwo zipie. :)

Co do typa z Gks to taki bełkot, że szkoda odpowiadać. Krótko mówiąc nasz fan club nie możemy wspierać, z RKS nie możemy żyć neutralnie, ale jak oni żyją dobrze z Łksem czy mają wsparcie to nas to boli :D a przerzutów było więcej niż niejaki O.

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 11.11.2022, 19:38

grubyw pisze:
11.11.2022, 15:31
Mnie to zastanawia czemu się przezucaja na ten słaby Widzew w Bełchatowie czasem nie jest tak że do silnych bardziej ciągnie nie do tych słabych? Co do konfidentów pająki Nosale i inne grzbiety czy jest sens się tu przekomarzać co to da ta scena upada i tyle. Sami się Seacie że RKS ma kontakty z Widzewem a później pierdolicie że ma boleć że wy macie z łks śmieszni jesteście i tyle widocznie was też ma bolec
Nie pamiętam okresu ale chyba to było że dwa lata temu GKS twierdził ze tak na prawdę to FCB już nie ma praktycznie. A te kilka osób kitra się na środkowej klatce bloku aby móc uciec w razie czego nagle po dość długim czasie dochodzi do starcia i FCB wygrywa? Gdzieś kiedyś ktoś pisał że wystarczyło żeby kilka osób wróciło na stałe do Polski i pociągnęlo resztę ale jaka prawda nie wiem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 494 gości