Piro Shop

Dozol i kibice.net

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

wszystkowiedzacy

Dozol i kibice.net

Post autor: wszystkowiedzacy » 08.11.2020, 20:11

Niebawem powstanie normalne forum kibicowskie,bez reklam i tego calego jszczocha dozola,ip mazowieckiego bedzie zablokowane,nikt nie bedzie cenzurowal,ani sluchal tych stolcowych wypowiedzi...cdn

Piro Shop

Ardian

Re: Dozol i kibice.net

Post autor: Ardian » 09.11.2020, 20:21

Ale by było, gdyby okazało się, że już od dawna istnieje jakieś inne forum...

2DZ

Post autor: 2DZ » 09.11.2020, 21:55

wszystkowiedzacy pisze:
08.11.2020, 20:11
Niebawem powstanie normalne forum kibicowskie, bez reklam i tego calego jszczocha i dozola, ip z mazowieckiego bedzie zablokowane, nikt nie bedzie cenzurowal ani sluchal tych stolcowych wypowiedzi ... cdn.
Nie dublujcie tematów, milicjantki, bo ktoś w końcu naprawdę wysunie moją kandydaturę na ... 'admina' forum "kibice.net". ;)

viewtopic.php?f=1&t=35687

Ardian pisze:
09.11.2020, 20:21
Ale by było, gdyby okazało się, że już od dawna istnieje jakieś inne forum ...
Istnieje co najmniej kilka waszych forów, nawet jedno było reklamowane niedawno przez "gÓwNO" wybiórcze i pISmAKo-funkcjonariusza. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D
https://images89.fotosik.pl/428/e761da298b795666gen.jpg

490

Post autor: 490 » 09.11.2020, 22:19

No i super. Dozol ma temat, w którym może się wyszaleć :)
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

2DZ

Post autor: 2DZ » 09.11.2020, 22:40

490 pisze:
09.11.2020, 22:19
No i super. Dozol ma temat, w którym może się wyszaleć :)
Przecież to nie ja zakładam kolejne, poświęcone sobie tematy [autor(ka) z 'eRTeeSu' wcześniejszego 'topiku' tak się (za)wstydził(a), że usunął/ęła konto ze swoim wprowadzającym "postem"], milicjantko o numerze służbowym 490. ;) :) :D

wszystkowiedzacy

Post autor: wszystkowiedzacy » 12.12.2020, 20:09

Bosman/Legia,Uszol/Lech,Rybak/Arka,Szamotul/Lechia,Groszek/Motor,Sabra/Cracovia,Smiechu/Zawisza,Glowa/Bron Radom,Marek/Wisla,Krystian/Jastrzebie,Skwarek/Hutnik,Lysy/Baltyk,itd itd...mozna by bylo wymieniac i wymieniac(te ksywy zna chyba kazdy kibic w Polsce),ale do czego zmierzam,pomijajac dalsze losy wielu "legend" polskiej sceny kibicowskiej,tego nie mnie oceniac i wiadomo,ze bywalo roznie,ale...co ich wszystkich laczy? To,ze obecnie sa mniej wiecej w tym samym wieku co pseudogwiazda tego zjebanego forum,zDeZelowana dyzia...czy ktos z tych i wielu innych zasluzonych osob tu sie wypowiada czy w ogole czyta co tu sie wypierdala,no raczej nie,co trzeba miec w glowie,zeby na anonimowym forum prowadzic dyskusje z malolatami,wielokontowcami itp...majac tyle lat na karku,i tyle niby doswiadczen na scenie,i jeszcze ten jego smieszkowy/grypsujacy haha internetowy jezyk,przeciez to tylko swiadczy o tym,ze nadajesz sie na tworki,chociaz watpie,ze i to pomoze..J D M...krakowski skrot haha

wszystkowiedzacy

Post autor: wszystkowiedzacy » 12.12.2020, 20:23

I mam jeszcze jedno pytanie,nawet dwa...chyba to nie jestes jakas tajemnica i mozna w sumie anonimowo na nie odp...takie weryfikujace twoje kozaczenie na kazdy temat...
Czy ty masz kobiete,dziewczyne,konkubine,zone? Moze nawet swoja rodzine,dzieci...? I drugie...siedziales kiedys? Chociaz jakas smieszna 3 miesieczna sankcje,czy tylko raz czy dwa byles na dolku i dostawales za komuny pare razy w******* palka i do domu z placzem?

wszystkowiedzacy

Post autor: wszystkowiedzacy » 12.12.2020, 20:39

Nie bede zakladal nowego tematu, normalne forum powinno ruszyc do miesiaca,max poczatek lutego,trzeba bedzie zainstalowac vpn,bo strona bedzie dzialac na zagranicznym ip, bez reklam,bez multikont,na ta chwile jest poinformowanych 25-30 ekip,same kumate osoby,zero ublizania,zero pajacowania,adminami beda narazie 4 osoby,kibic Pogoni Szczecin,Odry Opole,Zawiszy i kibic Cracovii bedacy na dalekiej emigracjii,ale bedacy na biezaco ze wszystkim,poki co mamy kontakt do 50-60 osob z calej Polski,ktorzy beda weryfikowac nowych uzytkownikow,max 5 osob z jednej ekipy,zakaz maja Legia,Polonia,Radomiak i wszystkie podwarszawskie i prolegijne ekipy,pewnie sie ktos przedostanie,ale od razu bedzie banowany... Takze mamy nadzieje,ze wreszcie pogadamy na poziomie,a dozol i cala reszta jego adiutantow i fanow pozostana na tym zacnym forum...i niech sie bawia w najlepsze,do uslyszenia w styczniu, Wesolych Swiat juz teraz,bo znikam do stycznia,j**** dozolke:)

Janusz kwiatek

Post autor: Janusz kwiatek » 13.12.2020, 09:44

Dozo doczekał sie nawet swojego tematu.. dla mnie sprawa jest prosta, skoro typ siedzi na forum po kilkanaście godzin dziennie, udziela sie w każdym temacie, pruje sie prawie do każdego, umawia sie przez neta na walkę pod makiem.. to albo ma z tego kasę, albo jest chory psychicznie.

23 cm w zwisie

Post autor: 23 cm w zwisie » 13.12.2020, 15:32

Janusz kwiatek pisze:
13.12.2020, 09:44
Dozo doczekał sie nawet swojego tematu.. dla mnie sprawa jest prosta, skoro typ siedzi na forum po kilkanaście godzin dziennie, udziela sie w każdym temacie, pruje sie prawie do każdego, umawia sie przez neta na walkę pod makiem.. to albo ma z tego kasę, albo jest chory psychicznie.
Nie inaczej :) Ja bym obstawiał i jedno i drugie w jego przypadku :)

Popeyee

Post autor: Popeyee » 13.12.2020, 16:05

23 cm w zwisie pisze:
13.12.2020, 15:32
Janusz kwiatek pisze:
Nie inaczej :) Ja bym obstawiał i jedno i drugie w jego przypadku :)
Jak dozol jest z Legii a foxx kiedyś napisał że z Legii tu nikt nie wypowiada.Zresztą Foxx nigdy go nie upominał o nic praktycznie ;)
Good Night Left Side

Foxx

Post autor: Foxx » 13.12.2020, 16:19

Sprostowanko - nikt poza mną nie wypowiada się w imieniu ekipy. I tak też jest :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

2DZ

Post autor: 2DZ » 13.12.2020, 17:00

gównojedząca pisze:
12.12.2020, 20:09
Bosman/Legia, Uszol/Lech, Rybak/Arka, Szamot(ul?!)/Lechia, Groszek/Motor, Sabra/Cracovia, Śmiechu/Zawisza, Głowa/Broń, Marek/Wisła, Krystian/Jastrzębie, Skwarek/Hutnik, Łysy/Bałtyk itd. itd. ..., można by bylo wymieniać i wymieniać (te ksywy zna chyba każdy kibic w Polsce), ale do czego zmierzam, pomijając dalsze losy wielu "legend" polskiej sceny kibicowskiej, tego nie mnie oceniac i wiadomo, ze bywało różnie, ale ... co ich wszystkich łaczy? To, że obecnie są mniej wiecej w tym samym wieku, co gwiazda tego zjebanego forum, dobrze zorientowany DoZo ... czy ktoś z tych i wielu innych zasłużonych osób tu się wypowiada, czy w ogóle czyta, co tu sie odpierdala, no raczej nie, co trzeba mieć w głowie, żeby na anonimowym forum prowadzić dyskusje z malolatami, wielukontowcami itp. ... mając tyle lat na karku i tyle doswiadczeń na scenie, i jeszcze ten jego śmieszkowy/grę psujący, haha internetowy język, przecież to tylko świadczy o tym, że nadaję się do Tworek, chociaż watpię, że i to pomoże ...
pozdrawia JebanyDoMordy, krakowski skunks, haha
Weź na siebie uważaj, to zakrawa na obsesję i może się skończyć e-samobójstwem, jak w przypadku 'kibo7a' 'eRTeeSu', który założył poprzedni temat mi zadedykowany. ;)

23 cm zwis pisze:
13.12.2020, 15:32
janusz batKo pisze:
Dozo drugi raz doczekał sie nawet swojego tematu ..., dla mnie sprawa jest prosta, skoro typ siedzi na forum po kilka godzin dziennie, udziela się raptem w kilku(nastu) tematach, a prują się do niego prawie w każdym, więc umówił się przez neta na walkę pod makiem..., to albo ma z tego kasę, albo jest chory psychicznie.
Nie inaczej. :) Ja bym obstawiał i jedno i drugie w jego przypadku. :)
Te dwie opcje się raczej wykluczają. :)

FOXX pisze:
13.12.2020, 16:19
Sprostowanko: Nikt poza mną nie wypowiada się w imieniu ekipy. I tak też jest :)
Jeszcze by tego brakowało, żebym zaczął Cię upominać, prawda? :D

ZW1957

Post autor: ZW1957 » 13.12.2020, 20:46

wszystkowiedzacy pisze:
12.12.2020, 20:39
Nie bede zakladal nowego tematu, normalne forum powinno ruszyc do miesiaca,max poczatek lutego,trzeba bedzie zainstalowac vpn,bo strona bedzie dzialac na zagranicznym ip, bez reklam,bez multikont,na ta chwile jest poinformowanych 25-30 ekip,same kumate osoby,zero ublizania,zero pajacowania,adminami beda narazie 4 osoby,kibic Pogoni Szczecin,Odry Opole,Zawiszy i kibic Cracovii bedacy na dalekiej emigracjii,ale bedacy na biezaco ze wszystkim,poki co mamy kontakt do 50-60 osob z calej Polski,ktorzy beda weryfikowac nowych uzytkownikow,max 5 osob z jednej ekipy,zakaz maja Legia,Polonia,Radomiak i wszystkie podwarszawskie i prolegijne ekipy,pewnie sie ktos przedostanie,ale od razu bedzie banowany... Takze mamy nadzieje,ze wreszcie pogadamy na poziomie,a dozol i cala reszta jego adiutantow i fanow pozostana na tym zacnym forum...i niech sie bawia w najlepsze,do uslyszenia w styczniu, Wesolych Swiat juz teraz,bo znikam do stycznia,j**** dozolke:)
Idea słuszna, bo forum pod ofensywą dozownika to jedno wielkie bagno, tylko po co pisać o tym w internecie skoro 30 ekip już o tym wie? :) Reszta dowiedziałaby się od swoich zgód/układów/kontaktów.
Foxx pisze:
13.12.2020, 16:19
Sprostowanko - nikt poza mną nie wypowiada się w imieniu ekipy. I tak też jest :)
Ahhh jak to wszystko szybko ewoluuje :) Pierw nikt poza tobą nie wypowiadał się na tematy Legijne, potem dołączył jestesmywaszastolica a teraz dozownik wiedzie prym. No ale ok, sprawy Legijne to już tylko sprawy ekipy. Odbanujesz teraz osoby od Was, które powiedziały, że są za Legią i dostały bana, bo nikt poza tobą nie może pisać o Legii?
Obrazek

Foxx

Post autor: Foxx » 13.12.2020, 22:22

ZW1957 pisze:
13.12.2020, 20:46
Ahhh jak to wszystko szybko ewoluuje :) Pierw nikt poza tobą nie wypowiadał się na tematy Legijne, potem dołączył jestesmywaszastolica a teraz dozownik wiedzie prym. No ale ok, sprawy Legijne to już tylko sprawy ekipy. Odbanujesz teraz osoby od Was, które powiedziały, że są za Legią i dostały bana, bo nikt poza tobą nie może pisać o Legii?
Obawiam się, że oszczędnie gospodarujesz prawdą :) Zbanowani próbowali komentować bieżące lub wcześniejsze sytuacje jako Legia. Nikt się "później" nie pojawił. Motywy z problemem z ogarnięciem różnicy między pisaniem "jako kibic Legii", a w "w imieniu Legii" naprawdę mnie nie dotyczą.

Na tematy legijne od zawsze na k.net wypowiadali się różni użytkownicy od nas. Nigdy w imieniu ekipy.
A co tam w komentarzach na Onecie?

2DZ

Post autor: 2DZ » 14.12.2020, 12:10

ZW1957 pisze:
wszystkowiedzący pisze:
12.12.2020, 20:39
Nie będę zakładał nowego tematu, normalne forum powinno ruszyć do miesiąca, max początek lutego, trzeba było kupić pegasusa, bo strona będzie działać na policyjnym IP, bez reklam, bez multikont, na tą chwilę jest poinformowanych 25-30 band ["w(q)rwe' koMpany itd.] i same kumate osoby z resortu, zero ubliżania im, dużo pucowania, adminami będą na razie 4 osoby, fan z KSP, Sandecji i kibic Cracovii będący funkcyjnym za murami, ale będący na bieżaco ze wszystkim, póki co mamy kontakt do 50-60 konfitur z całej Polski, które będą weryfikować nowych użytkowników, max 5 osob z jednej grupy spottersów, zakaz tam mają Legia, Radomiak itp. tzn. wszystkie podwarszawskie i prolegijne ekipy, pewnie się ktoś przedostanie, ale od razu będzie banowany ... Także mamy nadzieję, że wreszcie pogadamy na poziomie, a dozo i cała reszta kibiców pozostanie na tym zacnym "komenda.net" ... i niech się bawią w najlepsze, do usłyszenia w styczniu, wesołych świat chanuki, bo znikam do stycznia, je6ać kibolke! :)
Idea słuszna, bo forum pod ofensywą dozo to jedno, wielkie, kibicowskie bagno, tylko po co pisać o tym w internecie, skoro 30 ekip już o tym wie? :) Reszta dowiedziałaby się od swoich zgód/układów/kontaktów.

[...]

(...)
https://m.facebook.com/internetoweforumpolicyjne/

[link]

[link]

FOXX pisze:
13.12.2020, 22:22
ZW1957 pisze:
[...]

(...)
Obawiam się, że oszczędnie gospodarujesz prawdą. :) Zbanowani próbowali komentować bieżące lub wcześniejsze sytuacje jako Legia. Nikt się "później" nie pojawił. Motywy z problemem w ogarnięciu różnicy między pisaniem "jako kibic Legii", a w "w imieniu Legii" naprawdę mnie nie dotyczą.

Na tematy legijne od zawsze na k.net wypowiadali się różni użytkownicy od nas. Nigdy w imieniu ekipy.
Ty to masz zdrowie pisać gamoniom po raz enty "oczywistą oczywistość", zamiast odsyłać 'f7imonów' do Twoich poprzednich komentarzy ... :(

wszystkowiedzacy

Post autor: wszystkowiedzacy » 16.12.2020, 22:33

2DZ pisze:
13.12.2020, 17:00
gównojedząca pisze:
Bosman/Legia, Uszol/Lech, Rybak/Arka, Szamot(ul?!)/Lechia, Groszek/Motor, Sabra/Cracovia, Śmiechu/Zawisza, Głowa/Broń, Marek/Wisła, Krystian/Jastrzębie, Skwarek/Hutnik, Łysy/Bałtyk itd. itd. ..., można by bylo wymieniać i wymieniać (te ksywy zna chyba każdy kibic w Polsce), ale do czego zmierzam, pomijając dalsze losy wielu "legend" polskiej sceny kibicowskiej, tego nie mnie oceniac i wiadomo, ze bywało różnie, ale ... co ich wszystkich łaczy? To, że obecnie są mniej wiecej w tym samym wieku, co gwiazda tego zjebanego forum, dobrze zorientowany DoZo ... czy ktoś z tych i wielu innych zasłużonych osób tu się wypowiada, czy w ogóle czyta, co tu sie odpierdala, no raczej nie, co trzeba mieć w głowie, żeby na anonimowym forum prowadzić dyskusje z malolatami, wielukontowcami itp. ... mając tyle lat na karku i tyle doswiadczeń na scenie, i jeszcze ten jego śmieszkowy/grę psujący, haha internetowy język, przecież to tylko świadczy o tym, że nadaję się do Tworek, chociaż watpię, że i to pomoże ...
Weź na siebie uważaj, to zakrawa na obsesję i może się skończyć e-samobójstwem, jak w przypadku 'kibo7a' 'eRTeeSu', który założył poprzedni temat mi zadedykowany. ;)

Uwazac nie musze,bo raz,ze nie mam "nic na sumieniu",a dwa,ze "my nie chcemy sie nikogo bac"...zabrzmialo troche jak grozba,ale wASZE wARSZAWSKIE grozby sa tyle warte co kopanie lezacego na srodku murawy,w KRK maja noze i maczety,i sie kroja,a wY gangestrzy w wWA chcielibiscie postrzegani jako ostrzaki z ostra...tylko kto mialby odwage ja uzyc w dzisiejszych czasach...wiec jednak maczety,gaz i noze robia robote...no chyba,ze honor,"zasady",sport,boks,mma,to sorry,nie te czasy i nie moj klimat

2DZ

Post autor: 2DZ » 16.12.2020, 23:30

wszystkojedzacy pisze:
16.12.2020, 22:33
2DZ pisze:
wszystkojedzacy pisze:
Bosman/Legia, Uszol/Lech, Rybak/Arka, Szamot(ul?!)/Lechia, Groszek/Motor, Sabra/Cracovia, Śmiechu/Zawisza, Głowa/Broń, Marek/Wisła, Krystian/Jastrzębie, Skwarek/Hutnik, Łysy/Bałtyk itd. itd. ..., można by bylo wymieniać i wymieniać (te ksywy zna chyba każdy kibic w Polsce), ale do czego zmierzam, pomijając dalsze losy wielu "legend" polskiej sceny kibicowskiej, tego nie mnie oceniac i wiadomo, ze bywało różnie, ale ... co ich wszystkich łaczy? To, że obecnie są mniej wiecej w tym samym wieku, co gwiazda tego zjebanego forum, dobrze zorientowany DoZo ... czy ktoś z tych i wielu innych zasłużonych osób tu się wypowiada, czy w ogóle czyta, co tu sie odpierdala, no raczej nie, co trzeba mieć w głowie, żeby na anonimowym forum prowadzić dyskusje z malolatami, wielukontowcami itp. ... mając tyle lat na karku i tyle doswiadczeń na scenie, i jeszcze ten jego śmieszkowy / grę psujący, haha, internetowy język, przecież to tylko świadczy o tym, że nadaję się do Tworek, chociaż watpię, że i to pomoże ...
pozdrawia JebanyDoMordy, krakowski skunks
, haha.
Weź na siebie uważaj, to zakrawa na obsesję i może skończyć e-samobójstwem, jak w przypadku 'kibo7a' 'eRTeeSu', który założył poprzedni temat mi zadedykowany. ;)
Uważać nie muszę, bo raz, nie mam "nic na sumieniu", a dwa, że "my nie chcemy sie nikogo bać" ..., zabrzmiało trochę jak groźba, ale WASZE WARSZAWSKIE groźby są tyle warte, co skopanie mnie leżacego w rowie, w KRK mają noże i maczety, i się kroją, a Wy gangestrzy w W-wy chcielibyście być postrzegani, jako ostrzaki z ostrą bronią ..., tylko kto miałby odwagę jej użyć w dzisiejszych czasach ..., więc jednak maczety, gaz i noże robią robotę jak wsh ..., no chyba, że honor, zasady, sport, boks, MMA, to sorry, nie te czasy i nie mój klimat.
W szpitalu Babińskiego macie już styczeń? :)

ffp

Post autor: ffp » 16.12.2020, 23:37

wszystkowiedzacy pisze:
Bosman/Legia,Uszol/Lech,Rybak/Arka,Szamotul/Lechia,Groszek/Motor,Sabra/Cracovia,Smiechu/Zawisza,Glowa/Bron Radom,Marek/Wisla,Krystian/Jastrzebie,Skwarek/Hutnik,Lysy/Baltyk,itd itd...
Jako kibic Broni Radom z dwojga złego to już wole poczytać Dozola niż głowę, a z tym stawianiem głowy (pawla) na równi z Rybakiem, Uszolem, Sabrą itd. to nieźle odleciałeś :)
Obrazek

Tosiek

Post autor: Tosiek » 17.12.2020, 00:51

wszystkowiedzacy,na jakich zasadach bedzie przebiegala rekrutacja na tym nowym forum?Do kogo można się zgłaszać w tej sprawie?
Jeszcze nie zgred juz nie malolat...

laputadelcapitol

Post autor: laputadelcapitol » 19.12.2020, 22:27

Tosiek pisze:
17.12.2020, 00:51
wszystkowiedzacy,na jakich zasadach bedzie przebiegala rekrutacja na tym nowym forum?Do kogo można się zgłaszać w tej sprawie?
Do dzielnicowego spróbuj.
🥱
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

2DZ

Post autor: 2DZ » 21.12.2020, 11:30

2DZ pisze:
09.11.2020, 21:55
wszystkowiedzacy pisze:
08.11.2020, 20:11
Niebawem powstanie normalne forum kibicowskie, bez reklam i tego calego jszczocha i dozola, ip z mazowieckiego bedzie zablokowane, nikt nie bedzie cenzurowal ani sluchal mych stolcowych wypowiedzi ... cdn.
Nie dublujcie tematów, milicjantki, bo ktoś w końcu naprawdę wysunie moją kandydaturę na ... 'admina' forum "kibice.net". ;)

viewtopic.php?f=1&t=35687

[...]

(...)

:D
wszystkowiedzacy pisze:
16.12.2020, 22:33
2DZ pisze:
gównojedząca pisze:
Uważać nie muszę, bo raz, nie mam "nic na sumieniu", a dwa, że "my nie chcemy sie nikogo bać" ..., zabrzmiało trochę jak groźba, ale WASZE WARSZAWSKIE groźby są tyle warte, co skopanie mnie leżacego w rowie, w KRK mają noże i maczety, i się kroją, a Wy gangestrzy w W-wy chcielibyście być postrzegani, jako ostrzaki z ostrą bronią ..., tylko kto miałby odwagę jej użyć w dzisiejszych czasach ..., więc jednak maczety, gaz i noże robią robotę jak wsh ..., no chyba, że honor, zasady, sport, boks, MMA, to sorry, nie te czasy i nie mój klimat.
ffp pisze:
16.12.2020, 23:37
wszystkowiedzacy pisze:
Bosman/Legia, Uszol/Lech, Rybak/Arka, Szamot(ul?)/Lechia, Groszek/Motor, Sabra/Cracovia, Smiechu/Zawisza, Glowa/Bron, Marek/Wisla, Krystian/Jastrzebie, Skwarek/Hutnik, Lysy/Baltyk, itd. itd. ...
Jako kibic Broni Radom z dwojga złego to już wole poczytać Dozola niż głowę, a z tym stawianiem głowy (pawła) na równi z Rybakiem, Uszolem, Sabrą itd. to nieźle odleciałeś. :)
Jestem ciekaw, czy na nowym, "zakonspirowanyM" forum pojawi się następny, podobny temat dot. "DoZo" autorstwa np. fana niebieskiCh, a później ko7ejne - elanowca i pozostałych widzewskich 'qrev' z bandy 'w(q)rwe'. :)

Obrazek

Nie mam nic na przeciwko, oby tylko te użytkowniczki zniknęły z ogólnodostępnych forów tak, jak to miało miejsce w przypadku prekursora/ów reklamowania mnie w sieci tzn. 'eRTeeSiackiego' ormowca/duetu, podpisującego się jako "jarek(S.+)marek(H.)". ;)

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 21.12.2020, 18:40

No i dzielnicowy się odezwał.

2DZ

Post autor: 2DZ » 25.12.2020, 10:35

Jeśli "wszystko wiedzący" wiślak złożył już życzenia chanukowe 'eRTeeSiackiemu' cH(A)MIKowi666 etc., do którego odezwał się dzielnicowy ws. zaproszenia dla uRY/tOŚKA itp. na konfidenckie forum internetowe, to ja powinienem przesłać swoje WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkim współwyzawcom (zwłaszcza Tym Braciom po drugiej stronie muru).

Obrazek

Tosiek

Post autor: Tosiek » 25.12.2020, 16:21

Przecież to nowe forum bez Dozo nie będzie miało klimatu.Ja jednak byłbym za tym żeby wysłać mu zaproszenie.
Jeszcze nie zgred juz nie malolat...

Chomik666

Post autor: Chomik666 » 25.12.2020, 19:10

i jeszcze wystartował ze zdjęciem z dwoma psami :) Ach ten legijny humor.

2DZ

Post autor: 2DZ » 25.12.2020, 21:50

kiŁa ku7asa pisze:
25.12.2020, 11:27
Już się wybudziłeś z kilkudniowej drzemki??? To idź spać dalej.
Obrazek
Starałem się nie dręczyć widzewiaków w czasie święta śWiateŁ, więc niech 'eRTeeSiaki' teraz uszanują Święta rzymskokatolickie. ;)

glwtrcd

Post autor: glwtrcd » 26.12.2020, 17:12

Tak se pomyslalem ze jak jest sylwestra u kaczora ,to moze my zrobimy wtym roku tez u dozolcwelka sylwka.
Mysle ze duzo ludzi przywitalo by znim nowy rok.
Tylko moze byc problem bo jest szansa ze on o 19 przypierdoli dzemke jak to nakazal nam nasz kochany rzad

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 26.12.2020, 18:01

Sylwester w tym roku u dozola jest ?
Dozo no to dawaj adres pod jakim mamy się wszyscy zjawić. Czy może mamy się stawić pod McDonaldem na Puławskiej, a ty nas stamtąd odbierzesz ? :D

A może boisz się tabunów rozwścieczonych i żądnych krwi kiboli młodej Elany którzy r******** by ci mieszkanie ?

2DZ

Post autor: 2DZ » 27.12.2020, 15:00

gi7wtrcd pisze:
26.12.2020, 17:12
Tak se pomyslalam ze jak jest sylwester u kaczora, to moze zrobimy w tym roku tez duzo halasu u cwe7a margota czyli after po sylwku.
Mysle ze duzo pedzi przywitaloby z nim nowy rok.
Tylko moze byc problem bo jest szansa ze on o godz. 19:00 przypierdoli dżem jak to nakazal nam nasz kochany rzad.
jeSSica bie7 pisze:
26.12.2020, 18:01
Sylwester w tym roku u dozola jest?
Dozo, no to dawaj adres pod jakim mamy się wszyscy zjawić. Czy może mamy się stawić pod McDonaldem na Puławskiej, a ty nas stamtąd odbierzesz? :D

A może boisz się tabunów rozwścieczonych i żądnych krwi kiboli z młodej Elany, którzy rozje6ali by ci się na mnie w twoim mieszkaniu?
Jeśli potwierdzi się kupiona przeze mnie od policji informacja, że tutejsza widzewiaczka (chwaliła się kiedyś 'gruppen-patry' z 'kacapami', tu wspomina stratę cnoty w trakcie 'gang-bang' z "mE" ;), co by chciała być atrakcyjna niczym żydowska sexbomba, ale wygląda jak reszta łodzianek, to zuzanna łANIA madej, a gI7ÓWA chciałaby z zastąpić w "trójkącie" przy boku mARGOTa maję lU(lEK) gaszyńską (występująca na forum jako cH(A)MIK666 itp. także..., a jakże, z 'litzmannstadt' :), to sugeruję skorzystać pierwszej opcji, co może skutkować wyleczeniem prezesa z (krypto)pederastii. :D

2DZ

Post autor: 2DZ » 27.12.2020, 15:00

gi7wtrcd pisze:
Tak se pomyslalam ze jak jest sylwester u kaczora, to moze zrobimy w tym roku tez duzo halasu u cwe7a margota czyli after po sylwku.
Tylko moze byc problem bo jest szansa ze on o godz. 19:00 przypierdoli dżem jak to nakazal nam nasz kochany rzad.
jeSSica bie7 pisze:
Dozo, no to dawaj adres pod jakim mamy się wszyscy zjawić. Czy może mamy się stawić pod McDonaldem na Puławskiej, a ty nas stamtąd odbierzesz? :D

A może boisz się tabunów rozwścieczonych i żądnych krwi kiboli z młodej Elany, którzy rozje6ali by ci się na mnie w twoim mieszkaniu?
Jeśli potwierdzi się kupiona przeze mnie od policji informacja, że tutejsza widzewiaczka (chwaliła się kiedyś 'gruppen-patry' z 'kacapami', tu wspomina stratę cnoty w trakcie 'gang-bang' z "mE" ;), co by chciała być atrakcyjna niczym żydowska sexbomba, ale wygląda jak reszta łodzianek, to zuzanna łANIA madej, a gI7ÓWA chciałaby z zastąpić w "trójkącie" przy boku mARGOTa maję lU(lEK) gaszyńską (występująca na forum jako cH(A)MIK666 itp. także..., a jakże, z 'litzmannstadt' :), to sugeruję skorzystać pierwszej opcji, co może skutkować wyleczeniem prezesa z (krypto)pederastii. :D

glwtrcd

Post autor: glwtrcd » 27.12.2020, 15:03

Coty p********* obsrancu

2DZ

Post autor: 2DZ » 27.12.2020, 15:20

kiŁa ku7asa pisze:
27.12.2020, 15:10
Dozo, ja będę robiła u siebie Sylwestra i zaproszę swojego jedynego i najlepszego kolegę - Haniora.
Będziemy pić szampana, wspominać stare, dobre czasy, jak to było przaśnie składać zeznania obciążające i wysyłać za kratki niewinnych kiboli.
A o północy zaczniemy się ze sobą namiętnie kochać i śpiewać "czerwona butelka w okopconym kółeczku się mieni". :D
Zaproście gI7ÓWĘ z 'torcidy', będzie miała po drodze z 'hanysowa' na 'squot' do mARGOTa. :)

wszystkowiedzacy

Post autor: wszystkowiedzacy » 27.12.2020, 17:34

[/quote]

"kupiona przeze mnie od policji informacja"
Wyjasnionr wszystko raz na zawsze...

2DZ

Post autor: 2DZ » 27.12.2020, 17:50

gówno-wiedząca pisze:
27.12.2020, 17:34
2DZ pisze:
27.12.2020, 15:00
gi7wtrcd pisze:
jeSSica bie7 pisze:

"kupiona przeze mnie od policji informacja"
Wyjaśnione wszystko raz na zawsze ...
To zabawne, że fankę '(gie-)TeeSu' oburza korumpowanie "psów", a nie przeszkadza ci podanie personaliów twoich przyjaciółek z drugiego 'skurWiałego' toWarzystWa. :D

2DZ

Post autor: 2DZ » 27.12.2020, 19:45

kiŁa ku7asa pisze:
27.12.2020, 18:18
Dozo, nie podskakuj już, bo znowu gilwicka torcida do ciebie przyjedzie i będziesz musiał ją po kanałach szukać.
Zamiast jak mężczyzna przyjść do ciebie na pięści się bić, to "glwtrcd" wolała zasrać se majtki i iść w kiblu McDonalda na drzemkę. :)
A 'kurty Calvina Clawna' sobie wtedy nie ubrudziła? ;)

Kostakurta

Post autor: Kostakurta » 27.12.2020, 23:54

dyzia doczekała się swojego tematu więc niech się tu produkuje do woli a inne wątki zostawi w spokoju.

2DZ

Post autor: 2DZ » 28.12.2020, 09:40

glizdaWtorcidzie pisze:
09.12.2020, 15:05
Mieszkasz ponoć tam kurcze i nie wiesz, gdzie są centra na Puławskiej? Sam chciałeś na tej ulicy. Zgodnie tam jestem, czarna Kurta Calvin Clavina.
(...)
kosherKurta pisze:
27.12.2020, 23:54
glizda doczekała się swojego tematu, więc niech się tu produkuje do woli, a inne wątki zostawi w spokoju.
I antycypacja g7IZDY:
glwtrcd pisze:
27.12.2020, 15:03
Co ty pierzesz, obsrańcu.
Niniejszym wyrażam zgodę, aby ten temat przekonwertować na wątek "największy forumowy kretyn '2020". :)

UrzadSkarbowy

Post autor: UrzadSkarbowy » 28.12.2020, 10:54

Miło że nazwałeś się "największy forumowy kretyn 2020", ale nazwa tematu powinna raczej być "Hanior ze Stolicy vel dozol - największa wpadka Legii w historii klubu".
Mogą obić Ci mordę, za to honor żyje ciągle!

2DZ

Post autor: 2DZ » 28.12.2020, 11:40

kosherBródka pisze:
28.12.2020, 10:53
Natomiast ja rezerwuję dla siebie tytuł największego obsrańca 2020 roku. Myślę, że każdy się z tym zgodzi. Nie dziękuję warszawskim pomysłodawcom. :)
urzędniczka-skarbówki pisze:
28.12.2020, 10:54
Miło się nazwywać "największym forumowym kretynem '2020", ale nazwa tematu powinna raczej być "Hanior ze stolicy vel widzewski przerzut - największa wpadka Legii w historii klubu".
Same zgłosiły swoje kantydatury fanki dwóch łodzkich klubów, a czy są jakieś inne do "wyróżnienia"? ;) :) :D

ODPOWIEDZ