Strajki w kraju

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Aaabbb2323 » 31.10.2020, 00:36

ProudOfPoland pisze:
31.10.2020, 00:32
FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:25
KumatyParadygmaty pisze:
31.10.2020, 00:18


Chłopie, mamy Ci pokazać zdjęcia blach z Niemiec jakimi autami przyjechali? Ty jesteś głupi, czy tylko takiego udajesz?

Miały być posiłki z Niemiec i były, przecież wiadomo, że brudasy nie będą się tym chwalić, bo nie ma czym. Sami by nie dali rady dzisiaj na mieście bez bratniej pomocy.
Weź się nie ośmieszaj. Zwykli ludzie, w połączeniu z jakimiś młodym persami Was pogonili i tyle. Tak, ku*** przyjechała srantifa z całą swoją koalicją europesjka. j***** propagandziści. Wstyd się przyznać do tego, że się nie jest pępkiem świata? Zejdźcie na ziemię. Ogromna większość Polaków popiera protesty, więc c**** możecie zrobić.
Byłeś kmiocie jeden na mieście? Nie, to się ku*** nie wypowiadaj, rozkminiaczu sprzed monitora.
Przecież to jakiś brudny trol. Zlewajcie tych pederastów.



FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 31.10.2020, 00:37

No tak tak, kaka boli. Jeszcze napiszcie, że pizgaliście się z piechotą morską, no i starcie na remis, bo ich było x3 razy więcej. Wstyd i tyle. Dalej wychodźcie i róbcie z siebie pośmiewisko naszego kraju.

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Strajki w kraju

Post autor: Adik » 31.10.2020, 00:41

FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:14
Jedzcie jeszcze do Torunia, barykadę i ochronkę robić pod Radio Maryja. Żenada jak c***. Wstyd na całą Polskę! Antifa z Niemiec, ja p*******, i UFO z Kanady...
Legia dostala na pizde, i tłumaczenie się...
Wstyd na całej lini, tak obiektywnie.

Ty serio ciężko jebnięty jakiś jesteś.
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Strajki w kraju

Post autor: magaknor » 31.10.2020, 00:44

Towariszcz Komandir pisze:
31.10.2020, 00:23
Czy naprawdę nikt z was nie dostrzega do czego to wszystko prowadzi? Najpierw prowokacje z bazgraniem po pomnikach i kościołach by wyciągnąć na ulice narodowców no i nie trzeba było długo czekać by Polak napierdalał się z Polakiem. Szkoda że brać kibicowska dała się wmanewrować w tak perfidną ustawkę. Rozegrali to po mistrzowsku a ludzie myślą że o coś walczą i czegoś bronią. Zapamiętajcie że te głupie lewaczki i cioty z lgbt nie są zagrożeniem dla władzy, pokrzyczą j**** pis i tyle, przecież te tępe dzidy nawet nie wiedzą że nic w sprawie aborcji się nie zmieniło. Polacy zamiast wyjść na ulice przeciwko debilnym obostrzeniom i plandemii to napierdalają się między sobą co oczywiście jest na rękę tym wszystkim parchom z Wiejskiej.
Dojdzie do tego że przez to co się dzieje wprowadzą stan wyjątkowy i będziemy już całkiem w d**** tak jak Słowacy i Czesi.
Masz poniekąd rację, ale my jako kibice nie możemy pozwolić na niszczenie naszych narodowych wartości. Nie możemy stać i bacznie się przyglądać jak lefty poniewierają pomniki pamięci ludzi którzy ginęli za ten kraj i w słusznej sprawie. Nawet jesli teraz wezmiemy się za rząd w pierwszej kolejnosci i wygramy to lefty i tak beda robic swoje.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Strajki w kraju

Post autor: ban82 » 31.10.2020, 00:44

Towariszcz Komandir pisze:
31.10.2020, 00:23
Czy naprawdę nikt z was nie dostrzega do czego to wszystko prowadzi? Najpierw prowokacje z bazgraniem po pomnikach i kościołach by wyciągnąć na ulice narodowców no i nie trzeba było długo czekać by Polak napierdalał się z Polakiem. Szkoda że brać kibicowska dała się wmanewrować w tak perfidną ustawkę. Rozegrali to po mistrzowsku a ludzie myślą że o coś walczą i czegoś bronią. Zapamiętajcie że te głupie lewaczki i cioty z lgbt nie są zagrożeniem dla władzy, pokrzyczą j**** pis i tyle, przecież te tępe dzidy nawet nie wiedzą że nic w sprawie aborcji się nie zmieniło. Polacy zamiast wyjść na ulice przeciwko debilnym obostrzeniom i plandemii to napierdalają się między sobą co oczywiście jest na rękę tym wszystkim parchom z Wiejskiej.
Dojdzie do tego że przez to co się dzieje wprowadzą stan wyjątkowy i będziemy już całkiem w d**** tak jak Słowacy i Czesi.
My juz jesteśmy w d**** bo i bez wprowadzenia stanu wyjątkowego wprowadzane są kolejne obostrzenia.

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 31.10.2020, 00:46

zwykły_wyjazdowicz pisze:
31.10.2020, 00:38
jestesmywaszastolica pisze:
31.10.2020, 00:27
zasadniczo to tymi postami o tym kto co i gdzie i zeby jeszcze jakies dowody wklejać pokazujcie tylko jakimi jestescie k****** bez zadnego znaczenie w realnym swiecie
bo akurat info o tym skad i kto przyjechal było dokladne i latalo pomiedzy poszczegolymi ekipami od kilku dni. takze dalej ogladajcie te swoje tvn onety tvp czy c*** kto wie pod co sie brandzlujecie a od tematow kibicowskich trzymajcie sie z daleka

a byl tu jeszcze ciekawy watek o pobitej 'dziewczynie' z Wrocławia, to polecam profil tej dziennikarki z wyborczej
laska pluje wam w twarz od ilus lat a wy pedały mówicie że to od łez
a i jeszcze jedno napisałem wam - ona na was ma wyjebane, bo napierdala w kibiców, a wy akurat z naszym środowiskiem to macie tyle wspólnego że popierdolicie coś na kibicowskim forum i później rwiecie d*** na bajerę o chuliganie
j**** was
Hahaha ty za to ku*** jesteś w c*** kumaty że aż 1060 postów na kibice.net najebałeś :D. Jak byłem w stowarzyszeniu to właśnie tak kręciliśmy takimi lamusami jak ty żeby po mefedron biegały :D.

Teraz rozgrywa was kilka osób z narodowców, albo i służb może którzy specjalnie p******* coś o jakiejś antifie z Niemiec żeby utrzymać szeregi i zrobić dodatkową mobilizacje. Dużo więcej natomiast jest tych, którzy w to wierzą, ale wierzą bo są jebanymi debilami :).

Dziennikarka nie dziennikarka, tak czy siak kobieta. Ja nigdy kobiety nie uderzyłem, widzę że dla ciebie przypierdolić żonie i czy tam matce to nie problem. c*** tam w zasady, później tacy jak ty za majty idą siedzieć i jeszcze grypsują, bo tak obecnie wyglądają 'charakterniacy'.

A do typka wyżej, to nie pytałem o rejestracje, tylko chociaż o zdjęcie powiedzmy 50...albo c***, nie, chociaż ze 20 pokażcie zorganizowanej niemieckiej antify. Ja wiem jak oni wyglądają bo widziałem ich na MN. Ci co napierdalali tego typka z tancerki to zwykli jacyś ludzie byli.]
No widzisz, do ciężkiej patoli nie dotrze i nie dociera, że to była Kobieta. Później co drugi z nich wali konia, albo chodzi za rączkę z jakimś tłustym wielorybem, którego nikt normalny by nie dotknął palcem. Całe szczęście jesteście już na wymarciu, i będziecie musieli się zająć czymś innym w życiu. Jesteście pośmiewiskiem, i nikt nie traktuje już Was z respektem. Nie te czasy, nie Ci ludzie. Brak zasad i honoru na każdej płaszczyźnie, to już jest standard.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: jestesmywaszastolica » 31.10.2020, 00:47

ty pedrylu co ty mi o jakims stowarzyszeniu p*********

niech ci koledzy ze stowarzyszenia, ale ci co ich 'kreciłeś' pokazują zdjęcia

a tą mefką to ty mnie autentycznie zaimponowałeś w tym momencie, nie bałeś się tak chłopie ? łobuzie ty ahhaahah

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Aaabbb2323 » 31.10.2020, 00:48

FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:46
zwykły_wyjazdowicz pisze:
31.10.2020, 00:38
jestesmywaszastolica pisze:
31.10.2020, 00:27
zasadniczo to tymi postami o tym kto co i gdzie i zeby jeszcze jakies dowody wklejać pokazujcie tylko jakimi jestescie k****** bez zadnego znaczenie w realnym swiecie
bo akurat info o tym skad i kto przyjechal było dokladne i latalo pomiedzy poszczegolymi ekipami od kilku dni. takze dalej ogladajcie te swoje tvn onety tvp czy c*** kto wie pod co sie brandzlujecie a od tematow kibicowskich trzymajcie sie z daleka

a byl tu jeszcze ciekawy watek o pobitej 'dziewczynie' z Wrocławia, to polecam profil tej dziennikarki z wyborczej
laska pluje wam w twarz od ilus lat a wy pedały mówicie że to od łez
a i jeszcze jedno napisałem wam - ona na was ma wyjebane, bo napierdala w kibiców, a wy akurat z naszym środowiskiem to macie tyle wspólnego że popierdolicie coś na kibicowskim forum i później rwiecie d*** na bajerę o chuliganie
j**** was
Hahaha ty za to ku*** jesteś w c*** kumaty że aż 1060 postów na kibice.net najebałeś :D. Jak byłem w stowarzyszeniu to właśnie tak kręciliśmy takimi lamusami jak ty żeby po mefedron biegały :D.

Teraz rozgrywa was kilka osób z narodowców, albo i służb może którzy specjalnie p******* coś o jakiejś antifie z Niemiec żeby utrzymać szeregi i zrobić dodatkową mobilizacje. Dużo więcej natomiast jest tych, którzy w to wierzą, ale wierzą bo są jebanymi debilami :).

Dziennikarka nie dziennikarka, tak czy siak kobieta. Ja nigdy kobiety nie uderzyłem, widzę że dla ciebie przypierdolić żonie i czy tam matce to nie problem. c*** tam w zasady, później tacy jak ty za majty idą siedzieć i jeszcze grypsują, bo tak obecnie wyglądają 'charakterniacy'.

A do typka wyżej, to nie pytałem o rejestracje, tylko chociaż o zdjęcie powiedzmy 50...albo c***, nie, chociaż ze 20 pokażcie zorganizowanej niemieckiej antify. Ja wiem jak oni wyglądają bo widziałem ich na MN. Ci co napierdalali tego typka z tancerki to zwykli jacyś ludzie byli.]
No widzisz, do ciężkiej patoli nie dotrze i nie dociera, że to była Kobieta. Później co drugi z nich wali konia, albo chodzi za rączkę z jakimś tłustym wielorybem, którego nikt normalny by nie dotknął palcem. Całe szczęście jesteście już na wymarciu, i będziecie musieli się zająć czymś innym w życiu. Jesteście pośmiewiskiem, i nikt nie traktuje już Was z respektem. Nie te czasy, nie Ci ludzie. Brak zasad i honoru na każdej płaszczyźnie, to już jest standard.

Wyśliłbyś sie bardziej, brudasie. Trolować też trzeba umieć, tak jak się bić, co zupełnie wam nie wychodzi :)

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: kapitan_swir_planeta » 31.10.2020, 00:49

Jeden typ ma flage z trzema strzałami.
Jedna albo dwie osoby mają czerwono czarne flagi.
Wyżej wymienione to barwy antify, co tu jest niejasne
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 31.10.2020, 00:55

Aaabbb2323 pisze:
31.10.2020, 00:48
FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:46
zwykły_wyjazdowicz pisze:
31.10.2020, 00:38


Hahaha ty za to ku*** jesteś w c*** kumaty że aż 1060 postów na kibice.net najebałeś :D. Jak byłem w stowarzyszeniu to właśnie tak kręciliśmy takimi lamusami jak ty żeby po mefedron biegały :D.

Teraz rozgrywa was kilka osób z narodowców, albo i służb może którzy specjalnie p******* coś o jakiejś antifie z Niemiec żeby utrzymać szeregi i zrobić dodatkową mobilizacje. Dużo więcej natomiast jest tych, którzy w to wierzą, ale wierzą bo są jebanymi debilami :).

Dziennikarka nie dziennikarka, tak czy siak kobieta. Ja nigdy kobiety nie uderzyłem, widzę że dla ciebie przypierdolić żonie i czy tam matce to nie problem. c*** tam w zasady, później tacy jak ty za majty idą siedzieć i jeszcze grypsują, bo tak obecnie wyglądają 'charakterniacy'.

A do typka wyżej, to nie pytałem o rejestracje, tylko chociaż o zdjęcie powiedzmy 50...albo c***, nie, chociaż ze 20 pokażcie zorganizowanej niemieckiej antify. Ja wiem jak oni wyglądają bo widziałem ich na MN. Ci co napierdalali tego typka z tancerki to zwykli jacyś ludzie byli.]
No widzisz, do ciężkiej patoli nie dotrze i nie dociera, że to była Kobieta. Później co drugi z nich wali konia, albo chodzi za rączkę z jakimś tłustym wielorybem, którego nikt normalny by nie dotknął palcem. Całe szczęście jesteście już na wymarciu, i będziecie musieli się zająć czymś innym w życiu. Jesteście pośmiewiskiem, i nikt nie traktuje już Was z respektem. Nie te czasy, nie Ci ludzie. Brak zasad i honoru na każdej płaszczyźnie, to już jest standard.

Wyśliłbyś sie bardziej, brudasie. Trolować też trzeba umieć, tak jak się bić, co zupełnie wam nie wychodzi :)
Jakie trolowanie? Konto mam tu kilka lat, i wiem że to forum jest raczej januszowe, i mało kto kumaty tutaj się rozpisuje. Po prostu, fakty to fakty i tyle. Nigdy mi blisko do lewicy nie było, ale to co odpierdalacie to brak słów. Wstyd, żenada i nic po za tym. Bijecie Polki, i większość z Was to popiera... Nagle ku*** wszyscy bronią Kościołów, bo Jarek wydał rozkaz. Żenada i wtsyd.

KumatyParadygmaty
Posty: 58
Rejestracja: 14.10.2019, 19:25

Re: Strajki w kraju

Post autor: KumatyParadygmaty » 31.10.2020, 00:57

FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:14
Jedzcie jeszcze do Torunia, barykadę i ochronkę robić pod Radio Maryja. Żenada jak c***. Wstyd na całą Polskę!
Kończąc temat to wolę stać pod kościołem niż iść w marszu pod tęczową flagą, za rączkę z antifą i krzyczeć wulgaryzmy na narodowców. Ale jak kto woli...

Wojna trwa...

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Strajki w kraju

Post autor: Aaabbb2323 » 31.10.2020, 00:58

FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:55
Aaabbb2323 pisze:
31.10.2020, 00:48
FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:46

No widzisz, do ciężkiej patoli nie dotrze i nie dociera, że to była Kobieta. Później co drugi z nich wali konia, albo chodzi za rączkę z jakimś tłustym wielorybem, którego nikt normalny by nie dotknął palcem. Całe szczęście jesteście już na wymarciu, i będziecie musieli się zająć czymś innym w życiu. Jesteście pośmiewiskiem, i nikt nie traktuje już Was z respektem. Nie te czasy, nie Ci ludzie. Brak zasad i honoru na każdej płaszczyźnie, to już jest standard.

Wyśliłbyś sie bardziej, brudasie. Trolować też trzeba umieć, tak jak się bić, co zupełnie wam nie wychodzi :)
Jakie trolowanie? Konto mam tu kilka lat, i wiem że to forum jest raczej januszowe, i mało kto kumaty tutaj się rozpisuje. Po prostu, fakty to fakty i tyle. Nigdy mi blisko do lewicy nie było, ale to co odpierdalacie to brak słów. Wstyd, żenada i nic po za tym. Bijecie Polki, i większość z Was to popiera... Nagle ku*** wszyscy bronią Kościołów, bo Jarek wydał rozkaz. Żenada i wtsyd.
Sorry, myslalem, ze jestes lewakiem i dostales dzis po ryju, ale okazuje sie, ze jestes po prostu glupi. Tak czy siak mela ci na jape :) mozesz wiecej nie odpisywac, a swoja krucjate przenies do realnego zycia. Podbij 11.11, bedzie okazja pogadac z pewnoscia

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: Strajki w kraju

Post autor: FanatyczneP. » 31.10.2020, 01:05

Aaabbb2323 pisze:
31.10.2020, 00:58
FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:55
Aaabbb2323 pisze:
31.10.2020, 00:48



Wyśliłbyś sie bardziej, brudasie. Trolować też trzeba umieć, tak jak się bić, co zupełnie wam nie wychodzi :)
Jakie trolowanie? Konto mam tu kilka lat, i wiem że to forum jest raczej januszowe, i mało kto kumaty tutaj się rozpisuje. Po prostu, fakty to fakty i tyle. Nigdy mi blisko do lewicy nie było, ale to co odpierdalacie to brak słów. Wstyd, żenada i nic po za tym. Bijecie Polki, i większość z Was to popiera... Nagle ku*** wszyscy bronią Kościołów, bo Jarek wydał rozkaz. Żenada i wtsyd.
Sorry, myslalem, ze jestes lewakiem i dostales dzis po ryju, ale okazuje sie, ze jestes po prostu glupi. Tak czy siak mela ci na jape :) mozesz wiecej nie odpisywac, a swoja krucjate przenies do realnego zycia. Podbij 11.11, bedzie okazja pogadac z pewnoscia
No jo, jedyne co potrafi Pan, to napisać bardzo chuliganskie teksty... Idź spać dziecko. Podbić to może Ci ktoś oczko, i będzie buba. Jak brałem udział w Marszach, to Mama Ci z brody kożuch z mleka wycierała.
Ja Polakiem jestem w sercu. Obstawiam, że robię więcej dla naszego kraju, dla naszej gospodarki niż Ty razem z całą swoją rodziną.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Strajki w kraju

Post autor: jestesmywaszastolica » 31.10.2020, 01:10

nie musiałeś się do tego pucować. ale przynajmniej teraz wszystko jest jasne.

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Strajki w kraju

Post autor: lobik » 31.10.2020, 01:16

Ciekawe, który tu na tym forum, to ten śmieć jadczak?
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."


magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Strajki w kraju

Post autor: magaknor » 31.10.2020, 02:34

lobik pisze:
31.10.2020, 01:16
Ciekawe, który tu na tym forum, to ten śmieć jadczak?
Dajze spokoj.

Z mojej strony szacun dla Legii za interwencje i samo 'pokazanie się', w Warszawie macie sporą ilość tego leftowego towarzystwa ale liczę na to ze wasz potencjał temu podoła. To my jesteśmy ostatnim bastionem normalności w tym kraju, niech nikt o tym nie zapomina.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Strajki w kraju

Post autor: magaknor » 31.10.2020, 02:43

To nie czas na podziały i kto kogo porobił na trasie czy na mieście, kogo było więcej czy kto odpalił więcej piro. Wszyscy razem musimy walczyć w wspólnej sprawie, tylko zjednoczeni w jednym celu możemy zdziałać wiele, podzieleni nic nie wskóramy. To nas cechuje, Polska kibolska jak kiedyś tak i teraz.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Strajki w kraju

Post autor: DennisWise » 31.10.2020, 02:48

magaknor pisze:
30.10.2020, 23:57
zwykły_wyjazdowicz pisze:
30.10.2020, 22:33

Jakieś dowody że przyjechała ta niemiecka antifa?
Tak, polskiej antifie brakuje jaj zeby sobie tak chasać jak dzisiaj :) To jest jedyny dowod, ze przyjechala jakas ekipa mocnych wrazen Eintrachtu F i Sankt Paulli. Panowie nadszedł czas na odstawienie kibicowskich animozji w kraju i rozgonienie tego tałatajstwa, zarty sie juz skonczyły.
Jeszcze Union był w 350 osób, a Babelsberg oświadczył że jak Union jest to nie przyjedzie. A na 11 ma Livorno przyjechać z czerwonym respiratorami ale będą je podłączać tylko tym z ważną legitymacją PZPR. Banda kretynów z lewa i prawa się tłucze na ulicy a miliarder cmentarze zamyka że nie ma jak babce czy matce znicza zapalić na grobie nawet ze szmatą na mordzie. Jeszcze się ustawcie pod cmentarzem bo ktoś może 1.11 bramę chcieć sforsować żeby znicze zapalić. A potem można sukces odtrąbić że nie daliście lewakom świeczki zapalić 1 listopada.

Master2000
Posty: 44
Rejestracja: 28.01.2009, 09:50

Re: Strajki w kraju

Post autor: Master2000 » 31.10.2020, 02:59

tak jak na co dzień "jazda z ....." tak dzisiaj
szacun wielki dla Warszawiaków
Jeżeli ten mitoman tez tam był to i dla Dozo7ka szacun ;-)

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 31.10.2020, 07:11

dozo ktory siedzial tutaj caly wieczor na koncie PT. zrobil podsumowanie calej nocy z ogladania relacji na wp.pl czy onecie hahahahahaa to jest to dzieciaku to jest to zlap haj naturalny do wyboru kolor bialy czy kolor czarny nie mysl zlap cos ku*** to jest antybiotyk

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Strajki w kraju

Post autor: tygrys » 31.10.2020, 07:18

Coś dużo tych "kobiet" na czarnym marszu. Łukasz to pewnie też kobieta.

obiektywizm
Posty: 200
Rejestracja: 23.07.2015, 15:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: obiektywizm » 31.10.2020, 07:22

Do narzekających...Malujcie ku*** dalej transparenty!
Można żałować, że Legia wczoraj w Warszawie bez żadnego wsparcia reszty Polski. Antifa obecna z pokaźną ilością sprzętu.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: UrzadSkarbowy » 31.10.2020, 08:07

Weźcie może zrozumcie że to już nie tylko protest kobiet tylko walka z Kaczyńskim...

a lewactwo j**** za to że próbują się mieszać i szponcić
Obrazek

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Strajki w kraju

Post autor: PCHLG » 31.10.2020, 08:11

BRAWO LEGIA!

Rampampam
Posty: 53
Rejestracja: 28.01.2018, 11:46

Re: Strajki w kraju

Post autor: Rampampam » 31.10.2020, 08:12

Potezny Warmianin pisze:
31.10.2020, 07:11
dozo ktory siedzial tutaj caly wieczor na koncie PT. zrobil podsumowanie calej nocy z ogladania relacji na wp.pl czy onecie hahahahahaa to jest to dzieciaku to jest to zlap haj naturalny do wyboru kolor bialy czy kolor czarny nie mysl zlap cos ku*** to jest antybiotyk
W punkt. Dobrze, ze zdazyl o 5.45 smignac do koleżanki przed wizyta milicji, po jego wczorajszych hecach.

tomek27
Posty: 15
Rejestracja: 18.03.2007, 08:00

Re: Strajki w kraju

Post autor: tomek27 » 31.10.2020, 08:20

krokiet_z_grzybami pisze:
30.10.2020, 22:10
o jakich my tu "kobietach" rozmawiamy?? owszem, znam pare kobiet, które popierają te strajki ze względu na decyzje TK, ale ich "działalnosc" konczy sie na tym, ze powiedzą to w pracy, na messengerze czy tak o, miedzy sobą i koniec..., a te wszystkie idiotki (no w 80% na pewno), ktore chodza na te marsze to zwykle lewackie scierwa, idiotki których nie da sie słuchac, mające ideologie lgbt za swietosc.. j**** je wszystkie ku***, ewidentnie trzbea zmienic podejscie i nie pierdolic farmazonów o "popieraniu kobiet" bo te osoby , ktore sa na marszach to nie "kobiety" a zwykle tępe pizdy, ot taka prawda, to a propos "kobiet" a poza tym, wiadomo, ze przy okazji k**** lewackie się pod to podpisują i już mamy kilka taśm, gdzie widać jak jakies k**** atakują naszych .. chciały szmaty wojny? mam nadz. ze beda ją miały
Tępą **** to Ty koleżko jesteś pisząc takie bzdury. Sądzisz że te porządne kobiety, których znasz parę :) strajkując poprzez rozmowy "na Messengerze czy wymieniając swoje zdanie w pracy" wpłyną na zmianę decyzji obłąkańczo pierdolniętego Kaczyńskiego i trzymanego pod butem rydzyka i episkopatu rządu? Rozumiem nie tolerowanie antify czy innych badziewiaków robiących swoją politykę przy okazji, ale nie rozumiem takich debilizmów. Jak Ci kaczka wyłączy internet i KSW czy UFC to walcz pisząc na Messengerze i rozmawiając z kumplami w robocie!

samake999
Posty: 47
Rejestracja: 09.12.2011, 22:23

Re: Strajki w kraju

Post autor: samake999 » 31.10.2020, 08:42

Lepiej pilnujcie czy dzisiaj , jutro i pojutrze wasz wódz kaczor nie łamie zakazu i nie odwiedza cmentarza na Powązkach ( krypta na Wawelu tez w pewnym sensie jest cmentarzem) , a jesli tak to go powstrzymajcie .

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: Strajki w kraju

Post autor: PW2014 » 31.10.2020, 08:51

Nie dajcie się skłócić. Na tym forum i ogólnie w Internecie jest dużo prowokatorów.

Na 11 Listopada szykują się dwie ogromne manifestacje. Marsz Niepodległości (pewnie dołączy elektorat pis), blokować będą standardowo lewacy, antifa (plus elektorat platformy). Naszym wrogiem są bojówki lewackie, sterowane przez pewne siły, których nie widać w przestrzeni publicznej. Te wszystkie partie polityczne to są marionetki na ich usługach. Teraz próbuje sie przywrócić dawną ekipę tuska.

Największym zagrożeniem dla nich jest jeden silny Naród. Dlatego próbują skłócić Polaków.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Strajki w kraju

Post autor: mateusznow » 31.10.2020, 08:53

Czy antifa nagle się rodzi i umiera na takie okazje, czy mimo wszystko gdzieś cały czas krąży ? Wszyscy nawołują do walki z nimi, ale jak skończą się protesty, to wszystko wraca do "normalności". Ich miejscówki wszystkim znane przecież, gdzie mieszkają, trenują.

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Strajki w kraju

Post autor: Timador » 31.10.2020, 09:01

Te wszystkie oświadczenia grup kibiców większości klubów " kobiety jesteśmy z Wami " są strzałem w kolano każdej z tych grup . Jak ktoś decyduje się na udział w takim marszu popierających morderstwo nienarodzonego dziecka powinien być jechany na rowni z antifa . Bo z tego co pamiętam ku*** to w dziku są małe dziczki czy tam w norkach małe noreczki ! Póki co jedynie chyba Bałtyk Gdynia miał stosowny transparent I Korona. Wczorajsza zbierania w stolicy pokazała z czym mamy do czynienia juz od pierwszego strajku"kobiet" ( szonów) .
SĄDECKA DUMA

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Strajki w kraju

Post autor: tygrys » 31.10.2020, 09:05

Jak nie daj Boże lewaki i peowcy (KO) obalą ten rząd to dopiero będzie burdel. Można nie lubić Kaczyńskiego i Rydzyka ale moim zdaniem to najlepszy rząd od 1989 r. bo dba o interesy zwykłych obywateli a niektórzy już chyba zapomnieli jaki burdel był za rządów Tuska i Komorowskiego. Jakieś tajemnicze siły nakręcają te protesty a kobiety to tylko przykrywka. Trzeba mieć IQ debila żeby tego nie zauważyć.

Patryk022
Posty: 46
Rejestracja: 12.06.2016, 13:51

Re: Strajki w kraju

Post autor: Patryk022 » 31.10.2020, 09:22

FanatyczneP. pisze:
31.10.2020, 00:14
Jedzcie jeszcze do Torunia, barykadę i ochronkę robić pod Radio Maryja. Żenada jak c***. Wstyd na całą Polskę! Antifa z Niemiec, ja p*******, i UFO z Kanady...
Legia dostala na pizde, i tłumaczenie się...
Wstyd na całej lini, tak obiektywnie.
Wstyd to jest to co piszesz. Pamiętaj że lepiej raz w prawo niż trzy razy w lewo

Wczorajsza antifa nie tylko z Niemiec, nie odpisuj.

Nikt nie
Posty: 169
Rejestracja: 01.07.2007, 16:56

Re: Strajki w kraju

Post autor: Nikt nie » 31.10.2020, 09:29

Ilu ich było? Czy już antifa, czy to jeszcze nie? Czekacie na relację jak co tydzień? Kto pogonił kogo i co to będzie oznaczać dla świata? Czy nasza reputacja wśród społeczeństwa się obniży? Jak zareagują media? Sprawdziliście już, co napisał Jadczak? Czy pielgrzymka kibiców na Jasną Górę i akcja świątecznej pomocy dla biednych zdoła zamazać obraz kibica rzucającego w tłum niewinnych kobiet racą? Czy Ci, którzy obrażali się wczoraj na forum, byli już dziś u spowiedzi?

Myślicie, że Legię obchodzi, co myślą o jej działaniach inni, zwłaszcza elyta z tego forum? Poszli, bo chcieli, pokrzyczeli, co chcieli, dali w p****, komu chcieli. To jest właśnie chuligaństwo.

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Strajki w kraju

Post autor: Potezny Warmianin » 31.10.2020, 09:31

PCHLG pisze:
31.10.2020, 08:11
BRAWO LEGIA!
A to widziales ?
[link]

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Strajki w kraju

Post autor: fonobar » 31.10.2020, 09:38

Z tego wszystkiego mnie cieszy że zrywy były na spontanie. Nikt nie zachęcał nikogo jakimiś debilnymi oprawkami na profil, memami, nagraniami na yt czy idiotycznymi hasłami. Jak za starych czasów poszedł żywioł i ludzie zebrali się pod kościołami czy pomnikami.
Ja też, pomimo tego że w poważaniu mam instytucję obecnego kościoła, tego dawania na tacę, biskupów itp. to w 30 minut byłbym w stanie znaleźć się pod katedrą czy gdziekolwiek by poszło info.
W poniedziałek miałem już czarną wizję jak podjudzone Julki i ich 50 kilogramowi chłoptasie w rurkach ojebią np. pomnik powstańców w tęcze etc. a tak to już dostali prosty przekaz że mają pisać markerami po kartonie i grzecznie na iść w tłumie

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: UrzadSkarbowy » 31.10.2020, 09:44

fonobar pisze:
31.10.2020, 09:38
Z tego wszystkiego mnie cieszy że zrywy były na spontanie.
no cieszy to bardzo że na spontanie tyle ludzi się potrafi zebrać żeby w końcu powiedzieć dość komunie serwowanej przez PiS!
Obrazek

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Strajki w kraju

Post autor: divide1908 » 31.10.2020, 09:49

tygrys pisze:
31.10.2020, 09:05
Jak nie daj Boże lewaki i peowcy (KO) obalą ten rząd to dopiero będzie burdel. Można nie lubić Kaczyńskiego i Rydzyka ale moim zdaniem to najlepszy rząd od 1989 r. bo dba o interesy zwykłych obywateli a niektórzy już chyba zapomnieli jaki burdel był za rządów Tuska i Komorowskiego. Jakieś tajemnicze siły nakręcają te protesty a kobiety to tylko przykrywka. Trzeba mieć IQ debila żeby tego nie zauważyć.
Dba o interesy zwykłych obywateli? Odpłynąłeś.

obiektywizm
Posty: 200
Rejestracja: 23.07.2015, 15:31

Re: Strajki w kraju

Post autor: obiektywizm » 31.10.2020, 09:51

Kto wierzy żę te strajki to walka o prawa kobiet czy aborcję jest niespełna rozumu.
Przecież wystarczy prześledzić organizatorów, Na czele tego gówna stoi lewacki kurwiszon Lempart, lesba, która owinęła sobie wokół palca naiwną część społeczeństwa. Ona i całe te ścierwo LGBT chcę rewolucji a prawa kobiet czy aborcja to doskonały pretekst by przeciągnąć na swoją stronę tych którym nawet do tej pory z lewactwem nie było po drodze! Narzędziem do tego jest niestety nasze głupie społeczeństwo.Do tego dołączylo wiele osób publicznych i celebrytów którzy nagłaśniają, apelują , podburzają swoich fanów do protestów. Efektem tego wczorajsza frekwencja. Lewackie k****, tęczowe ścierwa już triumfują!
Najgorsze w tym wszystkim jest to że zmanipulować dało się bardzo dużo osób, po których w życiu bym się takich reakcji nie spodziewał. Przykładów wiele. Np. Rychu Peja który w swoje media społecznościowe wpuszcza swoją facjate przyozdobioną
czerwoną błyskawicą. Dramat ku***...Jebane marionetki w rękach opętanej lesby.
Natomiast dla Legii wielkie brawa, nie przyszli zrobić fotki z transem pod Zygmuntem tylko widać było że się
zorganizowali i działali. Nawet jak nie wszystko wyszło tak jak zaplanowali to działali, a w dzisiejszych czasach
wcale nie jest to takie proste jak by mogło się wydawać. Jeszcze raz podkreślam, wielka szkoda, że bez wsparcia reszty Polski.

11-go wszyscy musimy się zmobilizować!

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Strajki w kraju

Post autor: NowyNowy » 31.10.2020, 09:54

UrzadSkarbowy pisze:
31.10.2020, 09:44
fonobar pisze:
31.10.2020, 09:38
Z tego wszystkiego mnie cieszy że zrywy były na spontanie.
no cieszy to bardzo że na spontanie tyle ludzi się potrafi zebrać żeby w końcu powiedzieć dość komunie serwowanej przez PiS!
Przeciwko PIS i Konfederacji, bo jedni i drudzy podpisali się pod wnioskiem o sprawdzenie zgodności ustawy z konstytucją. Przeciwko PIS i KONFEDERACJI!!!

A Kibice krzyczą dziewczyny jesteśmy z Wami - beka w c*** i ośmieszenie środowiska. Światopoglądowo coraz bliże RAzem i SLD :) kurewsko smutne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fiatbrava, genom1, Gość123, Oberschlesien14, pasik_88, Vapel, Wnuk Edwarda i 202 gości