TMK

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
fcbc
Posty: 39
Rejestracja: 30.01.2009, 16:46

Re: TMK

Post autor: fcbc » 08.10.2020, 17:28

[/quote]
Pozatym Nisc to bardziej Rangers, a nie Celtic
[/quote]
Naprawdę po odpuleniu Rybaka

nisca, który liże po jajkach lojalistów z RFC (miłośników komunistycznej ira)
[/quote]

Zarty jakie?



Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: TMK

Post autor: Gedania Gdansk » 08.10.2020, 18:09

2DZ pisze:
08.10.2020, 15:19
rick.k pisze:
07.10.2020, 06:25
Znam Nisca/Kolekcjonera/Daniela wiele lat jeszcze z czasów kiedy był aktywnym chuliganem( tak po prostu chuliganem a nie mięśniakiem w koszulce octagon i tp.) i jezdził z Arką po całej Polsce choćby w kilku czy kilkunastu i nie jest, nie był nigdy lewakiem :). Ja rozumiem, że dla większości świat jest albo biały albo czarny ale w rzeczywistości pomiędzy jest cała masa innych kolorów. Ktoś kto nie jest zdeklarowanym narodowcem, katolikiem czy wyznawcą B&H nie oznacza z automatu, że jest z Antify czy Nigdy Więcej 😂
To tak w skrócie bo nie chce mi się rozpisywać no i jest to moja prywatna ocena Daniela przez mój osobisty pryzmat :)
Gedania Gdansk pisze:
08.10.2020, 00:52
A nie miał udziału w tępieniu SKS-u?:) Po latach powstają coraz to lepsze teorie...wiem, ze Daniel/4skins ma wylane i nie potrzebuje adwokatów tutaj ale robienie z niego lewaka zapoczątkowane przez wiadomo kogo jest jakims kabaretem. Nie wszystko jest zero-jedynkowe, nie wszyscy należeli do "Komitetu Obrony ks. Henryka Jankowskiego" i nie wszyscy jeżdżą na Pielgrzymki do Częstochowy.
Pozatym Nisc to bardziej Rangers, a nie Celtic
Naprawdę po odpuleniu Rybaka nie macie innych autorytetów, żeby przywracać do łask umiarkowaną lewatywę i antychrysta, nisca, który liże po jajkach lojalistów z RFC (miłośników komunistycznej ira) i murzynów z muzycznych kapel grających oi?!

Kea Kulani pisze:
08.10.2020, 14:21
Słaby ten najnowszy numer. Nudnawy. Nie ma nic ciekawego. Nie ma co czytać.
Jeszcze jakiś mózg zamieszcza zdjęcia z murzynami :/
Może zróbcie rubrykę o "Black Lives Matter"
Jest obok tekstu ateisty arkowca drugi ultrakatola z Pomorza, któremu naczelny obiecywał stałe miejsce w tmk?
Dozo daj juz spokój bo nikt normalny nie będzie wchodził z Tobą w dyskusje...

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: TMK

Post autor: leniwiec » 08.10.2020, 23:31

Nudne nie nudne jak prawie nic się nie dzieje na stadionach to czego się spodziewacie w gazecie?

Wyjazdów jak na lekarstwo, koronaświrus jeszcze bardziej pogłębi kryzys kibicowski i przetrzebi polskie młyny. Zrobi się luka pokoleniowa na kilka lat, obyśmy wyszli z niej wogóle kiedyś, choć przyszłość nie wygląda zbyt optymistycznie patrząc na dzisiejszą młodzież.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 09.10.2020, 09:27

Kea Kulani pisze:
08.10.2020, 14:21
Słaby ten najnowszy numer. Nudnawy. Nie ma nic ciekawego. Nie ma co czytać.
Szkoda, że niczego ciekawego z niego nie wyniosłeś, widocznie faktycznie nie jesteś adekwatnym adresatem tego magazynu. Przekonany jestem w pełni, że choćby historie o akcjach na linii ŁKS Łomża-Olimpia Elbląg zgłębione miałeś na dużo przed wywiadem z ŁKS Łomża, wszak to są numery powszechnie wszystkim wiadome. Może chociaż profile na fejsie byłyby bardziej odpowiednie? Fotka, kopia tekstu z innego profilu i post gotowy. Petarda.
Kea Kulani pisze:
08.10.2020, 14:21
Jeszcze jakiś mózg zamieszcza zdjęcia z murzynami :/
Może zróbcie rubrykę o "Black Lives Matter"
No widzisz, tak to jest jak człowiek nie chce przyjmować do siebie prawdy. Tak trudno zrozumieć, że gdy cały ruch kibicowsko-chuligański się zaczynał i wraz z nim silnie działała uliczna scena muzyczna, to ci, którzy to tworzyli nie zwracali uwagi na rasę? Jesteś w stanie to do siebie przyjąć czy to przerasta Twoje zerojedynkowe postrzeganie świata? Potrafisz to oddzielić i zrozumieć, że wszystko, co robimy wywodzi się właśnie z takich korzeni czy to są zbyt trudne do ogarnięcia kwestie i nie umiesz oddzielić ich grubą kreską?
2DZ pisze:
08.10.2020, 15:19
Jest obok tekstu ateisty arkowca drugi ultrakatola z Pomorza, któremu naczelny obiecywał stałe miejsce w tmk?
No proszę. Mistrz powrócił, ma się zdrów! Rzekomo nie czytasz "TMK", a tu wyciągasz z czeluści przeszłości chłopa, który już dawno nie ma z magazynem nic wspólnego i dawno też został choćby przeze mnie zapomniany. I zresztą dobrze. Bo wymiotować mi się chciało tym katolickim bełkotem.
2DZ pisze:
09.10.2020, 06:48
ta gazetka od pewnego czasu targetuje w ekipki z peryferii wiekszej piłki
W rzeczy samej. Bo skoro starszaki nic nie robią albo robią niewiele, to całą scenę trzymają średniaki i maluchy. I chwała im za to, bo tylko dzięki nim tu jeszcze wszystko żyje.
2DZ pisze:
09.10.2020, 06:48
Odnoszę wrażenie, skoro coraz więcej kibiców poznaje się na tmk, to wróżę koniec tego tytułu na rynku wydawniczym, a powodem ostatecznego zniknięcia magazynu bynajmniej nie będzie zmierzch prasy papierowej, a podejrzana przeszłość naczelnych i wydawców.
A ja odnoszę wrażenie, że dalej nie zasadzono ci chooja do d*** za pomówienia. Jasno określiłem sprawę - pokaż papiery, będzie czarno na białym. Dopóki tego nie ma - kręcisz krzywą aferę. Masz tyle lat, taką przeszłość, tyle znaczyłeś - co ty od3,14erdalasz najlepszego, powiedz? Przecież to, że przytuliłeś Yaroslavkę i wszystko im ogarnąłeś podczas ustawki z GKS Bełchatów o ich flagę i potem wyszły ciepłe relacje na linii CSKA-Legia nie miało prawa wyrządzić takiej krzywdy na twojej psychice, by tak upaść. Udanej zabawy Dozo - znowu zarzuciłeś pomówieniami, w związku z tym twardo będę się trzymał tego, co już ci powiedziałem - więcej nie będę tobie odpisywał.
Obrazek

StatystykKalkulator

Re: TMK

Post autor: StatystykKalkulator » 09.10.2020, 13:29

Ktoś, kto pisze ze „kiedys to nie patrzyło się na rasę” to musi być albo konkretnie przećpany albo z jakiejś Dębicy, bo w czasach fleków gdy łysi z całej Polski spotykali się regularnie na koncertach było wlasnie dokładnie odwrotnie.

No i jednak miło, ze tu jeszcze nie napisaliście ze tak naprawdę to nisc trzymał tam bande a Zbychu i kilku innych chlopaków to się wylansowało tylko na jego legendzie. Kabaret. To, ze prywatnie całe zycie latał pod rękę z brudasami z antify albo tak jak napisał Dozo zakochal się na lata w RFC to przecież nie ma znaczenia, to tylko „prywatne kontakty”. Widocznie szanowna redakcja TMK uznała ze wyznawane przez Daniela wartości „j**** Boga, Brud&Humor, kosciol i prawicowych faszystow z Marszów Niepodległości” są bliskie większości czytelników, może i tak jest.
jest to moja prywatna ocena Daniela przez mój osobisty pryzmat :)
Oczywiście ze osobista, „ocena” HFA w tamtym czasie brzmiała „tej jebanej k**** już nie ma i nie będzie na Arce” i jestem pewny ze wiesz czyje to słowa

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 09.10.2020, 13:49

StatystykKalkulator pisze:
09.10.2020, 13:29
Ktoś, kto pisze ze „kiedys to nie patrzyło się na rasę” to musi być albo konkretnie przećpany albo z jakiejś Dębicy, bo w czasach fleków gdy łysi z całej Polski spotykali się regularnie na koncertach było wlasnie dokładnie odwrotnie.
A to Polacy są prekursorami chuliganki i to tu się to wszystko rozkręcało? Odkrywczych rzeczy można się tutaj dowiedzieć.
Obrazek

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: TMK

Post autor: tisu » 09.10.2020, 15:05

zadymy w Polsce na stadionach były już przed wojną


[link]

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: TMK

Post autor: Oldfreak » 09.10.2020, 16:12

Koledzy z Bełchatowa mieli lepsze poglądy.Plemplem i Nisc spuścicie tą gazetkę na dno.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 09.10.2020, 22:28

Oldfreak pisze:
09.10.2020, 16:12
Koledzy z Bełchatowa mieli lepsze poglądy.
plemplem81 pisze:
05.10.2020, 13:29
glejt na niego poszedł z samej góry "TMK".
Na pewno dokładnie czytasz moje posty?
Obrazek

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: TMK

Post autor: Slavia_ZSC » 09.10.2020, 22:54

Przecież sam popełniłeś zdanie, że kiedyś to nie patrzyło się na rasę. To kiedyś to lata 70, 80, 90? Bo tak się składa, że rozkwit polskiej kibolki przypada na okres skinheadów na stadionach i buczenia na czarnoskórych grajków. Czekamy na wywiad z banderowcem, może spróbuje zrelatywizować nasze poglądy na pewne sprawy.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 09.10.2020, 23:06

Slavia_ZSC pisze:
09.10.2020, 22:54
Przecież sam popełniłeś zdanie, że kiedyś to nie patrzyło się na rasę. To kiedyś to lata 70, 80, 90?
Również nie łapiesz, gdzie znajduje się kolebka chuligaństwa? Dobrze - pomogę ci. Nie w Polsce. Dużo bardziej na zachód. O tamtym sposobie myślenia i podejścia pisałem. To nie my wymyśliliśmy ruch chuligański na stadionach, to nie my wymyśliliśmy subkulturę skinów - trochę powagi, proszę...
Obrazek

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: TMK

Post autor: Königshütte » 10.10.2020, 01:21

plemplem81 pisze:
09.10.2020, 13:49
A to Polacy są prekursorami chuliganki i to tu się to wszystko rozkręcało? Odkrywczych rzeczy można się tutaj dowiedzieć.
No a gdzie są obecnie ci brytyjscy hools? Przecież nie jest tajemnicą, że nisc po dzień dzisiejszy brandzluje się pod śmieszną obecnie wyspiarską scenę równocześnie szydząc na całego z polskiej. Kiedyś nawet tu pisał by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów. Co on ma ciekawego do przekazania małolatom? By ćpali i chlali na umór jak na Wyspach?
Tak jak ktoś napisał weź już przestań pierdolić te swoje kocopoły i podniecać się tym niscem bo nikogo normalnego tu nie przekonasz do niego.
Bandycki Batory

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: TMK

Post autor: wariat_outlaw » 10.10.2020, 10:23

Ja tmk przestałem kupować(wcześniej kupowałem od ''święta'')gdy redaktor naczelny plemplem kilka miesięcy temu na tym forum trząsł portkami ze strachu przed śmiercionośnym wirusem.Przeszkadzało mu wtedy że jakaś jego sąsiadka wyszła na spacer gdy było to zabronione.Nie mam zamiaru wspierać finansowo takich lebiod.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 10.10.2020, 10:38

Königshütte pisze:
10.10.2020, 01:21
Tak jak ktoś napisał weź już przestań pierdolić te swoje kocopoły i podniecać się tym niscem bo nikogo normalnego tu nie przekonasz do niego.
Przecież mi nie chodzi o żadne przekonywanie kogokolwiek. W necie wydano wyrok na Nisca już dawno, pogodziłem się z tym.
2DZ pisze:
10.10.2020, 07:14
1. Popatrz, 'bytumska' "szambiarko", wyciągnięte przez ciebie "czeluści(e) przeszłości/dawno, dawno" to w rzeczywistości raptem niecałe pół roku (3 numery "tmk"?) temu:
Obrazek
Obrazek
Zdanie konsekwentnie podtrzymuję, nie będę ci odpisywał. Tu jednak kwestia wymaga czegoś więcej, bo nie chcę, by Łukasz był szkalowany. Pisałem o innej osobie z Pomorza, która dość intensywnie w dawnych latach do "TMK" pisała, również reprezentująca klub z Gdyni, tyle, że z drugiej strony barykady, co bohater ostatnich postów w tym temacie.
I powtarzam - czekam na dowody. Pojawią się na byłą redakcję wedle twoich ciągłych pomówień - nie ma mnie w "TMK" w 30 sekund - to kwestia jest wtedy jednego telefonu. Póki co ty tu jesteś dołem i obaj doskonale wiemy, że tak zostanie już zawsze, bo nic takiego nie miało miejsca, co insynuujesz. Już mnie nudzisz swoją urojoną monotematycznością. Mówię sprawdzam i w zamian otrzymuję dalsze bicie piany. Nie chce mi się już z tobą klikać i tracić na ciebie czasu. Słabe to jest.
wariat_outlaw pisze:
10.10.2020, 10:23
Ja tmk przestałem kupować(wcześniej kupowałem od ''święta'')gdy redaktor naczelny plemplem kilka miesięcy temu na tym forum trząsł portkami ze strachu przed śmiercionośnym wirusem.
Podtrzymuję swoje zdanie. W żaden sposób nie neguję istnienia tego śmiercionośnego wirusa. Inną brochą jest sposób walki z nim.
PS - twój brak kupowania "TMK" nijak nie przełożył się na sprzedaży, która w miesiącach pandemii była w czołówce spośród ostatnich lat w tym aspekcie. :) Pozdrawiam!
Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: TMK

Post autor: UrzadSkarbowy » 10.10.2020, 13:35

23 cm w zwisie pisze:
10.10.2020, 13:11
Kea Kulani pisze:
10.10.2020, 10:47
Ja ostatnimi czasy też nie kupuję tego pisma. Jak już chcę sprawdzić jakie wypociny są w najnowszym numerze, to idę do Empika, biorę pismo do łapy i 15-20 minut i skończone i odkładam gazetę z powrotem na półkę. Wczoraj nawet specjalnie nadtargałem po kryjomu okładkę i odłożyłem na swoje miejsce, tak żeby już nikt jej nie kupił :D
Hehehe, niezłe :)

A mnie zastanawia taka rzecz. Dozo pojawił się pod swoją ksywą na tym forum tak na oko ze 2 lata temu. I zaczął wszystkich wyprowadzać z równowagi. Tymczasem jego nowe konto "2DZ" jest zarejestrowane w 2014 roku (!!!).
Czy to oznacza, że Dozo pozakładał na tym forum od 2008 roku niezliczoną ilość kont i z czasem zacznie ich wszystkich używać ?
Istny armagedon :D
pewnie ta milicyjna rura ma papiery jakieś na Foxxa i ten mu konta lewe wystawia
Obrazek

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: TMK

Post autor: Kkrawczyk » 10.10.2020, 16:25

Kea Kulani pisze:
10.10.2020, 10:47
Ja ostatnimi czasy też nie kupuję tego pisma. Jak już chcę sprawdzić jakie wypociny są w najnowszym numerze, to idę do Empika, biorę pismo do łapy i 15-20 minut i skończone i odkładam gazetę z powrotem na półkę. Wczoraj nawet specjalnie nadtargałem po kryjomu okładkę i odłożyłem na swoje miejsce, tak żeby już nikt jej nie kupił :D
Konkretny skurwysyn z ciebie.
j**** urkaine

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 10.10.2020, 16:45

23 cm w zwisie pisze:
10.10.2020, 13:11
Kea Kulani pisze:
10.10.2020, 10:47
Ja ostatnimi czasy też nie kupuję tego pisma. Jak już chcę sprawdzić jakie wypociny są w najnowszym numerze, to idę do Empika, biorę pismo do łapy i 15-20 minut i skończone i odkładam gazetę z powrotem na półkę. Wczoraj nawet specjalnie nadtargałem po kryjomu okładkę i odłożyłem na swoje miejsce, tak żeby już nikt jej nie kupił :D
Hehehe, niezłe :)

A mnie zastanawia taka rzecz. Dozo pojawił się pod swoją ksywą na tym forum tak na oko ze 2 lata temu. I zaczął wszystkich wyprowadzać z równowagi. Tymczasem jego nowe konto "2DZ" jest zarejestrowane w 2014 roku (!!!).
Czy to oznacza, że Dozo pozakładał na tym forum od 2008 roku niezliczoną ilość kont i z czasem zacznie ich wszystkich używać ?
Istny armagedon :D

Panowie, ale z czym macie problem?? Blokujcie jedno po drugim i tyle.Ma tych kont od groma, lubi sobie popisać, to niech pisze.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 10.10.2020, 17:24

Ale przecież ja nei do adminów kieruje swój post. Jeśli o mnie chodzi to i z 10 kont możesz nadawać jeśli 3 to za mało. Takie to uroki tego forum.
Ważne, że czuwasz i że zawsze na Ciebie można liczyć ;)

brixton
Posty: 15
Rejestracja: 28.04.2013, 15:40

Re: TMK

Post autor: brixton » 11.10.2020, 09:09

Czemu te k**** z Łomży tak kłamią podczas walki z Olimpią , sami wiecie czemu byliście katowani.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: TMK

Post autor: hdg » 11.10.2020, 14:11

Königshütte pisze:
10.10.2020, 01:21
plemplem81 pisze:
09.10.2020, 13:49
A to Polacy są prekursorami chuliganki i to tu się to wszystko rozkręcało? Odkrywczych rzeczy można się tutaj dowiedzieć.
Kiedyś nawet tu pisał by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów. Co on ma ciekawego do przekazania małolatom? By ćpali i chlali na umór jak na Wyspach?
Hahah no tak bo "u nas" nie chleją i nie ćpają na umór. U dzisiejszych"modern hooligans"jest pełna kulturka i sam sport najważniejszy w ich życiu. Zarażają sportowym trybem życia tabuny młodzieżowców, szczególnie wśród twych pobratyńców jak szopienioki czy lipiniorze..

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: TMK

Post autor: Königshütte » 11.10.2020, 15:35

Nie czytasz ze zrozumieniem. Skoro typ pisze by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów no to chyba jasno pokazuje jakie ma podejście. Niech się spuszcza nad brytyjskimi lads ale niech nie wpierdala swojego nochala w sprawy kibicowskiej Polski, bo z polską sceną nie ma kompletnie nic wspólnego.
Bandycki Batory

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: TMK

Post autor: Doktor P(r)awica » 11.10.2020, 16:55

Königshütte pisze:
11.10.2020, 15:35
Skoro typ pisze by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów no to chyba jasno pokazuje jakie ma podejście.
Pozwolę się wtrącić w te dyskusje. Akurat ten slogan sam w jakiejś części popieram. Trenowanie sportów walki nie jest problemem. Problemem jest stawianie trenowania i tego co z tym związane ponad ruch ultras. Instrumentalne wykorzystywanie ekipy, stadionów, małolatów itd do swoich mniej bądź bardziej prywatnych spraw, robienia hajsu. Wycieranie sobie gęby frazesami o zasadach, miłości do klubu. Ile przez lata moje aktywności na trybunach widziałem osób, które pojawiły się na pare lat, narobiły szumu, potrenowały z ekipą i potem odbiły, nierzadko robiąc jeszcze problemy, to naprawdę nie zliczę chyba. Także z mojej perspektywy to hasło nie jest nietrafione. Większość problemów naszej sceny kibicowskiej jest wynikiem także tego, że na trybunach pozmieniały się wielu osobom priorytety.
Pozdrawiam

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: TMK

Post autor: Timador » 11.10.2020, 17:43

Doktor dobrze podsumowane.
SĄDECKA DUMA

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 11.10.2020, 17:47

Szanowny Dozolaku,
Może dzięki dokoptowaniu Nisc'a do redakcji któremu został poświęcony cały wstępniak
[link]
uda łatwiej zebrać się trzy tysie na badanie wariografem?

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: TMK

Post autor: Oldfreak » 11.10.2020, 18:34

Bez kitu.I Michałowi marzą się jeszcze lewackie bojówki na stadionach.Gdzie jak pamiętam od lat 90-tych w wojnie między anarchistami i skinheadami tych drugich właśnie zawsze wspierali kibice,tocząc z nimi walki podczas wyjazdów na dworcach,mieście itd.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: TMK

Post autor: hdg » 11.10.2020, 18:43

Königshütte pisze:
11.10.2020, 15:35
Nie czytasz ze zrozumieniem. Skoro typ pisze by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów no to chyba jasno pokazuje jakie ma podejście. Niech się spuszcza nad brytyjskimi lads ale niech nie wpierdala swojego nochala w sprawy kibicowskiej Polski, bo z polską sceną nie ma kompletnie nic wspólnego.
A jaka jest ta kibicowska Polska A.D 2020? I jaka byla te 20 lat wstecz kiedy tych trenujacych sztuki walki nie bylo aż tylu a jesli juz byli to czesto ludzie na poziomie?! Szczerze popieram sportowy tryb życia, ale to co jest dziś czyli polaczenie tego stylu z pseudogangsterką,
narkobiznesami i innym gównem jest żałosną farsą i sądzę że o takich "trenujacych sztuki walki" Niscowi chodzilo. Brytyjska scena jest na bank słabsza siłowo ale przypuszczam, że dużo lepsza "wartościowo" i wcale się temu"spuszczaniu"nie dziwię.Jedyne co wkurwia to jakieś antykatolickie zagrywki. Nikt nikomu nie każe wierzyć w cokolwiek ale wpierdalanie sie z buciorami w osobiste sprawy takie jak wiara i lżenie jej jest z******
I wcale sie nie dziwie niektórym, że kojarzą to z lewactwem.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMK

Post autor: Foxx » 11.10.2020, 20:15

A ja jako dość stary gość z Legii ci odpowiem. P.ierdolisz. I co teraz?
A co tam w komentarzach na Onecie?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: TMK

Post autor: Kkrawczyk » 11.10.2020, 20:41

Jakim cudem Zozol wracasz za kazdym razem na forum? Masz jakieś taśmy czy papiery na foxxa?:)))) Czy robisz za reklame zeby forum działało i nie upadlo?:)))
j**** urkaine

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 11.10.2020, 22:01

2DZ pisze:
11.10.2020, 18:16

Ty się lepiej martw, żeby cię nie "sprzedali na psy" za upublicznienie bez ich zgody treści "tmk" w sieci, a nie próbujesz tu sobie "dokleić" prowizję do dużo niższej ceny wspomnianego badania.
Zadna prowizja. Liczone z dojazdem pod 97-400 i kalibracją maszyny na miejscu. Na prawdzie nie wolno zarabiać...

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Re: TMK

Post autor: dolce » 11.10.2020, 23:04

Pokusi się ktoś o wrzucenie scanu tego wywiadu z nisc-em sprzed trzech lat?

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: TMK

Post autor: DennisWise » 12.10.2020, 02:14

Königshütte pisze:
10.10.2020, 01:21
No a gdzie są obecnie ci brytyjscy hools? Przecież nie jest tajemnicą, że nisc po dzień dzisiejszy brandzluje się pod śmieszną obecnie wyspiarską scenę równocześnie szydząc na całego z polskiej. Kiedyś nawet tu pisał by ludzie trenujący sztuki walki odjebali się od piłkarskich stadionów. Co on ma ciekawego do przekazania małolatom? By ćpali i chlali na umór jak na Wyspach?
Tak jak ktoś napisał weź już przestań pierdolić te swoje kocopoły i podniecać się tym niscem bo nikogo normalnego tu nie przekonasz do niego.
A ty co masz do przekazania małolatom? Jestem Maciek zawodowy polski chuligan, w dzień dżudoka w nocy porywacz, diler i sutener a na koniec współpracownik polskiego wymiaru sprawiedliwości. Już lepszy chyba pijany codziennie Anglik przynajmniej nie udaje i nawet jak go zgarnie spf to jest szansa że połowę zdarzeń nie będzie nic pamiętał bo był tak pijany.

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: TMK

Post autor: kmwtwpdk » 12.10.2020, 14:06

Obrazek

Mocno legia,git internet banda brawo dozol!

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: TMK

Post autor: kmwtwpdk » 12.10.2020, 17:32

2DZ pisze:
12.10.2020, 06:49
dlatego (L)egioniści po "zgarnięciu" nie "pucują się" do przedstawionych zarzutów oraz odmawiają składania wyjaśnień

a jak już się do wszystkiego pucną to spotykają się po wszystkim nad flagą GIT ludzie.....mocno legia :)



Obrazek
Obrazek



c***(DO)zo wiarygodność poziom ZERO

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: TMK

Post autor: kmwtwpdk » 12.10.2020, 18:59

W zależności od tego jaka dawne heroiny przyjąłeś DOŻynliO nazwałeś mnie potarem, potem rucholem,widzewiakiem i arkowcem. Wiec jesteś taki kumaty jak ci wszyscy z pod znaku L Git co przyznają się do winy :))) nie myślałeś żeby iść w ślady gogusia (samo gwałciciela który przyznał się do sprawy a dla którego wywiesiliście transparent w 2015 roku w Gdansku)
Także nie rób już z Legii na internecie takiej urki skoro na komendzie jestescie rurki!

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: TMK

Post autor: rozpierdol » 12.10.2020, 23:18

Widzę że nastąpiła dEzYNFEKCJA forum i dOzOWNIK pożegnał się z kolejnym kontem.

Co do postów poniżej to nie pucnął się jeden lubelak jak twierdzi dozownik a kilkunastu Legionistów.8 przyznało się do bójki czy tam pobicia Polonistów a 5 do kradzieży na stacji.
Jeszcze mnie ciekawi ilu z 741 Legionistów pucnęło się do ''winy'' na warszawskich komisariatach podczas pamiętnej akcji Widelec.
1910

dres i kaptur
Posty: 241
Rejestracja: 29.10.2010, 21:34

Re: TMK

Post autor: dres i kaptur » 13.10.2020, 13:15

Też Wam prenumerata przychodzi co miesiąc bardzo późno? Jest 13 październik, a nadal nie mam.
Nie opłaca się przedłużać, jak w empiku są zawsze z tydzień wcześniej.
Jak to u Was wygląda?

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: TMK

Post autor: rozpierdol » 13.10.2020, 15:41

dozownik liczyłeś ile już twoich kont poleciało z tego forum?Administacja cię wypierdala stąd co chwilę,dosłownie każdy użytkownik pluje ci w ryj żebyś przestał pisać bzdury i s********* a ty udajesz że deszcz pada.
1910

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMK

Post autor: Foxx » 13.10.2020, 19:06

wszystkowiedzacy pisze:
13.10.2020, 10:58
Foxx pisze:
11.10.2020, 20:15
A ja jako dość stary gość z Legii ci odpowiem. P.ierdolisz. I co teraz?
Co teraz?Troche to wszystko smieszne,bo mi kiedys podales reke na przywitanie,ale cyrk...co?
Cyrkiem jest wcinanie się między wirtualną wódkę i zakąskę i próba anonimowego dyskredytowania kogoś w tym upadłym miejscu netu. Ja zawsze i wszędzie się witam jako Foxx (w kibolskich kontaktach), o czym wie wiele osób z ekip z całej Polski. Widzieliśmy się? Było podbić do mnie na priv i wyświetlić się z kontekstem z realu. Najzwyczajniej to co napisałeś było "daleko od szosy" i tyle.
wszystkowiedzacy pisze:
13.10.2020, 10:58
Sluchaj,jestem moze niewygodnym uzytkownikiem,
Bynajmniej.
A co tam w komentarzach na Onecie?

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: TMK

Post autor: maystero » 13.10.2020, 19:52

Foxx pisze:
13.10.2020, 19:06
tym upadłym miejscu netu.
W czym obecnie największy wkład ma tłustowłosy pedofil z Twojej ekipy o czym w żadnym temacie nawet sie nie zająkniesz.

Co innego wrażliwośc na punkcie swojej osoby.Tu odpowiedź pojawiła sie szybko :)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMK

Post autor: Foxx » 13.10.2020, 20:31

maystero pisze:
13.10.2020, 19:52
Foxx pisze:
13.10.2020, 19:06
tym upadłym miejscu netu.
W czym obecnie największy wkład ma tłustowłosy pedofil z Twojej ekipy o czym w żadnym temacie nawet sie nie zająkniesz.
Cóż, po kolejnych wrzutach tego typu nie mam potrzeby się "zająkiwać". Dla odmiany mam co robić w realu. Właśnie strzeliłeś autopodsumowanie.
maystero pisze:
13.10.2020, 19:52
Co innego wrażliwośc na punkcie swojej osoby.Tu odpowiedź pojawiła sie szybko :)
To ja się powoływałem na znajomość z realu? No i reakcja - 9 godzin. Błyskawica :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antarktyda1, Czeresnia, Das Reich, gdańszczanin, KSH, niero, WITEK123, ZapytujeWas i 195 gości