Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 22.09.2020, 06:25

ts06 pisze:
21.09.2020, 22:10
Jesteś albo za młody by to pamiętać albo głupi.

Stąd pytanko do 'kumaczy' - to są wszystkie papiry czy tylko część?.
Wyjaśnij jak możesz o tych honorowych akcjach.
Ponoć to nie są wszystkie zeznania.
leniwiec pisze:
21.09.2020, 23:36
Nie rozumiem czego się do niego dopierdalasz, przecież gość ma rację. Jedni robią zdjęcia i wrzucają do sieci, inni działają w realnym świecie. Od taka mała różnica są ekipy i "ekipy". Groźne fotki najlepiej z ostrym w ręku ale co dalej prócz tych fotek?
Nie wymagaj zbyt wiele od megalomanów z Wisły, gdzie na tym forum 90% to zwykłe dzbany, które świata poza czubkiem nosa nie widzą i według ich przećpanych głów to oni rozdają karty na całym świecie i w ogóle są najlepsi. Trzeba szczęścia, żeby tutaj z kimś z Wisły wymienić pare zdań na poziomie i podyskutować.



LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: LejTeCole » 22.09.2020, 07:01

Pytasz co zrobili? Ano glośne było jak jeden z sztabowców Trzaskowskiego rozjebał jakiegoś nauczyciela co stanął w obronie murzyna. Debil to wrzucił w sieć a 50 kilo miał wraz z maczetą i gazem.

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 22.09.2020, 09:42

ts06 pisze:
19.09.2020, 21:48
Jakby ktoś z Wiślaków miał te papiery to też poproszę, ale czytając tu niektórych, to potwierdza się się z tym co mówili Ci co czytali je, kiedy jeszcze nie było tego w necie.Czyli stron dużo, treści mniej i podjebanie większości osób, z którymi nie było mu po drodze.

Ciekaw jestem na co on liczy bo normalnie gdyby siedział cicho to te 15 by wyłapał ale mimo że dostał mini koronkę, to jakoś nie widzę by miał szybko wyjść, bo zarzuty ma konkretne.
Tylko Szymcio wszystko wiedzący jakieś półtora roku temu, wieszczył że jedyną przeszkodą jest opinia publiczna ale zaraz wyjdzie.
Jakoś nie tak prosto.

Natomiast co do zgód, to nie wiem czemu akurat wszyscy dopierdalają się do tego akurat przetasowania.Przecież to się działo i dzieje cały czas. Ja się Sharksom nie dziwię że woleli mieć konkret ekipę, gdzie można się zdzwonić i za pół godziny działać razem, niż męczyć się ze Śląskiem co trwało przecież przez lata, raz lepiej raz gorzej.A Lechia to drugi koniec Polski, gdzie akurat do Lechii misiek miał zawsze dobre zdanie i były podchody, by wciągnąć ją do nowego rozdania. Lechia się nie dała i dobrze na tym wyszła.

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 22.09.2020, 10:29

Jakby ktoś z Wiślaków miał te papiery to też poproszę, ale czytając tu niektórych, to potwierdza się się z tym co mówili Ci co czytali je, kiedy jeszcze nie było tego w necie.Czyli stron dużo, treści mniej i podjebanie większości osób, z którymi nie było mu po drodze.

Ciekaw jestem na co on liczy bo normalnie gdyby siedział cicho to te 15 by wyłapał ale mimo że dostał mini koronkę, to jakoś nie widzę by miał szybko wyjść, bo zarzuty ma konkretne.
Tylko Szymcio wszystko wiedzący jakieś półtora roku temu, wieszczył że jedyną przeszkodą jest opinia publiczna ale zaraz wyjdzie.
Jakoś nie tak prosto.

Natomiast co do zgód, to nie wiem czemu akurat wszyscy dopierdalają się do tego akurat przetasowania.Przecież to się działo i dzieje cały czas. Ja się Sharksom nie dziwię że woleli mieć konkret ekipę, gdzie można się zdzwonić i za pół godziny działać razem, niż męczyć się ze Śląskiem co trwało przecież przez lata, raz lepiej raz gorzej.A Lechia to drugi koniec Polski, gdzie akurat do Lechii misiek miał zawsze dobre zdanie i były podchody, by wciągnąć ją do nowego rozdania. Lechia się nie dała i dobrze na tym wyszła.
[/quote]

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 22.09.2020, 14:00

picooligans pisze:
22.09.2020, 11:53
Monster96 pisze:
22.09.2020, 06:25
Nie wymagaj zbyt wiele od megalomanów z Wisły, gdzie na tym forum 90% to zwykłe dzbany, które świata poza czubkiem nosa nie widzą i według ich przećpanych głów to oni rozdają karty na całym świecie i w ogóle są najlepsi. Trzeba szczęścia, żeby tutaj z kimś z Wisły wymienić pare zdań na poziomie i podyskutować.
Przecież ty jesteś zwykłą zakompleksioną kurwą, 99% twoich postów to jakieś zje.bane posty w kierunku Wisły ew jej zgód, 0 nt własnego klubu.
To chyba jełopie czytać nie potrafisz, albo masz jakieś filtrowanie włączone, że widzisz posty w jednym kierunku. Nie mierz każdego swoją miarką.

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pitfas » 22.09.2020, 15:09

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 15:06
Pitfas pisze:
20.09.2020, 14:14
To kto lata na Cracovi, że nie potrafią sobie dać radę z tymi '' szczurkami''? Fajnie Cię musieli przekopać, że masz takie kompleksy.
potrafisz czytać ze zrozumieniem? to pomyśl jeszcze raz nad tym co napisałem o "taplaniu się w krakowskim bagienku"
o to właśnie chodzi że po skompromitowaniu wsh na Wiśle był idealny moment by władzę przejął ktoś ogarnięty, kto postawi na właściwy kierunek i kibicowski rozwój a tymczasem przejęli to jeszcze więksi degeneraci, dla których nadal barwy klubowe to tylko przykrywka

macie oczy? śledzicie scenę kibicowską? taki Raków od was lepiej jeździ, przynajmniej próbuje pojawiać się mimo zakazu a wy co? jak klub nie załatwi bilecików i obstawy psiarni to gitara, jest wymówka, po co się fatygować

nawet ten z Radomia ciśnie beke z obecnej h Wisły:

https://twitter.com/SzJadczak/status/13 ... 2558389248
Nie jestem z Wisły. Ale myślę, że Wislacy dostosują się do Twoich wskazówek i obiorą właściwy kierunek, tylko jeszcze musisz nakreślić ten kierunek.

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 088 » 22.09.2020, 15:29

Niby tak, nie chciało mi sie liczyć, ale w tych zeznaniach obciążył pewnie ze 100 osób. O bratu jesli dobrze pamietam wspomnial cale dwa razy.

Tyle, ze koronni/60tki moga sobie swobodnie konfabulowac, wybierac co o kim powiedza, a co nie, kogo pominą, a o kom podpisza zeznania podsuniete przez psa, mimo ze nie maja zadnej wiedzy na dany temat.

W ogole jedna z wiekszych patologii w polskim prawie jest instytucja swiadka koronnego.

Nieudolna policja i prokuratura nie potrafi procesowo udowodnic przestepstw, wiec motaja taka 60tke, a sad wierzy jej jak komu dobremu i tak to sie kreci.

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 22.09.2020, 17:11

liczby wyjazdowe pisze:
22.09.2020, 15:10
co za pierdolenie że locha daje tych z którymi było mu nie po drodze?
gdyby tak było to chyba prędzej dawałby ludzi z Wrocławia czy Tarnowa a nie Gdańska?
najwięcej jest o Z. i S. czyli najbliższych kompanach czyli z najbardziej zaufanymi było mu nie po drodze?

najlepsze jak opowiada o zawarciu układu z chorzowskimi że "przyszli do niego inni Sharksi i powiedzieli że nie chcą mieć już zgody z menelami z Wrocławia, potrzeba świeżej krwi więc robią układ z Ruchem"

i gdzie dzisiaj są ci "menele z Wrocławia" a gdzie wsh?
Jak on tam brata nawet dał

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mr.Big » 22.09.2020, 18:03

Śląsk nie raz Wiśle dupe ratował ale niech będzie, że menele...

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 22.09.2020, 20:04

Mr.Big pisze:
22.09.2020, 18:03
Śląsk nie raz Wiśle dupe ratował ale niech będzie, że menele...
I na tym polegają zgody/układy by siebie wspierać. A wypominanie czegoś lub sranie na inną zgode/układ po fakcie jest śmieszne bo podczas zgody/ukladu nikomu to nie przeszkadzało. Ze Śląska takie menele jak z WSH topka hooliganska.

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kokinonero » 22.09.2020, 21:24

ts06 pisze:
21.09.2020, 22:10
Monster96 pisze:
21.09.2020, 11:02
ts06 pisze:
19.09.2020, 22:46
p*********, misiek czy wyjdzie za rok czy za 5 to w Krakowie nie ma czego szukać.A jeśli chodzi o kurestwo to byli honorowi ale ekipa na C. wprowadziła własny porządek. Wtedy czas honoru się skończył. Pamiętaj że przez to że za bardzo nikt się nie kwapił, by jechać ze sprzętem, zastraszać, przerzucać itp. Wisła straciła w cholerę osiedli.Żeby nie stracić całego Krakowa, powstała ekipa, głównie małolatów, którzy musieli się dostosować.
Nie żyłeś w tym mieście więc c**** wiesz.Tyle odemnie.
Wisła była honorowa? Ani wobec siebie ani wobec żadnej innej ekipy niekoniecznie zaczynającej się na C.
Jesteś albo za młody by to pamiętać albo głupi.

No ładnie się misio rozpruł.
Jedna sprawa jest ciekawa, albo jestem ślepy albo pominąłem albo nie ma tego w papierach, czyli atak na dobrego kumpla czyli Mastera. Jak wszyscy widzieli Master miał niesamowitego farta, ewentualnie goniący go byli nieudolni. Mniejsza z tym. Było to przed Człowiekiem, potem niby nadal robili interesy aż do w sumie lekkiego dojechania Baxtera. Misio się wkurwił bo podejrzewał Mastera o tą akcję i zerwał współpracę.
Dla mnie to nie ma sensu bo misio musiał wiedzieć o akcji na swojego kumpla, dziwne też jest że Master nadal ponoć miał współpracować z nimi.
Kompletnie bez sensu, do tego tu nie ma praktycznie niczego o akcjach na Śląsku, o dilach z Ruchem, o oprawieniu Kornasia itp.

Stąd pytanko do 'kumaczy' - to są wszystkie papiry czy tylko część?.
Na początku wymienia właśnie zabranie flag wraz z Ruchem czy pojazd z Kornasiem i Masterem co ma opisać w dalszej części zeznań. Ale tego nie ma. Może Misio tak wolno układa zdania że jeszcze do tego nie doszli i dalej zeznaje

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 22.09.2020, 22:02

Tyle że to już stare zeznania, być może próbuje zostawić coś na proces...c*** wi. A że wkopał niby 'najbliższych'. Jako że Miś chce 'nadzwyczajnego złagodzenia kary', to przecież nie mógł wpierdalać jakiś pionków, szczególnie że z tego co wyszło, to tu głównie o Krakowie i Sharksach jest mowa.
Co do brata(kompletny popapraniec), to pamiętam jedynie że zeznał iż nie wie nic o jego działalności, może coś jeszcze powiedział ale 'lekturę' tą bardziej przeglądnąłem niż przeczytałem ale akurat 'spis treści' przeczytałem a w zeznaniach nie o wszystkim była mowa. Szczególnie, tak jak pisałem, o Masterze, o kulisach współpracy z PF i 'słynnych' dojazdach, kiboli innych śląskich drużyn.

Zresztą c*** z tym i z nim.

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 22.09.2020, 22:45

Jak nie on to przecież jest jeszcze 20 innych do dokończenia.

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 22.09.2020, 23:33

Może młodzież za wczasu pójdzie po rozum do głowy i nie będzie się bawić w gangsterkę, żeby nie skończyć jak starsi koledzy. W ogóle to trzeba nie mieć wyobraźni by w dzisiejszych czasach bawić się w takie tematy. Poświęcić rodzinę, dzieci w imię czego? Dobrej fury, paru złotych i mieszkania na strzeżonym osiedlu? Daję sobie łapę uciąć, że każdy z siedzących bardzo żałuje tego co robił i zapewne chciałby cofnąć czas. Inna sprawa, że nawet rodzonemu bratu nie można wierzyć co doskonale pokazuje przykład miśka.
Chcę zaapelować z tego miejsca do małolatów. Uczcie się, idzcie do normalnej roboty, może nie ma z tego kokosów ale przynajmniej nie będziecie się tułać po kryminałach i dzieci czy matka nie będą was musieli opłakiwać. Ewentualnie jak pensja w Polsce nie pasuje to zawsze można skoczyć na zachód. Jest tyle możliwości, że nie musicie iść na łatwiznę i opierdzielać towar na mieście by 2 czy 3 lata się powozić dobrą furą. I kibicujcie swoim klubom, jeździjcie na mecze, ale bez latania z tymi maczetami i siekierami bo szkoda zdrowia waszego i czyjegoś. Najwyższa pora by pójść po rozum do głowy.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 23.09.2020, 01:12

Moim zdaniem lepiej było niż karabin Barrett M82 za 22 tysiące kupić jakiś czołg od CSKA z funduszy SKWK i uderzyć nim na Cracovię i Wesoły Grom. A potem w Mysłowicach przejechać nim tego gościa z GKSu.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 23.09.2020, 06:51

picooligans pisze:
22.09.2020, 14:38
Gdzie masz cioto choć jeden wpis nt własnego klubu przez te 7 lat od kiedy tu jesteś?
Kontroluj klawiaturę, bo nie piszesz ze swoją matką. Jak masz za dużo czasu śmietniku, to przeskanuj sobie moje posty z różnych tematów, to pewnie znajdziesz. Ciężko się nie wypowiadać na temat Wisły jeśli każdego dnia w tym temacie jest grzany ten temat. Również ciężko znaleźć coś na temat innych klubów siedząc na jednym temacie z chujem w ręku i czekając tylko żeby się do kogoś zesrać i mu naubliżać.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 23.09.2020, 07:02

ts06 pisze:
22.09.2020, 22:02
Tyle że to już stare zeznania, być może próbuje zostawić coś na proces...c*** wi. A że wkopał niby 'najbliższych'. Jako że Miś chce 'nadzwyczajnego złagodzenia kary', to przecież nie mógł wpierdalać jakiś pionków, szczególnie że z tego co wyszło, to tu głównie o Krakowie i Sharksach jest mowa.
Co do brata(kompletny popapraniec), to pamiętam jedynie że zeznał iż nie wie nic o jego działalności, może coś jeszcze powiedział ale 'lekturę' tą bardziej przeglądnąłem niż przeczytałem ale akurat 'spis treści' przeczytałem a w zeznaniach nie o wszystkim była mowa. Szczególnie, tak jak pisałem, o Masterze, o kulisach współpracy z PF i 'słynnych' dojazdach, kiboli innych śląskich drużyn.

Zresztą c*** z tym i z nim.
Jeśli chce nadzwyczajnego, to nie może niczego zatajać, bo to go z automatu eliminuje, więc raczej do procesu musi powiedzieć już wszystko. Tak jak mówisz, sporo brakuje. Szczególnie tych akcji głośnych medialnych, czy jakiś rzeczy które opisywał Jadczak.
Swoją drogą, ciekawe w jakim stopniu zeznania pokrywają się z tym co Jadczak tam napisał. Co było prawdą, a co sobie dodawał, żeby obsmarować Wisłe i żeby przez Wisłe było o nim głośno.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 23.09.2020, 09:03

Raiden pisze:
22.09.2020, 23:33
Może młodzież za wczasu pójdzie po rozum do głowy i nie będzie się bawić w gangsterkę, żeby nie skończyć jak starsi koledzy. W ogóle to trzeba nie mieć wyobraźni by w dzisiejszych czasach bawić się w takie tematy. Poświęcić rodzinę, dzieci w imię czego? Dobrej fury, paru złotych i mieszkania na strzeżonym osiedlu? Daję sobie łapę uciąć, że każdy z siedzących bardzo żałuje tego co robił i zapewne chciałby cofnąć czas. Inna sprawa, że nawet rodzonemu bratu nie można wierzyć co doskonale pokazuje przykład miśka.
Chcę zaapelować z tego miejsca do małolatów. Uczcie się, idzcie do normalnej roboty, może nie ma z tego kokosów ale przynajmniej nie będziecie się tułać po kryminałach i dzieci czy matka nie będą was musieli opłakiwać. Ewentualnie jak pensja w Polsce nie pasuje to zawsze można skoczyć na zachód. Jest tyle możliwości, że nie musicie iść na łatwiznę i opierdzielać towar na mieście by 2 czy 3 lata się powozić dobrą furą. I kibicujcie swoim klubom, jeździjcie na mecze, ale bez latania z tymi maczetami i siekierami bo szkoda zdrowia waszego i czyjegoś. Najwyższa pora by pójść po rozum do głowy.
Niestety ale pewnie to już nie zawróci, gdzieś w pewnym momencie poszło to wszystko w chujową strone i zmierza ku kompletnemu rozpierdolowi.
j**** urkaine

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ZW1957 » 23.09.2020, 11:49

Kilkukrotnie pojawiał się temat grupy Wisła Graffiti. Coś więcej na ten temat?
Obrazek

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 23.09.2020, 13:36

picooligans pisze:
23.09.2020, 10:17
Nie masz swojego klubu i spraw że się zajmujesz innymi pecie?Przecież ty w kółko wałkujesz to samo, wystarczy że się pojawi nowy artykuł z odgrzanym kotletem i znowu gadasz to samo i szukasz kompanów.Już ci pisałem kiedyś żebyś nie rozwalał tego tematu, a jak nie możesz wytrzymać to sobie załóż osobny i tam się trzymaj za fiutka z innymi ciotami.
Tak jak myślałem, czytanie ze zrozumieniem to zbyt wyspecjalizowana umiejętność dla tak wielkiego net kumacza. Żyj sobie dalej w swoim świecie hehe.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 23.09.2020, 15:56

[link]

Ktoś coś więcej na ten temat?

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 23.09.2020, 18:37

Galileusz pisze:
23.09.2020, 15:56
[link]

Ktoś coś więcej na ten temat?
Oczy widzą uszy słyszą USTA MILCZĄ,panie aspirancie.

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 23.09.2020, 19:47

Łysy z Huty pisze:
23.09.2020, 18:37
Galileusz pisze:
23.09.2020, 15:56
[link]

Ktoś coś więcej na ten temat?
Oczy widzą uszy słyszą USTA MILCZĄ,panie aspirancie.
Twoje usta pajacu to chyba tylko dzidy targaja... weź już kiepie W**********.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 23.09.2020, 22:39

Oleole11 pisze:
23.09.2020, 19:47
Łysy z Huty pisze:
23.09.2020, 18:37
Galileusz pisze:
23.09.2020, 15:56
[link]

Ktoś coś więcej na ten temat?
Oczy widzą uszy słyszą USTA MILCZĄ,panie aspirancie.
Twoje usta pajacu to chyba tylko dzidy targaja... weź już kiepie W**********.
Komu kibicujesz???

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 23.09.2020, 22:55

Dalej cytujcie tę ciotę jadczakową która klęka do miecza swoim mocodawcom z wsi24 a przy okazji jakiemuś pedałowi prorokowi obciągnie za materiał do swojego paszkwila.
W Krakowie po obydwu stronach nadal lata od c**** osób więc zluzujcie pizdy poślady i nie pierdolcie głupot o tym jak WSH czy JG pada.

a ty j***** cwelu spod radomia wyjdź z internetu i przejdź się po Krakowie nawet w biały dzień internetowy kozaku.Wiem że to cioto z wsi24 czytasz więc wpadaj ;).

ze stadionu
Posty: 152
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ze stadionu » 23.09.2020, 23:55

ts06 pisze:
21.09.2020, 22:10
Monster96 pisze:
21.09.2020, 11:02
ts06 pisze:
19.09.2020, 22:46
p*********, misiek czy wyjdzie za rok czy za 5 to w Krakowie nie ma czego szukać.A jeśli chodzi o kurestwo to byli honorowi ale ekipa na C. wprowadziła własny porządek. Wtedy czas honoru się skończył. Pamiętaj że przez to że za bardzo nikt się nie kwapił, by jechać ze sprzętem, zastraszać, przerzucać itp. Wisła straciła w cholerę osiedli.Żeby nie stracić całego Krakowa, powstała ekipa, głównie małolatów, którzy musieli się dostosować.
Nie żyłeś w tym mieście więc c**** wiesz.Tyle odemnie.
Wisła była honorowa? Ani wobec siebie ani wobec żadnej innej ekipy niekoniecznie zaczynającej się na C.
Jesteś albo za młody by to pamiętać albo głupi.

No ładnie się misio rozpruł.
Jedna sprawa jest ciekawa, albo jestem ślepy albo pominąłem albo nie ma tego w papierach, czyli atak na dobrego kumpla czyli Mastera. Jak wszyscy widzieli Master miał niesamowitego farta, ewentualnie goniący go byli nieudolni. Mniejsza z tym. Było to przed Człowiekiem, potem niby nadal robili interesy aż do w sumie lekkiego dojechania Baxtera. Misio się wkurwił bo podejrzewał Mastera o tą akcję i zerwał współpracę.
Dla mnie to nie ma sensu bo misio musiał wiedzieć o akcji na swojego kumpla, dziwne też jest że Master nadal ponoć miał współpracować z nimi.
Kompletnie bez sensu, do tego tu nie ma praktycznie niczego o akcjach na Śląsku, o dilach z Ruchem, o oprawieniu Kornasia itp.

Stąd pytanko do 'kumaczy' - to są wszystkie papiry czy tylko część?.
Śledztwa w których Misiek zeznaje prowadzą dwie prokuratury,katowicka i krakowska.Te papiery są z krakowskiej

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 24.09.2020, 15:34

W-G. Jakby chcieli to by się wypowiedzieli, szczególnie teraz.Absolutna dominacja na murach trwała dobre kilka lat.To jak dla mnie było zdecydowane top 1 jeśli chodzi o kibicowskie graffiti.Pamiętacie te pomysły?. Olbrzymie wlepki, szablony, akcje takie jak sto herbów do derbów albo sto 'antyherbów', gdzie szybko przekraczano te liczby, po kilkadziesiąt grafów, na większości z Wiślackich osiedli itp. Później pałeczkę przejęło UW ale efekty od kilku lat mizerne(podobnie ma się to z oprawami). WG robiła grafy w całym Krakowie, do tego rozdupcając grafy sąsiadki, tak że w pewnym momencie za bardzo nie było już czego rozdupcać, a zapał z drugiej strony Błoń, tak jak się zaczął, tak skończył.

Teraz to Kraków się cofnął do lat 90tych. Grafów nowych jest mało(bo zaraz są rozjebane) a stare pozostają rozjebane latami i to te priorytetowe. W zasadzie to robi się bazgroły typu 'j**** jednych czy drugich'. Nawet bym zaryzykował stwierdzenie że sąsiadka jest aktywniejsza

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 24.09.2020, 16:55

Łysy z Huty pisze:
23.09.2020, 22:39
Oleole11 pisze:
23.09.2020, 19:47
Łysy z Huty pisze:
23.09.2020, 18:37


Oczy widzą uszy słyszą USTA MILCZĄ,panie aspirancie.
Twoje usta pajacu to chyba tylko dzidy targaja... weź już kiepie W**********.
Komu kibicujesz???
te, co ty jakiś poje.bny jesteś?

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CiVi » 24.09.2020, 18:23

tsww pisze:
24.09.2020, 18:06
liczby wyjazdowe pisze:
24.09.2020, 16:10
ts06 pisze:
24.09.2020, 15:34
Później pałeczkę przejęło UW ale efekty od kilku lat mizerne(podobnie ma się to z oprawami).
moim zdaniem akurat Ultra Wisła pomalutku wychodzi na prostą, był okres że faktycznie oprawy a w zasadzie ich częstotliwość wyglądała mizernie ale od jakiegoś czasu widać progres, widać że to akurat ogarnięte chłopaki z jakąś wizją na to jak powinien wyglądać ruch kibicowski na Wiśle, czego niestety brakuje ich kolegom z "MF", ale może wezmą przykład i pójdą po rozum do głowy :)

natomiast często tu padają slogany że "potencjał kibicowski Wisła ma ogromny, że młodzi się garną"... ludzie czy wy widzicie jak wygląda wasz młyn obecnie a jak wyglądał w latach w których faktycznie ten potencjał był wykorzystywany a nie marnowany jak od dobrych kilku lat?

przestańcie się porównywać z obecną formą ksc tylko z obejrzyjcie foty swojego młyna/ wyjazdów/ opraw/ / grafów / o bandzie nie wspominając ;) z lat 2008-2015 czyli nawet już po modzie związanej z mistrzostwami to może przejrzycie na oczy jaki zaliczyliście zjazd i ile jest do nadrobienia .

i to wszystko, ten zjazd nie zrobił się w jeden dzień, jak to niektórzy mówią że rozpad TKWM, oczywiście to jeden z czynników, pewnie nawet przełomowy, ale wiele błędów zostało popełnionych wcześniej, a to jak skończyła grupa WSH podsumowało wszystko
Zadałem ci farmazoniarzu pytanie, z jakiego klubu jesteś ? Wstydzisz się swojego klubu ?
Jakie to ma znaczenie z jakiej jest ekipy, ma sporo racji. 10 lat temu byliście dużo przed Cracovią, ale od 2-3 lat zaliczyliście plecy w praktycznie każdym aspekcie i pewnie sytuacja na mieście się bardziej wyrównała.

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: maystero » 24.09.2020, 20:04

Jakie tam są ku*** kwiatki to nie mam pytań.Prawdziwe/nieprawdziwe to c*** wie ale lektura często przekomiczna :)))

Np.
"My w ogóle przed tą ustawką zrobiliśmy sobie wewnętrzny turniej na Wiśle o ostatnie wolne 10 miejsc i po tym turnieju wybralismy osoby, które miały nas reprezentować.Zielak nie został wybrany gdyż wszyscy wiedzą, że nie umie się bić i był posmiewiskiem na sali treningowej.Nikt z nim nie chciał sparować, bo wiedział, że to nie ma sensu, że lepiej bić w pusty worek niż w Zielaka.Ogólnie przesmiewczo mówiono że Zielak jest zawodnikiem federacji KFC.

Hehe

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 24.09.2020, 22:39

Oleole11 pisze:
24.09.2020, 16:55
Łysy z Huty pisze:
23.09.2020, 22:39
Oleole11 pisze:
23.09.2020, 19:47


Twoje usta pajacu to chyba tylko dzidy targaja... weź już kiepie W**********.
Komu kibicujesz???
te, co ty jakiś poje.bny jesteś?
Bezpodstawnie mi ubliżyłeś w poprzednim poście także ręki ci już nie podam.

Co do Z. to nie dość że go locha sprzedał to jeszcze ciśnie z niego bekę.Ale teraz już chyba niektórzy rozumieją po co był świni taki typ jak Z..Po prostu potrzebował kogoś kto mu nie podskakiwał,taki chłopek na posyłki.
Każdy nawet średnio orientujący się w krakowskich klimatach wie że Z. szacunku to nie miał praktycznie u nikogo i gdyby nie locha to by nikt z WSH nawet z nim nie gadał.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 24.09.2020, 23:23

Wieczystej.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 25.09.2020, 06:35

liczby wyjazdowe pisze:
24.09.2020, 16:10

natomiast często tu padają slogany że "potencjał kibicowski Wisła ma ogromny, że młodzi się garną"... ludzie czy wy widzicie jak wygląda wasz młyn obecnie a jak wyglądał w latach w których faktycznie ten potencjał był wykorzystywany a nie marnowany jak od dobrych kilku lat?
To akurat nie jest tylko i wyłącznie problem Wisły. Popatrz po młynach i liczbach ogółu ekip przez ostatnie lata i praktycznie w całej Polsce jest tendencja spadkowa. Kończy się moda na kibicowanie, młodzi wolą robić co innego niż iść na mecz. Oczywiście, że złożyło się na to kilka czynników, ale myślę, że tak czy siak Wiślaków dopadłby kryzys.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 25.09.2020, 11:29

Kumatyinaczej pisze:
25.09.2020, 02:17
To się stąd ciąg cwelu 😉 Noe dla psa kiełbasa 😂
W tym momencie lecisz do wora za bezpodstawne ubliżanie.

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 25.09.2020, 12:51

Łysy z Huty pisze:
25.09.2020, 11:29
Kumatyinaczej pisze:
25.09.2020, 02:17
To się stąd ciąg cwelu 😉 Noe dla psa kiełbasa 😂
W tym momencie lecisz do wora za bezpodstawne ubliżanie.

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: magaknor » 26.09.2020, 17:30

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 08:26
Jak na Wiśle wiodąca siłą nadal będą szczurki z młodej ferajny to można się spodziewać wszystkiego
A skąd Ty możesz to ku*** wiedzieć kto jest wiodącą siłą na Wiśle? Gówno widziałeś, gówno słyszałeś, gówno wiesz.
A co do naszej formy wyjazdowej(odpowiadam na Twoj pozniejszy post, nie chce mi sie cytować), przed pandemią mieliśmy przyklepany wyjazd na ok. 3 tysiące do Gliwic, niestety koronasciema wszystko pokrzyżowała. To samo tyczy się to młynu który w tej chwili wygląda i tak lepiej niż ten po sąsiedniej stronie błoń. Wszystko z czasem wróci do normy, liczby, młyn i grafy na ścianach.

A jeśli jesteś ciekawy jak wygląda młoda ferajna, to przyjedź i sprawdź się przekonać.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

marecki901
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2019, 17:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: marecki901 » 27.09.2020, 13:24

ślusarz pisze:
19.09.2020, 13:46

Przeczytałem tylko kilkanaście stron stricte dotyczących klimatów kibicowskich, reszta mnie interesuje.
Pierwsze wnioski jakie się nasuwają, to temat Hutnika. Od czasu do czasu słychać głosy, że jedyni walczący honorowo w Krakowie a prawda jest taka, że muszą się układać z derbowym rywalem z Cracovii,po to żeby móc uszczypać Wisłę. Sami w stanie są jedynie wstrzyknąć jakieś śmierdzące substancje do pustych samochodów :)))
A ja z tego co dało się przeczytac raczej takich wniosków bym nie wyciągał sporo jednak Misiek temu słabemu Hutnikowi poświecił

Starcie „tramwajowe” prawie wiernie opisane

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zgredzik » 28.09.2020, 01:26

Niestety ale Hutnik też łapie za sprzęt. Jest tam ich ze 30/50 młodych i na Hucie jest, jak jest.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 28.09.2020, 16:30

tsww pisze:
23.09.2020, 22:37

Jego zeznania sa niewiarygodne, ukierunkowane na kilka osób ( pewnie podsunięte do podpisu) i generalnie jakby skupić się na faktach to tam prawie nic nie ma. Kto się rozjebal został pogoniony.
Bez przesady, jest tam sporo 'faktów' czy prawdziwych czy nie, nikogo nie będzie to interesowało.Tak jak było z Bonusem RPK.
Nie przypadkowo, jeśli chodzi o dragi, wszędzie jest 'nie mniej niż' i jest podana ilość.Do tego kilkanaście awantur, myślę że kilkadziesiąt osób będzie miało prędzej czy później przejebane.Część wyszła bo się przyznała, kumpel pomówiony przez niego o w sumie pierdołę, w porównaniu do innych, bodajże 3 lata dostał , no ale plus że misiek siedzi i raczej szybko nie wyjdzie.

Prof. Miodek
Posty: 11
Rejestracja: 12.12.2017, 15:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prof. Miodek » 28.09.2020, 22:23

96hhhhhh pisze:
16.04.2019, 21:33
*jkp* pisze:
16.04.2019, 20:00
Misiek w koronie
Czy są papiery ?
Psy pierdolnely taki farmazon
A głupie małolaty z kibice net wszystko łykaja
Nie lubię Wisły od pewnego czasu jako kibic Śląska
Ale trzeba mieć na to jakieś potwierdzenie ,papier że tak jest ,oskarzanie kogoś bez papieru jest krzywe w c*** !!
11cali pisze:
14.02.2019, 22:09
po pierwsze - nie wierzę, więc jeśli nikt nie ma dowodów to przestańcie pierdolić
po drugie - w tym kraju już nikt nie dostanie korony bo ta instytucja się całkowicie skompromitowała po tym frajerze zwanym Masą (pewnie część tego forum nadal kupuje jego książki i go wspiera finansowo, przemyślcie to), wystarczy że psy mocniej gościem potrzepią i d*** pęka więc po co korona
po trzecie - prawdziwa gangsterka w tym kraju skończyła się dawno temu
JanuszKRK pisze:
14.02.2019, 22:13
Oj żydowskie farmazony niestety c*** was strzeli bo M żadnej korony nie ma. Dalej cała Polska z was się śmieje że kanar założył jg a wy dalej smigacie pod tym szyldem.
Tosiek pisze:
15.02.2019, 01:28
Ktos puscił farmazon w Polskę w celu dezinformacji i wywolania strachu w pewnych środowiskach.

Wiecie kim jestem?To jest nie wazne ale rucham ten farmazon i tych co go powielaja.
Bonzo B pisze:
15.02.2019, 18:32
M się nie rozjebal. Pewne w 100% info. Piszę tylko po to żeby skończyć tą dziecinna dyskusje. Niektórym się świat zawali na głowę....
Bonzo B pisze:
15.02.2019, 20:37
UrzadSkarbowy pisze:
15.02.2019, 20:22
No przyszło wam debile do głowy że to psiarnia rozpuściła plotkę o M? Takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny, psy robią to aby zmusić tych na wolności do ruchów...
To że psy rozpuscily plotke to prawda. Bez obaw jest sztywno.
Tosiek pisze:
15.02.2019, 20:59
Mordy pisalem wczoraj ze to farmazon puszczony w Polske w celu dezinoformacji.

Internetowe prujdupy do wora polecicie.
JanuszKRK pisze:
18.02.2019, 11:50
rympałek pisze:
18.02.2019, 02:18
Metal wział DPK.Nigdy nikogo nie sprzedał z imienia i nazwiska.Locha ma na chwile obecną na sumieniu 612 osób...Malo?
Masz jakieś dowody, papiery? Jak nie to sklej pizde frajerze
przypalowiec z forum pisze:
18.02.2019, 13:13
Nic tylko szykować popcorn na godzinę 18,niektórzy chyba powinni wyposażyć się w dwie klawiatury bo nie wytrzymaja ciśnienia jak zobaczą Sharks & PF & DHW & ME które cały czas rozdaje karty
cwaniaKKK pisze:
19.02.2019, 18:33
KŁ98 pisze:
19.02.2019, 03:27

A gdzie WSH jak wszyscy w bluzach z pingwinem latają? Oj kłamczuszki ku*** wasze bzdury i kłamsta powoli wychodzą jacy wy ku*** prawilnie jesteście to znaczy za ryje trzyma was 30 osób pajace ;)
kł internetowy cwelu po tym jak pomówiłeś miśka, że się rozsypał powinieneś zaprzestać swojej chuligańskiej działalności na tym forum.
Nie wstyd ci cwelu wciąż tu pisać?
sir. pisze:
17.04.2019, 15:41
a gdzie ty bylaś i inne plotkary przez caly ten okres?po tym jak ktoś krzyknął o papier?zamknęliście cipy i powrót z rozrywki.
jakby to było pewne to juz na derbach poszedłby jakiś trans a ty i inne pedaly plotkujcie sobie jak stare cipy najlepiej na pudelku;)kto sobie daje ucinać rękę to daje, najpierw coś zweryfikuj a potem pisz PAŁO.
Paweł z pewnością jest Wam wdzięczny za wsparcie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, Londyn1234, manson666 i 178 gości