Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 18.09.2020, 09:58

Galileusz pisze:
18.09.2020, 09:34
Najlepsze co by Wisła mogła zrobić to całkowicie odciąć się od wsh i zacząć od nowa, dużo ludzi odbijało przez lata przez chujową politykę rekinów, tylko potrzebna jest charyzmatyczna osoba która to pociągnie. W Wiśle jest duży potencjał w sumie to zawsze był tylko źle wykorzystany
Może i był, jednak przećpana młodzież zapatrzona w działalność rekinów i czerpiąca z nich wzorce nie bardzo chce iść inną drogą.



Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 18.09.2020, 10:28

https://www.youtube.com/watch?v=OAR8aV_4Sh8

Popatrzcie ilu teraz siedzących po kryminałach rozmyśla sobie czy było warto. No ale że rynek nie znosi próżni to przyjdą następni ale podziałają jeszcze krócej bo kundle mają coraz większe możliwości a z drugiej strony coraz więcej osób się rozpierdala bo widzą że konfidenci nie ponoszą żadnej kary. Gdyby u nas funkcjonowała Omerta(nie tylko na bluzach czy koszulkach) to może byłoby inaczej.


Upływa szybko życie...

mb_1906
Posty: 87
Rejestracja: 03.04.2007, 17:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mb_1906 » 18.09.2020, 13:31

z ciekawosci - ma ktos te zeznania o ktorych mowa od okolo 2 stron?

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 18.09.2020, 17:29

rympałek pisze:
17.09.2020, 20:08
Psiak pisze:
17.09.2020, 13:48
rympałek pisze:
17.09.2020, 12:51
Przez ostatnich 5 lat najdobitniej pokazali swoją siłe w Bukareszcie,po meczu Lecha w Niecieczy, pod muzeum Narodowym przed jednymi z derbów na Wiśle ,czy podczas gali ze Szpilką😁
To już masz kolejną część zeznań?


Widzę,że od tego bezskutecznego siedzenia w krzakach miesiącami pod domem Adriana (tak to chyba wasz guru relacjonował)to w dupach się poprzewracało. Konfidenci robili was na kasę, zrujnowali osiedla, ktore wam pozostały, a jak mieli kaprys to kutasami zatykali wasze pyski, a pomimo to dobry humor nadal cię trzyma.
Humor dobry mnie trzyma po ostatnich twoich wypowiedziach, bo raz konfident staje się twoim głównym źródłem oceny sytuacji a dwa stosujesz różne kryteria oceny. Bo albo sie trzymamy tego co mówi miś, albo wykraczamy poza to.
Więc skoro konfident zeznaniami wykreował nowy, jedyny obraz Wisły, no to również wykreował jedyny obraz Cracovii. A przecież po przeczytaniu zeznań wszyscy chyba mają wrażenie, że -delikatnie rzecz ujmując - jechali z wami jak chcieli z wyjątkiem/ami potwierdzającym/mi regułę (a propos, to jednak miś nie uciekł na Siemaszkach, jak to opowiadaliście, m.in. tutaj).
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 18.09.2020, 19:19

Tak jechali jak chcieli, niech ci będzie.
Przez 14 lat wg. zeznań ok. 10 pojedyńczo trafionych osób i jedna wygrana bitwa na Oświecenia .

O Siemaszkach doczytałeś,Ale przeoczyłeś chyba fragmenty o waszych trafionych.

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Laurent » 19.09.2020, 10:26

tsww pisze:
18.09.2020, 23:44
Jakbyś znał choć trochę sytuacje......Próbujesz teraz szydzić z tych, przed którymi wypierdalaliscie, aż się kurzyło, których nie mogliście trafic ani pokonać. Był taki czas ze, was wycinali jak kaczki i nawet układ z gumiorami wam nie pomógł. c*** mu w dupe i tył co sprzedali.
Jakbyś znał trochę sytuacje to byś wiedział, że ci twoi wielcy fighterzy byli składani na solówkach,po czym w ramach rewanżu atakowali w kilku na jednego.

Zresztą do zabaw grupowych to też różnie było z ich ochotą.

Kamyczek do ogródka można wrzucić każdemu.

Nic nie jest biało-czarne.I tak jak nie można teraz robić z WSH gołodupców tak nie było podstaw żeby kilka lat temu robić z nich prze chujów.

Tylko, że Wy ślepo w nich wierzyliście i teraz dla wielu jest szok.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: htsk4 » 19.09.2020, 11:08

Przeczytałem te zeznania miśka,ze szczególnym zainteresowaniem jego wypowiedzi o Lechii Gdańsk i o wzajemnej ,wiślackiej nawalance pod hotelem.Dramat...Jerzyk,Mirek ,Artur,Żołnierz,Dzidek,Kuman,nawet Bogu ducha winny Milan.Mnóstwo ludzi... Nie wiem,czy jestem w stanie napisać coś sensownego.Nie chce ,źle pisać o Wiśle,chcę wierzyć,że ci ludzie ,których znałem i lubiłem zmienili się pod wpływem hajcu,używek,a nie,że tacy byli od zawsze,bo to znaczyłoby,że byliśmy głupi i ślepi.
Good Night Left Side

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 19.09.2020, 12:16

Analogiczna sytuacja co do zatrzyman PF. Teraz wszyscy na Slasku podwazaja jaka Ruch mial bande przed zatrzymaniami. Zwykle sredniaki jak tu mozna bylo przeczytac. To samo widze dzieje sie na Krakowskim rejonie a przeciez srednio rozgarniety leb czy z Hutnika Wisly czy Cracovii dobrze widzial ze do Wsh za czasow miska nikt nie mial podjazu. Chodzi mi oczywiscie o Krakow. Dzialali na grubo i nikt nie chcial zdrowia stracic. Wiec teraz nie grajcie chojrakow ze jakies solowki niby byly bo z kim? Wjezdzali robili robote a czy bylo to honorowo z zasadami to juz inna kwestia. Inna kwestia jest tez taka ze w zeznaniach nie ma wszystkiego.
ABG

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kemot79 » 19.09.2020, 13:41

protektormalopolska pisze:
19.09.2020, 12:16
Analogiczna sytuacja co do zatrzyman PF. Teraz wszyscy na Slasku podwazaja jaka Ruch mial bande przed zatrzymaniami. Zwykle sredniaki jak tu mozna bylo przeczytac. To samo widze dzieje sie na Krakowskim rejonie a przeciez srednio rozgarniety leb czy z Hutnika Wisly czy Cracovii dobrze widzial ze do Wsh za czasow miska nikt nie mial podjazu. Chodzi mi oczywiscie o Krakow. Dzialali na grubo i nikt nie chcial zdrowia stracic. Wiec teraz nie grajcie chojrakow ze jakies solowki niby byly bo z kim? Wjezdzali robili robote a czy bylo to honorowo z zasadami to juz inna kwestia. Inna kwestia jest tez taka ze w zeznaniach nie ma wszystkiego.
przeczytałeś zeznania i się z....ś- jest zasada, że jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to sie nie w.....j.

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ślusarz » 19.09.2020, 13:46

htsk4 pisze:
19.09.2020, 11:08
Przeczytałem te zeznania miśka,ze szczególnym zainteresowaniem jego wypowiedzi o Lechii Gdańsk i o wzajemnej ,wiślackiej nawalance pod hotelem.Dramat...Jerzyk,Mirek ,Artur,Żołnierz,Dzidek,Kuman,nawet Bogu ducha winny Milan.Mnóstwo ludzi... Nie wiem,czy jestem w stanie napisać coś sensownego.Nie chce ,źle pisać o Wiśle,chcę wierzyć,że ci ludzie ,których znałem i lubiłem zmienili się pod wpływem hajcu,używek,a nie,że tacy byli od zawsze,bo to znaczyłoby,że byliśmy głupi i ślepi.
Przeczytałem tylko kilkanaście stron stricte dotyczących klimatów kibicowskich, reszta mnie interesuje.
Pierwsze wnioski jakie się nasuwają, to temat Hutnika. Od czasu do czasu słychać głosy, że jedyni walczący honorowo w Krakowie a prawda jest taka, że muszą się układać z derbowym rywalem z Cracovii,po to żeby móc uszczypać Wisłę. Sami w stanie są jedynie wstrzyknąć jakieś śmierdzące substancje do pustych samochodów :)))
Temat 2 to Resovia biegająca z Wisłą na akcję Śląska i Lechii. Rozumiem, że jednorazowo mogło się to zdarzyć ale też znam ze sprawdzonego źródła historię, jak Resovia miała służyć jako podpucha i wystawka dla Motoru a kilkaset metrów z tyłu jechała banda Lechii i Wisły. Oczywiście krystalicznie czyści ludzie honoru z Wrocławia ogarnęli ten temat i dawali cynk odnośnie Motorowców ekipie gdańsko krakowskiej. Nie są to żadne farmazony tylko tak na chwile obecna wygląda w większości umoczona w gównie po uszy nasza scena. W tym przypadku Lechia Śląsk Wisła ale i w innych koalicjach znajdzie się podobne brudy.
Wydaje mi się, że Misiek zeznawał tylko to co chciał czyli jakiś ułamek procenta i nie oszukujmy się, to co jest na papierze to tylko kropla w morzu.Teraz chłopy z Lechii mogą pisać, że są zaskoczeni tym z kim mieli zgodę. Przecież nie jest tak, że znaliście Szarków z opowieści...Swego czasu mocno imponował gdańszczanom krakowski styl. Braliście udział w akcjach krakowskich ze sprzętem. I nawet w niektórych momentach bardziej szczyciliście się ofiarami sprzętu Wisły, niż oni sami.
Na euro 2012 była taka akcja w Warszawie, że Śląsk nawrzucał wam Lechii od frajerów i przypałowców, wszystko miało miejsce w centrum starego miasta czego świadkami było parę osób z Legii, Lecha, Jastrzębia i innych ekip. Potem między wami doszło do solówek lub jednej solówki na starówce. A na koniec i tak poskarżyliście się na Śląsk do Wisły a Wisła chciała już tam jechać ze Śląskiem, czego świadkami naocznymi były osoby chociażby z Legii i ŁKSu. Także jak już wcześniej pisałem, wszystko to jeden wielki smród, który po czasie i tak i tak wychodzi na światło dzienne...

montee
Posty: 20
Rejestracja: 12.01.2016, 22:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: montee » 19.09.2020, 15:47

Coś usłyszy , coś podsłucha , przeczyta no i można udać prze kumatego . Widzisz te Twoje opowieści to jak z tego przysłowia o dzwonie i kościele, ziarenko prawdy tam jest , ale tylko ziarenko. Także na tematy Lechii i Śląska to kolegą pod trzepakiem , albo w piwnicznej siłowni błyskaj.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: htsk4 » 19.09.2020, 20:16

Poczułem się wywołany do tablicy-zatem odpowiem.Widzisz,np ja znałem osobiście miśka,bywał w domu u mojego ówczesnego najlepszego kumpla.To nie jest jakaś anonimowa dla mnie postać,tak jak kilku innych wiślaków.I w pod tym kątem patrzę na tą sprawę i pod tym kątem jestem zaskoczony, z kim mieliśmy zgodę(piszę za siebie,a nie za innych).Bo jednak czym innym jest zrobienie z kilograma towaru trzech kilo i ich pogonienie jakimś kupcom,a czym innym dymanie siebie nawzajem.Dukat dymał miśka na kasę,misiek dymał dukata itp,itd( o ile oczywiście to co zeznał misiek jest prawdą).Nie chce pisać więcej,bo nie chce pisać źle o Wiśle.
Tak,części nam imponował krakowski styl,to prawda.Mogło się zdarzyć,że ktoś tam biegał ze sprzętem po Krakowie.Ależ to banalne,co napiszę,ale tam był taki klimat.Po prostu.Sam pamiętam,gdy podczas jakieś gościny,na osiedlu którego nazwy już nie pamiętam,wyskoczyło do nas z ławeczek kilkanaście osób,z czego niektórzy mieli noże w łapach ,a nawet taki tłuczek do robienia kotletów.Wtedy skumałem,czemu Wiślacy pytali się nas,czy nie boimy się tak, chodzić w szalikach po Krakowie .Posiadanie kosy dawało poczucie bezpieczeństwa.
Spraw pomiędzy Motorem i Śląskiem,wybacz nie będę komentował,w moim odczuciu to bardzo silna zgoda.
Good Night Left Side

molykotek
Posty: 29
Rejestracja: 30.09.2019, 18:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: molykotek » 19.09.2020, 20:23

slusarz prze c*** jestes, przeczytales stekanie miska i juz wiesz wszystko :D wez teraz przeczytaj encyklopedie i album botaniczny

ZaRzeWek
Posty: 13
Rejestracja: 05.03.2013, 20:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ZaRzeWek » 19.09.2020, 20:43

Podeślę ktos zeznania miśka na priv? Wczoraj dość szybko zniknęły z tematu.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 19.09.2020, 21:01

ZaRzeWek pisze:
19.09.2020, 20:43
Podeślę ktos zeznania miśka na priv? Wczoraj dość szybko zniknęły z tematu.
ciekawe kto je usunal :-) ?

Andrzej Kolikowski
Posty: 29
Rejestracja: 20.09.2019, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Andrzej Kolikowski » 19.09.2020, 21:23

Ciekawe. Napinka siusiaczków jest ok, a zeznania parówy usuwane szybciutko. Forum dałnów.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 19.09.2020, 21:48

Jakby ktoś z Wiślaków miał te papiery to też poproszę, ale czytając tu niektórych, to potwierdza się się z tym co mówili Ci co czytali je, kiedy jeszcze nie było tego w necie.Czyli stron dużo, treści mniej i podjebanie większości osób, z którymi nie było mu po drodze.

Ciekaw jestem na co on liczy bo normalnie gdyby siedział cicho to te 15 by wyłapał ale mimo że dostał mini koronkę, to jakoś nie widzę by miał szybko wyjść, bo zarzuty ma konkretne.
Tylko Szymcio wszystko wiedzący jakieś półtora roku temu, wieszczył że jedyną przeszkodą jest opinia publiczna ale zaraz wyjdzie.
Jakoś nie tak prosto.

Natomiast co do zgód, to nie wiem czemu akurat wszyscy dopierdalają się do tego akurat przetasowania.Przecież to się działo i dzieje cały czas. Ja się Sharksom nie dziwię że woleli mieć konkret ekipę, gdzie można się zdzwonić i za pół godziny działać razem, niż męczyć się ze Śląskiem co trwało przecież przez lata, raz lepiej raz gorzej.A Lechia to drugi koniec Polski, gdzie akurat do Lechii misiek miał zawsze dobre zdanie i były podchody, by wciągnąć ją do nowego rozdania. Lechia się nie dała i dobrze na tym wyszła.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 19.09.2020, 22:46

p*********, misiek czy wyjdzie za rok czy za 5 to w Krakowie nie ma czego szukać.A jeśli chodzi o kurestwo to byli honorowi ale ekipa na C. wprowadziła własny porządek. Wtedy czas honoru się skończył. Pamiętaj że przez to że za bardzo nikt się nie kwapił, by jechać ze sprzętem, zastraszać, przerzucać itp. Wisła straciła w cholerę osiedli.Żeby nie stracić całego Krakowa, powstała ekipa, głównie małolatów, którzy musieli się dostosować.
Nie żyłeś w tym mieście więc c**** wiesz.Tyle odemnie.

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ślusarz » 19.09.2020, 23:01

Odnośnie sytuacji między Lechia Śląsk Wisła w stolicy, napisałbym kto ze znanych osób tam był oraz które osoby z Lechii i Śląska biły się ze sobą na solówce ale jeszcze się okaże,że dowiesz się dopiero o tej sytuacji po latach ode mnie a nie od swoich kolegów. To samo tyczy się wystawiania Motoru przy okazji meczu zgodowego Motor Śląsk w Lublinie, gdzie Resovia jechała na wyjazd w okolicy Lublina i była wabikiem a Lechia z Wisłą mieli być łowcami. Trzymaj się dalej tego, że to informacje usłyszane pod trzepakiem. Kto ma odrobinę oleju w głowie to wie, że w/w sytuację miały miejsce. Być może Ty też, ale wolisz palić frana.
Przy okazji takie porównanie.Krakowski klimat wam imponował a jak zostaliście zrobienia po krakowsku to internet zalała fala zdjęć waszych podziabanuch/poszkodowanych. Nadmienię, że nie przypadkowe osoby zostały pokiereszowane.Jak w odwecie trafiliście oponentów na powrocie z Kołobrzegu i oni zostali zrobieni przez was na ostro, ile oni zdjęć wrzucili w internet? Nie żebym się czepiał ale to idealne podsumowanie, że Ci więksi nie zawsze są tacy na jakich się kreują.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: htsk4 » 20.09.2020, 01:05

Nie wiem czy to do mnie ,czy do jakiegoś innego twojego adwersarza.Nie wiem ponieważ wogóle nie odnosiłem się do tego, o czym napisałeś,ani też nie pisałem o żadnym trzepaku.Ale skoro już zacząłeś ten temat, to wal śmiało,jakie to znane osoby biły się pomiędzy sobą.I o co.Nie chce mi się szukać,ale o tym,że solówki się zdarzają różnym gorącym głowom z Lechii i Śląska pisałem kilka lat temu na tym forum.I tyle,z tego nic nie wynika,nie ma to wpływu na wzajemne relacje.Zresztą takie wrzucanie kamyczków do ogródka typu Śląsk wyzywał Lechię,Śląsk wystawił Motor,Lechia skarży się Wiśle,czego Ty oczekujesz?Że ktoś będzie prostował,wyjaśniał,przekonywał?Ludzie mają w to wbite.Ile razy można pisać,że np w Chwm nie biega(ł) żaden pies, jak np w takim Poznaniu wiedzą lepiej?Swoją drogą ja jestem kibicem Lechii,komu kibicujesz Ty?A my,jako ci więksi na kogo się kreujemy?To,że kiedyś, części nam, odpowiadał klimat krakowski ma jakiś związek z ostatnimi wydarzeniami z Gdańska?Jaki?Nie wiem co się przyczepiłeś akurat do TKWM,ale klimat krakowski odpowiadał też zgodom KSC.Np Arka nie biegała ze sprzętem po Krakowie?Jeżeli nie dostrzegasz tego,że ewentualne starcie z kibicami KSC musiało wiązać się uzbrojeniem ,i porównujesz to do starcia z uzbrojoną nie tylko w noże Elaną,to masz po prostu złą wolę względem nas.Zdjęcia lub ich brak,jako idealne podsumowanie czego?Ktoś z Gdańska się do czegoś przyznał?
Good Night Left Side

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 20.09.2020, 01:06

Ja mam te papiry,dokładnie 348 stron.

Mogę odsprzedać. Tylko poważne oferty!! (cena wywoławcza 34.99zł).

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 20.09.2020, 06:35

Obrazek

hehehehe :)
Obrazek

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 20.09.2020, 10:24

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 08:26
zwykły_wyjazdowicz pisze:
19.09.2020, 22:33
jak Misiek wyjdzie to nie ździwie się jak go przyjmą z otwartymi rękami i znów będzie tam rozdawał karty na stadionie,
Jak na Wiśle wiodąca siłą nadal będą szczurki z młodej ferajny to można się spodziewać wszystkiego

Wczoraj na meczu w Bochni miał być odnowiony układ Wisła & Unia i nagle cisza o wszystkim jak myślicie dlaczego?

Pewnie widząc obecną reprezentacje Wisły czyli wspomnianą młodą ferajne czyli chuderlaki, leszcze na strzala, po mefedronie
Widząc to Unia dała sobie siana bo to już nie ta Wisła co kiedyś, konkretniejsze wsparcie to mają od Brzeska A mf to potrafi tylko z gazem latac i pstrykac z tego foty
Kto ci powiedział że będzie odnowiony układ? Dobrze, że jest internet pedrylu bo byś w życiu nie wiedział, że była mf na meczu, a tak zdj zobaczył i kumaty. Te szczurki z mf by cię szybko zrobiły. Skoro nie wiesz kto jeszcze był na tym meczu to tak na być.

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 20.09.2020, 10:50

JanuszKRK pisze:
20.09.2020, 10:24
liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 08:26
zwykły_wyjazdowicz pisze:
19.09.2020, 22:33
jak Misiek wyjdzie to nie ździwie się jak go przyjmą z otwartymi rękami i znów będzie tam rozdawał karty na stadionie,
Jak na Wiśle wiodąca siłą nadal będą szczurki z młodej ferajny to można się spodziewać wszystkiego

Wczoraj na meczu w Bochni miał być odnowiony układ Wisła & Unia i nagle cisza o wszystkim jak myślicie dlaczego?

Pewnie widząc obecną reprezentacje Wisły czyli wspomnianą młodą ferajne czyli chuderlaki, leszcze na strzala, po mefedronie
Widząc to Unia dała sobie siana bo to już nie ta Wisła co kiedyś, konkretniejsze wsparcie to mają od Brzeska A mf to potrafi tylko z gazem latac i pstrykac z tego foty
Kto ci powiedział że będzie odnowiony układ? Dobrze, że jest internet pedrylu bo byś w życiu nie wiedział, że była mf na meczu, a tak zdj zobaczył i kumaty. Te szczurki z mf by cię szybko zrobiły. Skoro nie wiesz kto jeszcze był na tym meczu to tak na być.
wyjdzie w zeznaniach, spoko :)
Obrazek

nonameboy
Posty: 133
Rejestracja: 01.04.2010, 21:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nonameboy » 20.09.2020, 13:14

A po co wam internetowe chuligany te papiery? Co nie ma czym się pochwalić w szkole na przerwie i pozgrywać kumatego ? Myśle ze ten kto miał je widzieć to je widział a nie skomle na forum o lekture na dobranoc

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pitfas » 20.09.2020, 14:14

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 08:26
zwykły_wyjazdowicz pisze:
19.09.2020, 22:33
jak Misiek wyjdzie to nie ździwie się jak go przyjmą z otwartymi rękami i znów będzie tam rozdawał karty na stadionie,
Jak na Wiśle wiodąca siłą nadal będą szczurki z młodej ferajny to można się spodziewać wszystkiego

Wczoraj na meczu w Bochni miał być odnowiony układ Wisła & Unia i nagle cisza o wszystkim jak myślicie dlaczego?

Pewnie widząc obecną reprezentacje Wisły czyli wspomnianą młodą ferajne czyli chuderlaki, leszcze na strzala, po mefedronie
Widząc to Unia dała sobie siana bo to już nie ta Wisła co kiedyś, konkretniejsze wsparcie to mają od Brzeska A mf to potrafi tylko z gazem latac i pstrykac z tego foty
To kto lata na Cracovi, że nie potrafią sobie dać radę z tymi '' szczurkami''? Fajnie Cię musieli przekopać, że masz takie kompleksy.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 20.09.2020, 14:36

Mi to do głowy przyszło od razu jakim cudem zeznania trafily do obiegu przed rozprawą... Proponuje przestańcie to komentować, a bedzie lepiej dla wszytskich

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 20.09.2020, 15:22

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 13:04
JanuszKRK pisze:
20.09.2020, 10:24
liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 08:26


Jak na Wiśle wiodąca siłą nadal będą szczurki z młodej ferajny to można się spodziewać wszystkiego

Wczoraj na meczu w Bochni miał być odnowiony układ Wisła & Unia i nagle cisza o wszystkim jak myślicie dlaczego?

Pewnie widząc obecną reprezentacje Wisły czyli wspomnianą młodą ferajne czyli chuderlaki, leszcze na strzala, po mefedronie
Widząc to Unia dała sobie siana bo to już nie ta Wisła co kiedyś, konkretniejsze wsparcie to mają od Brzeska A mf to potrafi tylko z gazem latac i pstrykac z tego foty
Te szczurki z mf by cię szybko zrobiły
w ich stylu czyli kilku na jednego ze sprzętem i to frajerskim gazem to pewnie by zrobili
ale jak trzeba wychylić te szczurze łby poza Nową Hutę to gdzie byliście tydzień temu w Szczecinie? Śląsk jakoś wczoraj pokazał że da się z Pogonią dogadać i wejść dzięki ich uprzejmości
Ale wy macie w d**** kibicowanie, zamiast czytając te papiery rozjebusów czytać ze zrozumieniem i uczyć się czego nie robić, chieć być ich przeciwieństwem
to jesteścoe kolejnym rakiem na kibicowskiej Wiśle, przez który chuliganka na Wiśle będzie polegała tylko na gonieniu prochów, gdzie 3/4 zenzań dotyczy tylko tego, taplanie się w krakowskim bagnie, zero aspiracji by wyjść na kibicowską Polskę, zaistnieć na jej tle,
toż to nawet WSH w pewnym momencie zaczęło mieć takie aspiracje, sekcja, TSW, siłownia WSP,
a wy szczury z mf? tylko gaz do tych chudych łapek i pozowanko do zdj na fejsbuczka
Haha hipokryzja aż bije a ciebie i twoich koleżanek jakoś w lubinie nie widać

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Aboubakar » 20.09.2020, 15:38

Tam na filmie nie stoi G co siedział za Człowieka?
Chyba zmienił ekipę z wsh na ferajnę hehe

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 20.09.2020, 17:37

liczby wyjazdowe pisze:
20.09.2020, 15:06
Pitfas pisze:
20.09.2020, 14:14
To kto lata na Cracovi, że nie potrafią sobie dać radę z tymi '' szczurkami''? Fajnie Cię musieli przekopać, że masz takie kompleksy.
potrafisz czytać ze zrozumieniem? to pomyśl jeszcze raz nad tym co napisałem o "taplaniu się w krakowskim bagienku"
o to właśnie chodzi że po skompromitowaniu wsh na Wiśle był idealny moment by władzę przejął ktoś ogarnięty, kto postawi na właściwy kierunek i kibicowski rozwój a tymczasem przejęli to jeszcze więksi degeneraci, dla których nadal barwy klubowe to tylko przykrywka

macie oczy? śledzicie scenę kibicowską? taki Raków od was lepiej jeździ, przynajmniej próbuje pojawiać się mimo zakazu a wy co? jak klub nie załatwi bilecików i obstawy psiarni to gitara, jest wymówka, po co się fatygować

nawet ten z Radomia ciśnie beke z obecnej h Wisły:

https://twitter.com/SzJadczak/status/13075940925 58389248
Kim ty wogole frajerze jesteś i za kim, że się wpierdalasz w nie swoje sprawy? Szymonkiem się jarasz to mu jeszcze kolbę opierdol.

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 20.09.2020, 21:32

Do czego to doszło, że tacy ludzi sami wrzucają do neta takie zdjęcia i filmy. Jakieś zdjęcia z maczetami i gazami w łapach, pełna napina, serio kogoś to jara? Wrzucanie na fejsa jakieś bazgroły, przestrzelone czy tez namalowane. Szkoda, że wcześniej ich nie jebali jak okradali swój klub, który przecież jest dla nich najważniejszy(wracając do nas). Czym mniej pozerki, szumu wokół siebie tym większe pole do działania, szkoda, że spora część tego nie rozumie.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 21.09.2020, 10:50

Ciśniecie bekę że chuderlaki tak jakby każdy małolat biegał w wadze 100 kilo.Zresztą te chuderlaki by was oprawili jednego po drugim.I to się tyczy także Cracovii gdzie też takich młodych wariatów nie brakuje.

jadowita ciota z wsi24 dalej się pruje no ale co się dziwic skoro był gnębiony przez kibiców podczas studiów w Krk i dodatkowo wyszydzany przez dziewczyny.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 21.09.2020, 11:02

ts06 pisze:
19.09.2020, 22:46
p*********, misiek czy wyjdzie za rok czy za 5 to w Krakowie nie ma czego szukać.A jeśli chodzi o kurestwo to byli honorowi ale ekipa na C. wprowadziła własny porządek. Wtedy czas honoru się skończył. Pamiętaj że przez to że za bardzo nikt się nie kwapił, by jechać ze sprzętem, zastraszać, przerzucać itp. Wisła straciła w cholerę osiedli.Żeby nie stracić całego Krakowa, powstała ekipa, głównie małolatów, którzy musieli się dostosować.
Nie żyłeś w tym mieście więc c**** wiesz.Tyle odemnie.
Wisła była honorowa? Ani wobec siebie ani wobec żadnej innej ekipy niekoniecznie zaczynającej się na C.

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 21.09.2020, 11:15

Łysy z Huty pisze:
21.09.2020, 10:50
Ciśniecie bekę że chuderlaki tak jakby każdy małolat biegał w wadze 100 kilo.Zresztą te chuderlaki by was oprawili jednego po drugim.I to się tyczy także Cracovii gdzie też takich młodych wariatów nie brakuje.

jadowita ciota z wsi24 dalej się pruje no ale co się dziwic skoro był gnębiony przez kibiców podczas studiów w Krk i dodatkowo wyszydzany przez dziewczyny.
Człowieku, skończże już pisać kto jakby kogo nie zrobił, bo już nikomu się tego nie chce czytać. Niech ci groźni małolaci wyjdą z kimś na ubitą ziemie i tam udowodnią swoją wartość w walce, bo co chwile ktoś się wykłóca jacy oni nie są mocni, groźni i ch*j wie co jeszcze. Poświęcasz swój czas na bronienie bandy matołów, którym jedynym osiągnięciem do tej pory jest zamalowanie grafów i przypozowanie do fotki.

Z góry informuje, pierdoli mnie to jak jest na Cracovi, Hutniku, Pcimiance Pcim i c*** wie czym jeszcze do czego tak często się odnosisz.
robotopo pisze:
20.09.2020, 11:14
Z przymrozeniem oka :
kto klamie sir. idiota z tego forum ktory twierdzil, ze misiek i reszta wpompowali w Wisle miliony zlotych a to wszystko to wymysly dziennikarzy czy sam misiek ktory twierdzi,ze on i reszta wyciagali pieniadze z klubu.

Kabaret.
Właśnie, gdzie jest sir., internetowa wyrocznia, alfa i omega wszystkiego?

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 088 » 21.09.2020, 11:39

"Smialismy sie, ze Zielak moze walczyc w federacji KFC" - z zeznan wiadomo kogo, nie powiem, rozbawilo mnie to ;)

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 21.09.2020, 13:17

picooligans pisze:
21.09.2020, 12:14
Z góry informuje, pierdoli mnie to jak jest na Cracovi, Hutniku, Pcimiance Pcim i c*** wie czym jeszcze do czego tak często się odnosisz.
Jak cię pierdoli to się tutaj nie udzielaj, i nie jesteś od tego żeby tu pisać co kto ma robić bo jedyne co miałeś ubitego w życiu to stolca w d****.
Widzę, że logika na nie za wysokim poziomie, rozumowaniem również nie grzeszysz. Interpunkcja i składnia z górnej półki, także sam już się zdefiniowałeś jako klasyczny przykład internetowego głupka, tak więc nie będę wchodził w dyskusje.
Bez odbioru troglodyto.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 21.09.2020, 22:10

Monster96 pisze:
21.09.2020, 11:02
ts06 pisze:
19.09.2020, 22:46
p*********, misiek czy wyjdzie za rok czy za 5 to w Krakowie nie ma czego szukać.A jeśli chodzi o kurestwo to byli honorowi ale ekipa na C. wprowadziła własny porządek. Wtedy czas honoru się skończył. Pamiętaj że przez to że za bardzo nikt się nie kwapił, by jechać ze sprzętem, zastraszać, przerzucać itp. Wisła straciła w cholerę osiedli.Żeby nie stracić całego Krakowa, powstała ekipa, głównie małolatów, którzy musieli się dostosować.
Nie żyłeś w tym mieście więc c**** wiesz.Tyle odemnie.
Wisła była honorowa? Ani wobec siebie ani wobec żadnej innej ekipy niekoniecznie zaczynającej się na C.
Jesteś albo za młody by to pamiętać albo głupi.

No ładnie się misio rozpruł.
Jedna sprawa jest ciekawa, albo jestem ślepy albo pominąłem albo nie ma tego w papierach, czyli atak na dobrego kumpla czyli Mastera. Jak wszyscy widzieli Master miał niesamowitego farta, ewentualnie goniący go byli nieudolni. Mniejsza z tym. Było to przed Człowiekiem, potem niby nadal robili interesy aż do w sumie lekkiego dojechania Baxtera. Misio się wkurwił bo podejrzewał Mastera o tą akcję i zerwał współpracę.
Dla mnie to nie ma sensu bo misio musiał wiedzieć o akcji na swojego kumpla, dziwne też jest że Master nadal ponoć miał współpracować z nimi.
Kompletnie bez sensu, do tego tu nie ma praktycznie niczego o akcjach na Śląsku, o dilach z Ruchem, o oprawieniu Kornasia itp.

Stąd pytanko do 'kumaczy' - to są wszystkie papiry czy tylko część?.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 21.09.2020, 23:17

Monster96 pisze:
21.09.2020, 11:15


Człowieku, skończże już pisać kto jakby kogo nie zrobił, bo już nikomu się tego nie chce czytać. Niech ci groźni małolaci wyjdą z kimś na ubitą ziemie i tam udowodnią swoją wartość w walce, bo co chwile ktoś się wykłóca jacy oni nie są mocni, groźni i ch*j wie co jeszcze. Poświęcasz swój czas na bronienie bandy matołów, którym jedynym osiągnięciem do tej pory jest zamalowanie grafów i przypozowanie do fotki.
To i tak zrobili więcej od ciebie bo twoim jedynym osiągnięciem jest pisanie postów na forum.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: leniwiec » 21.09.2020, 23:36

Nie rozumiem czego się do niego dopierdalasz, przecież gość ma rację. Jedni robią zdjęcia i wrzucają do sieci, inni działają w realnym świecie. Od taka mała różnica są ekipy i "ekipy". Groźne fotki najlepiej z ostrym w ręku ale co dalej prócz tych fotek?

Dżimi
Posty: 7
Rejestracja: 03.06.2015, 11:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dżimi » 21.09.2020, 23:53

Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie(od lat)...A wy dalej piszcie kocopoly o huderlakach 50 kilowcach i co wam tam się ujebie w tych waszych glowkach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Camel, Grandzik, klasa sama w sobie, Niebiesko- zolty, RedRum i 193 gości