Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
(POL)
Posty: 243
Rejestracja: 14.04.2018, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: (POL) » 11.08.2020, 20:55

Z Twittera 😂
[link]



Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 11.08.2020, 21:38

To wybijcie tych nakoksowanych małolatów bo na razie to tracicie na podzielonych dzielnicach z nami od wielu lat

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 11.08.2020, 23:23

fonobar pisze:
11.08.2020, 15:47
Ja napiszę tylko dla postronnych bo nie chce mi się przeciągać z tym policyjnym prowokatorem szturgejśmieciem
Mitologia sztywnej bandy za kratami to zwykła popelina dla dzieciarni. Po co organom ścigania więcej materiałów jak mieli ze ścisłej czołówki i tyle wystarczyło.
fonobar dziweczko wasza sztywna git banda wyjebana z 44 flag śle pozdrowienia dla mary dojechanego w kryminale za waflowanie się z psem więc zamiast tu szczekać to rób zrzutę i kopsnij mu rakietę do Rzeszowa,niech chłopina sobie jeszcze jakoś pożyje zanim znowu wjedzie na normalny zakład gdzie się nim zajmą.

oppeto
Posty: 14
Rejestracja: 10.10.2019, 21:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oppeto » 12.08.2020, 00:43

RaryTaS pisze:
11.08.2020, 23:23
fonobar pisze:
11.08.2020, 15:47
Ja napiszę tylko dla postronnych bo nie chce mi się przeciągać z tym policyjnym prowokatorem szturgejśmieciem
Mitologia sztywnej bandy za kratami to zwykła popelina dla dzieciarni. Po co organom ścigania więcej materiałów jak mieli ze ścisłej czołówki i tyle wystarczyło.
fonobar dziweczko wasza sztywna git banda wyjebana z 44 flag śle pozdrowienia dla mary dojechanego w kryminale za waflowanie się z psem więc zamiast tu szczekać to rób zrzutę i kopsnij mu rakietę do Rzeszowa,niech chłopina sobie jeszcze jakoś pożyje zanim znowu wjedzie na normalny zakład gdzie się nim zajmą.
Problem jest w tym że zgody to akceptują i dla nich to po prostu nigdy nie miało miejsca że mara miał w ogóle styczność z policjanetm a osoby które chcą pogonić te osoby z Torcidy, niestety są w mniejszości i nic z tym nie zrobią postaw się w 3 osoby na 30 efekt wiadomy

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 12.08.2020, 09:45

Z tego co mi wiadomo to nawet na zamknietym forum pisaliście że na terenie klubu był ktoś z Gieksy więc nie miel japą jak c**** wiesz. Po drugie baluś mówił to co chciał prorok, jakbyś miał mózg zamiast styropianu to byś do tego doszedł sam. Po trzecie koledzy z Ruchu was upokarzali na każdym kroku przez długie lata, to odnośnie tego pisania o Gieksie jako obecnym numerze 1 na GŚ.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 12.08.2020, 10:41

RaryTaS pisze:
12.08.2020, 09:45
Z tego co mi wiadomo to nawet na zamknietym forum pisaliście że na terenie klubu był ktoś z Gieksy więc nie miel japą jak c**** wiesz. Po drugie baluś mówił to co chciał prorok, jakbyś miał mózg zamiast styropianu to byś do tego doszedł sam. Po trzecie koledzy z Ruchu was upokarzali na każdym kroku przez długie lata, to odnośnie tego pisania o Gieksie jako obecnym numerze 1 na GŚ.
Tak upokarzali ze jak pojawiało się tylko widmo porażki to nie raz siedzieli w lesie albo łapali za sprzęt, o umówionej 1 ustawce nie wspominać, nikt nie neguje ze Ruch był numerem 1 ale nie miał aż tak kolorowo ciagle jak niektórzy tu chcą to przestawić..

A Ty kolego patrz lepiej swojego podwórka żeby Wam się znów drzwi w autokarach nie zacięły albo ŁKS flag nie wykroił.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 12.08.2020, 11:06

niektórym widac rajtuzy puszczają widząc ze sytuacja na GŚ uległa zmianie (nie określając kto jest nr 1), normalni chorzowscy wiedzacy jak sytuacja obecnie wyglada nie wdaja sie w dyskusje (tak samo jak druga strona) a ujadacze beda żyli przeszloscia i zagladali 30 lat wstecz. Przypomne że ruch kibicowski na GieKSie jest młody w stosunku do Ruchu czy Górnika (oba kluby 14 majstrow, całe pokolenia wychowane na sukcesach, wiec tym bardziej rzuca sie w oczy progres jaki przeszla GieKSa "startujac" później i majac taka konkurencje zaraz obok). Każdy wie ze to GŚ z sezsonu na sezon sytuacja moze ulegac zmiania, ale smieszy mnie to ze niektorzy na sile staraja sie forsowac cos, co niejako przeszlo do historii (fakt kiedys Ruch byl zdecydowanym nr 1 bez dwoch zdan) dzisiaj zderzenie z prawda jest dla niektorych tak ciezkie, ze umniejszajac, stawiajac historie wyzej nad obecna sytuacja w jakims stopniu starają sobie pokolorowac szara rzeczywistosc, ktorej jakis czas temu nie dopuszczali do wiadomości.

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 12.08.2020, 13:36

robotopo pisze:
12.08.2020, 13:26
Ten Rarytas to jest wlasnie chyba przedstawicil internetowej grupoy "kibicow" ktorzy naprwde wierza w to, ze Ruch przez x lat nie dostal od nikogo po glowie tylko wlasnie "upokarzali" wrogow ;)

Smialem sie z Gieksy i wierzylem w wiele rzeczy, ale na przykladzie pewnego miasta dotarlo do mnie jak Ruch przepieknie potrafi jednak klamac, ale to chyba nie jest dyskusja na to forum, bo padlo tutaj to miasto i oczywiscie "ino Ruch" ;).
Zaraz zaraz, gdzie było pisane, że Ruch nie dostał od nikogo po głowie? Dostał, nie raz, ale na Śląsku miał dominację, Ruda Śląska była tego dobitnym przykładem na tamte czasy, chociaż pierwotnie też było zakłamywanie rzeczywistośći do czasu wypłynięcia filmiku.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 13.08.2020, 11:34

robotopo manipulancie zacytuj gdzie napisałem, że Ruch od nikogo nie dostał? Odnosiło się to do Gieksy, która nie miała żadnego startu do PF a teraz niektórzy na k.net robią z nich numer 1 na GŚ. Nigdzie też nie napisałem, że Ruch rządził na podzielonych FC takich jak Mysłowice czy Jaworzno bo pewnie jedno z tych miast miałeś na myśli.

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aaabbb2323 » 13.08.2020, 12:26

xxx97 pisze:
13.08.2020, 10:24
kusy_jest_boski pisze:
07.08.2020, 16:54
ANTYpzpn pisze:
07.08.2020, 16:36

Szczecin
O chłopakach z każdego klubu 1,2 czy 3 ligi można tu przeczytać bardziej lub mniej realne historie ale o aktywności Pogoni Szczecin nie ma na knet praktycznie nic, działają tak zgrabniejak ZS i sie nie afiszują

Tak zgrabnie działają ze flagę stracili i do walki do tej pory z Zagłębiem nie wyszli :)
Wyszli :) podczas jednego z ich wyjazdów. Bodajże z Kielc...

LOS ZETAS
Posty: 26
Rejestracja: 17.10.2019, 15:05
Lokalizacja: Nuevo Laredo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LOS ZETAS » 13.08.2020, 16:54

SturmgewehR 44 pisze:
11.08.2020, 13:19
Producenci dywanów i patelni myślą że jak pojeżdżą po Mysłowicach, Katowicach czy nawet wbiją na Chorzów i pogonią na dzielnicach Ruch to są władcami Śląska :)) To że Ruch się aktualnie mało angażuje w akcje i nie zbiera bandy jak to miało miejsce przed zatrzymaniami, nie oznacza że jej nie ma. Do tego zapominają że Ruch ma bardzo mocne fc dalej na zachód czyli Ruda Śląska, Świony itd i dalej na Południe czyli Mikołów i reszta Niebieskiego południa, o pozostałych fc nie wspomnę. I tam już cyganiątka nie wpadają bo mają m.in. za daleko i też osoby z tych niebieskich fc nie wspierają np. Niebieskich Mysłowic na co dzień gdy dochodzi do wjazdów cyganów. Dlatego nie można oceniać ekipy pod kątem lokalnych starć w centrum aglomeracji gdzie do tego jest wasze gniazdo i walczycie tak naprawdę z 30% całego potencjału Ruchu. I zapamiętajcie sobie że co by się na Ruchu nie działo złego to na was ZAWSZE wystarczy sił by wybić wam chuligankę z głowy
ty k**** zacznijmy od tego , że za sam nik powinieneś być stąd wypierdolony na zbity pysk.
A skończmy na tym żeby nie przedłużać, nie p****** adolf zbieraj ekipę i lej wszystkich jak popadnie albo skończ pierdolić bo widać, że ewidentnie Cię d*** boli, że jest jak jest.
Głęboki upadek prowadzi do wielkiego szczęścia

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aaabbb2323 » 13.08.2020, 19:27

xxx97 pisze:
13.08.2020, 13:17
Aaabbb2323 pisze:
13.08.2020, 12:26
xxx97 pisze:
13.08.2020, 10:24


Tak zgrabnie działają ze flagę stracili i do walki do tej pory z Zagłębiem nie wyszli :)
Wyszli :) podczas jednego z ich wyjazdów. Bodajże z Kielc...
Tak to fakt tam wyszli się bić tylko Kielce były przed strata flagi po morsowaniu :)
Racja, mój błąd. Pozdro

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 15.08.2020, 11:48

Lata mijają i każda ekipa ma swoje parę minut żeby zaistnieć. Wszystko się zgadza GKS po zatrzymaniach Ruchu urósł w piórka ale pamiętajcie że pycha kroczy przed upadkiem i tyczy się to każdego. Jedno pytanie do Gieksy i reszty... gdzie byliście jak straciliscie 44 flagi i była propozycja walki ze strony Ruchu skoro byliście takie chuligany? Ogólnie polemika na temat jakiegoś podium chuliganskiego na Śląsku to śmiech na sali. Bo dzisiaj możecie być wilkami a wystarczy zatrzymanie i jakaś rozjebunda i można spaść z piedestału. Z mojej strony dodam że odkąd jakiś grubszy hajs zaczął się liczyć to zepsul środowisko dogłębnie.
ABG

Mistek
Posty: 34
Rejestracja: 12.08.2017, 09:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mistek » 16.08.2020, 17:23

protektormalopolska pisze:
15.08.2020, 11:48
Lata mijają i każda ekipa ma swoje parę minut żeby zaistnieć. Wszystko się zgadza GKS po zatrzymaniach Ruchu urósł w piórka ale pamiętajcie że pycha kroczy przed upadkiem i tyczy się to każdego. Jedno pytanie do Gieksy i reszty... gdzie byliście jak straciliscie 44 flagi i była propozycja walki ze strony Ruchu skoro byliście takie chuligany? Ogólnie polemika na temat jakiegoś podium chuliganskiego na Śląsku to śmiech na sali. Bo dzisiaj możecie być wilkami a wystarczy zatrzymanie i jakaś rozjebunda i można spaść z piedestału. Z mojej strony dodam że odkąd jakiś grubszy hajs zaczął się liczyć to zepsul środowisko dogłębnie.
Mówi to gość z ekipy,która w lesie spotkała się ostatnio?? No właśnie kiedy?? Wgl Ruch wciągał nosem Gieksę ,a jak była gadka odnośnie walki o flagi to nie chcieli bić się o wszystkie,tylko wymyslanie,że możemy bić się o flagę x,y lub z. No i strony nie doszły do kompromisu. Tak,wiem to Ruch miał flagi Gieksy i to on ustalał warunki...

Natiste
Posty: 437
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 22.08.2020, 08:56

Co ty p*********

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 22.08.2020, 09:07

fan fantik pisze:
22.08.2020, 01:39
Fabryka Konfidentów znowu się powiększa.. I jeszcze frajer pisze że czekał na to 3 lata...piekna ekipa nie ma co..
nie pisz głupot, chłop sie nie przyznał, złożył wyjaśnienia wygarniając konfidentom ze go pomawiają, taka linia obrony widocznie.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 22.08.2020, 09:28

fan fantik pisze:
22.08.2020, 01:39
Fabryka Konfidentów znowu się powiększa.. I jeszcze frajer pisze że czekał na to 3 lata...piekna ekipa nie ma co..
Chyba nie wykupiłeś konta na wyborczej i nie doczytałeś do końca, farmazoniarzu

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 22.08.2020, 10:06

fan fantik pisze:
22.08.2020, 01:39
Fabryka Konfidentów znowu się powiększa.. I jeszcze frajer pisze że czekał na to 3 lata...piekna ekipa nie ma co..
Przeczytałeś drucie nagłówek w GoWnie i chciałeś zabłysnąć ale nie pykło. Ch.uj ci w d*** za pomówienia internetowy cwelu.
Bandycki Batory

WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WileKKS » 22.08.2020, 10:46

Tu artykuł z GóWna:

Szef Psycho Fans zaatakował w sądzie skruszonych kiboli. "Czekałem na to długie trzy lata"
Marcin Pietraszewski
20 sierpnia 2020 | 16:46







Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
W największej i specjalnie zabezpieczonej sali Sądu Okręgowego w Katowicach odbyła się w czwartek kolejna rozprawa 48 osób oskarżonych o udział w założonym przez pseudokibiców Ruchu Chorzów gangu Psycho Fans. To największa sprawa dotycząca zorganizowanej przestępczości, prowadzona w województwie śląskim. 35 oskarżonych nadal przebywa w aresztach. Ich rozprawy mają status zwiększonego zagrożenia bezpieczeństwa. Oznacza to, że pseudokibice na salę rozpraw wprowadzani są w łańcuchach skuwających ich dłonie i nogi.
Psycho Fans dla adwokatów w 42 calach
Przez kilka ostatnich miesięcy sąd przesłuchiwał oskarżonych, którzy poszli na współpracę z prokuraturą i w nagrodę zyskali status małych świadków koronnych [tak zwanych sześćdziesiątek - przyp. red.]. Gdy składali zeznania, oskarżeni, którzy nie przyznali się do winy, nie byli dowożeni do sądu, a z wyjaśnieniami kolegów mogli się zapoznać wyłącznie z protokołów. Jednak w czwartek w ławach oskarżonych znowu zasiedli wszyscy członkowie Psycho Fans, bo sąd skończył przesłuchania skruszonych kiboli i wezwał pierwszych świadków.
Rozprawa rozpoczęła się jednak z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem. Z powodu zagrożenia koronawirusem zdecydowano, że obrońcy oskarżonych przebieg procesu będą śledzili w osobnej sali rozpraw. Zamontowano tam kamery, mikrofony oraz postawiono 42-calowy telewizor, na którym adwokaci mieli oglądać to, co się dzieje na głównej sali rozpraw.
- To nieporozumienie. Przecież proces to nie transmisja meczu piłkarskiego, nie można go śledzić w telewizji. Może kupimy jeszcze popcorn i piwo? - ironizowali obrońcy.

Ostatecznie sąd wycofał się z tego pomysłu. - Informatyk stwierdził, że mimo wcześniejszych prób nie jest możliwe przeprowadzenie wideokonferencji pomiędzy salami, bo łącze jest za słabe, a szum zakłóca przekaz dźwiękowy - stwierdził sędzia Piotr Horzela. I zaprosił adwokatów do głównej sali.
"Maślak" nakrzyczał na sąd, a potem zaczął wyjaśniać
Wtedy pojawiła się kwestia dotycząca bezpieczeństwa sanitarnego. Mecenas Bartłomiej Piotrowski zauważył, że oskarżeni, za pancerną szybą, siedzą ramię w ramię z pilnującymi ich policjantami. - Proszę zaprotokołować, że po tamtej stronie szyby nie jest zachowany dystans sanitarny - poprosił adwokat. Sąd uznał jednak, że kwestie bezpieczeństwa są ważniejsze od dystansu sanitarnego i nie można tego zmienić. - Zgodnie z przepisami na sali może przebywać 107 osób i tego będziemy się trzymali - podkreśliła Ewa Wrońska, przewodnicząca składu orzekającego. Oskarżeni szybko jednak wyliczyli, że na sali jest 112 osób. Po naradzie z dowódcami konwoju zdecydowano, że opuści ją pięciu policjantów.
Sąd planował przesłuchać w czwartek pierwszych świadków, jednak nieoczekiwanie Maciej M., ps. „Maślak”, oskarżony o kierowanie gangiem Psycho Fans stwierdził, że chce złożyć wyjaśnienia i odnieść się do tego, co przed sądem mówili skruszeni kibole. Doszło do awantury, bo sędziowie próbowali przekonać go, że będzie mógł złożyć wyjaśnienia na kolejnej rozprawie.

- Czekałem na to trzy lata, siedzę w areszcie i mam prawo głosu. Chcę to zrobić tu i teraz - krzyczał „Maślak”. Przewodnicząca składu upominała go kilka razy, w końcu jednak zgodziła się, aby zeznawał.
„Maślak” nie przyznał się do zarzutu kierowania, a także udziału w grupie przestępczej. - Nie było żadnej grupy. Prokurator zarzuca mi, że kierowałem nią w latach 2010-2017, tymczasem pierwsze przestępstwo, o które mnie oskarżył, jest datowane na rok 2015. Czyli pięć lat kierowałem gangiem, a nie popełniałem przestępstw? - pytał ubrany w błękitną koszulę Maciej M. Zaznaczył, że w latach 2011-13 siedział w aresztach, więc nie mógł stamtąd nikomu wydawać żadnych poleceń.
"Maślak": Od dziecka byłem kibicem Ruchu
„Maślak” podkreślił, że w latach 2013-2017 był tylko dwa razy na meczu Ruchu Chorzów. - Od dziecka byłem kibicem Ruchu, ale żeby kierować grupą przestępczą, rzekomo wywodząca się ze środowiska kibicowskiego, nie wystarczy być tylko kibicem. Jak miałem kierować kibicami, mieć na nich wpływ, skoro nie uczestniczyłem w ich życiu? - pytał Maciej M.
Wielokrotnie kwestionował zeznania Łukasza B., ps. „Baluś”, który poszedł na współpracę z Centralnym Biurem Śledczym Policji i przyznał się m.in. do sprzedaży ponad 700 kilogramów narkotyków. - Gdybym był szefem gangu kibiców, musiałbym dostać jakieś honorarium ze sprzedaży takiej ilości narkotyków. Nie zarabiałem na tym, co powinno sądowi dać do myślenia, kto tak naprawdę kierował tą grupą - podkreślił „Maślak” i przypomniał medialne materiały, z których wynikało, że to „Baluś” kierował gangiem kiboli.
- Łukasz B. w swoich zeznaniach opowiadał, że to on zarządzał grupą i sam brał udział we wszystkich zbrodniach objętych aktem oskarżenia, a mimo to o kierowanie gangiem oskarżyła mnie. Zeznania „Balusia” są kalumniami - mówił Maciej M.
Dodał, że żaden z oskarżonych, którzy nie poszli na współpracę, nie wymieniał jego osoby jako tej, która wydawała rozkazy. - Maciej M., ps. „Maciuś” [kolejny skruszony członek gangu - przyp. red.] powiedział wprost, że każdy popełniał przestępstwa na własną ręką. W tej sytuacji trzeba sobie zadać pytanie, czy taka grupa w ogóle istniała? - stwierdził "Maślak".
"Maciuś kłamie, zrzucając winę na mnie"
Maciej M. nie przyznał się też do porwania dla okupu przedsiębiorcy Marka P. w marcu 2015 r. - Nie brałem w tym udziału, nie planowałem tego, a o tym, że do takiego zdarzenia doszło, dowiedziałem się od Macieja S., który wziął w nim udział - wyjaśniał „Maślak”.
Kilkukrotnie kwestionował zeznania Macieja S., który powiedział śledczym, że „Maślak” także wziął udział w porwaniu. - "Maciuś" próbuje nieudolnie kłamać, zrzucając swoją odpowiedzialność na mnie - przekonywał "Maślak". Na kolejnej rozprawie będzie kontynuował wyjaśnienia.
W czwartek wyjaśnienia złożył też Robert P., ps. „Pepek”, oskarżony o udział w gangu, skonstruowanie ładunku, który przed Wielkimi Derbami Śląska podłożono na stadionie Ruchu, udział w kibolskich bijatykach oraz napad na stadion GKS-u Katowice. - Nie byłem członkiem grupy przestępczej, zasiadałem w radzie nadzorczej stowarzyszenia kibiców, nie popełniłem żadnego czynu chuligańskiego, a to, że od 20 lat jestem kibicem Ruchu Chorzów, nie znaczy, że jestem bandytą - mówił „Pepek”. Twierdził, że został pomówiony przez „Balusia”, z którym się nie lubił.
- Handlowałem pirotechniką z kibicami różnych klubów, więc nie mógłbym brać udziału w ustawkach z nimi, bo straciłbym klientów - przekonywał Robert P. Dodał, że po zatrzymaniu przez policję był namawiany przez prokuratora do pójścia na współpracę. W nagrodę miał wyjść na wolność. Nie zgodził się, bo - jego zdaniem - nie popełnił zarzucanych mu czynów. - Obciążają mnie pomówienia „sześćdziesiątek” sfabrykowane przez policję i prokuraturę - podkreślił.
Kolejna rozprawa w procesie Psycho Fans odbędzie się za tydzień.
Września 100% Lech Poznań!

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 22.08.2020, 13:09

fan fantik pisze:
22.08.2020, 01:39
Fabryka Konfidentów znowu się powiększa.. I jeszcze frajer pisze że czekał na to 3 lata...piekna ekipa nie ma co..
Nie wstyd Ci przed samym sobą, ofermo życiowa?

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KAT200 » 22.08.2020, 15:53

fan fantik pisze:
22.08.2020, 15:24
Chop najpierw chciał koronę A teraz udaje niewiniątko.....zrobcie z niego swojego bohatera ..i jakby nic się nie stało....teraz wielce wygrania wszystko...a wcześniej co jego statysta chciał być koronnym ??? Tak w smierdzielach można wszystko...to się nie liczy ....
Zajmijcie się obciągaczem marą i zatorem z waszej "git" co się przyznał. No chyba, że jesteście zajęci dalej napierdalaniem się między sobą
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 23.08.2020, 01:06

fan fantik pisze:
22.08.2020, 15:24
Chop najpierw chciał koronę A teraz udaje niewiniątko.....zrobcie z niego swojego bohatera ..i jakby nic się nie stało....teraz wielce wygrania wszystko...a wcześniej co jego statysta chciał być koronnym ??? Tak w smierdzielach można wszystko...to się nie liczy ....
wszystkie te rewelacje wyczytałeś w gw, co lampucero?

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 23.08.2020, 09:33

fan fantik pisze:
22.08.2020, 14:59
Königshütte pisze:
22.08.2020, 10:06
fan fantik pisze:
22.08.2020, 01:39
Fabryka Konfidentów znowu się powiększa.. I jeszcze frajer pisze że czekał na to 3 lata...piekna ekipa nie ma co..
Przeczytałeś drucie nagłówek w GoWnie i chciałeś zabłysnąć ale nie pykło. Ch.uj ci w d*** za pomówienia internetowy cwelu.
c**** szukaj u siebie w d****...tak...a kto się wcześniej chciał wieszać bo prorok już miał wszystko na patelni?????....nie czytam tego gówna i na nim się nie wiruje.. tak jak Wy
Wyszło wczoraj jaki jesteś kumaty cwelu. Następnym razem wykup prenumeratę u szechtera.
Bandycki Batory

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ANTYpzpn » 25.08.2020, 16:26

Dlaczego Jastrzębie gra w Wodzisławiu Śl.?

kuntakinte1
Posty: 2
Rejestracja: 22.05.2018, 10:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kuntakinte1 » 25.08.2020, 18:21

ANTYpzpn pisze:
25.08.2020, 16:26
Dlaczego Jastrzębie gra w Wodzisławiu Śl.?
Montaż podgrzewania i nawadniania płyty boiska.

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ANTYpzpn » 25.08.2020, 20:10

kuntakinte1 pisze:
25.08.2020, 18:21
ANTYpzpn pisze:
25.08.2020, 16:26
Dlaczego Jastrzębie gra w Wodzisławiu Śl.?
Montaż podgrzewania i nawadniania płyty boiska.
Dziękuję. Chociaż "Gospodarze" będą mogli wejść, czy mecz przy pustych trybunach i ile to potrwa?

MBh07
Posty: 42
Rejestracja: 24.07.2011, 14:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MBh07 » 26.08.2020, 23:41

ANTYpzpn pisze:
25.08.2020, 20:10
kuntakinte1 pisze:
25.08.2020, 18:21
ANTYpzpn pisze:
25.08.2020, 16:26
Dlaczego Jastrzębie gra w Wodzisławiu Śl.?
Montaż podgrzewania i nawadniania płyty boiska.
Dziękuję. Chociaż "Gospodarze" będą mogli wejść, czy mecz przy pustych trybunach i ile to potrwa?
W Jastrzebiu najwcześniej zagramy z LKSem. Jeśli chodzi o Wodzisław i mecz z kibicami to ciężka sprawa, stadion nie posiada monitoringu.

oppeto
Posty: 14
Rejestracja: 10.10.2019, 21:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oppeto » 28.08.2020, 12:28

Kibice Arki będą w Jastrzębiu wejdą na sektor gości?, jest w ogóle organizowany wyjazd na Arce

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Darcos » 28.08.2020, 13:54

Po pierwsze mecz GKS Jastrzębie Arka Gdynia jest rozgrywany w Wodzisławiu po drugie mecz bez udziału publiczności.

Jorguś
Posty: 37
Rejestracja: 22.04.2019, 12:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jorguś » 09.09.2020, 18:43

W Gliwicach znów się omnażaja Jednak Piast Gliwice to chomosexualisci lubią walikić konia publicznie

Ratek
Posty: 74
Rejestracja: 17.10.2010, 11:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ratek » 09.09.2020, 22:37

Jorguś pisze:
09.09.2020, 18:43
W Gliwicach znów się omnażaja Jednak Piast Gliwice to chomosexualisci lubią walikić konia publicznie
OMNAŻAJĄ?????
Następny turbodebil wjechał na kibice.net.....

markusGieKSa
Posty: 29
Rejestracja: 26.02.2007, 23:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: markusGieKSa » 10.09.2020, 10:23

Ratek pisze:
09.09.2020, 22:37
Jorguś pisze:
09.09.2020, 18:43
W Gliwicach znów się omnażaja Jednak Piast Gliwice to chomosexualisci lubią walikić konia publicznie
OMNAŻAJĄ?????
Następny turbodebil wjechał na kibice.net.....
Ignoruj. Debil tylko na to czeka ,zeby z nim wejsc w dyskusje..
Non sum alcohola perfecta

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 10.09.2020, 14:36

[link]

Nieoficjalnie mówi się o tym, że Mateusza L. zatrzymano, żeby wpłynąć na jego starszego brata i namówić go do współpracy ze śledczymi. Nawet jeśli tak było, to się nie udało, a „Lucky” postanowił zeznawać dopiero niedawno i ostro zaatakował w swoich wypowiedziach „małych świadków koronnych”.

Nill
Posty: 70
Rejestracja: 03.12.2015, 09:17
Lokalizacja: Polska

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Nill » 10.09.2020, 17:26

trolo pisze:
10.09.2020, 14:36
[link]

Nieoficjalnie mówi się o tym, że Mateusza L. zatrzymano, żeby wpłynąć na jego starszego brata i namówić go do współpracy ze śledczymi. Nawet jeśli tak było, to się nie udało, a „Lucky” postanowił zeznawać dopiero niedawno i ostro zaatakował w swoich wypowiedziach „małych świadków koronnych”.
Masz ujemne iq?

siemanko66
Posty: 19
Rejestracja: 19.05.2018, 18:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siemanko66 » 10.09.2020, 18:25

[link]

"- Moja mama musiała wziąć kredyt, żeby kupić mi szybko nowe drzwi do mieszkania, ponieważ nic z nich nie zostało. Antyterroryści zniszczyli nam panele, łóżko, meble, dziury zostały nawet w suficie - opowiada Dominika.
To dziewczyna Patryka S. ps. „Globek”, który również został oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Para chwilę przed zatrzymaniem wynajęła nowe mieszkanie, które zostało doszczętnie zdemolowane. Agenci CBŚP punktualnie o szóstej rano wyłamali drzwi i wrzucili do środka granat hukowy, który trafił w psa.

- Przez pół godziny siedziałam prawie nago i nikt nie pozwolił mi się nawet ubrać - wspomina."

KURWAAAAA :D
Ah Ci źli policjanci, przecież mogli tych bandziorów kulturalnie na kawę zaprosić :D
Chyba dziewczynom kończy się kasa.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 10.09.2020, 18:41

Jaki to ma związek z tym tematem?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 10.09.2020, 19:30

siemanko66 pisze:
10.09.2020, 18:25
[link]

"- Moja mama musiała wziąć kredyt, żeby kupić mi szybko nowe drzwi do mieszkania, ponieważ nic z nich nie zostało. Antyterroryści zniszczyli nam panele, łóżko, meble, dziury zostały nawet w suficie - opowiada Dominika.
To dziewczyna Patryka S. ps. „Globek”, który również został oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Para chwilę przed zatrzymaniem wynajęła nowe mieszkanie, które zostało doszczętnie zdemolowane. Agenci CBŚP punktualnie o szóstej rano wyłamali drzwi i wrzucili do środka granat hukowy, który trafił w psa.

- Przez pół godziny siedziałam prawie nago i nikt nie pozwolił mi się nawet ubrać - wspomina."

KURWAAAAA :D
Ah Ci źli policjanci, przecież mogli tych bandziorów kulturalnie na kawę zaprosić :D
Chyba dziewczynom kończy się kasa.
Ciężko przyzwyczaić się z luksusow do normalnego życia więc protestują

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 10.09.2020, 20:00

Czyli do PF już się odcinacie, że to nie na temat? Redaktorek napisał, że L zeznaje, a tu cisza jak makiem zasiał. Czyli rozmawia z tymi, z którymi nie powinien.

siemanko66
Posty: 19
Rejestracja: 19.05.2018, 18:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siemanko66 » 10.09.2020, 20:47

Oberschlesien14 pisze:
10.09.2020, 18:41
Jaki to ma związek z tym tematem?
Taki, że zła policja bije kiboli a lambadziariom kończy się hajz ;)

nuke84
Posty: 16
Rejestracja: 06.10.2019, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nuke84 » 10.09.2020, 21:04

trolo pisze:
10.09.2020, 20:00
Czyli do PF już się odcinacie, że to nie na temat? Redaktorek napisał, że L zeznaje, a tu cisza jak makiem zasiał. Czyli rozmawia z tymi, z którymi nie powinien.
Czyli jednak masz ujemne IQ.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KSH, lejon, o0o, Pawcio90RSL i 177 gości