Przerzuty i ich druga miłość

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Pique » 02.06.2020, 11:47

WF. pisze:
02.06.2020, 09:39
Akurat przykład Jongmena jest raczej słaby, bo raperzy mają to do siebie, że często oddzielają przynależność klubową od swoich prywatnych kontaktów. I takich zdjęć jak wrzucone powyżej można tu mnozyć. Zamiast zdjęcia może ktoś wrzucić gdzie ten Jongmen utożsamiał się z Widzewem? Jakieś zdjęcie w barwach, wypowiedzi? A tak poza tym mówienie o Jongmenie "kibic" to delikatne nadużycie :)
Peja na starych teledyskach warszawiaków - przerzut?
Ślązacy nagrywający w Ciemnej Strefie u Bonusa -przerzuty?
Itd. itd.
A co ma nagrywanie czy występowanie w teledyskach do tego, że ktoś najpierw paraduje w jednych barwach a później w drugich?
Obrazek



Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Grzesiek82 » 02.06.2020, 11:58

Ja pierd...gdzie to wszystko zmierza. Dla kasy i poklasku można się bujać z brudasami i nikt nie widzi w tym nic złego

StatystykKalkulator

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: StatystykKalkulator » 02.06.2020, 12:10

Ale to jest „swój” brudas wiec można :) dla kumatych maseczkowych kozakow ze stadionu ważne żeby się zgadzało w kabzie a nie jakies tam cywilizacyjne bzdury, „rasy i brudasy”. Trzeba być multi kulti tolerancyjny jak się chce mieć dużo obserwujacych i serduszek które zbieraja topowi chuligani z czołowych ekip na swoich instagramach :))

takie czasy i efekty tego ze gdzieniegdzie przecpane głowy dorwały się do władzy w ekipie, na szczęście nie wszedzie uświadczy się taki „wstydliwy mezalians” jak to ładnie wyżej określił Dozo :)

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: sir. » 02.06.2020, 12:42

na zdjeciu ci raperzy pod sportowymi poliestrowymi koszulkami maja ubrane bawelniane czerwone widzewskie podkoszulki ?
dziecku z nogawek wyszły skarpetki Widzewa, patrząc po twarzy wzięty z zaskoczenia.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Doktor P(r)awica » 02.06.2020, 13:02

No dobra, ale weźcie pokażcie te jego zdjęcia w barwach Widzewa, bo ja póki co widzę jakieś zdjęcie w bluzie Żyrardów. I tyle. Chyba, że te bluzy wydał Widzew, ale znowu pojawia się pytanie. Może to cegiełki? Sam mam koszulkę Legii(wersja bez herbu), która była cegiełką. On i jacyś inni na pewni znają Widzewiaków bo przecież można zobaczyć jak jeden z nich (nie pamietam jak się zwie) stoi przy fladze PDW w Barwach Widzewa. I ja to krytykuje, ale ja to ja. Osoba zaangażowana, a on? On to jakiś typ,
Co po prostu się buja w barwach, jak wielu.

Ja wiem, że każdy chce się tu przypierdalać do każdego, ale naprawdę. Piszecie o jakimś chłopie, który wiadomo, że nie jest kibicem. Legia w Warszawie jest modna. Na osiedlach jest synonimem siły, zasad itp. Wiadomo, ze każdy chce się pod to podpiąć. Nawijasz o ulicy i zasadach, to musisz się utożsamiać z ulicą, a ulica to Legia.
A mi na przykład tego brakuje na polskiej rap scenie. Brakuje mi tego, że poza Warszawą raperzy nie mówią otwarcie o piłce nic bo się najczęściej boją. Są obsrani, że nie będą mieli tylu fanów jak powiedzą skąd są i za kim. Nawijają o podwórkach, ławkach, osiedlach i niby mam uwierzyć, że nie przewijał się tam temat piłki, nie chodzili oni za małolata bądź ich otoczenie na mecze? Pada pytanie od fanów czy w wywiadzie o piłkę i cisza. Nie nie, ja nie kibicuje. Wiadomo, że nie każdy chodził na mecze czy się zajawił, ale ku*** no nie wierze, że jak ktoś jest z podwórka to nie sympatyzuje przynajmniej z lokalnym klubem i jego ulicznymi przedstawicielami. Taki Kizo. Czy pokazuje coś związanego z Lechia? Nie. Wypłynął trochę na szersze wody i już morda cicho. I to jest akurat w takiej Warszawskiej scenie spoko. Raperzy, klipy, wszędzie Warszawa i Legia sie przewija.

Konczac mój wywód. Wielu z tych raperów to nie kibice w naszym rozumieniu. Nawet Bonus przecież mowił wielokrotnie, że nie jest. Jest sympatykiem. Także ja proponuje patrzeć na to naprawdę z dystansem, jako po prostu image. Tak, niestety wielu z tych raperków to pozerzy, instagramowe gwiazdki. Miastowi bądź pseudo miastowi. Celebryci z fame mma czy innego gowna.

StatystykKalkulator

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: StatystykKalkulator » 02.06.2020, 13:11

Do postu wyżej dodam tylko ze to że raper Kizo się „schował” to akurat bardzo dobrze po jego niektórych wyczynach i fajnie jakby go nie łączyć z Lechią :)

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Grzesiek82 » 02.06.2020, 14:51

Doktor P(r)awica pisze:
02.06.2020, 13:02
No dobra, ale weźcie pokażcie te jego zdjęcia w barwach Widzewa, bo ja póki co widzę jakieś zdjęcie w bluzie Żyrardów. I tyle. Chyba, że te bluzy wydał Widzew, ale znowu pojawia się pytanie. Może to cegiełki? Sam mam koszulkę Legii(wersja bez herbu), która była cegiełką. On i jacyś inni na pewni znają Widzewiaków bo przecież można zobaczyć jak jeden z nich (nie pamietam jak się zwie) stoi przy fladze PDW w Barwach Widzewa. I ja to krytykuje, ale ja to ja. Osoba zaangażowana, a on? On to jakiś typ,
Co po prostu się buja w barwach, jak wielu.

Ja wiem, że każdy chce się tu przypierdalać do każdego, ale naprawdę. Piszecie o jakimś chłopie, który wiadomo, że nie jest kibicem. Legia w Warszawie jest modna. Na osiedlach jest synonimem siły, zasad itp. Wiadomo, ze każdy chce się pod to podpiąć. Nawijasz o ulicy i zasadach, to musisz się utożsamiać z ulicą, a ulica to Legia.
A mi na przykład tego brakuje na polskiej rap scenie. Brakuje mi tego, że poza Warszawą raperzy nie mówią otwarcie o piłce nic bo się najczęściej boją. Są obsrani, że nie będą mieli tylu fanów jak powiedzą skąd są i za kim. Nawijają o podwórkach, ławkach, osiedlach i niby mam uwierzyć, że nie przewijał się tam temat piłki, nie chodzili oni za małolata bądź ich otoczenie na mecze? Pada pytanie od fanów czy w wywiadzie o piłkę i cisza. Nie nie, ja nie kibicuje. Wiadomo, że nie każdy chodził na mecze czy się zajawił, ale ku*** no nie wierze, że jak ktoś jest z podwórka to nie sympatyzuje przynajmniej z lokalnym klubem i jego ulicznymi przedstawicielami. Taki Kizo. Czy pokazuje coś związanego z Lechia? Nie. Wypłynął trochę na szersze wody i już morda cicho. I to jest akurat w takiej Warszawskiej scenie spoko. Raperzy, klipy, wszędzie Warszawa i Legia sie przewija.

Konczac mój wywód. Wielu z tych raperów to nie kibice w naszym rozumieniu. Nawet Bonus przecież mowił wielokrotnie, że nie jest. Jest sympatykiem. Także ja proponuje patrzeć na to naprawdę z dystansem, jako po prostu image. Tak, niestety wielu z tych raperków to pozerzy, instagramowe gwiazdki. Miastowi bądź pseudo miastowi. Celebryci z fame mma czy innego gowna.
Tu nie chodzi że beżowy ubrał koszulke Legii ,tylko że ekipy, takich typów tolerują i robią sobie razem zdjecia, zamiast ustawić ich do pionu. Z synonimem zasad to troche poleciales. Tak skurwialej ekipy jak Legia to nie ma. W Warszawie tolerancja pełną gębą

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: hdg » 02.06.2020, 16:02

Ależ wy jesteście śmieszni z tym wielkim forumowym pseudo rasizmem.Na początku zaznaczę, że nigdy nie byłem entuzjastą kolorowych jak i wszelkich dziwacznych odmian na trybunach typu" szerokie spodnie itd" Ale powiedzmy sobie szczerze to nie są lata 90 i osoby o skrajnych poglądach które mogły by "coś zrobić" w kwestiach wyeliminowania "innych" z trybun są w zdecydowanej mniejszości ! Zresztą nawet jak byliby w większych liczbach i tak by c**** zrobili.Wszystko zaczęło się od mody na hh w polskim społeczeństwie a co za tym idzie sporej części bywalców stadionów.Jak wiadomo rap jest muzyką wywodzącą się od czarnych i ktoś kto jej słucha/wykonuje trudno żeby był wielkim przeciwnikiem odmiennych ras(chociaż w pl jest z tym różnie co wg mnie jest jawną hipokryzją) W każdym razie razem z"rapofanami" itp na trybuny przedostało się ziółko,lajtowe podejście do życia i inne gówna dzięki którym cała scena wygląda dziś jak wygląda.Cieszę się niezmiernie ,że "liznąłem" nieco starych klimatów bo jak widze ten cały dzisiejszy syf +chłopaczków w rurkach i z torebkami to żygać się chce

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 02.06.2020, 21:26

Ale zakłamana ta stoLica.
Dwaj panowie wyżej ze zdjęcia.Bonus kiedyś po koncercie(chyba w Kielcach) wyrzekł się Legii,minęło trochę czasu i normalnie w barwach lata i lansuje się jako kibic Legii. Na jego klipach wystąpił nie jeden kumaty Legionista miedzy innymi bardzo znana persona na Ł3 jeden z bohaterów serialu Fanatycy(ksywa na litere K ostatnia R).
Jongmen kiedyś w Żyrardowie bujał sie z Widzewiakami teraz pręży się na klipach w barwach Legii.Czy innemu bardzo znanemu Legioniscie to nie przeszkadza?Mowa o raperze panu K. z TB'95.

O odpowiedź poprosimy innego znanego Legioniste pana DoZo aka DrozdowiAK'a.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Milik
Posty: 112
Rejestracja: 13.05.2019, 12:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Milik » 02.06.2020, 21:53

Cygan bujający się z Widzewem z Żyrardowa, dumni nosi barwy L, świat się kończy, i na dodatek jest cyganem.

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 02.06.2020, 23:42

Ale od wsi to się odstosunkuj,ok?

W ogóle jak ktoś z Warszawy może komuś wytykać że jest ze wsi. Warszawa to synonim mentalnej wiochy :D
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Pique » 02.06.2020, 23:48

Adam K. ps. Kiełek pisze:
02.06.2020, 21:26
Jongmen kiedyś w Żyrardowie bujał sie z Widzewiakami teraz pręży się na klipach w barwach Legii.Czy innemu bardzo znanemu Legioniscie to nie przeszkadza?Mowa o raperze panu K. z TB'95.
Jak ma to komuś z TB przeszkadzać, jak razem z jongusiem trenują w Legia Fight Club :)

Obrazek

Dozo pewnych spraw nie zatuszujesz, bo co ma ten kalifornijski typek wspólnego z nami oprócz tego, że założył waszą koszulkę? Teraz co by to było jakby jongmen założył w odwrotnej sytuacji koszulkę Widzewa? :)

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.06.2020, 00:40

Wy pedały od 10 lat kręcicie aferę ChZ z Chojeńskiej Kasty jak to się nie przerzucił tylko jak przychodzi co do czego to ku*** jednej fotki w barwach nie potraficie skręcić.
Następni aferzyści kręcą gówno burzę z jakimś innym muzykiem którego cała aktywność na Legii sprowadza się do tego, że buja się z gościami z klimatu. Zaraz wyjdzie że to jakiś wirażka z dehawu był. Tylko, żeby podczas tego waszego śledztwa nie powychodziły zdjęcia waszego lidera z ŻRDW z osobami od nas, bo taki w tym mieście mieli oni kiedyś (na szczęście) klimat.
Zaś co do relacji na linii Łódź Warszawa to nie przeszkadza wam obecność na waszych meczach F...a ? Czy tam to że wasze czołowe postacie latają dla osób bywających na Ł3 ? :) Co więcej jak wam ZK zaczeła bardziej aktywnie umilać życie to potraficie do tychże osób dzwonić z prośbą o pomoc. aczkolwiek tutaj to z wiadomych względów to jest akurat czas przeszły.
Kto jak kto ale jesteście ostatnią ekipą która kogokowliek ma prawo rozliczać za przerzutów, 60, czy tam krzywe akcje.

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: R1908 » 03.06.2020, 05:00

Zastanawia mnie dlaczego dozol jeszcze nie próbuje wybielać swoich tolerancyjnych TB kolegów latających w torebkach

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Hahahaha » 03.06.2020, 05:27

Żydów zabolał Kwidzyń, to z raperka co na mecze nie jeździ chcą zrobić przerzuta, dobry kabaret. Do tego jeszcze teraz cygan, ale wcześniej był mulatem, ja p*******, żydowska propaganda rodem z tvn.

siwy123
Posty: 168
Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: siwy123 » 03.06.2020, 08:51

Temat jest o przerzutach a nie o raperach czy jakiś mniejszościach etnicznych. Kto chce gadać o takich niech przeniesie się do hyde parku.
Tu niech będzie dyskusja o osobach co się udzielały w jakiejś grupie a teraz są we wrogiej. Nie o jakiś karierowiczach/celebrytach co tym klimatem dorabiały sobie "image".

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: WF. » 03.06.2020, 09:15

Pique i inni widzewiacy temat jest o przerzutach, piszecie o tym Jongmenie chodź pewnie zdajecie sobie sprawę, że jest to persona, która raczej robi interesy z ludźmi z klimatu i sobie trenuje sporty walki, ale dobrze wiecie, że w ekipie nie lata. Poza tym mówicie o nim przerzut, a macie jakieś jego zdjęcia w waszych barwach? Wypowiedzi? Może coś nawijał o Widzewie? To, że jest z Żyrardowa i ludzie w jego rocznikach, być może sąsiedzi czy koledzy ze szkolnych ławek są za Widzewem chyba nie znaczy, że on się wcześniej z tym Widzewem utożsamiał?

STnaFejku
Posty: 116
Rejestracja: 21.10.2010, 16:02

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: STnaFejku » 03.06.2020, 10:03

23 cm w zwisie pisze:
03.06.2020, 08:06
Widzę, że na Legii to jest teraz więcej kolorowych niż na Cracovii i GKS-ie Tychy razem wziętych..
Ja się pytam gdzie jest ten słynny White Legion ?!
Od Tychów to się akurat odjeb, albo dawaj dowody. A jak masz problem z jednorazową gościnnością to właśnie, Ty masz problem.

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: ślusarz » 03.06.2020, 10:09

Skoro wyznacznikiem w obecnych czasach są zdjęcia...........
WF. pisze:
02.06.2020, 09:39
Jakieś zdjęcie w barwach, wypowiedzi?
Doktor P(r)awica pisze:
02.06.2020, 13:02
No dobra, ale weźcie pokażcie te jego zdjęcia w barwach Widzewa...
jestesmywaszastolica pisze:
03.06.2020, 00:40
Wy pedały od 10 lat kręcicie aferę ChZ z Chojeńskiej Kasty jak to się nie przerzucił tylko jak przychodzi co do czego to ku*** jednej fotki w barwach nie potraficie skręcić.
drozdowiAK pisze:
03.06.2020, 07:45
to niech widzewiacy wysla legionistom stare zdjecia swoich nielojalnych fanow w czerwonych barwach i pewnie bedzie po sprawie .


To jak przy zdjęciach jesteśmy = ja mam pytanie o ten bastion Legii z Kwidzyna...
Skoro tam był wasz fan club ponad 20 albo prawie 30 lat. To potraficie załatwić jedno zdjęcie kogoś z KWIDZYNA na którym można zobaczyć zmianę barw z zielonych na czerwone?
Duża gówno burza poszła o ten Kwidzyn jakiś czas temu, stąd moje pytanie - czy możecie wstawić chociaż 1 zdjęcie skoro zdjęcie jest takie ważne?
Fan club z taką tradycją, ich zgody z Brodnicy i Chełmży powinny jedne takie zdjęcie znaleźć.....(?)
Po wpisach na forum wnioskuje, że jesteście prekursorami udokumentowania czegoś na zdjęciach.
Całkiem niedawno jeden z cytowanych przeze mnie, który zmienia co jakiś czas nicki napisał, że jak nie ma zdjęcia skrojonej flagi .....to się nie liczy.
Ale mimo wszystko całkiem poważnie pytam.
Da radę o 1 zdjęcie???

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: ślusarz » 03.06.2020, 11:03

Nie będę prosił o wskazywanie palcem bo jeszcze z rozpędu wskazałbyś jakiegoś piłkarza.... ale dzięki dozo. Konkretny jednak zawodnik z ciebie. Apropo tych zdjęć to nasuwa się jeden wniosek, chyba jeszcze trochę was tam lubią w Kwidzynie skoro płot po tylu latach pomalowali na kolor zielony :))))))

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: WF. » 03.06.2020, 11:08

Dostałeś to o co prosiłeś. zdjęcia ze stadionu, barwy, transprent i ludzi, którzy na działaja na stadionach, a nie zdjęcia z rapowych teledysków.

StatystykKalkulator

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: StatystykKalkulator » 03.06.2020, 11:34

Wiem ze pierwsze zdjęcie z Rodła z meczu a drugie już nie ale mimo to, jak wymowne i symboliczne są te fotki, idealnie pokazują stan „sceny” w danym okresie. Kiedyś masa ludzi, ścisk, barwy i spontan - dzisiaj ledwie garstka osob, groźne tatuaże, miny i koszulki „west coast” bo chuligany przeciez nie będą w jakiś barwach :))

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Odbanowany » 03.06.2020, 11:37

WF. pisze:
03.06.2020, 11:08
Dostałeś to o co prosiłeś. zdjęcia ze stadionu, barwy, transprent i ludzi, którzy na działaja na stadionach, a nie zdjęcia z rapowych teledysków.
Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością? Zdjęcia powyżej są jedynie potwierdzeniem, ze widzewski fc przejął kibicowskie stery w lokalnym klubie, a ze zdjęć nie można niczego wydedukować, chyba ze ty jesteś w stanie zaznaczyć na nich która konkretnie osoba jest przerzutem? A jak Nie, to nie kompromituj się i się pogódź ze strata na rzecz największego rywala.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: OleOle » 03.06.2020, 11:37

Trzeba przyznać, że coraz konkretniejsze te afery. Kto po raperach? Politycy, aktorzy??
Śląscy Ekstremiści

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Dolniety_Pierre » 03.06.2020, 12:16

Bonka vel Zibiego pododbno ktos kiedys widzial z inna ekipa niz Widzew na wyjeździe. Tylko ,ze sie nie liczy bo jak wiadomo od dawna ,rude fałszywe.^^
Fortis fortuna adviuat

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: WF. » 03.06.2020, 12:47

Odbanowany pisze:
03.06.2020, 11:37
WF. pisze:
03.06.2020, 11:08
Dostałeś to o co prosiłeś. zdjęcia ze stadionu, barwy, transprent i ludzi, którzy na działaja na stadionach, a nie zdjęcia z rapowych teledysków.
Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością?
Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Adventurer » 03.06.2020, 13:35

WF. pisze:
03.06.2020, 12:47
Odbanowany pisze:
03.06.2020, 11:37
WF. pisze:
03.06.2020, 11:08
Dostałeś to o co prosiłeś. zdjęcia ze stadionu, barwy, transprent i ludzi, którzy na działaja na stadionach, a nie zdjęcia z rapowych teledysków.
Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością?
Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)
A czy Peja, Boruta, Mara I inni Slazacy maja zdjecia w koszulkach Legii?

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: WF. » 03.06.2020, 13:52

Adventurer pisze:
03.06.2020, 13:35
WF. pisze:
03.06.2020, 12:47
Odbanowany pisze:
03.06.2020, 11:37


Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością?
Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)
A czy Peja, Boruta, Mara I inni Slazacy maja zdjecia w koszulkach Legii?
Czy Jongmen ma w koszulce Widzewa?

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: altgr » 03.06.2020, 13:55

Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 12:16
Bonka vel Zibiego pododbno ktos kiedys widzial z inna ekipa niz Widzew na wyjeździe. Tylko ,ze sie nie liczy bo jak wiadomo od dawna ,rude fałszywe.^^

Ty cioto przeciez Boniek oficjalnie mowil gdzie bywal na meczach przed kariera w Widzewie, wiec nawet takie smieszkowe posciki ci nie wychodza debilu.
ŁKS Łódź Polska !

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Odbanowany » 03.06.2020, 13:58

WF. pisze:
03.06.2020, 12:47
Odbanowany pisze:
03.06.2020, 11:37
WF. pisze:
03.06.2020, 11:08
Dostałeś to o co prosiłeś. zdjęcia ze stadionu, barwy, transprent i ludzi, którzy na działaja na stadionach, a nie zdjęcia z rapowych teledysków.
Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością?
Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)
Nie kompromituj się już, spokojnie. Dozo wrzucił zdjęcia, które nie są ze sobą powiązane, żeby zrobić gownoburze, a ty mu zacząłeś klaskać uszami. Teraz piszesz, ze nie potrzebujesz zdjęć, żeby coś tam wiedziec a oczekujesz, ze my dostarczymy ci zdjęcie tego żałosnego rapera, masz racje nie wczuwaj się hipokryto z warszawki.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: WF. » 03.06.2020, 14:19

Odbanowany pisze:
03.06.2020, 13:58
WF. pisze:
03.06.2020, 12:47
Odbanowany pisze:
03.06.2020, 11:37


Jakie zdjęcia? Potrafisz wskazać choćby jedna osobę która ponoć zmieniła barwy Na podstawie tych zdjęć z piękna rozdzielczością?
Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)
Nie kompromituj się już, spokojnie. Dozo wrzucił zdjęcia, które nie są ze sobą powiązane, żeby zrobić gownoburze, a ty mu zacząłeś klaskać uszami. Teraz piszesz, ze nie potrzebujesz zdjęć, żeby coś tam wiedziec a oczekujesz, ze my dostarczymy ci zdjęcie tego żałosnego rapera, masz racje nie wczuwaj się hipokryto z warszawki.
Jesteś pewny, że zdjęcia nie są ze sobą powiązane?! Bo ja wiem, że pod transparentem dla Ruchu stoją ludzie, którzy udzielali się na Rodle i identyfikowali się z Legią, a później... no właśnie stoją pod transparentem dla Ruchu.
A ty masz pewność, że przywołany tu Jongmen był w przeszłości widzewiakiem?!
Ktoś tam chciał zdjęcie to je dostał. Zarówno ludzie z Legii jak i Widzewa doskonale wiedzą kto tam stoi i jaka jest związana z nimi suyuacja.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Odbanowany » 03.06.2020, 14:48

WF. pisze:
03.06.2020, 14:19
Odbanowany pisze:
03.06.2020, 13:58
WF. pisze:
03.06.2020, 12:47

Akurat nie potrzebuje zdjęć, żeby stwierdzić, że co najmniej kilka osób na tym zdjęciu to "przerzuty" :) I wybacz, ale nie mam w zwyczaju wskazywać palcem :)
A jeśli ktoś twierdzi, że Jongmen się przerzucił z Widzewa na Legię to po prostu chciałbym zobaczyć kiedy on się z tym Widzewem niby tak utożsamiał, żeby go teraz nazywać przerzutem? Jego prywatne kontakty w Żyrardowie 10 lat temu mają świadczyć o tym , że jest przerzutem? Bo stoi na zdjęciu w niekibicowskich bluzach Żyrardowa z ludźmi, którzy udzielali się na Widzewie? To ponownie pytam: Peja przerzut? Bonus przerzut? Te Boruty, Mary i inni ślązacy? Przerzuty? Wszyscy za Legią bo prywatnie działają muzycznie z warszawiakami?
Zresztą co ja się wczuwam :D Dyskutujcie sobie panowie c**** wiedzący o dzisiejszych realiach ;)
Nie kompromituj się już, spokojnie. Dozo wrzucił zdjęcia, które nie są ze sobą powiązane, żeby zrobić gownoburze, a ty mu zacząłeś klaskać uszami. Teraz piszesz, ze nie potrzebujesz zdjęć, żeby coś tam wiedziec a oczekujesz, ze my dostarczymy ci zdjęcie tego żałosnego rapera, masz racje nie wczuwaj się hipokryto z warszawki.
Jesteś pewny, że zdjęcia nie są ze sobą powiązane?! Bo ja wiem, że pod transparentem dla Ruchu stoją ludzie, którzy udzielali się na Rodle i identyfikowali się z Legią, a później... no właśnie stoją pod transparentem dla Ruchu.
A ty masz pewność, że przywołany tu Jongmen był w przeszłości widzewiakiem?!
Ktoś tam chciał zdjęcie to je dostał. Zarówno ludzie z Legii jak i Widzewa doskonale wiedzą kto tam stoi i jaka jest związana z nimi suyuacja.
Cytując klasyka: wiesz, ale nie powiesz. Wystarczy wskazać na zdjęciach od dozoWnika jedna osobę, która jest na obu fotografiach, ale to dla Was jest za trudne (Ty się bronisz tym, ze nie wskazujesz palcami.. czyli przerzut jest ok?). Chcieliście dostać zdjęcie rapera, a jak dostaliście, to zmieniacie linie obrony. Wyjebane w to mam, gadacie o tym Kwidzynie i tylko w sumie tyle, bo strata boli. Piotrków jak ełksa przejęła to nagle młodzi się tam zaczęli rozwijać i dlatego przejęli miasto, bez żadnych przerzutów, oni to są honorowi ;) wróg łączy

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Lari » 03.06.2020, 16:04

Odbanowany pisze:
Cytując klasyka: wiesz, ale nie powiesz. Wystarczy wskazać na zdjęciach od dozoWnika jedna osobę, która jest na obu fotografiach, ale to dla Was jest za trudne (Ty się bronisz tym, ze nie wskazujesz palcami.. czyli przerzut jest ok?). Chcieliście dostać zdjęcie rapera, a jak dostaliście, to zmieniacie linie obrony. Wyjebane w to mam, gadacie o tym Kwidzynie i tylko w sumie tyle, bo strata boli. Piotrków jak ełksa przejęła to nagle młodzi się tam zaczęli rozwijać i dlatego przejęli miasto, bez żadnych przerzutów, oni to są honorowi ;) wróg łączy
Gdzie jest to zdjęcie Jongmena w barwach Widzewa?
exitus acta probat.

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: przeciętne IQ » 03.06.2020, 17:37

Sobota ma w telefonie, pokazywał wczoraj na siłowni.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Dolniety_Pierre » 03.06.2020, 21:26

altgr pisze:
03.06.2020, 13:55
Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 12:16
Bonka vel Zibiego pododbno ktos kiedys widzial z inna ekipa niz Widzew na wyjeździe. Tylko ,ze sie nie liczy bo jak wiadomo od dawna ,rude fałszywe.^^

Ty cioto przeciez Boniek oficjalnie mowil gdzie bywal na meczach przed kariera w Widzewie, wiec nawet takie smieszkowe posciki ci nie wychodza debilu.
Nie jesteśmy na ty szczylu ,wiec jeżeli cie ojciec z matka nie nauczyli kultury wypowiedzi to się nie udzielaj. Ewentualnie probuj prowokowac i wchodzić w polemikę z podobnymi tobie chamami ,może na Facebooku albo innym instagramie ale mnie nie cytuj i nie probuj błyszczeć swoja "erudycja" w moim kierunku bo nie imponujesz ,raczej budzisz zal i współczucie...
Fortis fortuna adviuat

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: altgr » 03.06.2020, 21:31

Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 21:26
altgr pisze:
03.06.2020, 13:55
Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 12:16
Bonka vel Zibiego pododbno ktos kiedys widzial z inna ekipa niz Widzew na wyjeździe. Tylko ,ze sie nie liczy bo jak wiadomo od dawna ,rude fałszywe.^^

Ty cioto przeciez Boniek oficjalnie mowil gdzie bywal na meczach przed kariera w Widzewie, wiec nawet takie smieszkowe posciki ci nie wychodza debilu.
Nie jesteśmy na ty szczylu ,wiec jeżeli cie ojciec z matka nie nauczyli kultury wypowiedzi to się nie udzielaj. Ewentualnie probuj prowokowac i wchodzić w polemikę z podobnymi tobie chamami ,może na Facebooku albo innym instagramie ale mnie nie cytuj i nie probuj błyszczeć swoja "erudycja" w moim kierunku bo nie imponujesz ,raczej budzisz zal i współczucie...
Jestes zwyklym ciulikiem czerpiacym wiedze z gazet o czym sam piszesz. Gdybys chociaz napisal za kim jestes ? A tak ? Smieszne, bo chetnie dalbym ci w ryj, ale jestes tchorzem zwyklym zeby ujawnic sie nawet za kim jestes CIOTO.
ŁKS Łódź Polska !

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Dolniety_Pierre » 03.06.2020, 21:40

altgr pisze:
03.06.2020, 21:31
Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 21:26
altgr pisze:
03.06.2020, 13:55



Ty cioto przeciez Boniek oficjalnie mowil gdzie bywal na meczach przed kariera w Widzewie, wiec nawet takie smieszkowe posciki ci nie wychodza debilu.
Nie jesteśmy na ty szczylu ,wiec jeżeli cie ojciec z matka nie nauczyli kultury wypowiedzi to się nie udzielaj. Ewentualnie probuj prowokowac i wchodzić w polemikę z podobnymi tobie chamami ,może na Facebooku albo innym instagramie ale mnie nie cytuj i nie probuj błyszczeć swoja "erudycja" w moim kierunku bo nie imponujesz ,raczej budzisz zal i współczucie...
Jestes zwyklym ciulikiem czerpiacym wiedze z gazet o czym sam piszesz. Gdybys chociaz napisal za kim jestes ? A tak ? Smieszne, bo chetnie dalbym ci w ryj, ale jestes tchorzem zwyklym zeby ujawnic sie nawet za kim jestes CIOTO.
Haha moze mam ci jeszcze dane z peselem podać? Standardowa napina nethooja "za kim jesteś " "zbilbym cie". Idz se konia zbij to ci ulzy pseudobohaterze. W ryj to ci dawali koledzy i teraz widac efekty ,pozostało udawać kumatego chuligana zza ekranu ,ot cale twoje życie. i t o jest dopiero śmieszne .Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post w twoim kierunku,tym razem ze zrozumieniem, a później sie do niego dostosuj. Bez odbioru
Fortis fortuna adviuat

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: altgr » 03.06.2020, 21:43

Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 21:40
altgr pisze:
03.06.2020, 21:31
Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 21:26


Nie jesteśmy na ty szczylu ,wiec jeżeli cie ojciec z matka nie nauczyli kultury wypowiedzi to się nie udzielaj. Ewentualnie probuj prowokowac i wchodzić w polemikę z podobnymi tobie chamami ,może na Facebooku albo innym instagramie ale mnie nie cytuj i nie probuj błyszczeć swoja "erudycja" w moim kierunku bo nie imponujesz ,raczej budzisz zal i współczucie...
Jestes zwyklym ciulikiem czerpiacym wiedze z gazet o czym sam piszesz. Gdybys chociaz napisal za kim jestes ? A tak ? Smieszne, bo chetnie dalbym ci w ryj, ale jestes tchorzem zwyklym zeby ujawnic sie nawet za kim jestes CIOTO.
Haha moze mam ci jeszcze dane z peselem podać? Standardowa napina nethooja "za kim jesteś " "zbilbym cie". Idz se konia zbij to ci ulzy pseudobohaterze. W ryj to ci dawali koledzy i teraz widac efekty ,pozostało udawać kumatego chuligana zza ekranu ,ot cale twoje życie. i t o jest dopiero śmieszne .Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post w twoim kierunku,tym razem ze zrozumieniem, a później sie do niego dostosuj. Bez odbioru
A pozniej wklejaj informacje z gazet w innych tematach jako pewne info ;) Moglbys tylko wytlumaczyc co oznacza ta buzka w kumatym posciuku o Bonku ktorym osmieszyles sie, bo Zbyszek mowil nawet na jakie kluby chodzil dla twojej wiadomosci. Rozbawiles mnie znowu swoimi wpisami cioto.
ŁKS Łódź Polska !

Tosiek
Posty: 291
Rejestracja: 11.05.2016, 09:32

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Tosiek » 03.06.2020, 21:48

altgr cisniesz swojemu koledze ze zgody z Poznania.A z tym Bonkiem to chyba nie wylapales o co mu chodzilo.
upa upa k u r e w kupa

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Przerzuty i ich druga miłość

Post autor: Dolniety_Pierre » 03.06.2020, 21:52

altgr pisze:
03.06.2020, 21:43
Dolniety_Pierre pisze:
03.06.2020, 21:40
altgr pisze:
03.06.2020, 21:31


Jestes zwyklym ciulikiem czerpiacym wiedze z gazet o czym sam piszesz. Gdybys chociaz napisal za kim jestes ? A tak ? Smieszne, bo chetnie dalbym ci w ryj, ale jestes tchorzem zwyklym zeby ujawnic sie nawet za kim jestes CIOTO.
Haha moze mam ci jeszcze dane z peselem podać? Standardowa napina nethooja "za kim jesteś " "zbilbym cie". Idz se konia zbij to ci ulzy pseudobohaterze. W ryj to ci dawali koledzy i teraz widac efekty ,pozostało udawać kumatego chuligana zza ekranu ,ot cale twoje życie. i t o jest dopiero śmieszne .Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post w twoim kierunku,tym razem ze zrozumieniem, a później sie do niego dostosuj. Bez odbioru
A pozniej wklejaj informacje z gazet w innych tematach jako pewne info ;) Moglbys tylko wytlumaczyc co oznacza ta buzka w kumatym posciuku o Bonku ktorym osmieszyles sie, bo Zbyszek mowil nawet na jakie kluby chodzil dla twojej wiadomosci. Rozbawiles mnie znowu swoimi wpisami cioto.
Brak zrozumienia sarkazmu w moim poscie o Zibim to jedno ,zapewne wynika z niskiego ilorazu inteligencji jakim dysponujesz, ale bronienie Zibiego jakby co najmniej był czołówka jakiejs bandy to juz jest dla mnie naprawde komedia. Przeciez to grajek i działacz, niech se ku*** jezdzi gdzie chce. Z Korona(?) tez był na wyjezdzie i co? Tez cie tak d*** po tym bolała? Co on jest jakieś twoje prywatne guru? Trzepiesz się pod jego foty zboczku? I co ty masz z tymi ciotami? Ktos cie wykorzystywał w dzieciństwie, ze teraz w afekcie probujesz to innym imputowac? Milcz wasc ,wstydu oszczedz...
Fortis fortuna adviuat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Boni8, floydfloyd, jelonki, lolo_b i 195 gości