Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
powazny
Posty: 38
Rejestracja: 25.01.2013, 22:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: powazny » 24.04.2020, 16:29

a propo zgody ORZEL-ZAGLEBIE...My (Resovia) wiele,wiele lat temu (nie pamietam dokladnie) jechalismy dobrym skladem,pociagiem rejsowym do Przemysla na mecz z POLONIA.Wjezdzac i zatrzymujac sie na dworcu w PRZEWORSKU,trafilismy akurat pociag z ekipa ZAGLEBIA LUBIN,do ktorego wlasnie dosiadal sie ORZEL,a jechali oni na mecz ze stalowa..doszlo wtedy do grubej awantury,a ze byly to czasy sprzetowe,wiele glow i szyb zostalo wtedy rozbitych..uzywajac dzisiejszego jezyka,awantura na plus dla ZAGLEBIA I ORLA..Chociaz widzac na drugi dzien relacje w "sportowej niedzieli" z meczu Stal STALOWA-Zaglebie byl rzut kamery na sektor gosci i bylo widac sporo zabandazowanych glow...



kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kartek » 24.04.2020, 21:00

Kumatyinaczej pisze:
24.04.2020, 17:59
leniwiec pisze:
24.04.2020, 10:14
Jak Pogoń jest bandą c**** to kim wy ku*** jesteście, ja p******* co za dzban.

Dzbanie a co Wy sobą reprezentujecie? Może i jeździcie Świetnie, ale do nikogo nie macie podjazdu. Może się bić z Wigrami itp. Ile to już lat się na Nas nie potraficie ustawić? Spinaliście się u Nas na stadionie i wystarczyło płotem szarpnąć żebyście wrócili na miejsca. Więc zejdź na ziemię Chłopie, nikt nie ma u Nas na Was ciśnienia.

Kartek u Nas konfidenci nie biegają a u was siwy w nagrodę na pp do Warszawy jedzie mały pedofilu. Więc smieszkuj dalej kolego lewaków
Hahahahahahha. ku*** j***** bezzębny przeżucie. Co drugi u was z rozprutą dupą, a o ustawianiu się na was to lepiej nawet nie wspominaj, bo byście wyskoczyli bez sprzętu to jestem pewny, że kolejka chętnych by się znalazła. Ale jedyne co potraficie to wpierdolić dzieciakowi kose w plecy.

gradoslaw
Posty: 10
Rejestracja: 24.04.2018, 22:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: gradoslaw » 25.04.2020, 01:45

Kumatyinaczej pisze:
24.04.2020, 17:59
leniwiec pisze:
24.04.2020, 10:14
Jak Pogoń jest bandą c**** to kim wy ku*** jesteście, ja p******* co za dzban.

Dzbanie a co Wy sobą reprezentujecie? Może i jeździcie Świetnie, ale do nikogo nie macie podjazdu. Może się bić z Wigrami itp. Ile to już lat się na Nas nie potraficie ustawić? Spinaliście się u Nas na stadionie i wystarczyło płotem szarpnąć żebyście wrócili na miejsca. Więc zejdź na ziemię Chłopie, nikt nie ma u Nas na Was ciśnienia.

Kartek u Nas konfidenci nie biegają a u was siwy w nagrodę na pp do Warszawy jedzie mały pedofilu. Więc smieszkuj dalej kolego lewaków
A wystarczyło pogonić kilka ochroniarek, które nas gazowały, a które stały między wami przy płocie.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Doktor P(r)awica » 25.04.2020, 11:17

Mimo wszystko Pogoń zaliczyła fajny poprzedni rok. Na plus ich walka z FCK/HSV. Do tego też z Basel i Mannhaim. Dobre liczby na wyjazdach. Fajnie się pokazali we Włoszech na gorącym terenie.

Pisanie w ten sposób (co sobą reprezentujecie) jest śmieszne. Równie dobrze można zadać Wam to samo pytanie. Gówniane liczby w Polsce, u siebie na stadionie tak samo. Chuligańsko (nie pisze o Krakowie) od lat zbyt aktywni nie jesteście. Fajnie się pokazaliście w Atenach na gorącym terenie co przyznają miejscowi, a przy okazji wydaliście jakieś dziwne oświadczenie o Ajaxie. Naprawdę trochę pokory, bo na przykład w mojej ocenie Wasza ekipa na ten moment to pod względne aktywności itp nie umywa się do chociażby Odry Opole

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proof » 25.04.2020, 16:39

Doktor P(r)awica pisze:
25.04.2020, 11:17
Mimo wszystko Pogoń zaliczyła fajny poprzedni rok. Na plus ich walka z FCK/HSV. Do tego też z Basel i Mannhaim. Dobre liczby na wyjazdach. Fajnie się pokazali we Włoszech na gorącym terenie.

Pisanie w ten sposób (co sobą reprezentujecie) jest śmieszne. Równie dobrze można zadać Wam to samo pytanie. Gówniane liczby w Polsce, u siebie na stadionie tak samo. Chuligańsko (nie pisze o Krakowie) od lat zbyt aktywni nie jesteście. Fajnie się pokazaliście w Atenach na gorącym terenie co przyznają miejscowi, a przy okazji wydaliście jakieś dziwne oświadczenie o Ajaxie. Naprawdę trochę pokory, bo na przykład w mojej ocenie Wasza ekipa na ten moment to pod względne aktywności itp nie umywa się do chociażby Odry Opole
Co ty za brednie piszesz Cracovia w ostatnim czasie w europejskich pucharach wiecej zrobiła jeżdząc z Ajaxem niż nie jedna ekipa w Polsce przez ten czas uważana za "mocną". Co do Pogoni jak zwykle dużo mają do gadania a gdy przychodzi czas na działanie to albo spierdalaja albo dostają oklep , Zagłebie was już podsumowało. Chociaż trzeba przyznać ze jakiś progres u was widać przy najmniej w liczbach wyjazdowych. A porównania do Odry zostaw dla siebie

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 25.04.2020, 16:48

Przecież Doktor P(r)awica jest, chyba :) ze Śląska Wrocław, a nie Pogoni Szczecin więc nie wiem jakie Zagłębie i wi jaki sposób miało akurat Śląsk podsumować.
Zaś co do Pogoni to jest to ekipa z bardzo dużym potencjałem i to nie tylko wyjazdowym, a że nie do końca wykorzystywanym, ot taki mają w Szczecinie klimat.
Ale jakieś podjazdy do nich ze strony KSC wyglądają mocno śmiesznie i to pod każdym względem.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Doktor P(r)awica » 25.04.2020, 17:21

Proof pisze:
25.04.2020, 16:39
Co ty za brednie piszesz Cracovia w ostatnim czasie w europejskich pucharach wiecej zrobiła jeżdząc z Ajaxem niż nie jedna ekipa w Polsce przez ten czas uważana za "mocną".

No to w takim razie napisz konkretnie co Cracovia zrobiła w ostatnim czasie na europejskich wojażach przy okazji wspierając Ajax skoro tego tak dużo, że nawet więcej niż niejedna „mocna ekipa w Polsce”.
Ja kojarzę wspomniane wyżej Ateny oraz czego nie wspomniałem za pierwszym razem również awanturę w Bratysławie z Levskim.
Kojarzę też, że Craxa wspierała Ajax w walce z koalicją Mannhaim Basel. Tą samą, z która (ta słaba) Pogoń walczyła i wygrała w przeciwieństwie do składu polsko holenderskiego.
Może jest tego więcej, ale nie kojarzę więc bez złośliwości pisze abyś czymś poparł swoją tezę.

Przywołując przy okazji aktywność „mocny” ekip w Polsce możesz też wspomnieć o aktywności samej Craxy w Polsce. (bo Pogoń na przykład wyszła na przeciw Lecha). No chyba, że Cracovii do grona „mocnych” nie zaliczyłeś ;)

Tak jak wspomniał jestesmywaszastolica. Jestem ze Śląska,
nie Pogoni. I nie chce tu mówić, że Cracovia jesz słaba bądź Pogoń potężna. Po prostu uważam, że pisanie takich rzeczy o Pogoni jest bzdurą, bo Cracovia nie ma w mojej ocenie żadnych argumentów (pisze o ostatnich paru latach) by patrzeć na Pogoń z góry.

A co do Odry. Zaliczyli zajebistą awanturę z Chemikiem,
Której wideo to przykład jak powinna wyglądać awantura na ulicy. Walczyli też po 30 z GKSem Jastrzębie oraz w koalicji przeciwko Chrobremu i Stilonowi. Nie każdy ma okazje pokazać się w Europie z racji braku takich zgód itp, ale patrząc na aktywność w Polsce Cracovii i wspomnianej Odry podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 25.04.2020, 22:39

Doktor P(r)awica pisze:
25.04.2020, 17:21
Proof pisze:
25.04.2020, 16:39
Co ty za brednie piszesz Cracovia w ostatnim czasie w europejskich pucharach wiecej zrobiła jeżdząc z Ajaxem niż nie jedna ekipa w Polsce przez ten czas uważana za "mocną".

No to w takim razie napisz konkretnie co Cracovia zrobiła w ostatnim czasie na europejskich wojażach przy okazji wspierając Ajax skoro tego tak dużo, że nawet więcej niż niejedna „mocna ekipa w Polsce”.
Ja kojarzę wspomniane wyżej Ateny oraz czego nie wspomniałem za pierwszym razem również awanturę w Bratysławie z Levskim.
Kojarzę też, że Craxa wspierała Ajax w walce z koalicją Mannhaim Basel. Tą samą, z która (ta słaba) Pogoń walczyła i wygrała w przeciwieństwie do składu polsko holenderskiego.
(...)
Podobno 'craxa' chodziła już głową w "chmurach" ... z 'f-side'rs' w W-wie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: LejTeCole » 26.04.2020, 11:57

Tak tu smieszkują niektorzy a ja to bym chciał żeby Cracovia wyszla na gołe pięści chociaż ze wspomnianymi Wigrami.

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 26.04.2020, 12:15

LejTeCole pisze:
26.04.2020, 11:57
Tak tu smieszkują niektorzy a ja to bym chciał żeby Cracovia wyszla na gołe pięści chociaż ze wspomnianymi Wigrami.
w walkach do 8/10 osób nawet teoretycznie słabski mogliby by zrobić niespodzianke, Przewaga wzrasta wraz z ustalona liczbą.
Wiec jednoznacznie nie odważyłbym ferować wyroków w wyzej przedstawionym zestawieniu.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oden2 » 26.04.2020, 15:28

Cracovia nie wyjdzie z nikim na ustawke a zwlaszcza z takimi Wigrami. Dlaczego? Bo najprawdopodobniej dostaliby w******* i padlby mit wielkiej chuliganskiej Cracovii jadacej na reputacji ekipy z 20 lat wstecz. To samo Wisla. Zreszta ta wlasnie wysmiewana przez nich Pogon, dojebala tych austriakow czy tam szwajcarow szybciutko po polsku a Cracovia z Ajaxem zebrali łomot od tych no name’ow.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: LejTeCole » 28.04.2020, 17:18

Kuzyn Burmistrza pisze:
26.04.2020, 12:15
LejTeCole pisze:
26.04.2020, 11:57
Tak tu smieszkują niektorzy a ja to bym chciał żeby Cracovia wyszla na gołe pięści chociaż ze wspomnianymi Wigrami.
w walkach do 8/10 osób nawet teoretycznie słabski mogliby by zrobić niespodzianke, Przewaga wzrasta wraz z ustalona liczbą.
Wiec jednoznacznie nie odważyłbym ferować wyroków w wyzej przedstawionym zestawieniu.
No dokładnie, ja też raczej nikogo nie spisywałbym na straty. Chodzi mi o to że od dłuższego czasu Pasy nie walczyły z nikim na gołe pięsci a mają czelność wyśmiewać innych.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: LejTeCole » 29.04.2020, 07:54

Kumatniczej- nie mów do mnię głabię bo ja Cię nie obrażam i nie wprowadzaj tu niepotrzebnej napinki. Ja doskonale wiem dlaczego akurat przytoczyleś Wigry, problem w tym że Cracovia bez zabawek od kilkinastu lat nie stoczyła walki z żadną ekipą i chętnie bym zobaczył jak to u Was wygląda jak nie macie przedłużacza w ręce.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 29.04.2020, 15:17

Kumatyinaczej pisze:
29.04.2020, 05:10
Doktor P(r)awica pisze:
25.04.2020, 17:21
Proof pisze:
25.04.2020, 16:39
Co ty za brednie piszesz Cracovia w ostatnim czasie w europejskich pucharach wiecej zrobiła jeżdząc z Ajaxem niż nie jedna ekipa w Polsce przez ten czas uważana za "mocną".

No to w takim razie napisz konkretnie co Cracovia zrobiła w ostatnim czasie na europejskich wojażach przy okazji wspierając Ajax skoro tego tak dużo, że nawet więcej niż niejedna „mocna ekipa w Polsce”.
Ja kojarzę wspomniane wyżej Ateny oraz czego nie wspomniałem za pierwszym razem również awanturę w Bratysławie z Levskim.
Kojarzę też, że Craxa wspierała Ajax w walce z koalicją Mannhaim Basel. Tą samą, z która (ta słaba) Pogoń walczyła i wygrała w przeciwieństwie do składu polsko holenderskiego.
Może jest tego więcej, ale nie kojarzę więc bez złośliwości pisze abyś czymś poparł swoją tezę.

Przywołując przy okazji aktywność „mocny” ekip w Polsce możesz też wspomnieć o aktywności samej Craxy w Polsce. (bo Pogoń na przykład wyszła na przeciw Lecha). No chyba, że Cracovii do grona „mocnych” nie zaliczyłeś ;)

Tak jak wspomniał jestesmywaszastolica. Jestem ze Śląska,
nie Pogoni. I nie chce tu mówić, że Cracovia jest słaba bądź Pogoń potężna. Po prostu uważam, że pisanie takich rzeczy o Pogoni jest bzdurą, bo Cracovia nie ma w mojej ocenie żadnych argumentów (pisze o ostatnich paru latach) by patrzeć na Pogoń z góry.

(...)
Było też Brzesko, był Widzew w rowie. Mecze w Amsterdamie i polowania. Nie zawsze wszystko wychodziło, ale poprzednią rundę w moim mniemaniu byliśmy nawet aktywniejsi od Was. Od czasu Francji było kilka awantur, kilka prób i myślę że Marsylia tchneła dużo motywacji u Nas. Banda c**** dla kogoś z boku może brzmi dziwnie, ale w Krakowie tak Pogoń jest postrzegana, bo co to za ekipa która 20 lat nie potrafi pomścić kolegi w jakikolwiek sposób? My czego możemy zazdrościć Pogoni to wyjazdy, bo ostatnimi czasy Pogoń ma podobny młyn do Nas i do Was zresztą też. Tylko że My w przeciwieństwie do Was nie mamy całego, bądź większości województwa dla siebie, a skutki "wojny" ponosimy dużo większe niż Wy.

(...)

(...)
Była 'craxa' z holenderskimi 'joden' w praskiej spe7unie "chmury", czy nie?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oden2 » 30.04.2020, 23:09

Oden następny łeb... Zdecyduj się głąbie bo sam sobie zaprzeczasz w jednym zdaniu...
Niby w czym pajacu
Polskie podworko to nie zagranica

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 30.04.2020, 23:24

Oden2 pisze:
30.04.2020, 23:09
Oden następny łeb... Zdecyduj się głąbie bo sam sobie zaprzeczasz w jednym zdaniu...
Niby w czym pajacu
Polskie podworko to nie zagranica
Pewnie 'cracósovi' chodzi o to, że mają od wielu lat właśnie "reputację" niepotrafiących bić się na pięści.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 01.05.2020, 09:50

Kumatyinaczej pisze:
01.05.2020, 01:24
DoZo(L)e... pisze:
30.04.2020, 23:24
Oden2 pisze:
30.04.2020, 23:09


Niby w czym pajacu
Polskie podworko to nie zagranica
Pewnie 'cracósovi' chodzi o to, że mają od wielu lat właśnie "reputację" niepotrafiących bić się na pięści.
Chodzi o to że piszę NIGDY i z NIKIM nie wyjdzie na ręce, a dwa zdania później podaje przykład że jednak się bili.
Na Twoje pytanie odpowiem, jak odpowiesz na moje. Tyruści robili biznesy z Czeczenami za zgodą TB czy za jej plecami? Piszę o latach około 99. Jak chcesz podam Ci ksywę turusty u którego miałem okazję poczytać o tym w Potulicach.
Zdecyduj się, czy O2 "sam sobie zaprzecza w jednym zdaniu", czy w kilku. Poza tym, zauważ, że tamten uży(wa)ł różnych czasów i prowokacji, żebyście podjęli z jego ekipą wyzwanie na honorowych zasadach.
Wracając do tematu, nie interesuje mnie w ogóle, z kim "turyści '97" mieli zgodę ponad 20 lat temu, tak jak odpowiedzi na zdecydowaną większość zadawanych tu przeze mnie pytań ... retorycznych.
Podbnie jest w kwestii "patentu" słowackich adwokatów MadziK-a, który wcześniej nie zadziałał w sprawie akstradycji mICHALINY z Włoch.

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

płyndonaczyń
Posty: 69
Rejestracja: 22.10.2016, 16:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: płyndonaczyń » 02.05.2020, 22:56

Jaki stosunek do Widzewa mają takie ekipy jak Jaga, Pogoń/Kotwica, Piast/Jastrzębie, Bałtyk, Polonia W-wa, Olimpia Grudziądz ? Które neutralne, a które kosa?

płyndonaczyń
Posty: 69
Rejestracja: 22.10.2016, 16:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: płyndonaczyń » 02.05.2020, 23:23

Plus Polonia Bytom, Ruch Radzionków, Stal Mielec, Avia, Unia Leszno, Glinik?

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gromson » 03.05.2020, 11:38

Radzionków z Kaliszem sie wącha i ogólnie idzie w strone WRWE wiec chyba pozytywne relacje z Widzewem
Mors certa, hora incerta

płyndonaczyń
Posty: 69
Rejestracja: 22.10.2016, 16:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: płyndonaczyń » 03.05.2020, 12:32

Nie wszystkie ekipy przypuszczalnie są kosami, z niektórymi nie było dane widzieć się dłuższy okres, a jak pokazało życie blisko jest do neutralu jak z taką Polonią gdzie nie było bluzgow, mimo że trzymali z pasiakami, a Widzew z Tsw. Każdy ma troche inne spojrzenie na dany temat, a hasło Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my nie wzięło się znikąd.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Psoriasis » 06.05.2020, 03:57

płyndonaczyń pisze:
03.05.2020, 12:32
Nie wszystkie ekipy przypuszczalnie są kosami, z niektórymi nie było dane widzieć się dłuższy okres, a jak pokazało życie blisko jest do neutralu jak z taką Polonią gdzie nie było bluzgow, mimo że trzymali z pasiakami, a Widzew z Tsw. Każdy ma troche inne spojrzenie na dany temat, a hasło Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my nie wzięło się znikąd.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.05.2020, 09:49

płyndonaczyń pisze:
03.05.2020, 12:32
Nie wszystkie ekipy przypuszczalnie są kosami, z niektórymi nie było dane widzieć się dłuższy okres, a jak pokazało życie blisko jest do neutralu jak z taką Polonią gdzie nie było bluzgow, mimo że trzymali z pasiakami, a Widzew z Tsw. Każdy ma troche inne spojrzenie na dany temat, a hasło Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my nie wzięło się znikąd.
Właściwie to prawie wszystkie ww. to żadne "kosy" 'eRTeeSu', a nieoficjalne (jak ksP, która dla was rozstała się z 'craxą') lub potencjalne, widzewskie fankluby czyli ekipy nominalnie odrębne, które chcecie obok jawnie prowidzewskich zaprosić/przygarnąć/"adoptować" [wobec "armagedonu II(I)" w bandzie 'w(q)rwe'] do sWojego układu na kadrę, prawda?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZW1957 » 06.05.2020, 11:11

DoZo(L)e... pisze:
06.05.2020, 09:49
płyndonaczyń pisze:
03.05.2020, 12:32
Nie wszystkie ekipy przypuszczalnie są kosami, z niektórymi nie było dane widzieć się dłuższy okres, a jak pokazało życie blisko jest do neutralu jak z taką Polonią gdzie nie było bluzgow, mimo że trzymali z pasiakami, a Widzew z Tsw. Każdy ma troche inne spojrzenie na dany temat, a hasło Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my nie wzięło się znikąd.
Właściwie to prawie wszystkie ww. to żadne "kosy" 'eRTeeSu', a nieoficjalne (jak ksP, która dla was rozstała się z 'craxą') lub potencjalne, widzewskie fankluby czyli ekipy nominalnie odrębne, które chcecie obok jawnie prowidzewskich zaprosić/przygarnąć/"adoptować" [wobec "armagedonu II(I)" w bandzie 'w(q)rwe'] do sWojego układu na kadrę, prawda?
😂😂😂😂😂😂😂
Obrazek

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oden2 » 06.05.2020, 14:28

U sasiadow padla bardzo mocna zgoda Slovan - Brno, zlosliwi mowia ze to przez Ruch i Wisłe

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Aboubakar » 06.05.2020, 15:17

[link]

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.05.2020, 16:05

Oden2 pisze:
06.05.2020, 14:28
U sasiadow padla bardzo mocna zgoda Slovan - Brno, zlosliwi mowia ze to przez Ruch i Wisłe
Aboubakar pisze:
06.05.2020, 15:17
[link]
A zorientowany napisze, że ta "bardzo mocna" banda dostała nieco wcześniej lekcję pokory przed meczem obu reprezentacji i ZSH wiedzą od kogo ... ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wnuk Edwarda » 07.05.2020, 01:08

Napisał " bardzo mocna zgoda" a nie "banda"...
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 10:07

Wnuk Edwarda pisze:
07.05.2020, 01:08
Napisał " bardzo mocna zgoda" a nie "banda"...
Owszem, ale lanie dostała banda złożona z obu bardzo mocnych ówcześnie zgodowiczów z Brna i Bratysławy, nieprawdaż?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wnuk Edwarda » 07.05.2020, 12:30

DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 10:07
Wnuk Edwarda pisze:
07.05.2020, 01:08
Napisał " bardzo mocna zgoda" a nie "banda"...
Owszem, ale lanie dostała banda złożona z obu bardzo mocnych ówcześnie zgodowiczów z Brna i Bratysławy, nieprawdaż?
pojęcia nie mam... nie ten temat
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 12:35

Wnuk Edwarda pisze:
07.05.2020, 12:30
DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 10:07
Wnuk Edwarda pisze:
07.05.2020, 01:08
Napisał " bardzo mocna zgoda" a nie "banda"...
Owszem, ale lanie dostała banda złożona z obu bardzo mocnych ówcześnie zgodowiczów z Brna i Bratysławy, nieprawdaż?
pojęcia nie mam... nie ten temat
Przecież piszemy o zgodowiczach m.in. Tych, którzy Bili się w trakcie tamtej konfrontacji.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mateusznow » 07.05.2020, 22:23

Byłoby nieco dziwne, że przez Wisłę i Ruch. Czesi sami przyjeżdżali na mecze tych drużyn.

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: holendrowie i beldzy » 07.05.2020, 22:42

A przypadkiem nie było tak, że Brno dostało po czeskich cipach od Zagłębia bo Ruch miał wtedy inne plany i zaproponowali im właśnie BB?
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

afryka
Posty: 40
Rejestracja: 03.09.2010, 21:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: afryka » 08.05.2020, 02:11

holendrowie i beldzy pisze:
07.05.2020, 22:42
A przypadkiem nie było tak, że Brno dostało po czeskich cipach od Zagłębia bo Ruch miał wtedy inne plany i zaproponowali im właśnie BB?
Tam było jakoś tak że Brno się napinało że z każdym z Polski może wyjść po 40 chyba to się Zagłębie przebiegło po nich 😀

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 11:20

afryka pisze:
08.05.2020, 02:11
holendrowie i beldzy pisze:
07.05.2020, 22:42
A przypadkiem nie było tak, że Brno dostało po czeskich cipach od Zagłębia bo Ruch miał wtedy inne plany i zaproponowali im właśnie BB?
Tam było jakoś tak że Brno się napinało że z każdym z Polski może wyjść po 40 chyba to się Zagłębie przebiegło po nich 😀
Ciekawsze jest raczej, ilu w ogóle chłopaków z Sosnowca brało udział w pobiciu 'pepików' (BB&SB), które poszło na konto ZS(H). ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

StatystykKalkulator

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: StatystykKalkulator » 08.05.2020, 13:09

Skoro poruszasz temat i sugerujesz ze blednie walka „poszła na konto ZSH” to powiedz na czyje konto miała by isc? Zapewne na konto Legii?

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: altgr » 08.05.2020, 15:31

StatystykKalkulator pisze:
08.05.2020, 13:09
Skoro poruszasz temat i sugerujesz ze blednie walka „poszła na konto ZSH” to powiedz na czyje konto miała by isc? Zapewne na konto Legii?
Chyba chodzi o cos innego, ja tez kiedys gadalem z typem z ZS i mowil, ze na jednej z walk z Zaglebiem Lubin walczylo 10 osob z BKS Bielsko, pozniej potwierdzil to w jednym z wywiadow gosc z BKS, a walka poszla w calosci na konto ZS, mam nadzieje, ze rozumiesz o co chodzi Dozo ;)
ŁKS Łódź Polska !

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 19:24

StatystykKalkulator pisze:
08.05.2020, 13:09
Skoro poruszasz temat i sugerujesz ze blednie walka „poszła na konto ZSH” to powiedz na czyje konto miała by isc? Zapewne na konto Legii?
Uważam, że prawidłowo ta walka trafiła do "CV" ZS(H), ponieważ bez Zagłębiaków pewnie by do niej w ogóle nie doszło, a moim celem jest tylko obnażanie ogóLnej niewiedzy (np. przedstawicieli której ekipy było wtedy najwięcej po polskiej stronie :).
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: (S) » 08.05.2020, 22:57

Ale o jakiej niewiedzy Ty piszesz? Była walka. Ktoś się podał za zwycięzcę, ktoś inny za przegranego. Żadnych kontrowersji. Co tu ktos ma rozkminiać? Ja nie ma podstawy nie wierzyć. Chyba że nowym standardem jest po każdym spotkaniu brać każdego na wariograwa czy napewno był z miasta X. Rozumiem, że otrzymamy teraz listę innych walk zgód/ukladow Legii w których to Legioniści brali udział w większości/równość/mniejszości. Bez różnicy. Ok. Śmiało wrzucaj.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 23:09

(S) pisze:
08.05.2020, 22:57
Ale o jakiej niewiedzy Ty piszesz? Była walka. Ktoś się podał za zwycięzcę, ktoś inny za przegranego. Żadnych kontrowersji. Co tu ktos ma rozkminiać? Ja nie ma podstawy nie wierzyć. Chyba że nowym standardem jest po każdym spotkaniu brać każdego na wariograwa czy napewno był z miasta X. Rozumiem, że otrzymamy teraz listę innych walk zgód/ukladow Legii w których to Legioniści brali udział w większości/równość/mniejszości. Bez różnicy. Ok. Śmiało wrzucaj.
Niestety dla siebie niewiele zrozumiałeś. Główkuj daLej! :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __________, Adik, Bugi2017, Gość123, koloRUCH, Matiborek, nhstyle, passion-wear.pl i 170 gości