Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Grzesiek82 » 01.04.2020, 20:12

W którym roku miała debiut flaga Legii, czarna Ultras z kostuchą ?



Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 01.04.2020, 21:25

Moim zdaniem 1994.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Grzesiek82 » 01.04.2020, 21:46

Dzięki, myślałem że wcześniej

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Suczysko » 09.04.2020, 11:32

Pamiętam, że w zinach można było przeczytać o zgodzie międzynarodowej Polsko-Czeskiej. Ktoś może coś więcej napisać kiedy, gdzie, jak i kto to robił? Na czym to miało w ogóle polegać bo mi do głowy przychodzi coś na wzór układu Lech - Widzew. Dzięki z góry za odp

kapitanJaszczuk
Posty: 54
Rejestracja: 07.08.2017, 16:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kapitanJaszczuk » 09.04.2020, 20:33

wiernyioddany pisze:
26.03.2020, 21:53
Nie od dawna ale od kilku dni trapi mnie dlaczego wszystkie ekipy przekazują wodę do szpitali? Rozmawiałem z lekarzem i też dziwi go ten fenomen wody której jak twierdzi nie brakuje. A brakuje odzieży ochronnej, płynów do dezynfekcji itp artykułów. Logiczne wytłumaczenie jest takie że...woda jest tania i ładnie wygląda w dużej ilości do zdjęcia :) Ale nie na tym to powinno polegać. Mimo wszystko szacunek dla wszystkich dobrych ludzi którzy starają się pomóc.
Pogoń Szczecin, ale nie tylko bo np 12DZ też, wszystkie dostawy do szpitali uzgadnia z dyrektorami/zaopatrzeniowcami placówek. I zawsze jest woda. Wiesz ile butelek wody idzie w jeden dzień? Dostarczysz 2000szt to masz na 1-2 dni dla personelu i chorych.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 09.04.2020, 23:33

tak czy siak to nie protesty kibicowskie, nostalgia itp tylko korona wirus właśnie realizuje to, o czym podobno wszyscy na trybunach marzyli, czyli ogólnoświatowy against modern football...kluby zbankrutują, sponsorzy nie będą mieli kasy, piłkarze wypłat itp itd .

a ekipy takie jak np. Polonia Bydgoszcz w siódmym niebie, bo maseczki na fociach z fejsbuczka elegancko zapewniają anonimowość...
TYBET JEST SERBSKI

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Doktor P(r)awica » 10.04.2020, 00:40

Poruszyłeś ciekawy temat, który nadawałby się na rozbudowany felieton, chociaż tak naprawdę zważywszy na wiele niewiadomych dotyczących chociażby trwania tego całego „lock downu” ciężko o coś więcej niż tylko sensowne bądź nie, ale jednak dywagacje.
Na wstępie napiszę, że sytuacja w takim Liverpoolu to dno. Grajki z Premier League nie zgadzają się na obcięcie swoich pensji (co najwyżej na zamrożenie), a Taki Liverpool uciął pensje zwykłym szeregowym pracownikom. Nie gwiazdeczkom zarabiającym po kilkadziesiąt czy kilkaset tys funtów tygodniowo, a zwykłym pracownikom co pewnie zarabiają w granicach tysiaka tygodniowo jak nie mniej.

Nie chodzi mi o wyliczanie kto ile zarabia, komu ile można uciąć, ale ja wychodzę z założenia, że sportowcy powinni być kimś więcej niż tylko typami co kopią piłkę czy rzucają czy dźwigają. Powinni być wzorem. To nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie i cały etos towarzyszący sportowcom i sportowi jako takiemu. Oczywiście, że nikt za uśmiech nie będzie robił. Zdaje sobie sprawę, że to ich praca i chcą się ustawić i swoje rodziny i dzieci na przyszłość. Ale nie mówimy o typach co zarabiają 5 tys funtów miesięcznie, a o gościach co zarabiają po 80 tys czy 200 tys miesięcznie i więcej i to w skali tygodnia. Mają zobowiązania, raty, kredyty. Na pewno. Ale na pewno nie takie ze musza na to przeznaczyć powiedzmy 80% swojej pensji. Kiedy wiadomo, że każdy zmaga się z problemami, a ich kibice często ze znacznie większymi to w moim wyobrażeniu sportowcy powinni być wzorem. Gdy jest fajnie to odcinają kupony. Kąpią się w blasku fleshy, ludzie za nimi jeżdżą po Europie i świecie. Gdy jest chujnia to się zagryza zęby i wspiera lokalną społeczność.
W latach 30 piłkarze Z kraju Baskow jeździli po Europie i grali mecze towarzyskie (zagrał nawet w Polsce), a zarobiony hajs zbierali na wojnę z Franco. Nie płakali nad obcięciem pensji bo praktycznie ich nie mieli. Zbierali hajs dla swoich krajan. Wspierali jakaś ideę, a potem niektórzy i tak poszli w bój i zginęli. A te przepłacone k****? Ech. Szkoda gadać, a ja się rozpisałem.

Mam nadzieje, że ta sytuacja będzie początkiem zmian w światowej piłce oraz będzie to preludium ucięcia tak pojebanych kwot jakie są w piłce nożnej, a piłkarze to częściej raczej (przepłacone) mentalne zera niż jakieś wielkie wzory do naśladowanie. Chociaż niestety jak to mówią, nadzieja matką głupich.

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pitfas » 10.04.2020, 08:33

Doktor, ogólnie masz rację. Ta sytuacja którą opisałeś w Liverpoolu przypomina mi nasz kraj, tutaj wąskie grono osób (politycy, biznesmeni, klakiery, pożyteczni idioci itp.) zarabia dobry pieniądz, a cała reszta ochłapy, jak się coś dojebie to płaci społeczeństwo, władza sobie od pyska nie weźmie. Ale jest to nasza wina, w sensie ludzi, nauczyliśmy ich, daliśmy społeczne przyzwolenie na taki stan rzeczy.
Doskonale rozumiem to o czym piszesz, ale pomyśl ilu ludzi ideowych, którzy mają jakieś większe wartości jest w Twoim otoczeniu, zgadnę, niewielu. Społeczeństwo się zmieniło, jest roszczeniowe, wygodne, nastawione na zarabianie, próżno szukać ludzi z jajami, którzy mają swoje zdanie, ciężko szukać przedwojennych wzorców u dzisiejszych sportowców.
Dlatego śmiech ale i wkurwienie mnie ogarnia jak czytam, że jeden z drugim płaczą bo oni nie przeżyją za 5k miesieczni, ku*** w tym kraju ludzie z rodzinami żyją za 2k miesięcznie.
W mojej grupie zawodowej gdy chciano zamykać zakład sugerowano nam się "przebranżowić", może w tą stronę pójdą panowie sportowcy.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: szwadron97 » 10.04.2020, 11:03

Doktor P(r)awica pisze:
10.04.2020, 00:40
Poruszyłeś ciekawy temat, który nadawałby się na rozbudowany felieton, chociaż tak naprawdę zważywszy na wiele niewiadomych dotyczących chociażby trwania tego całego „lock downu” ciężko o coś więcej niż tylko sensowne bądź nie, ale jednak dywagacje.
Na wstępie napiszę, że sytuacja w takim Liverpoolu to dno. Grajki z Premier League nie zgadzają się na obcięcie swoich pensji (co najwyżej na zamrożenie), a Taki Liverpool uciął pensje zwykłym szeregowym pracownikom. Nie gwiazdeczkom zarabiającym po kilkadziesiąt czy kilkaset tys funtów tygodniowo, a zwykłym pracownikom co pewnie zarabiają w granicach tysiaka tygodniowo jak nie mniej.

Nie chodzi mi o wyliczanie kto ile zarabia, komu ile można uciąć, ale ja wychodzę z założenia, że sportowcy powinni być kimś więcej niż tylko typami co kopią piłkę czy rzucają czy dźwigają. Powinni być wzorem. To nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie i cały etos towarzyszący sportowcom i sportowi jako takiemu. Oczywiście, że nikt za uśmiech nie będzie robił. Zdaje sobie sprawę, że to ich praca i chcą się ustawić i swoje rodziny i dzieci na przyszłość. Ale nie mówimy o typach co zarabiają 5 tys funtów miesięcznie, a o gościach co zarabiają po 80 tys czy 200 tys miesięcznie i więcej i to w skali tygodnia. Mają zobowiązania, raty, kredyty. Na pewno. Ale na pewno nie takie ze musza na to przeznaczyć powiedzmy 80% swojej pensji. Kiedy wiadomo, że każdy zmaga się z problemami, a ich kibice często ze znacznie większymi to w moim wyobrażeniu sportowcy powinni być wzorem. Gdy jest fajnie to odcinają kupony. Kąpią się w blasku fleshy, ludzie za nimi jeżdżą po Europie i świecie. Gdy jest chujnia to się zagryza zęby i wspiera lokalną społeczność.
W latach 30 piłkarze Z kraju Baskow jeździli po Europie i grali mecze towarzyskie (zagrał nawet w Polsce), a zarobiony hajs zbierali na wojnę z Franco. Nie płakali nad obcięciem pensji bo praktycznie ich nie mieli. Zbierali hajs dla swoich krajan. Wspierali jakaś ideę, a potem niektórzy i tak poszli w bój i zginęli. A te przepłacone k****? Ech. Szkoda gadać, a ja się rozpisałem.

Mam nadzieje, że ta sytuacja będzie początkiem zmian w światowej piłce oraz będzie to preludium ucięcia tak pojebanych kwot jakie są w piłce nożnej, a piłkarze to częściej raczej (przepłacone) mentalne zera niż jakieś wielkie wzory do naśladowanie. Chociaż niestety jak to mówią, nadzieja matką głupich.
Pracując za minimalną nie mogą zarobić tysiaka lub mniej więc nie wiem o czym ty piszesz?

Cyklon
Posty: 124
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Cyklon » 10.04.2020, 11:58

To raczej był przykład, jak dasz radę to możesz się odnieść do całego wpisu, który jest po prostu do bólu prawdziwy.
Biały front

kibol32
Posty: 175
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kibol32 » 10.04.2020, 13:12

Czasy nie mają tu nic do rzeczy. Albo ktoś jest roszczeniowy albo nie jest. Albo ktoś jest materialistą albo nie jest. Po prostu, idealizujecie beztroskie lata swojej młodości. Cała masa ludzi idealizuje swoje dzieciństwo przypadające na lata 70., ci którzy dorastali w 80. mówi, ze wtedy była najlepsza muzyka, a "ludzie byli normalniejsi", o 90. pisze się to samo, chociaż nikt, kto obiektywnie na nie spojrzy, nie wmówi mi, że wtedy pieniądze miały mniejsze znaczenie. Teraz jeszcze dochodzi idealizowanie czasów przedwojennych bez wiedzy, co tak naprawdę się wtedy działo, jak żył przeciętny człowiek.

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pitfas » 10.04.2020, 14:52

kibol32 pisze:
10.04.2020, 13:12
Czasy nie mają tu nic do rzeczy. Albo ktoś jest roszczeniowy albo nie jest. Albo ktoś jest materialistą albo nie jest. Po prostu, idealizujecie beztroskie lata swojej młodości. Cała masa ludzi idealizuje swoje dzieciństwo przypadające na lata 70., ci którzy dorastali w 80. mówi, ze wtedy była najlepsza muzyka, a "ludzie byli normalniejsi", o 90. pisze się to samo, chociaż nikt, kto obiektywnie na nie spojrzy, nie wmówi mi, że wtedy pieniądze miały mniejsze znaczenie. Teraz jeszcze dochodzi idealizowanie czasów przedwojennych bez wiedzy, co tak naprawdę się wtedy działo, jak żył przeciętny człowiek.
Może się mylę ale sądzę, że czasy mają duży wpływ. Popatrz na sportowców przedwojennych, ilu ich zginęło, ilu walczyło w wojsku, dziś podejrzewam, że większość tych pizd w rurkach zwanych szumnie "piłkarzami" podpisało by kontakt z 2 ligą wietnamską byle tylko spierdolic z kraju. Na olimpiadzie w Berlinie polska biegaczka (nie pamiętam nazwiska) jako jedyna z podium nie hailowała przed Adolfem. W obecnych czasach Piątek nie wykonuje swojej cieszynki bo gra z Izraelem, taką mała różnica.
Czasy przedwojenne to nie są tak odległe czasy, dużo zostało napisane jak żył ówczesny człowiek.
Społeczeństwo zrobiło się wygodne, roszczeniowe, większość myśli o sobie, a nie o większych wartościach.
Co do muzyki z lat 70-80 to zgadzam się, że była najlepsza muzyką, a urodziłem się w 90. :)

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oldfreak » 10.04.2020, 17:42

I to jest jedyny plus wirusa.Że skończyły się czasy,gdzie piłkarz który rok siedzi na ławce rezerwowych dostaje tygodniowo tyle tysięcy funtów,ile ty nie zarobisz przez rok,ani pięć lat.I chore kontrakty na miliony euro,gdy ludzie jeżdżą z pracy do pracy,żeby utrzymać rodzinę.

Warchlak1920/1945
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2018, 23:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Warchlak1920/1945 » 10.04.2020, 20:53

nisc pisze:
09.04.2020, 23:33
tak czy siak to nie protesty kibicowskie, nostalgia itp tylko korona wirus właśnie realizuje to, o czym podobno wszyscy na trybunach marzyli, czyli ogólnoświatowy against modern football...kluby zbankrutują, sponsorzy nie będą mieli kasy, piłkarze wypłat itp itd .

a ekipy takie jak np. Polonia Bydgoszcz w siódmym niebie, bo maseczki na fociach z fejsbuczka elegancko zapewniają anonimowość...
Trzy kroki w bok od nas wielbicielu che c****. Co dawne kontakty odnawiasz i się przymilasz?
Obiektywny87 pisze: ↑wczoraj, 19:29
Prawda jest taka że tylko dzięki Oliwierowi PB jest zgoda ze Stomilem :)

:shock: :P :lol:

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: szwadron97 » 10.04.2020, 21:22

nisc pisze:
09.04.2020, 23:33
tak czy siak to nie protesty kibicowskie, nostalgia itp tylko korona wirus właśnie realizuje to, o czym podobno wszyscy na trybunach marzyli, czyli ogólnoświatowy against modern football...kluby zbankrutują, sponsorzy nie będą mieli kasy, piłkarze wypłat itp itd .

a ekipy takie jak np. Polonia Bydgoszcz w siódmym niebie, bo maseczki na fociach z fejsbuczka elegancko zapewniają anonimowość...
Debil wszystkie ekipy wrzucają fotki w maskach i są anonimowi

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kartek » 12.04.2020, 12:47

Warchlak1920/1945 pisze:
10.04.2020, 20:53
nisc pisze:
09.04.2020, 23:33
tak czy siak to nie protesty kibicowskie, nostalgia itp tylko korona wirus właśnie realizuje to, o czym podobno wszyscy na trybunach marzyli, czyli ogólnoświatowy against modern football...kluby zbankrutują, sponsorzy nie będą mieli kasy, piłkarze wypłat itp itd .

a ekipy takie jak np. Polonia Bydgoszcz w siódmym niebie, bo maseczki na fociach z fejsbuczka elegancko zapewniają anonimowość...
Trzy kroki w bok od nas wielbicielu che c****. Co dawne kontakty odnawiasz i się przymilasz?
Daj mu spokój. Chłopak poszedł w stronę tolerancji, europy zachodniej i długich czarnych kutasów w d****. Tak wybrał, to i tak żyje.

grubymarek
Posty: 16
Rejestracja: 24.05.2018, 19:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: grubymarek » 14.04.2020, 20:40

Glupie pytanie z koronanudow do kogos z Zaglebia Sosnowiec. Kto jest dla was wieksza kosa Ruch czy Gornik/GKS czy moze nienawidzicie ich tak samo?

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 14.04.2020, 23:26

Zależy które pokolenie będzie adresem pytania. Starsi (40-50lat) wymienia Ruch i Polonię. Im młodsi tym więcej głosów będzie na Giekse.

Ale takie wyliczanki dotyczą się kibiców praktycznie każdego klubu.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ślusarz » 15.04.2020, 16:56

Pare lat temu był finał LE w Warszawie Dnipro Dniepropetrowsk-Sevilla, czy tamtego dnia ukraińcy zanotowali jakieś starcia z Polakami? Przypominają mi się jakieś małe wydarzenia na podkarpaciu gdzie Polonia Przemyśl trafiła jakaś małą grupę. Czy oprócz tego było coś jeszcze? Ostatnio trafiłem na youtube na kilka filmików z przemarszu ukrów przez Warszawę. chodzi mi tylko o starcia ukraińsko-polskie ewentualnie ukraińsko-hiszpańskie na mieście.

dusan
Posty: 7
Rejestracja: 03.04.2019, 20:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dusan » 18.04.2020, 19:05

Mnie trapi jaka jest poprawna odpowiedź na jeden quiz o kim jest ta uniwersalna opinia:
""Miało przyjechać ich trzydziestu a przyjechało dwudziestu jeden to są ku*** baby to są typowe baby"
a) FC Drozdowia
b) Nie wiem

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 19.04.2020, 10:06

dusan pisze:
18.04.2020, 19:05
Mnie trapi jaka jest poprawna odpowiedź na jeden quiz o kim jest ta uniwersalna opinia:
""Miało przyjechać ich trzydziestu a przyjechało dwudziestu jeden to są ku*** baby to są typowe baby"
a) FC Drozdowia
b) Nie wiem
Raczej aC/Dc i RYBAKowi chodziło o te, co wtedy do Olsztynka nie przyjechały (a mogły), albo antycypował, że jego banda nie dotrzyma ustaleń dot. korekty na 21x21 dwóch bijących się wówczas składów.

Teraz ode mnie:
Czy ZR po wezwaniu "na dywanik" młodych chuliganów z Gdyni zaczął im ubliżać, a większość z obrażanych postanowiła załatwić ten temat poza kamerami?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

dusan
Posty: 7
Rejestracja: 03.04.2019, 20:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dusan » 20.04.2020, 20:36

DoZo(L)e... pisze:
19.04.2020, 10:06
dusan pisze:
18.04.2020, 19:05
Mnie trapi jaka jest poprawna odpowiedź na jeden quiz o kim jest ta uniwersalna opinia:
""Miało przyjechać ich trzydziestu a przyjechało dwudziestu jeden to są ku*** baby to są typowe baby"
a) FC Drozdowia
b) Nie wiem
Raczej aC/Dc i RYBAKowi chodziło o te, co wtedy do Olsztynka nie przyjechały (a mogły), albo antycypował, że jego banda nie dotrzyma ustaleń dot. korekty na 21x21 dwóch bijących się wówczas składów.

Teraz ode mnie:
Czy ZR po wezwaniu "na dywanik" młodych chuliganów z Gdyni zaczął im ubliżać, a większość z obrażanych postanowiła załatwić ten temat poza kamerami?
Rozumiem a odpowiedzi nie znam. Kontynuując (u)trapienia - czy rzeczony ZR złośliwie wpłynął na inne skompromitowane ekipy wyrażające równie niesprawiedliwie podobne opinie:
- tą chcącą się umówić "po sześćdziesięciu":

<a href=https://zapodaj.net/0f2223a390b31.jpg.html>ruch.jpg</a>

- tą komentującą jako ekspreci nieudane "pranie":

<a href=https://zapodaj.net/1adc5bcff1a3e.jpg.html>lechu.jpg</a>

Carlsberg
Posty: 1284
Rejestracja: 03.03.2007, 11:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Carlsberg » 23.04.2020, 00:22

Trapią mnie szczegóły tej akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=T0qUozggcQE

O co poszło, jak się skończyło, podobno zdarzenie z 2011r.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2020, 00:53

dusan pisze:
20.04.2020, 20:36
DoZo(L)e... pisze:
19.04.2020, 10:06
dusan pisze:
18.04.2020, 19:05
Mnie trapi jaka jest poprawna odpowiedź na jeden quiz o kim jest ta uniwersalna opinia:
""Miało przyjechać ich trzydziestu a przyjechało dwudziestu jeden to są ku*** baby to są typowe baby"
a) FC Drozdowia
b) Nie wiem
Raczej aC/Dc i RYBAKowi chodziło o te, co wtedy do Olsztynka nie przyjechały (a mogły), albo antycypował, że jego banda nie dotrzyma ustaleń dot. korekty na 21x21 dwóch bijących się wówczas składów.

Teraz ode mnie:
Czy ZR po wezwaniu "na dywanik" młodych chuliganów z Gdyni zaczął im ubliżać, a większość z obrażanych postanowiła załatwić ten temat poza kamerami?
Rozumiem a odpowiedzi nie znam. Kontynuując (u)trapienia - czy rzeczony ZR złośliwie wpłynął na inne skompromitowane ekipy wyrażające równie niesprawiedliwie podobne opinie:
- tą chcącą się umówić "po sześćdziesięciu":

<a href=https://zapodaj.net/0f2223a390b31.jpg.html>ruch.jpg</a>

- tą komentującą jako ekspreci nieudane "pranie":

<a href=https://zapodaj.net/1adc5bcff1a3e.jpg.html>lechu.jpg</a>
A to już utrapienie pSYCHOfAJ połamanych i zaszczanych pod Rzeszowem oraz poznaniaków, którzy powołują się na milicyjnych informatorów lub śląską "koszerną".

Carlsberg pisze:
23.04.2020, 00:22
Trapią mnie szczegóły tej akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=T0qUozggcQE

O co poszło, jak się skończyło, podobno zdarzenie z 2011r.
Zgaduję, że zaproszeni przez RYBAKa "MCh" zostali tam obrażeni, ale większość z nich postanowiła załatwić sprawę poza okiem kamer.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie » 23.04.2020, 16:06

Zgaduj dalej :)))

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2020, 16:29

walka__o_przetrwanie pisze:
23.04.2020, 16:06
Zgaduj dalej :)))
Trochę czasu wam zajęło uzgodnienie odpowiedzi. ;) :) :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pierre89 » 26.04.2020, 20:17

Chyba temat będzie odpowiedni albowiem szukam zdjęć

1997/98 II Liga: Aluminium Konin- Śląsk Wrocław
1997/98 II Liga: Zawisza- Śląsk Wrocław
1997/98 II Liga: Zawisza- Elana/Elana Zawisza
1997/98 II Liga: Elana- Śląsk Wrocław
1997/98 III Liga Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)

1998/99 II Liga: Aluminium Konin- Elana Toruń
1998/99 II Liga Aluminium Konin- Śląsk Wrocław
1998/99 III Liga: Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1998/99 III Liga: Chemik Bydgoszcz- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Goplania Inowrocław- Elana Toruń (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Elana Toruń- Arka Gdynia

2000/2001 II Liga: GKS Bełchatów- Lech Poznań (sektor Gości)
2000/2001 II Liga: Odra Opole- Lech Poznań
2000/2001 II Liga: Lech Poznań- ŁKS Łódź/ŁKS- Lech Poznań
2000/2001 II Liga Lech Poznań- Zagłebie Sosnowiec/Zagłebie- Lech Poznan
2000/2001 II Liga Lech Poznań- Lechia Gdańsk/Lechia- Lech Poznan
2000/2001 III Liga Unia Janikowo- Arka Gdynia (sektor Gości)
2000/2001 III Liga Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
2000/2001 III Liga Zawisza Bydgoszcz- Arka Gdynia

2001/2002 II Liga: GKS Bełchatów- Lech Poznań (sektor gości)
2001/2002 II Liga Lech Poznań- ŁKS Łódź/ŁKS- Lech Poznań
2001/2002 II Liga: Zagłebie Sosnowiec- Lech Poznań
2001/2002 III Liga: Goplania Inowrocław- Górnik Konin (sektor gości)

2002/2003 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2004/2005 III Liga: Unia Janikowo- Lechia Gdańsk
2004/2005 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2005/2006 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń
2005/2006 III Liga Mieszko Gniezno- Elana Toruń

2006/2007: II Liga: Unia Janikowo-Ruch Chorzów
2006/2007: II Liga Unia Janikowo- Jagiellonia Białystok
2006/2007 2liga: Unia Janikowo- Zagłebie Sosnowiec
2006/2007 2liga Unia Janikowo- Śląsk Wrocław

2007/2008 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2008/2009 II Liga Zawisza- Elana/Elana- Zawisza
2008/2009 II Liga Unia Janikowo- Pogoń Szczecin

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mertens » 26.04.2020, 23:53

Pierre89 pisze:
26.04.2020, 20:17
Chyba temat będzie odpowiedni albowiem szukam zdjęć

1997/98 II Liga: Aluminium Konin- Śląsk Wrocław
1997/98 II Liga: Zawisza- Śląsk Wrocław
1997/98 II Liga: Zawisza- Elana/Elana Zawisza
1997/98 II Liga: Elana- Śląsk Wrocław
1997/98 III Liga Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)

1998/99 II Liga: Aluminium Konin- Elana Toruń
1998/99 II Liga Aluminium Konin- Śląsk Wrocław
1998/99 III Liga: Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1998/99 III Liga: Chemik Bydgoszcz- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Goplania Inowrocław- Elana Toruń (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
1999/2000 III Liga: Elana Toruń- Arka Gdynia

2000/2001 II Liga: GKS Bełchatów- Lech Poznań (sektor Gości)
2000/2001 II Liga: Odra Opole- Lech Poznań
2000/2001 II Liga: Lech Poznań- ŁKS Łódź/ŁKS- Lech Poznań
2000/2001 II Liga Lech Poznań- Zagłebie Sosnowiec/Zagłebie- Lech Poznan
2000/2001 II Liga Lech Poznań- Lechia Gdańsk/Lechia- Lech Poznan
2000/2001 III Liga Unia Janikowo- Arka Gdynia (sektor Gości)
2000/2001 III Liga Goplania Inowrocław- Arka Gdynia (Sektor Gości)
2000/2001 III Liga Zawisza Bydgoszcz- Arka Gdynia

2001/2002 II Liga: GKS Bełchatów- Lech Poznań (sektor gości)
2001/2002 II Liga Lech Poznań- ŁKS Łódź/ŁKS- Lech Poznań
2001/2002 II Liga: Zagłebie Sosnowiec- Lech Poznań
2001/2002 III Liga: Goplania Inowrocław- Górnik Konin (sektor gości)

2002/2003 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2004/2005 III Liga: Unia Janikowo- Lechia Gdańsk
2004/2005 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2005/2006 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń
2005/2006 III Liga Mieszko Gniezno- Elana Toruń

2006/2007: II Liga: Unia Janikowo-Ruch Chorzów
2006/2007: II Liga Unia Janikowo- Jagiellonia Białystok
2006/2007 2liga: Unia Janikowo- Zagłebie Sosnowiec
2006/2007 2liga Unia Janikowo- Śląsk Wrocław

2007/2008 III Liga Unia Janikowo- Elana Toruń

2008/2009 II Liga Zawisza- Elana/Elana- Zawisza
2008/2009 II Liga Unia Janikowo- Pogoń Szczecin
[link]
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 01.05.2020, 10:34

Mertens pisze:
26.04.2020, 23:53
Pierre89 pisze:
26.04.2020, 20:17
Chyba temat będzie odpowiedni albowiem szukam zdjęć

(...)
[...]
Trapi mnie od niedawna, czy napisałaś 'PriW' do "czekoladowego misia".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KAT200 » 01.05.2020, 16:58

Kolejorz napełniał koszyk z GKSem rok temu pierwszym garniturem? Pytam z ciekawości bo walka trochę trwała ( 4 min)
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: altgr » 01.05.2020, 17:04

KAT200 pisze:
01.05.2020, 16:58
Kolejorz napełniał koszyk z GKSem rok temu pierwszym garniturem? Pytam z ciekawości bo walka trochę trwała ( 4 min)
Podbij na priv to dam ci dane z peslami ! (a tak na powaznie, to wszystko co powinno cie interesowac to trafilo i tak do neta - moim zdaniem i tak zbyt duzo)
ŁKS Łódź Polska !

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KAT200 » 01.05.2020, 17:14

altgr pisze:
01.05.2020, 17:04
KAT200 pisze:
01.05.2020, 16:58
Kolejorz napełniał koszyk z GKSem rok temu pierwszym garniturem? Pytam z ciekawości bo walka trochę trwała ( 4 min)
Podbij na priv to dam ci dane z peslami ! (a tak na powaznie, to wszystko co powinno cie interesowac to trafilo i tak do neta - moim zdaniem i tak zbyt duzo)
Może moje pytanie źle wyszło ale nie musiałeś od razu wybuchać. Teraz dopiero doczytałem po dłuższym szukaniu, że YF wtedy wyszło do nich. Chociaż żadnego opisu ze strony Lecha nie czytałem. Dzięki
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Proof » 01.05.2020, 21:00

KAT200 pisze:
01.05.2020, 17:14
altgr pisze:
01.05.2020, 17:04
KAT200 pisze:
01.05.2020, 16:58
Kolejorz napełniał koszyk z GKSem rok temu pierwszym garniturem? Pytam z ciekawości bo walka trochę trwała ( 4 min)
Podbij na priv to dam ci dane z peslami ! (a tak na powaznie, to wszystko co powinno cie interesowac to trafilo i tak do neta - moim zdaniem i tak zbyt duzo)
Może moje pytanie źle wyszło ale nie musiałeś od razu wybuchać. Teraz dopiero doczytałem po dłuższym szukaniu, że YF wtedy wyszło do nich. Chociaż żadnego opisu ze strony Lecha nie czytałem. Dzięki
Jak dwie mocne ekipy walczą to nie trwa ona raczej minute prawda? co do opisu to żadnego nie znajdziesz wiecęj nie trać swojego czasu na szukanie

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KAT200 » 01.05.2020, 21:21

Proof pisze:
01.05.2020, 21:00
KAT200 pisze:
01.05.2020, 17:14
altgr pisze:
01.05.2020, 17:04


Podbij na priv to dam ci dane z peslami ! (a tak na powaznie, to wszystko co powinno cie interesowac to trafilo i tak do neta - moim zdaniem i tak zbyt duzo)
Może moje pytanie źle wyszło ale nie musiałeś od razu wybuchać. Teraz dopiero doczytałem po dłuższym szukaniu, że YF wtedy wyszło do nich. Chociaż żadnego opisu ze strony Lecha nie czytałem. Dzięki
Jak dwie mocne ekipy walczą to nie trwa ona raczej minute prawda? co do opisu to żadnego nie znajdziesz wiecęj nie trać swojego czasu na szukanie
Jasne, ale patrząc na walki GKSu ten czas jest dla nich bdb
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 01.05.2020, 22:07

no tak spodziewałeś sie ze ta "słaba" GieKSa zbastuje po minucie . Nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DoZo(L)e... » 01.05.2020, 23:14

Proof pisze:
01.05.2020, 21:00
KAT200 pisze:
01.05.2020, 17:14
altgr pisze:
01.05.2020, 17:04


Podbij na priv to dam ci dane z peslami ! (a tak na powaznie, to wszystko co powinno cie interesowac to trafilo i tak do neta - moim zdaniem i tak zbyt duzo)
Może moje pytanie źle wyszło ale nie musiałeś od razu wybuchać. Teraz dopiero doczytałem po dłuższym szukaniu, że YF wtedy wyszło do nich. Chociaż żadnego opisu ze strony Lecha nie czytałem. Dzięki
Jak dwie mocne ekipy walczą to nie trwa ona raczej minute prawda? co do opisu to żadnego nie znajdziesz wiecęj nie trać swojego czasu na szukanie

Chuligani Lecha Poznań dali o sobie znać w trakcie niedzielnego meczu między Legią Warszawa a Cracovią Kraków. Kiedy w stolicy trwał mecz, fanatycy Lecha razem z chuliganami ŁKS Łódź starli się z fanatykami Legii Warszawa. - To była umówiona ustawka - mówi jedna z osób znająca sprawę.

Niedziela, godzina 18, w Warszawie zaczyna się mecz między tamtejszą Legią a Cracovią Kraków. W trakcie spotkania kibice Legii prezentują oprawę z wizerunkiem fanatyka z napisem "ACAB" na koszulce (ACAB - All Cops Are Bastards - z ang. "Wszyscy gliniarze to gnojki").

Mniej więcej w tym samym czasie chuligani Legii Warszawa zbierają się w umówionym miejscu, by stoczyć walkę z chuliganami Lecha oraz wspierającymi ich kibolami ŁKS Łódź. Fanatyków z Poznania i Łodzi od kilku miesięcy łączy zgoda poprzedzona wieloma wspólnymi walkami.

- Walka z Legią była umówiona. Z obu stron miało być po 40 osób. Od nas kilku chłopaków nie dojechało, więc ostatecznie było około 35 - mówi nam jedna z osób ze środowiska kibicowskiego Lecha Poznań.

I dodaje: - Do walki doszło, policja o niczym nie wiedziała, obyło się bez zatrzymań. Jak na standardy, to walka trwała dość długo.

Ostatecznie chuligani Lecha i ŁKS Łódź pokonali kiboli Legii Warszawa. Kibole Lecha już od kilku lat uznawani są za jednych z najsilniejszych w Polsce.

(...)

Warszawska policja przyznaje, że nie miała żadnego zgłoszenia o starciu chuliganów. - Nie mamy informacji, żeby cokolwiek się działo - słyszymy w wydziale komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji.
Czy mam(y) rozumieć, że to "dzieło" 'eŁKaeSiaków'?

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

obserwatorr88
Posty: 88
Rejestracja: 11.06.2016, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: obserwatorr88 » 06.05.2020, 04:08

Trapi mnie to od jakiegoś czasu. Jaka ekipa z wioski (miejscowości nie mającą praw miejskich) była najlepsza waszym zdaniem ? Samodzielnie bądź jako FC większego klubu ?

Mały1234
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 15:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mały1234 » 06.05.2020, 10:00

obserwatorr88 pisze:
06.05.2020, 04:08
Trapi mnie to od jakiegoś czasu. Jaka ekipa z wioski (miejscowości nie mającą praw miejskich) była najlepsza waszym zdaniem ? Samodzielnie bądź jako FC większego klubu ?
Swego czasu Powiślanka Lipsko.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: plemplem81 » 06.05.2020, 10:59

Mały1234 pisze:
06.05.2020, 10:00
obserwatorr88 pisze:
06.05.2020, 04:08
Trapi mnie to od jakiegoś czasu. Jaka ekipa z wioski (miejscowości nie mającą praw miejskich) była najlepsza waszym zdaniem ? Samodzielnie bądź jako FC większego klubu ?
Swego czasu Powiślanka Lipsko.
LIPSKO
Obrazek
Obrazek

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: leniwiec » 06.05.2020, 11:05

Stal (Tłoki) Gorzyce?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BogHonorOjczyzna, Kickers, W.F.H. i 216 gości