www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 26.04.2020, 22:15

Jeśli taka była, to była pewnie w starym temacie "śląskim" bądz w starych komentarzach kolejki, ale pewnie i tak zaraz ktos wklei filmik sprzed prawie 10 lat ;)



Mertens
Posty: 486
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 26.04.2020, 23:39

"Ptaszki ćwierkają, że w Rudzie (na dzielnicy żaboli) dochodzi do konkretnego, trwającego ok 7 minut starcia. Po stronie Ruchu ok 35 osób, żaboli ok 40 (pierwszy skład). Zawody kończą się zdecydowanym zwycięstwem chuligańskiej ekipy spod znaku niebieskiej R!!! Wszystko odbywa się na sportowych zasadach, żabole ostatecznie ratują się ucieczką, reszta zalicza KO!!! 💪

RUDA ŚLĄSKA MIASTO RUCHU!!!"

Info : FP NRŚL GANG
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 27.04.2020, 08:26

żaby redagują oświadczenie...:)

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 27.04.2020, 09:14

AmsterdaM pisze:
26.04.2020, 18:12
Panowie z Gieksy musicie chodzić po domach bo śmierdziele są pokitrani z powodu epidemii. Takie to bohatery
Ty nastoletnia pizdo się już w ogóle nie odzywaj i siedź cicho w tej spedalonej holandii bo c**** wnosisz zarówno w dyskusji jak i w życiu kibicowskim

Co do cyganów - macie swoje 5 minut tylko ze względu na problemy Ruchu i sobie niby biegacie, ok. Ale co to za spektakularne akcje żeście zrobili? W dzisiejszych czasach to na prawdę nie jest żaden wyczyn przejechać autem 5 km i w kilkanaście/kilkadziesiąt osób wdupić na wrogą dzielnicę nawet gdy to jest np. Chorzów zamalować grafa. Dla was to oczywiście bicie konia, bo kiedyś by wam to przez myśl nie przeszło a tu proszę, "jesteście panami i władcami Śląska..." bo np. na cwajce pogoniliście miejscowych.
My z wiadomych względów na razie nie jesteśmy tak aktywni jak przed zatrzymaniami i nikt na was nie będzie czekał 24h ani organizował akcji. Ale wierzcie mi że w końcu przyjdzie taki dzień że się nadziejecie na którejś z dzielnic tak jak niedawno gzg i takich bagietek będzie leżeć na ulicy kilkanaście i będzie znowu spokój przez kilka lat, bo zostanie was w tej gejbandzie 40.
Z tego wszystkiego cieszy jedno, że w końcu zaczynacie wychylać się z nor, bo w końcu będzie można trafić wasz pierwszy marny garnitur z sunset suits, bo wcześniej poza groźnymi minami w internecie ciężko było was do czegokolwiek zmusić. Podobnie jak żydki z cracovii, nagle jak WSH siedzi to nabrali odwagi i się prężą, dramat.
Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma??? Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści. Gdybym ja należał do grupy która dostaje notoryczny w******* i unika konfrontacji z daną ekipą to w podobnej sytuacji by mi przez myśl nie przeszło by nagle tak wbijać wrogowi i tak cwaniakować, bo pomimo nienawiści wiedziałbym gdzie jest moje miejsce w szeregu i co robiłem wcześniej.
A u was honoru brak całkowicie. Ze skrajności w skrajność. Od życia w norze, po chodzenie przed gawrą śpiącego niedźwiedzia i wyzywanie go od pizd gdy on tylko śpi.
Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi gadżetami 60 i tą waszą propagandą jak któryś z was pójdzie na współpracę. Git bando :)
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Naród Slonski » 27.04.2020, 09:16

Dom se rękę ujebac że KSG zanizy liczbę

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 27.04.2020, 09:35

To co wypisuja niektore osoby z Ruchu to jakis zart chyna hahaha kodeks rycerski japierdole

N4Y
Posty: 91
Rejestracja: 28.09.2009, 14:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: N4Y » 27.04.2020, 09:36

SturmgewehR 44 pisze:
27.04.2020, 09:14
AmsterdaM pisze:
26.04.2020, 18:12
Panowie z Gieksy musicie chodzić po domach bo śmierdziele są pokitrani z powodu epidemii. Takie to bohatery
Ty nastoletnia pizdo się już w ogóle nie odzywaj i siedź cicho w tej spedalonej holandii bo c**** wnosisz zarówno w dyskusji jak i w życiu kibicowskim

Co do cyganów - macie swoje 5 minut tylko ze względu na problemy Ruchu i sobie niby biegacie, ok. Ale co to za spektakularne akcje żeście zrobili? W dzisiejszych czasach to na prawdę nie jest żaden wyczyn przejechać autem 5 km i w kilkanaście/kilkadziesiąt osób wdupić na wrogą dzielnicę nawet gdy to jest np. Chorzów zamalować grafa. Dla was to oczywiście bicie konia, bo kiedyś by wam to przez myśl nie przeszło a tu proszę, "jesteście panami i władcami Śląska..." bo np. na cwajce pogoniliście miejscowych.
My z wiadomych względów na razie nie jesteśmy tak aktywni jak przed zatrzymaniami i nikt na was nie będzie czekał 24h ani organizował akcji. Ale wierzcie mi że w końcu przyjdzie taki dzień że się nadziejecie na którejś z dzielnic tak jak niedawno gzg i takich bagietek będzie leżeć na ulicy kilkanaście i będzie znowu spokój przez kilka lat, bo zostanie was w tej gejbandzie 40.
Z tego wszystkiego cieszy jedno, że w końcu zaczynacie wychylać się z nor, bo w końcu będzie można trafić wasz pierwszy marny garnitur z sunset suits, bo wcześniej poza groźnymi minami w internecie ciężko było was do czegokolwiek zmusić. Podobnie jak żydki z cracovii, nagle jak WSH siedzi to nabrali odwagi i się prężą, dramat.
Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma??? Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści. Gdybym ja należał do grupy która dostaje notoryczny w******* i unika konfrontacji z daną ekipą to w podobnej sytuacji by mi przez myśl nie przeszło by nagle tak wbijać wrogowi i tak cwaniakować, bo pomimo nienawiści wiedziałbym gdzie jest moje miejsce w szeregu i co robiłem wcześniej.
A u was honoru brak całkowicie. Ze skrajności w skrajność. Od życia w norze, po chodzenie przed gawrą śpiącego niedźwiedzia i wyzywanie go od pizd gdy on tylko śpi.
Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi gadżetami 60 i tą waszą propagandą jak któryś z was pójdzie na współpracę. Git bando :)
Ahahahhahaha poprawiłeś mi humor cymbale. Już ten dzień jest lepszy. Standardowa śpiewka o waszych kłopotach że wszystko się zmieni już niedługo że wrócić na wasse miejsce że koalicja zostanie zgnieciona. Hahahaha kto cie ujebal synu to Cię pomszczę. Jesteście konfident ami i banda tumanów którzy próbowali zostać gangsterami a zostali frajerem. Idźcie pooglądać sobie film jak zostałem Gangsterem tyle wam zostało cioty. Hahahahaha

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 27.04.2020, 09:50

"Nas 10 osób pierwsze skrzypce, plus 20'u młodych adeptów sztuk walki (wszyscy z RUDY ŚLĄSKIEJ). Piękna konfrontacja na naszym terenie nie widziana od lat. Ciężkie k.o. po obu stronach. Zwycięstwo przeciwnika. "Pozdrawiamy" nrsl do następnego....

7minut!"

Facebook: TRŚL

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 27.04.2020, 10:29

SturmgewehR 44 pisze:
27.04.2020, 09:14

Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma??? Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści.
Uśmiałem się do łez. Te polowania w kilkunastu na jednego, łamanie kogoś młotkami czy kijami to jest ten wasz honor? Śledzenie ludzi na GPS, plany by "zrobić ludzi od spodu". Napady na Romka czy Lotka z Sharksami. Weź już lepiej zamilcz na wieki i zniknij z tego forum, bo ośmieszasz nie tylko siebie. Ta siedząca ekipa przeszła na gangsterke, praktycznie w każdy możliwy jej odłam, a pisze tu o kibolach. Patola.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 27.04.2020, 10:41

trolo pisze:
27.04.2020, 10:29
SturmgewehR 44 pisze:
27.04.2020, 09:14

Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma??? Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści.
Uśmiałem się do łez. Te polowania w kilkunastu na jednego, łamanie kogoś młotkami czy kijami to jest ten wasz honor? Śledzenie ludzi na GPS, plany by "zrobić ludzi od spodu". Napady na Romka czy Lotka z Sharksami. Weź już lepiej zamilcz na wieki i zniknij z tego forum, bo ośmieszasz nie tylko siebie. Ta siedząca ekipa przeszła na gangsterke, praktycznie w każdy możliwy jej odłam, a pisze tu o kibolach. Patola.
przecież on pisze właśnie o kibolach a nie gangsterachpseudo

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 27.04.2020, 11:06

Ekipa co siedzi to kibole czy gangsterzy? Przeszli do ofensywy, a cały czas pisze, że siedzi ekipa, a nie gangsterka. To ta honorowa, z zasadami, z kodeksem rycerskim... Te wszystkie kulawe akcje to nie sprawka tych co siedzą.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.04.2020, 12:33

SturmgewehR 44 pisze:
27.04.2020, 09:14
AmsterdaM pisze:
26.04.2020, 18:12
Panowie z Gieksy musicie chodzić po domach bo śmierdziele są pokitrani z powodu epidemii. Takie to bohatery
Ty nastoletnia pizdo się już w ogóle nie odzywaj i siedź cicho w tej spedalonej holandii bo c**** wnosisz zarówno w dyskusji jak i w życiu kibicowskim

Co do cyganów - macie swoje 5 minut tylko ze względu na problemy Ruchu i sobie niby biegacie, ok. Ale co to za spektakularne akcje żeście zrobili? W dzisiejszych czasach to na prawdę nie jest żaden wyczyn przejechać autem 5 km i w kilkanaście/kilkadziesiąt osób wdupić na wrogą dzielnicę nawet gdy to jest np. Chorzów zamalować grafa. Dla was to oczywiście bicie konia, bo kiedyś by wam to przez myśl nie przeszło a tu proszę, "jesteście panami i władcami Śląska..." bo np. na cwajce pogoniliście miejscowych.
My z wiadomych względów na razie nie jesteśmy tak aktywni jak przed zatrzymaniami i nikt na was nie będzie czekał 24h ani organizował akcji. Ale wierzcie mi że w końcu przyjdzie taki dzień że się nadziejecie na którejś z dzielnic tak jak niedawno gzg i takich bagietek będzie leżeć na ulicy kilkanaście i będzie znowu spokój przez kilka lat, bo zostanie was w tej gejbandzie 40.
Z tego wszystkiego cieszy jedno, że w końcu zaczynacie wychylać się z nor, bo w końcu będzie można trafić wasz pierwszy marny garnitur z sunset suits, bo wcześniej poza groźnymi minami w internecie ciężko było was do czegokolwiek zmusić. Podobnie jak żydki z cracovii, nagle jak WSH siedzi to nabrali odwagi i się prężą, dramat.
Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma???[/b] Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści. Gdybym ja należał do grupy która dostaje notoryczny w******* i unika konfrontacji z daną ekipą to w podobnej sytuacji by mi przez myśl nie przeszło by nagle tak wbijać wrogowi i tak cwaniakować, bo pomimo nienawiści wiedziałbym gdzie jest moje miejsce w szeregu i co robiłem wcześniej.
A u was honoru brak całkowicie. Ze skrajności w skrajność. Od życia w norze, po chodzenie przed gawrą śpiącego niedźwiedzia i wyzywanie go od pizd gdy on tylko śpi.
Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi gadżetami 60 i tą waszą propagandą jak któryś z was pójdzie na współpracę. Git bando :)
[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 27.04.2020, 12:44

pitej,stroć sie hadziaju w ciul...

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 27.04.2020, 14:31

walka na Rudzie Śl. to bardzo dobry znak (niezależnie od wyniku). Coraz wiecej miejsc gdzie idzie sie dogadać bez sprzętu, oby tak dalej.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 27.04.2020, 16:49

może początek czegoś w miare normalnego...ale lepiej nie zapeszać (z moich info walka konkretna no i długa ) BRawo dla walczacych honorowo i w imie klubu ! oby tak dalej! I nie skreślajcie Ruchu bo poza chopcami co siedza jest duuużo ambitnych młodych wojowników.pyRsk

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 27.04.2020, 19:35

O prosze. A wiec ten Ruch co ma ciagle plecy, ten co jego cala banda siedzi i teraz jest osmieszany na kazdym kroku zebral 35 osob do bicia w samej Rudzie i rozyebal ta trojkolorowa Rude Sl. Ktora nie ma az takiego przypalu jak R. Przeciez. I nie bije tutaj do zaboli. Ale do was gej bando z bukowej ze w internetach mozecie duzo (jak ostatnio gieksa z Siemcow w szpitalu z darami zaraz po zakazie wychodzenia z domu))jestescie farmazoniarki zaklamane.. Wiecie. Bo chyba nie chcecie nam wmawiac ze niby bastion zaboli polegl a wy dacie rade Ruchowi?

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 27.04.2020, 20:17

Tak wgl to oczywiscie szacunek dla Torcida RSL i od nas chlopakow.

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 27.04.2020, 20:34

odpowiedz mi na dwa pytanie śmierdzielu (napisałbym normalnie do Ciebie ale zaczałeś gejbandować wieć przyjme podobna formę).
Czy ktoś kwestionuje że w siemnaowicach jesteście nr1? Bo piszesz jakby GieKSa zrobiła z dnia na dzień aneksje Siemianowic będąc w szpitalu z darami dla służby zdrowia hehe
Zaprzeczasz że ostatnimi czasy zaliczacie plecy na własnym terenie (Chorzów) oraz na Mysłowicach? :)

Twoi koledzy wygrywają walke z KSG na Rudzie, czyli jednak macie chłopów do bicia, a jak dostajecie smary przed swoimi urodzinkami, to macie problemy, tak? wersja wygodna do sytuacji.
Nikt Twoim kolegom nie ujmuje zwycięstwa, bo każdy wie ze macie skład do bicia, problem w tym że jak dostajecie w******* to zasłaniacie sie problemami, ja wygrywacie to jesteście władcami sląska ;) Czasy sie zmieniają, więcej pokory.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 27.04.2020, 20:45

Tyle że każdy kto choć trochę orientuje się w śląskich klimatach wie,że gdyby nie to,że siedzi kilku konkretnych zawodników z NRŚL GANG,przede wszystkim pan L. to do takiej walki raczej by nie doszło.

Szacunek za walkę dla obu ekip.
1910

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 27.04.2020, 21:11

rozpierdol pisze:
27.04.2020, 20:45
Tyle że każdy kto choć trochę orientuje się w śląskich klimatach wie,że gdyby nie to,że siedzi kilku konkretnych zawodników z NRŚL GANG,przede wszystkim pan L. to do takiej walki raczej by nie doszło.

Szacunek za walkę dla obu ekip.
To już jednak znowu ekipa siedzi, a nie pesudogangsterka?

saab10
Posty: 49
Rejestracja: 17.12.2013, 14:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: saab10 » 27.04.2020, 21:39

Tu trzeba rozpatrywać Ruch vs Koalicja, a póki co Ruch ma pod górkę z pojedynczymi klubami

korsyka9
Posty: 35
Rejestracja: 30.09.2019, 21:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: korsyka9 » 27.04.2020, 21:47

Nie wpierdalajcie dzbany kto któremu szpitalowi pomaga bo ku*** w tym czasie każda pomoc jest potrzebna. Ruch pomógł szpitalowi w Tychach i nikt afery z tego nie robi

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 28.04.2020, 06:41

tylko że Ruch nie mówił że to jego tyski fc tak jak gieksa w siemianowicach i...."mikołowska" giegsa :) w mikołowie he no ale pomoc to pomoc

Siemce1989
Posty: 92
Rejestracja: 20.05.2018, 23:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Siemce1989 » 28.04.2020, 09:37

korsyka9 pisze:
27.04.2020, 21:47
Nie wpierdalajcie dzbany kto któremu szpitalowi pomaga bo ku*** w tym czasie każda pomoc jest potrzebna. Ruch pomógł szpitalowi w Tychach i nikt afery z tego nie robi
Korsyka dzbanie nie ogarnales tematu. Wyjsc jak szczur z nory bo wiesz ze niema szans nikogo spotkac. A jechac do innego moasta niesc pomoc nie widzisz roznicy?

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 28.04.2020, 11:17

Ty to masz nie równo pod sufitem. Po pierwsze to aktualnie liczy się każda pomoc ponad podziałami. Pod drugie pojechali by do Katowic do szpitala, to byś pisał, że w Siemianowicach się boją. Niech jadą nawet i do Sosnowca jak jest taka potrzeba. Zapewne gdybyś ich spotkał, to byś ich pogonił i zabronił pomagać temu szpitalowi, bo tylko Ruch tutaj może. Co za łeb.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: C6chzR » 28.04.2020, 11:41

Kuzyn Burmistrza pisze:
27.04.2020, 20:34
odpowiedz mi na dwa pytanie śmierdzielu (napisałbym normalnie do Ciebie ale zaczałeś gejbandować wieć przyjme podobna formę).
Czy ktoś kwestionuje że w siemnaowicach jesteście nr1? Bo piszesz jakby GieKSa zrobiła z dnia na dzień aneksje Siemianowic będąc w szpitalu z darami dla służby zdrowia hehe
Zaprzeczasz że ostatnimi czasy zaliczacie plecy na własnym terenie (Chorzów) oraz na Mysłowicach? :)

Twoi koledzy wygrywają walke z KSG na Rudzie, czyli jednak macie chłopów do bicia, a jak dostajecie smary przed swoimi urodzinkami, to macie problemy, tak? wersja wygodna do sytuacji.
Nikt Twoim kolegom nie ujmuje zwycięstwa, bo każdy wie ze macie skład do bicia, problem w tym że jak dostajecie w******* to zasłaniacie sie problemami, ja wygrywacie to jesteście władcami sląska ;) Czasy sie zmieniają, więcej pokory.
Więc pozwól, że zabiorę głos chociaż mnie nie pytałeś. Znasz okoliczności oraz liczby walki w Chorzowie i Rudzie Śląskiej? Jeżeli wiesz w jakich warunkach odbyły się obie walki i porównujesz je do siebie to raczej dobrze o Tobie nie świadczy. Widzisz Żabole napisali obiektywnie i tutaj zaskoczyli chyba wszystkich bo ucieli na dzień dobry wojnę na komentarze, w przypadku gieksy opis I walka troszkę różnią się od siebie. Choć gdyby nie hasło zaraz psy będą to byśmy dostali konkretny wypierdol że względu na znaczącą przewagę girksiarzy.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 28.04.2020, 11:44

gieksa też wpadła chyba rok czy dwa lata temu pod szpital na Ligocie kaj Ruch był z paczkami do bajtli i z Adlerem :)....

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 28.04.2020, 12:11

Żaboli fantazja poniosła z tymi ciężkimi nokautami po stronie R.
Bandycki Batory

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 28.04.2020, 12:56

SturmgewehR 44 pisze:
27.04.2020, 09:14
AmsterdaM pisze:
26.04.2020, 18:12
Panowie z Gieksy musicie chodzić po domach bo śmierdziele są pokitrani z powodu epidemii. Takie to bohatery
Ty nastoletnia pizdo się już w ogóle nie odzywaj i siedź cicho w tej spedalonej holandii bo c**** wnosisz zarówno w dyskusji jak i w życiu kibicowskim

Co do cyganów - macie swoje 5 minut tylko ze względu na problemy Ruchu i sobie niby biegacie, ok. Ale co to za spektakularne akcje żeście zrobili? W dzisiejszych czasach to na prawdę nie jest żaden wyczyn przejechać autem 5 km i w kilkanaście/kilkadziesiąt osób wdupić na wrogą dzielnicę nawet gdy to jest np. Chorzów zamalować grafa. Dla was to oczywiście bicie konia, bo kiedyś by wam to przez myśl nie przeszło a tu proszę, "jesteście panami i władcami Śląska..." bo np. na cwajce pogoniliście miejscowych.
My z wiadomych względów na razie nie jesteśmy tak aktywni jak przed zatrzymaniami i nikt na was nie będzie czekał 24h ani organizował akcji. Ale wierzcie mi że w końcu przyjdzie taki dzień że się nadziejecie na którejś z dzielnic tak jak niedawno gzg i takich bagietek będzie leżeć na ulicy kilkanaście i będzie znowu spokój przez kilka lat, bo zostanie was w tej gejbandzie 40.
Z tego wszystkiego cieszy jedno, że w końcu zaczynacie wychylać się z nor, bo w końcu będzie można trafić wasz pierwszy marny garnitur z sunset suits, bo wcześniej poza groźnymi minami w internecie ciężko było was do czegokolwiek zmusić. Podobnie jak żydki z cracovii, nagle jak WSH siedzi to nabrali odwagi i się prężą, dramat.
Gdzie w tym wszystkim honor, zasady, duma??? Jak można żyć jak szczur i nagle nabrać odwagi i aż tak kozaczyć? My kibole mamy niby jaja i nie jesteśmy jakimiś pizdami z antify żeby tak się zachowywać? Zawsze mi się wydawało że każdy z nas działa wg. nazwijmy to kodeksu rycerskiego i każda grupa działa w miarę honorowo pomimo nienawiści. Gdybym ja należał do grupy która dostaje notoryczny w******* i unika konfrontacji z daną ekipą to w podobnej sytuacji by mi przez myśl nie przeszło by nagle tak wbijać wrogowi i tak cwaniakować, bo pomimo nienawiści wiedziałbym gdzie jest moje miejsce w szeregu i co robiłem wcześniej.
A u was honoru brak całkowicie. Ze skrajności w skrajność. Od życia w norze, po chodzenie przed gawrą śpiącego niedźwiedzia i wyzywanie go od pizd gdy on tylko śpi.
Ciekawe co wy zrobicie z tymi wszystkimi gadżetami 60 i tą waszą propagandą jak któryś z was pójdzie na współpracę. Git bando :)
Wisła ruch i słowo honor haha

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 28.04.2020, 14:09

Sparta Lubliniec to nadal ekipa powiązana z miejscowym fan clubem Górnika Zabrze (niegdyś tak było)? Tu foto z września 2016 roku z meczu z LKS Sieraków Śląski - działają jeszcze?

Obrazek
Obrazek

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 28.04.2020, 15:38

Widzę że forumowe głąby nie zatrybiły...
pisząc o kodeksie, honorze nie miałem na myśli zezwierzęcenia które ma dziś miejsce na ulicach, tylko po prostu o tym, że skoro nazywasz się chuliganem to zawsze MIEJ JAJA, a nie tylko wtedy jak czujesz przewagę.

Wracając do tego zezwierzęcenia, to cygany jako d**** od szczew w ogóle nie powinny zabierać głosu, bo to oni zaczęli nieczysto grać a myśmy się tylko dostosowali. Temat wałkowany x razy
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 28.04.2020, 16:17

plemplem81 pisze:
28.04.2020, 14:09
Sparta Lubliniec to nadal ekipa powiązana z miejscowym fan clubem Górnika Zabrze (niegdyś tak było)? Tu foto z września 2016 roku z meczu z LKS Sieraków Śląski - działają jeszcze?

Obrazek
Na Śląsku działa oddział IBN, więc gdyby odwiedził cię twój szef, to możesz umówić mu badanie pod następującym nr. tel.: (32) 7605568.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ardian » 28.04.2020, 16:58

Działa też szpital dla nerwowo i psychicznie chorych, więc gdybyś był w najbliższym czasie w Rybniku, to możesz udać się do budynku przy ul. Gliwickiej 33.

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: localfan » 28.04.2020, 17:07

Co ty znowu p*********?
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 28.04.2020, 17:21

hóligani gieksy pomalowali (pobazgrali) mury Bazyliki w Panewnikach...+ za akcja i szkoda słów

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 28.04.2020, 17:31

19__kattowitz__20 pisze:
28.04.2020, 17:21
hóligani gieksy pomalowali (pobazgrali) mury Bazyliki w Panewnikach...+ za akcja i szkoda słów
A na Nikiszu czasem nie ma na murze kościoła Waszych napisów?? Tak z ciekawości pytam.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 28.04.2020, 17:54

na kościele z tego co wiem to niema,wogóle niedowno gościowi ze Śląska W. pisołech że u nos po kościołach sie nie maluje

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 28.04.2020, 17:59

Na panewnikach tez został popisany mur wkoło bazyliki a nie sama Bazylika chyba ze się myle,
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Oberschlesien14
Posty: 656
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 28.04.2020, 18:52

Mury kościołów/cmentarzy są popisane na kilku dzielnicach. Są to nasze napisy oraz Ruchu. Ktoś się chyba znowu obudził wczoraj.

nowy_123
Posty: 17
Rejestracja: 26.09.2013, 16:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nowy_123 » 28.04.2020, 20:12

19__kattowitz__20 pisze:
28.04.2020, 17:21
hóligani gieksy pomalowali (pobazgrali) mury Bazyliki w Panewnikach...+ za akcja i szkoda słów
Swego czasu wasze hóligany pomalowali jeden z kościołów w Siemianowicach, wtedy wam nie przeszkadzało?

wy macie tyle krzywych akcji że lepiej sie powinniście nie odzywać

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cyklon, dyniadynia, EPGepg, iktor1933, KamilGKS, klasa sama w sobie, kuntakinte1, Mari80 i 288 gości