Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 03.02.2020, 18:37

StareBałuty1908 pisze:
03.02.2020, 12:30
Post dziwnym trafem przeszedł bez echa :)
Tak samo jak bez echa przechodziły posty o waszych hoolsach z Chojen i Podgórnej co to na Widzewie zaczynali :) a o ile dobrze pamiętam to któryś z waszych hoolsów z limanki też zaczynał na Widzewie, nie wiem czy to czasem nie pan H. ;)



Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 03.02.2020, 19:07

Chomiczku może nie nikt, bo było po kilkanaście osób na meczach. Napisałem,,teraz" bo dwa razy pod rząd
prawie zapelniliscie hale. Wcześniej tak licznie nie przychodziliscie na macze

Łodzianin1910
Posty: 10
Rejestracja: 25.04.2019, 19:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łodzianin1910 » 03.02.2020, 19:23

FC Chełm jakiś czas temu pokazał się w dobrym ilościowo jak i przede wszystkim jakościowo składem na Piłsudskiego 138. Biorąc pod uwagę odległość jaka dzieli Chełm i Łódź, silnego przeciwnika w mieście oraz to że Widzew od dawna nie jest licząca się drużyna na piłkarskiej mapie Polski , działalnosc tego FC powinna budzić podziw. I nie ma w tym żadnej megalomani, bo niektóre inne kluby też mogą się pochwalić takimi FunClubami i to też może budzić podziw.
Niestety to forum staje się wylegarnia NetHoolsów którzy bedą rzucać gownem w przeciwnika przy każdej okazji.
Można się tylko ironicznie śmiać na widok tego, jak niektórzy internetowi wojownicy, zza monitoru rzucają wulgaryzmami w stronę ludzi z pasją.
Bo chyba nikt normalny nie wierzy że wszyscy tu są tacy nieskazitelni, kumaci, honorowi, za jakich się mają.

Nie zachowujcie się jak dzieci, chyba że nimi jesteście

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gromson » 03.02.2020, 20:56

Jak wygląda sytuacja w Wieruszowie ?
Mors certa, hora incerta

RosomakAP
Posty: 24
Rejestracja: 09.04.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RosomakAP » 03.02.2020, 23:49

Pique pisze:
03.02.2020, 18:37
StareBałuty1908 pisze:
03.02.2020, 12:30
Post dziwnym trafem przeszedł bez echa :)
Tak samo jak bez echa przechodziły posty o waszych hoolsach z Chojen i Podgórnej co to na Widzewie zaczynali :) a o ile dobrze pamiętam to któryś z waszych hoolsów z limanki też zaczynał na Widzewie, nie wiem czy to czasem nie pan H. ;)
Pan H., do tego dwóch czołowych typków z Żubardzia, mniejsza o ksywy, czy jeden charakterniak raper

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 04.02.2020, 09:09

No to Chomik ile razy na sezon zapelnialiscie hale? Z tego co kojarze to raz na sezon się zbieraliscie, np. przy okazji prezentacji piłkarzy. Oczywiście mogę się mylić i jezeli często chodziliscie na kosza to wyprowadz mnie z błędu. Zacząłem ten temat bo nasmiewaliscie się z tych ,,nic nie znaczących medali " i wielosekcyjnego ŁKS-u. Fajnie jak będziecie cały czas tak licznie chodzić na inne dyscypliny ,może u nas koszykówka też się odrodzi i będą derby nie tylko w piłkę.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 04.02.2020, 12:38

Grzesiek82 pisze:
04.02.2020, 09:09
No to Chomik ile razy na sezon zapelnialiscie hale? Z tego co kojarze to raz na sezon się zbieraliscie, np. przy okazji prezentacji piłkarzy. Oczywiście mogę się mylić i jezeli często chodziliscie na kosza to wyprowadz mnie z błędu. Zacząłem ten temat bo nasmiewaliscie się z tych ,,nic nie znaczących medali " i wielosekcyjnego ŁKS-u. Fajnie jak będziecie cały czas tak licznie chodzić na inne dyscypliny ,może u nas koszykówka też się odrodzi i będą derby nie tylko w piłkę.
Źle pojmujesz. Tu nie chodzi o to, że klub ma wiele sekcji, bo to nie jest żadną ujmą. Widzew też miał i obecnie ma kilka sekcji, takich jak boks, gimnatsyka czy niegdyś kolarstwo, a nawet brydża. To nie jest tak, że jeśli my w tych dziedzinach nie odnosiliśmy sukcesów, to śmiejemy sie z Was, tak jak Wy nie mając kibiców spoza Łodzi, to z tego szydzicie.
Widzew, ten piłkarski odnosił większe sukcesy od ŁKSu i to jest fakt niezaprzeczalny. Z kolei Waszą odpowiedzią jest, że za to Wy odnosiliście sukcesy w innych dziedzinach. W dziedzinach, których nie kibicowaliście, bo to było lata lata temu.
Przyznajmy sobie szczerze, że kibicujemy swoim drużynom, nie ze wzgledu na to że Widzew byl reprezentowany w sekcji boksu czy ŁKS w lekkoatletyce.
To piłka nożna jest priorytetem.

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 04.02.2020, 13:27

Chomik znowu pokretna odpowiedź, a wręcz brak odpowiedzi. 100 osób to chodziło to siatkówkę czy koszykówkę w drugiej lidze. Ty piszesz że ta setka chodzi na pierwszoligową drużynę, więc z tym ratowaniem drużyny to trochę śmieszne. Widzę że z tobą nie ma co gadać bo nie opowiadasz na pytania ,tylko odwracasz kota (w twoim wypadku chomika) ogonem . NoMatterWhat potrafi racjonalnie napisać. Chociaż lata temu gdy koszykarki grały o najwyższe cele to hala pod trybuną pękła w szwach . Może dla Ciebie były to odległe czasy i możesz tego nie pamiętać. Takie małe sprostowanie że wtedy nie kibicowalismy tym drużyną. Oczywiście chodzi o ja ta 90 , wcześniejszych nie pamiętam. Może ktoś starszy opiszę jak to wyglądało np. na hokeju. Oczywiście piłka nożna jest najważniejsza ale medale w innych dyscyplinach również cieszą. Mieliscie większe sukcesy jeżeli chodzi o piłkę i tu każdy musi przyznać racje. Tak z ciekawości ilu mieliscie wychowanków którzy grali w reprezentacji Polski? Na tak utytulowany klub powinno być ich mnóstwo, a do głowy nikt mi nie przychodzi. Tak wiem chomiczku to nie jest forum sportowe i nie oczekuje na twoją odpowiedź.

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 04.02.2020, 15:03

chomik weź już sklej pizde bo c**** do mordy lamusie zarobisz i się skończy twoja kariera, bo się prężysz jak frajer na ochronce a jesteś zwykłym petem co c*** wie, c**** się orientuje, a szczeka najgłośniej. Jakbyś nie siedziała kurewko u matki pod sukienką, to byś już dawno miała wity połamane i nie miała czym pisać. Przyznasz się cwelu że jesteś z Widzewa, czy nie? to W**********

DanutaHalinaWanda
Posty: 3
Rejestracja: 24.04.2019, 21:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DanutaHalinaWanda » 04.02.2020, 15:42

RosomakAP pisze:
03.02.2020, 23:49
Pique pisze:
03.02.2020, 18:37
StareBałuty1908 pisze:
03.02.2020, 12:30
Post dziwnym trafem przeszedł bez echa :)
Tak samo jak bez echa przechodziły posty o waszych hoolsach z Chojen i Podgórnej co to na Widzewie zaczynali :) a o ile dobrze pamiętam to któryś z waszych hoolsów z limanki też zaczynał na Widzewie, nie wiem czy to czasem nie pan H. ;)
Pan H., do tego dwóch czołowych typków z Żubardzia, mniejsza o ksywy, czy jeden charakterniak raper
również parę postaci z teofilowa czytaj sławnego teogangu zaczynało swoją karierę za miedzą hehe zarówno wśród tych młodych data jak i starszych

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 04.02.2020, 17:45

Grzesiek82 pisze:
04.02.2020, 13:27
Chomik znowu pokretna odpowiedź, a wręcz brak odpowiedzi. 100 osób to chodziło to siatkówkę czy koszykówkę w drugiej lidze. Ty piszesz że ta setka chodzi na pierwszoligową drużynę, więc z tym ratowaniem drużyny to trochę śmieszne. Widzę że z tobą nie ma co gadać bo nie opowiadasz na pytania ,tylko odwracasz kota (w twoim wypadku chomika) ogonem . NoMatterWhat potrafi racjonalnie napisać. Chociaż lata temu gdy koszykarki grały o najwyższe cele to hala pod trybuną pękła w szwach . Może dla Ciebie były to odległe czasy i możesz tego nie pamiętać. Takie małe sprostowanie że wtedy nie kibicowalismy tym drużyną. Oczywiście chodzi o ja ta 90 , wcześniejszych nie pamiętam. Może ktoś starszy opiszę jak to wyglądało np. na hokeju. Oczywiście piłka nożna jest najważniejsza ale medale w innych dyscyplinach również cieszą. Mieliscie większe sukcesy jeżeli chodzi o piłkę i tu każdy musi przyznać racje. Tak z ciekawości ilu mieliscie wychowanków którzy grali w reprezentacji Polski? Na tak utytulowany klub powinno być ich mnóstwo, a do głowy nikt mi nie przychodzi. Tak wiem chomiczku to nie jest forum sportowe i nie oczekuje na twoją odpowiedź.
Nie do mnie post, ale odpowiem ci bo trochę manipulujesz faktami. NMW napisał ci, że nie chodziliście wcześniej na inne dyscypliny a ty przytoczyłeś tylko koszykarki. A czemu wtedy nie chodziliście na koszykarzy i na siatkarki? Wydaje mi się, że chodzicie na te dyscypliny tylko jak jest na nie moda i odnoszą jakieś sukcesy. Koszykarki zdobywały MP to hala pękała w szwach a jak upadły to przestaliście chodzić, potem byli koszykarze za czasów Kaniga, którzy coś tam grali i też zaczęliście się pojawiać. Upadła męska koszykówka i też przestaliście chodzić. Siatkarki zaczęły coś grać, odnosić sukcesy to i wy zaczęliście chodzić, ciekawe jak się to rozleci to czy dalej wiewióry będą miały doping? :) U nas na koszykarkach jest grupa osób, która w miarę regularnie odwiedza hale i nie zależnie czy to było w tej lidze czy niższej. Pamiętam jak się pojawialiśmy na hali Tęczy albo na Anilanie jak grały nasze koszykarki. Ale jest to dla nas swoisty dodatek do piłkarskiego Widzewa, jak nie kolidują mecze obu dyscyplin ze sobą lub jak jest przerwa między rundami. Czasem jest u nas mobilizacja by pojawić się w większej liczbie i tyle, ale nie każdy lubi tą dyscyplinę sportu więc różnie z tym bywa.

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 04.02.2020, 23:22

Pique na koszykarzy czy siatkarki w drugiej tez chodziło troche osób, raz mniej ,drugi raz wiecej. Wiadomo że sukcesy przyciągają ludzi do hali. Mamy piłkarzy, koszykarki, koszykarzy i siatkarki. Nie da rady na wszystko chodzić i jak piszesz nie każdy lubi daną dyscyplinę sportu

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 06.02.2020, 14:49

Łodzianin1910 pisze:
03.02.2020, 19:23
FC Chełm jakiś czas temu pokazał się w dobrym ilościowo jak i przede wszystkim jakościowo składem na Piłsudskiego 138. Biorąc pod uwagę odległość jaka dzieli Chełm i Łódź, silnego przeciwnika w mieście oraz to że Widzew od dawna nie jest licząca się drużyna na piłkarskiej mapie Polski , działalnosc tego FC powinna budzić podziw. I nie ma w tym żadnej megalomani, bo niektóre inne kluby też mogą się pochwalić takimi FunClubami i to też może budzić podziw.
Niestety to forum staje się wylegarnia NetHoolsów którzy bedą rzucać gownem w przeciwnika przy każdej okazji.
Można się tylko ironicznie śmiać na widok tego, jak niektórzy internetowi wojownicy, zza monitoru rzucają wulgaryzmami w stronę ludzi z pasją.
Bo chyba nikt normalny nie wierzy że wszyscy tu są tacy nieskazitelni, kumaci, honorowi, za jakich się mają.

Nie zachowujcie się jak dzieci, chyba że nimi jesteście
Nie zrozumiałeś o co chodzi, nikt nie zaprzecza faktu że kupili 100 karnetów i 25 szalikow w sklepiku, chodzi o to że w kazdym innym klubie w Polsce byliby pogonieni...a u was wzbudza podziw
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

PolnocnaStrona
Posty: 214
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 06.02.2020, 15:03

U Nas już na meczach flaga Chełma nie wisi od jakiegoś czasu. Bodajże na wyjazd do Łęcznej też nie dostali biletów do klatki z list FC. Na mecze do Łodzi przyjeżdżają dalej czasem nawet w kilkanaście osób.Jak się dalej potoczy nw ale napiszę swoją opinię że przez jednego czy dwóch typów nie powinien mieć przeje... cały FC. Powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec poszczególnych osób(odpalić) a reszta się niech pilnuje i działa. Z resztą jak ktoś piszę więcej szczekania Chełmianki niż kwitów .

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 14.02.2020, 10:20

Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego wpisu, a pozornie roztropni widzwiacy nie poszli po rozum do głowy i nadal tolerują sWoich tutejszych 'trol7i', więc niech zabawa trwa. W ramach dnia św. Walentego - nagroda za cierpliwość dla moich (pod)łódzkich psychofanek:

Czy to możliwe, że RYSIEK z 'żyrando7owa' (Ten od letniego festYNU piłkarskiego Jego pamięci) popełnił niepotrzebnie samobójstwo, ponieważ zdjęcia m.in. z Opatówka (które miano zapobiegwaczo zniszczyć) zostały wcześniej zabezpieczone przez milicję w archiWum s/SYFONa, który po wielu latach ukrywania się sam przyszedł na komendę, a któremu 'dhw' zrobili/wywieszali później baner(y)/transparent(y) ze słowami wsparcia?

1925 pisze:
14.01.2020, 00:44
rts git pisze:
13.01.2020, 18:48
StareBałuty1908 pisze:
13.01.2020, 13:19
Co masz na myśli pisząc aktywny? Dawno nie ma nic wspólnego z Klubem.
Ale pochodzenia waszego niedawnego zbawcy chyba nie kwestionujesz. To ortodoksyjny żyd. Występujący często w tv.
Masz racje. To zyd. Tak Jak Wasz ziomek z trybun co teraz jest w Rabinem w poznańskiej izbie czy tam gminie żydowskiej

I tu i tu ... Nic na to nie poradzisz że komus cos odpierdala.
Tyle że u Was pan S.Z. jeszcze w 2001 heilował by w 2005 roku biegać w czarnym ubraniu i kapelusiku z pejsami za ucho i opowiadać dziennikarzom TVP o historii Łódzkiego getta Na Radegascie
Czy to o losach tego łodzianina powstał film, o którym "mówiło/pisało" Radio Szczecin?
[link]?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Saverok » 14.02.2020, 14:43

DoZo(L)e... pisze:
14.02.2020, 10:20
Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego wpisu
Wiemy, wiemy...

[link]
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 14.02.2020, 22:49

Szczere myślałem, że masz odrobinę ambicji i dumy i po tym, jak cię Plemplem81 zdekonspirował, to odpuścisz. Tragedia chłopie, tragedia.

_mk_
Major
Posty: 785
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _mk_ » 15.02.2020, 11:42

Przypomnę swojego posta z przed kilku miesięcy - może znowu ta kutwa zginie :) ostatnio udało się tym zatopić debila na dwa miesiące

------

Wkleję tutaj coś o dozolu, tak żebyście mieli obraz kto siedzi po drugiej stronie ;) Strasznie to musi być biedny starszy pan, 45 lat i pisać z tEEE sWOjE z****** zdania to naprawdę...dom starców Ci polecam a na k.net
plemplem81 pisze:
19.12.2019, 10:04
DoZo(L)e... pisze:
18.12.2019, 21:15
Bazuję na streszczeniu mi tekstów przez kogoś, kto was regularnie przegląda (w empiku ;), a ty - na wynikach badania wariografem jAjAjAwORa?
Informatorzy cię kłamią. Najlepiej byłoby iść samemu przeglądnąć do Empika, ale w sumie rozumiem, że brak czasu cię ogranicza – wszak napierdalanie kolejnych postów na tym zacnym forum zobowiązuje. Natomiast słowo na zakończenie mojego odpisywania twoim napinkowym postom, gdyż ten moment, to jest ostatnia taka sytuacja. Kłamiesz, pomawiasz, bazujesz na domysłach. No i świetnie manipulujesz. Nie nauczyli cię Ludzie z trybun sprzed powstania Teddy Boys, gdy raczkowałeś na Żylecie podstawowych zasad? Masz koło 45 lat, znam twoją przeszłość – autentycznie nie mieści mi się to w głowie, że taki człowiek – prekursor (sic!) mógł upaść tak nisko. Masz świadomość, że swoją aktywnością na tym forum przynosisz wstyd ludziom z Legii? I to nie są moje słowa, lecz ich samych… Jednak z racji zaszłości, zajmowanej kiedyś pozycji, jakiejś tam historii, którą chuligańskiej Legii dałeś – jesteś, jako niereformowalna gwiazda (nomen omen) tego forum traktowany „inaczej”. Zatem, biorąc pod uwagę także i tą podwójną moralność, ja pasuję.
Wklejam to tu, bo jest on tutaj głównym napinaczem (w tym temacie), może po tej informacji po prostu z litości dla starszego pana nie będziecie mu odpowiadać i forum zacznie lepiej wyglądać.

@plemplem81 - który o nim napisał to naczelny TMK, więc z palca sobie tego nie wyssał. Brawo! W końcu ktoś go rozkminił :)
Obrazek

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 15.02.2020, 17:00

ŁKS derby a nasze! Heh
ŁKS Łódź Polska

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 15.02.2020, 22:26

Abr1908 pisze:
15.02.2020, 17:00
ŁKS derby a nasze! Heh
Dziękujemy za wiarę w nasz awans przy jednoczesnym spadku swojej drużyny.

Głos rozsądku.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 15.02.2020, 23:48

NoMatterWhat pisze:
15.02.2020, 22:26
Abr1908 pisze:
15.02.2020, 17:00
ŁKS derby a nasze! Heh
Dziękujemy za wiarę w nasz awans przy jednoczesnym spadku swojej drużyny.

Głos rozsądku.
Chyba wasi kopacze nie są w stanie odjebac
ŁKS Łódź Polska

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 16.02.2020, 02:09

Abr1908 pisze:
15.02.2020, 23:48
NoMatterWhat pisze:
15.02.2020, 22:26
Abr1908 pisze:
15.02.2020, 17:00
ŁKS derby a nasze! Heh
Dziękujemy za wiarę w nasz awans przy jednoczesnym spadku swojej drużyny.

Głos rozsądku.
Chyba wasi kopacze nie są w stanie odjebac
Skoro potrafili wykurwic 10 remisów z rzędu:)
j**** urkaine

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 16.02.2020, 02:35

Kkrawczyk pisze:
16.02.2020, 02:09
Abr1908 pisze:
15.02.2020, 23:48
NoMatterWhat pisze:
15.02.2020, 22:26


Dziękujemy za wiarę w nasz awans przy jednoczesnym spadku swojej drużyny.

Głos rozsądku.
Chyba wasi kopacze nie są w stanie odjebac
Skoro potrafili wykurwic 10 remisów z rzędu:)
Widzew Łódź... Chyba koniec szopek?
Chociaż uważam że tym chujkom marnym nie powinno się tyle płacić
Powinni grać za mniejsze pieniądze
Cieniasy
ŁKS Łódź Polska

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 16.02.2020, 04:18

zerkom w ten temat od czasu do czasu jak juz zerkne na to forum i chyba pierwszy raz widze zeby poszło 5 postów z różnych stron i nie bylo pedałowania, cwelenia, jebania, kurwienia, 60, konfidentów, przerzutów i ZYDÓW..

az nastepnym razem tez se zerkne:)

ps. j**** smutnych panów

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 09:46

Saverok pisze:
14.02.2020, 14:43
DoZo(L)e... pisze:
14.02.2020, 10:20
Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego wpisu (...)
Wiemy, wiemy...

[...]
Czy twoja reakcja to nawiązanie do faktu, że na sWoich (zakładam, że jesteś z 'eRTeeSu') "charytatywnych" turniejach wieszacie praWdziwe flagi pod sufitem, a w zasięgu ręki (wyjątkiem - impreza 'rucHOOLi', gdzie macie obstawę m.in. 'ka<c>apów' z fsb/europol'u :) tylko jednorazowe(?), malowane sprayem repliki (replik, podobnie na widzewskim "koszu"?), czy jednak jesteś 'eŁKaeSiakiem', któremu odpowiada sytuacja, kiedy na imprezie organizowanej przez kibo7i dla kibo7i oni wszyscy pozwalają jakimś cieciom z paramedykami oddać w łapy "psów" innego kibica (z ZS - upubliczniania jego wizerunku w sieci itd. nawet nie skomentuję!!!)?
Czy po prostu "szarpie cię nerwa", ponieważ:
1. w "hyde park'u" nie przygotowali cię do tej pory skutecznie do matury i nie załatwili gry "Toy Story 2", a polsatoWskie "Chłopaki do wzięcia" nie czytają twoich rad dot. relacji z dziewczynami oraz inni - o reszcie twoich "dziwactw/odchył";
2. to pokŁosie [sic!] mojego żartu z łódzkiego k7imatu, który komentowałeś tu:
viewtopic.php?t=13669&start=80
?
"Wiemy, wiemy ..." także, że wolisz zarzyganych i za(j ;)szczanych wiślaków "poszalu" od "legionisty", który po tym, jak usiadł na mokrym krzesełku, zwymiotował przy ogrodzeniu, a nie na siebie. ;)

zgredzik pisze:
14.02.2020, 22:49
Szczere myślałem, że masz odrobinę ambicji i dumy i po tym, jak cię Plemplem81 zdekonspirował, to odpuścisz. Tragedia chłopie, tragedia.
O ambicji i dumie "szczere" napisał widzewiak, który wcześniej m.in. jako pierwszy relacjonował spalenie fLagi na PP [do tej pory nie wiem której - "ZK" popsikanej tylko przez "ochraniaczy" gazem, czy tej (już ich!) ze Skierniewic, co "w(i)ara spod zegara" nazwała po imieniu ;)] oraz "zniszczenie" tuż przed meczem w Skopje "pejsów" z 'craxy' przez ... Lecha lub bandy ŁKS&KKS przez 'dhw' (powinieneś wyjaśnić moje wątpliwości :).
Poszukaj może lepiej pomocy u eMKi (dodatkowo eksperta od kalendarzy :) i pLUMpLUM18, bo oni dwaj już coś wiedzą o ssaniu. :D


I ogólnie do fanów piłki nożnej itp., których polubił "kibic ze Śląska":
Ile dyscyplin sportowych predysponuje klub, by nazywać go WIELOsekcyjnym?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StefanBatory » 16.02.2020, 10:00

I ogólnie do fanów piłki nożnej itp:
Ile dyscyplin sportowych predysponuje klub, by nazywać go WIELOsekcyjnym?
[quote/]

DwA.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 10:39

StefanBatory pisze:
16.02.2020, 10:00
(...)

I ogólnie do fanów piłki nożnej itp:
Ile dyscyplin sportowych predysponuje klub, by nazywać go WIELOsekcyjnym?

DwA.
[link]

To teoria chorzowian (chyba, że liczysz futsal a' la "BB" ;) i widzewiaków? :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Asapddl
Posty: 31
Rejestracja: 20.10.2019, 19:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asapddl » 16.02.2020, 10:49

Sokół Aleksandrów Łódzki kiedys działał?

DanutaHalinaWanda
Posty: 3
Rejestracja: 24.04.2019, 21:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DanutaHalinaWanda » 17.02.2020, 02:06

DoZo(L)e... pisze:
16.02.2020, 09:46
Saverok pisze:
14.02.2020, 14:43
DoZo(L)e... pisze:
14.02.2020, 10:20
Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego wpisu (...)
Wiemy, wiemy...

[...]
Czy twoja reakcja to nawiązanie do faktu, że na sWoich (zakładam, że jesteś z 'eRTeeSu') "charytatywnych" turniejach wieszacie praWdziwe flagi pod sufitem, a w zasięgu ręki (wyjątkiem - impreza 'rucHOOLi', gdzie macie obstawę m.in. 'ka<c>apów' z fsb/europol'u :) tylko jednorazowe(?), malowane sprayem repliki (replik, podobnie na widzewskim "koszu"?), czy jednak jesteś 'eŁKaeSiakiem', któremu odpowiada sytuacja, kiedy na imprezie organizowanej przez kibo7i dla kibo7i oni wszyscy pozwalają jakimś cieciom z paramedykami oddać w łapy "psów" innego kibica (z ZS - upubliczniania jego wizerunku w sieci itd. nawet nie skomentuję!!!)?
Czy po prostu "szarpie cię nerwa", ponieważ:
1. w "hyde park'u" nie przygotowali cię do tej pory skutecznie do matury i nie załatwili gry "Toy Story 2", a polsatoWskie "Chłopaki do wzięcia" nie czytają twoich rad dot. relacji z dziewczynami oraz inni - o reszcie twoich "dziwactw/odchył";
2. to pokŁosie [sic!] mojego żartu z łódzkiego k7imatu, który komentowałeś tu:
viewtopic.php?t=13669&start=80
?
"Wiemy, wiemy ..." także, że wolisz zarzyganych i za(j ;)szczanych wiślaków "poszalu" od "legionisty", który po tym, jak usiadł na mokrym krzesełku, zwymiotował przy ogrodzeniu, a nie na siebie. ;)

zgredzik pisze:
14.02.2020, 22:49
Szczere myślałem, że masz odrobinę ambicji i dumy i po tym, jak cię Plemplem81 zdekonspirował, to odpuścisz. Tragedia chłopie, tragedia.
O ambicji i dumie "szczere" napisał widzewiak, który wcześniej m.in. jako pierwszy relacjonował spalenie fLagi na PP [do tej pory nie wiem której - "ZK" popsikanej tylko przez "ochraniaczy" gazem, czy tej (już ich!) ze Skierniewic, co "w(i)ara spod zegara" nazwała po imieniu ;)] oraz "zniszczenie" tuż przed meczem w Skopje "pejsów" z 'craxy' przez ... Lecha lub bandy ŁKS&KKS przez 'dhw' (powinieneś wyjaśnić moje wątpliwości :).
Poszukaj może lepiej pomocy u eMKi (dodatkowo eksperta od kalendarzy :) i pLUMpLUM18, bo oni dwaj już coś wiedzą o ssaniu. :D


I ogólnie do fanów piłki nożnej itp., których polubił "kibic ze Śląska":
Ile dyscyplin sportowych predysponuje klub, by nazywać go WIELOsekcyjnym?
Przestań już łoić to borygo na Pradze , bo p********* już takie śmieci że nawet nie da się tego czytać .. ludzie w Twoim wieku mają jakieś hobby zainteresowania , klejenie statków , zbieranie znaczków .. a Ty jakie masz ?? Pisanie wkoło tego samego w dodatku po hebrajsku bo jak inaczej nazwać dialekt którym się posługujesz ?? Chyba Cię dawno temu Twoja dama jebla Cię w rogi z chłopakiem z Bałut a Ty do tej pory to przeżywasz ... Na miejscu twojego kochanka zajebał bym ci w łeb klawiatura a komputer oddał dzieciakom z bidula

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 17.02.2020, 06:03

DanutaHalinaWanda pisze:
17.02.2020, 02:06
DoZo(L)e... pisze:
16.02.2020, 09:46
Saverok pisze:
14.02.2020, 14:43


Wiemy, wiemy...

[...]
Czy twoja reakcja to nawiązanie do faktu, że na sWoich (zakładam, że jesteś z 'eRTeeSu') "charytatywnych" turniejach wieszacie praWdziwe flagi pod sufitem, a w zasięgu ręki (wyjątkiem - impreza 'rucHOOLi', gdzie macie obstawę m.in. 'ka<c>apów' z fsb/europol'u :) tylko jednorazowe(?), malowane sprayem repliki (replik, podobnie na widzewskim "koszu"?), czy jednak jesteś 'eŁKaeSiakiem', któremu odpowiada sytuacja, kiedy na imprezie organizowanej przez kibo7i dla kibo7i oni wszyscy pozwalają jakimś cieciom z paramedykami oddać w łapy "psów" innego kibica (z ZS - upubliczniania jego wizerunku w sieci itd. nawet nie skomentuję!!!)?
Czy po prostu "szarpie cię nerwa", ponieważ:
1. w "hyde park'u" nie przygotowali cię do tej pory skutecznie do matury i nie załatwili gry "Toy Story 2", a polsatoWskie "Chłopaki do wzięcia" nie czytają twoich rad dot. relacji z dziewczynami oraz inni - o reszcie twoich "dziwactw/odchył";
2. to pokŁosie [sic!] mojego żartu z łódzkiego k7imatu, który komentowałeś tu:
viewtopic.php?t=13669&start=80
?
"Wiemy, wiemy ..." także, że wolisz zarzyganych i za(j ;)szczanych wiślaków "poszalu" od "legionisty", który po tym, jak usiadł na mokrym krzesełku, zwymiotował przy ogrodzeniu, a nie na siebie. ;)

zgredzik pisze:
14.02.2020, 22:49
Szczere myślałem, że masz odrobinę ambicji i dumy i po tym, jak cię Plemplem81 zdekonspirował, to odpuścisz. Tragedia chłopie, tragedia.
O ambicji i dumie "szczere" napisał widzewiak, który wcześniej m.in. jako pierwszy relacjonował spalenie fLagi na PP [do tej pory nie wiem której - "ZK" popsikanej tylko przez "ochraniaczy" gazem, czy tej (już ich!) ze Skierniewic, co "w(i)ara spod zegara" nazwała po imieniu ;)] oraz "zniszczenie" tuż przed meczem w Skopje "pejsów" z 'craxy' przez ... Lecha lub bandy ŁKS&KKS przez 'dhw' (powinieneś wyjaśnić moje wątpliwości :).
Poszukaj może lepiej pomocy u eMKi (dodatkowo eksperta od kalendarzy :) i pLUMpLUM18, bo oni dwaj już coś wiedzą o ssaniu. :D


I ogólnie do fanów piłki nożnej itp., których polubił "kibic ze Śląska":
Ile dyscyplin sportowych predysponuje klub, by nazywać go WIELOsekcyjnym?
Przestań już łoić to borygo na Pradze , bo p********* już takie śmieci że nawet nie da się tego czytać .. ludzie w Twoim wieku mają jakieś hobby zainteresowania , klejenie statków , zbieranie znaczków .. a Ty jakie masz ?? Pisanie wkoło tego samego w dodatku po hebrajsku bo jak inaczej nazwać dialekt którym się posługujesz ?? Chyba Cię dawno temu Twoja dama jebla Cię w rogi z chłopakiem z Bałut a Ty do tej pory to przeżywasz ... Na miejscu twojego kochanka zajebał bym ci w łeb klawiatura a komputer oddał dzieciakom z bidula
Moim głównym zainteresowaniem jest wychowanie dzieciaków (są ferie, więc mam więcej czasu, a wy - 'przeje6ane' :). Nie zaprzeczę jednak, że lubię także poczytać "czerWone", psychologiczne projekcje, spłodzone przez 'eRTeeSiaka' z Bałut po borygo w łóżku "damy" innego widzewiaka (oby znowu nie "Ł" ;), który za kilka(naście/dziesiąt) lat w wolnych chwilach (pomiędzy schadzkami s-m, gdzie z kochankami okładają się po łbach klawiaturą) planuje z partnerem sklejać statki i zbierać znaczki, bo jego dorastające w 'bidulu' dziecki już nie wiedzą, jak się mają zwracać do nowego chłopaka ich ojca [Danka, Ha(7I)nka czy może Wandeczka?! Tylu od roku 1996 już ich na 'ch...' było ...).
Czy zrozumiałeś coś z mojego "dia(L)ektu", czy 'google translator' musi ci to przełożyć na jidysz, "śmieciu"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 17.02.2020, 09:07

Niby ferie z dziećmi a wyszukuje i rozkminia posty sprzed 10 lat.Czytasz im w formie bajek to co tu spłodzisz 'wychowku'??
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 18.02.2020, 07:53

rozpierdol pisze:
17.02.2020, 09:07
Niby ferie z dziećmi a wyszukuje i rozkminia posty sprzed 10 lat.Czytasz im w formie bajek to co tu spłodzisz 'wychowku'??
W W-wie (w trakcie ferii) wysyłamy dzieci w atrakcyjne dla nich regiony, a u was do 'bidula', "kasztanie" spłodzony w wychodku.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mancunia » 19.02.2020, 09:20

DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:53
rozpierdol pisze:
17.02.2020, 09:07
Niby ferie z dziećmi a wyszukuje i rozkminia posty sprzed 10 lat.Czytasz im w formie bajek to co tu spłodzisz 'wychowku'??
W W-wie (w trakcie ferii) wysyłamy dzieci w atrakcyjne dla nich regiony, a u was do 'bidula', "kasztanie" spłodzony w wychodku.
Szczególnie Ci z Twoich kolegów, którzy codziennie wysyłają dzieci w atrakcyjne regiony Biedronki na zakupy - spadłem z krzesła - jacy Ci moi rodacy z miasta st. Warszawy światowi.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 19.02.2020, 15:01

DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:53
rozpierdol pisze:
17.02.2020, 09:07
Niby ferie z dziećmi a wyszukuje i rozkminia posty sprzed 10 lat.Czytasz im w formie bajek to co tu spłodzisz 'wychowku'??
W W-wie (w trakcie ferii) wysyłamy dzieci w atrakcyjne dla nich regiony, a u was do 'bidula', "kasztanie" spłodzony w wychodku.
Ciebie wysyłają w atrakcyjny region do Tworek ale jak widać leczenie nie przynosi rezultatów.
1910

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 27.02.2020, 04:41

W niedzielę ŁKS zasiadzie na trybunach razem ze śledziami czy jednak w Gdyni bez zmiany...?

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 27.02.2020, 09:44

Krzych85 pisze:
27.02.2020, 04:41
W niedzielę ŁKS zasiadzie na trybunach razem ze śledziami czy jednak w Gdyni bez zmiany...?
Walnij baranka w ścianę, tylko tak solidnie.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 27.02.2020, 09:57

rozpierdol pisze:
19.02.2020, 15:01
DoZo(L)e... pisze:
18.02.2020, 07:53
rozpierdol pisze:
17.02.2020, 09:07
Niby ferie z dziećmi a wyszukuje i rozkminia posty sprzed 10 lat.Czytasz im w formie bajek to co tu spłodzisz 'wychowku'??
W W-wie (w trakcie ferii) wysyłamy dzieci w atrakcyjne dla nich regiony, a u was do 'bidula', "kasztanie" spłodzony w wychodku.
Ciebie wysyłają w atrakcyjny region do Tworek ale jak widać leczenie nie przynosi rezultatów.
Gdyby było tak, jak piszesz, to już dawno lekarze psychiatrzy znieśliby moją odpowiedzialność karną, orzekając u mnie niepoczytalność, a tak niestety nie jest. :D

A dla 'eŁKaeSiaków' - gwoli przypomnienia:
[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 27.02.2020, 11:06

UW1908 pisze:
27.02.2020, 09:44
Krzych85 pisze:
27.02.2020, 04:41
W niedzielę ŁKS zasiadzie na trybunach razem ze śledziami czy jednak w Gdyni bez zmiany...?
Walnij baranka w ścianę, tylko tak solidnie.
Sam sie walnij, spytalem czy juz macie dobre stosunki z Arka czy nadal kosa a ty jakis pospinany, rozumiem niewygodne pytanie

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 27.02.2020, 11:48

Krzych85 pisze:
27.02.2020, 11:06
UW1908 pisze:
27.02.2020, 09:44
Krzych85 pisze:
27.02.2020, 04:41
W niedzielę ŁKS zasiadzie na trybunach razem ze śledziami czy jednak w Gdyni bez zmiany...?
Walnij baranka w ścianę, tylko tak solidnie.
Sam sie walnij, spytalem czy juz macie dobre stosunki z Arka czy nadal kosa a ty jakis pospinany, rozumiem niewygodne pytanie
Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie to byś nie zadawał głupich pytań. Czy już mamy? A to kalendarz na kiedy to przewidywał? W tamtej rundzie u Nas na meczu było jasno zakomunikowane co i jak. Tyle.

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 27.02.2020, 12:06

UW1908 pisze:
27.02.2020, 11:48
Krzych85 pisze:
27.02.2020, 11:06
UW1908 pisze:
27.02.2020, 09:44


Walnij baranka w ścianę, tylko tak solidnie.
Sam sie walnij, spytalem czy juz macie dobre stosunki z Arka czy nadal kosa a ty jakis pospinany, rozumiem niewygodne pytanie
Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie to byś nie zadawał głupich pytań. Czy już mamy? A to kalendarz na kiedy to przewidywał? W tamtej rundzie u Nas na meczu było jasno zakomunikowane co i jak. Tyle.
Nie bylem na tamtym meczu bo chodze na Piłsudskiego dlatego z ciekawości spytalem bez spiny ale skoro to tajemnica to ok

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fajnie_jest, Oberschlesien14 i 176 gości