Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.12.2019, 20:05

Asusss pisze:
19.12.2019, 14:50
robotopo pisze:
19.12.2019, 13:17
yurez napiszesz cos czy teraz takie trafianie jest zle ?
Ja Ci napiszę. Czym tu się chwalić i podniecać? Tym, że znowu białe końcówki są mistrzami w trafianiu chłopaków dzięki GPS? Flaga wyjebana dzięki GPS,wcześniejsze flagi wyjebane dzięki GPS,K i W trafieni dzięki GPS. I to jest powód do dumy? Kolejna sprawa,na jednego chłopaka z młodej ekipy potrzebne są aż dwa auta? A jak przychodzi do solówek jeden na jeden to kupa w majtach? Gdyby nie GPS to bym napisał,że w mieście derbowym akcja na plus dla białych końcówek,ale z powodu tego śmiesznego urządzenia które notorycznie jest montowane to akcja w c*** słaba...Dla porównania,w zeszłym tygodniu trafione osoby z teo gangu i nie były do tego potrzebne GPS-y...
Tam, gdzie był GPS, to ... "się nie liczy". ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 19.12.2019, 21:41

I po co było na szybko ten awans do ex robić? Po co te walizki z kasą do parkietów wozić? Trzeba powolutku, jak Pajączek.

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: divide1908 » 19.12.2019, 22:22

kusy_jest_boski pisze:
19.12.2019, 21:41
I po co było na szybko ten awans do ex robić? Po co te walizki z kasą do parkietów wozić? Trzeba powolutku, jak Pajączek.
Powolutku, punkt po punkcie to wy zdobywaliście w zeszłym sezonie;) Wyszło to "średnio". Nam teraz wychodzi również "średnio".

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.12.2019, 22:37

kusy_jest_boski pisze:
19.12.2019, 21:41
I po co było na szybko ten awans do ex robić? Po co te walizki z kasą do parkietów wozić? Trzeba powolutku, jak Pajączek.
Akurat od Pajączka (choćby ze względu na "muskulaturę") trudno oczekiwać dynamiki.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 19.12.2019, 22:57

Asusss pisze:
19.12.2019, 15:22
przypalowiec z forum pisze:
19.12.2019, 15:15
Asusss pisze:
19.12.2019, 14:50


Ja Ci napiszę. Czym tu się chwalić i podniecać? Tym, że znowu białe końcówki są mistrzami w trafianiu chłopaków dzięki GPS? Flaga wyjebana dzięki GPS,wcześniejsze flagi wyjebane dzięki GPS,K i W trafieni dzięki GPS. I to jest powód do dumy? Kolejna sprawa,na jednego chłopaka z młodej ekipy potrzebne są aż dwa auta? A jak przychodzi do solówek jeden na jeden to kupa w majtach? Gdyby nie GPS to bym napisał,że w mieście derbowym akcja na plus dla białych końcówek,ale z powodu tego śmiesznego urządzenia które notorycznie jest montowane to akcja w c*** słaba...Dla porównania,w zeszłym tygodniu trafione osoby z teo gangu i nie były do tego potrzebne GPS-y...
Pytanie kolego, jako postronny obserwator możesz napisać w jakim stanie są twoi koledzy? Czy te "nie usypiaj" to była prowokacja czy rzeczywiście stan ciężki?
Wszystko z nimi ok,nie ma tragedii.

z młodej ekipy a przecież się nie udziela 😂

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 20.12.2019, 07:47

Terroor pisze:
19.12.2019, 22:57
Asusss pisze:
19.12.2019, 15:22
przypalowiec z forum pisze:
19.12.2019, 15:15


Pytanie kolego, jako postronny obserwator możesz napisać w jakim stanie są twoi koledzy? Czy te "nie usypiaj" to była prowokacja czy rzeczywiście stan ciężki?
Wszystko z nimi ok,nie ma tragedii.

z młodej ekipy a przecież się nie udziela 😂
Jak by Ciebie dorwali w kilku/kilkunastu to żeby nie dostać łomotu to byś zjadł gówno słonia więc przestań pierdolić kocopoły.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 20.12.2019, 10:19

fan fantik pisze:
20.12.2019, 09:06
Terroor pisze:
19.12.2019, 22:57
Asusss pisze:
19.12.2019, 15:22


Wszystko z nimi ok,nie ma tragedii.

z młodej ekipy a przecież się nie udziela 😂
Wchodzisz w tą zabawę wiesz jakie są konsekwencje takiego udzielania się.. więc na co ten płacz????
Raczej śmiech z tych co tak szydzili ze złapania K. od nas. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 20.12.2019, 11:49

Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 20.12.2019, 12:51

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:49
Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
Super, fajnie, wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 20.12.2019, 12:56

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:49
Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
No super, i co bylo dalej ? Nie karz nam czekac na kolejna sage Twoich opowieści.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 20.12.2019, 13:23

yurez pisze:
20.12.2019, 12:56
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:49
Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
No super, i co bylo dalej ? Nie karz nam czekac na kolejna sage Twoich opowieści.
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 20.12.2019, 13:35

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 13:23
yurez pisze:
20.12.2019, 12:56
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:49
Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
No super, i co bylo dalej ? Nie karz nam czekac na kolejna sage Twoich opowieści.
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
Jaki Ty qrwa głupi jesteś to nie mam pytań. Twoje całe życie opiera się na forum, wszędzie Cię pełno, wszystko wiesz najlepiej. W każdym temacie zabierasz głos. Gdyby Ci odciąć dostęp do forum to byś zdechł jak ryba bez powody. Idź do tematu warszawskiego i tam się udzielaj, a nie w temacie który Cię nie dotyczy i o którym nie masz pojęcia.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 20.12.2019, 13:38

[/quote]
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
[/quote]
ale ty jesteś pokiereszowany psychicznie...twoje projekcje są niebezpiecznie ukierunkowane na obsesyjno-maniakalną chorobę dwubiegunową.
Teraz masz nawrót w postaci euforii ,bo sobie upierdoliłeś że nas Łks niszczy i nas nie będzie . Twoja sprawa stary. Ja bym w to nie szedł bo się zapętlisz w tym wszystkim i cię będą faszerować lekami.
generalnie jako zdefiniowany kumaty , bo na takiego się kreujesz to powinieneś się wstydzić nawet tego że zakładasz scenariusz w którym mowa o tym że nas WYNISZCZONO. Ale c*** tam ! Jak ci to pomaga to nie moja sprawa :-D

teraz idź dojechać jakiegoś biednego karpia czy cuś.
Wesołych Świąt

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 20.12.2019, 13:58

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 13:23
yurez pisze:
20.12.2019, 12:56
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:49
Przecież 'eŁKaeSiacy' spóźnili się ze swoimi "porządkami" o kilka dekad i eksterminacja widzewiaków jest obecnie trudna do wyobrażenia. My pomyś(L)eliśmy o "czarnu7kach" za wczasu, więc obecnie nie ma podobnego problemu, a sami fani z K6, współpracując z milicją, "strażakami wiejskimi" i mediami (m.in. tu na forum), doprowadzili do tego, że w W-wie kibicowanie ksP jest po prostu dużym obciachem (nawet 'rb'87' coraz rzadziej widywane są na Muranowie, częściej "polonistki" przerzucają się na 'eRTeeS'), a nie świadectwem bohaterstwa/"jaj", jak to próbują przedstawi(A)ć niezorientowane jeŁopy.
No super, i co bylo dalej ? Nie karz nam czekac na kolejna sage Twoich opowieści.
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
A jak jusz nas ukasza to co wtedy srobisz? O czym i o kim bendziesz pisau ?

Fajna odskocznia od glupiej napinki, gdy większość osób z tego forum ma ubaw z jednego przygłupa. Odpisz dozolku, chetnie poprowadze dalej głupią dyskusje z taka wielka legijna persona jaka jestes sam we wlasnej osobie.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 20.12.2019, 20:07

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 13:23
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
Ale ty jesteś groźny.

Ogólnie beka dobra z typa który mieszka w mieście w 99% opanowanym przez jeden klub i wypowiada się na temat Łodzi gdzie walka trwa 7 dni w tygodniu. Większość napinaczy z żylety to nie ma pojęcia jak wygląda walka derbowa.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 08:56

Przy weekendzie przypomnę (pod-)łodzianom, że występowałem już wcześniej z wyzwaniem ich do rywalizacji dot. solidarnego zrezygnowania z wpisywania tu idiotyzmów, czyli w praktyce zniknięcia stąd (krypto-)'eRTeeSiakóW' w ogóle. Jak to się zakończyło, chyba nie muszę przypominać.
RaryTaS pisze:
20.12.2019, 20:07
DoZo(L)e... pisze: Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
Ale ty jesteś groźny.

Ogólnie beka dobra z typa który mieszka w mieście w 99% opanowanym przez jeden klub i wypowiada się na temat Łodzi gdzie walka trwa 7 dni w tygodniu. Większość napinaczy z żylety to nie ma pojęcia jak wygląda walka derbowa.
yurez pisze:
20.12.2019, 13:58
DoZo(L)e... pisze:
yurez pisze:
No super, i co bylo dalej ? Nie karz nam czekac na kolejna sage Twoich opowieści.
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
A jak jusz nas ukasza to co wtedy srobisz? O czym i o kim bendziesz pisau ?

Fajna odskocznia od glupiej napinki, gdy większość osób z tego forum ma ubaw z jednego przygłupa. Odpisz dozolku, chetnie poprowadze dalej głupią dyskusje z taka wielka legijna persona jaka jestes sam we wlasnej osobie.
Jesteście dość surowi dla krypto-widzewiaka, "chomikA666", ale jeśli chcecie, to niech "beczka się kręci". Zagadka: Czego dotyczy poniższy 'mem', 'rekietowania' widzewskich FC/"dojenia" ze zbiórek przez 'dhw', czy produkcji suWenirów wątpliwej jakości?
Obrazek
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pasierb Bogdana
Posty: 32
Rejestracja: 18.10.2019, 08:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pasierb Bogdana » 21.12.2019, 10:23

DoZo wiem że na priv powinienem to napisać ale napiszę tutaj. Sorry za mój post skierowany w Twoim kierunku o chorobie psychicznej, po prostu wcześniej nie wiedziałem że garowałeś przez jakiegoś konfidenta z Widzewa. Teraz się nie dziwię że ciśniesz z tym środoWiskiem. Pozdrawiam a każda konfidencka ku*** niech zdycha w męczarniach.

Melanhoftamina
Posty: 9
Rejestracja: 22.09.2019, 14:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Melanhoftamina » 24.12.2019, 12:16

Kolejny kibic widzewa poszedł na współpracę
https://www.facebook.com/tomasz.cywinski.79

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 25.12.2019, 10:02

Ukochane Miasto pisze:
20.12.2019, 13:38
Wie(L)ka litera w zaimku, kaŻe mi przypuSZCZAĆ, że zrobiłem na tobie/was wrażenie albo się wystraszyłeś/liście, że 'eŁKaeSiacy' pomimo obsuwy czasowej jednak spróbują pójść w nasze śLady, ukaRZą was i w końcu wybiją wam kibicoWanie ze łba.
ale ty jesteś pokiereszowany psychicznie...twoje projekcje są niebezpiecznie ukierunkowane na obsesyjno-maniakalną chorobę dwubiegunową.
Teraz masz nawrót w postaci euforii ,bo sobie upierdoliłeś że nas Łks niszczy i nas nie będzie . Twoja sprawa stary. Ja bym w to nie szedł bo się zapętlisz w tym wszystkim i cię będą faszerować lekami.
generalnie jako zdefiniowany kumaty , bo na takiego się kreujesz to powinieneś się wstydzić nawet tego że zakładasz scenariusz w którym mowa o tym że nas WYNISZCZONO. Ale c*** tam ! Jak ci to pomaga to nie moja sprawa :-D

teraz idź dojechać jakiegoś biednego karpia czy cuś.
Wesołych Świąt
Wcześniej przeoczyłem twój komentarz, ale jeśli twoje zaburzenie afektywne dwubiegunowe zaliczasz już do chorób obsesyjno-maniakalnych, to można założyć, że albo jesteś nieszczęśliwie dotknięty tą anomalią, albo nie jesteś lekarzem, a zwykłym "konowałem". Zdrowych i WESOŁYCH ...

Pasierb Bogdana pisze:
21.12.2019, 10:23
DoZo wiem że na priv powinienem to napisać ale napiszę tutaj. Sorry za mój post skierowany w Twoim kierunku o chorobie psychicznej, po prostu wcześniej nie wiedziałem że garowałeś przez jakiegoś konfidenta z Widzewa. Teraz się nie dziwię że ciśniesz z tym środoWiskiem. Pozdrawiam a każda konfidencka ku*** niech zdycha w męczarniach.
Masz fart, że zreflektowałeś się na czas, bo już chciałem Ci odpisać, że w związku z brakiem wiedzy medycznej mylisz swój półPASIEc z PASIErbem. ;)

Akurat wtedy (~'95) wykonałem "śLizg", ale na "puchę" niestety "zjechał" mój wspóLnik.
Co najśmieszniejsze, tutejsi "lubiący humor" widzewiacy, zamiast spróbować do mnie dotrzeć prywatnymi kanałami [wyjaśnić, czy nadal frajery (było ich dwóch) z Bałut nadal "ciągają" się na 'eRTeeS' i oczyścić sytuację], woleli konfidentóW na tym forum "rozgrzeszyć", a ze mnie próbować zrobić wariata, wystawiając całemu, "czerwonemu" towarzystwu odpoWiednie świadectwo.
A potem udają zdziwienie, że czołówka 'dhw' nawiązuje do starej tradycji, podejmując współpracę z organami ścigania ...

PS. Poza tym, w nawiązaniu do problemów widzewiaków z coraz to nowymi donosicielami w ich szeregach, chciałbym ponowić ofertę próby wprowadzenia swego rodzaju moratorium co najmniej na czas ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA (lub święta świateł, jak kto woli :), aby do nowego roku ktoś rozsądny z widzewskiego grona wpłynął na tutejszych trolli, żeby nie prowokowali mnie do kolejnych uSZCZYpliwych "postów".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 25.12.2019, 22:38

DoZo(L)e... pisze: PS. Poza tym, w nawiązaniu do problemów widzewiaków z coraz to nowymi donosicielami w ich szeregach, chciałbym ponowić ofertę próby wprowadzenia swego rodzaju moratorium co najmniej na czas ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA (lub święta świateł, jak kto woli :), aby do nowego roku ktoś rozsądny z widzewskiego grona wpłynął na tutejszych trolli, żeby nie prowokowali mnie do kolejnych uSZCZYpliwych "postów".
haha przeciez pisz dalej przygłupie na nikim nie robi to wrazenia. nikt bardziej nie kompromituje twojej bananowej ekipy w internecie niz ty sam najebusie. Widzew was dyma z flag, a ty 'szczypasz' na internecie mitomanie. Jedyny minus jest taki ze szukasz se audiencji w temacie ktory twojego tęczowego miasta nie dotyczy czyli Łódź kibicowsko.

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 26.12.2019, 10:50

Akurat wtedy (~'95) wykonałem "śLizg", ale na "puchę" niestety "zjechał" mój wspóLnik.
Co najśmieszniejsze, tutejsi "lubiący humor" widzewiacy, zamiast spróbować do mnie dotrzeć prywatnymi kanałami [wyjaśnić, czy nadal frajery (było ich dwóch) z Bałut nadal "ciągają" się na 'eRTeeS' i oczyścić sytuację], woleli konfidentóW na tym forum "rozgrzeszyć", a ze mnie próbować zrobić wariata, wystawiając całemu, "czerwonemu" towarzystwu odpoWiednie świadectwo.
A potem udają zdziwienie, że czołówka 'dhw' nawiązuje do starej tradycji, podejmując współpracę z organami ścigania ...

PS. Poza tym, w nawiązaniu do problemów widzewiaków z coraz to nowymi donosicielami w ich szeregach, chciałbym ponowić ofertę próby wprowadzenia swego rodzaju moratorium co najmniej na czas ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA (lub święta świateł, jak kto woli :), aby do nowego roku ktoś rozsądny z widzewskiego grona wpłynął na tutejszych trolli, żeby nie prowokowali mnie do kolejnych uSZCZYpliwych "postów".
Ślizg to ty wykonałeś gołą dupą po nieheblowanej desce, myślisz że ktoś łyka te dyrdymały? czołówka dhw i to z Bałut, wsadziła bidnego dozola do puchy, tam nabawił się shizofreni, kto cię wsadził podaj ksywy przecież jeśli to frajerzy to chyba nie tajemnica? po 20stu latach postanowiłeś poprowadzić swą krucjatę przeciwko kibicom Widzewa na k.net by zaleczyć krzywdy przez nich doznane? Zaiste chwytająca za gardło opowieść,niczym ojca Tadeusza o dwóch bezdomnych .
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:


Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wielki Widzew » 26.12.2019, 23:42

Heheh dobry pacjent. Po przeszło 20 latach zaczął drążyć temat rzekomego rozjebania się przez kogoś z Bałut na niego i jego wspólasa.
j**** 60tki

_mk_
Major
Posty: 785
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _mk_ » 27.12.2019, 08:38

Wkleję tutaj coś o dozolu, tak żebyście mieli obraz kto siedzi po drugiej stronie ;) Strasznie to musi być biedny starszy pan, 45 lat i pisać z tEEE sWOjE z****** zdania to naprawdę...dom starców Ci polecam a na k.net
plemplem81 pisze:
19.12.2019, 10:04
DoZo(L)e... pisze:
18.12.2019, 21:15
Bazuję na streszczeniu mi tekstów przez kogoś, kto was regularnie przegląda (w empiku ;), a ty - na wynikach badania wariografem jAjAjAwORa?
Informatorzy cię kłamią. Najlepiej byłoby iść samemu przeglądnąć do Empika, ale w sumie rozumiem, że brak czasu cię ogranicza – wszak napierdalanie kolejnych postów na tym zacnym forum zobowiązuje. Natomiast słowo na zakończenie mojego odpisywania twoim napinkowym postom, gdyż ten moment, to jest ostatnia taka sytuacja. Kłamiesz, pomawiasz, bazujesz na domysłach. No i świetnie manipulujesz. Nie nauczyli cię Ludzie z trybun sprzed powstania Teddy Boys, gdy raczkowałeś na Żylecie podstawowych zasad? Masz koło 45 lat, znam twoją przeszłość – autentycznie nie mieści mi się to w głowie, że taki człowiek – prekursor (sic!) mógł upaść tak nisko. Masz świadomość, że swoją aktywnością na tym forum przynosisz wstyd ludziom z Legii? I to nie są moje słowa, lecz ich samych… Jednak z racji zaszłości, zajmowanej kiedyś pozycji, jakiejś tam historii, którą chuligańskiej Legii dałeś – jesteś, jako niereformowalna gwiazda (nomen omen) tego forum traktowany „inaczej”. Zatem, biorąc pod uwagę także i tą podwójną moralność, ja pasuję.
Wklejam to tu, bo jest on tutaj głównym napinaczem (w tym temacie), może po tej informacji po prostu z litości dla starszego pana nie będziecie mu odpowiadać i forum zacznie lepiej wyglądać.

@plemplem81 - który o nim napisał to naczelny TMK, więc z palca sobie tego nie wyssał. Brawo! W końcu ktoś go rozkminił :)
Obrazek

WaSzaKaRa
Posty: 6
Rejestracja: 26.05.2019, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WaSzaKaRa » 09.01.2020, 19:59

a co te k**** z łksu tak cicho siedzą?

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 09.01.2020, 22:22

Pajacu daj spokój bo żałosny jesteś.

Carcassonne
Posty: 135
Rejestracja: 01.04.2016, 20:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Carcassonne » 09.01.2020, 22:27

WaSzaKaRa pisze:
09.01.2020, 19:59
a co te k**** z łksu tak cicho siedzą?
A zakładałeś kiedyś gpsa z krzykiem?
Miasto moje a w nim..

AntyTvn
Posty: 96
Rejestracja: 15.12.2017, 11:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AntyTvn » 09.01.2020, 23:45

WaSzaKaRa pisze:
09.01.2020, 19:59
a co te k**** z łksu tak cicho siedzą?
Bo co napiszemy powiemy o akcji to idziecie się na psy r******* 😆
Więc milczenie jest złotem....

Żydzew fabryka konfidentów.

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 10.01.2020, 13:50

Więc milczenie jest złotem....
Więc zastosuj się do tej z zasady w stosunku do swoich wypocin na tym forum, bo jesteś tu jednym z największych przygłupów.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 11.01.2020, 10:35

[link]

Solówka ŁKS vs Wisła

Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 11.01.2020, 11:22

Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Niejeden robi karierę na swoim pochodzeniu. Przykład Jarosława Papisa.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 11.01.2020, 11:35

Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
[link]

Solówka ŁKS vs Wisła

Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Tak jakbyście nie wiedzieli że gość jest z Cracova a nie Łodzi..

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 11.01.2020, 12:18

Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
[link]

Solówka ŁKS vs Wisła

Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
A słyszałeś, żeby ktokolwiek z Łodzi mówił "wydupcyłbym ci"

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 11.01.2020, 14:23

Zaprosić typa na chatę, zdoić jak świnię, sprowokować, poskakać po głowie , po czym opowiadać o żydowskim honorze :-) w sumie mógł okaleczyć , a tego nie zrobił, drugi orzeł niech na drugi raz pomyśli z kim wódę pije zwłaszcza jak niema się głowy.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: divide1908 » 11.01.2020, 15:52

Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
[link]

Solówka ŁKS vs Wisła

Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Ot i dowcip nie udał się. Szkoda, prawda?

smiertelnie powazny
Posty: 26
Rejestracja: 15.02.2018, 13:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: smiertelnie powazny » 12.01.2020, 21:57

PanTuNieStał pisze:
11.01.2020, 14:23
Zaprosić typa na chatę, zdoić jak świnię, sprowokować, poskakać po głowie , po czym opowiadać o żydowskim honorze :-) w sumie mógł okaleczyć , a tego nie zrobił, drugi orzeł niech na drugi raz pomyśli z kim wódę pije zwłaszcza jak niema się głowy.
Przez lejek mu wlewał? Cracoviak pił wodę? To nie wina tego z Cracovii, że przeciwnik ma słabszą głowę. Zresztą jak można umówić się na picie z wrogim kibicem? Co on kolegów wiślaków nie ma? To niech sobie lustro kupi. Misiek by mu wytłumaczył.
https://www.youtube.com/watch?v=Y3Fy7MkFvkM

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 12.01.2020, 23:42

smiertelnie powazny pisze:
12.01.2020, 21:57
PanTuNieStał pisze:
11.01.2020, 14:23
Zaprosić typa na chatę, zdoić jak świnię, sprowokować, poskakać po głowie , po czym opowiadać o żydowskim honorze :-) w sumie mógł okaleczyć , a tego nie zrobił, drugi orzeł niech na drugi raz pomyśli z kim wódę pije zwłaszcza jak niema się głowy.
Przez lejek mu wlewał? Cracoviak pił wodę? To nie wina tego z Cracovii, że przeciwnik ma słabszą głowę. Zresztą jak można umówić się na picie z wrogim kibicem? Co on kolegów wiślaków nie ma? To niech sobie lustro kupi. Misiek by mu wytłumaczył.
No właśnie, jak można? Najlepiej spytaj tego z Cracovii :))

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 13.01.2020, 09:20

Zgierz pisze:
11.01.2020, 11:22
Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Niejeden robi karierę na swoim pochodzeniu. Przykład Jarosława Papisa.
Właśnie, Papis jest dalej aktywny na ŁKSie?

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 13.01.2020, 09:31

divide1908 pisze:
11.01.2020, 15:52
Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
[link]

Solówka ŁKS vs Wisła

Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Ot i dowcip nie udał się. Szkoda, prawda?
Udajesz głupiego?Bo zdaje się że ma koszulkę na sobie z ŁKS to skąd mogłem wiedzieć że jest z Cracovii?
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 13.01.2020, 13:19

C1365O pisze:
13.01.2020, 09:20
Zgierz pisze:
11.01.2020, 11:22
Adam K. ps. Kiełek pisze:
11.01.2020, 10:35
Pierwszy raz słyszę że ŁKSiak sam siebie określa Żydem :D
Niejeden robi karierę na swoim pochodzeniu. Przykład Jarosława Papisa.
Właśnie, Papis jest dalej aktywny na ŁKSie?
Co masz na myśli pisząc aktywny ? Dawno nie ma nic wspólnego z Klubem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, KSH, masteron, Mouz, pf8, Radykał, Rampampam, telewizor z toshiby i 216 gości