Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ziemniak28 » 29.11.2019, 14:46

a moze zamkniesz morde i zrobisz porzadek u siebie a nie odwracasz kota ogonem



kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kusy_jest_boski » 29.11.2019, 15:28

sztywniutko_mordix pisze:
29.11.2019, 15:13
Foxx może przypomnisz "koledze" przysłowie o milczeniu?
No właśnie dozo, do budy! bo Pan przyjdzie i da klapsa

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 29.11.2019, 16:51

sztywniutko_mordix pisze:
29.11.2019, 15:13
pajenk - a teraz uracz nas chociaż jednym zdjęciem Malika ze stadionu Legii, w przeciwnym razie dyskusja nie dotyczy Legii i kibiców a związana jest wyłacznie z muzyką.

juniorksp - fajnie wstawiać zdjęcia samemu jednocześnie mając expunkowców z antify w "ekipie decyzyjnej"(dereniowa/miklaszewskiego - sami twierdzą że do dziś sprawują u was rządy)

DoZo - wydaje się że nic się u nas nie zmieniło..Foxx może przypomnisz "koledze" przysłowie o milczeniu?
Masz jakiś kruszec?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 30.11.2019, 11:09

Witalski pisze:
29.11.2019, 20:49
Afera z Malikiem w końcu wyjaśniona?
Zapytaj twojego "zaufanego" z 'danzig' lub (koleGi) alana finfou albo dlaczego w oficjalnym sklepie Legii (FanStore) i jednym z nieoficjalnych (ABJ) sprzedali gadżety, które mają ocieplić w W-wie wizerunek afgańskiego niemca oraz ogólnie reszty "uchodźców", bo eMeM "w ramach ugody" szybciutko usunął inną samowoLkę z finalnej wersji swojego 'videoclip'u', bojąc się zapewne, że ... może zaciąć się jego 'kałach'.
B(ez) O(dbioru)!!!
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 30.11.2019, 12:01

sztywniutko_mordix pisze:
29.11.2019, 15:13

juniorksp - fajnie wstawiać zdjęcia samemu jednocześnie mając expunkowców z antify w "ekipie decyzyjnej"(dereniowa/miklaszewskiego - sami twierdzą że do dziś sprawują u was rządy)

Skoro masz taki bliski kontakt z tymi expunkowcami z dereniowa/miklaszewskiego to przekaz zeby nie cpali tyle, bo takiego farmazonu dawno nie slyszalem. Nigdy nie sprawowali, a tym bardziej nie sprawuja zadnych „rzadow” na K6.

Zdjecia wstawilem w odpowiedzi na zwykle klamstwo i lecenie w c**** dozola, z reszta na jego prosbe. Nie ja zaczalem temat malika, w chuju go mam, tak samo to przy kim legia zarabia sobie troche grosza.
Smieszyc moze tylko troche ta niby wielka charakternosc legionistow z jednej strony white legion 88 a z drugiej piony zbijaja z radykalnym arabusem.
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 30.11.2019, 12:52

sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 12:39
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 12:01
Nigdy nie sprawowali, a tym bardziej nie sprawuja zadnych „rzadow” na K6.

Zdjecia wstawilem..
a propos zdjęć.. to obadaj mordeczki "swoich" z wypraw na Reprezentacje - bo może się okazać że Legia wie więcej o twoim klubie niż ty. A o ćpaniu to nawiń im sam - jak będą wieszali "swoje barwy" - z mojej strony ciach!
Ale co ty w ogole p********* czlowieku? Sugerujesz, ze chlopaki od nad jezdzacy na repre to punkowcy? Bo nie bardzo rozumiem. Jesli tak no to rzeczywiscie ciach bo jestes niezlym idiota. I jakie wieszanie barw przez expunkowcow??? Skad ty w ogole ku*** jestes i ile masz lat?😂
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 30.11.2019, 13:06

JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 12:01
sztywniutko_mordix pisze:
29.11.2019, 15:13

juniorksp - fajnie wstawiać zdjęcia samemu jednocześnie mając expunkowców z antify w "ekipie decyzyjnej"(dereniowa/miklaszewskiego - sami twierdzą że do dziś sprawują u was rządy)

Skoro masz taki bliski kontakt z tymi expunkowcami z dereniowa/miklaszewskiego to przekaz zeby nie cpali tyle, bo takiego farmazonu dawno nie slyszalem. Nigdy nie sprawowali, a tym bardziej nie sprawuja zadnych „rzadow” na K6.

Zdjecia wstawilem w odpowiedzi na zwykle klamstwo i lecenie w c**** dozola, z reszta na jego prosbe. Nie ja zaczalem temat malika, w chuju go mam, tak samo to przy kim legia zarabia sobie troche grosza.
Smieszyc moze tylko troche ta niby wielka charakternosc legionistow z jednej strony white legion 88 a z drugiej piony zbijaja z radykalnym arabusem.
Jak już wszystko wiesz to napisz ile osób z tych ponad 3tys które będzie we Wrocławiu zbijalo "5" z tym raperem.
I czy bardziej miarodajny jest dla Ciebie doping, transy i udział w antyislamskich demonstracjach czy prywatne kontakty pojedynczych osób które wytropiles na fb:)

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 30.11.2019, 13:56

sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 13:24
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 12:52
Sugerujesz

Nie sugeruje a wiem (subtelna różnica) że na ostatnich zdjęciach jakimi się chwaliliście z Reprezentacji przewijały się mordy o których mówiłem kilka postów wyżej. Nie sugeruje a wiem że sami o sobie mówią że "do dziś sprawują u was rządy". Nie sugeruje a wiem że do dziś wieszają co najmniej 2 swoje flagi na meczach ku*** twojej Polonii.

nara
Mimo wszystko spytam z ciekawosci, ktore to flagi? Zdradzisz mi?😂😂😂

@Stadionowy

Oczywiscie ze bardziej miarodajna jest dla mnie ekipa niz co tam sobie krzyknie 2500 tysiaca piwoszy przy niedzieli.
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 30.11.2019, 14:19

sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 14:08
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 13:56
sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 13:24



Nie sugeruje a wiem (subtelna różnica) że na ostatnich zdjęciach jakimi się chwaliliście z Reprezentacji przewijały się mordy o których mówiłem kilka postów wyżej. Nie sugeruje a wiem że sami o sobie mówią że "do dziś sprawują u was rządy". Nie sugeruje a wiem że do dziś wieszają co najmniej 2 swoje flagi na meczach ku*** twojej Polonii.

nara
Mimo wszystko spytam z ciekawosci, ktore to flagi? Zdradzisz mi?😂😂😂
masa emotek nie czyni cię wiarygodnym

https://www.youtube.com/watch?v=fSxvJL2jEmk

widać obie

...i już się nie wychylaj bo wiedze masz adekwatną do niku
Haha to niezla z ciebie kumateria. Ktore to te flagi? I kto je wieszal z tych expunkowcow na Widzewie?
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 30.11.2019, 15:21

sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 12:39
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 12:01
Nigdy nie sprawowali, a tym bardziej nie sprawuja zadnych „rzadow” na K6.

Zdjecia wstawilem..
a propos zdjęć.. to obadaj mordeczki "swoich" z wypraw na Reprezentacje - bo może się okazać że Legia wie więcej o twoim klubie niż ty. A o ćpaniu to nawiń im sam - jak będą wieszali "swoje barwy" - z mojej strony ciach!
Mogłeś pomylić się (jak w obliczeniach, że półtora zawodnika to większość z 22-ów na pewnej fotografii ;) expunków z pewnym słowakiem (potomkiem najeźdźców z '39 szukanym przez SB?), więc dobrze Ci radzę, zacznij zbierać metale szlachetne. :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 30.11.2019, 15:31

JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 13:56
sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 13:24
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 12:52
Sugerujesz

Nie sugeruje a wiem (subtelna różnica) że na ostatnich zdjęciach jakimi się chwaliliście z Reprezentacji przewijały się mordy o których mówiłem kilka postów wyżej. Nie sugeruje a wiem że sami o sobie mówią że "do dziś sprawują u was rządy". Nie sugeruje a wiem że do dziś wieszają co najmniej 2 swoje flagi na meczach ku*** twojej Polonii.

nara
Mimo wszystko spytam z ciekawosci, ktore to flagi? Zdradzisz mi?😂😂😂

@Stadionowy

Oczywiscie ze bardziej miarodajna jest dla mnie ekipa niz co tam sobie krzyknie 2500 tysiaca piwoszy przy niedzieli.
Tak na fb rozkminiłeś już całą "ekipę". c*** w cały ruch kibicowski , transy, flagi, oprawy, "DNA" danej grupy ważne że pojedyncze osoby się z kimś widziały.
Śledź dalej może jakieś "lajki" na fb znajdziesz "kompromitujące". Pochwal się tutaj, napisz do TMK :)

Żeby jeszcze ten raper był w 1 % kibicem tak zaangażowanym jak kiedyś antifa na K6

Super post wyżej napisany. Kibicowanie nie na forach tylko wyjazdach, stadionach.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 30.11.2019, 18:01

Stadionowy pisze:
30.11.2019, 15:31
JuniorKSP pisze:
30.11.2019, 13:56
sztywniutko_mordix pisze:
30.11.2019, 13:24



Nie sugeruje a wiem (subtelna różnica) że na ostatnich zdjęciach jakimi się chwaliliście z Reprezentacji przewijały się mordy o których mówiłem kilka postów wyżej. Nie sugeruje a wiem że sami o sobie mówią że "do dziś sprawują u was rządy". Nie sugeruje a wiem że do dziś wieszają co najmniej 2 swoje flagi na meczach ku*** twojej Polonii.

nara
Mimo wszystko spytam z ciekawosci, ktore to flagi? Zdradzisz mi?😂😂😂

@Stadionowy

Oczywiscie ze bardziej miarodajna jest dla mnie ekipa niz co tam sobie krzyknie 2500 tysiaca piwoszy przy niedzieli.
Tak na fb rozkminiłeś już całą "ekipę". c*** w cały ruch kibicowski , transy, flagi, oprawy, "DNA" danej grupy ważne że pojedyncze osoby się z kimś widziały.
Śledź dalej może jakieś "lajki" na fb znajdziesz "kompromitujące". Pochwal się tutaj, napisz do TMK :)

Żeby jeszcze ten raper był w 1 % kibicem tak zaangażowanym jak kiedyś antifa na K6

Super post wyżej napisany. Kibicowanie nie na forach tylko wyjazdach, stadionach.
Ja też już odpuszczam temat tego rapera, który, będąc wtedy anonimowym (w dodatku jaśniejszym od innych zaproszonych przez exKibica gości po solarium :), na jakiejś imprezie najpewniej poprosił współbiesiadników o możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia (przypomniała mi się inna "afera", jak pewien widz przy okazji jednej z gal sportowych wyżebrał zdjęcie z rozpoznawaLnym zaAWodnikiem, a potem okazało się, że amator 'selfie' to podpadnięTy "łeb" ;), niech aferowiczki "tasują się" kolejnych kilka lat pod naprawiony teledysk i myślą, że ich "prywatne kontakty" rokują na stały związek. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 30.11.2019, 23:18

cichociemny pisze:
30.11.2019, 14:46
Nie zdziwiłbym się jakby TB do dziś utrzymywali prywatne kontakty z Haniorem. Bo zgodnie z rozumowaniem Legii, jak prywatne kontakty, to można :)
Przecież twój resort ma służbowe kontakty z hANKĄ znowu bliższe (co wyklucza inne), bo jak mieliście obsuwę w dostawach dla niej "antydepresantów", to zaczęła zmieniać wyjaśnienia i posypały się wyroki uniewinniąjace, spotterko.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Raiden » 04.12.2019, 07:17

''Trener Legii o zachowaniu kibiców. "Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca"

- Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Niezbyt to mi się podobało. Momentami również w naszą stronę były inwektywy, bo przegrywaliśmy - powiedział Piotr Kobierecki, trener rezerw Legii, które we wtorek przegrały 0:2 w Ząbkach z Piastem Gliwice w 1/8 Pucharu Polski.

- Pluli w kierunku naszej ławki rezerwowych, wyzywali nas. Liczba wulgaryzmów, która padła z trybun w trakcie meczu, była zatrważająca. Dawno się z czymś takim nie spotkałem. Jest to tym bardziej przykre, że w Legii zagrało wielu młodych chłopaków, wielu także siedziało na trybunach. A my wszyscy musieliśmy tego wysłuchiwać - przyznał zniesmaczony Fornalik.


A potem się dziwić, że ludzie mają takie a nie inne zdanie o kibicach. Ta hołota to z Ząbek czy zjechali na mecz z Warszawy? Zamiast dopingować młodzież to jeszcze inwektywy bo jak mogli przegrywać z zespołem ekstraklasy. Debilizm.

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Wielki Widzew » 04.12.2019, 08:59

Ja mam inne pytanie. Jesteś od sze sze szechtera czy z policji?
j**** 60tki

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 04.12.2019, 09:00

Dobra społeczniaku szoruj na onet
j**** urkaine

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: muszynianka2 » 04.12.2019, 10:44

dokładnie, takim społeczniakom pierwszym mela na ryj. Dobra akcja kiboli legii, z takich wyjazdów zawsze dobre wspomnienia pamiętam jak kiedyś gównem rzucaliśmy w trenera przyjezdnych, to są wspomnienia a nie ku*** teraz wszyscy w korone wskakują pierwsi
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 04.12.2019, 10:49

muszynianka2 pisze:
04.12.2019, 10:44
pamiętam jak kiedyś gównem rzucaliśmy w trenera przyjezdnych, to są wspomnienia
hahahahahaha mistrz !!!

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 10:57

muszynianka2 pisze:
04.12.2019, 10:44
dokładnie, takim społeczniakom pierwszym mela na ryj. Dobra akcja kiboli legii, z takich wyjazdów zawsze dobre wspomnienia pamiętam jak kiedyś gównem rzucaliśmy w trenera przyjezdnych, to są wspomnienia a nie ku*** teraz wszyscy w korone wskakują pierwsi
Tam widzewiacy rzucili podejrzenie (defekacji na ściany) w kierunku koalicji Śląska (wcześniejsza runda PP), a nie Legii (wielką literą!), więc chyba zaszkodziły ci trochę minerały z niskogazowanej wody.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: muszynianka2 » 04.12.2019, 12:53

człowieku k**** i gówna lecą na prawo i lewo a ty się sadzisz o dużą literę jak społeczniak
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 13:21

muszynianka2 pisze:
04.12.2019, 12:53
człowieku k**** i gówna lecą na prawo i lewo a ty się sadzisz o dużą literę jak społeczniak
Fakt, niepotrzebnie cię zaczepi(a)łem, przecież ty (na meczu?) rzucasz/łeś fekaliami w trenera, a w W-wie jedyną taką historię słyszałem w dekteryjce o wrzuceniu przez okno do mieszkania szczęsnych wiadra z ekskrementami, po tym jak starszy (ten z TVP) "zesrał się" w mediach do (L)egionistów po jego transferze do 'eRTeeSu'.
W każdym bądź razie nie było tematu.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Suczysko » 04.12.2019, 13:25

Raiden pisze:
04.12.2019, 07:17
''Trener Legii o zachowaniu kibiców. "Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca"

- Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Niezbyt to mi się podobało. Momentami również w naszą stronę były inwektywy, bo przegrywaliśmy - powiedział Piotr Kobierecki, trener rezerw Legii, które we wtorek przegrały 0:2 w Ząbkach z Piastem Gliwice w 1/8 Pucharu Polski.

- Pluli w kierunku naszej ławki rezerwowych, wyzywali nas. Liczba wulgaryzmów, która padła z trybun w trakcie meczu, była zatrważająca. Dawno się z czymś takim nie spotkałem. Jest to tym bardziej przykre, że w Legii zagrało wielu młodych chłopaków, wielu także siedziało na trybunach. A my wszyscy musieliśmy tego wysłuchiwać - przyznał zniesmaczony Fornalik.


A potem się dziwić, że ludzie mają takie a nie inne zdanie o kibicach. Ta hołota to z Ząbek czy zjechali na mecz z Warszawy? Zamiast dopingować młodzież to jeszcze inwektywy bo jak mogli przegrywać z zespołem ekstraklasy. Debilizm.
Ciśnie Ci tu każdy od społeczniaków i różnych. Nie jest Ci tak po ludzku głupio tu wchodzić? z kibicowaniem nie masz kompletnie nic wspólnego, tyle co wyczytasz. Zajmij się oglądanie piłki i komentowaniem lewandowskich, milików i innych paździerzy

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Oqq » 21.01.2020, 00:01

MałolatK2 to fanatyk Legii czy raczej nie utożsamia się z żadną ekipą?

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: eNGie » 21.01.2020, 08:35

Oqq pisze:
21.01.2020, 00:01
MałolatK2 to fanatyk Legii czy raczej nie utożsamia się z żadną ekipą?
Jest fanem Legii, w jednym z teledysków występuje w ich koszulce.

SztywnyGit
Posty: 27
Rejestracja: 11.05.2018, 10:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: SztywnyGit » 21.01.2020, 20:06

Raiden pisze:
04.12.2019, 07:17
''Trener Legii o zachowaniu kibiców. "Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca"

- Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Niezbyt to mi się podobało. Momentami również w naszą stronę były inwektywy, bo przegrywaliśmy - powiedział Piotr Kobierecki, trener rezerw Legii, które we wtorek przegrały 0:2 w Ząbkach z Piastem Gliwice w 1/8 Pucharu Polski.

- Pluli w kierunku naszej ławki rezerwowych, wyzywali nas. Liczba wulgaryzmów, która padła z trybun w trakcie meczu, była zatrważająca. Dawno się z czymś takim nie spotkałem. Jest to tym bardziej przykre, że w Legii zagrało wielu młodych chłopaków, wielu także siedziało na trybunach. A my wszyscy musieliśmy tego wysłuchiwać - przyznał zniesmaczony Fornalik.


A potem się dziwić, że ludzie mają takie a nie inne zdanie o kibicach. Ta hołota to z Ząbek czy zjechali na mecz z Warszawy? Zamiast dopingować młodzież to jeszcze inwektywy bo jak mogli przegrywać z zespołem ekstraklasy. Debilizm.
Debilizmem jest wchodzenie na forum kibicowskie i pisanie kocopołów. Nic nie ogarniasz albo jesteś swieżakiem na komendzie, tudzież cieciem miejskim bądź gminnym. Chcesz się wykazać bo masz dość gonienia babć na targowiskach, wysluchiwania bluzgow zbulwersowanych i zakładania blokad na koła. Chciałbyś sobie posiedzieć za biurkiem i tak się przebujac do emerytury. Pamiętaj, że to co robisz jest jak skakanie gołą dupą nad kutasem, a takie zabawy zwykle nie kończą się dobrze. Kiedyś noga się powinie i nadziejesz się. Nie podoba się tobie styl kibicowania to przerzuć się na siatkówkę, piłkę ręczną albo skoki narciarskie, zamiast wciskać jakiś bełkot pijacki. Bardzo dobrze, że cisnieto wkłady do koszulek bo granie w klubie zobowiązuje do zapieprzania. Nie ważne czy młody czy stary to jeśli reprezentuje klub to ma zapieprzac jak lokomotywa.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 22.01.2020, 03:20

Kiedy Legia z Zagłębiem wjadą komuś na komunię albo pogrzeb 😂?

czapaBP
Posty: 21
Rejestracja: 04.02.2013, 21:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czapaBP » 22.01.2020, 06:19

szwadron97 pisze:
22.01.2020, 03:20
Kiedy Legia z Zagłębiem wjadą komuś na komunię
A kiedy masz?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 22.01.2020, 10:56

czapaBP pisze:
22.01.2020, 06:19
szwadron97 pisze:
22.01.2020, 03:20
Kiedy Legia z Zagłębiem wjadą komuś na komunię
A kiedy masz?
W grudniu po południu nie wiesz kiedy komunię są :-) ?

D.On TouR
Posty: 143
Rejestracja: 16.09.2019, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: D.On TouR » 07.02.2020, 18:36

Polonia Warszawa działa jeszcze coś chuligańsko?

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 11.02.2020, 10:03

Bonjour Gregoire! Legia naprawdę wie, jak robi się marketing na szeroką skalę. Bez wątpienia, jeżeli wszystko się uda, będziecie jednym z ojców tego sukcesu za co wielkie dzięki. P.S. My też kochamy futbol

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Lari » 11.02.2020, 11:29

mancunia pisze:
11.02.2020, 10:03
Bonjour Gregoire! Legia naprawdę wie, jak robi się marketing na szeroką skalę. Bez wątpienia, jeżeli wszystko się uda, będziecie jednym z ojców tego sukcesu za co wielkie dzięki. P.S. My też kochamy futbol
A jest już jakaś drużyna z ekstraklasy na oku, żeby odkupić od niej licencję i wrócić do Ekstraklasy? Jak to macie w zwyczaju?
exitus acta probat.

Bugi2017
Posty: 150
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Bugi2017 » 11.02.2020, 12:20

mancunia pisze:
11.02.2020, 10:03
Bonjour Gregoire! Legia naprawdę wie, jak robi się marketing na szeroką skalę. Bez wątpienia, jeżeli wszystko się uda, będziecie jednym z ojców tego sukcesu za co wielkie dzięki. P.S. My też kochamy futbol
ale co dokładnie jest tym sukcesem, poza szumem na tt?

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 11.02.2020, 15:26

Bugi2017 pisze:
11.02.2020, 12:20
mancunia pisze:
11.02.2020, 10:03
Bonjour Gregoire! Legia naprawdę wie, jak robi się marketing na szeroką skalę. Bez wątpienia, jeżeli wszystko się uda, będziecie jednym z ojców tego sukcesu za co wielkie dzięki. P.S. My też kochamy futbol
ale co dokładnie jest tym sukcesem, poza szumem na tt?
Nie wiem, który klub reprezentujesz, ale jeżeli jest o nim tyle szumu co o Polonii teraz, to rozumiem zasadność pytania. Jeżeli nie - pytanie należałoby uznać za retoryczne. Polonię dopadł postępujący marazm, a dzięki tej akcji (bo bez niej) myślę, że przeszłoby to bez echa - znów o Polonii mówi się dużo (i mówi się dobrze - o co w ostanim czasie było trudno).
A wewnętrznie - wiele starych poczciwych mordek znów poczuło trochę wiatru w żaglach (to jest bezcenne).

Bugi2017
Posty: 150
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Bugi2017 » 11.02.2020, 15:52

Przejście bez echa to jedno, ale czy nie byliśmy właśnie teraz przez wznowieniem ligi na krawędzi bankructwa?
1. Po wstrzymaniu budowy stadiony, braku chęci płacenia przez akcjonariuszy za rosnące długi czy dalszego inwestowania w klub, odejściach piłkarzy, trenera czy odwołanych sparingach (brak pełnego składu do gry) było sporo prawdopodobieństwo wycofania drużyny przed startem rundy z III ligi z uwagi na brak pieniędzy i startowania od B-klasy?

2. Wszystko miało/ma się jednak zmienić z momentem wejścia tego francuza do klub i zainwestowaniem sporej gotówki i uratowaniem przed bankructwem. Czytałem, że czeka jeszcze na jakieś ustępstwa stowarzyszeń, ale decyzję w sumie ma podjętą.

Dlatego druga strona robi wszystko aby jednak zmienił zdanie i nie odkupił tych akcji wobec czego spełni się wizja z pkt 1.

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Lari » 11.02.2020, 18:16

mancunia - jeszcze raz powtórzę pytanie, bo elegancko je pominąłeś:

A jest już jakaś drużyna z ekstraklasy na oku, żeby odkupić od niej licencję i wrócić do Ekstraklasy? Jak to macie w zwyczaju?
exitus acta probat.

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: whitey » 11.02.2020, 20:32

Lari pisze:
11.02.2020, 18:16
mancunia - jeszcze raz powtórzę pytanie, bo elegancko je pominąłeś:

A jest już jakaś drużyna z ekstraklasy na oku, żeby odkupić od niej licencję i wrócić do Ekstraklasy? Jak to macie w zwyczaju?
Tam szybciej Stano do chlewa się dorwie i przemaluje ławki na żółto a szpicle będą dziary na KTS farbować

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: dee facto » 12.02.2020, 17:20

Zamiast cisnąć polonistom (chociaż jest za co) to może legioniści pomyśleliby coś o kibicach AKS Zły jedyny taki klub w Polsce-mają swoje miejscówki Offside,Pogłos,skłot przychodnia.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 13.02.2020, 13:29

Lari pisze:
11.02.2020, 18:16
mancunia - jeszcze raz powtórzę pytanie, bo elegancko je pominąłeś:

A jest już jakaś drużyna z ekstraklasy na oku, żeby odkupić od niej licencję i wrócić do Ekstraklasy? Jak to macie w zwyczaju?
Podobno nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi, choć w tym przypadku musiałbym polemizować.
Myślę, że łatwiej będzie Ci zrozumieć pewne rzeczy, jeżeli porozmawiasz z kibicami zaprzyjaźnionej drużyny i zapytasz, jak to się odbyło w 2003 r. z Panem Ptakiem, bo wydaje się, że licencja to jednak nie do końca MKS. To było wielkie zło, które się wydarzyło, zwłaszcza, że w tamtej sytuacji awans powinien być formalnością - masa ludzi już wtedy powiedziała dość - a los zemścił się podówjnie - dziś podchodzę do tego, że karma, która wróciła, jest już za nami - patrzę w przyszłość i liczę na to, że historia się więcej nie powtórzy. Jeżeli coś będę słyszał o zakusach na Kotwicę - to dam Ci znać - ja będę przeciwny (jeżeli to Cię uspakaja).

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Lari » 14.02.2020, 16:47

mancunia pisze:
13.02.2020, 13:29
Lari pisze:
11.02.2020, 18:16
mancunia - jeszcze raz powtórzę pytanie, bo elegancko je pominąłeś:

A jest już jakaś drużyna z ekstraklasy na oku, żeby odkupić od niej licencję i wrócić do Ekstraklasy? Jak to macie w zwyczaju?
Podobno nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi, choć w tym przypadku musiałbym polemizować.
Myślę, że łatwiej będzie Ci zrozumieć pewne rzeczy, jeżeli porozmawiasz z kibicami zaprzyjaźnionej drużyny i zapytasz, jak to się odbyło w 2003 r. z Panem Ptakiem, bo wydaje się, że licencja to jednak nie do końca MKS. To było wielkie zło, które się wydarzyło, zwłaszcza, że w tamtej sytuacji awans powinien być formalnością - masa ludzi już wtedy powiedziała dość - a los zemścił się podówjnie - dziś podchodzę do tego, że karma, która wróciła, jest już za nami - patrzę w przyszłość i liczę na to, że historia się więcej nie powtórzy. Jeżeli coś będę słyszał o zakusach na Kotwicę - to dam Ci znać - ja będę przeciwny (jeżeli to Cię uspakaja).
To było pytanie retoryczne ;) Wiadomo jak jest, "ciało puszczone raz, puszcza się cały czas", także nie zdziwię się jakbym zaraz Was zobaczył w Ekstraklasie albo I lidze, pod szyldem jakiegoś bankruta ;)
exitus acta probat.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 16.02.2020, 07:19

szwadron97 pisze:
22.01.2020, 10:56
czapaBP pisze:
22.01.2020, 06:19
szwadron97 pisze:
22.01.2020, 03:20
Kiedy Legia z Zagłębiem wjadą komuś na komunię
A kiedy masz?
W grudniu po południu nie wiesz kiedy komunię są :-) ?
Mylisz majowe terminy I komunii św. u chrześcijan z datą twojej 'bar micwy', świeżo upieczony dwunastolatku z 'eŁKaeSu', więc idź do tematu łódzkiego i wróć tu ze szczegółami (od starszych "nygusów") dot. rozpadu waszej zgody z ksP.

cichociemny pisze:
14.02.2020, 18:46
Coś na zasadzie jak kupienie mistrza w 93 roku?
Tak, chodzi o transakcję dot. Romana Zuba, którą wykryła filopolonka, gabRYSIA ku7esza (ta co ze strachu przed "MON-em" ZSW odbyła w milicyjnej, bydgoskiej ... Polonii, a jakże) przed swoim występem na WZC pzpn-u z "Cała Polska widziała!", choć nie było transmisji z krakowskiego meczu na żadnym kanale TV.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bojowe papcie, dzekus, DZnr1, X i 186 gości