Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Seth Gecko » 18.11.2019, 00:36

Odkąd Arczi z Szajki zaczął współgrać z Bonusem RPK (szkoda typa, mam nadzieję że szybko wyskoczy) i Dixonem 37, to ich wpływy zaczęły też sięgać do Warszawy. Do tego Poznań (Nizioł)... Że już reszty miast przez szacunek do czytających nie wymienię. Co tu dużo pisać, wkrótce cała Polska będzie ich... Nie ograniczają się do NH, więc nie wiem czemu piszesz o nich w temacie krakowskim.

I uważaj bo samogwałt to grzech.

To forum wymiata.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...



DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 18.11.2019, 15:55

Arkan pisze:
17.11.2019, 01:46
kolego z Pogonii oczywiscie ze milicja i nie tylko bo prokuratura takze czyta fora.zostaly cytowane na sprawie za awanture,co glowa padla,na mowach koncowych .dlatego pisalem wczesniej tej kurwie ze stalowej woli zeby nie pisala ze kibice Motoru zamordowali ich kolege.niestety nie sluchala.
Jeśli już znamy przykłady zbierania przez organy ścigania dowodów w sieci itp. (vide wywiad poszKodowanego "młodego elanowca" ;), to dlaczego np. wiślacy nie "biorą na bagaż" m.in. na tym forum mICHALINY i nie opisują jej wyczynów nieobjętych w prowadzonych śledztwach art. 60 kk?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 21.11.2019, 10:36

Arkan pisze:
04.07.2019, 10:01
jest ciekawy opis konfliktu na lini Motor-Wisła,moze ktos z drugiej strony barykady opisal jak Wy to widzicie,zamiast dyskutowac z tym gownozjadem
Co do tej, już słynnej sytuacji z flagą z 91, to nikt z ekipy nie brał w tym udziału.
W 95r. nie jechaliśmy pociągiem, ale autami i autokarem lub busem (nie pamiętam dokładnie) wiec wydaje mi się, że ten "układ" przedmeczowy to raczej nie ten rok, choć nasza liczba się zgadza. Nie wykluczam natomiast, że ktoś z kimś poszedł się napić, choć z drugiej strony, przedmeczowe nastawienie Motorowców wobec nas było mocno wrogie, o czym akurat osobiście się przekonałem. Tym bardziej jest to mało prawdopodobne, bo już w 92 (?), stosunki w Lublinie były wrogie. Może chodzi o inny rok. Coś mi świta, że taka sytuacja miała miejsce w 90/91(?).
Co do samej awantury to też widzę to inaczej. Flagę raczej mieliśmy tylko jedną i wisiała cały czas, lub... po prostu zapamietałem tą jedną, ponieważ cały czas wisiała. W kulminacyjnym momencie stanęliśmy przy niej), ale te ok. 15-20 osób od was, które dobiegło bez jakiejkolwiek asysty milicji pod nasz sektor, cofnęło się z powrotem.

Osobiście chętnie poznałbym szczegóły tego wyjazdu na Cracovię...
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 21.11.2019, 14:59

Psiak była taka sytuacja w 95 że 10 młodych od nas (myślę że mało kto tam miał powyżej 18 lat) wybrało się pociągiem i spotkało Motor.
za kim jestes?

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 21.11.2019, 15:37

Ok nrth. Zwróć dodatkowo uwagę, że w opisie autora nie ma rozgraniczeń na środki transportu i skład grupy, stąd moje wątpliwości.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"


Maciejo_1906
Posty: 35
Rejestracja: 20.11.2017, 00:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Maciejo_1906 » 22.11.2019, 17:07

Dzidek to chyba nigdy nie wyjdzie z puchy, tyle zarzutow

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kartek » 22.11.2019, 18:13

Hahahahaha. Uwielbiam tvn. "Sama widziałam" hahahahahha. O ku***. Ciekawe czy kutasa w ryju też widziała czy nie?

StatystykKalkulator

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StatystykKalkulator » 23.11.2019, 12:12

Witam. Znaleziony w sieci opis Wiślaka. Czy po tylu latach ktoś z Lecha albo Cracovii mógłby opisać te sytuacje widziane ich okiem? Dziekuje

[link]

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 23.11.2019, 14:09

kartek pisze:
22.11.2019, 18:13
Hahahahaha. Uwielbiam tvn. "Sama widziałam" hahahahahha. O ku***. Ciekawe czy kutasa w ryju też widziała czy nie?
Czyje to słowa, skąd ten cytat?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 23.11.2019, 14:48

Ciekawe co miał na myśli Pasztelanski pisząc, że jego ulubieńcy z TB'95 podnoszą głowy.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 23.11.2019, 15:13

StatystykKalkulator pisze:
23.11.2019, 12:12
Witam. Znaleziony w sieci opis Wiślaka. Czy po tylu latach ktoś z Lecha albo Cracovii mógłby opisać te sytuacje widziane ich okiem? Dziekuje

[link]
W TMK była relacja Lecha z tego starcia.Mecz Wisla-Lech 2002, jak wygoglujesz to pewnie gdzieś znajdziesz.

StatystykKalkulator

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StatystykKalkulator » 23.11.2019, 15:25

Dzieki! Zrobiłem jak mowiles i znalazłem to przeklejam relacje Lecha tutaj:

O tym meczu powiedziano już wiele.Obie strony uważają się za zwycięzców tej potyczki. W to nie zamierzam ingerować, podam jedynie kilka faktów, które powinny nieobecnym tam dać, wzgląd na wszystko, co działo się w Krakowie. Fakt 1 : Wisła przed meczem zapowiadała, że po 23.11 nie będzie już hegemonii Lecha, bo zostańą razem z Cracovią obici, wpierw na dworcu, a potem na stadionie Cracovii, gdzie zapowiadano wjazd. Fakt 2 : 60-osobowa bojówka Lecha, unikając policji wyjechała nocnym pociągiem, przyjeżdżając do Krakowa już o 6.50 rano. Na miejscu zamiast Wisły, przybyła ponad 100-osobowa grupa chuliganów Cracovii doborowym składem. Fakt 3 : Przemarszcz całej ekipy z dworca na stadion Cracovii odbył się bez jakichkolwiek atrakcji. „Wyczajeni” przez policję zostaliśmy dopiero pod PTTK, gdzie jeden radiowóz jechał za nami. Fakt 4 : Pod stadionem hooligans spod znaku YF’98 dzwonią do Wisły z propozycją ustawki ich grupy z wiślakami, bez udziału BB i Cracovii oraz na gołe łapy. Odpowiedź : czekamy ze sprzętem na Was pod naszym stadionem przed meczem o 18. Fakt 5 : Przez cały czas trwania meczu Cracovia II – Wisła II w okolicach stadonu nikt się nie pojawił, choć Wisła zapowiadała pojawienie się łącznie z chuliganami Lechii i Śląska a także mimo, iż przed stadionem stał jeden radiowóz z dwoma (!) słownie szkiełami w środku. Fakt 6 : Po meczu wszyscy udali się w kierunku rynku głównego, gdzie większość się rozsiadła, także ultrasi Lecha w barwach, którzy w 50 osób przyjechali o 12.00, a
reszta udała się na osiedla do knajp i moteli. Nikt obecnych na rynku nie robił podjazdów, mimo że policja zwiększyła swoją obecność zaledwie do dwóch radiowozów. Fakt 7 : Pod stadionem Cracovii zbieramy sie o 17. Ruszamy w kierunku stadionu Wisły. Za nami idzie policja uzbrojona w shotguny. Nagła cała grupa odbija w park Jordana, a mundurowi nas puszczają samopas. Tam Cracovia dozbraja się w dechy z rozmontowanych ławek.
2002.11.23_Wisła_–_Lech_Poznań_22
Nikt z Poznania nie miał sprzętu, część Cracovii tak. Fakt 8 : Pod kasami Wisły czeka armatka wodna, full policji i hools Wisły za nimi, uzbrojonych w sprzęt rodem z średniowiecza, a nie XXI wieku. Po ataku grupy poznańsko-krakowskiej policja oddaje w naszym kierunku strzały. We wszystko wmieszała się Wisła, część Cracovii przechodzi policję, a część atakuje z prawej strony, są ranni po obu stronach, policja będąca w przewadze, rozgania całe towarzystwo.
Ps. Kto wygrał to starcie – i opis całej zadymy pozostaje poza sferą naszych zainteresowań i opisów. Dziwić mogą twierdzenia wiślaków, że z Cracovią się nie umawiają, bo mogą paść trupy, a czy tego wieczoru nie mogły? A przecież lechici oferowali walkę na „normalnym poziomie”. Co spowodowało odmowę (…)? Jedno jest pewne, gdyby nie wysiłki Lecha i Cracovii nic by się tego dnia nie wydarzyło”. Tyle kibic Lecha Dodać należy, że pod stadion Wisły – Lechici i Cracovia ruszyli w grupie 300-osobowej ( w tym 140 Lech, z czego 60 to bojówka). Starcie (wyjątkowo brutalne, z użyciem dużej ilości ostrego sprzętu) nie zostało rozstrzygnięte, choć Wiślacy w pewnym momencie pogonili rywali, ale niefortunnie w tym samym czasie na Pasy i Lecha zdecydowanie natarła policja. Wycofujący sie
hool’s Cracovii zdemolowali jeszcze pizzerię, w której siedzieli kibice Wisły. Na mecz nie zdecydowali się udać, obawiając się wyłapywania przez policję. Na sektorze zasiadło jedynie 23 poznaniaków. Natomiast hoolies Wisły i ziomali byli widoczni na trybunach w blsko 200-osobowej grupie. Na zakończenie twierdzenie jednego z chuliganów Lecha, który wyraził przekonanie, że jego ekipa nigdy więcej nie chciałaby uczestniczyć w tego typu awanturze ( z użyciem ciężkiego sprzętu). „

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kartek » 01.12.2019, 10:43

DoZo(L)e... pisze:
23.11.2019, 14:09
Czyje to słowa, skąd ten cytat?
Tej k**** z tvnu.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: PCHLG » 02.12.2019, 08:29

slowak pisze:
02.12.2019, 01:15
Element dzisiajszej oprawy "chaos" w wykonaniu Wisły...
No to w Toruniu chyba muszą być "dumni" z takich pozdrowień :D "Elana Spółka Akcyjna" xd
Rozumiem taki babol w projekcie vlepki którą robi jakiś 16 latek ale odjebać takie coś w oprawie przez grupe ultras z 15 letnią historią?

Obrazek

https://stadionowioprawcy.net/wp-conten ... 019-76.jpg

Swoją drogą dlaczego Lechia nie weszła na ten mecz mimo zakazu?
Zgody już nie ma, pojawiają się bluzgi ale bez przesady nie jest to kosa typu rywal derbowy aby sobie nie ogarnąć pomocy przy wejściu na zakazie.
Ale niektórym ekipom widać wygodnie wyłapać zakaz i już jest wytłumaczenie że nie jadą, co za idiotyzm nie mający nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem, powinno się to traktować jak zero wyjazdowe i kropka. Chyba tylko Legia i Lech jezdżą wszędzie czy to zakaz czy nie nawet jak mają być pod stadionem a reszta kalkulatory
Ty wiesz lepiej...

PS. Lechia nigdy z kosami sie nie ukladała i na zakazy nie jeździła.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 02.12.2019, 09:48

Faktycznie ktoś kto to wykonał ze wzoru nie zreflektował dopisku, ale herb oryginalny nie różni się niczym także gdzie widzisz w tym problem?
Na Wiśle latami funkcjonował herb spółki różniący się znacznie od oryginalnego i nie pamiętam zamieszań w tej kwestii.Oczywiście kibice używali oryginalnej tarczy, ale nikt z logiem spółki nie problemu.Nawet do dzisiaj sprzedają piłkarskie gadżety z tym herbem (dresy, bluzy treningowe) i nie ma problemu żeby w to wskoczyć.

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hahahaha » 02.12.2019, 20:17

Elana się dorobiła 60 to i na pozdrowienia na wiśle zasłużyli hehe

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 03.12.2019, 11:09

przeciez ten cały tyfus to zwykła spierdolina umysłowa, wielki kumacz który przelewa na k.net informacje które na krakowskich osiedlach nie stanowią żadnej tajemnicy. Zwykły małoletni c*** z trzecim lub czwartm kontem. j**** go. Ale żeby nie było za kolorowo, to dzisiejsza stalówka to rzeczywiście banda festów.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 03.12.2019, 11:32

Tytusromekiatomek pisze:
03.12.2019, 00:01
Widzisz „hehe” pocieszny śmieszku, wczesniej próbowałeś tu grac jakiegoś normalnego a jesteś po prostu zwykły klaun, coś tak jak te trzy pseudo gity co w Rzeszowie pozwoliły teraz krzysiowi m. aka głębokie gardło grypsować mimo jego wyczynów w Krakowie ale co ty możesz wiedziec „hehe”.
Tytusromekiatomek pisze:
03.12.2019, 00:48
(...)
Bez odbioru
Zanim znikniesz/zmienisz swój 'nick', mógłbyś jeszcze napisać, czy nie było podobnie ws. waszego (pominę inicjały ;) "Ch" i temacie jego przeprowadzki z Tarnowa do Kielc?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hahahaha » 03.12.2019, 12:15

To nie odosobniony przypadek. Znalazło by się jeszcze kilka osób podniesionych przez wislaków. Tylko co z tego, jak tam z wiatrem podążają.

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 03.12.2019, 19:00

Wiecie panowie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze a zarazem smutne? Że taki Tytus faktycznie myśli, że jest kimś ważnym, a w gruncie rzeczy jest to zakompleksiony szukający poklasku i atencji na forum mentalny chłopczyk. Uwierzcie, że jeśli ktoś faktycznie ma pozycję w realnym życiu to nie będzie na forum internetowym strugał nie wiadomo kogo i pogardliwie odnosił się do innych.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 08:15

Raiden pisze:
03.12.2019, 19:00
Wiecie panowie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze a zarazem smutne? Że taki Tytus faktycznie myśli, że jest kimś ważnym, a w gruncie rzeczy jest to zakompleksiony szukający poklasku i atencji na forum mentalny chłopczyk. Uwierzcie, że jeśli ktoś faktycznie ma pozycję w realnym życiu to nie będzie na forum internetowym strugał nie wiadomo kogo i pogardliwie odnosił się do innych.
I kto to pisze (nie, żebym bronił TYfUSa) ...
Typowa, widzewska, psychologiczna projekcja.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Wielki Widzew
Posty: 52
Rejestracja: 29.03.2016, 10:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wielki Widzew » 04.12.2019, 08:48

Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
j**** 60tki

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 09:47

Wielki Widzew pisze:
04.12.2019, 08:48
Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
Ja kojarzę, że "oży(wi)ł" (się) tu w momencie pojawienia się 'fake-news'a' o upapraniu kałem ścian w toaletach stadionu przy al. armii czerwonej, więc nie broń (ex-)widzewiaka, który przestał przyznawać się do 'eRTeeSu' po kradzieży mu na urlopie smyczki przez jakichś małolatów, czyli pewnie przed waszym pozdrawianiem krakowskiej mICHA7INY, "kasztanie" (określenie od koloru waszych bordowych bluz).
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 04.12.2019, 10:19

DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 09:47
Wielki Widzew pisze:
04.12.2019, 08:48
Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
Ja kojarzę, że "oży(wi)ł" (się) tu w momencie pojawienia się 'fake-news'a' o upapraniu kałem ścian w toaletach stadionu przy al. armii czerwonej, więc nie broń (ex-)widzewiaka, który przestał przyznawać się do 'eRTeeSu' po kradzieży mu na urlopie smyczki przez jakichś małolatów, czyli pewnie przed waszym pozdrawianiem krakowskiej mICHA7INY, "kasztanie" (określenie od koloru waszych bordowych bluz).
W temacie łódzkim kolega Cie ładnie podsumował oraz zadał pare pytań w twoja stronę (Bodajze przedostatni post na dzień dzisiejszy), na które społeczniaku nie odpowiedziales, niewygodne pytania.. co nie Adi ty społeczniaku stary z długimi siwymi włosami? ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 11:10

Odbanowany pisze:
04.12.2019, 10:19
DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 09:47
Wielki Widzew pisze:
04.12.2019, 08:48
Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
Ja kojarzę, że "oży(wi)ł" (się) tu w momencie pojawienia się 'fake-news'a' o upapraniu kałem ścian w toaletach stadionu przy al. armii czerwonej, więc nie broń (ex-)widzewiaka, który przestał przyznawać się do 'eRTeeSu' po kradzieży mu na urlopie smyczki przez jakichś małolatów, czyli pewnie przed waszym pozdrawianiem krakowskiej mICHA7INY, "kasztanie" (określenie od koloru waszych bordowych bluz).
W temacie łódzkim kolega Cie ładnie podsumował oraz zadał pare pytań w twoja stronę (Bodajze przedostatni post na dzień dzisiejszy), na które społeczniaku nie odpowiedziales, niewygodne pytania.. co nie Adi ty społeczniaku stary z długimi siwymi włosami? ;)
[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 04.12.2019, 12:31

Tytusromekiatomek pisze:
04.12.2019, 11:25
DoZo(L)e... pisze:
03.12.2019, 11:32
Zanim znikniesz/zmienisz swój 'nick', mógłbyś jeszcze napisać, czy nie było podobnie ws. waszego (pominę inicjały ;) "Ch" i temacie jego przeprowadzki z Tarnowa do Kielc?
Nie mam powodu niczego zmieniać a jak na chwile znikne to bynajmniej nie z powodu kibice.net. Co do pytania to oczywiście, że nie było podobnie. Kontynuujcie dyskusje bo jest przednia.

To może napisz szybko, czym się różnią te dwie sytuację, bo pomimo wszystko życzę ci szczęścia w prowadzonej przez milicję przeciw kibicom obłaWie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 04.12.2019, 23:36

DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 09:47
Wielki Widzew pisze:
04.12.2019, 08:48
Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
Ja kojarzę, że "oży(wi)ł" (się) tu w momencie pojawienia się 'fake-news'a' o upapraniu kałem ścian w toaletach stadionu przy al. armii czerwonej, więc nie broń (ex-)widzewiaka, który przestał przyznawać się do 'eRTeeSu' po kradzieży mu na urlopie smyczki przez jakichś małolatów, czyli pewnie przed waszym pozdrawianiem krakowskiej mICHA7INY, "kasztanie" (określenie od koloru waszych bordowych bluz).
Muszę Cię wyprowadzić z błędu, to nie była smyczka Widzewa, to nawet nie była smyczka kibicowska o czym wspominałem tylko zwykła z nazwą i herbem klubu. Niestety tym naćpanym i pijanym łebkom wcale to nie robiło różnicy, że jestem po prostu sympatykiem piłkarskim i wywalone mam na animozje między kibicami i zawsze będę potępiał burdy na stadionach nie ważne czy Śląsk, Widzew, Legia czy Lech.
Zwiedziłem w swoim życiu sporo stadionów czy to w Polsce czy za granicą mógłbym tu nie jednego zagiąć ilością biletów. Parę miesięcy temu byłem np. na meczu Juve-Milan.

Będę kiedyś w Warszawie to zawsze możemy skoczyć na browar i pogadać o piłce zamiast tu się przekrzykiwać na forum.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 05.12.2019, 00:29

Gdyby interesowała mnie piłka to bym został piłkarzem :)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 05.12.2019, 07:11

Raiden pisze:
04.12.2019, 23:36
DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 09:47
Wielki Widzew pisze:
04.12.2019, 08:48
Z tego co kojarzę to pisał, że chodził na mecze Legii i Polonii. Nie żebym bronił tego społeczniaka, ale kto tu ma oprócz niego psychologiczne projekcje węsząc wszędzie Widzewiaków?
Ja kojarzę, że "oży(wi)ł" (się) tu w momencie pojawienia się 'fake-news'a' o upapraniu kałem ścian w toaletach stadionu przy al. armii czerwonej, więc nie broń (ex-)widzewiaka, który przestał przyznawać się do 'eRTeeSu' po kradzieży mu na urlopie smyczki przez jakichś małolatów, czyli pewnie przed waszym pozdrawianiem krakowskiej mICHA7INY, "kasztanie" (określenie od koloru waszych bordowych bluz).
Zwiedziłem w swoim życiu sporo stadionów czy to w Polsce czy za granicą mógłbym tu nie jednego zagiąć ilością biletów. Parę miesięcy temu byłem np. na meczu Juve-Milan
Jak było? Opowiadaj!
za kim jestes?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 05.12.2019, 08:10

Toż to burek/hmiel/don alfonso/prawilnyyy!
Tak nieśmiało, pomalutku, pocichutku się odzywał. Chyba w końcu mu dobrali dobre leki. Rispolept? Olanzepina?
Są postępy i to zdecydowane.

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kartek » 05.12.2019, 10:52

jestesmywaszastolica pisze:
05.12.2019, 00:29
Gdyby interesowała mnie piłka to bym został piłkarzem :)
Jego (raidena) interesuje bycie kurwą, dlatego został psem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 05.12.2019, 11:39

halodrol pisze:
05.12.2019, 08:10
Toż to burek/hmiel/don alfonso/prawilnyyy!
Tak nieśmiało, pomalutku, pocichutku się odzywał. Chyba w końcu mu dobrali dobre leki. Rispolept? Olanzepina?
Są postępy i to zdecydowane.
Daj(cię) mu przynajmniej opisać, czy po alprazolamie był w Turynie jeszcze w tamtej smyczce oraz jakiego klubu były na niej nazwa i herb (narranganset?), bo mnie nadal będzie męczył o wspólny "browar" i pogaduchy o piłce, OK?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 05.12.2019, 13:04

DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 12:31
Tytusromekiatomek pisze:
04.12.2019, 11:25
DoZo(L)e... pisze:
03.12.2019, 11:32
Zanim znikniesz/zmienisz swój 'nick', mógłbyś jeszcze napisać, czy nie było podobnie ws. waszego (pominę inicjały ;) "Ch" i temacie jego przeprowadzki z Tarnowa do Kielc?
Nie mam powodu niczego zmieniać a jak na chwile znikne to bynajmniej nie z powodu kibice.net. Co do pytania to oczywiście, że nie było podobnie. Kontynuujcie dyskusje bo jest przednia.

To może napisz szybko, czym się różnią te dwie sytuację, bo pomimo wszystko życzę ci szczęścia w prowadzonej przez milicję przeciw kibicom obłaWie.
no i naobiłeś DoZo(L)e, przez Twojego posta, dzisiaj o godzinie 6 rano załomotali do drzwi tyfusa i już go na knesecie nie uświadczymy. A taki był dobry i sztywny chłopak.

tyfus jak ktoś do ciebie przyjdzie na widzenie to niech ci przewinie od nas wszystkich

Trzymaj się Bracie, zza twardych krat,
Nikt Cię nie złamie, nie jesteś sam,
Wolność jest w Tobie, nie zdeptał jej los,
Bo jak powietrzem oddychasz nią wciąż!

Nikt nie jest w stanie odebrać Ci praw,
Do bycia wolnym, w marzeniach i snach,
Czas nie przekreślił nadziei byś mógł,
Wyśnioną wolność znów dotknąć i czuć!

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 05.12.2019, 13:09

c*** ci w d***, za takie posty to oprócz bana na tym śmiesznym forum to twoi koledzy z trybun powinni ci zafundować przekopkę.
ale wróć, jacy koledzy i jakich trybun jebana społeczniacka ruro

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 05.12.2019, 14:00

o chuju złoty, stołeczny temat prima sort musi być!

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 06.12.2019, 15:26

Widzę, że jesteście dobrze poinformowani w temacie leków psychotropowych, bo te wymienione to psychotropowe prawda? Jak mniemam w Krakowie chyba sporo ludzi ma z nimi styczność, no ale jak miałbym raz czy drugi maczetę przystawioną do głowy to też by mi chyba psychika siadła.
DoZo, a Ty z jakiego powodu używasz jeżeli to nie tajemnica?

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kartek » 06.12.2019, 20:10

Raiden, Dolniety_Pierre i latajacy_holender to ten sam psiarski c***. Ignorujcie gnide.

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 06.12.2019, 22:00

Posłuchaj mnie teraz uważnie chłopcze, bo nie będę powtarzał. Po pierwsze nie pracuję w policji, tylko w zagranicznej korporacji, jak chcecie możecie mnie nazwać japiszonem(sam tak czasami siebie żartobliwie określam) no i nie jestem żadnym c*****. Nie wiem czy w szkole gdzieś to słowo usłyszałeś i powtarzasz nie wiedząc co ono znaczy, czy może w domu je codziennie słyszysz, nie interesuje mnie to, ale następnym razem nie używaj w stosunku do mnie słów, których nie rozumiesz.
Po drugie piszę tu za siebie i przedstawiłem się kim jestem(sympatykiem piłkarskim, któremu nie podobają się burdy na stadionach, przecież te sprawy można załatwiać poza stadionami oczywiście w gronie osób nieprzypadkowych). Nie robię tu z siebie groźnego chuligana jak większość w celu dowartościowania się. Po trzecie jak nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz już w moim kierunku, bo po prostu ci nie odpiszę.

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wnuk Edwarda » 06.12.2019, 22:07

Raiden pisze:
06.12.2019, 22:00
Posłuchaj mnie teraz uważnie chłopcze, bo nie będę powtarzał. Po pierwsze nie pracuję w policji, tylko w zagranicznej korporacji, jak chcecie możecie mnie nazwać japiszonem(sam tak czasami siebie żartobliwie określam) no i nie jestem żadnym c*****. Nie wiem czy w szkole gdzieś to słowo usłyszałeś i powtarzasz nie wiedząc co ono znaczy, czy może w domu je codziennie słyszysz, nie interesuje mnie to, ale następnym razem nie używaj w stosunku do mnie słów, których nie rozumiesz.
Po drugie piszę tu za siebie i przedstawiłem się kim jestem(sympatykiem piłkarskim, któremu nie podobają się burdy na stadionach, przecież te sprawy można załatwiać poza stadionami oczywiście w gronie osób nieprzypadkowych). Nie robię tu z siebie groźnego chuligana jak większość w celu dowartościowania się. Po trzecie jak nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz już w moim kierunku, bo po prostu ci nie odpiszę.
To zastosuj się do własnej prośby zawartej w ostatnim zdaniu i nie pisz już tu więcej
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fat, Jabollo, Matteunhos, Mouz, pepsicola i 217 gości