TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: matador88 » 18.11.2019, 22:50

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Dlatego, że jego pierdolenie jest zaprzeczeniem wszystkiego co kojarzy się z kibicowaniem. Dwa, robi aferę na podstawie sensacyjnego materiału stacji słynącej z manipulacji, której stosunek do kibiców jest skrajnie wrogi. Nie wspominając o mieszaniu w to polityki. Korzenie wielu polskich ekip z trybuna są prawe, taki mamy klimat. Jeśli komuś się to nie podoba, granice są otwarte, emigracja i lewackich składów odnajdzie dla siebie mnóstwo.



Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Raiden » 18.11.2019, 22:59

kropek odstaw dopalacze bo widzę, że masz początki manii prześladowczej.

hahahhaha, z tego co mi wiadomo to ludzi znani w realnym świecie nie wypowiadają się na tym forum, więc trochę sobie zaprzeczasz.

matador88 myślę, że po prostu można kulturalnie wymienić poglądy. Obrażaniem rozmówcy niczego się nie wskóra. Ja od zawsze byłem tego uczony i nigdy nikogo nie obrażałem nawet jeśli pogląd na dany temat biegunowo się różnił.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.11.2019, 06:56

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta k****. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Popisz(cie) sobie z "pD" 'PriWy', może on też przestał się przyznawać do swojego klubu po tym, jak małolaty na wakacjach "skroiły" go z smyczki, ożenił się z siostrą milicjanta i jego "najlepszy kumpel od dzieciństwa, który był na dobre i na złe, (...) postanowił iść do policji".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 19.11.2019, 07:44

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:59
kropek odstaw dopalacze bo widzę, że masz początki manii prześladowczej.

hahahhaha, z tego co mi wiadomo to ludzi znani w realnym świecie nie wypowiadają się na tym forum, więc trochę sobie zaprzeczasz.

matador88 myślę, że po prostu można kulturalnie wymienić poglądy. Obrażaniem rozmówcy niczego się nie wskóra. Ja od zawsze byłem tego uczony i nigdy nikogo nie obrażałem nawet jeśli pogląd na dany temat biegunowo się różnił.
Czyli c**** ci wiadomo. Ja kojarzę stąd kilkanaście osób.
Kultura wymaga się przedstawić i od tego zacznij z kolegą jeśli chcecie zabłysnąć. Jeśli to dla was przeszkoda nie do przeskoczenia, zwyczajnie morda w kubeł i nie dziw się że jesteś tak traktowany.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 08:14

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Nie mogą bo dziewczyny nie mają żadnych argumentów. Jak nie mogą wyprzec kogoś przez pier... wpojonych im przez kolegów sloganow to próbują w panice obrażać, wyzywać i wypytywac o pochodzenie, to taka reakcja na brak faktów do poparcia własnych Tez. Standardowo. Zero myślenia, klapki na oczy i ciśniecie stereotypu groźnego kibola. Merytorycznie dno i metr mulu. Dlatego kończę próbę konwersacji. Z nie którymi nie warto czasu marnować.
Pozdrowienia dla myslacych
Fortis fortuna adviuat

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.11.2019, 08:20

Hahahaha pisze:
19.11.2019, 07:44
Raiden pisze:
18.11.2019, 22:59
kropek odstaw dopalacze bo widzę, że masz początki manii prześladowczej.

hahahhaha, z tego co mi wiadomo to ludzi znani w realnym świecie nie wypowiadają się na tym forum, więc trochę sobie zaprzeczasz.

matador88 myślę, że po prostu można kulturalnie wymienić poglądy. Obrażaniem rozmówcy niczego się nie wskóra. Ja od zawsze byłem tego uczony i nigwdy nikogo nie obrażałem nawet jeśli pogląd na dany temat biegunowo się różnił.
Czyli c**** ci wiadomo. Ja kojarzę stąd kilkanaście osób.
Kultura wymaga się przedstawić i od tego zacznij z kolegą jeśli chcecie zabłysnąć. Jeśli to dla was przeszkoda nie do przeskoczenia, zwyczajnie morda w kubeł i nie dziw się że jesteś tak traktowany.
Wystarczy, że w 'fest(! :) gym' go wszyscy znają, a on wie sporo o tym ośrodku. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 19.11.2019, 08:34

W programie "Superwizjer" na antenie TVN pojawiła się postać dyrektora gdańskiego Muzeum II Wojny Światowej dr Karola Nawrockiego. Jak sam zaznacza, jego wizerunek został wielokrotnie nadużyty w materiale „Naziol, kibol, bandyta”. Dyrektor muzeum wydał w tej sprawie oświadczenie, które przesłano do redakcji Niezalezna.pl.
Poniżej treść oświadczenia dr Karola Nawrockiego:

W związku z kilkukrotnym nadużyciem mojego wizerunku w materiale „Naziol, kibol, bandyta” wyemitowanym w stacji TVN, w programie „Superwizjer” oświadczam:

Niemal całe swoje zawodowe życie poświęciłem odkrywaniu tragicznej prawdy oraz budowaniu publicznej świadomości o mechanizmach działania, ofiarach, a także zagrożeniach płynących z dwóch systemów totalitarnych – niemieckiego nazizmu i sowieckiego komunizmu. Realizując swoją misję zapisałem i wypowiedziałem publicznie miliony słów potępiających niemiecki nazizm, oddających cześć i honor ofiarom nazizmu czy wyrażających moje pełne przekonanie, że tylko niepodległa, suwerenna i demokratyczna Polska – wolna od wszelkich form totalitaryzmu – jest krajem, na który czekały pokolenia Polaków. Wyłącznie w tym duchu, społecznie oraz zawodowo wypowiadałem się w setkach miejsc w Polsce i na świecie, odwiedzając nie tylko sale konferencyjne, uczelnie, szkoły, muzea, miejsca pamięci i inne miejsca publiczne, ale przemawiając także w kościołach, aresztach, szpitalach i na stadionach sportowych. W spotkaniach tych – na przestrzeni ponad 10 lat – udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy osób. Biorąc powyższe pod uwagę uznaję, że łączenie mnie z jakimikolwiek hasłami czy ideami neonazistowskimi, które publicznie od lat potępiam oraz grupami przestępczymi jest nie tylko kłamstwem, ale także wielką niegodziwością.
Nie zamierzam brać odpowiedzialności za indywidualne historie osób, które jako osoba publiczna spotykam w różnych miejscach, w tym również na wydarzeniach otwartych dla szerokiego grona odbiorców, które organizuję jako dyrektor państwowej instytucji kultury i na które w większości można przybyć bez imiennego zaproszenia.
Mój wizerunek z niezrozumiałych względów (poza intencjonalnie złą wolą autorów) został w „Superwizjerze” przedstawiony na tle zamazanych twarzy innych osób, których program nie dotyczył. Są to m.in. osoby, z którymi w latach 2008-2016 łączyły mnie działania organizacyjne na rzecz przywracania pamięci o powojennym podziemiu niepodległościowym.
Na koniec pragnę podkreślić, że byłem, jestem i pozostanę kibicem gdańskiej „Lechii”, mając świadomość, że każdy stadion jest miejscem uczęszczanym przez ludzi z różnych grup społecznych.

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: małolat » 19.11.2019, 09:13

po c*** wdajecie się w rozmowę z debilami ktorzy szukają informacji na tematy kibicowskie w necie.. Jede debil najebał 60 postów w miesiąć nie pisząc przy tym nic konstruktywnego a drugi go goni bo ma już 40.. Do wyjebania polowa postów (włącznie z moim) z tego tematu bo nie wnoszą nic do dyskusji.. To forum już dawno padło a jak ktoś ma znajomych ze środowiska to wie wszystko co się dzieje i nie szuka odpowiedzi tutaj pośród setek debili i psów
Wisła 5

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.11.2019, 10:59

Już nawet sam kittel "dostał sraczki" i wycofuje się ze swoich insynuacji po tym, jak była premier postarszyła go zastosowaniem kroków prawnych za obrzydliwe kłamstwa/pomówienia rozpowszechniane przez/w tvn.

Zobaczymy, czy znowu żydówka z ambasady USA wybroni tę skompromitowaną telewizję.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Raiden » 19.11.2019, 13:23

DoZo(L)e... pisze:
19.11.2019, 06:56
Popisz(cie) sobie z "pD" 'PriWy', może on też przestał się przyznawać do swojego klubu po tym, jak małolaty na wakacjach "skroiły" go z smyczki, ożenił się z siostrą milicjanta i jego "najlepszy kumpel od dzieciństwa, który był na dobre i na złe, (...) postanowił iść do policji".
A może po prostu przestań insynuować, co? Piszesz, że jakiś Kittel kłamie/pomawia a sam piszesz na mój temat jakieś bzdury, że moją żoną jest siostra milicjanta i mój najlepszy kumpel poszedl do policji. Hipokryzja? Nie no, skądże.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 19.11.2019, 13:52

Raiden pisze:
19.11.2019, 13:23
DoZo(L)e... pisze:
19.11.2019, 06:56
Popisz(cie) sobie z "pD" 'PriWy', może on też przestał się przyznawać do swojego klubu po tym, jak małolaty na wakacjach "skroiły" go z smyczki, ożenił się z siostrą milicjanta i jego "najlepszy kumpel od dzieciństwa, który był na dobre i na złe, (...) postanowił iść do policji".
A może po prostu przestań insynuować, co? Piszesz, że jakiś Kittel kłamie/pomawia a sam piszesz na mój temat jakieś bzdury, że moją żoną jest siostra milicjanta i mój najlepszy kumpel poszedl do policji. Hipokryzja? Nie no, skądże.
Przypomnij/sprawdź sobie, co wcześniej (na)pisałeś na tym forum i mnie tu więcej nie podrywaj, bo ja na pewno nie przyjdę na znaną ci, treningową salę.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ziomek
Posty: 326
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ziomek » 19.11.2019, 15:05

Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 20:24
Pchlg
A co za różnica ktorego hitlerowca wyslawiacie? Trzeba być mocno nie douczonym aby takie szopki odstawić.
Na szczęście ja szkoły pokonczylem i wiem kto był kto.
(...)
Chyba nie wiesz skoro wjebane masz w różnicę pomiędzy komendantem KL Auschwitz, a kumplem Hitlera z pierdla, którego jeszcze zdradził w końcu jak Szkopy zaczęły zbierać w******* na wojnie...
[link]

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 16:09

Roznica jest oczywiście. Jednak skurwiel ten czy inny zawsze będzie skurwielem. Przyczepić się o literówkę potrafił, o meritum dyskusji ani słowa nie wspomniał. Ot wybiorczosc.
Fortis fortuna adviuat

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 19.11.2019, 17:15

Miałaś już nie marnować czasu, a dalej psioczysz. Mózg ci psuje ten tvn. Bądź twarda, jak coś piszesz to tak rób, bo później wezmą cię za niestabilną emocjonalnie.

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 19.11.2019, 17:31

To co kibice Lechii robią to ich prywatna sprawa i dotyczy ich mnie nic do tego, ale nie wybielajcie Hessa, swego czasu pierwszego po Hitleru, osoby która wróciła do pierdla, bo Adolf nie miał nikogo kto by dobrze wykonywał swoją prace sekretarza. Jego wylot do Anglii też wygląda podejrzanie, sa teorii, że to Adolf sam go skierował chcąc zawrzeć osobny pakt zakończenia wojny z Imperium Brytyjskim.
To, że w czasie popełninania największych zbrodni w angielksim pierdlu, nie znaczy, że nie jest odpowiedzialny czy też nie miał świdomości o takich akcjach jak inetlienzion aktion, AB, zachowaniu wojski hitlerowskich na ziemiach polskich.

Mój dziadek podobnie jak pewnie większości z was walczył w kampanii wrześniowej, nie żyje już ale jak ja mógłbym mu w oczy spojrzeć jakby takie głupoty o Hesie gadał.

Pomija już cała tą paplaninę, ale co jest fajnego w państwach totalitarnych(komunizm, nazizm, nowy faszyzmy w wydaniu lewaków i antifi) które próbuje infiltrować i kontrolować kady aspekt waszego życia.

Czy nie z teo powodu wszyscy nazywamy obecne państwo polcyjnym, a wam się marzy wiecej?

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Lari » 19.11.2019, 17:41

benyRBHOpoczno pisze:
19.11.2019, 17:31

Pomija już cała tą paplaninę, ale co jest fajnego w państwach totalitarnych(komunizm, nazizm, nowy faszyzmy w wydaniu lewaków i antifi) które próbuje infiltrować i kontrolować kady aspekt waszego życia.

Czy nie z teo powodu wszyscy nazywamy obecne państwo polcyjnym, a wam się marzy wiecej?
Ktoś na tym forum pięknie opisał pewne zależności między działaniami środowiska kibiców a ideologiami. Nam jest najbliżej do anarchizmu, a nie żadnych faszyzmów itd.
exitus acta probat.

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 19.11.2019, 19:36

Dolniety_Pierre pisze:
19.11.2019, 08:14
Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Nie mogą bo dziewczyny nie mają żadnych argumentów. Jak nie mogą wyprzec kogoś przez pier... wpojonych im przez kolegów sloganow to próbują w panice obrażać, wyzywać i wypytywac o pochodzenie, to taka reakcja na brak faktów do poparcia własnych Tez. Standardowo. Zero myślenia, klapki na oczy i ciśniecie stereotypu groźnego kibola. Merytorycznie dno i metr mulu. Dlatego kończę próbę konwersacji. Z nie którymi nie warto czasu marnować.
Pozdrowienia dla myslacych
Szkoda, (a w twoim przypadku na szczęście) że to tylko internet :) Śmiało, pochwal się gdzie można cie spotkać, komu kibicujesz, szybko zweryfikujemy co i jak. Aaaa sorry, zapomniałem. Jesteś zwykłą internetową gnidą. 60 postów, zero konkretów, tylko jakieś pierdolenie o niczym byle tylko wzbudzić zainteresowanie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 19:53

Nie wiesz ze ciekawość to pierwszy stopień do piekła?
Lepiej zweryfikuj czy ci się orzeszki do dziupli z tego podniecenia nie schowaly gamoniu, co najlepsze, z 40 postami. Typowy kibol hipokryta.
Fortis fortuna adviuat

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 19.11.2019, 20:07

Dolniety_Pierre pisze:
19.11.2019, 19:53
Nie wiesz ze ciekawość to pierwszy stopień do piekła?
Lepiej zweryfikuj czy ci się orzeszki do dziupli z tego podniecenia nie schowaly gamoniu, co najlepsze, z 40 postami. Typowy kibol hipokryta.
Dziękuje, dobranoc...

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 20:16

Dobranoc
Fortis fortuna adviuat

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 19.11.2019, 20:16

kartek pisze:
19.11.2019, 19:36
Dolniety_Pierre pisze:
19.11.2019, 08:14
Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12


Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Nie mogą bo dziewczyny nie mają żadnych argumentów. Jak nie mogą wyprzec kogoś przez pier... wpojonych im przez kolegów sloganow to próbują w panice obrażać, wyzywać i wypytywac o pochodzenie, to taka reakcja na brak faktów do poparcia własnych Tez. Standardowo. Zero myślenia, klapki na oczy i ciśniecie stereotypu groźnego kibola. Merytorycznie dno i metr mulu. Dlatego kończę próbę konwersacji. Z nie którymi nie warto czasu marnować.
Pozdrowienia dla myslacych
Szkoda, (a w twoim przypadku na szczęście) że to tylko internet :) Śmiało, pochwal się gdzie można cie spotkać, komu kibicujesz, szybko zweryfikujemy co i jak. Aaaa sorry, zapomniałem. Jesteś zwykłą internetową gnidą. 60 postów, zero konkretów, tylko jakieś pierdolenie o niczym byle tylko wzbudzić zainteresowanie.
Przyganiał kocioł garnkowi!
Sprawdzam. Za kim jesteś?

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Leon_88_OR » 19.11.2019, 21:52

[link]
Imprezka Bad Company, rzekomo jej szefem jest Olgierd.
Czyżby to jeden z przodownikow ruchu skinheads w Sopocie i Gdańsku, ten w środeczku? Czy to tak cień pada czy kolega po jego lewicy ma "południowa urodę"?
Co ma wisieć nie utonie...

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 22:16

No w sumie to nic gdyby nie fakt, że zdeklarowany rasista nie uznaje koloru skóry, nie zależnie czy to Turek, syryjczyk czy Polak kurdyjskiego pochodzenia. Wkoncu White power Panowie, czyż nie?
Fortis fortuna adviuat

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 19.11.2019, 22:48

A teraz P*********** łbie odpisz sobie z konta leon88. Od Ś. trzy chuje w bok internetowy pajacu.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 19.11.2019, 23:02

Pajenk

Jednak zostanę i poczytam jak się motacie. Zabawne to nawet.

Jaskoleczka wróciła. Ty tak z zamiłowania ciągle o tych chujach? Mnie w swoje homo gierki nie mieszaj. Ś? Że niby tak po kumatemu piszesz. Widzę że śledziu to jakieś twoje guru. Wiec może powiesz mi jak to było z twoim bozyszczem w czasie wakacji dobrowskich. Bo tak, niby gipsowal^^ czyli, że miał walczyć z systemem co nie? To jakim cudem w ramach wniosków nagrodowych przepusteczki na mecze wykorzystywał? To jak to jest u was z tymi sztywnym zasadami? Jako skin Raz z murzynem na fotce się nie liczy? Jako git raz dogadać się z naczelnikiem się nie liczy?
Fortis fortuna adviuat

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 20.11.2019, 00:36

Możecie zacząć ignorować tą kurwe? Ewentualnie na czarną listę i po kłopocie. Niech sobie szczeka tu do woli, co Was to obchodzi? Ludzie znają prawdę, a projdupy będą ujadać... Takie ich życie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 20.11.2019, 07:36

Ktoś tu się zbulwersowal. Uważaj bo Ci coś pęknie. Prawda jest taka że srodowisko jest zakłamane. Większość c**** wie i wierzy jak barany w to co im podadzą "decyzyjne" i jeszcze się tym szczyci. Ci którzy na tym zarabiają i dryguja cieszą się że mają takich wiernych wyznawców.Później wychodzą kwiatki typu Wisła...
A teraz znikam. Poszczekajcie sobie na mnie. Widać że prawda co nie których zabolało i nie chcą jej przyjąć z godnością...
Pozdrawiam myślących samodzielnie.
Fortis fortuna adviuat

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 20.11.2019, 08:33

A ty sobie śmieciu dalej szczekaj w necie, to jedyne co możesz. W realu o czym dobrze wiesz za takie prucie się byś miał poskakane po głowie.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 20.11.2019, 08:37

Hahahaha pisze:
20.11.2019, 00:36
Możecie zacząć ignorować tą kurwe? Ewentualnie na czarną listę i po kłopocie. Niech sobie szczeka tu do woli, co Was to obchodzi? Ludzie znają prawdę, a projdupy będą ujadać... Takie ich życie.
Przyłączam się do apelu, żeby lekceważyć komentarze resortowych trolli.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 20.11.2019, 09:18

Obrazek
Obrazek

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 20.11.2019, 10:06

RaryTaS pisze:
20.11.2019, 08:33
A ty sobie śmieciu dalej szczekaj w necie, to jedyne co możesz. W realu o czym dobrze wiesz za takie prucie się byś miał poskakane po głowie.
Po pierwsze, Najpierw byś musiał dać radę smarku ^^ po drugie nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
Fortis fortuna adviuat

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 21.11.2019, 19:29

Coś a' propos chazarskiego kłamcy (wcześniej m.in. inicjatora i fundatora hitlerowskiego hepeningu w wodzisławskim lesie), który w swoich bezczelnych pytaniach zredagowanych w oficjalnym/na piśmie uży(wa)-ł małej litery w słowach "pan/pana/pański/pańska" itd., jak to robią starozakonni wobec gojów:
[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 21.11.2019, 20:59

Dolniety_Pierre pisze:
20.11.2019, 10:06
RaryTaS pisze:
20.11.2019, 08:33
A ty sobie śmieciu dalej szczekaj w necie, to jedyne co możesz. W realu o czym dobrze wiesz za takie prucie się byś miał poskakane po głowie.
Po pierwsze, Najpierw byś musiał dać radę smarku ^^ po drugie nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
Najpierw to byś kiepie musiał napisać komu kibicujesz i skąd jesteś. Coś skleiłeś cipsko jak wyszło, że twoje guru kittel to j***** kłamczuch.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 21.11.2019, 22:54

Ponad dobę zajęło ci wymyślenie odpowiedzi. Jednak wciąż nic mądrego.
Masz jakis psi rodowód że tak wypytujesz? Może adres i pesel jeszcze chcesz ciulu? Widzę, że strasznie Cie to męczy.
Żadne guru, komuniści są jeszcze gorsi niż pseudo naziści. Co nie zmienia faktu że jednymi i drugimi gardze. Wasz idol tez nie blysnal, choć mógł. Skoro jest takim twardy dlaczego teraz nie chciał obnosic się ze swoimi poglądami? Mądrzy jak w dużej grupie, gdzie nie ma tak wyraźnej odpowiedzialności indywidualnej. W stadzie baranów łatwiej beczec głośno?
Fortis fortuna adviuat

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 21.11.2019, 23:15

Jakbyś ty musiał odpowiedzialność ponieść za to co tu piszesz to byś ze strachu nawet nie pisnął pajacu. Anonimowo to można sobie poszczekać na tematy, o których się nie ma pojęcia. Bez odbioru.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 21.11.2019, 23:48

a może przypucujesz z jakiej komórki policji nadajesz? swoją drogą z jakich klubów mu nawrzucali to tylko swiadczy o tym gościu. resortowa dziwko won

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 21.11.2019, 23:53

Dalej tylko szczekacie głośno i niby groźnie, wyzwisk pełna paleta ale konkretów zero. Takie trochę zakłamane to wasze pitolenie. Widocznie boli was, że ktoś wam prawdę napisał a wam argumentów zabrakło to cisnąć próbujecie, wyzywać i pier... kocoboly aby tylko odwrócić uwagę od braku widzy elementarnej na poglądy które niby sobą reprezentujecie. Można się pośmiać jak się te wasze mega spięte pozbawione sensu komentarze czyta. Grozni chuligani... Przez ekran..
Fortis fortuna adviuat

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 22.11.2019, 06:46

[link]

Nasuwa się pytanie, czy po nieudanej prowokacji z zamowionymi przez tvn/wsi "urodzinami hitlera" etc. oraz kolejnymi, przegranymi wyborami totalnej opozycji, następny atak z inspiracji umoczonych (m.in. w aferę fozz) patronów kittel'a jest reakcją na niezadowolenie tel-avivu z rosnących notowań konfederacji i spowolnienie ws. u447.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nrth » 22.11.2019, 07:48

Dolniety_Pierre pisze:
21.11.2019, 23:53
Dalej tylko szczekacie głośno i niby groźnie, wyzwisk pełna paleta ale konkretów zero. Takie trochę zakłamane to wasze pitolenie. Widocznie boli was, że ktoś wam prawdę napisał a wam argumentów zabrakło to cisnąć próbujecie, wyzywać i pier... kocoboly aby tylko odwrócić uwagę od braku widzy elementarnej na poglądy które niby sobą reprezentujecie. Można się pośmiać jak się te wasze mega spięte pozbawione sensu komentarze czyta. Grozni chuligani... Przez ekran..
Ciężko zrozumieć że nikt nie będzie gadał z anonimem?
Dlaczego?
Dlatego że chcesz rozliczać innych a c**** wiadomo o Tobie, co sobą reprezentujesz, kim jesteś itd. Możesz być pedofilem, psem lub komunistą...c*** wie, dlaczego więc w ciemno ktoś ma się przed kimś takim rozliczać?
To jest takie podejście jak ateiści rozliczajacy katolików z ich poglądów.
Intuicja nakazuje zadać sobie pytanie, dlaczego wstydzisz się przyznać kim i skąd jesteś?
Odpowiedź na to pytanie będzie tez odpowiedzią dlaczego nikt tu się nie będzie wywnętrzał przed kimś takim.
za kim jestes?

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 22.11.2019, 08:09

Forum z definicji służy do wymiany poglądów i opinii, nie koniecznie do prezenia sie. Mam rozumieć, że wy tu się wszyscy znacie z imienia nazwiska i miejsca zamieszkania i tylko między takimi dyskusja może się toczyć? 95 procent osób tutaj jest anonimowych, no chyba że nagle okaże się iż tylko śmietanka z wszystkich ekip wypowiada się tutaj, jak niegdys na ukrytym forum pewnym.
Poza tym na co komu znać przynależność klubowom choćby skoro konwersacja dotyczyla stricte poglądow raczej politycznych kibiców?
Dobrze wiesz, że to co teraz robisz to zwykle odbijanie piłeczki i szukanie wymowek na brak argumentów i racji w danym sporze.
Fortis fortuna adviuat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Pankuronium82, BartekBP, Dooman, ELC, eNGie, Jabollo, KamykOKS, modest i 234 gości