TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 17.11.2019, 20:34

Jakie to smutne, że jedynym miejscem gdzie taki pier dolnięty może zaistnieć jest internet.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''



Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 17.11.2019, 20:37

No i następny, który potwierdza to co napisałem powyżej. Kolejny sztywniacha-paranoik co wszędzie widzi psy.

PS
skąd u Ciebie taki węch?
jesteś zoofilem?


Jaskoleczko to co ty i wy wszyscy tu robicie skoro takie gwiazdy swoich ekip w "realu" jesteście?
Fortis fortuna adviuat

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 17.11.2019, 20:44

Odpowiesz na pytanie?

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 17.11.2019, 20:52

Jakie znaczenie ma dla Ciebie komu kibicuje, bo o przynależności do jakiejkolwiek ekipy nawet nie ma mowy (za wyrażanie ich Stanowisk są tu odpowiedzialne osoby, nie mieszam się w ich kompetencje, mam swoje zdanie) skoro już sam zapedziles się w rejony kynologiczne ze swoimi podejrzeniami i przypuszczeniami? Jakiś nie zdecydowany jesteś...
Fortis fortuna adviuat

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 17.11.2019, 20:52

Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 20:37
Jaskoleczko to co ty i wy wszyscy tu robicie skoro takie gwiazdy swoich ekip w "realu" jesteście?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale to forum kibicowskie, a co tutaj robi jakaś przybłęda nie będąca kibicem? Przyznaj, że nie masz życia w ''realu'' i damy ci spokój.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 17.11.2019, 21:00

Dasz mi spokój? Serio? Jakiś ty wielkoduszny i miłosierny...
Nie wiem czy ty zauważyłeś, ale Jakoś nie czuje się zagrożony ani osaczony więc wyluzuj i nie wyobrażaj sobie, że możesz więcej. Przyznac się możesz jedynie ty, że się wyglupiles, nie spodziewałes się riposty, a teraz zabrakło ci argumentów.
Fortis fortuna adviuat

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 17.11.2019, 21:02

Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 21:00
Dasz mi spokój? Serio? Jakiś ty wielkoduszny i miłosierny...
Nie wiem czy ty zauważyłeś, ale Jakoś nie czuje się zagrożony ani osaczony więc wyluzuj i nie wyobrażaj sobie, że możesz więcej. Przyznac się możesz jedynie ty, że się wyglupiles, nie spodziewałes się riposty, a teraz zabrakło ci argumentów.
Foxx weź ogarnij to ścierwo.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 17.11.2019, 21:10

Zaganiasz do moderatora na forum kogoś kto wypowiada swoją opinię, nikogo nie obrażając, używając w miarę kulturalnego języka.
Ciekawe co by było gdybyś się znalazł w złym miejscu o złym czasie z jakimś kolega i nie fortunnie zostalibyscie zlapani, a później trzeba by odbyć konwersacje z jakimiś apirantem.
Fortis fortuna adviuat

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 17.11.2019, 21:22

Skoro już ustaliliśmy, że nikomu nie kibicujesz to przenieś się ze swoim kulturalnym językiem w inne miejsce. Masz gorący temat związany z O. z Gdańska to leć na forum wyborczej, tam o wiele szybciej zrobisz internetową karierę.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 17.11.2019, 21:32

Będę wypowiadał się wtedy i tam gdzie będę miał ochotę. Gwarantuje mi to wolność słowa.
Dla mnie to nie jest gorący temat, raczej odgrzewany kotlet, ot ciekawostka. Dlatego to udostępniłem. Abyś i ty mógł sobie poczytać co myśli ktoś inny i abyś mógł odnieść to do swojego punktu widzenia. Ja swoje zdanie mam, niekoniecznie pochlebne. Opinia jak d*** każdy ma własną, nie próbuje na siłę wmawiać Ci mojego punktu widzenia. Mogę jedynie zadać jakieś niewygodne pytanie. Niestety, wam główki się grzeją za szybko, niewiedziec czemu. Nie moja sprawa.
Lece lecę ale do spania bo rano do pracy.
Dzięki za umilenie wieczoru i robawienie. Też dzieciaki się kładzcie bo rano do szkoły.
Fortis fortuna adviuat

siwobrody
Posty: 23
Rejestracja: 01.09.2012, 16:16

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: siwobrody » 17.11.2019, 23:06

Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 00:40
[link]
Po co wrzucasz tu takie głupoty, przecież nie od dziś wiadomo, że dla nie których mediów ludzie o prawicowych poglądach są solą w oku. 90% tego "artykułu" jest wyssane z palca, szkoda, że nie napiszą prawdy o pomocy kombatantom czy propagowaniu patriotyzmu wśród młodzieży bo chłopaki robią w tym dużą robotę, ale to by się nie zgadzała z jedyną słuszną linią

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 18.11.2019, 07:09

- Ten reportaż w programie „Superwizjer” w TVN przejdzie do historii polskiego dziennikarstwa. Ekipa Bertolda Kittela po kilkunastu minutach pokazywania morderstw, pobić oraz nazistowskich imprez, ogłasza: „Dokumentując działalność Olgierda L. i jego żołnierzy docieramy do pochodzącego z 2017 roku nagrania ze spotkania przestępców z urzędującą premier Beatą Szydło” Uściślijmy, że reporterzy TVN „docierają” do filmiku za pomocą…. Facebooka, gdzie umieścił go jeden z członków grupy motocyklowej. Motocykliści ci – jak dowodzi TVN, gangsterzy - w 2017 r. pomagali ofiarom koszmarnej wichury w miejscowości Rytel. Tam też pojawiła się pani premier, ściskając ręce wolontariuszom, pomagającym potrzebującym. Tak wyglądało owo kilkusekundowe „spotkanie” z gangsterami – pisze dla portalu Niezależna.pl Piotr Lisiewicz.
Od paru miesięcy dochodziły do mnie sygnały, że Bertold Kittel szykuje reportaż demaskujący kibiców Lechii Gdańsk. Jak twierdzą niektórzy, początkowo miał on służyć głównie atakowi na dyrektora muzeum, o które trwał publiczny spór.

Okoliczności zbierania materiału zakrawały na groteskę. Oto do salezjanina, księdza Jarosława Wąsowicza, organizatora pielgrzymek kibiców na Jasną Górę, Bertold Kittel (na oko osobiście) podszedł znienacka w lipcu w… Wilnie, gdzie ksiądz pielgrzymował do Ostrej Bramy. Miał plecak, ubrany był w czapkę z daszkiem i ciemne okulary. Zapytał księdza, czy zna wymienionego z nazwiska kibica Lechii Gdańsk, według TVN - przestępcę. Ksiądz nazwiska nie zna, więc dopytuje się: - To kibic jakiś, tak? Osobiście go nie znam.
Cały tekst [link]

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 18.11.2019, 07:18

siwobrody pisze:
17.11.2019, 23:06
Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 00:40
[link]
Po co wrzucasz tu takie głupoty, przecież nie od dziś wiadomo, że dla nie których mediów ludzie o prawicowych poglądach są solą w oku. 90% tego "artykułu" jest wyssane z palca, szkoda, że nie napiszą prawdy o pomocy kombatantom czy propagowaniu patriotyzmu wśród młodzieży bo chłopaki robią w tym dużą robotę, ale to by się nie zgadzała z jedyną słuszną linią
Wrzuca bo łeb czerpie wiedzę z takich portali. Dla niego to wiarygodne źródło, bo innego nie posiada.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ślusarz » 18.11.2019, 07:33

Na początku skrobne kilka zdań o jadczaku. To wszystko zaczęło się od niego.Jakby nie patrzeć odniósł sukces swoim reportażem w jakimś procencie.Co chwila jego materiał jest przypominany w różnych rozmowach,napisał książkę,która ciemny tłum kupi a może nawet nie jeden kibic po nią sięgnie.Tylko zainteresowani z WSH mogliby powiedzieć czy on nawet dołożył swoja cegiełkę do obecnej chujowej sytuacji ekipy Wisły.Jakby nie patrzeć,dla jadczaka to dziennikarski sukces.Teraz inne kurwiszony będą szły jego droga.Jeśli dołączyć do tego hasła kibole, nacjonaliści,marsz niepodległości,Polska prawica(nieważne czy konfederacja czy PiS),temat się sprzeda na 100% bo jest na to zapotrzebowanie na rynku.Pytanie co kto kupi.Akurat nie trzeba być mega kumatym aby znać chociażby ze słyszenia jakieś opowieści , historię o gdańskich Skinheads.Ja jestem z innej części Polski a o Olgierdzie albo Śledziu słyszałem na stadionie wśród rozmów starszyzny jeszcze jak internet na modem był w co 20 mieszkaniu w Polsce. Czy oni pokazali coś w tym reportażu nowego? Myślę, że nie.Podstawili jakiegoś świadka,pokazali parę wersów zeznań do jednej sprawy i pokopiowali filmy i fotki ogólnodostępne w internecie.Wielka mi sensacja.I jeszcze jeździć za kimś po Warszawie i filmować go z ukrycia.Czemu nie ponagrywaja z partyzanta psów,polityków,biznesmenów jak chodzą na k**** i wciągają koks?Bo najlepiej się przyjebać do narodowców i kiboli.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 08:53

Jaskół pisze:
18.11.2019, 07:18
siwobrody pisze:
17.11.2019, 23:06
Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 00:40
[link]
Po co wrzucasz tu takie głupoty, przecież nie od dziś wiadomo, że dla nie których mediów ludzie o prawicowych poglądach są solą w oku. 90% tego "artykułu" jest wyssane z palca, szkoda, że nie napiszą prawdy o pomocy kombatantom czy propagowaniu patriotyzmu wśród młodzieży bo chłopaki robią w tym dużą robotę, ale to by się nie zgadzała z jedyną słuszną linią
Wrzuca bo łeb czerpie wiedzę z takich portali. Dla niego to wiarygodne źródło, bo innego nie posiada.
Łeb?
Stoisz murem za gościem, który propaguje nazizm, a nie patriotyzm bo jak sie ma pomoc do hailowania itd? Chyba pomyliłeś pojęcia. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że Olgierd nie ma fascynacji hitlerowskich, to może o innym gościu gadamy? To nie są zwykle prawicowe poglądy.
Kukuleczko już pomijając fakt, że trzeba być ciulem skończonym aby takie ideologie chwalić to może wytłumaczę Ci tak abyś zrozumiał wkoncu. Wyobraź sobie że dziś dostajesz srogi lomot od ekipy X będąc w ekipie Y. Więc postanawiasz że teraz będziesz przywdziewal symbole ekipy X i ja wyslawial? Czy to jest normalne? Nie. Niemcy zrobili wiele złego Polakom więc jak można później robić sobie czapeczki Gruehne Brigade i jarac się rzesza? Mniej więcej takie porównanie, oczywiście z przymrużeniem oka w skali mikro.
Ponadto, skoro jak mniemam jest to twój idol, zapewne wiesz za co wyroki odbywał. Zapytaj co znaczy być p**** karmionym albo jaki jest stosunek skinow do prochow, a raczej jaki powinien być...
Może i zadziałał dużo na scenie chuliganskiej, napewno dla Lechistow jest wzorem... Ale ich wzorem jest też nie jaki Rudolf Hoes.... Także wiesz... Ostrożnie z tymi idola i bo później efekty są jakie są i młodzież jest jaka jest.
Fortis fortuna adviuat

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Towariszcz Komandir » 18.11.2019, 10:21

W tym kraju to z każdego można zrobić nazistę a specjalizują się w tym dziennikarzyny od Szechtera i tvnowskie d****. Słynne na całą Polskę świętowanie urodzin hitlera w lesie, co okazało się zwykłą tvnowską ustawką to jeden z przykładów. Od lat antypolskie media opluwały uczestników MN określając faszystami a taki Dolnięty dalej łyka jak pelikan każde info z tvn.
Superwizjer bardzo wiarygodny program, jakiś ktoś w kominie siedzi i pierdoli to co mu podadzą pod nos.
:lol:

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 10:32

Czyli chcesz mi powiedzieć, że Olgierd czy sporo grupa fanów Lechii nie ma poglądów pro nazi? Motywy z maszerujacymi żołnierzami Rzeszy, przyspiewki o rudolfie są prefabrykowane przez zydokomunistyczne media? Te hakenkreutze na zdjęciu też tvn w Photoshopie dokleil, żeby biednych patriotów postawić w złym świetle? Czy może sledz na hinduizm przeszedł?
Obawiam się chłopaku, że to ty lykasz jedyna słuszna ideologię razem z cały jej gownem wpajanom Ci przez kolegów bo mas z problem z samodzielnym myśleniem i idziesz jak owca za tłumem. Do tego owca nie znająca historii.
A media? Media podlapaly bakcyla i będą kiboli i patriotów mieszać z błotem właśnie przez takich osobników jak ci o których mowa wyżej. Sami dajemy im pozywke, zalążek tematu. Gdyby rekiny nie odjebaly krzywego numeru własnemu klubowi to taka ku*** jak ten pożal się Boże dziennikarzyna nie miałby z czego splodzic tego swojego badziewia. Literatura naprawdę niskich lotów jest obrzydliwa...
Fortis fortuna adviuat

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: R1908 » 18.11.2019, 10:46

siwobrody pisze:
17.11.2019, 23:06
Dolniety_Pierre pisze:
17.11.2019, 00:40
[link]
Po co wrzucasz tu takie głupoty, przecież nie od dziś wiadomo, że dla nie których mediów ludzie o prawicowych poglądach są solą w oku. 90% tego "artykułu" jest wyssane z palca, szkoda, że nie napiszą prawdy o pomocy kombatantom czy propagowaniu patriotyzmu wśród młodzieży bo chłopaki robią w tym dużą robotę, ale to by się nie zgadzała z jedyną słuszną linią
Propagowaniu czego? Patriotyzmu? Mówisz o tych tych z wydziabanym hitlerem i swastyką na ciele?
No ku*** po chuju fest autorytet dla młodzieży heee

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 11:29

No właśnie widać po nim jaka robotę zrobili. Mózg wyprany do granic możliwości. Klepie wyuczone na pamięć slogany, argumenty, a na zadane przeze mnie pytania jakoś nie jest chętny odpowiedzieć.
Fortis fortuna adviuat

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 18.11.2019, 11:43

Po tobie właśnie widać jaką robotę TVN robi i jak pierze mózgi takim Januszom. Program obejrzałeś i już płodzisz wpis za wpisem jak jakiś znawca tematu. Co ty wogóle robisz na kibicowskim forum ?

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 11:47

To samo co i Ty. Ponadto usiluje dyskutować na nurtujące mnie temat, jak to na forum. Tylko ciężko tu znaleźć rzeczowego, myslacego rozmówcę.
To nie tvn. W tym temacie akurat Wystarczy poczytać historii trochę i myśleć samodzielnie, a nie jak koledzy kazali.
Fortis fortuna adviuat

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 18.11.2019, 12:07

Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 18.11.2019, 12:08

Czy ten "żydowski" prowokator z tvn, kittel miał w ogóle postawione zarzuty za inspirowanie i ufunfowanie neonazistowskiego 'performance' pod Wodzisławem Śl. lub innych, zakłamanych materiałów, wymierzonych w ludzi polskiej prawicy?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 12:23

walka__o_przetrwanie pisze:
18.11.2019, 12:07
Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)
No tak, nie spodziewałem się po Tobie niczego specjalnego.
Fortis fortuna adviuat

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 18.11.2019, 13:03

Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 12:23
walka__o_przetrwanie pisze:
18.11.2019, 12:07
Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)
No tak, nie spodziewałem się po Tobie niczego specjalnego.
A to ścierwo jeszcze tutaj jest?...

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 13:22

kartek pisze:
18.11.2019, 13:03
Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 12:23
walka__o_przetrwanie pisze:
18.11.2019, 12:07
Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)
No tak, nie spodziewałem się po Tobie niczego specjalnego.
A to ścierwo jeszcze tutaj jest?...
Nie, twojej matki tu nie ma. Szukaj gdzie indziej.
Fortis fortuna adviuat

coci
Posty: 121
Rejestracja: 28.10.2009, 22:14

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: coci » 18.11.2019, 17:27

Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 12:23
walka__o_przetrwanie pisze:
18.11.2019, 12:07
Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)
No tak, nie spodziewałem się po Tobie niczego specjalnego.
...słuchaj koleżko.Z jednej strony nie lubię się wcinać ale...
Zapodajesz temat z jakichś politowania godnych żródeł i czego się spodziewałeś?
Chciałeś informacji z pierwszej ręki o trójmiejskim półświatku?
Na ogólnopolskim, kibicowskim forum? Skąd ty się urwałeś?
Jak ktoś może traktować cię poważnie? Zresztą napisz do moda LechiaCHWM-napewno chętnie i wyczerpująco odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania.
...i ARKA GDYNIA!

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 18.11.2019, 17:37

Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 08:53
Jaskół pisze:
18.11.2019, 07:18
siwobrody pisze:
17.11.2019, 23:06


Po co wrzucasz tu takie głupoty, przecież nie od dziś wiadomo, że dla nie których mediów ludzie o prawicowych poglądach są solą w oku. 90% tego "artykułu" jest wyssane z palca, szkoda, że nie napiszą prawdy o pomocy kombatantom czy propagowaniu patriotyzmu wśród młodzieży bo chłopaki robią w tym dużą robotę, ale to by się nie zgadzała z jedyną słuszną linią
Wrzuca bo łeb czerpie wiedzę z takich portali. Dla niego to wiarygodne źródło, bo innego nie posiada.
Łeb?
Stoisz murem za gościem, który propaguje nazizm, a nie patriotyzm bo jak sie ma pomoc do hailowania itd? Chyba pomyliłeś pojęcia. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że Olgierd nie ma fascynacji hitlerowskich, to może o innym gościu gadamy? To nie są zwykle prawicowe poglądy.
Kukuleczko już pomijając fakt, że trzeba być ciulem skończonym aby takie ideologie chwalić to może wytłumaczę Ci tak abyś zrozumiał wkoncu. Wyobraź sobie że dziś dostajesz srogi lomot od ekipy X będąc w ekipie Y. Więc postanawiasz że teraz będziesz przywdziewal symbole ekipy X i ja wyslawial? Czy to jest normalne? Nie. Niemcy zrobili wiele złego Polakom więc jak można później robić sobie czapeczki Gruehne Brigade i jarac się rzesza? Mniej więcej takie porównanie, oczywiście z przymrużeniem oka w skali mikro.
Ponadto, skoro jak mniemam jest to twój idol, zapewne wiesz za co wyroki odbywał. Zapytaj co znaczy być p**** karmionym albo jaki jest stosunek skinow do prochow, a raczej jaki powinien być...
Może i zadziałał dużo na scenie chuliganskiej, napewno dla Lechistow jest wzorem... Ale ich wzorem jest też nie jaki Rudolf Hoes.... Także wiesz... Ostrożnie z tymi idola i bo później efekty są jakie są i młodzież jest jaka jest.

To ty mylisz pojęcia, nie znasz ludzi, a wypowiadasz sie o nich jakbyś litry wódki z nimi wypił.

PS. Hess a nie Hoes, to dwie różne osoby durniu bez szkoły...

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 18.11.2019, 17:50

Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 11:29
No właśnie widać po nim jaka robotę zrobili. Mózg wyprany do granic możliwości. Klepie wyuczone na pamięć slogany, argumenty, a na zadane przeze mnie pytania jakoś nie jest chętny odpowiedzieć.
A ty odpowiesz na moje, za kim jesteś?

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: matador88 » 18.11.2019, 18:04

Co za kurwipiździelec. Może gdy Foxx jako moderator zajrzy to powycina tą łajzę ze wzgledu choćby na stare warszawskie znajomości osoby, do której ten pierre dzący strzela internetowe plugastwa. ULG wypada życzyć inwencji i ustosunkowania się do tefałenowych rewelacji na meczu z ŁKS-em.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 18.11.2019, 18:16

coci pisze:
18.11.2019, 17:27
Dolniety_Pierre pisze:
18.11.2019, 12:23
walka__o_przetrwanie pisze:
18.11.2019, 12:07
Masz racje ciężko tu znaleźć rzeczowego myślącego rozmówcę. To nie TVN :)
No tak, nie spodziewałem się po Tobie niczego specjalnego.
...słuchaj koleżko.Z jednej strony nie lubię się wcinać ale...
Zapodajesz temat z jakichś politowania godnych żródeł i czego się spodziewałeś?
Chciałeś informacji z pierwszej ręki o trójmiejskim półświatku?
Na ogólnopolskim, kibicowskim forum? Skąd ty się urwałeś?
Jak ktoś może traktować cię poważnie? Zresztą napisz do moda LechiaCHWM-napewno chętnie i wyczerpująco odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania.
Potwierdzasz moje przypuszczenia, że on wcześniej występował na tym forum jako krypto-arkowiec, "kmwtwpdk"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 18.11.2019, 20:24

Pchlg
A co za różnica ktorego hitlerowca wyslawiacie? Trzeba być mocno nie douczonym aby takie szopki odstawić.
Na szczęście ja szkoły pokonczylem i wiem kto był kto.

Coci
Ja żadnych wiadomości o polswiatku nie oczekiwałem. Poczytaj wyżej, chciałem zapytać o ich zdanie na temat "patriotyzmu" pewnych sławnych osobników. To się pospinali jak skóra na baranich jajkach. Ja rozumiem, że nie mają argumentów aby wytłumaczyć dlaczego maja się za patriotów jednocześnie heiluja dla adiego bądź popierają takich popaprancow. No ale to w sumie nic dziwnego. Głupoty nie da się tak prosto wytłumaczyć. Za to jak prawdziwi grozni kibole potrafią snuć podejrzenia, przypuszczenia jak paranoik, obrażać i zgrywac kumaczy. Co jest nawet zabawne.
Fortis fortuna adviuat

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nisc » 18.11.2019, 20:52

Lech-Lechia bodajze '96 lub 97 w relacjach zaznaczali że było ich tylu i tylu plus tylu i tylu "skinów" pod przywództwem jarającego nałogowo zioło przyszłego alfonsa, a wtedy grupenfuhrera brud i humor o litewskim imieniu...
TYBET JEST SERBSKI

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 18.11.2019, 21:15

czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 18.11.2019, 21:43

nisc pisze:
18.11.2019, 20:52
Lech-Lechia bodajze '96 lub 97 w relacjach zaznaczali że było ich tylu i tylu plus tylu i tylu "skinów" pod przywództwem jarającego nałogowo zioło przyszłego alfonsa, a wtedy grupenfuhrera brud i humor o litewskim imieniu...
Ładnie ci musiał kiedyś poskakać po głowie ten "alfons". Swoim kolegom też wypominasz podobną działalność? Aaa zapomniałem, ty nie masz kolegów...

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Raiden » 18.11.2019, 22:12

Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 18.11.2019, 22:26

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
A ty już z dwóch kont piszesz przygłupie? Foxx weź zrób porządek do c****.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nisc » 18.11.2019, 22:30

PCHLG pisze:
18.11.2019, 21:43
nisc pisze:
18.11.2019, 20:52
Lech-Lechia bodajze '96 lub 97 w relacjach zaznaczali że było ich tylu i tylu plus tylu i tylu "skinów" pod przywództwem jarającego nałogowo zioło przyszłego alfonsa, a wtedy grupenfuhrera brud i humor o litewskim imieniu...
Ładnie ci musiał kiedyś poskakać po głowie ten "alfons". Swoim kolegom też wypominasz podobną działalność? Aaa zapomniałem, ty nie masz kolegów...
Tu sie mylisz ministrancie Jankowskiego..po głowie to on mógł poskakać co najwyżej dziewczynkom z agencji ...

A co do kolegów to nie twoje zmarwienie...martw się o swoich naznaczonych złym dotykiem
TYBET JEST SERBSKI

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 18.11.2019, 22:42

nisc pisze:
18.11.2019, 22:30
PCHLG pisze:
18.11.2019, 21:43
nisc pisze:
18.11.2019, 20:52
Lech-Lechia bodajze '96 lub 97 w relacjach zaznaczali że było ich tylu i tylu plus tylu i tylu "skinów" pod przywództwem jarającego nałogowo zioło przyszłego alfonsa, a wtedy grupenfuhrera brud i humor o litewskim imieniu...
Ładnie ci musiał kiedyś poskakać po głowie ten "alfons". Swoim kolegom też wypominasz podobną działalność? Aaa zapomniałem, ty nie masz kolegów...
Tu sie mylisz ministrancie Jankowskiego..po głowie to on mógł poskakać co najwyżej dziewczynkom z agencji ...

A co do kolegów to nie twoje zmarwienie...martw się o swoich naznaczonych złym dotykiem
Często o tym piszesz, jakaś trauma z dzieciństwa? Może wizyta u dobrego psychologa ci pomoże...

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 18.11.2019, 22:44

Raiden pisze:
18.11.2019, 22:12
Suczysko pisze:
18.11.2019, 21:15
czy ktoś w końcu wyłączy z obiegu ta kurewę. Jego by wyjebali ze zbiórki na a klasową druzynę z tym co on gada
Ale dlaczego chcecie go wywalić stąd? Nie możecie po prostu podyskutować na argumenty zamiast wyzywania? Czy on was wyzywa??

Pamiętajcie o tym, że wśród kibiców są różne zdania a jak patrzę co tu niektórzy wypisujecie to mi się przypomina Dzień Świra i ten cytat "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!".

Niestety po tym co piszecie stwierdzam, że brak wam argumentów. Stąd właśnie to wściekłe atakowanie użytkownika DP.
Ty myślisz że Ludzie którzy są znani z realnego świata będą dyskutować z jakąś rurą anonimową? Oczekuje odpowiedzi a sam milczy zapytany kim jest. Jak do Ciebie na ulicy podejdzie przypadkowa osoba i zapyta ile zarabiasz, jakie masz auto, czy twoja żona lubi w kakao, rozumiem że odpowiadasz odrazu? Nikt wam się tłumaczył nie będzie, bo jesteście nikim, a jak macie problem ze zdobyciem informacji to wasz problem, tylko wasz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adacho1920, Bobson1312, Dario1916, hanysek6448, klocoture, kozdam4s, KSH, sikor79 i 196 gości