Europejskie Puchary- 2019/2020 !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

zgredzik
Posty: 269
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: zgredzik » 08.11.2019, 13:22

Przebrnąłem z trudem przez te 4 strony pierdolenia. Barany jesteście jak h**. Na Widzewie już jakiś czas się mówiło, że na tym meczu może się pojawić Śląsk po stronie gospodarzy i jedziemy szukać ekipy Śląska! Przypadkowe osoby nie jechały, bo było wiadome, że jest spora szansa na harce. A wy pierdolicie, że Polak z Ruskimi leje Węgra. No ku*** ręce opadają. Jak ta zgoda by była z ekipą z Rumunii czy Bułgarii czy h** wie skąd, to by nie miało znaczenia, bo o Śląsk chodziło, a nie o gospodarzy. Dotarło?



ślusarz
Posty: 195
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: ślusarz » 08.11.2019, 13:29

Po kilku latach emigracji mogę napisać tylko,że również nie odczułem jakiejś olbrzymiej sympatii ze strony Węgrów.Dodam jeszcze że najwiekszymi k****** dla mnie osobiście byli zawsze Słowacy,dosłownie każdy z którym miałem kontakt.

Angole jako,że to naród mało kumaty często traktowali Litwinów jako Polaków,ich teksty typu,że polak i litwin to jest to samo,kiedyś był tam ZSRR słyszałem conajmniej kilka razy. Litwini przytakiwali,odjebali coś po czasie i to szło na konto Polaków.

Albany i Kosowo obsrane k****,które dają na psy i dopierdalają tylko pojedyncze osoby w przewadze.

Jeśli miałbym wymienić jakieś narodowości na plus,na pewno Rumunii,pomocni i serdeczni a także Grecy zajebiście imprezowe towarzystwo.

LatającyHolender
Posty: 55
Rejestracja: 12.08.2017, 17:29

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: LatającyHolender » 08.11.2019, 13:39

zgredzik pisze:
08.11.2019, 13:22
Przebrnąłem z trudem przez te 4 strony pierdolenia. Barany jesteście jak h**. Na Widzewie już jakiś czas się mówiło, że na tym meczu może się pojawić Śląsk po stronie gospodarzy i jedziemy szukać ekipy Śląska! Przypadkowe osoby nie jechały, bo było wiadome, że jest spora szansa na harce. A wy pierdolicie, że Polak z Ruskimi leje Węgra. No ku*** ręce opadają. Jak ta zgoda by była z ekipą z Rumunii czy Bułgarii czy h** wie skąd, to by nie miało znaczenia, bo o Śląsk chodziło, a nie o gospodarzy. Dotarło?
Jak o Śląsk chodziło, to z Łodzi do Wrocławia nie jest bliżej niż do Budapesztu? I żeby się trzymać z ruską kurvą za rękę?!
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"

Cees
Posty: 337
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Cees » 08.11.2019, 14:15

LatającyHolender pisze:
08.11.2019, 13:39
zgredzik pisze:
08.11.2019, 13:22
Przebrnąłem z trudem przez te 4 strony pierdolenia. Barany jesteście jak h**. Na Widzewie już jakiś czas się mówiło, że na tym meczu może się pojawić Śląsk po stronie gospodarzy i jedziemy szukać ekipy Śląska! Przypadkowe osoby nie jechały, bo było wiadome, że jest spora szansa na harce. A wy pierdolicie, że Polak z Ruskimi leje Węgra. No ku*** ręce opadają. Jak ta zgoda by była z ekipą z Rumunii czy Bułgarii czy h** wie skąd, to by nie miało znaczenia, bo o Śląsk chodziło, a nie o gospodarzy. Dotarło?
Jak o Śląsk chodziło, to z Łodzi do Wrocławia nie jest bliżej niż do Budapesztu? I żeby się trzymać z ruską kurvą za rękę?!
Przecież byli...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: nisc » 08.11.2019, 14:47

Przyjaźń z Hunami bez koników oparta chyba na tym że masowo dżinsy od nas kupowali w latach 80-tych.

Ktoś tu wspomniał i ma rację że dla patriotów to Rumunia powinna być najbardziej odpowiednia jako naród przyjaciół..no ale stereotypy grają duża rolę i medialnie nie są popularni jak Mongołowie znad Dunaju .....
TYBET JEST SERBSKI

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Ukochane Miasto » 08.11.2019, 15:14

oooo kuurwa! News z ostatniej chwili :-0

Orban zrywa stosunki dyplomatyczne z Polską bo mu się Ferencvaros poskarżył.
to . koniec..po przyjaźni...

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Cuchulainn » 08.11.2019, 15:37

Jorguś Kiler pisze:
08.11.2019, 13:16
Ja też mam wyjebane na te przyjacielskie relacje z Węgrami, jakieś to takie sztucznie rozdmuchane wszystko bo z 10-15 lat temu jakoś mało kto miał pojęcie o tej wielkiej ''przyjaźni''.
Ja na Węgrzech byłem do tej pory raz 2 lata temu. Typ ode mnie z firmy, który był kilka razy służbowo powiedział żeby uważać bo miał tam jakieś przygody i wcale mu nie pomogło to że jest z Polski.
Osobiście bardzo lubię i cenię Serbów a do Węgrów mam stosunek neutralny, na pewno nie określam się ich przyjacielem tak jak to robi większość internetowych pazi, którzy pewnie w życiu żadnego Węgra nie spotkali.

Co do Ferencvarosu to nie wiem jak teraz ale kilka lat temu to też tam ''fajne'' klimaty panowały. Stara ekipa przeszła na drugą stronę barykady i jako ochroniarze nie raz napierdalali ''kumpli'' z trybun jak również inne ekipy. Dalej jednak czuli się kibicami także to jakiś j***** matrix ale jak widać dla hajsu można się skurwić.
Chyba ku*** na twojej popegeerowskiej wsi mało kto mial pojecie...
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"


Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Jorguś Kiler » 08.11.2019, 16:00

Anty60wrwe pisze:
08.11.2019, 15:05
I przyszła ta lewacka ku*** nisc pogoniona lata temu z Gdyni. Znajomosci historii od ciebie smieciu z antify nie wymagam ale poczytaj chociaż o Powstaniu Węgierskim w 1956 i paru innych wydarzeniach to może zrozumiesz jak kształtowały się relacje polsko węgierskie przez dziesiątki lat i dlaczego z nimi a nie z Rumunami tak wlasnie jest. Polacy na Węgrzech traktowani są z takim szacunkiem jak w zadnym innym kraju ale co może wiedziec ktoś kto całe zycie siedzi pod blokiem na ławce albo zapierdala w uk na pakistancow. Pojedź gdzies indziej poznaj świat a nie siedzisz na tych wyspach na zmywaku całe swoje chujowe zycie. Swoją droga długo jeszcze będziesz wbijal na to forum? Nie masz czasem jakiegoś raka albo cos? Byłby spokoj. Wszystkiego najgorszego k****
Zrozum dzieciaku, że nie każdy musi popierać to co ktoś inny narzuci i ślepo podążać za modą. Większość pisząca dumnie o przyjaźni polsko-węgierskiej to 10-15 lat temu nie miała pojęcia o czymś takim.
Tak jak napisałem mnie to ani ziębi ani grzeje, byłem tam raz, ogólnie przez całe życie żadnego kontaktu z Węgrami nie miałem, więc nie będę siebie nazywał ich przyjacielem i odwrotnie, tylko dlatego, że ktoś to narzucił.
Tak jak wspomniałem bardzo lubię Serbów, ale ja tych ludzi dosyć dobrze poznałem będąc tam nie raz, nie dwa. Mam znajomego, który ma żonę Serbkę i od kilkunastu lat tam jest. Tak przychylnego nam narodu to nie zna.
Rumuni też są w porządku, ale skąd mają to wiedzieć jakieś matoły, którzy myślą, że Rumun to cygan. A już największym hitem jest to, że j**** tych z którymi Węgrzy mają kosę, hehe.

WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: WileKKS » 08.11.2019, 16:12

mmm111 pisze:
08.11.2019, 00:10
kapitan_swir_planeta pisze:
07.11.2019, 23:05
Chyba dobrze ze Polacy jednaja się z innymi europejskimi narodami
Czyli ciąg dalszy lizodupstwa?
WM'87 pisze:
07.11.2019, 23:51
Zdajesz sobie sprawe ze na Euro u nas gdy ruskie mieli pochod a takze po ich meczu w wawie to Spartak Moskwa z ktorym trzyma Lech byl glowna ekipa ktora, napier.... polakow?
CSKA olala ten organizowany przez Putina marsz.

Jakos o zwiazkach Lecha nikt nie pisze a co kolowie o ruskich to od razu Widzew.

j***** hipokryci
A relacje CSKA po starciu, ze Slaskiem czytałeś? Czy ci gdzies migło, wasze pierdolenie - ale Lech też trzyma z kacapami a CSKA takie dobre... Lech jak i wy jestescie c**** warci, i przestancie sie kreowac na jakis "patriotyczne" ekipy, bo naprawde ludzi zaczyna do mocno bawic.

polskie ekipy to dla jedno wielkie gowno, barany co chcielibyc gangusami, ale szybko sie rozpruwaja bo ich charakterki padaja na komisariatach. Banda idiotow co kreuje sie na takich patriotycznych, ale ludzie maja was za baranow.
Sklej juz w koncu pizde ty jebana ukrainska k**** z tysiacem multikont. Jak twierdzisz, ze Widzew i Lech sa c**** warci to powiedz tak komus z Lodzi/Poznania i ich FC, a nie ujadasz przez kabel. Kiedy ktos go w koncu wypierdoli w kosmos?
Września 100% Lech Poznań!

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: WM'87 » 08.11.2019, 17:35

Ktos zlosliwy moglby napisac ze Slask chowa sie za policja i wrzuca na Widzew :)

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Raiden » 08.11.2019, 18:09

Anty60wrwe pisze:
08.11.2019, 15:05
I przyszła ta lewacka ku*** nisc pogoniona lata temu z Gdyni. Znajomosci historii od ciebie smieciu z antify nie wymagam ale poczytaj chociaż o Powstaniu Węgierskim w 1956 i paru innych wydarzeniach to może zrozumiesz jak kształtowały się relacje polsko węgierskie przez dziesiątki lat i dlaczego z nimi a nie z Rumunami tak wlasnie jest. Polacy na Węgrzech traktowani są z takim szacunkiem jak w zadnym innym kraju ale co może wiedziec ktoś kto całe zycie siedzi pod blokiem na ławce albo zapierdala w uk na pakistancow. Pojedź gdzies indziej poznaj świat a nie siedzisz na tych wyspach na zmywaku całe swoje chujowe zycie. Swoją droga długo jeszcze będziesz wbijal na to forum? Nie masz czasem jakiegoś raka albo cos? Byłby spokoj. Wszystkiego najgorszego k****
Ty powinieneś się leczyć człowieku. W innym temacie życzysz śmierci rodzinie, tutaj komuś, bo napisał coś z czymś się nie zgadzasz. Po tym co tu piszesz stwierdzam, że jesteś niebezpieczny dla otoczenia. Zgłoś się do jakiegoś specjalisty bo za niedługo będzie za późno.

Cees
Posty: 337
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Cees » 08.11.2019, 19:34

ts1998 pisze:
08.11.2019, 08:56
Zakonczcie juz ten temat. W internecie widzew nigdy nie przegrywa !
Napisał Roman Zieliński (wybitny wrocławski realista)

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: ImperatorMistrz » 08.11.2019, 19:49

A w polsce Polacy z Legii bija Polakow z Lecha i odwrotnie. Czemu nikt sie nie wkurwia, ze Polak bije Polaka?

king
Posty: 66
Rejestracja: 12.10.2014, 00:39

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: king » 08.11.2019, 19:59

massimo dutti pisze:
08.11.2019, 11:16
BANita31 pisze:
08.11.2019, 09:16
Jakim cudem taki śmieciuch nie został jeszcze zbanowany? Posłuchaj ukrze j*****, bo zapewne jesteś z tego skurwiałego kraju i zapierdalasz w Polsce za 500 euro.. pisz sobie co chcesz ale zapamiętaj jedno. Największymi i najlepszymi kurwiskami w Europie są ukrainki walące się na każdym kroku jak domy w Czeczeni. Takie opinie krążą od półwyspu iberyjskiego po Warszawę. Najbardziej zeszmacone k**** to ukrainki
hahhahahahahahaha
Public Enemy pisze:
08.11.2019, 11:06
Ja pierdolę czy możecie już wyluzować i nie robić z tego takiej "politycznej" sprawy. Mecz CSKA - Ferencvaros a Wy tu pierdolicie o biciu Węgrów przez Polaków. ku*** ani nikt z Wrocławia, ani z Łodzi nie mają do tego żadnych pretensji, tylko na tym forum jak zwykle larum. Fajny mecz, fajna awantura i oby bez przypałów dla uczestniczących. ku*** wylogujcie się do życia i dajcie innym się bawić. Przestańcie mieszać i wsadzać kibolstwo w politykę.
tak, tak a dupe pisowi lizecie kibolskie parchy.
Oo, i już wiadomo przez kogo dziwka opłacana. Ban, i znów wróci za tydzień pod innym nickiem.

king
Posty: 66
Rejestracja: 12.10.2014, 00:39

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: king » 08.11.2019, 20:48

Jorguś Kiler pisze:
08.11.2019, 13:16
Ja też mam wyjebane na te przyjacielskie relacje z Węgrami, jakieś to takie sztucznie rozdmuchane wszystko bo z 10-15 lat temu jakoś mało kto miał pojęcie o tej wielkiej ''przyjaźni''.
Ja na Węgrzech byłem do tej pory raz 2 lata temu. Typ ode mnie z firmy, który był kilka razy służbowo powiedział żeby uważać bo miał tam jakieś przygody i wcale mu nie pomogło to że jest z Polski.
Osobiście bardzo lubię i cenię Serbów a do Węgrów mam stosunek neutralny, na pewno nie określam się ich przyjacielem tak jak to robi większość internetowych pazi, którzy pewnie w życiu żadnego Węgra nie spotkali.

Co do Ferencvarosu to nie wiem jak teraz ale kilka lat temu to też tam ''fajne'' klimaty panowały. Stara ekipa przeszła na drugą stronę barykady i jako ochroniarze nie raz napierdalali ''kumpli'' z trybun jak również inne ekipy. Dalej jednak czuli się kibicami także to jakiś j***** matrix ale jak widać dla hajsu można się skurwić.
U nas mniej więcej po roku 2000 (2001-2003? nie pamiętam dokładnie) było podobnie. Też "ekipa" stawała się ochroną na meczach. Sam stałem, i tak samo było np. za miedzą na Ruchu, ale i w całej Polsce. Co prawda nigdy u nas nie było mowy o jakimś napierdalaniu, ale było czasem jakieś upomnienie czy liść, ale i tak było bardziej wyrozumiale z mojej perspektywy, niż teraz na wyjazdach.
Ktoś wtedy zaczął wietrzyć kasę z tego, my mieliśmy na początku tylko darmowy wjazd na mecz, no i respekt u reszty, nie każdy mógł stać. Dowodem na kasę z tego była np. impreza żużlowa na Śląskim, gdzie przetarg wygrała ekipa PF, i wtedy też chyba zaczęła się kasa (oczywiście im wyżej, tym wyższa, a na dole mało) dla reszty i wyparcie innych grup. Na Śląsku to się mniej więcej złożyło czasie z powinięciem grupy J z miasta i to ułatwiło wejście w klimat grup kibicowskich. I trwa do dzisiaj,

zapalony wyjazdowicz
Posty: 17
Rejestracja: 07.05.2014, 22:27

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: zapalony wyjazdowicz » 08.11.2019, 21:51

Oho, widzę, że pojawili się goście, którym przeszkadza przyjaźń polsko-węgierska.

Mam stały kontakt z kibicami z Węgier, co jakiś czas chętnie przyjeżdżają do Polski, mi też udało się tam być i zawsze obie strony zostają dobrze ugoszczone (i nie chodzi tu o morze alkoholu i najebanie się). Ci Węgrzy, których znam dobrze znają historię, interesują się tym czego nie zawsze można powiedzieć o Polakach.

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kartek » 08.11.2019, 22:13

zapalony wyjazdowicz pisze:
08.11.2019, 21:51
Oho, widzę, że pojawili się goście, którym przeszkadza przyjaźń polsko-węgierska.

Mam stały kontakt z kibicami z Węgier, co jakiś czas chętnie przyjeżdżają do Polski, mi też udało się tam być i zawsze obie strony zostają dobrze ugoszczone (i nie chodzi tu o morze alkoholu i najebanie się). Ci Węgrzy, których znam dobrze znają historię, interesują się tym czego nie zawsze można powiedzieć o Polakach.
Ja p*******, gimbusy będą wybierać jaka ekipa z kim może trzymać a z kim nie, i i absolutny zakaz bicia się zagranicą polak vs polak, ewentualnie w kraju ale to też tylko raz na rok, symbolicznie, bo jak to może rodak bić się z rodakiem... zmień nicka na zapalony gimbus, bo to bardziej do ciebie pasuje. Zresztą nie tylko do ciebie.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Abr1908 » 08.11.2019, 22:55

kusy_jest_boski pisze:
08.11.2019, 12:36
WM'87 pisze:
08.11.2019, 11:49
Spotkalem kilku wegrow w zyciu i nie widzialem jakos tej milosci do Polakow.
Powiem więcej bywałem na Węgrzech wiele razy, tam jak się przekracza granicę i jest kontakt z Węgrem to od razu ściana nienawiści, na każdym kroku kantują, sklep, bar, restauracja, wyczują Polaka i od razu takie chamskie, tępe, ubogie zaczepki, docinki (jakieś kompleksy, sam nie wiem), na granicy korek w c*** ale polskie tablice to od razu godzinne trzepanie w poszukiwaniu narkotyków, bramkarze na dyskotekach tylko szukają Polaka, najlepiej szczurka żeby upokorzyć. Bardzo złe wspomnienia mam z pobytów w tym kraju. Słowenia, Słowacja (Słowenia szczególnie mili, otwarci , ciepli, fajni ludzie) a dojezdzało się do Węgier to od razu ściana, takiej prymitywnej nienawiści. Kto był tam potwierdzi. Mówię o czasach 15-20 lat wstecz.

A jak ktoś nie miał w ogóle doczynienia z kibolka i wejdzie na to forum i poczyta to dowie się jednego - Polska scena dzieli się na 2 ekipy - Widzew i reszta Polski, ale to tylko dzięki kibicom z kibice.net
Ja też bywałem na Węgrzech i mam zupełnie inne doświadczenia.W sytuacji stykowej np. Kraj pochodzenia zaprowadził nas do baru itd.
Z pewną ekipa z Bukareszt u tez mam zajebiste wspomnienia,i to u nich w kraju.Picie,balety... To przecież Rumuni... Cyganie... c**** prawda.
Nie de się jednoznacznie ocenić Węgrów,Słowaków czy tam Czechów.ich podejścia do Polaków... To nie takie proste.
Odcinają się zupełnie od ostatnich wydarzeń.Nie oceniam.Czy dobrze czy źle
ŁKS Łódź Polska

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kibol12 » 08.11.2019, 23:30

Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kibol12 » 09.11.2019, 00:21

Won ruska szmato.

kapitanJaszczuk
Posty: 54
Rejestracja: 07.08.2017, 16:35

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kapitanJaszczuk » 09.11.2019, 00:21

Jorguś Kiler pisze:
08.11.2019, 16:00
Zrozum dzieciaku, że nie każdy musi popierać to co ktoś inny narzuci i ślepo podążać za modą. Większość pisząca dumnie o przyjaźni polsko-węgierskiej to 10-15 lat temu nie miała pojęcia o czymś takim.
Ty znasz debilu historię?? Mówią coś Ci takie nazwisko jak Józef Bem, Lajos Kossuth, Sándor Petőfie??

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Odbanowany » 09.11.2019, 07:06

kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Aż tak nienawiść do Widzewa zasłoniła Ci oczy, ze p********* takie farmazony? Jakbyś nie zauważył to Śląsk był pierwszy Z zainteresowanych stron który wydał śmieszne oświadczenie chwile po awanti. Ale spruć się musiałeś do Widzewa anonimie tępy. Banda hipokrytów.
Relacja ze zdarzenia kibiców Śląska Wrocław:

Odnośnie starcia w Budapeszcie – Bardzo szybko przeciwna strona ogłosiła swoje zwycięstwo. Na głównej ulicy prowadzącej do stadionu dochodzi do konkretnego starcia z koalicją CSKA-Widzew-Partizan. Śląsk z Fradi wychodzi w kierunku przyjezdnych, dochodzi do mocnego starcia, aż do momentu wjazdu psów między dwie walczące ekipy. Awantura toczy sie dalej na drodze w kierunku stadionu. Fradi&Śląsk nie odpuszcza do końca, nie ma mowy o zwycięstwie CSKA – Widzew – Partizan. Śląsk&Fradi niepokonani, awantura na plus dla nich. Jak to już jest w modzie, Widzew w internecie nie przegrywa

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Europejskiej kijskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: RaryTaS » 09.11.2019, 07:12

FlorianT pisze:
09.11.2019, 00:40
Chomik666 pisze:
08.11.2019, 13:57
LatającyHolender od Łks,Lecha i Spartaka to 3 ch..e w bok.
Mozesz k**** zydzewska Lecha w to nie mieszac?

A ty nisc lewarze "szlocki" napisze ci tak, jezdziles do nas, dupe nam lizales, mowa o Wlkp, a teraz Wegrami sobie swoj pedalski ryj wycierasz?! Wycieruchu przyjedz i powedz w koncu w twarz co cie tak boli w kwestii Kolejorza, zgody i Wegrow!
Ale ty jesteś groźna...Nie łącz z łaski swojej chomika z Widzewem, kuchenkorzu.

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: UrzadSkarbowy » 09.11.2019, 08:21

Odbanowany pisze:
09.11.2019, 07:06
kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Aż tak nienawiść do Widzewa zasłoniła Ci oczy, ze p********* takie farmazony? Jakbyś nie zauważył to Śląsk był pierwszy Z zainteresowanych stron który wydał śmieszne oświadczenie chwile po awanti. Ale spruć się musiałeś do Widzewa anonimie tępy. Banda hipokrytów.
Relacja ze zdarzenia kibiców Śląska Wrocław:

Odnośnie starcia w Budapeszcie – Bardzo szybko przeciwna strona ogłosiła swoje zwycięstwo. Na głównej ulicy prowadzącej do stadionu dochodzi do konkretnego starcia z koalicją CSKA-Widzew-Partizan. Śląsk z Fradi wychodzi w kierunku przyjezdnych, dochodzi do mocnego starcia, aż do momentu wjazdu psów między dwie walczące ekipy. Awantura toczy sie dalej na drodze w kierunku stadionu. Fradi&Śląsk nie odpuszcza do końca, nie ma mowy o zwycięstwie CSKA – Widzew – Partizan. Śląsk&Fradi niepokonani, awantura na plus dla nich. Jak to już jest w modzie, Widzew w internecie nie przegrywa
Naucz się czytać ze zrozumieniem, kibol12 dobrze napisał. Śląsk wydał oświadczenie które zapewne napisała osoba upoważniona i mają wiedzę na temat starcia i tyle, zero pierdolenia po internecie jakiś anonimowych szczurków na forach. A Widzew? Wydał oświadczenie i armia anonimowych szczurków ruszyła w bój.

Kumaci z Widzewa serio powinni zacząć to ogarniać bo to wygląda coraz śmieszniej. Szkoda że macie takich dzieciaków w bandzie którzy prostych zasad nie ogarniają i robią ze swojego klubu mega pośmiewisko ale h** tam posta trzeba nabić i napisać koniecznie z małej litery nazwę klubu rywala, zwyzywać od c**** i frajerów no bo przecież klawiatura nie odda
Obrazek

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Odbanowany » 09.11.2019, 08:29

UrzadSkarbowy pisze:
09.11.2019, 08:21
Odbanowany pisze:
09.11.2019, 07:06
kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Aż tak nienawiść do Widzewa zasłoniła Ci oczy, ze p********* takie farmazony? Jakbyś nie zauważył to Śląsk był pierwszy Z zainteresowanych stron który wydał śmieszne oświadczenie chwile po awanti. Ale spruć się musiałeś do Widzewa anonimie tępy. Banda hipokrytów.
Relacja ze zdarzenia kibiców Śląska Wrocław:

Odnośnie starcia w Budapeszcie – Bardzo szybko przeciwna strona ogłosiła swoje zwycięstwo. Na głównej ulicy prowadzącej do stadionu dochodzi do konkretnego starcia z koalicją CSKA-Widzew-Partizan. Śląsk z Fradi wychodzi w kierunku przyjezdnych, dochodzi do mocnego starcia, aż do momentu wjazdu psów między dwie walczące ekipy. Awantura toczy sie dalej na drodze w kierunku stadionu. Fradi&Śląsk nie odpuszcza do końca, nie ma mowy o zwycięstwie CSKA – Widzew – Partizan. Śląsk&Fradi niepokonani, awantura na plus dla nich. Jak to już jest w modzie, Widzew w internecie nie przegrywa
Naucz się czytać ze zrozumieniem, kibol12 dobrze napisał. Śląsk wydał oświadczenie które zapewne napisała osoba upoważniona i mają wiedzę na temat starcia i tyle, zero pierdolenia po internecie jakiś anonimowych szczurków na forach. A Widzew? Wydał oświadczenie i armia anonimowych szczurków ruszyła w bój.

Kumaci z Widzewa serio powinni zacząć to ogarniać bo to wygląda coraz śmieszniej. Szkoda że macie takich dzieciaków w bandzie którzy prostych zasad nie ogarniają i robią ze swojego klubu mega pośmiewisko ale h** tam posta trzeba nabić i napisać koniecznie z małej litery nazwę klubu rywala, zwyzywać od c**** i frajerów no bo przecież klawiatura nie odda
Pokaz mi to oświadczenie Widzewa, p********* farmazony jak wszyscy na tym forum. Ten ma wielu wrogów kogo boi się wielu i to powinno tłumaczyć wasze smutne pierdolenie. Czekam aż podeslesz relacje oficjalna Widzewa, bo ja takiej nie widziałem. Smutne macie życie skoro tak was boli Widzew na każdym kroku.

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: WM'87 » 09.11.2019, 08:46

kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Pewnie sam jestes nie lepszy ale odpisze Tobie.
Ok jest tu wielu pokemonow ktorzy nie powinni sie wypowiadac ale...
Nie widzisz tego jeden z drugim ze o Slasku nikt tu zlego slowa nie napisal? Wszystko co zle to Widzew.
To jest pojebane i chore. Krytyka za oswiadczenie Widzewa ktorego nie bylo a oswiadczenia Slaska nadal nikt nie widzi mimo ze pisza w nim ze nie przegrali, starcie nie rozstrzygniete przez psy i w sumie to wygrali.
Stoja pod stadionem i krzycza na Widzew schowani za policja.
Bez sensu nawet tlumaczyc

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: C1365O » 09.11.2019, 09:31

Roman Zieliński w formie.

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kartek » 09.11.2019, 12:00

WM'87 pisze:
09.11.2019, 08:46
kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Pewnie sam jestes nie lepszy ale odpisze Tobie.
Ok jest tu wielu pokemonow ktorzy nie powinni sie wypowiadac ale...
Nie widzisz tego jeden z drugim ze o Slasku nikt tu zlego slowa nie napisal? Wszystko co zle to Widzew.
To jest pojebane i chore. Krytyka za oswiadczenie Widzewa ktorego nie bylo a oswiadczenia Slaska nadal nikt nie widzi mimo ze pisza w nim ze nie przegrali, starcie nie rozstrzygniete przez psy i w sumie to wygrali.
Stoja pod stadionem i krzycza na Widzew schowani za policja.
Bez sensu nawet tlumaczyc
A może to wy staliście schowani za psami? Starć było kilka, tu do przodu, tam do tyłu...Ale wy wszędzie macie swoją żydowską wersje, inną od reszty, inną od filmików, inną od postronnych osób.

A.M.D.G.
Posty: 214
Rejestracja: 30.07.2011, 23:02

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: A.M.D.G. » 09.11.2019, 12:38

kartek pisze:
09.11.2019, 12:00
WM'87 pisze:
09.11.2019, 08:46
kibol12 pisze:
08.11.2019, 23:30
Ciekawe czy przyjdzie taki moment,że kibole Widzewa ogarną tych klaunów co się tu wpisują i robią idiotów z siebie,przy okazji robiąc pośmiewisko z klubu,który reprezentują. Przy okazji starć w Budapeszcie kibice Śląska nie wypowiadają się wcale natomiast netarmia Widzewa walczy tu od wczoraj na całego. Błazny,dajcie odpocząć bo ze śmiechu brzuchy bolą.
Pewnie sam jestes nie lepszy ale odpisze Tobie.
Ok jest tu wielu pokemonow ktorzy nie powinni sie wypowiadac ale...
Nie widzisz tego jeden z drugim ze o Slasku nikt tu zlego slowa nie napisal? Wszystko co zle to Widzew.
To jest pojebane i chore. Krytyka za oswiadczenie Widzewa ktorego nie bylo a oswiadczenia Slaska nadal nikt nie widzi mimo ze pisza w nim ze nie przegrali, starcie nie rozstrzygniete przez psy i w sumie to wygrali.
Stoja pod stadionem i krzycza na Widzew schowani za policja.
Bez sensu nawet tlumaczyc
A może to wy staliście schowani za psami? Starć było kilka, tu do przodu, tam do tyłu...Ale wy wszędzie macie swoją żydowską wersje, inną od reszty, inną od filmików, inną od postronnych osób.
Podaj więc tą swoją "polską" wersję, wrzuć jakieś polskie filmiki albo konkretną relacje kogoś ze Śląska.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

LatającyHolender
Posty: 55
Rejestracja: 12.08.2017, 17:29

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: LatającyHolender » 09.11.2019, 14:06

Trochę poszło w świat i nie tylko Węgrzy piszą, że Widzew to nie jest polski klub hahha. Grubo.
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"

zapalony wyjazdowicz
Posty: 17
Rejestracja: 07.05.2014, 22:27

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: zapalony wyjazdowicz » 09.11.2019, 18:51

kartek pisze:
08.11.2019, 22:13
zapalony wyjazdowicz pisze:
08.11.2019, 21:51
Oho, widzę, że pojawili się goście, którym przeszkadza przyjaźń polsko-węgierska.

Mam stały kontakt z kibicami z Węgier, co jakiś czas chętnie przyjeżdżają do Polski, mi też udało się tam być i zawsze obie strony zostają dobrze ugoszczone (i nie chodzi tu o morze alkoholu i najebanie się). Ci Węgrzy, których znam dobrze znają historię, interesują się tym czego nie zawsze można powiedzieć o Polakach.
Ja p*******, gimbusy będą wybierać jaka ekipa z kim może trzymać a z kim nie, i i absolutny zakaz bicia się zagranicą polak vs polak, ewentualnie w kraju ale to też tylko raz na rok, symbolicznie, bo jak to może rodak bić się z rodakiem... zmień nicka na zapalony gimbus, bo to bardziej do ciebie pasuje. Zresztą nie tylko do ciebie.
Chłopczyku, po pierwsze z gimbusem nie trafiłeś, po drugie nie wtrąciłem się do Widzewa i nie piszę kto z kim może się bić. Odniosłem się do moich doświadczeń z Węgrami. Są naszymi Bratankami, ale jak się nie zna historii i paraduje tylko w kurtce z nazwą klubu na całe plecy to skąd można wiedzieć. Koniec offtopu.

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Aci » 09.11.2019, 21:14

Bączyński pisze:
07.11.2019, 20:56
Niektorym ta mityczna przyjaźn polsko-wegierska weszła do granic absurdu.Swojemu rodakowi można zrobić w ramach "walk za barwy klubowe" najwieksze świnstwo,a jeśli chodzi o Wegrów to jakiś obłed.Serio,bardziej szanujecie obcy naród?
I TY to mówisz ? Świat się kończy.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Aci » 09.11.2019, 21:24

Coctailzone1 pisze:
08.11.2019, 09:39
Gdzie niby wypłynęło info o wygranej Widzewa? Od anonimów na kibice.net? Wy debile! Nie było jeszcze żadnej oficjalnej relacji, wszystko sobie sami dopowiedzieliscie. Nie zesrajcie się z tymi braćmi Węgrami, bo to nie był mecz przyjaźni Polska - Węgry, ale trzeba się na siłę przyjebac, no bo to Widzew. Wy k****! Wyjebane na wasze gorzkie żale.

Ps. Jeśli tu sprowadzacie trolli to chociaż sprowadzacie inteligentnych bo ten Massimo dutti i Mmm111 (jedna i ta sama osoba) to zwykły półmózg.
Odbij i trzy chuje w bok. Kontroluj bajerę a takie słownictwo zostaw dla kumpli spod celi o numerze 60.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

majki
Posty: 188
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź/ Nancy

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: majki » 09.11.2019, 22:31

Popracowałem pare lat we Francji z wegrami miałem przyjemność, ta miłość do polski to dwa pokolenia temu, młodzież to jest tak zawistna i pełna nienawiści do naszego kraju ze wy sobie sprawy nie zdajecie! Już nawet Niemcy i Czesi byli tam normalniejsi, ba nawet murzyn na fińskich papierach. Także przestańcie siać pogląd iż lengyel magyar kat jo barat ...
BiałyTeofilów o widzewie pisze: Na powaznie zrobili zajebista akcje propagandowa i od jakiegos czasu pomimo ogromnej nienawisci musze przyznac ze sa w tym dobrzy

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Fanatycy Widzewa » 09.11.2019, 23:24

Na czwartkowy mecz Ligi Europy w Budapeszcie, gdzie swój mecz rozgrywają nasi układowicze z CSKA, wybieramy się w 150 osób z flagą. Z nami również nasi bracia z Chorzowa w sile 50 chłopa i Elanowcy w 30.
Odnosząc się do anonimowych wpisów na różnych stronach ogłaszamy, że jedyne i oficjalne relacje pojawiają się tylko na tym koncie. Wpisy z innych kont i dalsze internetowe płacze nas nie interesują. Na wspólnej zbiórce w centrum Budapesztu jesteśmy łącznie w prawie pół tysiąca chuliganów. W związku z zamieszaniem jakie panuje tego dnia w mieście przez naszą wizytę, metrem pod stadion docieramy w trzech grupach. Co do konfrontacji, to przed i po meczu dochodzi do wielu starć i ganianek mniejszych grup z różnymi wynikami. Jeśli chodzi o największe i najważniejsze starcia to przed meczem pod stadionem dochodzi do trzech takich, z których pierwsze jest na korzyść gospodarzy, natomiast następne dwa to zdecydowana nasza przewaga. Miejscowym nie pomógł preferowany przez nich bałkański styl czyli rzucanie i używanie gadżetów jakie tylko pod ręką.Tyle w temacie.

WIDZEW & CSKA
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: ban82 » 09.11.2019, 23:51

Głupio to pytanie zabrzmi, ale Elana też ma zgode z CSKA??

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: kartek » 10.11.2019, 02:07

massimo dutti pisze:
10.11.2019, 00:38
...
Dobra ukraiński robaku, idź już spać do tego swojego wynajmowanego wyra, bo jutro na 5 do zamiatania ulic lecisz, no chyba że awans był i już na odpowiedzialnym stanowisku w żabce, to rano pierwsze co to śmietnik masz do sprzątnięcia, co tam zgarniesz ciekawego to odrazu pakuj do reklamówki i możesz sobie wziąść i wysłać rodzince na ukraine, ucieszą się, a jak im jeszcze wyślesz 20zł to cała rodzinka będzie miała co jeść przez cały miesiąc i w co się ubrać, a i pewno coś zostanie.

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: piąty dan » 10.11.2019, 02:54

UrzadSkarbowy pisze:
09.11.2019, 08:21
Kumaci z Widzewa serio powinni zacząć to ogarniać bo to wygląda coraz śmieszniej. Szkoda że macie takich dzieciaków w bandzie którzy prostych zasad nie ogarniają i robią ze swojego klubu mega pośmiewisko ale h** tam posta trzeba nabić i napisać koniecznie z małej litery nazwę klubu rywala, zwyzywać od c**** i frajerów no bo przecież klawiatura nie odda
Kumaci z Widzewa działają w realu i wyjebane mają na rozkminki jakichś internetowych szczurków podających się za Widzewiaków.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Europejskie Puchary- 2019/2020 !

Post autor: Bączyński » 10.11.2019, 17:35

I TY to mówisz ? Świat się kończy.
Tak,bo staram sie zachować w tym szalenstwie pomeczowym zdrowy rozsądek.Ja wiem,ze Polakom najłatwiej szukać wrogow i spiskow,ale niech każdy sobie szuka kolegow gdzie chce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hanysek6448, KamykOKS, marionette, Prezes74, zgredos i 185 gości