Piro Shop

Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
.Borys

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 10.10.2019, 23:41

Chlopie skąd Ty to wziąłeś, że chłopcy ktorzy od was odeszli zapamietaj to nie zostali pognani tylko od was odbili , są z nami skąd Ty to masz to ja nie wiem może ktoś ma prywatne kontakty i to tyle. A , że Chrobry został pogoniony z kadry to dla mnie ma plus , bo sam widzisz co się na kadrze zaczyna dziać jeden wielki piknik . Jeszcze ktoś zostanie pognany to może powoli będzie wracać normalność , bo teraz to jeszcze spodni na kant trąbek i koszul brakuje . Ale Tobie to pewnie pasuje jechać na piknik Kadrę i wrocić albo w pół Polski poznać jedną ekipę to jest to widzę, że jesteś podniecony.Ale co się dziwic , przecież to jest wasz styl.

Piro Shop

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 23:44

Dla Ciebie plus bo nigdy na kadrze nie byłeś.Za daleko przecież to nie wyjazdy są solą kibicowania,masz razem z kolegami lepsze rzeczy do robienia tylko napinka w necie się liczy

Arkan

Post autor: Arkan » 11.10.2019, 09:57

to skoro taki piknik i padlina na kadrze to po co Widzew na nia chcial jezdzic i teraz Chrobry.widze ze wy kazda sytuacje potraficie orbici o 180 stopni.pognani z kadry to nic sie nie stalo nawet dobrze bo nic sie ciekawego nie dzieje i sam piknik.nie wpierdalam sie w Wasze rozkminki ale takie tlumaczenia sa zalosne.

Hary z Tybetu

Post autor: Hary z Tybetu » 11.10.2019, 10:44

Piknik i padlina a przed Marsylią byli na każdym meczu z flagą Toruń na narodowym, na którym się kompletnie nic nie działo.
W wywiadzie przedstawią to jako swoje zwycięstwo :)

.Borys

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 11:23

A jak nazwiesz teraz mecze kadry , tym bardziej u siebie , klimatyczne ? Nie wiem ile masz lat ale jak masz taką możliwość to porównaj sobie te mecze z meczem np. u was ze Szkocją , to były mecze nikt nie wiedział co się wydarzy cały czas w gotowości to było to . Ale co Ty możesz wiedzieć o tym klimacie przecież tworzyły go te Twoje "Miękkie Pyty" jak ich nazwałeś , a do teraz bujasz się na ich osiągnięciach i palisz Janka. Tak jak już napisałem nie dorastacie im do pięt i nigdy nie dorośniecie. A te Wasze wewnetrzne gierki chu.... mnie interesują , mieszasz w nie jeszcze nas a sam wiesz , że gówno wiesz . Powiem Ci jedno nasze Chłopy nie mogą doczekać się spotkania z wami i możesz to powtórzyć wszystkim . A Ty dalej brnij w tym co piszesz a i tak wszyscy wiedzą jak jest. Dla mnie temat zamknięty

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 11:31

Nikt nie pisze o meczach kadry U siebie,tylko na wyjazdach,ale Ty nie jeździsz,więc c*** wiesz jak w każdym temacie,bo wasze i całej waszej koalicji stanowisko ws kadry jest inne.Piszesz o meczu ze Szokcja u Nas który bylo 18 lat temu czy nawet więcej,to wtedy też zostaliście szybko zrobieni,ale w tym nie brales udziału ani Ty,ani bramkarze bo wtedy to mogli mieć 12-14 lat poza dwoma,trzema przypadkami.Wyłącz internet,zajmij sie swoją ekipa i przede wszystkim rusz dupe na mecze!

.Borys

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 11:34

A i jeszcze na koniec, wiesz co jest największym osiągnięciem waszej ekipy w ostatnich 10 latach! Rozjebani.... się waszej bandy i powiem Ci , że to nie koniec , bo są jeszcze tacy za którymi ciągnie się to gówn.... do teraz , i z wami latają a wy to tolerujecie. A inni wam nie popuszczą to tyle.

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 13:21

O naszą bandę się nie martw,bo mamy się dobrze o czym się przekonaliscie.Piszesz że chłopakom co odbili nie dorastamy do pięt,a przecież niby ich nie znacie.I co najlepsze piszesz o sytuacjach o których nie masz pojęcia np.jak twierdzisz że oni brali udział w dymie na Polska-Szkocja kiedy byli dziećmi :) albo wymyślasz jakieś bzdury o naszej walce z Pyrusami,potem o jakis układach z Lechem lub ze nie przyjechaliśmy na pewne miejsce mimo że od Was też NIKT TAM NIE DOJECHAŁ!Chłopie,Ty piszesz że na kadrze nic sie nie dzieje i ze macie na nią wyjebane,co jest kolejna bzdura,spoko to wszystko pokazuje jaką jesteś łajza i Gowno masz do gadania.Wracaj do książek i błagaj mamę by puściła Cie na wyjazd,może się Tobie spodoba!

.Borys

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 13:48

janjan1312 pisze:
11.10.2019, 13:21
O naszą bandę się nie martw,bo mamy się dobrze o czym się przekonaliscie.Piszesz że chłopakom co odbili nie dorastamy do pięt,a przecież niby ich nie znacie.I co najlepsze piszesz o sytuacjach o których nie masz pojęcia np.jak twierdzisz że oni brali udział w dymie na Polska-Szkocja kiedy byli dziećmi :) albo wymyślasz jakieś bzdury o naszej walce z Pyrusami,potem o jakis układach z Lechem lub ze nie przyjechaliśmy na pewne miejsce mimo że od Was też NIKT TAM NIE DOJECHAŁ!Chłopie,Ty piszesz że na kadrze nic sie nie dzieje i ze macie na nią wyjebane,co jest kolejna bzdura,spoko to wszystko pokazuje jaką jesteś łajza i Gowno masz do gadania.Wracaj do książek i błagaj mamę by puściła Cie na wyjazd,może się Tobie spodoba!
Ośle gdzie ja napisałem kto brał udział na meczu Polska- Szkocja , po prostu napisałem , że tamtej ekipie nie dorastcie do pięt. Po drugie gdzie napisałem, że mamy wyjebane na Kadrę? Po prostu jest sytuacja jaka jest i się z nią pogodzilismy.Po trzeci wskaż posta w ktorym pisałem o waszej walce z Lechem! Po czwarte może mi powiesz, że wasz kolega nie podbijał do Lecha okolo 2lata temu i zaklamywał im fakty. Po piąte ty uważasz , ze na Kadrze jest dobrze?A po szuste masz rację na wyjeździe na Reprze nie byłem. A po siódme martwię się o was i to nie tylko ja ale skoro macie się dobrze to mnie uspokoiłeś , czyli to jest wasz poziom tak? Kończę , a Ty trwaj w tym dalej dobry chlopaku.Pozdrów kolegów z bramek co z Psami stali . Bez odbioru

serwis

Post autor: serwis » 11.10.2019, 14:02

Borys nie jesteś w żadnej ekipie a zabierasz głos za nich. Coś uslyszysz, coś napiszesz i masz być wiarygodny ?
Nie odzywaj się jak poważne osoby rozmawiają
Polska -Szkocja w Bydgoszczy. Byłem i widziałem. Ile Zawiszy pognało Was? 15-20 osób? Dodam, że komicznie to wyglądało bo na hasło WKS i króciutkim starciu palicie wroty razem z Zagłębiem Lubin i Ruchem (jednostki). Lubin myślał, że to Śląsk.
Nie jestem tu stroną ale praktycznie wychowałem się w Fordonie i siłą rzeczy znajomości zostały do dziś. Z tamtej ekipy dziś 40-50 latków nikt nie odbił. Po prostu nie pisz nic jak nie masz o czymś wiedzy. Prosta zasada.

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 14:15

Sam pozdrów tych chłopaków,przecież to teraz Wasi koledzy!i szefa pozdrów też ;)

.Borys

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 14:26

To, że nie jestem w ekipie to nie znaczy, że nie wiem co się dzieje. Zabieram głos tylko i wyłącznie za siebie, a skoro jestem niewiarygodny to poczytaj co pisze Twoj kolega po szalu. A czy ja pisałem , że Elana wiodła tam prym powiedziałem , że to były czasy. A Twoj kolega dalej swoje najpiew to ucisz jego , bo sam chyba w to nie wierzysz co on pisze. Jak nie mam i czymś wiedzy to tego nie poruszam, bądź tego pewny. Ale widzę, że czas z zmykać a wy dalej ciśnijcie sobie od c**** i frajerów , bo z mojej strony nigdy takie stwierdzenia nie padły.

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 14:32

Jesteś wszystkiego pewien,czyli według Ciebie My nie dojechaliśmy na miejsce,a Wy Tak? :),piszesz za siebie?napisałeś że pogodziliscie(!)się z tym co jest na kadrze,chociaż Twoi koledzy i zgodowicze twierdza inaczej.Jak możesz twierdzić jak jest na wyjazdach kadry,skoro nigdy NIE byłeś?To jakieś jaja!Tak samo jak wiesz co sie u Nas dzieje,skoro info masz od tych co Nam źle życzą,Serio nie pisz już,tylko zajmij się tym co mimo animozji wszyscy kochamy...WYJAZDY!

serwis

Post autor: serwis » 11.10.2019, 14:57

Nie jestem z Zawiszy, gdyby się zagłębić, inny wrogi obóz. Udowodniłem Ci bajdurzenie bo ludzie z okresu Polska - Szkocja nie odbili! Dalej możesz ich zobaczyć na zdjęciach domowych czy wyjazdowych na ich stronie.
Z resztą Twojego tłumaczenia nie polemizuję bo ktoś inny Ciebie celnie punktuje.

Jeszcze pytanie do bydgoszczan czy polonista Staszic to ta sama osoba co w dawnych czasach posprzedawał hurtowo adresy swoich kolegów przy "J" na pamietniej solówce ? Jak nie to nie ma tematu jak tak to dramat okrutny chociażby na fakt obecności "J" przy tym.

Glutek

Post autor: Glutek » 11.10.2019, 15:31

Tak staszic to ta sama osoba. A teraz posprzedawal chłopaków na wyspach.

kupovvac

Post autor: kupovvac » 11.10.2019, 16:34

Kosz wkurwiasz mnie już. W********** jak masz pisać bzdury. Byłeś tam i widziałeś ? Porażki na mieście ?!
Jebana parówa staszicowa razem z ich hersztem J zostali złapani i powiezieni do lasu na Kapach za uprzykrzanie życia małolatom. J jako herszt miał przykazane, że mają zostawić małolatów a staszicowa jako młode pokolenie polonistek odpowiedzialna za ten proceder dostał propozycję solówki. Wybrał nie fartownie K. Jeden max dwa strzały i oczy rozbiegły się na dwie strony. J był przy tym i włos mu z głowy nie spadł! staszicowa została a J bezpiecznie wracał na przystanek pod naszą eskortą z ustaleniami. Czytaj J zostawił tą parówe w lasku.
Gdyby było jak piszesz o nie wytrzymaniu ciśnienia to pierwszą osobą do skatowania byłby J!
staszicowa sprzedała nam z 20 adresów domowych, szkół i pracy.
Byłem!

Polska-Szkocja wariaci do dziś na trybunach. W 25 osób gonimy w głąb Leśnego Elane a przy okazji Lubin z Ruchem, którzy nie zdążyli się zorientować o co chodzi. Za naszymi plecami trochę z boku na wysokości bocznego boiska stało 20-30 chłopaków że Stali Mielec. Większość naszej ekipy razem z Jastrzębiem w innym miejscu.
Byłem!

NowyNowy

Post autor: NowyNowy » 11.10.2019, 18:39

Zastanawia mnie w jakim celu jest to pierdolenie z internetowymi pizdami typu Borys, czy pzkosz ???

kupovvac

Post autor: kupovvac » 11.10.2019, 18:51

Kosz typie bez przynależności klubowej. Nie W********** się w nie swoje sprawy.
Dzwoni ale nie w tym kościele. Udowodniłem Ci przypierdalanie i dalej jedziesz.
Mówię o sytuacji, gdzie staszicowa ze swoją bandą łapała gówniarzy pod rondem Jagiellońskim.Nikogo nie złapali od nas z BCH!
Jakby nie było zawsze byli zwierzyną. Do lasu (ku*** lasek na Kapach) wzięliśmy ich aby rozmowa była kulturalna i była chociaż uwierz gwizdek na 100 stopni. M zabronił ich tykać. Jedna kulturalna solówka! Więc o jaki c*** Ci chodzi ?

.Borys

Post autor: .Borys » 12.10.2019, 13:40

NowyNowy pisze:
11.10.2019, 18:39
Zastanawia mnie w jakim celu jest to pierdolenie z internetowymi pizdami typu Borys, czy pzkosz ???
Wsadź sobie ręce w gacie to bedziesz miał pipkę . A ja z niczego się nie wycofuję. Tak jak pisałem prędzej w ostatnim 10 leciu największym i jedynym waszym osiągnięciem było rozbieranie się waszej ekipy. I powiem Ci , że to jeszcze nie koniec. A czas wszystko zweryfikuje.

Glutek

Post autor: Glutek » 12.10.2019, 14:21

Borys pajacu A ty na mecz elany nie jechałeś?

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 12.10.2019, 19:43

Borys nie jest w ekipie swojego klubu,a wie co się u Nas dzieje :) Na wyjazdy nie jezdzi bo maja ciekawsze rzeczy do robienia.Jesteś nie do pobicia :)Przez 10 lat tylko to zapamietales,że ktoś od Nas odbił?Wiesz kto odbił?Skąd przecież ich nie znasz :)Zobacz sobie historię starć Twojej ekipy z Naszą w tym czasie o którym mówiłeś czyli od 2009r Wszystko ciężkie plecy łącznie z ucieczką z młyna przez większość osób w 2010 i po tej akcji przyznanie się przez zatrzymanych od Was do winy!Słuchaj Ty masz wiadomości chyba z kosmosu :)Nawet teraz mimo odbicia pewnych osób nadal jesteśmy poza waszym zasięgiem! Nasza ekipa się nie rozbierala tak jak napisałeś,nie wiem czy to literówka czy celowo,i się o Nas nie martw,za to o Was zacznij bo zeby spłacić dług szefa wobec zgody będziecie się rozbierać na 10 hahaha

ziwpjb1234

Post autor: ziwpjb1234 » 12.10.2019, 20:11

Elano jak to jest, na apator wrzucacie że są konfident ami a fejsa wrzucacie posty na prywatych kontach że dzień prędzej rozjebaliscie jakiegoś chłopaka, to albo sami na siebie dajecie dowody albo w gazecie mieli rację że w prokuraturze jesteście nie do ruszenia, ExtremHobbyet czy jak Ty tam miałeś, skoro uważasz że mamy status frajera w całej Polsce to wyjedź z aferami albo zamknij już tą pizde, jak dobrze wiesz mamy sporo dobrych chłopaków w kryminalach w całej Polsce także dawaj i krec afery, zobaczymy czy będziesz miał taką siłę przebicia czy czasem nie skończysz z chujem w d**** od Swoich kolezkow :)

Glutek

Post autor: Glutek » 12.10.2019, 20:36

Borys ja właśnie wróciłem z meczu Zawiszy A Ty? Gdzie jesteś gdzie? Bo na meczu elany wątpię że byłeś

[W]19[K]46[S]

Post autor: [W]19[K]46[S] » 20.10.2019, 11:24

Więcej więcej :) ciekawie się czyta 😂

kmwtwpdk

Post autor: kmwtwpdk » 22.10.2019, 06:34

Wiem,że przykładów niedawnych kos a obecnych zgód jest pełno. Prawda jest jednak taka,że k u r w a az roksy ma więcej godności i szacunku do siebie niż Elana. Bo jak można obić swojego typa za skrojenie flagi Kalisza?Jak można napierdalać się na środku murawy o tą flagę,wyłapać za to wyroki,zakazy a kilka miesięcy później oddać ta flagę i przybić układ czy tam zgodę?Szacun dla typa co flagę skroił,a na tych co ja oddawali i przyjmowali tylko splunąć można.k**** beszczelne co do proroka piszą z szanowaniem. Fantaści w d*** j***** od rysowania mapek.

Glutek

Post autor: Glutek » 22.10.2019, 07:23

Borys A jak tam wyjazd sezonu byłeś w Katowicach? W weekend graliscie z Stalówka i jednym słowem się nie popisaliscie kibicowsko też. Skoro masz tyle do powiedzenia o naszej ekipie to ja Ci coś powiem. Wasza ekipa to zbieranina interesów i znajomości. Widać to dobitnie na meczach u siebie i wyjazdach. Powiedz kiedy wy sami na nas staneliscie? Bo my w ostatnim czasie chociaż próbowaliśmy (Łęczna Polkowice ) tylko pewni panowie na trochę plany pokrzyzowali. Jak was hapniemy to zobaczymy jakich macie chuliganów A uwierz mi że ciśnienie na was jest mocne bardzo mocne.

zgredzikBCH

Post autor: zgredzikBCH » 22.10.2019, 07:46

Glutek pisze:
22.10.2019, 07:23
Borys A jak tam wyjazd sezonu byłeś w Katowicach? W weekend graliscie z Stalówka i jednym słowem się nie popisaliscie kibicowsko też. Skoro masz tyle do powiedzenia o naszej ekipie to ja Ci coś powiem. Wasza ekipa to zbieranina interesów i znajomości. Widać to dobitnie na meczach u siebie i wyjazdach. Powiedz kiedy wy sami na nas staneliscie? Bo my w ostatnim czasie chociaż próbowaliśmy (Łęczna Polkowice ) tylko pewni panowie na trochę plany pokrzyzowali. Jak was hapniemy to zobaczymy jakich macie chuliganów A uwierz mi że ciśnienie na was jest mocne bardzo mocne.
Drzecie te japy jak baby na targu, dajecie się podpuszczac prowokatorom i piszecie co kto kiedy i z kim, wygląda mi to na konfidenctwo, jak za dużo czasu i energii to zapraszam na salke a nie napierdalacie w klawiaturę po nocach

Glutek

Post autor: Glutek » 22.10.2019, 11:10

Ty do mnie bijesz? To przyjdź na salke to Ci pokaże czym kaczuszka wodę pije. Jak jesteś z Zawiszy to się dowiesz bez problemu gdzie możesz mnie spotkać zapraszam

Cqurwol

Post autor: Cqurwol » 24.10.2019, 15:41

Pytanie do Elany:
jak to jest, że wspieracie w Toruniu w 'klatce' hokejową Unię Oświęcim, która na meczu śpiewa 'j**** Toruń'? Krzyczeliście razem z nimi, czy akurat byliście po piwo w barze?
Dzisiaj jest bardzo ważny dzień,
dzień zemsty za bezsensowne życie.
Dzisiaj to my bawimy się,
a jutro znów będziemy niczym.

.Borys

Post autor: .Borys » 24.10.2019, 16:09

Glucie jak macie takie wysokie ciśnienie to uważajcie żebyście na zawał nie wykorkowali . Telefony macie jak coś , ale tu już z was ciśnienie uleciało.

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 24.10.2019, 17:40

Do Ciebie nie ma nr nikt z Zawiszy ani z Elany.

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 24.10.2019, 17:46

.Borys pisze:
24.10.2019, 16:09
Glucie jak macie takie wysokie ciśnienie to uważajcie żebyście na zawał nie wykorkowali . Telefony macie jak coś , ale tu już z was ciśnienie uleciało.
Ciebie i tak nikt na poważnie nie traktuję więc sie nie zgrywaj już :)

LOS ZETAS

Post autor: LOS ZETAS » 25.10.2019, 12:45

może ktoś opisać Inowrocław ,Kto przeważa, neutral czy kosa między WKS a Lechem?
Głęboki upadek prowadzi do wielkiego szczęścia

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 26.10.2019, 17:42

Elana miała nas pod nosem ale chyba mają ważniejsze sprawy na głowie:) celebrytki

ICAO

Post autor: ICAO » 26.10.2019, 19:46

Kkrawczyk pisze:
26.10.2019, 17:42
Elana miała nas pod nosem ale chyba mają ważniejsze sprawy na głowie:) celebrytki
Dokładnie tym bardziej że FC Gniewkowo to ich najsilniejszy FC - moim zdaniem to duży LIŚĆ w twarz dla FCG. Ciekaw jestem czemu taka decyzja. Mam nadzieje że nie napiszą, że powód nieobecności to duża ilość Policji itp.

janjan1312

Post autor: janjan1312 » 26.10.2019, 20:06

Zgody wybrały swoje mecze,więc Elana została w domu,tzn był jeden psijebca ;) który po krótkiej pogawedce z psami stał za bramką,chyba chcial być mistrzem obcinki,ale ze ciężki łeb-przypalowiec to został rozkminiony z nazwiska,trochę się nasłuchał psi zboczeniec i poszedł do domu :)

ziwpjb1234

Post autor: ziwpjb1234 » 26.10.2019, 20:23

Mecz pokazał że młoda E może jedynie w internecie się ponapinac, a jak wjeżdżamy do ich najlepszego fc to odstepuja swój cały stadion i skitrani siedzą w krzakach, najlepsze ze zabronili swojemu FC wybrać się na ten mecz bo wiedzieli że skończy się ich ucieczka=) PS. Może jeszcze nie wyszli z lasu w którym robili sobie groźna fotkę??? =) =)

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 26.10.2019, 20:32

chłopaki sie na kolejny wywiad szykują nie mają czasu na takie pierdoły:) a kolega z pieskiem tak sie speszył ze uciekł w krzaki go pomemlać:)

merek13

Post autor: merek13 » 26.10.2019, 20:48

No i w Rzeszowie nie byli ani bodajże w Boguchwale chyba że Roch wspierali w 1500 chlopa? A czekaj oni dzwonili po Polsce i mają spisane kto odmówił także cicho cykory bo udostępnią notatki

FlorianT

Post autor: FlorianT » 26.10.2019, 21:39

Dobra chlopy juz nie drzyjcie tak lacha z tej mlodej eleni. Krystynka tak zamknela sie w sobie, ze juz nie zapodaje swoich internetowych komiksow. Nie ma juz smiechu z mapek i oswiadczen kto im odmowil czy kto tam do nich strzelal. Swiat internetu bez Krystyny nie jest juz ten sam. Krystyna wroc!!

ODPOWIEDZ