Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 15:59

Ochroniarze co stoją nadal z psami to Wasi koledzy,to wam głupot nagadaja,to grafy wystawia i sie kręci :)



.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 10.10.2019, 16:06

Bo Ty wiesz kto stoi za grafami ale wmawiaj sobie tak dalej i noś dumnie bluze z literką Z . Wiesz co jest najgorsze , że Ty wierzysz w to co piszesz. Dla mnie jesteś osioł i tyle .

prawdziwaprawda
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2019, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: prawdziwaprawda » 10.10.2019, 16:18

janjan1312 pisze:
10.10.2019, 15:59
Ochroniarze co stoją nadal z psami to Wasi koledzy,to wam głupot nagadaja,to grafy wystawia i sie kręci :)
Mow smialo gdzie stoja psy na bramkach.
Po drugie czy twoi koledzy ktorzy stoja teraz czy nie to jedno, ale czy wy ich pognaliscie za stanie kilka lat na tych bramkach czy tolerowaliscie do momentu az wam przestalo to odpowiadac?

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 10.10.2019, 17:16

A koledzy z ŁKS-u wiedzą , że razem z wami w drużynie założonej przez Was oklaskiwali gada którego Zawiszacy wzięli do swojej drużyny? Czy znowu w uja ich zrobiliscie ?

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 17:19

Z Wami nikt nie powinien gadać,bo jesteście zwykłymi kłamcami! Do Nas Ci chłopacy nie mają wjazdu,nadal stoją z dziwnymi typami na bramkach,a teraz są waszymi kolegami!Zaprzeczysz?Zakaz grypsowania należy się Wam,Zapomniałeś jak po pewnej awanturze w TRN narobiliście NAm kłopotów,gdy poza jednym reszta PRZYZNAŁA się do winy!!!piszecie jakieś frajerskie listy z poważaniem przecież to się ku*** w głowie nie mieści!Ten gad z Nami w młynie stoi?Jeździ?ku*** zobacz czy u Was wszyscy piłkarze są tacy prawi!
Co do bydgoskich bramek,to trzeba się cofnąć do samego początku jak na te bramki dostaliscie zgodę.Przecież wiecie że to nie z naszej inicjatywy tam się pojawiliście.Przyszedł chłop co te bramki ma kilka temu,nie miał obsady,wiec doszło do spotaknia ,z naszymi ówczesnymi decyzyjnymi gdzie były pewne ustalenia i na pewno wśród tych ustaleń nie było przyzwolenia na stanie z psami.Co Wy myślicie że ktoś dorosłych facetów będzie co tydzień pilnował z kim stoją??Dochodziły do Nas sygnały,długo lekceważone,pewnie ktoś miał tego świadomość ale zdecydowanie nie wszyscy!Więc zostało zorganizowane zebranie na którym było bardzo dużo osób,nikomu się nie chciało zagłebiać czy ktoś stał raz z psami czy 10,decyzja była jedna albo bramki albo ZAWISZA!nie było na tym zebraniu czwórki głownych zainteresowanych,mogli by się wtedy przy wszystkich wypowiedzieć co i jak,byłoby po sprawie,ale już wtedy mieli wyjebane na swój klub i kolegów.Więc Panowie pisanie na necie nic Wam nie pomoże,na Zawiszy nie pojawicie się nigdy,prędzej w sąsiednim mieście ;)

prawdziwaprawda
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2019, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: prawdziwaprawda » 10.10.2019, 17:37

janjan1312 pisze:
10.10.2019, 17:19
Z Wami nikt nie powinien gadać,bo jesteście zwykłymi kłamcami! Do Nas Ci chłopacy nie mają wjazdu,nadal stoją z dziwnymi typami na bramkach,a teraz są waszymi kolegami!Zaprzeczysz?Zakaz grypsowania należy się Wam,Zapomniałeś jak po pewnej awanturze w TRN narobiliście NAm kłopotów,gdy poza jednym reszta PRZYZNAŁA się do winy!!!piszecie jakieś frajerskie listy z poważaniem przecież to się ku*** w głowie nie mieści!Ten gad z Nami w młynie stoi?Jeździ?ku*** zobacz czy u Was wszyscy piłkarze są tacy prawi!
Co do bydgoskich bramek,to trzeba się cofnąć do samego początku jak na te bramki dostaliscie zgodę.Przecież wiecie że to nie z naszej inicjatywy tam się pojawiliście.Przyszedł chłop co te bramki ma kilka temu,nie miał obsady,wiec doszło do spotaknia ,z naszymi ówczesnymi decyzyjnymi gdzie były pewne ustalenia i na pewno wśród tych ustaleń nie było przyzwolenia na stanie z psami.Co Wy myślicie że ktoś dorosłych facetów będzie co tydzień pilnował z kim stoją??Dochodziły do Nas sygnały,długo lekceważone,pewnie ktoś miał tego świadomość ale zdecydowanie nie wszyscy!Więc zostało zorganizowane zebranie na którym było bardzo dużo osób,nikomu się nie chciało zagłebiać czy ktoś stał raz z psami czy 10,decyzja była jedna albo bramki albo ZAWISZA!nie było na tym zebraniu czwórki głownych zainteresowanych,mogli by się wtedy przy wszystkich wypowiedzieć co i jak,byłoby po sprawie,ale już wtedy mieli wyjebane na swój klub i kolegów.Więc Panowie pisanie na necie nic Wam nie pomoże,na Zawiszy nie pojawicie się nigdy,prędzej w sąsiednim mieście ;)
Dostales dwa proste pytania a odpowiedz twoja to smiech na sali.
Jezeli nawet jakims cudem nie wiedziales przez kilka lat z kim atoja twoi koledzy, to wiedzieli to twoi koledzy ktorzy dalej aktywnie dzialaja u was, jak to z ich swiadomoscia? Nie musiales wiedziec, ale oni wiedzieli, to musieli czekac aż na zebranie i dany wybor? Gdzie tu zasady...
Powiedz gdzie stoja psy bo uciekles od odpowiedzi bardzo ladnie

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 17:44

W Bydgoszczy!Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś drugi raz pytania nie zadawał,sytuację masz opisaną,Jak wyszło to zostało ucięte i tyle!Mogli wybrać Zawiszę,wybrali bramkę i Elanę

prawdziwaprawda
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2019, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: prawdziwaprawda » 10.10.2019, 18:49

janjan1312 pisze:
10.10.2019, 17:44
W Bydgoszczy!Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś drugi raz pytania nie zadawał,sytuację masz opisaną,Jak wyszło to zostało ucięte i tyle!Mogli wybrać Zawiszę,wybrali bramkę i Elanę
Napisz konkretnie w jakich klubach bo znowu oczerniasz i nie potrafisz podać konkretkow !!! I skąd wziales ze bramkrze trzymają trzymają elana bo ani jedna ani druga strona o tym nie wspomina ?

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 19:04

M,in Soda i Kubryk które obstawiliście nie prawda?.Przesiadujecie razem na gali w TRN,na tej samej gali walczy chłopak co odbił z dziarą Z,zresztą Elanowcy sami przyznali że z niektórymi mają prywatne kontakty.Kilka lat temu by sobie tak swobodnie nie walczył ;)Zaprzeczysz???Jezeli masz więcej pytań zapraszam na Zawiszę jeżeli CIę cos nurtuje,tylko żebyś nie nabierał czterech kolorów twarzy podczas jednej rozmowy jak Twój kolega z Janikowa podczas ostatniej okazji.To była tylko rozmowa,na którą trzeba było go długo namawiać a mina bezcenna :) Na pewnie pytanie dotyczącego kolegi z którym był podczas tego zdarzenia,odpowiedział że za on Go nie obchodzi delikatnie mówiąc :)

prawdziwaprawda
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2019, 16:02

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: prawdziwaprawda » 10.10.2019, 19:52

Nie bede pisał o kolorach twarzy i reakcjach twoich kolegów gdy sytuacja jest odwrotna z duzo mniejszymi proporcjami. W tych klubach nie stoi żaden pies ale odpowiedź nam czy twoi koledzy ktorzy stali z psem na bramce poradzą sobie w więzieniu? Czy oni juz mają wybaczone i oni sobie poradza w wiezieniu bo zasady licza sie od wtedy kiedy sobie przypomnieliscie o tym?
Kontakty z elana to sa tylko twoje wymysly które na sile probujesz wszystkim wmowic.

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 10.10.2019, 19:54

Co mają prywatne kontakty wspólnego z daną ekipą? Sam już zaczynasz się gubić w tym co piszesz. Myślałem , że jednak wierzysz chociaż w to co piszesz ale widzę, że się myliłem . Tracisz kolejne argunenty. Mówiłem już Ci , że jesteś osioł.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 20:08

Zobacz łbie na jakie pytanie odpowiadałem!Prywatne kontakty z opowiadaniem bzdur co się niby u Nas dzieje itp,przecież te wszystkie brednie które powielacie są Wam przez nich przekazane.Chłop z dziarą Zawiszy walczy u Was na gali jego koledzy w tym kilku ex Zawiszaków siedzi na trybunie,Wy siedzicie na tej samej i wszystko git:)Ty borys akurat c**** wiesz,lepiej znajdź czas jechać na wyjazd,zapomniałęm że to dla Ciebie nic ciekawego.Idź kmiń siano na spłatę długu,czy to też nieprawda?

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 10.10.2019, 20:31

No i jak z tą skowronska grypsuje czy nie ? To ja wam ku*** mówię że siedzi na czwartym na celi z takimi samymi kasztanami jak on co poszli do wora całe potulice o tym wiedzą ale wy oczywiście wiecie lepiej. I przypomnę że to on sam lazil po kapach i się chwalił że byl u elany na wigili bo go zaprosił prywatnie pan K z panem G.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 10.10.2019, 20:38

Mówicie o nas banda frajerów i aferowiczów a z pognańcami piątki zbijacie i na galach siedzicie razem hahaha, a wasze ziomki to c**** warte zostawić w klub w najgorszym momencie, oboje sie do siebie nadajecie parówy:) Pierw zbijanie piatek z przerzutami z kwidzynia teraz z pognańcami byłymi Zawiszakami, pfu wielka charakterna Elana haha to dobre:)
j**** urkaine

ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 10.10.2019, 20:47

To jak elano chłopak który jawnie biegal z konfidentem jest dalej u was toaletowany? 😂😂😂😂

jazda123
Posty: 13
Rejestracja: 10.10.2019, 12:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: jazda123 » 10.10.2019, 20:57

Glutek pisze:
10.10.2019, 20:31
No i jak z tą skowronska grypsuje czy nie ? To ja wam ku*** mówię że siedzi na czwartym na celi z takimi samymi kasztanami jak on co poszli do wora całe potulice o tym wiedzą ale wy oczywiście wiecie lepiej. I przypomnę że to on sam lazil po kapach i się chwalił że byl u elany na wigili bo go zaprosił prywatnie pan K z panem G.
oj mylisz sie podaj mi na priv numer na który zadzwoni do Ciebie chłopak z potulic który zapierdala 8 lat i ma bardzo duzo do powiedzenia widział papiery zna cała sprawe chetnie sam Ci to przedstawi, znów inna wersja pierw Elana mowila o wigili teraz sam S to mówil ciekawe ze nigdy takie cos nie miało miejsca.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 21:21

Bo nikt z tej wigilii nie robił tajemnicy!k**** ile sezonów staliscie na trybunach z dwoma konfidentami???ile ku***?wypominacie nam ku*** pilkarza?nie wierzę,mając taki syf w ekipie największy burdel w Polsce zajmijcie się sobą,i waszymi kolegami z bydgoskich bramek,Nam ich wypominacie,a z nimi się macacie!!!paranoja czy nie?konfidentow z ekipy i to jawnych nie umieliscie pognac!

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 10.10.2019, 21:23

Czyli grypsuje tak? Tylko że on nie poleciał za papiery chłopie. I nikt nie musi do mnie dzwonić bo wystarczy że na każdym pudle ( koronowo potulice fordon mielencin) wszyscy wiedzą jak jest. To powiedz mi znawco czemu siedzi na czwartym? Bo tam są bunkrownie!! Na normalnym oddziale byłby gnany. A tam to sobie może grypsowac z koleżankami co poszły też do wora. On się razem z tymi wariatkami podprowa do grypsowania

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pique » 10.10.2019, 21:37

Kkrawczyk pisze:
10.10.2019, 20:38
Pierw zbijanie piatek z przerzutami z kwidzynia teraz z pognańcami byłymi Zawiszakami, pfu wielka charakterna Elana haha to dobre:)
Jak już się wcinasz w rozmowę dorosłych, to powiedz jak to jest zabijać piątki z przerzutami z Grudziądza? Bo paru chłopaków z Olimpii ma Widzewską przeszłość 🙂

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 10.10.2019, 21:57

Pique pisze:
10.10.2019, 21:37
Kkrawczyk pisze:
10.10.2019, 20:38
Pierw zbijanie piatek z przerzutami z kwidzynia teraz z pognańcami byłymi Zawiszakami, pfu wielka charakterna Elana haha to dobre:)
Jak już się wcinasz w rozmowę dorosłych, to powiedz jak to jest zabijać piątki z przerzutami z Grudziądza? Bo paru chłopaków z Olimpii ma Widzewską przeszłość 🙂
Czyli nie zaprzeczasz faktowi ze jednak przyjeliscie przerzutów pod swoje skrzydła?. Mają nie mają c*** mnie to obchodzi, zaczynałem jeździć 13 lat temu i mam takie same nastawienie do nich jakie miałem kiedyś.
j**** urkaine

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 22:12

Bez kitu co Nas to obchodzi,Wasz kolega dostał kosę pod waszym stadionem od innego Waszego kibica i nikt z Nas w temat łódzki się nie wpierdala.przerzuty z Kwidzyna to jest przecież nic nowego,więc nie ma co zaprzeczać.Przez wasze kurewstwo kolejna ekipa pognana z kadry!

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pique » 10.10.2019, 22:24

Ja się nie wpierdalam w wasze rozkminki, odpisałem tylko temu typkowi co miesza nas w wasz wątek. A sprawą o której piszesz była prywatna między tymi chłopami i zrobiła to osoba, której od kilku lat nie ma na Widzewie.

Panie Krawczyk pora się zainteresować tym, bo coraz bliżej wam z nimi. Bez odbioru.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 22:32

Spoko.Fajnie że potrafisz odpowiedzieć bez spiny!Chodzi o pierwsza część zdania, co do drugiej części nie masz racji.Zapewniam.

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 10.10.2019, 23:41

Chlopie skąd Ty to wziąłeś, że chłopcy ktorzy od was odeszli zapamietaj to nie zostali pognani tylko od was odbili , są z nami skąd Ty to masz to ja nie wiem może ktoś ma prywatne kontakty i to tyle. A , że Chrobry został pogoniony z kadry to dla mnie ma plus , bo sam widzisz co się na kadrze zaczyna dziać jeden wielki piknik . Jeszcze ktoś zostanie pognany to może powoli będzie wracać normalność , bo teraz to jeszcze spodni na kant trąbek i koszul brakuje . Ale Tobie to pewnie pasuje jechać na piknik Kadrę i wrocić albo w pół Polski poznać jedną ekipę to jest to widzę, że jesteś podniecony.Ale co się dziwic , przecież to jest wasz styl.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 10.10.2019, 23:44

Dla Ciebie plus bo nigdy na kadrze nie byłeś.Za daleko przecież to nie wyjazdy są solą kibicowania,masz razem z kolegami lepsze rzeczy do robienia tylko napinka w necie się liczy

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Arkan » 11.10.2019, 09:57

to skoro taki piknik i padlina na kadrze to po co Widzew na nia chcial jezdzic i teraz Chrobry.widze ze wy kazda sytuacje potraficie orbici o 180 stopni.pognani z kadry to nic sie nie stalo nawet dobrze bo nic sie ciekawego nie dzieje i sam piknik.nie wpierdalam sie w Wasze rozkminki ale takie tlumaczenia sa zalosne.

Hary z Tybetu
Posty: 15
Rejestracja: 12.03.2018, 14:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Hary z Tybetu » 11.10.2019, 10:44

Piknik i padlina a przed Marsylią byli na każdym meczu z flagą Toruń na narodowym, na którym się kompletnie nic nie działo.
W wywiadzie przedstawią to jako swoje zwycięstwo :)

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 11:23

A jak nazwiesz teraz mecze kadry , tym bardziej u siebie , klimatyczne ? Nie wiem ile masz lat ale jak masz taką możliwość to porównaj sobie te mecze z meczem np. u was ze Szkocją , to były mecze nikt nie wiedział co się wydarzy cały czas w gotowości to było to . Ale co Ty możesz wiedzieć o tym klimacie przecież tworzyły go te Twoje "Miękkie Pyty" jak ich nazwałeś , a do teraz bujasz się na ich osiągnięciach i palisz Janka. Tak jak już napisałem nie dorastacie im do pięt i nigdy nie dorośniecie. A te Wasze wewnetrzne gierki chu.... mnie interesują , mieszasz w nie jeszcze nas a sam wiesz , że gówno wiesz . Powiem Ci jedno nasze Chłopy nie mogą doczekać się spotkania z wami i możesz to powtórzyć wszystkim . A Ty dalej brnij w tym co piszesz a i tak wszyscy wiedzą jak jest. Dla mnie temat zamknięty

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 11:31

Nikt nie pisze o meczach kadry U siebie,tylko na wyjazdach,ale Ty nie jeździsz,więc c*** wiesz jak w każdym temacie,bo wasze i całej waszej koalicji stanowisko ws kadry jest inne.Piszesz o meczu ze Szokcja u Nas który bylo 18 lat temu czy nawet więcej,to wtedy też zostaliście szybko zrobieni,ale w tym nie brales udziału ani Ty,ani bramkarze bo wtedy to mogli mieć 12-14 lat poza dwoma,trzema przypadkami.Wyłącz internet,zajmij sie swoją ekipa i przede wszystkim rusz dupe na mecze!

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 11:34

A i jeszcze na koniec, wiesz co jest największym osiągnięciem waszej ekipy w ostatnich 10 latach! Rozjebani.... się waszej bandy i powiem Ci , że to nie koniec , bo są jeszcze tacy za którymi ciągnie się to gówn.... do teraz , i z wami latają a wy to tolerujecie. A inni wam nie popuszczą to tyle.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 13:21

O naszą bandę się nie martw,bo mamy się dobrze o czym się przekonaliscie.Piszesz że chłopakom co odbili nie dorastamy do pięt,a przecież niby ich nie znacie.I co najlepsze piszesz o sytuacjach o których nie masz pojęcia np.jak twierdzisz że oni brali udział w dymie na Polska-Szkocja kiedy byli dziećmi :) albo wymyślasz jakieś bzdury o naszej walce z Pyrusami,potem o jakis układach z Lechem lub ze nie przyjechaliśmy na pewne miejsce mimo że od Was też NIKT TAM NIE DOJECHAŁ!Chłopie,Ty piszesz że na kadrze nic sie nie dzieje i ze macie na nią wyjebane,co jest kolejna bzdura,spoko to wszystko pokazuje jaką jesteś łajza i Gowno masz do gadania.Wracaj do książek i błagaj mamę by puściła Cie na wyjazd,może się Tobie spodoba!

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 13:48

janjan1312 pisze:
11.10.2019, 13:21
O naszą bandę się nie martw,bo mamy się dobrze o czym się przekonaliscie.Piszesz że chłopakom co odbili nie dorastamy do pięt,a przecież niby ich nie znacie.I co najlepsze piszesz o sytuacjach o których nie masz pojęcia np.jak twierdzisz że oni brali udział w dymie na Polska-Szkocja kiedy byli dziećmi :) albo wymyślasz jakieś bzdury o naszej walce z Pyrusami,potem o jakis układach z Lechem lub ze nie przyjechaliśmy na pewne miejsce mimo że od Was też NIKT TAM NIE DOJECHAŁ!Chłopie,Ty piszesz że na kadrze nic sie nie dzieje i ze macie na nią wyjebane,co jest kolejna bzdura,spoko to wszystko pokazuje jaką jesteś łajza i Gowno masz do gadania.Wracaj do książek i błagaj mamę by puściła Cie na wyjazd,może się Tobie spodoba!
Ośle gdzie ja napisałem kto brał udział na meczu Polska- Szkocja , po prostu napisałem , że tamtej ekipie nie dorastcie do pięt. Po drugie gdzie napisałem, że mamy wyjebane na Kadrę? Po prostu jest sytuacja jaka jest i się z nią pogodzilismy.Po trzeci wskaż posta w ktorym pisałem o waszej walce z Lechem! Po czwarte może mi powiesz, że wasz kolega nie podbijał do Lecha okolo 2lata temu i zaklamywał im fakty. Po piąte ty uważasz , ze na Kadrze jest dobrze?A po szuste masz rację na wyjeździe na Reprze nie byłem. A po siódme martwię się o was i to nie tylko ja ale skoro macie się dobrze to mnie uspokoiłeś , czyli to jest wasz poziom tak? Kończę , a Ty trwaj w tym dalej dobry chlopaku.Pozdrów kolegów z bramek co z Psami stali . Bez odbioru

serwis
Posty: 284
Rejestracja: 24.09.2009, 10:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: serwis » 11.10.2019, 14:02

Borys nie jesteś w żadnej ekipie a zabierasz głos za nich. Coś uslyszysz, coś napiszesz i masz być wiarygodny ?
Nie odzywaj się jak poważne osoby rozmawiają
Polska -Szkocja w Bydgoszczy. Byłem i widziałem. Ile Zawiszy pognało Was? 15-20 osób? Dodam, że komicznie to wyglądało bo na hasło WKS i króciutkim starciu palicie wroty razem z Zagłębiem Lubin i Ruchem (jednostki). Lubin myślał, że to Śląsk.
Nie jestem tu stroną ale praktycznie wychowałem się w Fordonie i siłą rzeczy znajomości zostały do dziś. Z tamtej ekipy dziś 40-50 latków nikt nie odbił. Po prostu nie pisz nic jak nie masz o czymś wiedzy. Prosta zasada.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 14:15

Sam pozdrów tych chłopaków,przecież to teraz Wasi koledzy!i szefa pozdrów też ;)

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 11.10.2019, 14:26

To, że nie jestem w ekipie to nie znaczy, że nie wiem co się dzieje. Zabieram głos tylko i wyłącznie za siebie, a skoro jestem niewiarygodny to poczytaj co pisze Twoj kolega po szalu. A czy ja pisałem , że Elana wiodła tam prym powiedziałem , że to były czasy. A Twoj kolega dalej swoje najpiew to ucisz jego , bo sam chyba w to nie wierzysz co on pisze. Jak nie mam i czymś wiedzy to tego nie poruszam, bądź tego pewny. Ale widzę, że czas z zmykać a wy dalej ciśnijcie sobie od c**** i frajerów , bo z mojej strony nigdy takie stwierdzenia nie padły.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 11.10.2019, 14:32

Jesteś wszystkiego pewien,czyli według Ciebie My nie dojechaliśmy na miejsce,a Wy Tak? :),piszesz za siebie?napisałeś że pogodziliscie(!)się z tym co jest na kadrze,chociaż Twoi koledzy i zgodowicze twierdza inaczej.Jak możesz twierdzić jak jest na wyjazdach kadry,skoro nigdy NIE byłeś?To jakieś jaja!Tak samo jak wiesz co sie u Nas dzieje,skoro info masz od tych co Nam źle życzą,Serio nie pisz już,tylko zajmij się tym co mimo animozji wszyscy kochamy...WYJAZDY!

serwis
Posty: 284
Rejestracja: 24.09.2009, 10:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: serwis » 11.10.2019, 14:57

Nie jestem z Zawiszy, gdyby się zagłębić, inny wrogi obóz. Udowodniłem Ci bajdurzenie bo ludzie z okresu Polska - Szkocja nie odbili! Dalej możesz ich zobaczyć na zdjęciach domowych czy wyjazdowych na ich stronie.
Z resztą Twojego tłumaczenia nie polemizuję bo ktoś inny Ciebie celnie punktuje.


Jeszcze pytanie do bydgoszczan czy polonista Staszic to ta sama osoba co w dawnych czasach posprzedawał hurtowo adresy swoich kolegów przy "J" na pamietniej solówce ? Jak nie to nie ma tematu jak tak to dramat okrutny chociażby na fakt obecności "J" przy tym.

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 11.10.2019, 15:31

Tak staszic to ta sama osoba. A teraz posprzedawal chłopaków na wyspach.

kupovvac
Posty: 17
Rejestracja: 19.08.2016, 22:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kupovvac » 11.10.2019, 16:34

Kosz wkurwiasz mnie już. W********** jak masz pisać bzdury. Byłeś tam i widziałeś ? Porażki na mieście ?!
Jebana parówa staszicowa razem z ich hersztem J zostali złapani i powiezieni do lasu na Kapach za uprzykrzanie życia małolatom. J jako herszt miał przykazane, że mają zostawić małolatów a staszicowa jako młode pokolenie polonistek odpowiedzialna za ten proceder dostał propozycję solówki. Wybrał nie fartownie K. Jeden max dwa strzały i oczy rozbiegły się na dwie strony. J był przy tym i włos mu z głowy nie spadł! staszicowa została a J bezpiecznie wracał na przystanek pod naszą eskortą z ustaleniami. Czytaj J zostawił tą parówe w lasku.
Gdyby było jak piszesz o nie wytrzymaniu ciśnienia to pierwszą osobą do skatowania byłby J!
staszicowa sprzedała nam z 20 adresów domowych, szkół i pracy.
Byłem!


Polska-Szkocja wariaci do dziś na trybunach. W 25 osób gonimy w głąb Leśnego Elane a przy okazji Lubin z Ruchem, którzy nie zdążyli się zorientować o co chodzi. Za naszymi plecami trochę z boku na wysokości bocznego boiska stało 20-30 chłopaków że Stali Mielec. Większość naszej ekipy razem z Jastrzębiem w innym miejscu.
Byłem!

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: NowyNowy » 11.10.2019, 18:39

Zastanawia mnie w jakim celu jest to pierdolenie z internetowymi pizdami typu Borys, czy pzkosz ???

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __K__, Antyk, bednar, hanysek6448, Oldfreak, Osaka i 186 gości