Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 08.10.2019, 21:16

kusy_jest_boski pisze:
08.10.2019, 17:17
Po co te przepychanki, wszyscy i tak wiedzą że derby ligowe za rok
to że my jesteśmy głównymi kandydatami do spadku jest oczywiste, ale to że wy po zeszłym sezonie znowu jestescie tacy pewnie siebie to jakaś farsa
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.



strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: strazaksam » 09.10.2019, 10:15

C1365O pisze:
08.10.2019, 13:38
Ale
"Kluby piłkarskie w kraju dostały od łódzkiej policji zalecenia, aby nie wpuszczać na stadiony kibiców Widzewa Łódź. Rzecznik Praw Obywatelskich twierdzi, że to dyskryminujące i niezgodne z prawem."
,, Wszystko w obawie o zdrowie kibicow ktorzy w meczach z Widzewem sa narazeni na niesamowity odor ktory nieustannie towarzyszy widzewiakom ''

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 09.10.2019, 13:45

strazaksam pisze:
09.10.2019, 10:15
C1365O pisze:
08.10.2019, 13:38
Ale
"Kluby piłkarskie w kraju dostały od łódzkiej policji zalecenia, aby nie wpuszczać na stadiony kibiców Widzewa Łódź. Rzecznik Praw Obywatelskich twierdzi, że to dyskryminujące i niezgodne z prawem."
,, Wszystko w obawie o zdrowie kibicow ktorzy w meczach z Widzewem sa narazeni na niesamowity odor ktory nieustannie towarzyszy widzewiakom ''
Ale z Ciebie kawalarz, wśród znajomych pewnie uchodzisz za duszę towarzystwa.

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pierre89 » 09.10.2019, 13:49

Pytanie offtop dla ŁKS

Co się stało z ta flaga z 0:16
https://www.youtube.com/watch?v=KtvPXB09zYg

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kapitan_swir_planeta » 09.10.2019, 13:56

Pierre89 pisze:
09.10.2019, 13:49
Pytanie offtop dla ŁKS

Co się stało z ta flaga z 0:16
https://www.youtube.com/watch?v=KtvPXB09zYg
Bywa wieszania na koronie stadionu.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 13.10.2019, 11:12

Gieksa normalnie wchodzi na Widzew?

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 13.10.2019, 14:46

PolowaPolski pisze:
13.10.2019, 11:12
Gieksa normalnie wchodzi na Widzew?
ch wi, póki co to nie są naprawione szkody po Śląsku (30 tyś zł), przez co Pogoń Siedlce nie została wpuszczona

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 13.10.2019, 15:29

Dobra, Pogoń Siedlce nie wchodzi, ale wchodzą na ten sektor Wasi kibice. To na czym polegają szkody, że przeszkadza to w przyjęciu kibiców gości, ale już nie w przyjęciu swoich kibiców? I drugie, czy Pogoń nie chciała się dogadać i wejść wedle hasła PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW?

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 13.10.2019, 15:30

Co się stało z ta flaga z 0:16
https://www.youtube.com/watch?v=KtvPXB09zYg
Z tą flagą wiąże się ciekawa anegdotka, po tym ja swego czasu R.Zieliński ze Śląska wyśmiał z lekka to płótno (chodziło o jej treść), to Łksiacy zmienili ją na tę bardziej sensowną, która w tej formie jest po dziś dzień.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Trevor Philips
Posty: 3
Rejestracja: 01.10.2019, 19:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Trevor Philips » 13.10.2019, 16:41

casuals pisze:
13.10.2019, 15:29
Dobra, Pogoń Siedlce nie wchodzi, ale wchodzą na ten sektor Wasi kibice. To na czym polegają szkody, że przeszkadza to w przyjęciu kibiców gości, ale już nie w przyjęciu swoich kibiców? I drugie, czy Pogoń nie chciała się dogadać i wejść wedle hasła PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW?
Pewnie chodzi m.in o to, że kibice gospodarzy mogą korzystać z toalet na innych sektorach niż te rzekomo zniszczone na sektorze gości, a wiadomo, że kibice drużyny przyjezdnych nie mieliby takiego udogodnienia, ale to tylko moje przypuszczenia, niech wypowie się na ten temat ktoś z czerwonej części Łodzi.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 13.10.2019, 18:00

A może chodzi o to, że są inne wymagania co do bezpieczeństwa między przeznaczeniem dla gospodarzy, a jakby mieli usiąść kibice gości, jak choćby siatka zabezpieczająca przed latającymi rzeczami?

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 14.10.2019, 01:33

Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 14.10.2019, 08:26

Fanatycy Widzewa pisze:
13.10.2019, 14:46
PolowaPolski pisze:
13.10.2019, 11:12
Gieksa normalnie wchodzi na Widzew?
ch wi, póki co to nie są naprawione szkody po Śląsku (30 tyś zł), przez co Pogoń Siedlce nie została wpuszczona
casuals pisze:
14.10.2019, 01:33
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Wszelkie pytania czy wątpliwości w sprawie naprawy sektora dla gości kierować do:

Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.
al. Bandurskiego 7,
94-020, Łódź, Polska

Sekretariat

Tel.: +48 42 272 15 01
Fax: +48 42 272 15 04
[email protected]
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 14.10.2019, 09:47

Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Widzisz i tu kłania się obecna specyfika naszego miasta, otóż gdy trzeba coś zrobić na stadionie Widzewa, to trzeba czekać miesiącami i........można się nie doczekać, tego typu problemów nie mają nasi sąsiedzi , którzy mają poparcie we władzach Po ,a co z tym się wiąże i w spółkach miejskich odpowiedzialnych min za sport. Źle by się stało gdyby cyganeria nie weszła na ten mecz, bo nie ma co ukrywać że bardzo na to liczymy iż licznie stawią się w sektorze gości.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 14.10.2019, 13:14

widzewiak_z_gor pisze:
14.10.2019, 08:26
Fanatycy Widzewa pisze:
13.10.2019, 14:46
PolowaPolski pisze:
13.10.2019, 11:12
Gieksa normalnie wchodzi na Widzew?
ch wi, póki co to nie są naprawione szkody po Śląsku (30 tyś zł), przez co Pogoń Siedlce nie została wpuszczona
casuals pisze:
14.10.2019, 01:33
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Wszelkie pytania czy wątpliwości w sprawie naprawy sektora dla gości kierować do:

Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.
al. Bandurskiego 7,
94-020, Łódź, Polska

Sekretariat

Tel.: +48 42 272 15 01
Fax: +48 42 272 15 04
[email protected]
Moze gdyby kazdy z Was minimum 2x dziennie tam zadzwonil z pytaniem dotyczacym naprawy sektora gosci to zdalby sobie makis sprawe ze nie jest prywatnym folwarkiem !
:arrow:

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 14.10.2019, 14:03

1925 pisze:
14.10.2019, 13:14
widzewiak_z_gor pisze:
14.10.2019, 08:26
Fanatycy Widzewa pisze:
13.10.2019, 14:46


ch wi, póki co to nie są naprawione szkody po Śląsku (30 tyś zł), przez co Pogoń Siedlce nie została wpuszczona
casuals pisze:
14.10.2019, 01:33
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Wszelkie pytania czy wątpliwości w sprawie naprawy sektora dla gości kierować do:

Miejska Arena Kultury i Sportu Sp. z o.o.
al. Bandurskiego 7,
94-020, Łódź, Polska

Sekretariat

Tel.: +48 42 272 15 01
Fax: +48 42 272 15 04
[email protected]
Moze gdyby kazdy z Was minimum 2x dziennie tam zadzwonil z pytaniem dotyczacym naprawy sektora gosci to zdalby sobie makis sprawe ze nie jest prywatnym folwarkiem !
Moze gdyby kazdy Was minimum 2x dziennie dzwonil do Zdanowskiej w sprawie Waszego stadionu, to zdalaby sobie sprawę że nie jest prywatnym folwarkiem i obietnice zlozone musi spelniac.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 15.10.2019, 01:33

PanTuNieStał pisze:
14.10.2019, 09:47
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Widzisz i tu kłania się obecna specyfika naszego miasta, otóż gdy trzeba coś zrobić na stadionie Widzewa, to trzeba czekać miesiącami i........można się nie doczekać, tego typu problemów nie mają nasi sąsiedzi , którzy mają poparcie we władzach Po ,a co z tym się wiąże i w spółkach miejskich odpowiedzialnych min za sport. Źle by się stało gdyby cyganeria nie weszła na ten mecz, bo nie ma co ukrywać że bardzo na to liczymy iż licznie stawią się w sektorze gości.
Jak będzie GieKSa to wyślij zdjęcie cygana z ich sektora proszę Cię bardzo

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 15.10.2019, 18:04

Jak będzie GieKSa to wyślij zdjęcie cygana z ich sektora proszę Cię bardzo
Jeśli przejdzie niespostrzeżony przez sito ostrej selekcji, to może się znajdzie choć jeden na tym wyjeździe , bo przy Bukowej jak sam wiesz raczej z tym problemów nie ma. Ale fotkę będziesz miał nie dygaj nic, tak na marginesie kręcą cię ciapki, że fotkę chcesz?
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 15.10.2019, 18:29

PanTuNieStał pisze:
14.10.2019, 09:47
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Widzisz i tu kłania się obecna specyfika naszego miasta, otóż gdy trzeba coś zrobić na stadionie Widzewa, to trzeba czekać miesiącami i........można się nie doczekać, tego typu problemów nie mają nasi sąsiedzi , którzy mają poparcie we władzach Po ,a co z tym się wiąże i w spółkach miejskich odpowiedzialnych min za sport. Źle by się stało gdyby cyganeria nie weszła na ten mecz, bo nie ma co ukrywać że bardzo na to liczymy iż licznie stawią się w sektorze gości.
skoncz juz pierdolic te bzdury. Dzialacze Widzewa to nieudolni amatorzy, ktorzy przychodza do miasta z tekstem ze nam sie nalezy, bo karnety, 4 mistrzostwa i citko w lidze mistrzow. Salski natomiast przychodzi z pomyslem, dokumentacja i roznymi scenariuszami na wypadek niepowodzenia planu A. Jedni traktuja miasto jak partnera, drudzy wymagaja i pozamykali sobie wiele furtek. W UMŁ jest wiele osob bardzo sprzyjajacych Widzewowi, ale dopiero po przyjsciu Pajaczek chca rozmawiac, bo poprzedni ludzie to byly butne buraki z parodysta Szorem na czele, ktory osmieszyl sie dyskutujac z miastem obrandowanie stadionu od wewnatrz. Amatorzy i pozoranci, ktorym nie zalezy bo siedza w ceplym kurwidolku i nie trzeba sie starac.
Wy juz tak sie nakreciliscie na te bajki, ze miasto was krzywdzi,a ŁKS pomaga, ze uwierzyliscie iz to miasto zbudowalo na Minerskiej hale pneumatyczna.
debile.

Łodzianin1910
Posty: 10
Rejestracja: 25.04.2019, 19:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łodzianin1910 » 15.10.2019, 18:59

internet pisze:
15.10.2019, 18:29
PanTuNieStał pisze:
14.10.2019, 09:47
Zapytałem z czystej ciekawości, nie interesuję mnie temat tak bardzo żebym wiedział do jakich uszkodzeń doszło. W takim razie kto poczuwa się do odpowiedzialności z tego tytułu? Miasto czeka na pieniądze od Śląska, czy dokona remontu i wystawi im fakturę? Akurat w tym temacie jestem normalnym człowiekiem, bo ciekawe mecze przed Widzewem z GKS-em i Legią. Szkoda byłoby kibicowskiego widowiska przez bierność władz miasta. Tym bardziej, że macie jeszcze jakąś mobilizacje ze zbiórką pieniędzy na oprawy.
Widzisz i tu kłania się obecna specyfika naszego miasta, otóż gdy trzeba coś zrobić na stadionie Widzewa, to trzeba czekać miesiącami i........można się nie doczekać, tego typu problemów nie mają nasi sąsiedzi , którzy mają poparcie we władzach Po ,a co z tym się wiąże i w spółkach miejskich odpowiedzialnych min za sport. Źle by się stało gdyby cyganeria nie weszła na ten mecz, bo nie ma co ukrywać że bardzo na to liczymy iż licznie stawią się w sektorze gości.
skoncz juz pierdolic te bzdury. Dzialacze Widzewa to nieudolni amatorzy, ktorzy przychodza do miasta z tekstem ze nam sie nalezy, bo karnety, 4 mistrzostwa i citko w lidze mistrzow. Salski natomiast przychodzi z pomyslem, dokumentacja i roznymi scenariuszami na wypadek niepowodzenia planu A. Jedni traktuja miasto jak partnera, drudzy wymagaja i pozamykali sobie wiele furtek. W UMŁ jest wiele osob bardzo sprzyjajacych Widzewowi, ale dopiero po przyjsciu Pajaczek chca rozmawiac, bo poprzedni ludzie to byly butne buraki z parodysta Szorem na czele, ktory osmieszyl sie dyskutujac z miastem obrandowanie stadionu od wewnatrz. Amatorzy i pozoranci, ktorym nie zalezy bo siedza w ceplym kurwidolku i nie trzeba sie starac.
Wy juz tak sie nakreciliscie na te bajki, ze miasto was krzywdzi,a ŁKS pomaga, ze uwierzyliscie iz to miasto zbudowalo na Minerskiej hale pneumatyczna.
debile.
Panie Internet, Myśli Pan że ma monopol na prawdę. Co do nieudolność władz Widzewa się zgodzę. Dopiero Pajaczek wprowadza normalność. Czy Salski jest takim świętym że trzeba go stawiać na piedestale, tego nie wiem, ty zapewne też nie.

Z jednym się nie zgodzę. Łks jest faworyzowany i tylko ślepy by tego nie zauważył. Stadion prawie 2 razy droższy, ośrodek treningowy? Widzew ma aktualnie dwa sprawne boiska które musi dzielić z trzema innymi drużynami. Łks ma tych boisk 2 czy 3 razy więcej (nie chce sklamac ile dokładnie) i dzieli je chyba tylko z jedną drużyna (bodajże kolejarze). Możesz spinać się na tym forum ile chcesz, pluć jadem ale nie bądź zakłamanym hipokryta.

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 15.10.2019, 19:20

osrodek treningowy to wam zjebal Markwant. Salski caly czas kolo inwetsycji na Minerskiej chodzil, a Markwant myslal, ze jak jest budowane to bedzie dobrze.
ŁKS nie ma 2 czy 3 razy wiecej tych boisk bo wtedy mial by najwiekszy osrodek w Polsce. Na Mierskiej sa 4 boiska, jeden plac dla bramkarzy i ta hala pneumatyczna wybudowana prwywatnie chyba jeest na kolejnym boisku, ktorego miasto nie finansowalo (ale tu sie nie kloce bo nie jestem pewien). Do tego boisko pod ŁKS. Czyli ŁKS ma 6 boisk (z czego jedno z wlasnej kasy) wiec wychodzi na to, ze Widzew ma 2 albo 3 boiska. Prawda?
Stadion drozszy - bo lepszy i budowa rozlozona w czasie (z czego zreszta sie smialiscie). Lepszy bo sie bedzie sam finansowal. Taka sama propozycje mial Widzew, ale wyszla megalomania waszych dzialaczy Widzewa - "budujemy caly stadion i odjezdzamy zydom o lata swietlne, bo beda z ta jedna trybuna gdnic w 3, 4 lidze wieki".
powtarzasz synu glupoty, ktore tluka wam na waszym forum, pozniej lazicie po miescie i powtarzacie to w rozmowach z miastem, a oni sie z was smieja. NAwet Pajaczek z politowaniem kiwala glowa jak proboaliscie jej narzucic te narracje to was osmieszyla juz na pierwszej koferencji. Parodysci.

i zeby byla jasnosc. Salski nie jest bogiem, ale odkad przejal ŁKS 3 lata temu zaprowadzil tu ład i profesjonalizm jakiego chyba nigdy nie było ani w ŁKS ani w Widzewie

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 15.10.2019, 19:30

internet pisze:
15.10.2019, 19:20
Lepszy bo sie bedzie sam finansowal.
Dej Boże człowieku.....

Suma summarum, to co się dzieje w łodzi idzie w bardzo dobrym kierunku, zarówno ze wschodniej jak i zachodniej strony miasta, Pajączek dodała jakości w zarządzaniu Widzewem, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. W Łks po wybudowaniu stadionu tez będzie przynajmniej wizualnie już normalnie. Nie trzeba być optymistą, żeby widzieć że nadchodzą tłuste lata przed łódzkimi klubami, przynajmniej piłkarsko.

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marcin » 15.10.2019, 20:54

Doping kibiców : Eliminacje EURO U21: Polska - Serbia 15.10.2019 Łódź

https://www.youtube.com/watch?v=gT8A8e0vCIw

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 15.10.2019, 21:03

Co do promocji w Łodzi
"Trener biało-czerwonych skrytykował też… brak informacji o dzisiejszym spotkaniu. „Mam prośbę, żeby następnym razem wywiesić na mieście chociaż jeden afisz, że gramy w Łodzi. Mam kolegę w tym mieście i gdy zapytałem go, czy wpadnie, ten nie miał o niczym pojęcia” – dodał na zakończenie Czesław Michniewicz."

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 16.10.2019, 07:55

C1365O pisze:
15.10.2019, 21:03
Co do promocji w Łodzi
"Trener biało-czerwonych skrytykował też… brak informacji o dzisiejszym spotkaniu. „Mam prośbę, żeby następnym razem wywiesić na mieście chociaż jeden afisz, że gramy w Łodzi. Mam kolegę w tym mieście i gdy zapytałem go, czy wpadnie, ten nie miał o niczym pojęcia” – dodał na zakończenie Czesław Michniewicz."
A o Rugby 2.11 juz jest info w biletomatach mpk, na przystankach sa rozwieszone plakaty zapraszajace na mecz wiec jak widac w UM maja swoje Priorytety !
:arrow:

rybak007
Posty: 244
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rybak007 » 16.10.2019, 12:14

PanTuNieStał pisze:
15.10.2019, 18:04
Jak będzie GieKSa to wyślij zdjęcie cygana z ich sektora proszę Cię bardzo
Jeśli przejdzie niespostrzeżony przez sito ostrej selekcji, to może się znajdzie choć jeden na tym wyjeździe , bo przy Bukowej jak sam wiesz raczej z tym problemów nie ma. Ale fotkę będziesz miał nie dygaj nic, tak na marginesie kręcą cię ciapki, że fotkę chcesz?
on chce po prostu wiedzieć, który to mu ciągle starą rucha.
j**** homopropagande

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 16.10.2019, 13:12

Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Obrazek
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

CuoreRosso
Posty: 1
Rejestracja: 16.10.2019, 15:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: CuoreRosso » 16.10.2019, 15:06

Puchy tam straszne

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 16.10.2019, 16:16

MW10 pisze:
16.10.2019, 13:12
Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Obrazek

A na razie jeszcze tak.....

Obrazek

bkb1910
Posty: 12
Rejestracja: 21.04.2019, 02:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bkb1910 » 16.10.2019, 16:18

MW10 pisze:
16.10.2019, 13:12
Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Obrazek
Czym Ty się podniecasz, jak i tak go nie zapełnicie. Jedna trybunka to już wyzwanie.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 16.10.2019, 18:29

bkb1910 pisze:
16.10.2019, 16:18
MW10 pisze:
16.10.2019, 13:12
Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Obrazek
Czym Ty się podniecasz, jak i tak go nie zapełnicie. Jedna trybunka to już wyzwanie.
Cieszy mnie ból twojej podmiejskiej d***, bo to jedyne co ci zostało. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 16.10.2019, 19:58

I napisał to największy, najstraszniejszy, "najrodowitszy" internetowy wojownik.
Obyś wyłapał kiedyś od jakiegoś fanatycznego kibola ŁKS-u, który przyjeżdża na mecze z Piotrkowa lub Włocławka.

Wracając do meczu z GieKSą.

"Sobotni mecz bez kibiców GKS-u? Wszystko zależy od decyzji PZPN.
Zamówili komplet 907 biletów na mecz z Widzewem, ale nie wiadomo czy pojawią się w sektorze przeznaczonym dla kibiców gości na stadionie przy alei Piłsudskiego. Tak wygląda sytuacja fanów GKS-u Katowice na trzy dni przed spotkaniem ich drużyny z widzewiakami.

Najważniejszy mecz 14. kolejki II ligi zapowiadał się arcyciekawie nie tylko ze względu na starcie dwóch czołowych drużyn ligi, ale również z powodu licznej delegacji kibiców GKS-u, którzy mieli wspierać swoich piłkarzy dopingiem na stadionie Widzewa.

Jednak po wydarzeniach, które miały miejsce na stadionie GKS-u podczas ostatniego ligowego meczu z Elaną Toruń, jest możliwy scenariusz, w którym Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodzi się na przyjazd do Łodzi fanów katowickiej drużyny.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", sprawą zamieszek po meczu GKS - Elana ma się zająć komisja dyscypliny PZPN. Choć do burd z udziałem kibicóe obu klubów doszło po zakończeniu spotkania, to w PZPN te wydarzenia zostały potraktowane tak, jakby miały miejsce w trakcie meczu. I dlatego sprawa trafiła do komisji dyscypliny.

Ta może podjąć decyzję o zakazie wyjazdowym dla kibiców drużyny z Katowic. Posiedzenie tej komisji PZPN zaplanowano na jutro. Dla atrakcyjności sobotniego widowiska byłoby lepiej, gdyby sektor gości na stadionie Widzewa wyglądał tak, jak na przykład podczas meczu z Radomiakiem (na zdjęciu) wiosną tego roku. 

widzewiak.pl"
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

Pozdrów wszystkich
Posty: 9
Rejestracja: 10.06.2018, 19:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pozdrów wszystkich » 16.10.2019, 19:59

Wybory, wybory i po hehe

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 16.10.2019, 20:25

MW10 pisze:
07.05.2015, 00:05
Proszę cię kolego po szalu abyś nie wypisywał bzdur, bo robisz sobie, jak i innym Widzewiakom przypał.

Ktoś z ŁKS jest w stanie podać liczbę z pp?
MW wstyd było zarejestrować się jako Łksiak a teraz wielkiego kumacza rżnie hahahah.

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 16.10.2019, 20:38

3 razy tu wklejalem jego cytat na forum, to prujdupa udawala ze nie widzi, chyba mu wstyd.

Arbiter elegantiarum
Posty: 8
Rejestracja: 09.05.2013, 13:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Arbiter elegantiarum » 17.10.2019, 11:35

[link] Standardowo brat za brata j**** 60

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 17.10.2019, 12:22

Ja to już nie mogę czytać wszędzie o tych 60😁każdy co strzelił z ucha to dla was 60😁pójścia w 60 to byle gamoń co sprzeda nie dostanie. Bo idąc w 60 to dostajesz nadzwyczajne złagodzenie kary, tylko i wyłącznie, gdy dobrze pośpiewasz i o sprawach ważnych, a nie kto maznął na ścianie czy kto race odpalał. Co oczywiście nie zmienia faktu, że kapować nie wolno. Ale nie nazywajcie byle frajera 60. Niedługo to w szkołach będą się wyzywać od 60 bo sprzedał pani od przyrody, że kolega ściągał. ku*** co za czasy.

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 17.10.2019, 13:37

internet pisze: ↑15.10.2019, 19:20
osrodek treningowy to wam zjebal Markwant. Salski caly czas kolo inwetsycji na Minerskiej chodzil, a Markwant myslal, ze jak jest budowane to bedzie dobrze.
ŁKS nie ma 2 czy 3 razy wiecej tych boisk bo wtedy mial by najwiekszy osrodek w Polsce. Na Mierskiej sa 4 boiska, jeden plac dla bramkarzy i ta hala pneumatyczna wybudowana prwywatnie chyba jeest na kolejnym boisku, ktorego miasto nie finansowalo (ale tu sie nie kloce bo nie jestem pewien). Do tego boisko pod ŁKS. Czyli ŁKS ma 6 boisk (z czego jedno z wlasnej kasy) wiec wychodzi na to, ze Widzew ma 2 albo 3 boiska. Prawda?
Stadion drozszy - bo lepszy i budowa rozlozona w czasie (z czego zreszta sie smialiscie). Lepszy bo sie bedzie sam finansowal. Taka sama propozycje mial Widzew, ale wyszla megalomania waszych dzialaczy Widzewa - "budujemy caly stadion i odjezdzamy zydom o lata swietlne, bo beda z ta jedna trybuna gdnic w 3, 4 lidze wieki".
powtarzasz synu glupoty, ktore tluka wam na waszym forum, pozniej lazicie po miescie i powtarzacie to w rozmowach z miastem, a oni sie z was smieja. NAwet Pajaczek z politowaniem kiwala glowa jak proboaliscie jej narzucic te narracje to was osmieszyla juz na pierwszej koferencji. Parodysci.

i zeby byla jasnosc. Salski nie jest bogiem, ale odkad przejal ŁKS 3 lata temu zaprowadzil tu ład i profesjonalizm jakiego chyba nigdy nie było ani w ŁKS ani w Widzewie
Życie swoje a internet swoje.Myślę że najlepszy komentarz do tych bajek napisało samo życie,czyli wypowiedź trenera młodzieżowej kadry.
Napisałem sporych rozmiarów elaborat w odpowiedzi na ten stek kłamstw,konfabulacji i bzdur, coś się jednak stało że tekst mi zniknął , ale zachowam sobie ten post, i chętnie przedstawię kontrargumenty na te kłamliwe wypociny.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 17.10.2019, 13:56

Obrazek

Jak oni słodko razem wyglądają, naturalnie zdjęcie zrobione przypadkiem. W tle piękny wystrój w łksiackie motywy, mimo iż to jest stadion miejski, u wa wolno, u nas nie ,i te wyliczenia salskiego, bidula 5 baniek traci ciekawe według jakiej symulacji, pewnie wyszarpnie od hanki ech. Zagadka co łączy "obrotnego" biznesmena od zimnych ciał co "wyszarpuje" wręcz wszystko od władzuni PO i tego drugiego również z branży, któremu miasto wybudowało stadion (bo taką ma pasję i fanaberię), podpowiem że to nie cmentarz.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Konto_prywatne
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2019, 13:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Konto_prywatne » 17.10.2019, 14:18

PanTuNieStał pisze:
17.10.2019, 13:37
internet pisze: ↑15.10.2019, 19:20
osrodek treningowy to wam zjebal Markwant. Salski caly czas kolo inwetsycji na Minerskiej chodzil, a Markwant myslal, ze jak jest budowane to bedzie dobrze.
ŁKS nie ma 2 czy 3 razy wiecej tych boisk bo wtedy mial by najwiekszy osrodek w Polsce. Na Mierskiej sa 4 boiska, jeden plac dla bramkarzy i ta hala pneumatyczna wybudowana prwywatnie chyba jeest na kolejnym boisku, ktorego miasto nie finansowalo (ale tu sie nie kloce bo nie jestem pewien). Do tego boisko pod ŁKS. Czyli ŁKS ma 6 boisk (z czego jedno z wlasnej kasy) wiec wychodzi na to, ze Widzew ma 2 albo 3 boiska. Prawda?
Stadion drozszy - bo lepszy i budowa rozlozona w czasie (z czego zreszta sie smialiscie). Lepszy bo sie bedzie sam finansowal. Taka sama propozycje mial Widzew, ale wyszla megalomania waszych dzialaczy Widzewa - "budujemy caly stadion i odjezdzamy zydom o lata swietlne, bo beda z ta jedna trybuna gdnic w 3, 4 lidze wieki".
powtarzasz synu glupoty, ktore tluka wam na waszym forum, pozniej lazicie po miescie i powtarzacie to w rozmowach z miastem, a oni sie z was smieja. NAwet Pajaczek z politowaniem kiwala glowa jak proboaliscie jej narzucic te narracje to was osmieszyla juz na pierwszej koferencji. Parodysci.

i zeby byla jasnosc. Salski nie jest bogiem, ale odkad przejal ŁKS 3 lata temu zaprowadzil tu ład i profesjonalizm jakiego chyba nigdy nie było ani w ŁKS ani w Widzewie
Życie swoje a internet swoje.Myślę że najlepszy komentarz do tych bajek napisało samo życie,czyli wypowiedź trenera młodzieżowej kadry.
Napisałem sporych rozmiarów elaborat w odpowiedzi na ten stek kłamstw,konfabulacji i bzdur, coś się jednak stało że tekst mi zniknął , ale zachowam sobie ten post, i chętnie przedstawię kontrargumenty na te kłamliwe wypociny.
Ale co nie jest prawdą? Przecież mieliście swoich przedstawicieli w komitecie do spraw Łodzianki m.in waszego radnego.. Nie pilnowaliście od początku, a potem wykonawca upadł i nie było napraw gwarancyjnych. Z tym upadkiem to jak z Budusem który miał wybudować pierwszy stadion na ŁKSie. ;)

A co do stadionu też mieliście możliwość budowania na raty trybun jak u nas (swoją drogą nie rozumiem tego podejścia miasta). Chcieliście ten stadion cały i to najlepiej na już. Ba szczyciliście się że budżet który miasto przeznacza na budowę pozwoli zbudować cały stadion w czym miał spory udział właściciel/prezes mostów bo to Wasz kibic. Nie spodziewaliście się takiego sząłu frekwencyjnego, a teraz jesteście zakładnikami tej decyzji.
PanTuNieStał pisze:
17.10.2019, 13:56
Obrazek

Jak oni słodko razem wyglądają, naturalnie zdjęcie zrobione przypadkiem. W tle piękny wystrój w łksiackie motywy, mimo iż to jest stadion miejski, u wa wolno, u nas nie ,i te wyliczenia salskiego, bidula 5 baniek traci ciekawe według jakiej symulacji, pewnie wyszarpnie od hanki ech. Zagadka co łączy "obrotnego" biznesmena od zimnych ciał co "wyszarpuje" wręcz wszystko od władzuni PO i tego drugiego również z branży, któremu miasto wybudowało stadion (bo taką ma pasję i fanaberię), podpowiem że to nie cmentarz.
No tak po 5 latach mamy urządzony stadion w środku po naszemu, a u Was herb na elewacji i napis to sam się zrobił? Po ilu?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A.C.A.B 1312, Mahazel79, marJo, UrzadSkarbowy i 141 gości