Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: C1365O » 23.09.2019, 20:35

zgredzikBCH pisze:
23.09.2019, 15:09
troll internetowy pisze:
23.09.2019, 09:01
Wiesz, wszystko się zmienia, ekipy również i piszę to na podstawie lat obserwacji. Nie uważam też, żeby się ekipa rozpadła. Czasem są wzloty, czasem kryzys. Czasem można pohasać, czasem psy utrudnią życie. Po prostu, jak w życiu. To, że zbiorą się w 30 osób oznacza u ciebie rozpad ekipy? Spotkałeś się kiedyś, żeby Elana miała 200-300 fajterów? Teraz najczęściej potyczki są w coraz mniejszych liczbach, i ten trend się raczej nie zmieni. Jestem ciekaw, czy wpadniesz na to, dlaczego. Jeśli ME zakończy działalność, wszyscy o tym będą wiedzieli, póki co zapewniam cię, że nie zanosi się na to, a twoje wnioski są zdecydowanie zbyt daleko idące. :)

Co do wizyty Zawiszy, to niby o czym ma ona świadczyć? Bo wg mnie o tym, że przyszli pokrzyczeć przez parę minut na rynku i to wszystko. Takie rzeczy były już robione przez inne ekipy w ostatnich czasach i obecnie nie jest to jakąś wielką sztuką ani ryzykiem, zwłaszcza pod okiem kamer. W Łodzi Łks zrobił halem shake pod stadionem Widzewa, Widzew zrewanżował się podobną akcją. Elana też wizytowała w Bydgoszczy. Czy mam na tej podstawie wysnuwać wnioski, że Zawisza nie istnieje ich ekipa rozpadła się lub Elana panuje w Bydgoszczy? Bądź poważny. To już nie lata 90-te. Wszystko się zmienia, tak już jest.
nasza wizyta w Toruniu była na spontanie ,dostaliśmy tel że E czeka zebrana po naszym wyjeździe, ich propozycja została przez nas przyjęta ale z każdym następnym telefonem wymówki,ostatecznie na miejscu wskazanym przez E nie zastajemy nikogo i dla pewności jedziemy na starówke żeby uniknąć tradycyjnych farmazonów o "obsraniu zbroi" i tyle
ku*** ale odwracanie kota ogonem, bez kitu.



Gulczas
Posty: 54
Rejestracja: 16.09.2019, 14:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Gulczas » 23.09.2019, 20:44

Borys nie wiem ile masz lat i jakim chuliganem lub ultrasem jesteś. Ale jak czytam to co wypisujesz tu to normalnie nie miesci się w głowie. Chłopie jak Cie czytam to twierdzie że dla Ciebie Elana to to jest tylko z nazwy. Prawdziwi fanatycy Elany to powinni Cię trochę do spodu sprowadzić bo lekko wstyd im przynosisz. Pierdolonym obowiązkiem każdego kibica chuligana ultrasa jest chodzic jeździć za swoją drużyną nie ważne w ktorej lidze by grała!! Chłopy z Elany jeżdżą jak jeżdżą ale sie starają.a taki Borys opowiada że mu i jego kolegą nie zależy na dalekich wyjazdach i meczach bez kibiców gości. No ku*** mać wstydził byś się chłopie. Albo zacznij na skoki jeździć

.Borys
Posty: 58
Rejestracja: 02.05.2019, 12:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: .Borys » 23.09.2019, 21:03

Gulczas a ja jak Ciebie czytam to niewiem co myśleć , bo jesteś znawcą ruchu kibiciwskiego w całej Polsce wszędzie się wypowiadasz nawet tam gdzie G.... wiesz. Ja już mam koło 40 stki i swoje wyjezdziłem życzę innym tez takiego życia, teraz mam inne priorytety i cele w życiu np. zapewnić przyszłość swoim dzieciom, kocham ten klub i szanuję chłopaków co cały czas działają a szczegulnie Grubasów, ale rozumiem też innych. I przestańcie pieprzyć za przeproszeniem , że u nas jest źle bo byści tak chcieli a wcale nie wiecie co się dzieje u nas . Wasze przypuszczenia po prostu mnie śmieszą i tyle .

Hary z Tybetu
Posty: 15
Rejestracja: 12.03.2018, 14:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Hary z Tybetu » 23.09.2019, 22:06

Ja p***dole ten dalej ujada.
Jesteś zwykłym farmazoniarzem szczurku i ch*j tu kogo obchodzi twoja metryczka zawodowa i przemyślenia.
I ty jeszcze masz tupet pisać ze coś cię śmieszy, a sam jesteś kabareciarz.
K*wa co za aparaty

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Jorguś Kiler » 23.09.2019, 23:01

Gulczas pisze:
23.09.2019, 20:44
Pierdolonym obowiązkiem każdego kibica chuligana ultrasa jest chodzic jeździć za swoją drużyną nie ważne w ktorej lidze by grała!! Chłopy z Elany jeżdżą jak jeżdżą ale sie starają.a taki Borys opowiada że mu i jego kolegą nie zależy na dalekich wyjazdach i meczach bez kibiców gości. No ku*** mać wstydził byś się chłopie. Albo zacznij na skoki jeździć
Glupoty piszesz.Jak pewnie wiesz w nowym TMK jest wywiad ze Zbigniewem Rybakiem dla wielu legendą polskiego ruchu hooligans,dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie top 1 jeśli chodzi o chuliganów od początku powstania tego ruchu w Polsce aż do dnia dzisiejszego.
Gdzieś się przewinęło w jego opowieściach coś takiego że mieli wyjebane na jakieś wyjazdy do pipidówek gdzie nie było ruchu kibicowskiego.Jechali zawsze tam gdzie mogło się coś wydarzyć.
Według twoich kryteriów Arka Rybaka to była c*** nie ekipa bo nie jeździli na każdą pipidówę.

Gulczas
Posty: 54
Rejestracja: 16.09.2019, 14:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Gulczas » 24.09.2019, 05:12

Arka Rybaka miała swoje 5 minut i jak to się skończyło wszyscy wiemy. Byli top 1 w pewnym czasie to trzeba im przyznać. Ale ile to trwało ? Skończyli tak że dopiero dziś się odradzaja chuligansko. Podobnie jest z Elana. Mieli swój czas zrobili jakiś postęp w chuligance. Cała Polska o nich mówiła. I po oswiadczeniu jest to co jest.

dawidgdz
Posty: 16
Rejestracja: 24.09.2019, 10:57

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: dawidgdz » 24.09.2019, 11:04

Jak wygląda obecnie sytuacja na linii Olimpia Grudziądz a Zawisza Bydgoszcz?
I czy w Grudziądzu działa w jakiś sposób FC Legii?

onlyZKS
Posty: 18
Rejestracja: 29.12.2016, 20:08

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: onlyZKS » 24.09.2019, 21:43

TKH Toruń to samodzielna ekipka czy ludzie z Elany bawiący sie w ultrasowanie w ciut innych warunkach?

fansproject
Posty: 8
Rejestracja: 16.04.2015, 18:08

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: fansproject » 25.09.2019, 22:28

Pikniki, z różnych światów i cześć z nich śmiga na Elanę, Apator czy koszykówkę w Toruniu.

Do zabawnej sytuacji doszło na toruńskim lodowisku rok temu, gdy w kilkadziesiąt osób przyjechała Unia Oświęcim. Z wiadomych względów była z nimi Elana, czego publika nie mogła zbytnio zrozumieć i cały tor-tor oczywiście dopingował TKH, dwa razy głośniej niż zazwyczaj. Zaryzykowałbym tezę, że 3/4 publiki na hokeju to pikniki żużlowo-hokejowe. Mimo, że w Toruniu sportu jest aż nadmiar, to frekwencja jest najlepsza (albo druga) w PHL.

LegiaChełmża
Posty: 37
Rejestracja: 05.01.2018, 05:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: LegiaChełmża » 27.09.2019, 00:01

dawidgdz pisze:
24.09.2019, 11:04
Jak wygląda obecnie sytuacja na linii Olimpia Grudziądz a Zawisza Bydgoszcz?
I czy w Grudziądzu działa w jakiś sposób FC Legii?
Kilka osób systematycznie jeżdzi na (L)
Młode pokolenie z Legijnego miasta, życie kibicowskie to jest nasza pasja.

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: RSD » 27.09.2019, 10:18

Czy ktoś z Grudziądza lub z osób zorientowanych się w temacie może przybliżyć aktualną sytuację w Grudziądzu ? Jak trzy obozy Olimpia, WFCG i GKM żyją między sobą ? Legionistów z tego miasta raczej nie zaliczam do jakiejś mocnej grupy.

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Pinio » 27.09.2019, 11:41

Grudziądz miastem Widzewa.

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Krzesełko Stadionu » 27.09.2019, 11:52

Pinio pisze:
27.09.2019, 11:41
Grudziądz miastem Widzewa.
Przez takich napinaczy juz 3 razy zamknęli ten temat.Chcesz zaczarować rzeczywistość i myślisz że teraz każdy w Polsce pomyśli ,,oo proszę Widzew rządzi w Grudziądzu a Olimpia i GKM już nie istnieją,,?

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: AL BUNDY » 27.09.2019, 21:44

.Borys pisze:
23.09.2019, 16:04
Po pierwsze kolega wyżej pisze o jakimś konflikcie Grubasów i ME zadam Ci pytanie skąd Ty to wziąłeś ? Skoro tak myślisz jesteś głeboko w błędzie , ale jak Ci z tym lepiej to sobie w tym trwaj. Lepiej zajmij się swoim podwórkiem , bo sam wiesz jak jest! Co do pokazówki na rynku to Elana była zebrana od 12:00 i co mieli czekać do 21:00 myślisz, ze w sobotę niema innego zajecia tylko 15 godzin musimy być w gotowości? Ale trzeba było jakoś z tego wyjść , bo ŁKS też ma o was wyrobione zdanie. Ale pewnie ja sie nie znam i gadam głupoty, musicie sobie uświadomić, że tamtego Zawiszy już niema a rzeczywistość jest inna. Próbujecie iść na ilość i chcecie się odkuć ale sami wiecie i ja też to wiem , że wam nie wychodzi . Pozdrawiam
Hmm .. Borys - od 12:00 do 21:00 to jest 9, a nie 15 godzin.
Również pozdrawiam



Szukając godziny meczu znalazłem to
Published on Listopad 18th, 2018 | by admin

Relacja Zawiszy Bydgoszcz:

Wczoraj jesteśmy w Więcborku na ostatnim meczu rundy w sile około 500 osób autokarami. W 80 minucie spotkania dostajemy tel. od elany ze stoją gdzieś zebrani i czy się urwiemy, na co przystajemy uświadamiając ich, że potrzebujemy na to 2-2.5 godziny bo jesteśmy autokarami 51 km od Bydgoszczy, musimy dojechać przesiąść się w auta i śmiało podjedziemy. Wtedy rozkazują nam, że mamy wybrać 30-40 osób i że c*** ich to obchodzi. Mamy na to górą półtora godziny,  przy czym stwierdzają, że jak damy im gwarancje, że będziemy to poczekają ile będzie trzeba, bo jak ich przewalimy to nas zajebią. Oczywiście grzecznie mówimy, że maja czekać, że przyjedziemy tylko potrzebujemy 2-2.5 godz. Po chwili dzwonią i rozkazują, że mamy wybrać 20 osób i przyjechać, na co grzecznie mówimy że nie będą nam ustalać warunków, że przyjedziemy skoro twierdzą że będą czekać. Dojechaliśmy do Bydgoszczy, przesiedliśmy się w auta (około 40) i jedziemy pod Toruń na miejscówkę. Zajęło nam to około 3 godz. Dzwonimy do nich, że jesteśmy i czekamy lecz nie dostajemy konkretnej odpowiedzi czy będą i informujemy ich, że jedziemy do Torunia. Bez psów w prawie 40 aut wjeżdżamy do Torunia, idziemy na starówkę i tam zaznaczamy swoją obecność i zawijamy już z obstawą do aut, spisują nas i wracamy do Bydgoszczy. Z nami jedno auto z Lęborka. A teraz coś od nas. Czekaliście na nas w 3 ekipy (wy, Widzew, Kalisz) ku*** chyba każdy normalny chuligan nas zrozumie, że potrzebowaliśmy tyle czasu będąc na wyjeździe 51 km od Bydgoszczy autokarami. ku*** co my mieliśmy czarter do was zamówić czy co. Wczoraj podjechaliśmy pod Toruń, dzwonimy i co? przecież wy nikomu nie odmawiacie!? podjechaliście ostatnio nam i normalnie wam powiedzieliśmy, że dziś nie damy rady to nas od obsranców wyzwaliście. To kim wy ku*** wczoraj byliście (skoro nikomu nie odmawiacie)?
Nie, nie byłem

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: NowyNowy » 30.09.2019, 20:48

Borysku fantasto- całe życie z ZETKĄ w p****, ech to musi boleć

ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 01.10.2019, 23:46

W Grudziądzu też ciekawie, widywane rozjebusy z Poloni na których papiery są już dobrych kilka lat... Ani jednym, ani drugim to nie przeszkadza.

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 02.10.2019, 01:07

No cóż jeżeli ''O'' mówi, że rozjebunda czy przerzut to dobry c"h"łopak to tak jest ... Czy bedzie z Solca, Grudziądza czy Olsztyna lub nawet z Bydgoskiego Szwederowa(KS-y - nie O.. ?) to musi być dobry chłopak prawda O.. ? Nawet jeżeli bedzie sie wyrzekał już z 15 lat jak Tomson ta jebana ku*** prawda O ? Nawet nie pisz mi tu jeden z drugim o rzucaniu ksywami bo przerzut tak jak konfident lub osoba, która wyparła się barw powinna być traktowana na tej samej zasadzie ! Także Tomson Ty k**** już z dobre 12 lat powinieneś siedzieć na piździe cicho i się nie udzielać a Ty dalej k**** na pyde śmigasz ? Tak samo jak Adi, który już w gimnazjum jak był łapany i bity nie raz płakał i sie zarzekał jak na niego szczali( i to dosłownie!) już dawno powinniście być pognani w normalnej ekipie ... Nie wspominając o Karwanie konfidencie na którego papiery są od lat a dalej z Wami buja. Gdybyście mieli zrobić porządek z wszystkimi kulawymi personami to nie został by Wam nikt łajzy nawet jako FC Stomilu bo przecież śmigać na Wasz klub strach Wam nie pozwala cykory ... Raz na rok gdzieś tam się pojawić nagle z nienacka w towarzystwie większości Grudziądza i Olsztyna to szczyt możliwości tchórze :)

zwykły_janusz
Posty: 29
Rejestracja: 31.03.2011, 15:25

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: zwykły_janusz » 02.10.2019, 07:57

ZFCI pisze:
02.10.2019, 01:07
No cóż jeżeli ''O'' mówi, że rozjebunda czy przerzut to dobry c"h"łopak to tak jest ... Czy bedzie z Solca, Grudziądza czy Olsztyna lub nawet z Bydgoskiego Szwederowa(KS-y - nie O.. ?) to musi być dobry chłopak prawda O.. ? Nawet jeżeli bedzie sie wyrzekał już z 15 lat jak Tomson ta jebana ku*** prawda O ? Nawet nie pisz mi tu jeden z drugim o rzucaniu ksywami bo przerzut tak jak konfident lub osoba, która wyparła się barw powinna być traktowana na tej samej zasadzie ! Także Tomson Ty k**** już z dobre 12 lat powinieneś siedzieć na piździe cicho i się nie udzielać a Ty dalej k**** na pyde śmigasz ? Tak samo jak Adi, który już w gimnazjum jak był łapany i bity nie raz płakał i sie zarzekał jak na niego szczali( i to dosłownie!) już dawno powinniście być pognani w normalnej ekipie ... Nie wspominając o Karwanie konfidencie na którego papiery są od lat a dalej z Wami buja. Gdybyście mieli zrobić porządek z wszystkimi kulawymi personami to nie został by Wam nikt łajzy nawet jako FC Stomilu bo przecież śmigać na Wasz klub strach Wam nie pozwala cykory ... Raz na rok gdzieś tam się pojawić nagle z nienacka w towarzystwie większości Grudziądza i Olsztyna to szczyt możliwości tchórze :)
Widze, że dobry fajter się tu znalazł. Gościu byl bity przez kilku, oszczany ale kolega ZFCI by się nie dał. Rozjebał by wszystkich . Elegancko łapać gimnazjalistę i jeszcze się tym szczycić. No ale z tego co wiem to takie kulawe akcje do was pasują. Pewnie było 3 na 1. Jak na ekipę 3x przystało

ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 02.10.2019, 10:51

Polonia w swojej relacji napisała że Zawisza skopal w kilku jednego charakternego chłopaka z Polonii, szkoda, że nie dodali że to rozjebus ktory ich teraz trzyma, sadek z Solca, papiery mam... A tutaj najlepiej bronić konfidentow jeszcze 😂😂😂

OliWRB
Posty: 1
Rejestracja: 02.10.2019, 15:37

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: OliWRB » 02.10.2019, 17:10

Oli z tej strony ;) dochodzą mnie słuchy że ktoś coś o mnie pierdoli. założyłem konto, ale jest to moja jedyna I ostatnia wypowiedź. ja śpię A tu widzę gorzkie żale jednego że znawców zawiszowskich? typowy_janusz kim ty wogole jestes z miłą chęcią bym cie "poznal". zrobiłeś że mnie wyznawca zasad lecz podwazasz lekko mój autorytet.Z TEGO CO MI WIADOMO!!!, wróćmy do sytuacji z przed paru miesięcy jak zawisza zjebal Wlas . porażka od długich długich lat. odzewu brak . próba rewanżu brak. zostaliście wychowani na Tym że poloni nie ma w Bydgoszczy Ale ciągle o niej mówicie tu I tam tam i tu. wielka zawisza A tu nagle bam trauma do dziś... I siedzi typowy janusz I wypisuje A ten to parowa tamten konfident co nie Oli? co nie? spac nie możesz po nocach z myślą że się troszkę pozmienialo. noo co lata leca czasy się zmieniaja. A polonia jak była tak jest stary dobry nieprzypadkowy sklad który nie robi ryjem w Polsce tak jak wy. chlopacy którzy są zaszczepieni fanatyzmem A nie chęcią zarobienia na kolegach bo gdy niema pieniędzy to tacy ludzie odchodzą I to jest bardzo widoczne u was. cała Polska widzi upadek wielkiej zawiszy wasz młyn to ku*** jakąś żenada. aż sam patrzę i mówię jak oni mogli tak upaść?! nic tylko się cieszyć :) typową oznaką bezradności jest to że wspominasz rzeczy które były 15 lat temu co to ku*** ma byc? że niby naszczaliscie na kogoś ? to wszystko to farmazony Ale tu widzimy wasz rzekomy sposób działania "oszczac" chlopaka za to że jest kibicem? szyszke w d**** za takie pierdolenie powinieneś miec.. konfidenty mowisz dawaj komplet! papierów z całej sprawy I będzie wyjaśnianie nie masz szyszka w dupe! A teraz wróćmy do waszych spraw z Ochroniarzami, ochroniarz pognany A wy robicie zrzutka.pl bo się dom spalił parowie. Tychy wszyscy: bracie bracie masz na regipsy, A gość dawno pognany. zarobil na baranach swoje ( bo sprzedawał im gadżety Z) I dalej siedzi sobie w sklepiku pit bula I ma się dobrze. ;) albo jak moja mamę dzgneliscie przedmiotem przypominającym noz dawno dawno Ale zemsta cierpliwa o tym nie gadacie albo o używaniu sprzętu od kad pamietam. także weźcie zamknijcie mordy uporzadkujcie swoje podwórko . pamiętajcie że u nas jest zasada jeden za wszystkich reszta za jednego resztę sobie odpowiedź jeden z drugim. macie problem z policją Ale jak wasz gory po 4 razy z sankcji wychodził to I ludzie od was mieli duże wątpliwości co do jego sztywności majtek. wiem bo siedziałem akurat to znam opinie. wsiadac w autokar z kordonem policji I jezdzic po wiochach. niektórzy może Ci uwierzą w propagandę która siejesz nam to koło h*** lata. jak będziemy mieli się spotkać to się spotkamy.. chcecie sie ustawic na mnie od lat pozegnajcie sie z rodzinami bo w komplecie do domu nie wrocicie chyba wiesz że to nie są słowa pisane na klawiaturze telefonu :D Oli WRB

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Krzesełko Stadionu » 02.10.2019, 18:12

Niesamowita historia.Jej styl oraz sposób składania zdań tego opowiadania woła o pomstę do nieba.Ledwo Poloniści mogą łby wychylić z domów i odrazu jakich skrzydeł dostali.Ciekawa to będzie zima jak znowu cały wysiłek i zaangażowanie będzie w walkę na mieście.Tylko na Oliwiera trzeba uważać bo będzie zabijał jak sam pisze

trzydwajeden
Posty: 11
Rejestracja: 29.04.2019, 18:35

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzydwajeden » 02.10.2019, 18:39

Krzesełko Stadionu pisze:
02.10.2019, 18:12
Niesamowita historia.Jej styl oraz sposób składania zdań tego opowiadania woła o pomstę do nieba.Ledwo Poloniści mogą łby wychylić z domów i odrazu jakich skrzydeł dostali.Ciekawa to będzie zima jak znowu cały wysiłek i zaangażowanie będzie w walkę na mieście.Tylko na Oliwiera trzeba uważać bo będzie zabijał jak sam pisze
Obsrani prze Nim byliście juz lata temu jak był malolatem, wiec teraz radze wziąść sobie te słowa na do siebie.

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 02.10.2019, 19:13

Oli co on pierdoli ;) Co do naszego starcia ostatniego to przypomnij wszystkim kulisy...trzy godziny czekania na Was dwa razy wyjeżdzane na trasę bo juz jedziecie :) a na końcu zmiana miejscówki przez Was na którą DOBRZE wiesz ile osób dojechało i ile nie dojechało,zachowaliście się jak pały!Zresztą wasza zgoda nawet nie robi wielkiego zwycięstwa.Tym bardziej że na tej akcji z Wami sadek KONFIDENT który dzień prędzej został przekopany przez Naszą młodzież,która chwilę później waszych starych w Solcu zepchnęła do defensywy,aż spierdalały pod kamery.Zaprzeczysz?Co do wyznawania zasad nikt Cię oto nie podejrzewa..spokojnie haha zarzucasz Nam ochroniarza został pognany zbiórkę załozył sam,u Was dalej ochroniarz lata Pan M.Twierdzisz że osoba od NAs nie jest sztywna daj papier.Przypomnę że dwie z czterech sankcji które wymieniłeś jest przez WAS!siano za wycofanie chciałyście papier był kiedyś wrzucony.Uważasz że po waszej wielkiej akcji nie było reakcji?to zapytaj kolegów jak wracało się z ostatnich derbów Apator-GKM więcej poza ostatnim Poznaniem nigdzie nie byliście chyba że w Olsztynie.Co do młyna fakt nie jest duży ale Wy go nie macie wcale haha u siebie rób porównania ''zabójco'' haha Przez ponad 3 lata trwaliśmy w bojkocie nawet procenta miasta nie zdobyliście,za to Wilczak stracony przez Was!Autokarami jeździmy z psami?Trzeba było wyjść z kanału i stanać na Nas przy okazji ostatniego wyjazdu do Włocławka gdzie osobno ponad 30 aut jechało z innej zbiórki bez psów,tak samo gdy jedziemy wspierać zgody autami bez ogona.
ps.Co do tej waszej akcji jak tak się nią jarasz to ile was tam było bez zgód?Bo osoba od Was złapana z osowca się tak długo wypierała obecności tego dnia aż wkońcu się wysprzęgliła.Dodam że to dorosły facet który po wpierdolu szedł na skargę do ojca naszego kolegi,Z kolei J.od Was jak spotkał wyżej wymienioną osobę którą podejrzewasz o nieeleganckie zachowanie pod multikinem to błagał o litosć i powiedział że Cię pierdoli.bez pozdrowień

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: NowyNowy » 02.10.2019, 19:20

O ku*** strach się bać - ekipa widmo dała głos w internecie, stary M z Wyżyn znowu z ochroniarzami Asecury będzie latał i młodych givką straszył by ratować d*** młodszemu bratu ??? hehehe

Załóżcie barwy wyjdźcie na miasto, przyjdźcie jak dawniej na Aste, boTorbydu już nie ma i z niego spier....ać już nie będziecie.

Kibicfan1987
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2019, 12:44

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kibicfan1987 » 02.10.2019, 19:27

A czemu nie ma tematu WRWE I Reszta Polski ?

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 02.10.2019, 19:28

Stary M ochorniarka lata z nimi dalej,Pamiętam jak dwa lata temu grali u siebie mecz z Unią Janikowo,zebraliśmy się pod czarnym kotem w 50-60 os dostaliśmy info że są na meczu na którym oficjalnie był zakaz dla publiczności ale koledzy wpuścili...Co do meczu zanim dotarliśmy przez płot się spinali do chłopaków z Janikowa,a jak usłyszeli WKS to kitranie pod trybuną żebyśmy tylko nie zobaczyli który z wypierających się polonistek jest w ich szeregach.sadek karwan,staszic,angelo konfidenci c*** wam w d***!

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 02.10.2019, 20:36

pkosz1 pisze:
02.10.2019, 15:49
jest tam sporo gosci,ktorrzy w innych ekipach byliby pognani w 3 sekundy,ale wy po historii z ochroniarzem,60tkami czy rozjebaniem sie na Widzew w ogole nie powinniscie sie odzywac.
Sami Widzewiacy powiedzieli ze to nie było rozjebanie więc stul morde kondonie
j**** urkaine

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 02.10.2019, 21:23

Za dużo chłopie farmazonów słuchasz bo w ekipie Zawiszy nie było 60 ale za to inne ekipy miały i czy w związku z tym mają zakaz odzywania się?W takim razie kibice z koalicji RWW wg Ciebie mają zakaz wypowiadania,tylko czyja to wina że ktos z ich ekip okazał się kurwiskiem? Co do chłopaka któremu kręcisz aferę o rozjebanie na Widzew to zapytaj DHW czy było dojebane,odpowiedzą Ci że gdyby było to by szybko z puchy nie wyszli!Mimo wszystko chłopak na mecze nie uczęszcza

Gulczas
Posty: 54
Rejestracja: 16.09.2019, 14:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Gulczas » 02.10.2019, 22:03

Oli coś Cię boli?

ziwpjb1234
Posty: 20
Rejestracja: 19.09.2019, 13:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ziwpjb1234 » 04.10.2019, 09:17

Oli z kim Ty mogłeś rozmawiać, jak Ty jesteś FRAJEREM Z KRYMINAŁU 😂😂😂

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kkrawczyk » 04.10.2019, 16:54

Oli wariacie jeśli u nas jest taka żenada to bierz swoich ziomków i wpadajcie, zapomniałem wy potrzebujecie pół roku zeby sie zebrać z całych wysp i zabrać swoich ziomków z Grudziądza czy Olsztyna bo sami spierdalacie pod kamery i walicie kleksa w majty:)
j**** urkaine

ICAO
Posty: 55
Rejestracja: 20.03.2016, 20:11

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ICAO » 04.10.2019, 19:46

Elano Elano Elana jak to z Wami jest nie ma kryzysu? ostatni mecz z Pogonią Siedlce Was w młynie porównywalna liczba co kibiców gości a ludzi z ekipy może z 4-6 osób. Teraz w niedziele mecz z Widzewem. Czas się pokazać!

BEZ NAPINKI !

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Ultras1312 » 04.10.2019, 20:21

No no, faktycznie bez napinki

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 04.10.2019, 20:34

Droga olivio. Odniosę się trochę do twoich słów. Otwórz droga olivio dla twojej informacji chłopcy od nas mają postępowania wszete do tej sytuacji wiec zamknij pizde. Wielka olivio skoro jestescie tacy mocni to dlaczego jeszcze na nas nie staneliscie ( jeździmy na turnieje zgody bez psów) mieliscie szanse jak jechalismy do Wloclawka na pierwszy wyjazd sami bez psow w prawie 30 aut.Wspaniała olivio A powiedz tu wszystkim ile Ty razy byłaś w tym sezonie na meczu poloni? Wszechwiedzaca olivio macie ekipę ktora istnieje to wszyscy wiemy, ale pochwal sie ilu macie w niej konfidentow!!!. Dostajecie papiery wy i Stomil z Petra. I tylko Petra potrafiła prawidłowo się zachować i powiedziała ze nie chce mieć z wami nic do czynienia. Rozkminiajaca olivio frajerko z więzienia czy jest w waszej bandzie c**** jakiś normalnym chłop Git z którym mogli bysmy się spotkać i który by podszedł do sprawy tak jak trzeba? Nie ma takiego!!!! Śliczna olivko skoro macie takie jaja to zbierz te bandę c**** i zapraszamy. Lekko byś się zdziwiła. A na koniec powiem Ci tak . Cieszymy się bardzo że się odradzacie może w końcu wyjdziecie z nor i zaczniecie jak na prawdziwych kibiców poloni jeździć i chodzić na swoje mecze. Czas pokaże. A na koniec umyj dupe bo się za dużo wypinasz sadkowi karwanowi stasicowi A i umyj morde bo nie ładnie jest wypowiadać się na tym forum kiedy sobie pipe z angela lizalyscie( każdy konfident na którego są papiery ). Do zobaczenia niebawem

gandziorbdg
Posty: 5
Rejestracja: 04.10.2019, 21:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: gandziorbdg » 04.10.2019, 23:14

Jest komplet papierow co do Sadka.I sa dowody ze Siemien lider z Solca o wszystkim wiedzial i dlugo kryl koleszke!przy poprzednuch sprawach z kwitami za wycofywanie zeznan zamieszani byli inni z czolowki.Z tej smiesznej ekipy prawie kazdy ma cos na sumieniu albo przynajmniej wiedzial co reszta odpierdala i nie reagowal bujal sie na melanzach(tez u zgod)przybijal piatki itp.

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: tak tylko pytam » 05.10.2019, 15:49

OliWRB pisze:
02.10.2019, 17:10
chlopacy którzy są zaszczepieni fanatyzmem
Używanie słowa fanatyzm w przypadku ekipy, której nie można uświadczyć na meczach i wyjazdach swojego klubu, jest raczej nie na miejscu.No chyba, że dla Was fanatyzm to jeżdżenie na mecze Stomilu i GKM-u, a nie Polonii, to ok.Tak w ogóle to już od dłuższego czasu coraz rzadziej i w coraz mniejszych liczbach pojawiacie się na meczach Stomilu niż to miało miejsce wcześniej.A dlaczego od lat nie można Was uświadczyć na meczach i wyjazdach Polonii, to wszyscy w Polsce doskonale wiedzą.

Gulczas
Posty: 54
Rejestracja: 16.09.2019, 14:17

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Gulczas » 05.10.2019, 20:42

Oli to są ciężkie zarzuty wobec twojej ekipy. Nie wiem czy w to wierzyć ale jak tak jest to grubasno

vector
Posty: 44
Rejestracja: 05.11.2013, 23:55

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: vector » 08.10.2019, 13:30

Skoro są papiery to czemu ich tutaj nie wrzucicie? Jakieś śmieszne wnioski chłopaka z Elany do prokuratury by go wypuścili z sankcji potrafiliście wrzucić, a papierów na Polonistów już nie chcecie?

Glutek
Posty: 166
Rejestracja: 04.10.2019, 19:32

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Glutek » 08.10.2019, 14:18

Vector. Papiery dostali i polonia i gkm i cisza gosciu dalej z nimi lata . Na czasie dostanie pewna ekipa powazniejsza te papiery i wtedy zobaczymy. I mocno się myślisz mówiąc że to ktoś z Zawiszy wrzucil te żale chłopa z Elany. Poszukaj gdzie indziej.

PBJK
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2007, 18:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: PBJK » 08.10.2019, 15:56

Ile to już lat słyszymy o tych papierach.........

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A.C.A.B 1312, Adik, B. Ricci, Mahazel79, Manuel, vixer i 150 gości