Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: pożeracz słonecznika » 18.09.2019, 23:16

A flaga patrioci, obecność na meczach repry i marszach to proniemiecka czy propolska jest?



Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 18.09.2019, 23:35

Zamknij ten temat i daj spokój. Ileż to idzie tłumaczyć. I odpowiedz na pytanie a angielskie hasła na flagach polskich ekip to jakie jest? Propolskie czy prozachodnie?

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 19.09.2019, 01:46

pajenk pisze:
18.09.2019, 23:34
U kibolskich gangsterów nie występuje coś takiego, jak patriotyzm... Zacznijmy od tego, że na GŚ to nie jest jedyny wyjątek, bo dziwne rzeczy dzieją się w Lechii i robienie czapeczek zimowych z Wermachtem. Jest wiele różnych rzeczy, bo jak możesz nazywać "ekipe patriotyczna", kiedy kuma się np: z Brnem, który krzyczał polskie świnie? Czy z kacapami, którzy w każdej relacji piszą "polskie k****"? Robienie transów o "słabych politykach", kiedy oni sami zaczynają lizać innym państwą dupe.
Czas uświadomić sobie, że środowisko kibicowskie w Polsce to jedna wielka śmieszność, hipokryzja itd. Kto normalny, i miał troche oleju w głowie to już dawno od tego odbił.
Powtarzasz się zjebie z tym Brnem któryś raz z kolei pod kolejnym nickiem, nie znudziło Cię to?
Ten coś pierdoli o niemieckich śpiewach, hasłach na flagach...

A zresztą... na c*** to wszystko.

MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN!
RUCH CHORZÓW UBER ALLES. :)

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: KaeSPe » 19.09.2019, 01:52

A ja - mimo że z Warszawy - mam nadzieję, że prawdziwi Ślązacy mają w d**** obecną poprawność polityczną i będą robić to, co im się podoba. Są u siebie, w swojej ojczyźnie i to oni ustalają reguły nie słuchając tego, co mówi im kibicowska gimbaza.
Po drugie, nie zapominajmy, że Ślązacy wycierpieli dużo ze strony Niemców, ale żal do Polaków za to, co robili po '45 też wciąż jest duży. Obecne władze też starają się im wmówić, że nie ma kogoś takiego jak Ślązacy.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Khan » 19.09.2019, 07:26

KaeSPe pisze:
19.09.2019, 01:52
A ja - mimo że z Warszawy - mam nadzieję, że prawdziwi Ślązacy mają w d**** obecną poprawność polityczną i będą robić to, co im się podoba. Są u siebie, w swojej ojczyźnie i to oni ustalają reguły nie słuchając tego, co mówi im kibicowska gimbaza.
Po drugie, nie zapominajmy, że Ślązacy wycierpieli dużo ze strony Niemców, ale żal do Polaków za to, co robili po '45 też wciąż jest duży. Obecne władze też starają się im wmówić, że nie ma kogoś takiego jak Ślązacy.
bo nie ma ... zgermanizowany lud polski przesiąknięty zachodnia propaganda niemieckiej doskonałości głównie z obecnego stanu likwidacji gospodarczej terenu. dwulicowy i fałszywy nieokreślony w swojej egzystencji zreszta jak co najmniej 1/5 Polaków szybko przemija im pamięc co do sąsiadów zachod i wschod tyle cierpien narobil a gnaja jak muchy do gowna- za niemca bedzie lepiej - lewandowski strzela jeee goool - Polska przegra - poloki przegrały. masz mieszkanców górnego śląska. 5 pokoleń mieszkających np. w warszawie to nie prawdziwi warszawiacy lub mazowszanie ?? wielkopolanie kieleckie kapeluchy nie sa u siebie i nie sa w swojej ojczyznie ?? co za ludzie .... tych tak zwanych slazakow to tak wywyzszacie i szufladkujecie do osobnego koszyka jakby to byla mniejszosc z innego kraju ktora od 200-500 lat jest w Polim. NIE, TO SA ZGERMANIZOWANI POLACY - POBUDKA i tyle

LatającyHolender
Posty: 55
Rejestracja: 12.08.2017, 17:29

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: LatającyHolender » 19.09.2019, 09:32

bez-napinki pisze:
19.09.2019, 01:46


Powtarzasz się zjebie z tym Brnem któryś raz z kolei pod kolejnym nickiem, nie znudziło Cię to?
Ten coś pierdoli o niemieckich śpiewach, hasłach na flagach...

A zresztą... na c*** to wszystko.

MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN!
RUCH CHORZÓW UBER ALLES. :)
W********** z Polski pomiocie volksdeutsch'a
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: hdg » 19.09.2019, 09:33

KaeSPe pisze:
19.09.2019, 01:52
A ja - mimo że z Warszawy - mam nadzieję, że prawdziwi Ślązacy mają w d**** obecną poprawność polityczną i będą robić to, co im się podoba. Są u siebie, w swojej ojczyźnie i to oni ustalają reguły nie słuchając tego, co mówi im kibicowska gimbaza.
Po drugie, nie zapominajmy, że Ślązacy wycierpieli dużo ze strony Niemców, ale żal do Polaków za to, co robili po '45 też wciąż jest duży. Obecne władze też starają się im wmówić, że nie ma kogoś takiego jak Ślązacy.
Szacuneczek gościu za tą wypowiedź .Przykre że nie wszyscy „Prawdziwi Polacy” tak myślą

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Königshütte » 19.09.2019, 09:55

TO MY NARÓD ŚLONSKI. Tyle jeżeli chodzi o Ruch w tym temacie.
Bandycki Batory

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Khan » 19.09.2019, 10:02

Königshütte pisze:
19.09.2019, 09:55
TO MY NARÓD ŚLONSKI. Tyle jeżeli chodzi o Ruch w tym temacie.
taki z was narod slaski jak z malucha ferrari

Trenbolon
Posty: 36
Rejestracja: 14.04.2019, 20:18

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Trenbolon » 19.09.2019, 12:03

Patriotyzm na Górnym Śląsku ma się bardzo dobrze, nie szukajcie dziury w całym :)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: kat. » 19.09.2019, 14:11

To, co w całej Polsce jest wkurwieniem na polityków / bezradnością, na Śląsku próbuje się przekuć w niechęć do "Polski", gdzie ta "Polska" oznacza rząd i polityków (marzenia o autonomii itd), czyli w sumie na jedno wychodzi, tylko inna frazeologia.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 19.09.2019, 16:47

pajenk pisze:
19.09.2019, 10:02
bez-napinki pisze:
19.09.2019, 01:46
pajenk pisze:
18.09.2019, 23:34
U kibolskich gangsterów nie występuje coś takiego, jak patriotyzm... Zacznijmy od tego, że na GŚ to nie jest jedyny wyjątek, bo dziwne rzeczy dzieją się w Lechii i robienie czapeczek zimowych z Wermachtem. Jest wiele różnych rzeczy, bo jak możesz nazywać "ekipe patriotyczna", kiedy kuma się np: z Brnem, który krzyczał polskie świnie? Czy z kacapami, którzy w każdej relacji piszą "polskie k****"? Robienie transów o "słabych politykach", kiedy oni sami zaczynają lizać innym państwą dupe.
Czas uświadomić sobie, że środowisko kibicowskie w Polsce to jedna wielka śmieszność, hipokryzja itd. Kto normalny, i miał troche oleju w głowie to już dawno od tego odbił.
Powtarzasz się zjebie z tym Brnem któryś raz z kolei pod kolejnym nickiem, nie znudziło Cię to?
Ten coś pierdoli o niemieckich śpiewach, hasłach na flagach...

A zresztą... na c*** to wszystko.

MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN!
RUCH CHORZÓW UBER ALLES. :)
To tylko pokazuje, że jesteście niemieckimi śmieciami trzymający z anty polskim Brnem, z resztą wy sami lubicie pokrzyczec o "polskich" Żydach... Panowie ze Slovana już się tym pochwalili.

Lepiej pochwal się, jak wasze cipy ze Slovana kolejny raz zesraly się, robiąc wielka mobilizację na Węgry. hahahahaha. I te wsadzanie rękę w gacie też lubicie? Nie dość, że pedały to jeszcze 60
dalej sie prujesz pajacu? kto w to wierzy co piszesz po raz 856-ty pod 54-tym nickiem, z tym Brnem to już jesteś nudny, bo po raz kolejny przytaczasz ten jakże "autentyczny" argument, wyjebane mam w te twoje Węgry, koło c**** mi one latają, naród jak naród, nie traktuję ich ani jako wrogów, ani jako braci, tak samo Słowaków.

masz rację, pedały, niemieckie świnie, 60tki, rozjebusy, brudasy, śmierdziele, dzielnicowi i co jeszcze? pomóc w czymś ludzki śmieciu?

PS. naucz się pisać poprawnie po polsku podgatunku.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.09.2019, 16:57

Ten cały „naród ślunski” to największe pizdy w historii światowej cywilizacji. Okupowani od zarania dziejów przez wszystkich okolicznych sąsiadów jedyne co potrafią zrobić w obronie swej niepodległości to wywiesić żółto niebieska szmatę na meczu, albo napisać jakieś pierdoly na kibicowskim forum swojego okupanta. j**** was i tyle

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 19.09.2019, 17:10

jak i całą warszafke.

merlin81
Posty: 12
Rejestracja: 06.08.2017, 12:08

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: merlin81 » 19.09.2019, 17:17

Tak jak ktoś wcześniej pisał tu nie ma ciśnienia anty Polska raczej jest anty "Warszawka" i chodzi bardziej o sprawy gospodarcze pozamykane kopalnie i huty i to, że po wojnie było dużo kasy ładowanej do stolicy a jak na śląsku zaczęły się problemy to najprościej było to polikwidować. Ludzie taki mają żal. Wracając do tematu z naszego regionu dużo osób jeździ na kadrę.

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Königshütte » 19.09.2019, 17:22

jestesmywaszastolica pisze:
19.09.2019, 16:57
Ten cały „naród ślunski” to największe pizdy w historii światowej cywilizacji. Okupowani od zarania dziejów przez wszystkich okolicznych sąsiadów jedyne co potrafią zrobić w obronie swej niepodległości to wywiesić żółto niebieska szmatę na meczu, albo napisać jakieś pierdoly na kibicowskim forum swojego okupanta. j**** was i tyle
Fajnie, że wyraziłeś swoją opinię ale wątpię czy kogokolwiek ze Ślonzoków obchodzi zdanie jakiegoś pędzla ze/spod stolycy.
Bandycki Batory

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Fizmatenty » 19.09.2019, 17:27

bez-napinki pisze:
19.09.2019, 16:47


dalej sie prujesz pajacu? kto w to wierzy co piszesz po raz 856-ty pod 54-tym nickiem, z tym Brnem to już jesteś nudny, bo po raz kolejny przytaczasz ten jakże "autentyczny" argument, wyjebane mam w te twoje Węgry, koło c**** mi one latają, naród jak naród, nie traktuję ich ani jako wrogów, ani jako braci, tak samo Słowaków.

masz rację, pedały, niemieckie świnie, 60tki, rozjebusy, brudasy, śmierdziele, dzielnicowi i co jeszcze? pomóc w czymś ludzki śmieciu?

PS. naucz się pisać poprawnie po polsku podgatunku.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że twój nik jest zaprzeczeniem ciebie samego. Chyba najczęściej tracisz tutaj nad sobą kontrole.

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: czas_na_okulary » 19.09.2019, 18:36

Śląsk to Polska. Historycznie odcisnęli na nim swój ślad Czesi, założyli min. Wrocław. Niemcy zniekształcili trochę dialekt. Jak Polska była pod zaborami to dużo słów, głównie technicznych lub nazywających nowe wynalazki, zaczerpnięto z niemieckiego. Trzeba również przyznać , że rozwinęli region gospodarczo. Jednak to tereny zamieszkałe w przytłaczającej większości przez Polaków. Powstania Śląskie są tego bezsprzecznym dowodem. Ludność cywilna walczyła z regularną armią ... Po II wojnie te proporcje jeszcze bardziej się zwiększyły. Uciekli z armią niemiecką kolaboranci i ci którzy czuli się Niemcami. Trochę to śmiesznie nazywać Narodem Śląskim przyjezdnych z łódzkiego, podlasia, okolic Kielc, Lublina, czy przesiedleńców zza Buga.

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Znawca GŚ » 19.09.2019, 19:42

jestesmywaszastolica pisze:
19.09.2019, 16:57
Ten cały „naród ślunski” to największe pizdy w historii światowej cywilizacji. Okupowani od zarania dziejów przez wszystkich okolicznych sąsiadów jedyne co potrafią zrobić w obronie swej niepodległości to wywiesić żółto niebieska szmatę na meczu, albo napisać jakieś pierdoly na kibicowskim forum swojego okupanta. j**** was i tyle
Odpowiem ci w twoim stylu. Odezwał się czysty ciul z niepokonanego miasta. Poucz się trochę historii a od Nos Ślązoków się odpierdol.
SN1918 pisze:
19.09.2019, 17:43
Ogólnie dodam, jak to powiedział mi jeden ze Ślązaków-kibic Górnika: "Torcida to górole, a nie prawdziwi Ślązacy".
Jako Żabol Ci powiem że w każdym klubie na Śląsku są Gorole, Ślązacy i Krojcoki. W Torcidzie wszystko zależy jaki FC. Na jednym jest więcej Ślązaków na drugim Goroli a pewnie się znajdzie jakiś gdzie jest najwięcej Krojcoków.

Jeszcze jedna sprawa. Bycie dumnym Ślązakiem nie wyklucza być dumnym Polakiem.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.09.2019, 20:04

Jakbys nie miał dumny Ślązaku elementarnych problemów ze zrozumieniem słowa pisanego to może skumałbyś że chodzi mi o piewców vaterlandu/autonomii czy c*** wie jak ich nazwać, czyli realnie typowej V kolumnie, która niech cieszy pizde że żyjemy w XXI wieku bo w innych okolicznościach przyrody ich los (tak jak nakazuje tradycja:) byłby chujowy
Do samych Ślązaków nic nie mam bo niby z jakiej racji, ba szanuje ich za wiele rzeczy - cech charakteru, mniej spotykanych w innych regionach POLSKI.
Zaś co do ciula to jako że damskie sie nie liczą możesz mi co najwyżej possać kutasa.

Trenbolon
Posty: 36
Rejestracja: 14.04.2019, 20:18

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Trenbolon » 19.09.2019, 20:17

Czyli to prawda że najwięcej homoseksualistów jest z Warszawy

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: czas_na_okulary » 19.09.2019, 20:36

Trenbolon pisze:
19.09.2019, 20:17
Czyli to prawda że najwięcej homoseksualistów jest z Warszawy
Szukasz c**** do d*** ? Twoje lokalne cioty i pedały nie wystarczą ?

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: KAT200 » 19.09.2019, 20:44

Znawca GŚ pisze:
19.09.2019, 19:42
jestesmywaszastolica pisze:
19.09.2019, 16:57
Ten cały „naród ślunski” to największe pizdy w historii światowej cywilizacji. Okupowani od zarania dziejów przez wszystkich okolicznych sąsiadów jedyne co potrafią zrobić w obronie swej niepodległości to wywiesić żółto niebieska szmatę na meczu, albo napisać jakieś pierdoly na kibicowskim forum swojego okupanta. j**** was i tyle
Odpowiem ci w twoim stylu. Odezwał się czysty ciul z niepokonanego miasta. Poucz się trochę historii a od Nos Ślązoków się odpierdol.

W punkt.

Mój dziadek zostawił piątkę dzieci na Śląsku by walczyć za Polskę we Włoszech. Wielu Ślązaków straciło swój dorobek czy rodziny a niektórzy dalej sobie mordy wycierają i mówią, że jesteśmy Niemcami. Przez takie pierd*lenie własnie was - goroli ze słomą w burach i zadartym kicholem nie lubimy. Jest wiele kwiatków popierających nazistów i Niemców i niestety z nimi trzeba walczyć bo oni nie szanują Polski i jej historii. Poczytajcie trochę o historii GŚ, o tym jak turyści twierdzą, ze na Śląsku mieszkańcy są milsi i bardziej życzliwi niż w innych rejonach kraju, o tym, że mentalnie się różnimy i czują się tutaj lepiej. Czy Ślązacy ubliżają Polsce tak jak Wy "prawdziwi patrioci z Polski" nam i wyzywają od K** i Ch** i Niemców ?? My chcemy inaczej żyć bo się sporo różnimy. Oczywiście chodzi tu też o kwestie polityczne ale to nie jest takie łatwe. Jeśli dalej twierdzicie, że mamy wypier*alać to zróbmy wszyscy Polskę bez Śląska i będą wszyscy zadowoleni. Z szacunkiem do Wszystkich Polaków i Ślązaków.

Niymce gŏdajōm, że my sōm Polŏki,
Polŏki gŏdajōm, że my sōm Niymce.
A my sōm Ślōnzoki
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Jorguś Kiler » 19.09.2019, 21:15

Ten jestesmywaszastolica to już po samym nicku widać że to zakompleksiony buc.Pewnie jest gdzieś spod Zielonki czy innego Sulejówka ale wielkiego Warszawiaka struga.Ewentualnie przyjechał do stolicy 15 lat temu.
Zresztą co tu dużo pisać te kuce strugające Warszawiaków to gdzie w Polskę nie pojadą tam każdy ma ich powyżej dziurek w nosie.Nie piszę o wszystkich mieszkańcach Warszawy wiadomo ale popytajcie ludzi z różnych zakątków Polski co sądzą o pseudo Warszawiakach to wam powiedzą że to jebane buraki.

Trenbolon
Posty: 36
Rejestracja: 14.04.2019, 20:18

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Trenbolon » 19.09.2019, 21:20

czas_na_okulary pisze:
19.09.2019, 20:36
Trenbolon pisze:
19.09.2019, 20:17
Czyli to prawda że najwięcej homoseksualistów jest z Warszawy
Szukasz c**** do d*** ? Twoje lokalne cioty i pedały nie wystarczą ?
Nie, tu na południu geje raczej w ukryciu, za to jakiś pajac oficjalnie pisze na forum by inny facet zrobił mu loda, trochę dziwne co? Tym bardziej na forum kibicowskim haha

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 19.09.2019, 21:59

SN1918 pisze:
19.09.2019, 21:11
Ogólnie miałobyć bez spiny. Kolejny wątek - kolejna burzliwa dyskusja z d***. Mnie najbardziej dziwi, że ktoś o polskim pochodzeniu, z polskim typowo imieniem i nazwiskiem popierdala w niemieckich barwach i śpiewa "ich liebe Deutschland" uważając się za prawdziwego Niemca... Dużym szacunkiem darzę Ślązaków, bo znam osobiście, ale tylko tych będących za Polską. Poznałem kilku i są prawdziwyni patriotami, ale jestem jeden wyjątek - normalnie Helmut na maxa. Wkurwił mnie na maxa swoją gadką jakie to Szwaby są cud, miód, malina. A Niemców nienawidzę za ich megalomanię, egoizm i wywyższanie się.
Dlatego mam przynajmniej ciut nadziei, że w Górniku są ludzie zdrowym rozsądkiem i oprawy patriotyczne mają pokrycie wśród ludzi na trybunach.
Ja nie wiem co Wy macie z tymi Niemcami.
Tak, ja mam polskie nazwisko i nie jestem Ślązakiem w 100% (urodzony na GŚ), ale przede wszystkim liczy się to, kim się czujesz dla siebie. Nie czuję się żadnym Niemcem i nigdy nie czułem, a to że mamy jedną flage w języku niemieckim ma oznaczać, że jesteśmy Niemcami? Analogicznie ponad 50% ekip jest Anglikami czy c*** tam wie kim. Jestem Ślązakiem będącym za Śląskiem, nie Polską i generalnie w chuju mam zdanie innych, możecie cisnąć od Szwabów, Szkopów, zdrajców i innych.
Wielu takich jak ja, jeszcze bardziej kocha Górny Śląsk - swoją Ojczyznę wiecie po czym? M.in. po tym co tu wypisujecie, a potem się dziwicie, że ktoś ma "wyjebane" na Polskę.

TO MY NARÓD ŚLĄSKI !

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Pakol » 19.09.2019, 22:08

Idź spać debilu bo rano nie wstaniesz
Dozo to stary obsraniec i pedofil

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Znawca GŚ » 19.09.2019, 22:36

jestesmywaszastolica pisze:
19.09.2019, 20:04
Jakbys nie miał dumny Ślązaku elementarnych problemów ze zrozumieniem słowa pisanego to może skumałbyś że chodzi mi o piewców vaterlandu/autonomii czy c*** wie jak ich nazwać, czyli realnie typowej V kolumnie, która niech cieszy pizde że żyjemy w XXI wieku bo w innych okolicznościach przyrody ich los (tak jak nakazuje tradycja:) byłby chujowy
Do samych Ślązaków nic nie mam bo niby z jakiej racji, ba szanuje ich za wiele rzeczy - cech charakteru, mniej spotykanych w innych regionach POLSKI.
Zaś co do ciula to jako że damskie sie nie liczą możesz mi co najwyżej possać kutasa.
Szkoda mi Cie chłopie, pewnie Ojciec ci wchodził do wanny w dzieciństwie. Nie będę z Tobą więcej dyskutował szkoda klawiatury, bez odbioru.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Czapka » 20.09.2019, 00:37

Kij włożony w mrowisko. Nie rozumiem dlaczego niektórym przeszkadza to, że ktoś czuję się i deklaruje bycie Ślązakiem. Dopóki nikt z nich nie wyzywa i nie obraża Polaków, to ja nie mam do nich żadnych pretensji. Na siłe chcecie zmusić ich do Polskości. Po co?

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: jestesmywaszastolica » 20.09.2019, 01:11

dobra nie żal się na forum swoich okupantów tylko organizuj faterlandzki werwolf i walcz o hajmat świynty wasz w inny sposób niż żalenie się historiami z dzieciństwa ciulku

Na_lajcie

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Na_lajcie » 20.09.2019, 07:25

Cóż, a powiedzcie mi jak to jest z kaszubami, którzy wręcz uwielbiają niemców ?
Od jakiegoś czasu jeżdżę do Tczewa i okolic. I tylko słysze, ten u niemca robi, tamten u niemca robi. Niemcy to nemcy tamto, jacy to oni sa super i cacy cacy. Gdyby mogli to by szwabom z jajec śmietanę zlizywali.
Proszę Was, odpuśćcie sobie Górny Śląsk i nasze sprawy, skoro tego nie rozumiecie.

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Königshütte » 20.09.2019, 08:10

Tczew to Kociewie a nie Kaszuby. Ale też słyszałem, że w tamtych regionach Niemców się lubi. Podkreślam słyszałem, bo nie bywam tam ani nie mam znajomych.
Bandycki Batory

Na_lajcie

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Na_lajcie » 20.09.2019, 09:06

Lubi to jest mało powiedziane. Ich się tam miłuje jak samego papieża polaka.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 20.09.2019, 11:21

c*** tam, najważniejsze że na temat kwestii Ślązaków i naszej tożsamości wypowiadają się czasami debile, którzy mają znikome pojęcie na temat Śląska i ludzi tu mieszkających. Boli i ma boleć.

TO MY NARÓD ŚLĄSKI

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: Khan » 20.09.2019, 12:08

bez-napinki pisze:
20.09.2019, 11:21
c*** tam, najważniejsze że na temat kwestii Ślązaków i naszej tożsamości wypowiadają się czasami debile, którzy mają znikome pojęcie na temat Śląska i ludzi tu mieszkających. Boli i ma boleć.

TO MY NARÓD ŚLĄSKI
to sluchamy co masz do powiedzenia na ten temat wielki doktorancie .... nie mow ze nie bedziesz sie wypowiadac etc bo to ino swiadczy ze nie masz bladego pojecia powtarzasz te same brednie ktore karmi niemiecka propagadna a to ze ktos tu mieszka 4-6 pokolen nie czyni "narodu" bo jak tak patrzec to w kazdym mieśćcie czy rejonie polski powinien byc taki "narod"

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 20.09.2019, 12:37

Po co mam tłumaczyć tobie coś czego i tak nie przyjmujesz i nie chcesz przyjąć do wiadomości? Wyjebane mam na twoje zdanie.

TO MY NARÓD ŚLĄSKI

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: jestesmywaszastolica » 20.09.2019, 13:36

Ty ku*** debilu nie jesteś w stanie rozróżnić regionalizmu od narodu.
Wypierdalac z forum swoich okupantów raus :)

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 20.09.2019, 14:01

Interpretuj dowolnie. Górny Śląsk naszą Ojczyzną. :)

DANKE!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: kat. » 20.09.2019, 14:25

W sumie to byłby ciekawy temat, gdyby ktoś opisał to kształtowanie się "polityki" poszczególnych ekip na przestrzeni lat, faktem jest, że po tym jak Ruch mocno postawił na "śląskość" inne ekipy niezbyt już mogły grać tą kartą i raczej przejęły "ogólnopolskie" standardy z mocnym regionalnym akcentem.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Patriotyzm u kibiców na Górnym Śląsku

Post autor: bez-napinki » 20.09.2019, 15:50

Ja to widzę tak:
SN1918 - ignorant.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Buła, AntekBezMajtek, banach3, Danczes949, fajnie_jest, fiatbrava, hanysek6448, kce, loco86WSH, maly85, Rampampam, ŚW.11 i 232 gości