Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 09:51

htsk4 pisze:
28.08.2019, 09:22
Nigdy nie zbierałem żadnych waszych zdjęć,do tego mówimy o sytuacji sprzed wielu lat-nie mam takiej żadnej takiej fotki.Jak będę miał kontakt z kimś starszym od was,to dopytam jak to było.
Zdjecie murzyna w ekipie najwiekszej kosy i nigdzie nia ma po nim sladu? No szkoda.
Dopytaj moze jeszcze jak to bylo z Siwym, bo Zawalina proboje od kilku miesiecy sie wywiedziec i przepadl.



Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 28.08.2019, 09:58

strazaksam pisze:
28.08.2019, 09:46
Fizmatenty pisze:
27.08.2019, 20:06
Leon_88_OR pisze:
27.08.2019, 14:59

Interesuje się odw dawna i odkąd pamiętam żaden debil nie jest mi w stanie wytłumaczyć logicznie skąd pociąg do nazizmu u obywatela kraju, który wycierpial chyba najwięcej z rak rzeszy. "taki był klimat" to odpowiedź na poziomie takiej jednej minister która nie koniecznie błyszczala inteligencja. To może ty napięty, zweryfikowane pecie mi wytlumaczysz co was tak jaralo w hajlowaniu, swastach i innym gownie które było pochwalaniem adiego? Mieliście ku*** zmutowany syndrom sztokholmski? Czy mieliście braki w edukacji z historii tylko?
Tego się ku*** nie da wytłumaczyć, bo to jest głębokie niedojebanie mózgowe.
Zacznijcie jesszcze rozkminiac po co byly robione,,promocje'' w dawnych latach na wyiazdach. Przeciez to zwykle zlodziejstwo, i napewno nie jeden wlasciciel musial wszysytko pokrywac z wlasnej kieszeni. No jak tak mozna???????
A dla Ciebie normalne jest okradanie rodaka i pozbawia sie go środków do zycia? Dla takiego widzi mi się? Czy jak Robin Hood tylko tych bogatych co mają za dużo lupiliscie? Honorowo w c*** wejść w kilkunastu czy kilkudziesięciu na stację czy do sklepu i ja opierdolic. Może robiliście promocje tylko w zagranicznych dyskontach, tak bardziej patriotycznie?
Jak jedziesz na zakupy czy na wakacje z rodzina czy znajomkami to też siana nie bierzesz tylko promocje urzadzacie po drodze?
Odpowiedz sobie na te pytania i się zastanów zanim zadasz następne...
Co ma wisieć nie utonie...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.08.2019, 10:24

tetteh pisze:
28.08.2019, 09:51
htsk4 pisze:
28.08.2019, 09:22
Nigdy nie zbierałem żadnych waszych zdjęć,do tego mówimy o sytuacji sprzed wielu lat-nie mam takiej żadnej takiej fotki.Jak będę miał kontakt z kimś starszym od was,to dopytam jak to było.
Zdjecie murzyna w ekipie najwiekszej kosy i nigdzie nia ma po nim sladu? No szkoda.
Dopytaj moze jeszcze jak to bylo z Siwym, bo Zawalina proboje od kilku miesiecy sie wywiedziec i przepadl.
Kto powiedział,że nie ma po nim śladu?Napisałem wyraźnie,że ja nie mam takiego zdjęcia.Ma je ktoś pewnie i od was i od nas.Ja naprawdę nie widzę sensu trzymania waszych zdjęć, i to nieważne czy to z murzynem,czy to śledzia tasującego się do laski ,której nie zna, czy jak wypinacie gołe d*** na meczu lub jak z kartek uczycie się swojego hymnu i całej masy takich zdjęć i filmów,które były popularne,a nie "popularne".Dodatkowo mówimy o sytuacji sprzed naprawdę wielu lat-idź i dopytaj swoich kolegów,wierzę,że nie wszyscy tak ściemniają jak ci tutaj.
Good Night Left Side

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: strazaksam » 28.08.2019, 10:32

Leon_88_OR pisze:
28.08.2019, 09:58
strazaksam pisze:
28.08.2019, 09:46
Fizmatenty pisze:
27.08.2019, 20:06


Tego się ku*** nie da wytłumaczyć, bo to jest głębokie niedojebanie mózgowe.
Zacznijcie jesszcze rozkminiac po co byly robione,,promocje'' w dawnych latach na wyiazdach. Przeciez to zwykle zlodziejstwo, i napewno nie jeden wlasciciel musial wszysytko pokrywac z wlasnej kieszeni. No jak tak mozna???????
A dla Ciebie normalne jest okradanie rodaka i pozbawia sie go środków do zycia? Dla takiego widzi mi się? Czy jak Robin Hood tylko tych bogatych co mają za dużo lupiliscie? Honorowo w c*** wejść w kilkunastu czy kilkudziesięciu na stację czy do sklepu i ja opierdolic. Może robiliście promocje tylko w zagranicznych dyskontach, tak bardziej patriotycznie?
Jak jedziesz na zakupy czy na wakacje z rodzina czy znajomkami to też siana nie bierzesz tylko promocje urzadzacie po drodze?
Odpowiedz sobie na te pytania i się zastanów zanim zadasz następne...
A czy normalne jest napierdalanie drugiej osoby tylko dlatego, ze kibicuje innemu klubowi?

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 10:48

htsk4 pisze:
28.08.2019, 10:24
tetteh pisze:
28.08.2019, 09:51
htsk4 pisze:
28.08.2019, 09:22
Nigdy nie zbierałem żadnych waszych zdjęć,do tego mówimy o sytuacji sprzed wielu lat-nie mam takiej żadnej takiej fotki.Jak będę miał kontakt z kimś starszym od was,to dopytam jak to było.
Zdjecie murzyna w ekipie najwiekszej kosy i nigdzie nia ma po nim sladu? No szkoda.
Dopytaj moze jeszcze jak to bylo z Siwym, bo Zawalina proboje od kilku miesiecy sie wywiedziec i przepadl.
Kto powiedział,że nie ma po nim śladu?Napisałem wyraźnie,że ja nie mam takiego zdjęcia.Ma je ktoś pewnie i od was i od nas.Ja naprawdę nie widzę sensu trzymania waszych zdjęć, i to nieważne czy to z murzynem,czy to śledzia tasującego się do laski ,której nie zna, czy jak wypinacie gołe d*** na meczu lub jak z kartek uczycie się swojego hymnu i całej masy takich zdjęć i filmów,które były popularne,a nie "popularne".Dodatkowo mówimy o sytuacji sprzed naprawdę wielu lat-idź i dopytaj swoich kolegów,wierzę,że nie wszyscy tak ściemniają jak ci tutaj.
Moja wychowawczyni z podstawowki na wymowki "zrobilem zadanie domowe ale mam je w domu" zwykla mawiac "w domu to ja mam slonia".
No chyba, ze chodzi o "Murzyna", bo takich to na Arce jest ze dwoch.

A z rzeczy potwierdzonych fotka, to dopytaj Zawaline o Siwego, bo chyba skonczyl mu sie internet.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Leon_88_OR » 28.08.2019, 10:48

Moment. Jeżeli obie grupy czy osoby dążą do konfrontacji to zakładam że jej chcą i wiedzą na co się piszą. To samo co w przypadku bokserów tyle że oni to robią dla kasy i przy poklasku ludzi którzy też beceluja nie małe pieniądze aby pooglądać jak się ktoś pierze. Więc póki wszystko jest na honorowych zasadach nie uważam tego za coś zdroznego że ktoś chce sprawdzić swoje umiejętności.
Co innego katowanie w 5 jednego, cięcie albo krojenie dzieciaków czy kobiety. Raczej splendoru to nie przynosi. Póki postronnym osobom nie dzieje się krzywda dla mnie nie ma problemu.
Co ma wisieć nie utonie...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.08.2019, 11:46

tetteh pisze:
28.08.2019, 10:48
htsk4 pisze:
28.08.2019, 10:24
tetteh pisze:
28.08.2019, 09:51


Zdjecie murzyna w ekipie najwiekszej kosy i nigdzie nia ma po nim sladu? No szkoda.
Dopytaj moze jeszcze jak to bylo z Siwym, bo Zawalina proboje od kilku miesiecy sie wywiedziec i przepadl.
Kto powiedział,że nie ma po nim śladu?Napisałem wyraźnie,że ja nie mam takiego zdjęcia.Ma je ktoś pewnie i od was i od nas.Ja naprawdę nie widzę sensu trzymania waszych zdjęć, i to nieważne czy to z murzynem,czy to śledzia tasującego się do laski ,której nie zna, czy jak wypinacie gołe d*** na meczu lub jak z kartek uczycie się swojego hymnu i całej masy takich zdjęć i filmów,które były popularne,a nie "popularne".Dodatkowo mówimy o sytuacji sprzed naprawdę wielu lat-idź i dopytaj swoich kolegów,wierzę,że nie wszyscy tak ściemniają jak ci tutaj.
Moja wychowawczyni z podstawowki na wymowki "zrobilem zadanie domowe ale mam je w domu" zwykla mawiac "w domu to ja mam slonia".
No chyba, ze chodzi o "Murzyna", bo takich to na Arce jest ze dwoch.

A z rzeczy potwierdzonych fotka, to dopytaj Zawaline o Siwego, bo chyba skonczyl mu sie internet.
Cóż pozdrów wychowawczynię,bo miała rację,moja mawiała o słoniu w karafce.Wracając do tematu,dostrzegam bezsens naszej rozmowy.Naprawdę mam to gdzieś,kto tam u was biegał na mecze,myśmy sobie tego nie wymyślili.Żądanie fotek (gdy czasy były"przedfotkowe"),a w przypadku ich braku negowanie zdarzenia jest absurdalne.Są fotki z waszego powrotu z Wiednia,gdy dostaliście po głowach?Nie?Znaczy ,nie dostaliście?I tak można ciągnąc w kółko.Jeszcze słowo o Zawilinie,pewnie gdyby to czytał,byłby wzruszony twoją troską o niego.Z mojej strony koniec.
Good Night Left Side

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 13:10

htsk4 pisze:
28.08.2019, 11:46
tetteh pisze:
28.08.2019, 10:48
htsk4 pisze:
28.08.2019, 10:24


Kto powiedział,że nie ma po nim śladu?Napisałem wyraźnie,że ja nie mam takiego zdjęcia.Ma je ktoś pewnie i od was i od nas.Ja naprawdę nie widzę sensu trzymania waszych zdjęć, i to nieważne czy to z murzynem,czy to śledzia tasującego się do laski ,której nie zna, czy jak wypinacie gołe d*** na meczu lub jak z kartek uczycie się swojego hymnu i całej masy takich zdjęć i filmów,które były popularne,a nie "popularne".Dodatkowo mówimy o sytuacji sprzed naprawdę wielu lat-idź i dopytaj swoich kolegów,wierzę,że nie wszyscy tak ściemniają jak ci tutaj.
Moja wychowawczyni z podstawowki na wymowki "zrobilem zadanie domowe ale mam je w domu" zwykla mawiac "w domu to ja mam slonia".
No chyba, ze chodzi o "Murzyna", bo takich to na Arce jest ze dwoch.

A z rzeczy potwierdzonych fotka, to dopytaj Zawaline o Siwego, bo chyba skonczyl mu sie internet.
Cóż pozdrów wychowawczynię,bo miała rację,moja mawiała o słoniu w karafce.Wracając do tematu,dostrzegam bezsens naszej rozmowy.Naprawdę mam to gdzieś,kto tam u was biegał na mecze,myśmy sobie tego nie wymyślili.Żądanie fotek (gdy czasy były"przedfotkowe"),a w przypadku ich braku negowanie zdarzenia jest absurdalne.Są fotki z waszego powrotu z Wiednia,gdy dostaliście po głowach?Nie?Znaczy ,nie dostaliście?I tak można ciągnąc w kółko.Jeszcze słowo o Zawilinie,pewnie gdyby to czytał,byłby wzruszony twoją troską o niego.Z mojej strony koniec.
Nie wiem czy tego sobie nie wymysliles.
Chodze na mecze 20 lat, pierwsze slysze o czyms takim, dlatego pytam, bo nie sadze aby mi umknelo.
Napisales, ze fotki byly popularne, wiec powiedzialem "sprawdzam".
Fotki nie masz. Potem odsylasz mnie do kolegow (sluchaj ziomek, na kibice.net taki Htsk4 pisal, ze byly jakies fotki na tajnym forum Lechii sprzed kilkunastu lat, z murzynem w ekipie, wiesz cos o tym?). Teraz piszesz, ze to byly czasy przedfotkowe, ale juz byly to juz czasy tajnych for.
Co ma do tego Wieden to nie wiem.
Dla mnie rowniez koniec tego pustego tematu.

marynaraFSD
Posty: 1
Rejestracja: 01.08.2017, 11:40

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: marynaraFSD » 28.08.2019, 13:34

To chyba jednak Ci umknęło ;).
Murzyn jeździł z Wami w latach 90. Z pewnością był z Wami na Lechia - Legia 1995r. i z tego meczu
też poszło do Was hasło "Acze wybielacz nad wybielacze" :) chyba ze strony Legii.

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 14:26

Czyli murzyn z Arki był w 1995 r. na meczu Lechia-Legia?
Myślisz, że to ten z forum Lechii czy mieliśmy wówczas więcej murzynów w ekipie?

Zapytam w takim razie Kolekcjonera, czy mu nie umknął jakiś murzyn na wyjazdach 3 ligowych po kilkanaście osób.

To mogl być pierwszy murzyn w III RP.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Foxx » 28.08.2019, 14:36

marynaraFSD pisze:
28.08.2019, 13:34
Murzyn jeździł z Wami w latach 90. Z pewnością był z Wami na Lechia - Legia 1995r. i z tego meczu
też poszło do Was hasło "Acze wybielacz nad wybielacze" :) chyba ze strony Legii.
Stał kilkadziesiąt metrów od naszego sektora bardzo napięty. Głównym hasłem skandowanym z naszej strony było zapodane przez bardzo znanego wtedy R.: "Murzyn - gamoniu! Jeździłeś kiedyś na słoniu?!"

Nie odpowiedział i, jeżeli dobrze pamiętam, założył komin. Czarny :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nisc » 28.08.2019, 14:41

Był to kibic z Działek Leśnych nie "murzyn" tylko śniadej karnacji który urodził się w Gdyni. Na wyjazdach (poza derbami i Bydgoszczą wiosna 95) nie był. No ale przecież panowie wieszający wówczas bandery Nigerii na Traugutta i prezacy się o wiele lat później takze w koszulkach komunistycznego bialo-zielonego klubu to wieczni obrońcy białej rasy walczący z komunizmem...
TYBET JEST SERBSKI

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.08.2019, 14:52

Kolegom z Legii i Arki bardzo dziękuje za uświadomienie panu tettehowi ,że taki fakt miał miejsce.I naprawdę,nie trzeba się spinać i zniżać tematu jak np w temacie łódzkim.
Good Night Left Side

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 15:01

No ale jaki fakt?
Gość o sniadszej karnacji to wg Ciebie murzyn?
Myślałem, że rzeczywiście strzelasz jakaś rewelacja, a nie takim slepakiem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: DoZo(L)e... » 28.08.2019, 15:08

nisc pisze:
28.08.2019, 14:41
Był to kibic z Działek Leśnych nie "murzyn" tylko śniadej karnacji który urodził się w Gdyni. Na wyjazdach (poza derbami i Bydgoszczą wiosna 95) nie był. No ale przecież panowie wieszający wówczas bandery Nigerii na Traugutta i prezacy się o wiele lat później takze w koszulkach komunistycznego bialo-zielonego klubu to wieczni obrońcy białej rasy walczący z komunizmem...
Też pamiętam sytuację, kiedy banda z Gdyni przyszła nas oglądać na ["(h)Eja, Danuta ...!" ;)] Traugutta. Czy to nie ten sam "śniadej karnacji niemurzyn" sfotografował się kiedyś z USZOL7em, czy to zupełnie inny bambo?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.08.2019, 15:15

Chłopie po prostu nie brnij dalej,to żaden wstyd jak się czegoś nie wie czy nie pamięta,tym bardziej ,że mówimy o odległych czasach,"przedfotkowych"I to nie ja zacząłem temat murzynów tylko Ty.Ja tylko pamiętam,że ktoś taki u was był.Tyle.
Good Night Left Side

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 15:28

Nie Ty zacząłeś i nie ja zacząłem.
Temat wyczerpany. Tyle.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Sławol79 » 28.08.2019, 17:13

tetteh pisze:
28.08.2019, 14:26
Czyli murzyn z Arki był w 1995 r. na meczu Lechia-Legia?
Myślisz, że to ten z forum Lechii czy mieliśmy wówczas więcej murzynów w ekipie?

Zapytam w takim razie Kolekcjonera, czy mu nie umknął jakiś murzyn na wyjazdach 3 ligowych po kilkanaście osób.

To mogl być pierwszy murzyn w III RP.
Kogo się spytasz? Przecież Kolekcjoner zmarł prawię dwa lata temu.
[link]

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wurda1ak » 28.08.2019, 17:35

Sławol79 pisze:
28.08.2019, 17:13
tetteh pisze:
28.08.2019, 14:26
Czyli murzyn z Arki był w 1995 r. na meczu Lechia-Legia?
Myślisz, że to ten z forum Lechii czy mieliśmy wówczas więcej murzynów w ekipie?

Zapytam w takim razie Kolekcjonera, czy mu nie umknął jakiś murzyn na wyjazdach 3 ligowych po kilkanaście osób.

To mogl być pierwszy murzyn w III RP.
Kogo się spytasz? Przecież Kolekcjoner zmarł prawię dwa lata temu.
[link]
Przecie mu nie o tego Kolekcjonera chodzi ;)
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: rick.k » 28.08.2019, 19:25

Ja pierdolę. Pojawiła się ksywa i łeb zaczął przeczesywać googla i doszedł do wniosku, że Kolekcjoner nie żyje :D
BTW nigdy żaden murzyn nie biegał- jak to dzisiaj się sztywniótko określa- nie chodził ani na Lechię ani na Arkę a nawet gdyby chodził to co? Koniec świata bo murzyn?
Zarówno Lechia jak i Arka byli prekursorami obecnego chuligaństwa w Polsce. W Trójmieście pojawił się styl, którym jedni się podniecają a inni wymiotują. Tak, tutaj wszystko się zaczęło...

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Gedania Gdansk » 28.08.2019, 20:32

htsk4 pisze:
28.08.2019, 10:24
tetteh pisze:
28.08.2019, 09:51
htsk4 pisze:
28.08.2019, 09:22
Nigdy nie zbierałem żadnych waszych zdjęć,do tego mówimy o sytuacji sprzed wielu lat-nie mam takiej żadnej takiej fotki.Jak będę miał kontakt z kimś starszym od was,to dopytam jak to było.
Zdjecie murzyna w ekipie najwiekszej kosy i nigdzie nia ma po nim sladu? No szkoda.
Dopytaj moze jeszcze jak to bylo z Siwym, bo Zawalina proboje od kilku miesiecy sie wywiedziec i przepadl.
Kto powiedział,że nie ma po nim śladu?Napisałem wyraźnie,że ja nie mam takiego zdjęcia.Ma je ktoś pewnie i od was i od nas.Ja naprawdę nie widzę sensu trzymania waszych zdjęć, i to nieważne czy to z murzynem,czy to śledzia tasującego się do laski ,której nie zna, czy jak wypinacie gołe d*** na meczu lub jak z kartek uczycie się swojego hymnu i całej masy takich zdjęć i filmów,które były popularne,a nie "popularne".Dodatkowo mówimy o sytuacji sprzed naprawdę wielu lat-idź i dopytaj swoich kolegów,wierzę,że nie wszyscy tak ściemniają jak ci tutaj.
Dokladnie tak jak mowisz, bez sensu jest trzymanie Waszych zdjec czy to ze wspolnych treningow w Corpusie ze znanym murzynem z Zabianki, czy to CHWM-a tasujacego sie do laski/"niespodzianki'', czy Pani z tatuazem Ultras Lechia w ''dziwnej'' pozycji, czy jak wypinacie jaja na meczu...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 28.08.2019, 21:27

O laskach niespodziankach, to powinieneś pogadać w swoim stowarzyszeniu ;), w Corpusie przewinęło się mnóstwo ludzi, jak dobrze poszperasz, to pewnie znajdziesz kogoś z Gdyni. A znany murzyn z Żabianki nieraz podkreślał, że miewał w Gdańsku przechlapanie, choć gdybym trenował boks czy k1, to tak chciałbym z nim ćwiczyć, bo jest po prostu dobry.
Good Night Left Side

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 28.08.2019, 22:02

A swoją drogą ten znany murzyn trenował chyba w juniorach Lechii.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka__o_przetrwanie » 29.08.2019, 10:50

Murzyn grał w Champion Żabianka i gdzieś w wywiadzie wspominał o skinach i o tym, że miał ciężko w tych czasach. Chociaż na dobrą sprawę nikt go nie pamięta. W tamtych czasach ekipa z Gdańska jako pierwsza w Polsce uzyskała zgodę na reprezentowanie marki Blood And Honour. Takie były fakty. Nic na plus ani na minus, dzisiaj większość osób z tamtych czasów odbiło od tego klimatu. A śledzie się uruchomili bo murzyn w ekipę został im wspomniany :)

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 29.08.2019, 11:59

walka__o_przetrwanie pisze:
29.08.2019, 10:50
Murzyn grał w Champion Żabianka i gdzieś w wywiadzie wspominał o skinach i o tym, że miał ciężko w tych czasach. Chociaż na dobrą sprawę nikt go nie pamięta. W tamtych czasach ekipa z Gdańska jako pierwsza w Polsce uzyskała zgodę na reprezentowanie marki Blood And Honour. Takie były fakty. Nic na plus ani na minus, dzisiaj większość osób z tamtych czasów odbiło od tego klimatu. A śledzie się uruchomili bo murzyn w ekipę został im wspomniany :)
ku*** nie było żadnego murzyna w ekipie, co wy pierdolicie

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tetteh » 29.08.2019, 21:06

walka__o_przetrwanie pisze:
29.08.2019, 10:50
Murzyn grał w Champion Żabianka i gdzieś w wywiadzie wspominał o skinach i o tym, że miał ciężko w tych czasach. Chociaż na dobrą sprawę nikt go nie pamięta. W tamtych czasach ekipa z Gdańska jako pierwsza w Polsce uzyskała zgodę na reprezentowanie marki Blood And Honour. Takie były fakty. Nic na plus ani na minus, dzisiaj większość osób z tamtych czasów odbiło od tego klimatu. A śledzie się uruchomili bo murzyn w ekipę został im wspomniany :)
Chyba jednak pokopal troche w rezerwach Lechii:
[link]

A ten Twój murzyn to pewnie jak Olgierd po solarium wyglądał.

retrofan
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2016, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: retrofan » 29.08.2019, 21:21

Odpowiem:rzadko się udzielam jestem kibicem Arki od 92 roku dość aktywnie wiadomo rodzina emigracja itp. zrobiła swoje. ale murzyn na arce w tych czasach bywał był to chłop z chyloni bodajże około roku 98 nie widuje delikwenta

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 29.08.2019, 21:40

Dokładnie.. Zu..s z Chylonia.. Ciemniejszej karnacji ale jaki ku*** murzyn albo podpinasz się pod kibica Arki albo Ci pamięć grubo szwankuje

retrofan
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2016, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: retrofan » 29.08.2019, 21:53

Niewiem czy z...... Czy noe ale jeździł i koleżko ja się nie podpinam!!

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 30.08.2019, 08:42

Miliard pisze:
29.08.2019, 11:10
htsk4 pisze:
28.08.2019, 11:46

Są fotki z waszego powrotu z Wiednia,gdy dostaliście po głowach?Nie?Znaczy ,nie dostaliście?I tak można ciągnąc w kółko.

WRWE gdyby się na kogoś ustawiło po kadrze to było by skomlanie przez X miesięcy a jak inni po meczu kadry ustawiają się na drugich to hipokryci,internetowe płaczki i reszta pajaców siedzi na cipkach cichutko. Najważniejsze przyjebać sie do WRWE : )
Nie znasz sytuacji, to się nie wpierdalaj...

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 01.09.2019, 09:56

Miliard pisze:
31.08.2019, 21:40
Skończ pierdolić swoje farmazony. Internet to może wam uwierzy , a każdy minimalnie zorientowany wie jakie były proporcje po Wiedniu na gdańskim lotnisku.
Gdzieś ktoś pisał o "proporcjach", czy przypierdoliłeś się o samą akcję, nie znając szczegółów?
"Skończ pierdolić swoje farmazony"...

Marcin BG
Posty: 1
Rejestracja: 13.12.2015, 10:57
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Marcin BG » 01.09.2019, 15:10

A co powiecie o wcześniejszych wydarzeniach pod NSR ?
GD rejestracje krążyły

golyfest
Posty: 2
Rejestracja: 18.09.2019, 18:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: golyfest » 18.09.2019, 19:13

Jezeli ktos chce zakupic ksiazke golego to niech sie zastanowi!Goly to jebana parowa ktora pisze donosy na Baltyk do urzedu miasta,policji i do prokuratury na osoby zwiazane z Baltykiem.Po meczu z gwardia ta parowa dostala od arki twarzowki kibicow i ta parowa sprzedaje kto kim jest, czym sie zajmuje i gdzie mieszka.Kupujac ksiazke wspomagacie ta parowe.

northside
Posty: 33
Rejestracja: 11.10.2017, 21:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: northside » 18.09.2019, 19:50

Czy ten serial o Bałtyku może się już skonczyc ??? Czy to jest kibicowska moda na sukces ???

golyfest
Posty: 2
Rejestracja: 18.09.2019, 18:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: golyfest » 18.09.2019, 21:30

j**** GOLEGO KURWE

retrofan
Posty: 8
Rejestracja: 06.05.2016, 10:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: retrofan » 19.09.2019, 04:23

northside pisze:
18.09.2019, 19:50
Czy ten serial o Bałtyku może się już skonczyc ??? Czy to jest kibicowska moda na sukces ???
Ciężka sprawa osobiście widzę jeszcze parę sezonów

JGK
Posty: 41
Rejestracja: 14.09.2016, 01:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JGK » 19.09.2019, 10:47

golyfest pisze:
18.09.2019, 19:13
Jezeli ktos chce zakupic ksiazke golego to niech sie zastanowi!Goly to jebana parowa ktora pisze donosy na Baltyk do urzedu miasta,policji i do prokuratury na osoby zwiazane z Baltykiem.Po meczu z gwardia ta parowa dostala od arki twarzowki kibicow i ta parowa sprzedaje kto kim jest, czym sie zajmuje i gdzie mieszka.Kupujac ksiazke wspomagacie ta parowe.
A od kiedy to wam konfidenci przeszkadzają?

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Pakol » 19.09.2019, 13:54

Niezle kino swoją drogą, emigracja Bałtyku się zjechała, obili jakiś leszczy z Redy, flagę skroili i fotkę strzelili. Wszyscy nakoksowani dobrze. Tylko oni wrócą z powrotem za granicę a Baltyk na miejscu będzie bity i ponizany za tą akcje
Dozo to stary obsraniec i pedofil

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Oldfreak » 19.09.2019, 14:42

Może Goły nie taki zły.Nie bez powodu wszystkie wasze zgody was zostawiły.

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Reda » 19.09.2019, 15:57

Pakol pisze:
19.09.2019, 13:54
Niezle kino swoją drogą, emigracja Bałtyku się zjechała, obili jakiś leszczy z Redy, flagę skroili i fotkę strzelili. Wszyscy nakoksowani dobrze. Tylko oni wrócą z powrotem za granicę a Baltyk na miejscu będzie bity i ponizany za tą akcje
Z Rumi, nie Redy.
Poza tym Arka Gdynia FC Rumia i Orkan Rumia działają niezależnie od siebie a kadłuby na siłę w relacji jeszcze próbują podpiąć Arkę pod tą historyjkę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości