Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 17.08.2019, 11:33

Terminator28 pisze:
17.08.2019, 00:15
Troje lamusów z Żydzewa trafionych na Niciarce, stracili koszulki i smyczki.
Buhaha nie znacie dnia, ani godziny zydzewskie parchy
Low kick odpalił kolejne konto. Nie może przepalić, że wielki i nieustraszony Łks s********* pod prąd to teraz będzie szła napinka z innego konta. Taki śmiech przez łzy.

WhiteFanatic wyjaśnił wczoraj internetową p**** reanimacji trupa, który na gorąco stwierdził, że Łks podjął rękawice a druga internetowa p**** low kick wyjaśniła się sama powyższym wpisem.



teofil
Posty: 141
Rejestracja: 13.03.2018, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: teofil » 17.08.2019, 12:02

Kontra pisze:
17.08.2019, 10:39
Winkler pisze:
16.08.2019, 00:28
NarexŁKS pisze:
15.08.2019, 02:23


Jako kibic ŁKSu generalnie podpisuję się pod tym prawie pozbawionym napinki postem. Nie ma co rozkminiać, Widzew ma kilka istotnych przewag i szczerze nie rozumiem próby zaklinania rzeczywistości na naszą korzyść przez niektórych udzielających się tutaj typów - zwłaszcza że te same osoby zarzucają widzewiakom dokładnie to samo czyli umniejszanie nam (momentami tak to rzeczywiście wygląda). Żadna ze stron nie traktuje drugiej jako równouprawnionej - a do wywyższania się i mówienia o "kompleksie Widzewa" straciliście okazję, kiedy od kilku lat w dokładnie nieokreślonym przeze mnie momencie zaczęliście produkować tyle gadżetów anty co my, już dawno nie słyszałem że "jesteśmy drugą Cracovią i Antywisłą". Teraz w Łodzi są dwie Cracovie. Nigdy nie było "kompleksu Widzewa" bo takie kompleksy mogłyby wyrosnąć względem kogoś kogo się poważa, był natomiast kompleks niedocenienia ŁKSu i nienawiść do Widzewa wyrosła na "nieuzasadnionym wzroście znaczenia klubu który historycznie ma dla tradycji miasta mniejsze znaczenie". Późniejsze sukcesy to "kupione mecze, fart, wsparcie komuny, kibice sukcesu,przerzuty" a własne zaniedbania w promocji atrakcyjności marki klubu są tutaj wymienione jako ostatnie. Kibice ŁKS nigdy nie uznali atrakcyjności wizerunkowej Widzewa, którą najwidoczniej dojrzała połowa miasta i masa FC. Mi wizerunek ŁKSu który potrafił sobie poradzić z silnym Widzewem bardzo się podoba i nie widzę powodu w umniejszaniu wam czegokolwiek. Tak jedynie przedstawiając osobistą opinię, to jeszcze na starej Galerze robiliśmy naprawdę przyzwoite oprawy i choć to kwestia gustu to były one dla mnie bardziej schludniejsze od waszych - a pamiętam jak się w tym temacie widzewiacy spinali jak to nas nie bijecie na głowę. Dzisiaj mimo że spadek jakości jest po obu stronach miasta to u nas większy i macie tutaj przewagę - choć też dawno nie było niczego z polotem.
Fajne te oba posty,jednak NarexŁKS trochę mija się z prawdą.Kompleks Widzewa był,nawet na początku lat 90-tych wręcz strach przed wyginięciem,bo wtedy mieliśmy miażdżącą przewagę w Łodzi.Uratowało ŁKS scementowanie się ich ekipy i pójście drogą właśnie Cracovii,czyli na ostro.Wręcz można stwierdzić,że historia w 10 lat zatoczyła koło,bo początkiem Widzewa była ekipa nieliczna,ale "śliczna",czyli idąca w ogień.Najpierw na Widzewie,po 10 latach po drugiej stronie.Odczuliśmy to na własnej wtedy skórze,jak właśnie Cracovia pokazała chłopakom z ŁKS-u,jak kos się używa w starciu....Zawsze mnie uczono,że wroga trzeba poważać,bo wtedy można uniknąć wpadek,jak widać Narex ma inne zdanie,a chyba historia potyczek powinna czegoś nauczyć.Tekst o:
cyt.kupione mecze, fart, wsparcie komuny, kibice sukcesu,przerzuty"(eot),jakoś do mnie nie przemawia,w drugą stronę to samo mogę napisać,włącznie z oboma MP zdobytymi przez ŁKS.Jedyną prawdą w tym zdaniu są kibice sukcesu,lecz w latach 80-tych takie pojęcie jeszcze nie istniało,bo to była nowość.Przerzuty to wręcz temat na jakąś pracę dyplomową,od wielu lat jest jedna prawda objawiona,że wszyscy z Widzewa tak zaczynali,a nawet w latach 70-80 na Bałutach był Start bardziej popularny,niż ten jedyny Łódzki Klub....Ja wychowałem się na Limance,połowa tej ulicy była za Widzewem,oczywiście "starsi" za ŁKS-em,ale u bardzo wielu wtedy numerem jeden był Start.Nawet bym spokojnie mógł stwierdzić,że w tych rejonach to właśnie Start był na pierwszym miejscu.Taka swojska,bałucka drużyna.To zmieniło się gdzieś około 84-85 roku,pozostały dwa kluby,zaczęła się wojna.A wisienką na torcie jest wypowiedź o oprawach,gdzie przez bardzo wiele lat Widzew był w TOP 3 w kraju,jednak na Galerze były schludniejsze....O dziwo jednak zakończenie posta Narexa mnie dziwi,bo twierdzi o większym spadku jakości we własnej ekipie w ostatnich latach w stosunku do nas,a ja mam odmienne zdanie,bo jędraska wypociny bardzo nas osłabiły i było to widoczne na "mieście".Reasumując,niby post bez napinki,ale strasznie "skrzywiony",jednak co mi się w tym podoba,to napisał to chłopak z krwi i kości kibol,zawsze za swoim klubem,po prostu jak to w Mieście Łodzi,zatwardziały w swoich przekonaniach.I mimo,że połowa postu jest przepełniona skrytą napinką,to miło się to czyta i bez bluzgów można coś takiego czytać i odpowiedzieć normalnie,w odróżnieniu do grupy idiotów po obu stronach piszących tylko o niechcianym dziecku zrobionym przez Lecha czy o mitycznym gwałcie w Madrycie...Jednak jak znam życie,znów tu zajrzę za miesiąc i następne trzy strony będą wypełnione podobnymi wypocinami,jak trzy poprzednie....
Lol. widzewiacy sami sobie odpisują podając się za ŁKS. A winkler to po farmazonów z fakturą powinieneś zamknąć ryj.
To "Lol" wiele wyjaśnia. Chcesz powiedzieć że nie poszła kasa dla prezesa Drwęcy ?? Okłamuj się dalej
Najpierw kurek z gazem odkręcamy cssssssssss, a teraz razem biegamy. Amiką Wronki jesteście od lat !!!

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 17.08.2019, 12:28

Teofil byla nie byla c*** wie.to poki nie ma papierow sa pomowienia na gębe.Winkler wrzucisz w koncu ta fakture alkoholiku?

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 17.08.2019, 18:00

ŁKS obecny na meczu w Gdyni?

STnaFejku
Posty: 116
Rejestracja: 21.10.2010, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: STnaFejku » 17.08.2019, 19:13

Krzych85 pisze:
17.08.2019, 18:00
ŁKS obecny na meczu w Gdyni?
Tak, podobno podjechali koniem trojańskim w barwach Lecha pod sektory Arki i zaintonowali AGKŚ.

Amok-rts
Posty: 108
Rejestracja: 06.06.2018, 17:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amok-rts » 18.08.2019, 11:26

Ile ŁKSu i zgód w Krakowie?

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 18.08.2019, 11:58

Osiedlowy Wataszka pisze:
17.08.2019, 12:28
Teofil byla nie byla c*** wie.to poki nie ma papierow sa pomowienia na gębe.Winkler wrzucisz w koncu ta fakture alkoholiku?
Jakoś byłem pewien,że jak się tu wpiszę,to i fakturę ktoś przypomni....Tylko czemu chcesz jedną?????Sprawa jest prosta,faktury mają obieg zamknięty i tylko jedna z TRZECH stron może to ujawnić.Celowo piszę trzech,bo uczestniczyły w tym dwie firmy oraz Drwęca.Obie te firmy są teraz „pod opieką” pewnych służb,więc pozostaje tylko Drwęca.W tej chwili na pewno jednak jest to traktowane jako dowód i nie zostanie to ujawnione.Ja posiadam wszystkie potwierdzenia przelewów,ale z uwagi na możliwe sankcje prawne oraz toczące się śledztwo nie ujawnię ich.Przy okazji szukania tych faktur wyszły też inne rzeczy bardzo ciekawe,jednak ujrzą one światło dopiero wtedy,jak prokuratura będzie chciała to zrobić.Jednak może być też tak,że zostanie to do końca tajemnicą.Skoro ja posiadam tą wiedzę,to tym bardziej „oni”.Na tą chwilę temat jest zamknięty,bo i zarzuty o wspomaganie terroryzmu są o wiele poważniejsze,niż sprawy zapłat Drwęcy.Na to wpływu już nie mamy,a i nikt nie zamierza pomagać w śledztwie.Ale oczywiście dalej możesz się napinać....

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 18.08.2019, 13:05

Na jakiej mecie się zaopatrujesz, że masz takie wizje?
Ty nie masz nawet wiedzy, czy Twoja kobita ci doprawia rogi, czy nie. To co ty p********* o tym, że masz wiedzę do której dostęp ma tylko prokuratura. Kim ty ku*** pajacu jesteś.
Zamiast tu się wpisywać, to wpisz się do kolejki czekających na odwyk.

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 18.08.2019, 13:37

casuals pisze:
18.08.2019, 13:05
Na jakiej mecie się zaopatrujesz, że masz takie wizje?
Ty nie masz nawet wiedzy, czy Twoja kobita ci doprawia rogi, czy nie. To co ty p********* o tym, że masz wiedzę do której dostęp ma tylko prokuratura. Kim ty ku*** pajacu jesteś.
Zamiast tu się wpisywać, to wpisz się do kolejki czekających na odwyk.
Wiedza,jaką w tym temacie posiadam,na pewno pajacu jest tak samo w waszym też posiadaniu,dlatego też nie jest ona jakoś nie do zdobycia.Pewnych rzeczy jednak nie wiecie,ale one nie zostaną przez nas ujawnione,po prostu na zasadzie takiej,że nikt sobie na to nie pozwoli,bo by to była współpraca z psami,a ja sobie na to nie pozwolę.Dla twojej i obecnych tu psów informacji,wszelkie rzeczy w tej sprawie nie były w internecie pozyskane,lecz bezpośrednio przekazane,dostęp do tego mają jeszcze dwie osoby,lecz nadrzędną zasadą jest ich nieujawnianie.Albo to wyjdzie,albo nie,ale macie czego się bać.Macie czego się bać,nie zazdroszczę tego,jednak mimo nienawidzenia was tego wam nie życzę.A napinkę w stylu meta,alkoholik czy inne wymysły,to sobie dalej uprawiajcie,na pewno to będzie miało wpływ na powagę sytuacji.....Każdy wie,że faktury to teraz pikuś,ale to już nie nasza sprawa,więc temat został zamknięty i nie będzie już poruszany.


TypowyJanekKibic
Posty: 30
Rejestracja: 05.05.2019, 02:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TypowyJanekKibic » 18.08.2019, 14:20

ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
GKS WIKIELEC HOOLIGANS

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawilnyy » 18.08.2019, 15:23

Winkler bedac w posiadaniu takich dokumentow nie obawiasz sie o swoje zycie czy zdrowie?Seryjny samobojca grasuje.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawilnyy » 18.08.2019, 15:33

TypowyJanekKibic pisze:
18.08.2019, 14:20
ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
Nie jest juz tajemnica ze Arkowcy sa juz mega wkurwieni na Cracovie.Ta zgoda juz chyba tylko czysto teoretycznie istnieje.Ale mam beke z LKS troche bo oni sie macaja chyba z kazdym kto jest anty WRWE.

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 18.08.2019, 15:53

Prawilnyy pisze:
18.08.2019, 15:33
TypowyJanekKibic pisze:
18.08.2019, 14:20
ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
Nie jest juz tajemnica ze Arkowcy sa juz mega wkurwieni na Cracovie.Ta zgoda juz chyba tylko czysto teoretycznie istnieje.Ale mam beke z LKS troche bo oni sie macaja chyba z kazdym kto jest anty WRWE.
Nie ma co rozkminiac eŁksa szuka dobrej ekipy zeby polaczyc sily przeciwko wrwe. Lecha juz mają do tego dojdzie Craxa i watpie zeby jaka kolwiek koalicja mogla im dac wtedy rady pozatym Kraków, Poznań, Łodz jest rzut beretem lepiej z takimi sie kumac niz jechac do śledzi proste

Mich22
Posty: 96
Rejestracja: 11.03.2018, 02:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mich22 » 18.08.2019, 17:31

TypowyJanekKibic pisze:
18.08.2019, 14:20
ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
W Gdyni bez zmiany... ;) .. a nie czekaj.. :)

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 18.08.2019, 19:43

Z tego co pamietam Arka miała być z Zawisza :D

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 18.08.2019, 20:00

Nocnik pisze:
18.08.2019, 15:53
Prawilnyy pisze:
18.08.2019, 15:33
TypowyJanekKibic pisze:
18.08.2019, 14:20
ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
Nie jest juz tajemnica ze Arkowcy sa juz mega wkurwieni na Cracovie.Ta zgoda juz chyba tylko czysto teoretycznie istnieje.Ale mam beke z LKS troche bo oni sie macaja chyba z kazdym kto jest anty WRWE.
Nie ma co rozkminiac eŁksa szuka dobrej ekipy zeby polaczyc sily przeciwko wrwe. Lecha juz mają do tego dojdzie Craxa i watpie zeby jaka kolwiek koalicja mogla im dac wtedy rady pozatym Kraków, Poznań, Łodz jest rzut beretem lepiej z takimi sie kumac niz jechac do śledzi proste
Tak, bo Toruń, Łódź, Kraków i Chorzów, to miasta z czterech innych końców Polski, dlatego Krakowowi-Poznaniowi-Łodzi nie da nikt rady. Mimo szczerej nienawiści, to WRW+E/KKS, ma lepszą paczkę i bardziej zgraną do wspólnych akcji. Poznań woli w półtora tysiąca jechać nad morze się pobawić z Arką, niż wspomóc ziomali na wyjeździe z Wisłą. ŁKS może teraz liczyć tylko sam na siebie, a zgody, to są tylko na papierze, lub z racji, że zrywać nie wypada. Ale to tylko moje zdanie w tym temacie i dlatego podpisuję się ja pod nim, a nie jako zdanie ekipy. O czym wielu tutaj użytkowników zapomina.

Winkler, a co do ciebie, to jakbyś był faktycznie w posiadaniu takich informacji, to siedziałbyś na d**** cicho. Bo za tym co próbujesz insynuować jedna osoba nie stała, więc musiałbyś być wyjątkowo głupi, by samemu na siebie wyrok podpisywać. Tym bardziej, że wszędzie w sieci pod jednym nickiem cię można znaleźć. Ale może chęć zabłyśnięcia przyćmiła rozsądek. W sumie mam to w d****, bo pewnie w tej historii sam prezes woził ciężarówkami przemyty za granicę, a sponsor w postaci Klepsydry, to przykrywka pod cichymi pochówkami tych, którzy powiedzieli za dużo i nie byli na rękę. Cosinus pewnie też ręce zacierał na myśl o przyjęciu do szkoły tysięcy imigrantów i przyszedł Winkler i plan poszedł w pizdu.

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Proof » 18.08.2019, 20:28

Dobrze ze Arka i ŁKS ze sobą się niedługą spotkają na trybunach , przynajmniej nie będzie trzeba czytać przekrzykujących się tutaj osób od roku jak to jest pomiędzy tymi ekipami

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 18.08.2019, 20:55

casuals pisze:
18.08.2019, 20:00
Nocnik pisze:
18.08.2019, 15:53
Prawilnyy pisze:
18.08.2019, 15:33


Nie jest juz tajemnica ze Arkowcy sa juz mega wkurwieni na Cracovie.Ta zgoda juz chyba tylko czysto teoretycznie istnieje.Ale mam beke z LKS troche bo oni sie macaja chyba z kazdym kto jest anty WRWE.
Nie ma co rozkminiac eŁksa szuka dobrej ekipy zeby polaczyc sily przeciwko wrwe. Lecha juz mają do tego dojdzie Craxa i watpie zeby jaka kolwiek koalicja mogla im dac wtedy rady pozatym Kraków, Poznań, Łodz jest rzut beretem lepiej z takimi sie kumac niz jechac do śledzi proste
Tak, bo Toruń, Łódź, Kraków i Chorzów, to miasta z czterech innych końców Polski, dlatego Krakowowi-Poznaniowi-Łodzi nie da nikt rady. Mimo szczerej nienawiści, to WRW+E/KKS, ma lepszą paczkę i bardziej zgraną do wspólnych akcji. Poznań woli w półtora tysiąca jechać nad morze się pobawić z Arką, niż wspomóc ziomali na wyjeździe z Wisłą. ŁKS może teraz liczyć tylko sam na siebie, a zgody, to są tylko na papierze, lub z racji, że zrywać nie wypada. Ale to tylko moje zdanie w tym temacie i dlatego podpisuję się ja pod nim, a nie jako zdanie ekipy. O czym wielu tutaj użytkowników zapomina.

Winkler, a co do ciebie, to jakbyś był faktycznie w posiadaniu takich informacji, to siedziałbyś na d**** cicho. Bo za tym co próbujesz insynuować jedna osoba nie stała, więc musiałbyś być wyjątkowo głupi, by samemu na siebie wyrok podpisywać. Tym bardziej, że wszędzie w sieci pod jednym nickiem cię można znaleźć. Ale może chęć zabłyśnięcia przyćmiła rozsądek. W sumie mam to w d****, bo pewnie w tej historii sam prezes woził ciężarówkami przemyty za granicę, a sponsor w postaci Klepsydry, to przykrywka pod cichymi pochówkami tych, którzy powiedzieli za dużo i nie byli na rękę. Cosinus pewnie też ręce zacierał na myśl o przyjęciu do szkoły tysięcy imigrantów i przyszedł Winkler i plan poszedł w pizdu.
Miło,że wreszcie bez napinki odpowiadasz,jest jakiś postęp.Z jednym się zgodzę,nie znając dokładnie powagi sprawy ruszyłem temat,jednak szybko się okazało,iż jest to "poboczne" całej sprawy.Czy to kiedyś wyjdzie na jaw?Szczerze powiedziawszy,nie wiem,bo nie ode mnie to zależy,jednak wiedza,jaką przy okazji posiadłem jest ciekawa.Jednak muszę zaznaczyć,że są to poszlakowe sprawy,lecz bardzo mocne,ale też łatwe do udowodnienia.Mnie one "przerastają",uczestniczyć w tym nie mam zamiaru.Nazwiska też są ciekawe,ale to już nie moja bajka.Na szczęście wszelkie informacje pozyskałem na spotkaniach osobistych z danymi osobami,więc każdy jest bezpieczny i nie grozi komuś utrata dobrej pracy.Na pewno w przypadku ujawnienia pewnych informacji nie będzie stał za tym Widzew,to już jest sytuacja,gdzie w tym nie uczestniczymy.Po prostu nikt nie przewidział,w jakie gówno wdepnęliśmy,ale też nie zamierzamy w tym się babrać.

turysta99
Posty: 18
Rejestracja: 15.06.2010, 13:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: turysta99 » 18.08.2019, 21:30

Nie no serio?Dzisiejsza pokazówka w Piotrkowie pod okiem kamer w centrum miasta myśleliście że to się uda? Do tego pełno zaraz psiaków do okoła.Po strelce zebraliście skład i wciskacie ludziom że to samo FCP?Propaganda u was działa perfekcyjnie.Możecie zbierać ludzi z całego województwa ale ludzie mieszkający na co dzień w Piotrkowie wiedzą do kogo należy miasto i żadne filmiki przemarsze pokazówki tego nie zmienią.Dodam tylko tak na marginesie że ten z przodu od was z racą to konfident.Trzymajcie go dalej..

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 18.08.2019, 22:54

turysta99 pisze:
18.08.2019, 21:30
Nie no serio?Dzisiejsza pokazówka w Piotrkowie pod okiem kamer w centrum miasta myśleliście że to się uda? Do tego pełno zaraz psiaków do okoła.Po strelce zebraliście skład i wciskacie ludziom że to samo FCP?Propaganda u was działa perfekcyjnie.Możecie zbierać ludzi z całego województwa ale ludzie mieszkający na co dzień w Piotrkowie wiedzą do kogo należy miasto i żadne filmiki przemarsze pokazówki tego nie zmienią.Dodam tylko tak na marginesie że ten z przodu od was z racą to konfident.Trzymajcie go dalej..
Nie no .... Nie gadaj ;) Sa i persony z Piotrkowa na filmie
Ale sa tez z Wolborza, Bedkowa.
Tomaszów też obdzwoniliscie ?
Piękna pokazówka :) Mistrzowie Propadandy fcp
:arrow:

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 18.08.2019, 23:07

No widzicie, chlopaki woleli na ulicy przeprowadzic akcje RNNZ. Zreszta tak samo jak w Belchatowie pod stadionem. Nie tak jak niektorzy, pod odslona nocy, naskrobac cos na scianie o zdychaniu, a w chwili proby spierdolic, dac sobie szale skrojone odbic i bluzy H oddac.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 18.08.2019, 23:23

Widać po reakcji żydów powyżej, że boli ich akcja FCP. Wasze farmazony, że FCP nie istnieje to wiecie gdzie można włożyć.

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: casuals » 18.08.2019, 23:32

Wiesz czemu do niczego z Ruchem nie doszło? Ruch wie, jak taki kumaty, to zapytaj ziomków. Ból masz o to, jakby zamiast przyznania się do porażki były farmazony o młodym składzie, że Ruch ze sprzętem. Życie toczy się dalej i nieraz jeszcze będzie spotkanie na trasie. Grunt, że wy po nocach nie skrobiecie po ścianach. Swego czasu tylko w taki sposób byliście aktywni.

A z tobą Winkler mi chodzi o to, że odprawiłeś szopkę z poinformowaniem o swojej wiedzy na waszym forum. Po czym zaczęliście z resztą kompani robić wpisy na Twitterze, gdzie ogłaszaliście to wszystkim dziennikarzom w Polsce. Zabrakło jednak konkretów, ty usunąłeś z tego co pamiętam profilowe, wpisy z forum poleciały i w sumie to ziomków samym sobie zostawiłeś. I co by nie było, to jednak ze strony Widzewa to wyszło. Chyba, że ty i reszta aktywnych w to nie jest z forum, nie jest z Widzewa. Może w pierwszym poście do ciebie zbyt się napiąłem. Moja wina, przepraszam. Teraz te już z przymrużeniem oka traktuję. Ale z powodu różnicy wieku i ty moich żartów nie załapiesz, ani ja twoich. Pozdro i szczęścia w życiu.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 18.08.2019, 23:36

Widzewski Charakter pisze:
18.08.2019, 23:23
Widać po reakcji żydów powyżej, że boli ich akcja FCP. Wasze farmazony, że FCP nie istnieje to wiecie gdzie można włożyć.
A istnieje ?
Dlatego na takich akcjach jak ta na Rynku musi sie posiłkowac koleżkami z miejscowosci osciennych ?
Sami w ilu by tam staneli ? W 10 osób ? Może w 11 gdyby wasz kolega na codzien mieszkajacy w Krakowie do was dołaczył ?
Zapomniałeś dodać o kryminalnych i zwykłych sukach stojacych w okolicy hotelu staromiejskiego ?
Swietna Pokazówka ! :)
:arrow:

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 19.08.2019, 00:28

Czy gdy do Pabianic zjeżdża się Ruda, Rokicie czy Retkinia, maluje miejscowe ściany a w "akcjach" uczestniczy 3 gości z Pabianic (jeden spod) to czy wtedy nie tasujecie się w mediach społecznościowych jaki to macie "prężny" FC? :)
FCP jeszcze nie raz zagra wam na nosie, a że w okolicy jest sporo innych FC Widzewa to chwała im za wspólne działania!
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 19.08.2019, 06:05

Pare wpisów normalnych i myśl : "nie wierze, że w temacie łódzkim może być normalnie". Zjezdzam niżej i... powrót do rzeczywistości. Ktoś, gdzieś napisał, że te prujdupy netowe to jakieś dzieciaki (pierwsze w rzędzie , ale przy akcji się teleportują w stan niewidocznosci) - miał rację. Tak na poważnie dzieciaki. Dajcie sobie spokój z tym wypisywaniem, wykłócaniem się i przepychaniem. Co Wam to daje? Chcecie się dowartościowac? Coś komuś udowodnić? Poczuć się lepszym dopierdalajac komuś przez neta? Nic tym swoim bełkoten nie wskóracie. Zamilczcie i czytajcie tych, którzy mają coś do powiedzenia (nie raz i nie dwa ciekawego) póki jeszcze tu są i się im chce. Się naprodukowałem a i tak c*** z tego wyjdzie ( obym się mylił) :))

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 19.08.2019, 15:52

Piotrków jest całkowicie opanowany przez ŁKS. Kto myśli inaczej nie jest w temacie, tyle.

daro1910
Posty: 2
Rejestracja: 11.05.2013, 22:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: daro1910 » 19.08.2019, 16:45

Oczywiście fotki młyna nie łatwo znaleźć, w końcu mamy do czynienia z mistrzami hipokryzji, gdzie fotki przy niekorzystnej frekwencji były robione z dołu, no ale masz, pierwsze z brzegu przykłady (1 liga) najlepszego i największego klubu z galaktyczną liczbą karnetów i comeczowymi rekordami na tym samym stadionie :)

Obrazek

Obrazek
[/quote]

Przecież te fotki są z ostatniego meczu na starym stadionie Widzewa z Katowicami w którym to był pełny stadion.

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Darcos » 19.08.2019, 16:47

Prawilnyy pisze:
18.08.2019, 15:33
TypowyJanekKibic pisze:
18.08.2019, 14:20
ŁKS z Lechem zgoda, teraz działają coś z Cracovią(która wspierała ich na Wiśle). Co na to Arka?
Nie jest juz tajemnica ze Arkowcy sa juz mega wkurwieni na Cracovie.Ta zgoda juz chyba tylko czysto teoretycznie istnieje.Ale mam beke z LKS troche bo oni sie macaja chyba z kazdym kto jest anty WRWE.
Następny gagatek co wie najlepiej jak wygląda zgoda między Cracovia a Arka jak masz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz tak będzie najlepiej.

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 19.08.2019, 19:15

Najlepiej zamiast gdybać i wymyślać na temat relacji ŁKS-Arka czy też Arka-Cracovia poczekać troche. W tej kolejce Pasy zagraja ze Śledziami a za miesiąc wszystko się okaże odnośnie ŁKSu i Arki co nie ukrywam bardzo mnie interesuje . Co do Piotrkowa to oczywistym jest fakt że został niestety przejęty przez ŁKS. Bardzo ciekawie zapowiada się pod względem kbicowskim mecz w Bełchatowie gdzie Raków podejmie Lecha, może sie tu dużo ekip pojawić i może być ciekawie

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawilnyy » 19.08.2019, 19:41

No chyba nie sądzisz ze Arkowcy pojda w strone LKS i nagle beda z nimi piateczki zbijac.Nie wiem co bedzie dalej ze zgoda Arki z Cracovia ale obecnie miedzy decyzyjnymi najlepszych relacji nie ma wlasnie ze wzgledu na LKS.
Teraz to juz chyba Cracovia nie pozdrawia na meczach Arki i odwrotnie.Napisalem chyba bo jak ostatnio ogladalem mecz Arki to pozdrowien dla Ksc nie slyszalem.

BKL
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 21:01
Lokalizacja: AG

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: BKL » 19.08.2019, 19:57

Prawilnyy pisze:
19.08.2019, 19:41
No chyba nie sądzisz ze Arkowcy pojda w strone LKS i nagle beda z nimi piateczki zbijac.Nie wiem co bedzie dalej ze zgoda Arki z Cracovia ale obecnie miedzy decyzyjnymi najlepszych relacji nie ma wlasnie ze wzgledu na LKS.
Teraz to juz chyba Cracovia nie pozdrawia na meczach Arki i odwrotnie.Napisalem chyba bo jak ostatnio ogladalem mecz Arki to pozdrowien dla Ksc nie slyszalem.
Na meczu z Lechem były pozdrowienia jak zawsze z naszej strony dla Cracovii, jak i dwie inne zgodowe "triadowe" piosenki + wspólnie z Lechem zaintonowaliśmy okrzyk "Cracovia Kraków" . "Na cały regulator" musisz przygłaszać tv. ;) To tak odnośnie upadku zgody.
ARKA GDYNIA

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: merek13 » 19.08.2019, 20:28

Arka pójdzie w ślady wrwe i będzie z Wisłą biegać..
a co im tam, przecież można

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Darcos » 19.08.2019, 21:55

Prawilnyy pisze:
19.08.2019, 19:41
No chyba nie sądzisz ze Arkowcy pojda w strone LKS i nagle beda z nimi piateczki zbijac.Nie wiem co bedzie dalej ze zgoda Arki z Cracovia ale obecnie miedzy decyzyjnymi najlepszych relacji nie ma wlasnie ze wzgledu na LKS.
Teraz to juz chyba Cracovia nie pozdrawia na meczach Arki i odwrotnie.Napisalem chyba bo jak ostatnio ogladalem mecz Arki to pozdrowien dla Ksc nie slyszalem.
, Pewnie znasz wszystkich decyzyjnych ze wszystkich ekip w Polsce i wiesz jakie są relacje między nimi a jak tak bardzo interesuje Ciebie jak wyglądają relacje między Pasami a Arka to wybierz się w sobotę do Krakowa i sprawdź na własne oczy a jak masz pisać jakieś dyrdymaly to poprostu nic nie pisz i tyle.

Z innej_strony
Posty: 20
Rejestracja: 13.04.2019, 20:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Z innej_strony » 20.08.2019, 09:00

Przecież na tym forum już dawno pisali, że zgoda między Lechem a Arką padnie więc dajcie się wypowiedzieć specom tym razem o upadku zgody Arka-Cracovia :)
Nowe konto-stary użytkownik. Do poprzedniego zapomniałem loginu :)

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawilnyy » 20.08.2019, 11:44

Wedlug waszej logiki to Lechia i Slask powinni miec dalej zgode z Wisla bo co ich powinno obchodzic to ze Wisla zaczela bujac sie z Ruchem i Widzewem.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 20.08.2019, 15:07

Prawilnyy pisze:
20.08.2019, 11:44
Wedlug waszej logiki to Lechia i Slask powinni miec dalej zgode z Wisla bo co ich powinno obchodzic to ze Wisla zaczela bujac sie z Ruchem i Widzewem.
Tyle że kontakty ŁKS-u z Lechem i Cracovią nie trwają od wczoraj, tylko od kilkunastu lat, a jak to się potoczyło między Ruchem, Wisłą, i Widzewem każdy wie - interesy.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adventurer » 20.08.2019, 17:25

MW10 pisze:
20.08.2019, 15:07
Prawilnyy pisze:
20.08.2019, 11:44
Wedlug waszej logiki to Lechia i Slask powinni miec dalej zgode z Wisla bo co ich powinno obchodzic to ze Wisla zaczela bujac sie z Ruchem i Widzewem.
Tyle że kontakty ŁKS-u z Lechem i Cracovią nie trwają od wczoraj, tylko od kilkunastu lat, a jak to się potoczyło między Ruchem, Wisłą, i Widzewem każdy wie - interesy.
Jezeli patrzec na to z perspektywy dzisiejszych czasow , to tak trwaja pare lat. Skoro nas polaczyly interesy to Was z Lechem co polaczylo? Strach przed WRWE? Czy nagle sie zakochaliscie sie w sobie po paru miesiacach od odkrecania kurka z gazem przez Lecha? Ktory skoczyl sobie z kwiatka na kwiatek .


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, fajnie_jest, hanysek6448, Oberschlesien14, rafalks1908, ryskar i 188 gości