Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 26.07.2019, 13:12

Zimnyy pisze:
26.07.2019, 12:29
Moim zdaniem trzeba ich zastraszyć i pierdolnąć w większości miast jak zrobili to w Białym, bez pierdolenia ze ktoś tam sie poplacze czy jakiś pedał będzie skamlał w internecie (to jest miejsce gdzie mogą sie wyplakać i nas wyzywać, niech robią to caly czas) zauważcie jak my mieliśmy swoje marsze w 2011 i rok później - to samo środowisko nie chcialo sie zgodzić na nasz pochód w swięto niepodległości a my mamy sie pierdolić i grzecznie protestować? godzić na jakieś pociski od barbarzynców (haha to jest mocny tekst) niech wiedzą że pewne sprawy będzie sie rozwiązywać silą i na ulicy jak do nich należy cala telewizja, facebooki i ten caly z****** syf



[link]
tutaj film jak spędy zboczenców wyglądają za granicą, mnie to przeraża że takie ścierwa chodzą legalnie po ulicach
Kogo ty chcesz zastraszyc? Jak 1/3 tego teczowego spendu byla z bialegostoku to bedzie sukces, wiekszosc to zbieranina z calej PL i zaciag z zagranicy, chcesz poprowokowac narobic sobie przypalu i innych chlopakom tymi zastraszeniami kanieniami? I co beda pozniej walczyc z teczowymi zza muru? A tamci pojada do innych miast i beda kolekne teatry odwalac aby sprowokowac i liczyc powsadzanie innych Pedaly licza na afere pozawijanie osob i pokazanie w mediach jacy to z nas "bestie". Zalozmy ze w bialymstoku nie bylo awantur, ludzie przyszli pokazali ze przeciwnikow dewiacji jest 5X wiecej wykrzyczeli co trzeba i tyle... pedaly nie miałyby argumentow i neutralni ludzie nie dawaliby sie nabierac na ich placze ze agresja itp.

A to "bez pierdolenia" zostaw sobie na kameralniejsze okazje a nie gdy w okolo jest setki kamer a co za tym idzie przypal.



Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Zimnyy » 26.07.2019, 13:29

To w sumie nie miejsce zeby pisać o takich rzeczach ale nie chodzilo mi konkretnie o powtórki awantur z marszów niepodległości, jeśli tak to odebraliście to chyba sie źle wyrazilem? tylko o to żeby nie robić cyrków z jakimś szukaniem paragrafów jak pisał ktoś wyżej albo walką w internecie z tymi debilami a aktywne dzialania w różnych miastach wychodząc ciągle na ulice, w Bialymstoku mieli jaja zeby zrobić coś takiego i zebrać sie w dużej liczbie ale wiadomo ze np taki Krakow niczego nie odjebie bo lepiej kręcić biznesy na boku a zrobić coś dla dobra ogólu to większość ma wyjebane bo teraz wszędzie "przypał" kibicu starszej daty :)

[link]
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 26.07.2019, 13:33

A co kogo z nas obchodzi jak kiboli w mediach przedstawiają?Od lat nas przedstawiaja jako bydlo i nie zmienia tego setki zbiorek do domow dziecka,szpitali,patriotyczne inicjatywy itd.

Cwele nie moga sobie spokojnie organizowac swoich zboczonych parad bo za chwile ich bedzie 10 razy tyle.Musza czuc oddech na plecach i tyle w temacie.Zreszta tak jak pisalem powinno sie organizowac specjalne bojowki do zadan specjalnych stworzone z ludzi gotowych na wszystko.Pamietacie jaka jazda byla w Belgradzie kiedys?Lecialo wszystko w zboczencow od kamieni po koktajle molotowa.Z cwelami sie nie rozmawia z nimi sie jedzie.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 26.07.2019, 14:07

Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 13:33
A co kogo z nas obchodzi jak kiboli w mediach przedstawiają?Od lat nas przedstawiaja jako bydlo i nie zmienia tego setki zbiorek do domow dziecka,szpitali,patriotyczne inicjatywy itd.

Cwele nie moga sobie spokojnie organizowac swoich zboczonych parad bo za chwile ich bedzie 10 razy tyle.Musza czuc oddech na plecach i tyle w temacie.Zreszta tak jak pisalem powinno sie organizowac specjalne bojowki do zadan specjalnych stworzone z ludzi gotowych na wszystko.Pamietacie jaka jazda byla w Belgradzie kiedys?Lecialo wszystko w zboczencow od kamieni po koktajle molotowa.Z cwelami sie nie rozmawia z nimi sie jedzie.
Ale my żyjemy w Polsce, nie w Serbii. Nasze państwo jest w jakimś stopniu zależne od innych, od UE, czy się nam to podoba czy nie. Zaczniesz z pedałami "jechać" koktajlami mołotowa, i podmioty, od których jesteśmy zależni, przy oczywistym skowycie na cały świat, w każdej gazecie stacji radiowej czy telewizyjnej od Terespola po Los Angeles, lewacy, przedstawiciele rządów zaczną się domagać "zrobienia czegoś". To jest ku*** naprawdę tak trudno zrozumieć, że dokładnie takim działaniem zmusisz rząd obojętnie której partii, do przegłosowania najpierw jakieś ustawy która obejmie specjalną opieką prześladowanych homoseksualistów, potem da im prawo do adopcji dzieci, i tak dalej, aż będzie tak jak na zachodzie? Serio, wystarczy mieć coś większego niż orzech laskowy zamiast mózgu, żeby sobie wyobrazić ciąg przyczynowo-skutkowy. Przecież wy w chuju macie to w jakim kraju będą się wychowywać nasze dzieci. Wam zależy na tym, żeby mieć powód do "jechania".

Oczywiście jestem też w stanie sobie wyobrazić, że jakiś pedał z organizacji LGBT wchodzi tu i nakręca atmosferę pisząc w podobie do powyższego posta, dokładnie w celu który opisałem powyżej. Jeszcze ten nick "Prawilnyy"... No jakby przylazł tu jakiś lewak żeby jątrzyć to pewnie też by coś wybrał podobnego.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 26.07.2019, 17:23

Hahaha o kurła co raz lepsi sie tu wpisuja.Jeszcze wczoraj bylem psem a dzis juz jestem z lgbt.

Ja p******* ale to forum upadlo.Teraz kazdy kto napisze cos niewygodnego na czyjs bedzie psem a jak ktos napisze ze z cwelami trzeba jechac to zostanie nazwany prowokatorem od nich.
Na forum kibicowskim sie przejmują opiniami lewackich mediow i jakis ścier z lgbt.

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Zimnyy » 26.07.2019, 18:15

ale zeby wpaść na pomysl o napierdalaniu mołotowami w jakichś szczurków którzy ważą 40 kg i panienki z różowymi wlosami to serio trzeba być jebniętym
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: C1365O » 26.07.2019, 18:57

Ciekawe kiedy zrozumiecie, że oni żyją tylko dzięki tym akcją anty.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kkrawczyk » 26.07.2019, 19:09

Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 17:23
Hahaha o kurła co raz lepsi sie tu wpisuja.Jeszcze wczoraj bylem psem a dzis juz jestem z lgbt.

Ja p******* ale to forum upadlo.Teraz kazdy kto napisze cos niewygodnego na czyjs bedzie psem a jak ktos napisze ze z cwelami trzeba jechac to zostanie nazwany prowokatorem od nich.
Na forum kibicowskim sie przejmują opiniami lewackich mediow i jakis ścier z lgbt.
A ja tam sie z toba zgadzam, z nimi nie da sie słownie. Napierdalać ile wlezie w końcu zrozumieją i schowają sie z powrotem w piwnicach.
j**** urkaine

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 26.07.2019, 20:23

C1365O pisze:
26.07.2019, 18:57
Ciekawe kiedy zrozumiecie, że oni żyją tylko dzięki tym akcją anty.
A na zgnilym zachodzie rozprzestrzenili sie dzieki akcjom anty czy dzieki biernosci spoleczenstwa?Bo tam czesc boi sie mowic prawde a druga czesc jest zmanipulowana do granic mozliwosci.

Skoro piszecie ze zbyt radykalne srodki odpadaja to jaki macie zloty srodek na przeciwstawienie sie zboczencom?Ciche marsze?Walka na fejsbuku?

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 26.07.2019, 21:20

Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 20:23
C1365O pisze:
26.07.2019, 18:57
Ciekawe kiedy zrozumiecie, że oni żyją tylko dzięki tym akcją anty.
A na zgnilym zachodzie rozprzestrzenili sie dzieki akcjom anty czy dzieki biernosci spoleczenstwa?Bo tam czesc boi sie mowic prawde a druga czesc jest zmanipulowana do granic mozliwosci.

Skoro piszecie ze zbyt radykalne srodki odpadaja to jaki macie zloty srodek na przeciwstawienie sie zboczencom?Ciche marsze?Walka na fejsbuku?
Po czesci sie z Toba zgodze, ale wiesz przez co ta biernosc ludzi? Bo tylko bierni zostali, a Ci walczacy przez to ze szli na hura wyladowali pewnie z latka faszysty i z wyrokami (wsumie to co teraz sie dzieje u nas), a jak walczyc? Naglasniac msksymalnie wszelkie odpaly lewackie wszelkie drwini z kosciola itp, nakrecac spoleczenstwo przeciwko im, wytykac wszelkie przejawy dewianctwa, przerywac lekcje swoich dzieci jesli beda mialy z zajecia ze zboczencami lgbt, osmieszac akcjami a'la przyklad GKS Tychy vs Dolcan w Jaworznie (bez spiny) z pomyslem. Kibicowskie srodowisko jest tak kreatywne ze na bank jakies patenty beda do wykonania.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 27.07.2019, 08:56

Kefiry kivloffy matadory komandorzy i inne płaczki - strach i zawiść przemawia przez was. Bo gdy wschodnie chłopaki ryzykują w 1 linii frontu w walce o normalne jutro, wy grzecznie na dupskach deliberujecie przed kompami. Wychodzi na to, że albo obracacie się w środowiskach gdzie to jest normą i boicie otworzyć gęby aby nie stracić kontaktow, i chcecie byc samo-usprawiedliwieni, albo sami macie podobne ciagtoki. Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć na dupskach, ci co tak krytykują w kontekście tego gdy zboki wchodzą do szkół - dobrze wiecie na kogo wychodzicie. Że są traktowani brutalnie - sami na to zasłużyli, gdy na transparentach mają nienawistne hasła do religii chrześcijańskiej - tolerancja tylko w jedną stronę zawsze będzie prowadzić tylko do agresji. Nikt im nie wpierdala co robią sobie w domu i w co wierzą, a gdy jest akcja jest reakcja.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: don alfonso » 27.07.2019, 10:42

Byłem wczoraj na grillu, było trochę znajomych i nieznajomych. Po którymś drinku wjechał temat Białegostoku i się zaczęła ''dyskusja'' na całego. Zdania podzielone ale niestety przewaga obrońców lgbt. Chciałem pogadać spokojnie na argumenty ale z k****** się nie dało. Powiedziałem, że wchodzą do szkół to jakieś pizdy zaczęły szczekać, że wolą by ich dzieci były uczone miłości i tolerancji niż miałyby uczęszczać na zajęcia z pedofilami w sutannach. Dla nich lgbt nie jest zagrożeniem, bo przecież oni nikomu krzywdy nie robią tylko chcą zamanifestować przeciwko nietolerancji i homofobii. Zagrożeniem są kibole, faszyści, pis, kościół itd. Jakoś udało mi się powstrzymać przed pojechaniem im od lewackich k**** i dobrze, bo każdy w miarę ogarnięty zobaczył kto ma argumenty a kto tylko szczeka i pierdoli farmazony z pianą na mordzie. Pod koniec rozmowy powiedziałem, że jadę do Katowic we wrześniu protestować przeciwko cytuję ''kolejnemu spędowi zboczeńców'' to dwie pizdy plus chłoptaś od jednej poszli w c***, bo stwierdziły, że w takim towarzystwie nie będą siedzieć.
Podsumowując, akcja na plus, 3 szmaty wyeliminowane z dyskusji ;)

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 27.07.2019, 11:21

Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 17:23
Hahaha o kurła co raz lepsi sie tu wpisuja.Jeszcze wczoraj bylem psem a dzis juz jestem z lgbt.

Ja p******* ale to forum upadlo.Teraz kazdy kto napisze cos niewygodnego na czyjs bedzie psem a jak ktos napisze ze z cwelami trzeba jechac to zostanie nazwany prowokatorem od nich.
Na forum kibicowskim sie przejmują opiniami lewackich mediow i jakis ścier z lgbt.
1. Nie nazwałem Cię prowokatorem, tylko biorę pod uwagę taką ewentualność. Piszesz jakieś idiotyzmy.
2. Nie "zostanie nazwany prowokatorem od nich" "jak ktos napisze ze z cwelami trzeba jechac". Ten ktoś "zostanie nazwany prowokatorem od nich" wtedy, kiedy próbuje forsować rozwiązania, które przyczynią się do zwycięstwa c****. Za trudne?
Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 20:23
C1365O pisze:
26.07.2019, 18:57
Ciekawe kiedy zrozumiecie, że oni żyją tylko dzięki tym akcją anty.
A na zgnilym zachodzie rozprzestrzenili sie dzieki akcjom anty czy dzieki biernosci spoleczenstwa?Bo tam czesc boi sie mowic prawde a druga czesc jest zmanipulowana do granic mozliwosci.

Skoro piszecie ze zbyt radykalne srodki odpadaja to jaki macie zloty srodek na przeciwstawienie sie zboczencom?Ciche marsze?Walka na fejsbuku?
Nie jesteśmy na zgniłym zachodzie. Być może 50 lat temu na zgniłym zachodzie taki opór miałby sens. W 2019 w Polsce możesz tylko przyspieszyć tym cały proces. Pisałem co trzeba zrobić: głośne kontrmanifestacje, z profesjonalnymi ekipami filmującymi jak cwele atakują biednych i biernych wobec ataków, katolików. Wręcz popierałbym poprzebieranie tych Twoich "ekip gotowych na wszystko" za pedałów, którzy by tych katolików atakowali.
pizgacz_rurkowcow pisze:
27.07.2019, 08:56
Kefiry kivloffy matadory komandorzy i inne płaczki - strach i zawiść przemawia przez was. Bo gdy wschodnie chłopaki ryzykują w 1 linii frontu w walce o normalne jutro, wy grzecznie na dupskach deliberujecie przed kompami. Wychodzi na to, że albo obracacie się w środowiskach gdzie to jest normą i boicie otworzyć gęby aby nie stracić kontaktow, i chcecie byc samo-usprawiedliwieni, albo sami macie podobne ciagtoki. Tak najlepiej nic nie robić i siedzieć na dupskach, ci co tak krytykują w kontekście tego gdy zboki wchodzą do szkół - dobrze wiecie na kogo wychodzicie. Że są traktowani brutalnie - sami na to zasłużyli, gdy na transparentach mają nienawistne hasła do religii chrześcijańskiej - tolerancja tylko w jedną stronę zawsze będzie prowadzić tylko do agresji. Nikt im nie wpierdala co robią sobie w domu i w co wierzą, a gdy jest akcja jest reakcja.
Zacznijmy od tego, że reakcja ma nas przybliżać do celu, a nie od niego oddalać.
don alfonso pisze:
27.07.2019, 10:42
Byłem wczoraj na grillu, było trochę znajomych i nieznajomych. Po którymś drinku wjechał temat Białegostoku i się zaczęła ''dyskusja'' na całego. Zdania podzielone ale niestety przewaga obrońców lgbt. Chciałem pogadać spokojnie na argumenty ale z k****** się nie dało. Powiedziałem, że wchodzą do szkół to jakieś pizdy zaczęły szczekać, że wolą by ich dzieci były uczone miłości i tolerancji niż miałyby uczęszczać na zajęcia z pedofilami w sutannach. Dla nich lgbt nie jest zagrożeniem, bo przecież oni nikomu krzywdy nie robią tylko chcą zamanifestować przeciwko nietolerancji i homofobii. Zagrożeniem są kibole, faszyści, pis, kościół itd. Jakoś udało mi się powstrzymać przed pojechaniem im od lewackich k**** i dobrze, bo każdy w miarę ogarnięty zobaczył kto ma argumenty a kto tylko szczeka i pierdoli farmazony z pianą na mordzie. Pod koniec rozmowy powiedziałem, że jadę do Katowic we wrześniu protestować przeciwko cytuję ''kolejnemu spędowi zboczeńców'' to dwie pizdy plus chłoptaś od jednej poszli w c***, bo stwierdziły, że w takim towarzystwie nie będą siedzieć.
Podsumowując, akcja na plus, 3 szmaty wyeliminowane z dyskusji ;)
I jak myślisz, te 3 szmaty w związku tą waszą dyskusją, i perspektywą kolejnego marszu równości, czują się zastraszone, przekonane przez Ciebie, czy może skłoniły się bardziej ku obronie "prześladowanych" pedałów? Jaki jest bilans tej Twojej "akcji na plus" w kontekście liczebności przyszłych marszów równości, czy nastawienia zwykłych ludzi, także tych którzy się przysłuchiwali dyskusji. Zastanów się czy kogokolwiek przekonałeś, czy tylko utwierdziłeś w przekonaniu, że mają rację.

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 27.07.2019, 11:40

troche to smutne ale w obecnej sytuacji i poziomie rozprzestrzenienia tego teczowego syfu, trzeba kalkulowac, moi znajomi tez nie sa podatni na normalna dyskusje tylko zakladaja z automatu ze oni maja racje a My jestesmy "łysymi zjebami". Zastanowcie sie czy bylibyscie w stanie dzialac takimi samymi metodami jak te mendy? dezinformacja, lecenie ze wszystkim i zakladanie spraw, donoszenie? nie potrafimy. Oni potrafia i na tym jada i ciesza sie ze nasza jednyna reakcja to kamien czy najebanie takiej szmaciury co moga obrocic jeszcze przeciwko nam.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 27.07.2019, 19:26

Do jakiego celu nas przybliża walenie smutków na necie? Krzesełko stadionu Wisła i przemyt musilmow - czytaj dalej gazetkę ubecka czytaj..
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 27.07.2019, 19:34

TommyShelby pisze:
27.07.2019, 11:28
Jeśli ktoś myśli, że biciem po głowie tęczowych cokolwiek osiągnie, to jest planktonem intelektualnym. Robicie im zajebistą, darmową reklamę, taka V Kolumna. Brawo dla tych wszystkich obrońców Polski, dla której nic potraficie zrobić, bo taka jest prawda - nakurwiacie w łeb słabszych, bo tylko to potraficie, i w chuju macie Polskę i to, co spotka następne pokolenia. Dać w ryj, to Wasze życie, a że LGBT właśnie na to liczy, to już przegraliscie tę walkę.
Nie bierzcie na powaznie wpisow tego dzbana.Jego idolem jest donald tusk.

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Abrakadabra1410 » 27.07.2019, 21:05

Prawilnyy pisze:
26.07.2019, 17:23
Hahaha o kurła co raz lepsi sie tu wpisuja.Jeszcze wczoraj bylem psem a dzis juz jestem z lgbt.

Ja p******* ale to forum upadlo.Teraz kazdy kto napisze cos niewygodnego na czyjs bedzie psem a jak ktos napisze ze z cwelami trzeba jechac to zostanie nazwany prowokatorem od nich.
Na forum kibicowskim sie przejmują opiniami lewackich mediow i jakis ścier z lgbt.
Bo każdy pies to pedał!

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: muszynianka2 » 27.07.2019, 23:44

Naukowo udowodnione jest że im bardziej jest się homofobem tym większa szansa że samemu się przejawia takie skłonności. Nie zdziwię się jak połowa tych fanatycznych antylgbt jedzie na ręcznym do zdjęć kolegów z trybuny. Banda degeneratów.
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kkrawczyk » 27.07.2019, 23:49

muszynianka2 pisze:
27.07.2019, 23:44
Naukowo udowodnione jest że im bardziej jest się homofobem tym większa szansa że samemu się przejawia takie skłonności. Nie zdziwię się jak połowa tych fanatycznych antylgbt jedzie na ręcznym do zdjęć kolegów z trybuny. Banda degeneratów.
Dobra W********** łapać hiva na skłocie
j**** urkaine

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: jestesmywaszastolica » 28.07.2019, 01:14

muszynianka2 pisze:
27.07.2019, 23:44
Naukowo udowodnione jest że im bardziej jest się homofobem tym większa szansa że samemu się przejawia takie skłonności. Nie zdziwię się jak połowa tych fanatycznych antylgbt jedzie na ręcznym do zdjęć kolegów z trybuny. Banda degeneratów.
zaś empirycznie udowodnienie jest że jesteś miłośnikiem męskich kutasów łowcu hifa

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Zimnyy » 28.07.2019, 13:00

Powiedziałem, że wchodzą do szkół to jakieś pizdy zaczęły szczekać, że wolą by ich dzieci były uczone miłości i tolerancji niż miałyby uczęszczać na zajęcia z pedofilami w sutannach. Dla nich lgbt nie jest zagrożeniem, bo przecież oni nikomu krzywdy nie robią tylko chcą zamanifestować przeciwko nietolerancji i homofobii.


szybko można dojść do wniosku obserwując nasze spoleczeństwo że tak myśli pewnie 80% ludzi w kraju jak wdasz sie w dyskusje na temat światopoglądu (w szczególności jak rozmawialem z kobietami to też zostalem pare razy nazwany rasistą albo homofobem) mało która osoba poprze kibiców albo jakieś oddolne inicjatywy patriotyczne, nasze dzieci będą uczone miłości i tolerancji oraz masturbacji w przedszkolu....pogratulować mózgu feministycznym szmatom :)
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.


Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 28.07.2019, 15:04

kivloff pisze:
26.07.2019, 12:55
Zimnyy pisze:
26.07.2019, 12:29
Moim zdaniem trzeba ich zastraszyć i pierdolnąć w większości miast jak zrobili to w Białym, bez pierdolenia ze ktoś tam sie poplacze czy jakiś pedał będzie skamlał w internecie (to jest miejsce gdzie mogą sie wyplakać i nas wyzywać, niech robią to caly czas) zauważcie jak my mieliśmy swoje marsze w 2011 i rok później - to samo środowisko nie chcialo sie zgodzić na nasz pochód w swięto niepodległości a my mamy sie pierdolić i grzecznie protestować? godzić na jakieś pociski od barbarzynców (haha to jest mocny tekst) niech wiedzą że pewne sprawy będzie sie rozwiązywać silą i na ulicy jak do nich należy cala telewizja, facebooki i ten caly z****** syf



[link]
tutaj film jak spędy zboczenców wyglądają za granicą, mnie to przeraża że takie ścierwa chodzą legalnie po ulicach
Jak Ci zależy na tym, żeby dopięli swego to tak właśnie rób. Pedały i pedalskie organizacje dokładnie na to czekają.
Proszę jeden, jedyny przykład, kiedy zboczeńcy, gdy ich zostawiono w spokoju, przestali domagać się coraz to nowych przywilejów? Jeden przykład chicałbym zobaczyć. Tu nie ma opcji na zwycięstwo, mają po swojej stronie media i wpływowe organizacje. Co nie zmienia faktu, że zwykłe zastraszenie odbiera im nieco chęci. Jakie ma znaczenie, że Tvn24, przez cały dzień będzie wałkowało takie wpierdole ? Tego typu media mają konkretnych odbiorców, którzy i tak wiedzą czego chcą.
Dostaną w*******, źle, bo jest szum. Nikt nic nie robi, też źle bo będzie "jak w Poznaniu".

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: C1365O » 28.07.2019, 19:13

Przyznać sie, który zagotowany stąd jest dziennikarzem któregoś ze szmatlawcow? :D

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 28.07.2019, 19:40

C1365O pisze:
28.07.2019, 19:13
Przyznać sie, który zagotowany stąd jest dziennikarzem któregoś ze szmatlawcow? :D
Obstawiam ze kivloff albo ktos z tych co tu nawoluja do spokoju i nie wychodzenia na ulice gdy pedaly beda kolejny raz maszerowac.

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: lobik » 28.07.2019, 20:26

Na 95% jest to TommyShelby, znany kiedyś jako SzczeryDoBólu później UltraProfana, PiS84. Napewno ma tu jeszcze awaryjny nick, bo za niedługo znowu go wypierdolą stąd. Typowy przykład lewaka z Gówna Wyborczego, obrażający Polaków, nas kiboli i wszystkiego co polskie. Trzy lata temu, jako SzczeryDoBólu, straszył nas, że poda nasze posty(głównie w dziale Polityka) na policje i w ten sposób się z nami kibolami rozprawi. W tym temacie też już się wypowiedział wczoraj. Generalnie, to j**** tego śmiecia.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 28.07.2019, 20:50

Teraz sie juz ten pedryl uspokoil ale kiedys to sie szmata niezle prula.Ogolnie tak jak piszesz j**** milosnika tuska i unii europejskiej.

Jednak prosilbym Cie kolego lobik zebys zachowal umiar bo mialem dobrze przewiniety dzial polityka za jego poprzednich wcielen i nie zauwazylem nigdzie wpisu ze poda kogos na psy.Nie powielajmy farmazonow.

lobik
Posty: 358
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: lobik » 28.07.2019, 21:07

Prawilnyy pisze:
28.07.2019, 20:50
Teraz sie juz ten pedryl uspokoil ale kiedys to sie szmata niezle prula.Ogolnie tak jak piszesz j**** milosnika tuska i unii europejskiej.

Jednak prosilbym Cie kolego lobik zebys zachowal umiar bo mialem dobrze przewiniety dzial polityka za jego poprzednich wcielen i nie zauwazylem nigdzie wpisu ze poda kogos na psy.Nie powielajmy farmazonow.
Za dużo w zyciu przeszedłem i wiele widziałem w "różnych" miejscach, aby powielać farmazony, albo krecić komuś aferę. Jego wpis, jak sie ukazał, po paru godzinach zostal skasowany. Mam nadzieję, że kolega "tuwimianin" mógłby to potwierdzić, bo to on był straszony psami na tym forum.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Towariszcz Komandir » 28.07.2019, 21:22

Lobik, widzę cytat z Honoru w Twoim podpisie. Zacząłeś w końcu być anty PiS? Brawo, że w końcu dostrzegłeś ich obłudę.

Aha i Szczery gdyby żył do dziś to pewnie już wiedziałby, że żydzi rządzący obecnie Polską i ogólnie całym światem nie mają pochodzenia semickiego a chazarskie. Semici nie uznają tworu Izrael, ziemią ich przodków jest Palestyna.
:lol:

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 28.07.2019, 21:44

lobik pisze:
28.07.2019, 21:07
Prawilnyy pisze:
28.07.2019, 20:50
Teraz sie juz ten pedryl uspokoil ale kiedys to sie szmata niezle prula.Ogolnie tak jak piszesz j**** milosnika tuska i unii europejskiej.

Jednak prosilbym Cie kolego lobik zebys zachowal umiar bo mialem dobrze przewiniety dzial polityka za jego poprzednich wcielen i nie zauwazylem nigdzie wpisu ze poda kogos na psy.Nie powielajmy farmazonow.
Za dużo w zyciu przeszedłem i wiele widziałem w "różnych" miejscach, aby powielać farmazony, albo krecić komuś aferę. Jego wpis, jak sie ukazał, po paru godzinach zostal skasowany. Mam nadzieję, że kolega "tuwimianin" mógłby to potwierdzić, bo to on był straszony psami na tym forum.
Twój kolega nagle przepadł po tym jak wyszło na jaw że robił w sądzie problemy chłopakom z Wisłoki...

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Towariszcz Komandir » 28.07.2019, 22:34

Przecież to lipa z tym pobiciem, żeby lewackie cwele mogły po raz kolejny zrobić z siebie ofiary 'faszystów''. Nie postarali się z charakteryzacją, kto spostrzegawczy to na pewno zauważył lipę.

Dla ludzi nie będących w temacie powodem ''ataku'' na lewaczka był napis we Wrocławiu ''Stop pedofilom z LGBT'', który mu się nie spodobał i za to właśnie dostał w*******. Według niego autorami napisu byli ludzie należący do AN i teraz żąda by ich ścigano i stawiano zarzuty za faszystowską działalność. Ustawka jak z tym obchodzeniem urodzin hitlera w lesie.
:lol:

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 29.07.2019, 06:36

Ósmy Pasażer pisze:
28.07.2019, 15:04
kivloff pisze:
26.07.2019, 12:55
Zimnyy pisze:
26.07.2019, 12:29
Moim zdaniem trzeba ich zastraszyć i pierdolnąć w większości miast jak zrobili to w Białym, bez pierdolenia ze ktoś tam sie poplacze czy jakiś pedał będzie skamlał w internecie (to jest miejsce gdzie mogą sie wyplakać i nas wyzywać, niech robią to caly czas) zauważcie jak my mieliśmy swoje marsze w 2011 i rok później - to samo środowisko nie chcialo sie zgodzić na nasz pochód w swięto niepodległości a my mamy sie pierdolić i grzecznie protestować? godzić na jakieś pociski od barbarzynców (haha to jest mocny tekst) niech wiedzą że pewne sprawy będzie sie rozwiązywać silą i na ulicy jak do nich należy cala telewizja, facebooki i ten caly z****** syf



[link]
tutaj film jak spędy zboczenców wyglądają za granicą, mnie to przeraża że takie ścierwa chodzą legalnie po ulicach
Jak Ci zależy na tym, żeby dopięli swego to tak właśnie rób. Pedały i pedalskie organizacje dokładnie na to czekają.
Proszę jeden, jedyny przykład, kiedy zboczeńcy, gdy ich zostawiono w spokoju, przestali domagać się coraz to nowych przywilejów? Jeden przykład chicałbym zobaczyć. Tu nie ma opcji na zwycięstwo, mają po swojej stronie media i wpływowe organizacje. Co nie zmienia faktu, że zwykłe zastraszenie odbiera im nieco chęci. Jakie ma znaczenie, że Tvn24, przez cały dzień będzie wałkowało takie wpierdole ? Tego typu media mają konkretnych odbiorców, którzy i tak wiedzą czego chcą.
Dostaną w*******, źle, bo jest szum. Nikt nic nie robi, też źle bo będzie "jak w Poznaniu".
Nie. Oni nie przestaną się domagać nowych przywilejów. Chodzi o to, żeby nie dawać reszcie, normalnemy społeczeństwu, żadnego moralnego uzasadnienia, że ktoś ich "prześladuje". Bo to jest ich główny argument - że są rzekomo prześladowani. Tylko, że tak naprawdę nie są. Nikt nie urządza żadnego ganiania pedałów. A nawet jak ktoś gdzieś dostanie w******* pojedynczo, to jest to na tyle rzadko, że nikogo to specjalnie nie wzrusza. No to się zbierają w te marsze i liczą, że znajdą się jacyś debile, których się sfilmuje i będzie dowód dla reszty społeczeństwa, że jednak prześladowania mają miejsce, i dzięki temu znajdzie się więcej ludzi, gotowych popierać ich chore postulaty.

Pedały twierdzą, że są prześladowani, a taki "prawilnyy" namawia tu wszystkich, żeby pomóc pedałom to uwiarygodnić. To jest normalne? Opór przeciw temu co robią - tak, ale to co np on tu proponuje, wyjeżdżanie z jakimiś "grupami gotowymi na wszystko" czy "koktajlami mołotowa" to jest współpraca, a nie opór.
Prawilnyy pisze:
28.07.2019, 19:40
C1365O pisze:
28.07.2019, 19:13
Przyznać sie, który zagotowany stąd jest dziennikarzem któregoś ze szmatlawcow? :D
Obstawiam ze kivloff albo ktos z tych co tu nawoluja do spokoju i nie wychodzenia na ulice gdy pedaly beda kolejny raz maszerowac.
No tak. Bo dziennikarze po prostu uwielbiają kiedy jest spokojnie. To wtedy sprzedają się ich gazety, kiedy piszą o tym, że nic się nie działo. Za to, rzucanie w siebie kamieniami, rozjebane, zakrwawione łby - to jest gwóźdź do trumny dla szmatławców, wtedy dziennikarze przymierają głodem. Ty w ogóle czytasz, to co piszesz? Faktycznie, jak na prowokatora, to możliwe, że jednak za tępy jesteś. Pomyśl czasem. Głowom.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 29.07.2019, 07:03

Kilof w tym przypadku wszyscy lewacy uwielbiaja jak jest spokojnie bo wtedy moga jechac ze swoja propaganda ze cala Polska nie ma nic przeciwko lgbt.Takie trudne zeby to zrozumiec?Ich c*** strzela jak widza ze na ulice wyszla garstka zboczencow i ich zwolennikow w dodatku oplacanych a przeciwnikow jest kilka razy wiecej.Rusz glowa to nie boli.

Rick Ross
Posty: 68
Rejestracja: 15.04.2019, 06:45

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Rick Ross » 29.07.2019, 07:48

Na co komu plec ? i krzyze do gore nogami, cyrk obwozny zaprasza na marsz rownosci w Szczecinie, w nastepna sobote przyjada uczyc mieszkancow Plocka co to tolerancja
https://twitter.com/DariuszMatecki/stat ... 7780820994

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 29.07.2019, 08:24

Prawilnyy pisze:
29.07.2019, 07:03
Kilof w tym przypadku wszyscy lewacy uwielbiaja jak jest spokojnie bo wtedy moga jechac ze swoja propaganda ze cala Polska nie ma nic przeciwko lgbt.Takie trudne zeby to zrozumiec?Ich c*** strzela jak widza ze na ulice wyszla garstka zboczencow i ich zwolennikow w dodatku oplacanych a przeciwnikow jest kilka razy wiecej.Rusz glowa to nie boli.
Nie ośmieszaj się. Trzeba być idiotą, żeby nie widzieć, że ich działania są nastawione na sprowokowanie reakcji. Tęcze doczepiane do wszystkiego co jest ważne dla prawicy, katolików, jakieś wywiady Biedronia czy innego Bęgowskiego, wydumane stroje na tych marszach, jakieś dzikie zachowania - to wszystko jest Twoim zdaniem po to, "żeby było spokojnie", tak? No trudno, możesz sobie tak uważać. Moim zdaniem każdy rozsądny, chłodno myślący człowiek widzi, że to wszystko ma za zadanie nas wkurwić. A skoro ma to za zadanie nas wkurwić, to znaczy, że zależy im na reakcji- na takiej jaką właśnie proponujesz. To po jaki ch.uj mamy robić, to na czym im zależy? Powtórzę - trzeba być idiotą. Widocznie jesteś idiotą, zresztą świetnie to widać po Twoich ostatnich wpisach, nie mających nic wspólnego z logiką. Trudno. Zdarzają się wszędzie. Pozostałych natomiast namawiam do nie słuchania idiotów. A już szczególnie takich, którzy współpracują z pedalstwem.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 29.07.2019, 09:28

Pierdolicie hipolicie.Tylko zdecydowany opór.Dziś odpuścimy im ulice a jutro wyciągną łapy po nasze dzieci i tak krok po kroczku zacznie się tu robić druga Szwecja.

Ja jestem wychowany na starej szkole gdzie takie rzeczy nazywano po imieniu i nikt nie zawahal sie zareagowac.Dzis poprawnosc polityczna i strach przed mediami paralizuje niektorych i to od lat sie dzieje na zachodzie a jak widac po wpisach powyzej weszlo takze o zgrozo na polskie forum kibicowskie.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 29.07.2019, 09:48

Tak tak. Stara szkoła, nigdy nie wahała się zareagować, i dlatego właśnie na tych marszach jest coraz więcej ludzi gotowych się solidaryzować z pedalstwem. Pedały krzyczą, że są prześladowani, dlatego "stara szkoła" od razu pobiegnie pokazać wszystkim, żeby nikt nie miał wątpliwości, że w Polsce pedalstwo jest prześladowane.

Myślenie zostaw ludziom myślącym.

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: domin 1982 » 29.07.2019, 10:23

kivloff pisze:
29.07.2019, 09:48
Tak tak. Stara szkoła, nigdy nie wahała się zareagować, i dlatego właśnie na tych marszach jest coraz więcej ludzi gotowych się solidaryzować z pedalstwem. Pedały krzyczą, że są prześladowani, dlatego "stara szkoła" od razu pobiegnie pokazać wszystkim, żeby nikt nie miał wątpliwości, że w Polsce pedalstwo jest prześladowane.

Myślenie zostaw ludziom myślącym.
Jakie solidaryzować? O czym Ty mówisz? Oceniasz to na podstawie mediów czy marszów odmieńców? Zacznijmy od tego że to jest obwoźny cyrk. Jest grupa ludzi która jeździ od miasta do miasta. W Gnieźnie nikt miejscowy nie szedł na marsz, podobnie w innych miastach (no może jakieś jednostki szły). To wszystko, to całe zamieszanie jest obliczone...no na co? Tego nie wiem. Ale wiem że te fircyki dostają za ten cyrk kasę by mieszać, mącić. Napewno nie należy wokół tego przechodzić obojętnie ponieważ będą się posuwać coraz dalej i dalej. A co do Poznania to on nie jest tęczowy to fikcja stworzona przez media.
Cieszy to że PiS i prawilne media nie przechodzą wokół problemu obojętnie. I dodam że nie jestem zwolennikiem partii rządzącej ale doceniam fakt że nie przemilczają tematu.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 29.07.2019, 10:44

Mysle ze nie ma sensu przekonywac ludzi typu kilof wystraszonych wizja tego co tam media wysraja i jakies jebane cioty powiedza.

Nikt nie nawoluje by tych zbokow katowac czy zabijac,nie jestesmy przeciez isis czy innymi zwierzetami.Zdecydowany opor jak najbardziej,podalem przyklad Belgradu bo tam sie nikt z nimi nie cackal i sie wystraszyli przestali organizowac te spedy.
W Polsce naszym obowiazkiem jest przeciwstawiac sie homo propagandzie.Ciesza oko wpisy na twitterze pod tym co zapodal Rick Ross,jak widac ludzie tu jeszcze nie sa oglupieni.
Te zjeby takimi spotami i pytaniami ''po co komu plec'' sami sobie strzelaja w stope.Kazdy normalny to widzi a tolerancyjne zjeby i tak beda przytakiwac bo maja sprane glowy.I wlasnie tym spranym łbom nalezy pokazac wychodzac na ulice ze nie bylo nie ma i nie bedzie przyzwolenia na ten cyrk.Im nas wiecej tym lepiej.
Mnie c*** obchodzi co tam jakas sciera lewacka powie na nasz temat.

NIECH NAS NIENAWIDZA BYLE SIE NAS BALI.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 29.07.2019, 11:30

domin 1982 pisze:
29.07.2019, 10:23
kivloff pisze:
29.07.2019, 09:48
Tak tak. Stara szkoła, nigdy nie wahała się zareagować, i dlatego właśnie na tych marszach jest coraz więcej ludzi gotowych się solidaryzować z pedalstwem. Pedały krzyczą, że są prześladowani, dlatego "stara szkoła" od razu pobiegnie pokazać wszystkim, żeby nikt nie miał wątpliwości, że w Polsce pedalstwo jest prześladowane.

Myślenie zostaw ludziom myślącym.
Jakie solidaryzować? O czym Ty mówisz? Oceniasz to na podstawie mediów czy marszów odmieńców? Zacznijmy od tego że to jest obwoźny cyrk. Jest grupa ludzi która jeździ od miasta do miasta. W Gnieźnie nikt miejscowy nie szedł na marsz, podobnie w innych miastach (no może jakieś jednostki szły). To wszystko, to całe zamieszanie jest obliczone...no na co? Tego nie wiem. Ale wiem że te fircyki dostają za ten cyrk kasę by mieszać, mącić. Napewno nie należy wokół tego przechodzić obojętnie ponieważ będą się posuwać coraz dalej i dalej. A co do Poznania to on nie jest tęczowy to fikcja stworzona przez media.
Cieszy to że PiS i prawilne media nie przechodzą wokół problemu obojętnie. I dodam że nie jestem zwolennikiem partii rządzącej ale doceniam fakt że nie przemilczają tematu.
Oceniam to na podstawie np popularności jakichś zjebanych tęczowych nakładek na zdjęcia na fejsbuku pt "strefa wolna od nienawiści". Nie nakładają tego sobie na zdjęcia same pedały. Nakładają to w dużej mierze ludzie, którym po prostu zwisa wszystko co jest poza ich wygodnym mieszkankiem, posadką w korpo czy kij wie gdzie, wolne chwile spędzają na oglądaniu seriali, gdzie pedałów przedstawia się pozytywnie i przeglądaniu mainstreamowych portali. Oni potem idą na wybory. I na Konfederacje/Ruch Narodowy czy kogokolwiek, kto postuluje jakiś zdecydowany sprzeciw wobec LGBT glosuje 3%, a na partie które głoszą że powinno się wprowadzić związki partnerskie głosuje ponad 30%. Oczywiście po wprowadzeniu związków partnerskich postulaty się zmienią na wprowadzenie możliwości adopcji i tak dalej. Rzecz idzie o to, żeby z tych 30% odjąć ludzi, którzy są w stanie uznać, że pedalstwo jest obrzydliwe i szkodliwe, że agresywnie atakuje katolików, czy po prostu ludzi, którym to nie pasuje. Zamiast tego można oczywiście próbować "przestraszyć" 200 zwiezionych autobusami pedałów. Oczywiście każdy z nich wie, że to najlepsze co może się im przytrafić. Nie trzeba daleko szukać, każdy z tych aktywistów napierdala zdjęciami swoich obrażeń kiedy tylko mu się coś stanie. Im dokładnie o to chodzi, żeby być ofiarami. Oni chcą być bici. Dzięki temu stają się takimi lewackimi celebrytami. Więc ochoczo pojadą dostać po ryju na następny taki spęd, ale do tych 30% wyborców dołączą kolejni. Janiny sprzed tvnu, Mariusze z korpo, Vanessy z żabki. Którzy w chuju was mają, nie potrafią myśleć abstrakcyjnie jak Prawilnyy, ale zobaczą że agresywne 3% bije jakichś czterdziestokilogramowych szczurków. Więc się za bitymi ujmą. Nie za wami. Wy będziecie głośno protestować, a policja was pozamyka/porozdaje mandaty i tyle. A prawo się zmieni, bo pojawi się coraz większa presja społeczna. Nie mam pojęcia skąd się bierze przeświadczenie, że ludzie lubią kibolstwo, że jakaś znacząca liczba ludzi, która może na coś wpłynąć się ujmie za bandą troglodytów. Lewactwo was wskaże palcem, a pisiorstwo się was wyprze bo zrobiliby strzał w stopę gdyby pozwolili identyfikować ze sobą bicie pedałów. Za to będzie tylko poddane presji z wewnątrz i zewnątrz, żeby jakoś ten problem rozwiązać. Na ten moment pedały nie mogą nic więcej niż każdy inny obywatel. Ale banda debili najwyraźniej nie spocznie, aż im nie stworzy możliwości. Nie chce mi się dłużej tego tematu kontynuować, bo ile razy można pisać to samo. Tak - jest niesamowicie istotne co piszą w mediach. Bo to media są w stanie sprawić, że pedalstwo osiągnie swój cel. Udawanie że nie są w stanie jest mniej więcej na poziomie stłuczenia termometru, z nadzieją, że nie będzie się miało gorączki. Każdemu wolno być debilem. Ale doradzałbym jednak uświadomić sobie, że żyjemy w epoce informacji, i działania, które działałyby 100 lat temu już nie działają.

Ja mam tylko jedno pytanie, na które nikt do tej pory nie odpowiedział. PO JAKI CH.UJ REAGOWAĆ W TAKI SPOSÓB JAKIEGO OCZEKUJE PEDALSTWO?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości