Piro Shop

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sir.

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 17.07.2019, 14:04

Kumatyinaczej pisze:
17.07.2019, 09:43
Prawilnyy pisze:
16.07.2019, 22:55
Kumatyinaczej pisze:
14.07.2019, 12:37
misiek ultrasów też z dupy zajebał? Czy te chude "h" ma znaczyć- jaka banda takie "h"?
Smiesznie to brzmi z ust kibica Pasów gdy te zatrzymania utrzymały was przy życiu.Mysle,że gdyby nie to to bylibyście już dawno dojebani a niedobitki balyby sie wychylać nosy z klatek schodowych.
Lubie takie kurewki. Za kim jesteś cioto? Bo napewno nie za wisłą. Tylko serek odnich by mógł takie coś nastukać.
tradycja garbata jest taka że raz w roku gdzieś blisko pojadą a pokemony rodem kumaty biją piane jacy są super, mają mega ekipę h, chuj że kilka miesięcy temu każdy z nich brechtał, przyjdzie liga to zamknie dupę i się przyjebie do czegoś innego hehe

Piro Shop
Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 17.07.2019, 14:15

Prawilnyy pisze:
17.07.2019, 11:16
Kumatyinaczej pisze:
Prawilnyy pisze:
16.07.2019, 22:55

Smiesznie to brzmi z ust kibica Pasów gdy te zatrzymania utrzymały was przy życiu.Mysle,że gdyby nie to to bylibyście już dawno dojebani a niedobitki balyby sie wychylać nosy z klatek schodowych.
Lubie takie kurewki. Za kim jesteś cioto? Bo napewno nie za wisłą. Tylko serek odnich by mógł takie coś nastukać.
No nie jestem za Wisłą masz racje.A za to kurewke czy ciote jakbys mi na ulicy to powiedział to mialbys zapewniony dluzszy kontakt ze slużbą zdrowia na oddziale chirurgicznym.
Ja pisze obiektywnie jak jest że Wisla przed zatrzymaniami miala 5 razy lepsza bande od was.Wystarczy sie podowiadywać,poczytac w paru miejscach i ma sie podgląd na całość krakowskiej sceny.
Jakbym miał to zrobić, jak Ty się boisz pucnąć za kim jesteś? 80% tego forum ma ten sam problem.
Chyba nie wiesz coto obiektywizm, albo Krakowem interesujesz się od roku i to głównie za sprawą SO i ewentualnie gk.
To komu kibicujesz?

Serek psia mendo. Szczekaj dalej, ale prawda jest taka że od układu z Ruchem, to Cracovia ma więcej awantur na swoim koncie niż wy. Szkoda że ta przepaść dla was kończy się tylko w necie. Ty piesku Szczekaj dalej, daj głos hehe

sir.

Post autor: sir. » 17.07.2019, 14:56

tak bo ty jesteś w ,tańcu z gwiazdami, i Kraków zdobywasz paląc wrotki gdzieś wpizdu z Ajaxem haha
my już się wykazaliśmy grając po europie, wy już po jednym możecie odpocząć ;)

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 17.07.2019, 23:45

Kumatyinaczej pisze:
17.07.2019, 14:15
Prawilnyy pisze:
Kumatyinaczej pisze:

No nie jestem za Wisłą masz racje.A za to kurewke czy ciote jakbys mi na ulicy to powiedział to mialbys zapewniony dluzszy kontakt ze slużbą zdrowia na oddziale chirurgicznym.
Ja pisze obiektywnie jak jest że Wisla przed zatrzymaniami miala 5 razy lepsza bande od was.Wystarczy sie podowiadywać,poczytac w paru miejscach i ma sie podgląd na całość krakowskiej sceny.
Jakbym miał to zrobić, jak Ty się boisz pucnąć za kim jesteś? 80% tego forum ma ten sam problem.
Chyba nie wiesz coto obiektywizm, albo Krakowem interesujesz się od roku i to głównie za sprawą SO i ewentualnie gk.
To komu kibicujesz?
No tobie napewno będe się pucował.Jak ty na tym forum jestes jednym z wiekszych pokemonów co nawet podczas ważnych wyjazdów się napina.Juz cie tu nie jeden wyjasnil a ty dalej udajesz nie wiadomo kogo.

Banda Cracovii w ostatnich latach przy WSH to wyglądała jak...nie mam nawet słów by porównać.Jest taki słynny filmik jak stoicie i się napinacie na derbach.Poza 2 czy 3 konkretniejszymi osobami w tym wasz szef M....r to pozostali to sami mefedroniarze na klapsa:

https://www.youtube.com/watch?v=czbCM45g7CM

Miastonoca

Post autor: Miastonoca » 17.07.2019, 23:56

A gdzie Ty tam M widzisz, radziłbym sie nie sugerować słowami jakiegoś konfidenta z drugiej strony błon. Z reszta gadajcie sobie co chcesz, widać ze nie masz bladego pojęcia co i jak, a starasz sie zabłysnąć.

stary zgred

Post autor: stary zgred » 18.07.2019, 00:33

sir. pisze:
17.07.2019, 14:56
tak bo ty jesteś w ,tańcu z gwiazdami, i Kraków zdobywasz paląc wrotki gdzieś wpizdu z Ajaxem haha
my już się wykazaliśmy grając po europie, wy już po jednym możecie odpocząć ;)
No to gdzie byłeś w tej europie pochwal się.

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 18.07.2019, 10:10

Mi nie musisz, mam to w chuju. Dla mnie możesz zostać anonimową pizdą i tyle. Nie udaje nie wiadomo kogo, bo nie wiadomo kim nie jestem, ale swojej ksywy się nie wstydzę i nie mam problemu jej podać. Ty za to prawilny zabijako masz problem z podaniem klubu, a chcesz Ludzi na szpital wysyłać hehe kończę z tobą dyskusję, bo tak jak myślałem, twoja wiedza na temat Krk to dwa wymienione portale, plus teraz jeszcze YouTube doszedł.

Serek z tobą to nawet nie ma sensu dyskutować. Jesteś glupszy niż ten wyżej.

_S_

Post autor: _S_ » 18.07.2019, 19:16

Pytanie piknikowe ale licze że ktoś mi odpowie.
Znajoma (w ogóle nie z klimatu)chciała zabrać wnuka (10lat) na mecz Wisła - Śląsk i przy próbie kupna biletu została poinformowana że to mecz podwyzszonego ryzyka i nieletni może wejść jedynie z rodzicem a nie z dziadkami. Absurd!!
Pytanie: to jakieś wytyczne psów, komisji czy władz klubu? Co to wogóle ma na celu? pozbycie się odpowiedzialności za małolata? Idzie to jakoś obejść?

Potezny Warmianin

Post autor: Potezny Warmianin » 18.07.2019, 19:24

_S_ pisze:
18.07.2019, 19:16
Znajoma (w ogóle nie z klimatu)chciała zabrać wnuka (10lat) na mecz Wisła - Śląsk i przy próbie kupna biletu została poinformowana że to mecz podwyzszonego ryzyka i nieletni może wejść jedynie z rodzicem a nie z dziadkami. Absurd!!
Pytanie: to jakieś wytyczne psów, komisji czy władz klubu? Co to wogóle ma na celu? pozbycie się odpowiedzialności za małolata? Idzie to jakoś obejść?
Skoncz pierdolic i popros ojca zeby cie wzial na mecz

Fizmatenty

Post autor: Fizmatenty » 18.07.2019, 19:29

Potezny Warmianin pisze:
18.07.2019, 19:24
_S_ pisze:
Skoncz pierdolic i popros ojca zeby cie wzial na mecz
Nie masz moralnego prawa niszczyć czyiś marzeń.
Młody jesteśmy z Tobą, na pewno dasz rade dostać się na stadion.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 18.07.2019, 21:20

_S_ pisze:
Przecież to proste jak jebanie.Kiedyś małolaty mogły przyjsc na mecz z kim chcieli,sami,ze starszymi kumplami,z dziadkiem,ojcem,wujkiem,bratem.Dzis zaczyna się im tego zabraniac by nie chłoneli klimatu.Wiadomo ze z rodzicem co innego a przy kumplach co innego.Za niedlugo na osiedle będa zabraniać wychodzic bez rodzica.

_S_

Post autor: _S_ » 19.07.2019, 05:54

Prawilnyy pisze:
18.07.2019, 21:20
Dzis zaczyna się im tego zabraniac by nie chłoneli klimatu.Wiadomo ze z rodzicem co innego a przy kumplach co innego.Za niedlugo na osiedle będa zabraniać wychodzic bez rodzica.
Ale tu klub widzi różnice między rodzicami a dziadkami. Czy dziadkowie prawnie już nie mogą być opiekunami? Małolat wejdzie tylko z mamą/tatą a nie wejdzie z babcią/dziadkiem.

slowak

Post autor: slowak » 20.07.2019, 22:31

Wisła prezentuje dzisiaj odnowioną flagą reprezentacyjną "Nie damy miana Polski zgnieść"
pytanie tylko dlaczego akurat ta flaga?
skoro na kadrze podobnie jak Widzew macie zakaz wstępu,
poza tym wspomniana flaga lata świetności święciła za czasów gdy byliście w miarę szanowaną ekipą w Polsce (a nie jak obecnie ekipą która w 10 szczurków atakuje autobus z maczetami w biały dzień) i za czasów zgody TKWM a obecnie trzymacie z chorzowskimi folksdojczami co trochę gryzie się z Orłem w centralnej części tej flagi

profan

Post autor: profan » 20.07.2019, 23:44

Prawilnyy pisze:
17.07.2019, 23:45
Kumatyinaczej pisze:
17.07.2019, 14:15
Prawilnyy pisze:

To komu kibicujesz?
No tobie napewno będe się pucował.Jak ty na tym forum jestes jednym z wiekszych pokemonów co nawet podczas ważnych wyjazdów się napina.Juz cie tu nie jeden wyjasnil a ty dalej udajesz nie wiadomo kogo.

Banda Cracovii w ostatnich latach przy WSH to wyglądała jak...nie mam nawet słów by porównać.Jest taki słynny filmik jak stoicie i się napinacie na derbach.Poza 2 czy 3 konkretniejszymi osobami w tym wasz szef M....r to pozostali to sami mefedroniarze na klapsa:

https://www.youtube.com/watch?v=czbCM45g7CM
Następne dziecko internetu... Przeczytałem kilka twoich prawilnych pierdów. Na przykład o tym, że Cracovia przetrwała tylko dlatego, że psiarnia siedzi. Poszperaj w sieci, bo to twój świat, jakie ubytki w ,,bandzie'' przez kilkanaście lat, rok w rok miała Cracovia. Może znajdziesz. Popytaj starszych kolegów, jeżeli masz kolegów, jakie tematy tutaj wchodziły w grę. Poszperaj co się toczy w Krakowie dzisiaj, co toczyło się wczoraj. Ulica to nie ilość w młynie, oprawy, filmiki itp. A do ulicy pijesz. Gdzie są ci co wg ciebie dobrze wyglądają prawilniaku? Cracovia cały czas robi swoje. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Ale ty się o tym nie dowiesz, bo na FB tego nie ma. Fabryka modeli bez koszulek skończyła jak skończyła. Ale jak widać tobie się podobali. Nie odpisuj.

Filpkadik

Post autor: Filpkadik » 21.07.2019, 08:32

slowak pisze:
20.07.2019, 22:31
Wisła prezentuje dzisiaj odnowioną flagą reprezentacyjną "Nie damy miana Polski zgnieść"
pytanie tylko dlaczego akurat ta flaga?
skoro na kadrze podobnie jak Widzew macie zakaz wstępu,
poza tym wspomniana flaga lata świetności święciła za czasów gdy byliście w miarę szanowaną ekipą w Polsce (a nie jak obecnie ekipą która w 10 szczurków atakuje autobus z maczetami w biały dzień) i za czasów zgody TKWM a obecnie trzymacie z chorzowskimi folksdojczami co trochę gryzie się z Orłem w centralnej części tej flagi
Ehhh pajacu. Mają zakaz tzn.ze mają zlikwidować wszystkie gadżety repry bo ty tak piszesz? O szczurkach z Cracovii nie napisali w gazecie to nie wiesz o ich atakach? Co z tego że trzymają z Ruchem? Wiesz kto to był folksdojcz(twoja pisownia)? Górnik trzyma z chorwatami i co? Moze wieszać flagę narodową? Pizda jesteś i tyle. Nie odpisuj bo i tak tego nie zobaczę.

ts06

Post autor: ts06 » 23.07.2019, 00:56

profan pisze:
20.07.2019, 23:44
. Poszperaj w sieci, bo to twój świat, jakie ubytki w ,,bandzie'' przez kilkanaście lat, rok w rok miała Cracovia. Może znajdziesz. Popytaj starszych kolegów
Poszperaj w sieci, bo to twój świat, jakie ubytki w ,,bandzie'' przez kilkanaście lat, rok w rok miała Wisła. Może znajdziesz. Popytaj starszych kolegów.
Dobra, nie będę taki złośliwy ale taka jest prawda. Pamiętasz ilu z Wisły siedziało 'przed człowiekiem'?' , a już po to przecież Wisły miało nie być.Wykorzystaliście to?. Nie, stało się odwrotnie więc nie pierdol.Nie sądzę by ta sytuacja która jest, czyli że z Wisły cała ekipa w pierdlu - powoli zaczyna a u sąsiadki wielu już skończy, czy skończyli, miało jakieś spore znaczenie.

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 23.07.2019, 07:19

ts06 pisze:
23.07.2019, 00:56
profan pisze:
. Poszperaj w sieci, bo to twój świat, jakie ubytki w ,,bandzie'' przez kilkanaście lat, rok w rok miała Cracovia. Może znajdziesz. Popytaj starszych kolegów
Poszperaj w sieci, bo to twój świat, jakie ubytki w ,,bandzie'' przez kilkanaście lat, rok w rok miała Wisła. Może znajdziesz. Popytaj starszych kolegów.
Dobra, nie będę taki złośliwy ale taka jest prawda. Pamiętasz ilu z Wisły siedziało 'przed człowiekiem'?' , a już po to przecież Wisły miało nie być.Wykorzystaliście to?. Nie, stało się odwrotnie więc nie pierdol.Nie sądzę by ta sytuacja która jest, czyli że z Wisły cała ekipa w pierdlu - powoli zaczyna a u sąsiadki wielu już skończy, czy skończyli, miało jakieś spore znaczenie.
Rozumiem że zgadzasz się w 100% co ta ciota tam wysrała? Chcesz powiedzieć na że na przestrzeni lat byliśmy równo traktowani przez wymiar? Sprawa '' Po Człowieku" i ta teraz to kogo ku*** wina? Napisz też od kogo zaczęły się zatrzymania "Po Oświeceniu" Jak wy wykorzystaliście propagandę o "bandzie meneli"? Popatrz w necie taka przestrzelona ciota myśli że przetrwalismy dzięki zeznaniom miśka, a prawda taka że "banda meneli" nie raz wam dawała się we znaki. Byliśmy przy Lechu po Niecieczy, jechaliśmy sami po was do Bukaresztu. Co wam stanęło na drodze? Dziwnym trafem, tam gdzie była cała Cracovia, wam było nie po drodze. Więc nie pierdol że była przewaga "5-1" bo ucisk chwilowy był, ale żeby odrazu taki?

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 23.07.2019, 09:30

Znowu się prujesz kumaty a jak widac jest to zdanie nie tylko moje ale rowniez ludzi z Wisly.Moze i dawaliscie sie tam cos we znaki ale wiekszosc wie ze w Krakowie po smierci Cz. powoli zaczeli przejmowac wplywy WSH.Nawet wasz pozniejszy szef M. sie musial dogadac z gora Wisly bo prawdopodobnie skonczyloby sie z nim tak samo jak z Cz.
Dla mnie i tak to byla chora wojna ale jak wiadomo w gre wchodzily i wchodza duze pieniadze.Nawet bramki Wisla poprzejmowala w centrum a ty chcesz pisac ze stawialiscie im czoła.Moze malolaci jak gdzies tam biegali za ich malolatami bo glowne bandy to wiadomo jak to wyglądało.

Aboubakar

Post autor: Aboubakar » 23.07.2019, 15:44

ts06 pisze:
23.07.2019, 00:56
profan pisze:
. Nie sądzę by ta sytuacja która jest, czyli że z Wisły cała ekipa w pierdlu - powoli zaczyna a u sąsiadki wielu już skończy, czy skończyli, miało jakieś spore znaczenie.
Czyli rozumiem, że ci z Cracovii wyjdą na darmo? Na Wisle teraz nikogo nie ma i Cracovia ma zawsze większą determinację wykorzystać u wroga słabość niż na odwrót.

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 23.07.2019, 16:36

Prawilnyy pisze:
23.07.2019, 09:30
Znowu się prujesz kumaty a jak widac jest to zdanie nie tylko moje ale rowniez ludzi z Wisly.Moze i dawaliscie sie tam cos we znaki ale wiekszosc wie ze w Krakowie po smierci Cz. powoli zaczeli przejmowac wplywy WSH.Nawet wasz pozniejszy szef M. sie musial dogadac z gora Wisly bo prawdopodobnie skonczyloby sie z nim tak samo jak z Cz.
Dla mnie i tak to byla chora wojna ale jak wiadomo w gre wchodzily i wchodza duze pieniadze.Nawet bramki Wisla poprzejmowala w centrum a ty chcesz pisac ze stawialiscie im czoła.Moze malolaci jak gdzies tam biegali za ich malolatami bo glowne bandy to wiadomo jak to wyglądało.
Zamkłaś pizdeczkę na dwa tygodnie, to siedź dalej na niej cichutko. Przecież ich mityczna młodzieżod lat trzęsie Krakowem. Główne bandy tez sie widziały cioto. Won na so i dowiaduj się więcej psie z konendy.

rympałek

Post autor: rympałek » 23.07.2019, 17:09

Kto tu zapomnial dodać,że żeby przejąć bramki na Rynku,czy Dolnych Mlynach potrzeba bylo kurewskiego ukladu z Ruchem.Robienia kolejnych z Resovią,Polonią Przemyśl,czy latania za Stalą SW.A i tak final byl taki,że mlodociana banda meneli wykurzyla was z tych miejscówek z hukiem i zostala wam teraz knajpa na miasteczku studenckim.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 23.07.2019, 19:27

Kumatyinaczej pisze:
23.07.2019, 16:36
Prawilnyy pisze:
23.07.2019, 09:30
Zamkłaś pizdeczkę na dwa tygodnie, to siedź dalej na niej cichutko. Przecież ich mityczna młodzieżod lat trzęsie Krakowem. Główne bandy tez sie widziały cioto. Won na so i dowiaduj się więcej psie z konendy.
Zamiast argumentow uzywasz inwektyw.Bluzgasz kazdego kto ma wlasne zdanie wiec jak z tobą dyskutowac?
Kazdy kto siedzi w temacie od lat wie ze w latach 90tych mieliscie mega pake swirow zdecydowanych na wszystko,nawet by umrzec za klub.Wisla wtedy byla w defensywie ale ostatecznie dali rade stawic czola.Tez mieli sporo swirow.Pozniej zaczela sie fala aresztowan po obu stronach a wyrok na Cz. ktory wydawal sie byc poczatkiem wielkich problemow WSH okazal sie poczatkiem problemow drugiej strony Blon.WSH zaczeli przejmowac interesy w Krakowie bo gora JG doskonale zdawala sobie sprawe ze jak sie zaczna wychylac to moga skończyc jak ich kolega.
Przeciez nie jest tajemnica ze Cz. zginal bo nie chcial sie dogadac z WSH w kwesti wplywow.Jego nastepca M. juz troche inaczej podszedl do sprawy i dlatego zyje.
Co tam teraz kto poprzejmowal to nie wiem bo pisze o sytuacji gdy WSH bylo na wolnosci a Miska zanim stal sie konfidentem bali sie wszyscy bo wiedzieli ze jest bezwzgledny i ma pod soba armie ludzi gotowych na wszystko.

jarekmarek

Post autor: jarekmarek » 23.07.2019, 19:37

rympałek pisze:
23.07.2019, 17:09
Kto tu zapomnial dodać,że żeby przejąć bramki na Rynku,czy Dolnych Mlynach potrzeba bylo kurewskiego ukladu z Ruchem.Robienia kolejnych z Resovią,Polonią Przemyśl,czy latania za Stalą SW.A i tak final byl taki,że mlodociana banda meneli wykurzyla was z tych miejscówek z hukiem i zostala wam teraz knajpa na miasteczku studenckim.
Ten żart Ci się udał hehe bo z tego co widać nikt nikogo nie wykurzył a jeśli Ci chodzi o filmik z prozaka to błagam Cie.. sami w siebie rzucaliście. beka z was i tyle ale no tak młodociana banda meneli nas wykurzyła :D

PolowaPolski

Post autor: PolowaPolski » 23.07.2019, 19:43

jarekmarek pisze:
23.07.2019, 19:37
rympałek pisze:
23.07.2019, 17:09
Ten żart Ci się udał hehe bo z tego co widać nikt nikogo nie wykurzył a jeśli Ci chodzi o filmik z prozaka to błagam Cie.. sami w siebie rzucaliście. beka z was i tyle ale no tak młodociana banda meneli nas wykurzyła :D
Ty idz lepiej pytac o fotke skrojonej flagi Widzewa zjebie :)))

nrth

Post autor: nrth » 23.07.2019, 19:56

Rympałek piekne sa te twoje posty.
Wisla=kurewskie uklady by przejac rynek.
Wasze bieganie w tym celu z Gumsami....zaslona milczenia
za kim jestes?

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 23.07.2019, 20:46

Kumaty o ile mnie pamiec nie myli to pisales ze uklady z Hutnikiem to farmazon.To jak to jest w koncu?Znowu napiszesz ze chuja wiem?

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 23.07.2019, 22:52

Pokaż mi ten post psie. Ja mogę i normalnie z wiślakami pogadać, ale z toba? Jebiesz psem na kilometr. Twoja wiedza to historie z neta, wiesz to co bylo powszechnie wiadomo. Brak żadnej wiedzy, więc kim ty kurwo jesteś? Nie warto ci nawet pokazywać twoich farmazonów, myśl sobie że wiesz dużo o Krk.
Nara psie, nie wyszła prowokacja.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 24.07.2019, 00:45

Do mnie do chlopaczyny co od zawsze przestrzegal kodeksu ulicy z psem wyjezdzasz?Pokurwilo cie juz calkiem gościu.Jakbys kogos bezpodstawnie na ulicy pomowil o bycie psem czy frajerem to od razu bylbyś pozamiatany.

Arkan

Post autor: Arkan » 24.07.2019, 01:01

kolego to nie jest pies,dlugo sie chamowal,ale widocznie sie zdenerwowal mocno i wyszlo...chlopaczyna z ulicy co przestrzega kodeksu honorowego.ku*** buszido ty zjebie z psychiatryka.zobaczyl nie dojebek ze nrth napisal o Hutniku to pali huja ze on o tym pisal.ze wam ku*** internet hula to chyba jakas forma terapii

rympałek

Post autor: rympałek » 24.07.2019, 02:54

I mamy temat Hutnika!A jak to lecialo kilka stron temu,ze rączki poucinacie jak się tylko wychylą co?Teraz to wszędzie HKS widziecie( i to bynajmniej nie ten z Chorzowa) jak np. ten charakterystyczny bramkarz od was z okolic rynkowskich co wszystkim wokol opowiada,ze to Hutnik, a nie Pasy skakał mu po glowie.Może napiszcie jeszcze ile to osob z Wisly przymusowo zatrzymano na dluzej w ostatnim czasie,bo po tym lamencie wnioskuję,ze minimum z pięć dych.

turms_gorski

Post autor: turms_gorski » 24.07.2019, 05:27

Ja wiem, że linków tvn-u nie powinno się nadawać, ale zawsze to jakiś koloryt do tego tematu z najpiękniejszym polskim mieście w tle - [link]

nrth

Post autor: nrth » 24.07.2019, 06:38

rympałek pisze:
24.07.2019, 02:54
I mamy temat Hutnika!A jak to lecialo kilka stron temu,ze rączki poucinacie jak się tylko wychylą co?Teraz to wszędzie HKS widziecie( i to bynajmniej nie ten z Chorzowa) jak np. ten charakterystyczny bramkarz od was z okolic rynkowskich co wszystkim wokol opowiada,ze to Hutnik, a nie Pasy skakał mu po glowie.Może napiszcie jeszcze ile to osob z Wisly przymusowo zatrzymano na dluzej w ostatnim czasie,bo po tym lamencie wnioskuję,ze minimum z pięć dych.
Konkretna odpowiedz. Tak myslalem
za kim jestes?

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 24.07.2019, 18:38

Prawilnyy pisze:
24.07.2019, 00:45
Do mnie do chlopaczyny co od zawsze przestrzegal kodeksu ulicy z psem wyjezdzasz?Pokurwilo cie juz calkiem gościu.Jakbys kogos bezpodstawnie na ulicy pomowil o bycie psem czy frajerem to od razu bylbyś pozamiatany.
Jak ci mama mówiła żebyś był soba, a nie udawał kogoś kim nie jesteś, to było jej słuchać...
Podstaw to ty tyle dałeś że hohoho
Krótka piłka, pucuj się kim jesteś, albo chuj ci w dupe gamoniu. Wedle kodeksu ulicy, którego tak przeztrzegasz.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 24.07.2019, 22:51

Jak przeprosisz za nazwanie mnie psem to napisze komu kibicuje.

Lucjan80

Post autor: Lucjan80 » 24.07.2019, 22:55

Hahaha

Oswaldo

Post autor: Oswaldo » 25.07.2019, 11:33

O ku*** hahahah

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 26.07.2019, 01:41

Podeślij adres na priv. Wyślę ci jeszcze kwiatki i czekoladki.
Teraz wypierdalaj psie. Mam nadzieję że za złamanie kodeksu ulicy popełnisz harakiri i więcej twoich farmazonów tu czytać nie będziemy.

slowak

Post autor: slowak » 28.07.2019, 20:38

"brawa" dla ultrasów Wisły z grupy "Ultra Wisła" którzy zamiast skupić na zorganizowaniu mobilizacji na wyjazd Wisły do Gdańska skupili się dzisiaj tylko na prowokowaniu Lechii wrzutami na Śląsk co tylko potwierdza że niestety do władzy na kibicowskiej górze TSW od dłuższego czasu dochodzą tylko idioci nie mający pojęcia o prawdziwym ruchu kibicowskim i ultras a co gorsza nie widzą tego że sami go rozpierdalają w efekcie czego Wisła w parę lat z młyna 5-6 tys zjechała do 1-3 tys. z przyzwoitych wyjazdów po parę stów czy tys. zjechała do takiego obrazka jak dzisiaj w Gdańsku czyli kilkudziesięciu szczurków po mefedronie i durne prowokacje..

zresztą szkoda pisać, pozostaje życzyć że kiedyś Wisła doczeka się ponownie takich ludzi na czele ekipy jak Czyżu z Wieliczki czy Guli na gnieździe, którzy przywrócą Wiśle szacunek na kibicowskiej mapie Polski

slowak

Post autor: slowak » 29.07.2019, 14:28

Wisły w Gdańsku dokładnie 206 a nie jak podają "250"

Obrazek

[link]

jansiekiera

Post autor: jansiekiera » 30.07.2019, 09:08

Nie zakropkowałeś z 10 osób ;)

ODPOWIEDZ