Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 10:26

Siema. Tak siedzę tu od dłuższego czasu i oczom nie wierzę. Pamiętam różne lata kibicowskiego ruchu i różne osoby, ale teraz się ku*** miarka przebrała. Zaczynamy karuzelę spierdolenia

1.Wymiana pokoleń czyli odejście ludzi, którzy jeszcze mieli jakieś zasady i byli normalnymi chłopakami, którzy potrafili się zachować w stosunku do zwykłych ludzi i mieli swój honor, na najgorszy sort k****. Skakanie po głowach, atakowanie sprzętem, brak szacunku dla zwykłych ludzi (niezwiązanych z ruchem kibicowskim), a często to ludzi starszych. Pierdolona pajacerka w ciucach Guessa czy Calvina Kleina, która myśli, że świat leży u ich stóp. Brak jakichkolwiek zasad i honoru, wypierdalanie swoich ludzi dla zysków i interesy

2.Patologia z bram. To drugi rodzaj tej "elity". Pionki z melin, którzy są przez "Martinów" kierowani i latają po mieście atakując 10 na 1, albo z ostrym sprzętem. Generalnie zero wiedzy na jakikolwiek temat, nie skończona podstawówka i znaczek "Hooligans" obok godła Polski....

3.Sporo starych miało jakieś zasady i wartości i oni potrafili sobie poradzić. Normalne charakterne chłopaki. W klubie, ktoremu kibicuje (nie wymienie jaki, bo to mała ekipa) dziś starsza ekipa to normalne chłopy z dziećmi. Wszyscy pracują, część jest jakimiś instruktorami to na siłowni, to kick-boxingu czy boksu. Robią coś pożytecznego dla siebie, ale też dla kogoś, pomagają ludziom. Młodzi to bezwartościowe pajace, którzy rozbijają się drogimi audicami, nastukanymi z handlu prochami, które gonią im małolaci w imie "zasad".

4.Gangsterka na porządku dziennym. Teraz nikt nie kryje się już, że robi się interesy. I to nie sam handel narkotykami, ale obstawianie burdeli, kradzione fury, broń palna i inne rzeczy. Wiadomo, że kiedyś też tak bywało, ale nie na taką skalę. To chore, zwłaszcza to co się działo w Krakowie. Własny klub ojebać na siano i kibiców.

5.Patriotyzm - mój ulubiony punkt. Nie mam pojęcia, jak patriotą może nazywać się człowiek, który lata z ostrym sprzętem, nie szanuje innych obywateli (starszym ludziom, którzy zwracają mu uwagę potrafi napluć w twarz), nie ma za grosz wiedzy historycznej, handluje prochami, będąc jednocześnie pozbawionym jakichkolwiek zasad moralnych, rozpierdala znaki drogowe i czyjeś samochody, ma generalnie wszystko poza własną osobą w d**** i ograniczy się do tego, że założy kominiarkę i porzuca w psiarnie kostką brukową na jakiejś manifie, odpali racę, albo najebie ciapatemu po pijaku i on jest wielki Patriota, Polska Kibolska.

Zawsze mnie bawiło, jakie poglądy mają mieć ci ludzie, skoro poglądy jakie wyznają, cenią takie postulaty jak zaostrzenie prawa, wzmocnienie slużb mundurowych w tym Policji, walka z narkotykami itp. No komedia jak c***. Kiedyś na marszu spotkałe gościa z Torunia, delarował się jako BYŁY Elanowiec. Jak pytałm go jak Antifa, to mówił, że Elana ma w to wyjebane, bo oni tylko liczą hajs ze sprzedaży dopów.

6.Napierdalanie się na kadrze. Ok, zdarzało się zawsze. Są różne antypatię i ciężko w kilkutysięcznym tłumie zapanować nad każdym. Ale to co się działo we Francji i Macedonii, to jakieś ku*** jaja. Bicie się między sobą, rozwiązywanie konfliktów interesów

7.Układy kiedyś chuligańskie, dziś narkotykowe. Kolejna patologia, którą każdy propsuje. Kiedyś przyjaźnie miały jakieś znaczenie, dzisiaj to jedna wielka mafijna struktura

8.Więzienny kult i autorytety wśród patologii. To akurat występowało zawsze, ale jak człowiek dojrzewa i coś osiągnie, to mierzi go coś takiego. Jak ja nie rozumiem, jak ze zwykłej k****, która kogoś okradła lub podpalila komuś chatę lub sklep, można robić bohatera i krzyczeć PDW. Więzienie było nie było, to siedlisko patologii i PRZEWAŻNIE (Nie mówię zawsze) ludzi, których trzeba odizolować, bo są kompletnymi kretynami. Rozumiem, że można udzielić komuś wsparcia, jak idzie do puszki za akcje chuligańską, to straszny pech, bo każdy kto się bije na akcjach, to robi to dobrowolnie. Ale pozdrowienia dla kogoś, kto jest zwykłym bandytą, to niezłe jaja. Nawet Miśkowi "trzymaj się bracie" wywieszali, gdzie ojebał własny klub i był zwykłym gangsterem, ale dostało mu się dopiero, jak posprzedawał innych. Czyli cisną go za to, że wsypał swoich wspólników, którzy rozpierdalali Wisłę i byli jak pijawki. To też ciekawe :)

9.Robienie z siebie ofiary i płacz. Kiedyś jak ktoś dostał od psa z pały, to dostał, trudno. Było wiele akcji, gdzie wkraczała policja i liczyliście się z tym, że można oberwać. Dziś mówicie o byciu konfidentem, a sami latacie do mediów, że wam ktoś psiknął gazem w oczy. Takie prawilniactwo, ale do czasu.

10.Wpierdalanie się do polityki. Sorry, nie wiem czy wiecie, ale bardziej zaszkodzliliście środowiskom narodowym niż im pomogliści. Przez najebusów i niewyedukowanych półgłówków, wizerunek narodowca to kibol z kostką brukową, który przyjechał robić rozpierdol. Tacy patrioci, ale ograniczający się do śpiewania o Tusku na stadionie, bo jak trzeba zrobić coś sensownego, to lepiej zrobić jume w Żabce w Warszawie przed marszem (takie patriotyczne), niż zaangażwać się realnie w jakiś projekt, który może zmienić kraj. Oczywiście, są kibole i narodowcy-kibole, którzy pomagają dzieciom w domu dziecka, zwierzakom w schronisku, konbatantom, mają swój honor i zasady, których się trzymają, nie kopią leżącego, nie dźgają nożami, nie atakują postronnych ludzi, mają realną wiedzę historyczno-polityczną etc. Ale ile takich jest? Garstka w środowisku.


Tak to niestety w tych czasach wygląda. Zaraz pewnie zleci się kilka osób i dostane pocisk "W********** huju k**** konfituro policja społeczniaku" (aż się sam zaśmiałem pod nosem), więc nie liczę, że do kogoś to dotrzę, albo że ktoś napisze "masz rację, stało się chujowo, ale co robić?". Otóż tak: Wpajać zasady i wzorce, odstawić sprzęt, pogonić gangsterów, zaangażować się patriotycznie i edukować swoich młodych z geografii, historii, odciąć się od patologii, trzeźwo myśleć. To tak jakbyście chcieli być jeszcze narodocami i patriotami, kibolami, których zapamiętałem za młodego, a nie rozbójnikami i gangusami.



don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: don alfonso » 23.06.2019, 11:28

Tigre wypunktowałbym cię jak Kownacki Artura ''jugołyngdałn'' Szpilkę, ale jest niedziela, jestem skacowany, ręce trochę zaczynają chodzić i po prostu mi się nie chce. Ale wrócę tutaj. 10 punktów - 10 rund i ciężkie KO.

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Kibic_janusz » 23.06.2019, 11:39

"pogonić gangsterów" no ja p******* :D powiedz mi jak ty sobie ganiasz za gangsterami i co z nimi robisz? Wyobrażasz sobie że jakieś chłopaki co się zajmują robieniem opraw itd nagle zaczną Napierdalac na stadionie typów z ekipy?

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Rufus695 » 23.06.2019, 11:46

Zgodzę się z większością treści Tigera, a te pajace powyżej hejtuja bo prawdę gość napisał. Zwaliliscie cały upadek ruchu kibicowskoego na WRWE, nie wiedząc czy nie chcąc pogłębić wiedzy co dzieje się w waszych klubikach. Sprzęt, pseudoprawilniaki, szczury osiedlowe, przecpane k**** to obraz większości rodzimych kibiców.
.....

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: halodrol » 23.06.2019, 12:02

Cudowne misie są z tych teoretyków :)
A jakie prognozy na nowe zgody i kosy? Lech już zerwał z Arką? Wisłoka dołączy poprzez Siarkę do Resovii a następnie utworzą koalicję z Wisłą Sandomierz, KSZO i Arką oraz Zagłębiem Lubin?

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: casuals » 23.06.2019, 12:04

11. Kiedyś nie do pomyślenia było, by na forum kibicowskim udzielał się pedofil, który kręci chłopakowi afere o publikacje wizerunku innego pedofila.

Reaaumując - krzysiu W**********!

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Psoriasis » 23.06.2019, 12:14

don alfonso pisze:
23.06.2019, 11:28
Tigre wypunktowałbym cię jak Kownacki Artura ''jugołyngdałn'' Szpilkę, ale jest niedziela, jestem skacowany, ręce trochę zaczynają chodzić i po prostu mi się nie chce. Ale wrócę tutaj. 10 punktów - 10 rund i ciężkie KO.
Jedyne co mozesz zrobic amebo umyslowa do isc do kibla i sie dobrze wysrac po tym twoim "alkoholu".

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Slenderman » 23.06.2019, 12:15

Skakanie po głowie, kopanie po głowie, atak w kilku na jednego to był częsty widok lat 90tych. Równie często było, że jak ktoś upadł to mu dano wstać. Zależy na kogo się trafiło.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 12:17

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 11:55
I co stoi na przeszkodzie żeby tacy honorowi uczciwi zasadowi bezsprzetowii niecpajacy rycerze pogonili tych złych bandziorow i wprowadzili swoje krystaliczne zasady i naprawili zepsuty świat?

Może to ze w realnym zyciu nawet główki nie podniesiecie żeby popatrzyć na chlopakow ze swoich ekip, tacy jestescie mocni :-)
Typie, ja coś ze sobą zrobiłem. Skończyłem studia, miałem osiągnięcia w sporcie i jestem zadowolony, nie muszę jeździć na mecze co sobotę autokarem i być ustawianym przez jakichś przygłupich dilerów i pseudoprawilniaków, którzy są mocni do czasu, aż grozi im wyrok. Żyję sobie swoim życiem, niezależny od nikogo i czasem pójdę na mecz z sentymentu, bo klub któremu kibicowałem wciąż mam w sercu.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 12:40

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 12:23
Czyli nie jestes zadnym kibolem, to teraz grzecznie bierz swoje studia dyplom magisterki z językoznawstwa czy innej europeistyki dla ulomnych pedalow i W********** gdzie indziej myślec ze jestes kims bo jestes totalnie nikim i takim nikim zdechniesz myśląc ze wygrales zycie :-)
Dobra, wracaj pod budkę z piwem i łam ławki w parku, chuliganie :)

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Czapka » 23.06.2019, 12:41

Też mnie rozpierdala ten pseudopatriotyzm. Moda na Polskę Walczącą, Żołnierzy Wyklętych i szukania we wszystkim ,,lewactwa". Gdzie większość osób nie ma pojęcia o tych sprawach i nie interesuje się ani polityką ani historią. Pamiętam typka w pociągu wyjazdowym jakieś dobre 5 lat temu, który opowiadał swojemu ziomkowi, że popiera Hitlera. Ten mu odpowiada, że narodowy socjalizm to lewactwo w c***. Chłop zdębiał i po 5 sekundach ciszy odpowiada ,,No i c***", po chwili pijąc browara na umur w zakłopotaniu zaistniałą sytuacją. Obrazek ten utkwił mi w pamięci na dobre.

Dlaczego kibole maja takie jednolite poglądy? Bo wchodzą młodzi podatni na wszystko i łykają każdą ideologię jak młode pelikany. Dlatego 95% wyjazdowiczów np Lechii czy Legii to prawicowcy, 95% fantyków Livorno komuniści, 95% kibiców Ruchu nie śpiewa hymnu Polski. Jak to jest, że kibice Gieksy czują się Polakami, a kibice Ruchu z Katowic już nie?! Bo weszli akurat w takie towarzystwo, przejeli ich poglądy i teraz myślą, że to ich własne.

Najlepsze jak ktoś myśli, że jak jest kibolem, to odkrył Amerykę, jest świadomy i niepodatny na manipulacje, a reszta społeczeństwa to gówno, które ogląda TVN i nie rozumie tych biednych kiboli, tak oświeconych i niewinnych.

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Czapka » 23.06.2019, 12:53

Jestem libertarianinem, więc z punktu widzenia osób twojego pokroju ,,To na pewno jakieś lewactwo, tfu"

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 13:02

kaniolxx pisze:
23.06.2019, 12:48
Czapka pisze:
23.06.2019, 12:41
Też mnie rozpierdala ten pseudopatriotyzm. Moda na Polskę Walczącą, Żołnierzy Wyklętych i szukania we wszystkim ,,lewactwa".
Co jesteś lewy, że cie to strasznie kuje.?
Może kuje go dlatego, że 3/4 osób ma zerowe pojęcie na temat historii i polityki i jedynie lata w tych ciuchach i ich patriotyzm ogranicza się do śpiewania przyśpiewek typu "w********** z uchodźcami", "j**** upa i bandere" i w sumie nic już sobą nie prezentują.

Na okrągło jakieś jebania od k****, rzucanie cegłami, najebusy w koszulkach z celtykami, Dmowski się w grobie przewraca

@Oldschoolfan

Tak, bo 80 kilowiec to p**** na klapsa, a 110 kilowiec robi siłownie, to znaczy, że się dobrze bije. Idź to powiedz chłopakom, którzy startują w tych wagach i mają sukcesy, poskładali by cię w moment

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: kat. » 23.06.2019, 13:07

Dlaczego kibole maja takie jednolite poglądy? Bo wchodzą młodzi podatni na wszystko i łykają każdą ideologię jak młode pelikany. Dlatego 95% wyjazdowiczów np Lechii czy Legii to prawicowcy, 95% fantyków Livorno komuniści, 95% kibiców Ruchu nie śpiewa hymnu Polski. Jak to jest, że kibice Gieksy czują się Polakami, a kibice Ruchu z Katowic już nie?! Bo weszli akurat w takie towarzystwo, przejeli ich poglądy i teraz myślą, że to ich własne.
W punkt.

Tak samo w polityce. Na starcie dużo ideowców, a potem według przysłowia "jak wejdziesz między wrony...". Ale akurat w kibolce nie ma pozorów demokracji, więc jakaś wychylająca się ideowość i niezależność nie mają i nigdy nie miały racji bytu.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 13:11

Nie przetłumaczycie, za bardzo ograniczeni w myśleniu. Oni pewnie w ogóle nie czają, o czym wy piszecie i jak to działa. Edukacja zakończona na podstawowej, a praca polega na łupaniu głową kamieni.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Suczysko » 23.06.2019, 13:15

Panie albo pani . Ja osobiscie nie chce słuchać rządowych metod walki z kibicami. Mam gdzieś wasza opinie o nas i co wy chcecie zmienic. Jeseescie jednym wielkim dnem które się poglebia. Wbijam w was w wasze teczowe projekty, we wszystko co wam przyjdzie do głowy aby zabić ruch kibicowski w Polsce i nigdy nie zmienię to na ten ich europejski. wbijam w was h**

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Foxx » 23.06.2019, 13:20

El Tigre pisze:
23.06.2019, 13:02
kaniolxx pisze:
23.06.2019, 12:48
Czapka pisze:
23.06.2019, 12:41
Też mnie rozpierdala ten pseudopatriotyzm. Moda na Polskę Walczącą, Żołnierzy Wyklętych i szukania we wszystkim ,,lewactwa".
Co jesteś lewy, że cie to strasznie kuje.?
Może kuje go dlatego, że 3/4 osób ma zerowe pojęcie na temat historii i polityki (...)
Rozumiem świetne samopoczucie, ale warto znać znaczenie słów, których się używa :) Wtedy punktuje się trochę skuteczniej ;)

kuć
1. «obrabiać plastycznie wyrób z metalu przez ręczne albo mechaniczne zgniatanie go uderzeniem lub naciskiem»
2. «ozdabiać metalem»
3. «przybijać podkowy pod kopyta konia»
4. «rąbać, kruszyć, np. skałę, lub wykuwać coś, np. w kamieniu»
5. «stukać miarowo»
6. «uczyć się intensywnie, zwykle na pamięć»

[link]
A co tam w komentarzach na Onecie?

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 13:23

Kłuje, ok. W 1 poście padło też "konbatant", miało być KOMBATANT. Literówka. Tobie się nie zdarzają?

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Psoriasis » 23.06.2019, 13:29

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:19
Widać bardzo cię boli ze ci ogarnięci z ekip nie musza pracowac jak robole a ty z dwudziestego ósmego szeregu musisz j**** za 1800. Dobrze ze dales sobie spokoj z kibicowaniem, im mniej takich słabych śmieci tym lepiej.

Pocisnij teraz przez internet jacy wszyscy są ograniczeni i głupsi od ciebie ale jak wyłączysz komputerek i wyjdziesz z domku to znowu będziesz nikim który wbija wzrok w buciki na ulicy :-)
Miszczu z ogarnietej ekipy dla ktorych inni to robole i smiecie z 28 szeregu, zes mi zaimponowal. Nie zapomnij, ze te smiecie i robole, jak ich nazwales, sa bardziej oddani niz ty, ktorego czas sie skonczy gdy tylko drugi ogarniety miszczu z ekipy zacznie spiewac.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Foxx » 23.06.2019, 13:53

El Tigre pisze:
23.06.2019, 13:23
Kłuje, ok. W 1 poście padło też "konbatant", miało być KOMBATANT. Literówka. Tobie się nie zdarzają?
Zdarzają, tyle że

- nie przypominam sobie zacytowania krótkiej wypowiedzi z błędem, który sam później powielam

- nie podchodzę do innych w tak protekcjonalny sposób, z pozycji überogarniętego intelektualnie ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: streetlife » 23.06.2019, 13:56

Oldschoolfan masz 40 lat i twierdzisz,że 80 kilowiec to p**** na liścia,a na koksowany typ to fighter ?

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 13:57

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:49
To słuchaj teraz bo pewnie nie usniesz z wrażenia. Przez lekko ponad 40 lat zycia nie przepracowałem chyba pełnego miesiaca i jestem z tego dumny. Zdziwię cię bardziej- z twojej ekipy (a raczej ekipy z twojego klubu z która nie masz nic wspolnego) chłopaki podobnie nie trudnią się praca przy autostradach ani budowach za 10zl/h. Jakbyś był troche sprytniejszy, miał wieksze jaja i ambicje może tez dzis byłbyś kims i nie musiał zazdrościć tym bardziej obrotnym :-)

Takich osob normalnych i znanych w swoich ekipach jest tu sporo ale wpisują się tu glownie dla smiechu żeby poczytać jak potem stado internetowych kundelków ujada przez kabel a na drugi dzien z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i sprawiedliwości zapierdala grzecznie do tyrki i robi co szef paluszkiem pokaze.

Kumasz? To W********** :-)

Nie. Wychodzi tylko na to, że ambicji nie masz żadnej i idziesz w życiu na łatwiznę, a nie ciężką pracą. Po 2 jesteś kurwą, która szkodzi państwu i narodowi i powinni cię pozbawić obywatelstwa i wyjebać na środek pacyfiku, bo szkodzisz społeczeństwu.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Psoriasis » 23.06.2019, 13:58

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:49
To słuchaj teraz bo pewnie nie usniesz z wrażenia. Przez lekko ponad 40 lat zycia nie przepracowałem chyba pełnego miesiaca i jestem z tego dumny. Zdziwię cię bardziej- z twojej ekipy (a raczej ekipy z twojego klubu z która nie masz nic wspolnego) chłopaki podobnie nie trudnią się praca przy autostradach ani budowach za 10zl/h. Jakbyś był troche sprytniejszy, miał wieksze jaja i ambicje może tez dzis byłbyś kims i nie musiał zazdrościć tym bardziej obrotnym :-)

Takich osob normalnych i znanych w swoich ekipach jest tu sporo ale wpisują się tu glownie dla smiechu żeby poczytać jak potem stado internetowych kundelków ujada przez kabel a na drugi dzien z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i sprawiedliwości zapierdala grzecznie do tyrki i robi co szef paluszkiem pokaze.

Kumasz? To W********** :-)
Tak jak nie przepracowales pelnego miesiaca przez ponad 40 lat leniu smierdzacy, tak samo pewnie edukacje skonczyles na szkole podstawowej. Czym ty sie szczycisz? Ze nie pracujesz? Twoje posty to stek bzdur, ktore swiadcza, ze jestes na rencie z powodu uposledzenia umyslowego. W czym jestes obrotny smieciu? Ze mlodym jakies gowna sprzedajesz? Mysle ze za glupi i na to nawet jestes. Nie odpisuj amebo umyslowa. Szkoda pradu na ciebie.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 14:08

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 14:00
ku*** ale mi pocisnales, chyba się zamknę w sobie i z tego wszystkiego aż pojde j**** za 2500 żeby się poczuc honorowo jak ty. A powiesz to ekipie ze swojego klubu czy poza internetem już ciężko? :-)
Kto mnie zna, to wie jakie mam zdanie na ten temat. Po prostu ludzie mają to w d****, nie zmieniam ich życia, tak ja mam w d**** ich opinię, jeśli jest sprzeczna z moim światopoglądem. Chyba, że ciebie ktoś napierdala jak powiesz co myślisz, to nie mam pytań. Nie jestem tej "ekipie" w żaden sposób podległy i z niczego się nikomu tłumaczyć nie muszę. Kumasz?


Uważasz, że każdy j**** za 1800-2500 na rękę? Powiem ci tak. Nie masz żadnych wartości i obnażyłem przykład "kibola patrioty".

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Kibic_janusz » 23.06.2019, 14:10

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:00
Drugi jakiś ku*** libertarianin. I oba cwele w takim tonie ze są lepsi
Ja wiem że "libertarianie" to trudne słowo i że nie wiesz co znaczy, ale nie musisz się zachowywać jak małpa w zoo. Taki Hans Herman Hoppe jest takim "prawakiem", że przy nim cały śmieszny Ruch Narodowy wygląda jak kolko różańcowe. Polecił bym ci coś tego autora przeczytać, się czuję że to będzie bezowocne.

Klep dalej czołem do "Wielgiej Polzgi Narodowej", w której za manifestacje czy awantury z policją by szła ostra amunicja.

Wyjaśni mi ktoś jak najbardziej anarchistyczna grupa (naturalna hierarchia, celowe łamanie prawa na stadionach, bójki, kradzież barw, wewnętrzny kodeks i nienawiść do policji) popiera rządy autorytarne, w których bez zgody wodza nie można pierdnąć, a za antyrządowe manify idzie się siedzieć bez zawiasów?

Dla tych którzy nie są troglodyta mi: google -> aksjomat nieagresji, ->minarchizm

Progresywny68

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Progresywny68 » 23.06.2019, 14:15

Dobre wynalazki tu sie wypowiadają nie ma co. I wy się dziwicie ze was ekipy jebia na siano? Jak do niczego innego się nie nadajecie to jak was nie j****?

Dobrze ze macie chociaż ten internet hehe

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Kkrawczyk » 23.06.2019, 14:17

Ale jaja, przyszedł jakiś studenciak z apelem jaki ten ruch kibicowski jest zły i najgorszy, takie zadanie dostałeś od przełożonego z jakiejś pseudopoprawnej politycznie organizacji? Jak zaczynałem jeździć jakieś 13 lat temu to nikt sie nami nie interesował ani media ani takie dziwolągi jak ty czy tobie podobni, nie byliśmy wtracani w politykę czy inne gówna. Oldschoolfan krótko cie skwitował, skoro już zebrałeś potrzebne informacje to już mozesz w**********.
j**** urkaine

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Czapka » 23.06.2019, 14:25

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:00
Ja p******* dożyłem czasów gdzie na forum kiedys kibolskim wypowiada się jakiś plastuś co uciekł ze szkoły a drugi jakiś ku*** libertarianin. I oba cwele w takim tonie ze są lepsi a to jebane 80kilowe pizdy na klapsa co nie przeszkadza im w necie napierdalac postów. j**** was teoretycy z internetu
Nawet gdybyś ważył tylko 55 kilo, to Twój biceps i tak będzię większy, niż Twoje IQ...

Progresywny68

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Progresywny68 » 23.06.2019, 14:25

Kkrawczyk pisze:
23.06.2019, 14:17
Ale jaja, przyszedł jakiś studenciak z apelem jaki ten ruch kibicowski jest zły i najgorszy, takie zadanie dostałeś od przełożonego z jakiejś pseudopoprawnej politycznie organizacji? Jak zaczynałem jeździć jakieś 13 lat temu to nikt sie nami nie interesował ani media ani takie dziwolągi jak ty czy tobie podobni, nie byliśmy wtracani w politykę czy inne gówna. Oldschoolfan krótko cie skwitował, skoro już zebrałeś potrzebne informacje to już mozesz w**********.
Róbcie screena pierwszy raz w zyciu zgadzam się z Krawczykiem hehehe

casuals
Posty: 81
Rejestracja: 10.05.2019, 01:23

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: casuals » 23.06.2019, 14:41

Przecież ten oldschoolfan vel. krzysio z zabrza vel. obrońca pedofilii ma c*** do gadania. w********** to on może komarowi powiedzieć co wleciał mu do pokoju. Myśli, że dodał sobie oldschool do nicku, to każdy będzie bił pokłony bo zyskał +10 do kumatości.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: profan » 23.06.2019, 15:43

Ja pierdolę... mam prawie 50 lat na karku i przez całe swoje życie po prostu lubiłem pochuliganić. Cracovia, kumple, mecze, imprezy i awantury. Pracuję, zarabiam jak człowiek, wychowałem dwójkę fajnych i ułożonych dzieciaków. Do dzisiaj na dobrej śrubie potrafię dać komuś w ryj, co wkurwia moją małżowinkę, bo to dama i się brzydzi przemocą... Przestańcie pierdolić kocopoły i zacznijcie żyć jak Pan Bóg przykazał. Każdy zarabia jak chce i jak potrafi. Skurwić się nie wolno. Tyle ode mnie.

bon ton
Posty: 57
Rejestracja: 17.04.2019, 11:36

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: bon ton » 23.06.2019, 16:24

A i tak te wszystkie wychodki tutaj piszace o tym jak to ekipa zarabia na reszcie nieudacznikow sami maja syndrom sztokholmski bo sa j***** przez swoich idoli na hajs ale bronia swoich oprawcow.A ruch kibicowski na calym swiecie tworzyla "patologia z bram" i robotniczych dzielnic, a nie lekarze i inzynierowie.Lewacka prowokacja udana, jutro prosze sie stawic do raportu.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 17:34

kaniolxx pisze:
23.06.2019, 14:14
Ja p*******. Otworzono rejestracje, lewackie szczurki się pozajerestrowały i teraz będą pierdolić swoje brednie... w********** z tego forum, jak sama nazwa wskazuje jest ono KIBICE, a nie wasze żale.
Lewackie? Wyjaśnij ten termin słowa "lewactwo".

Prawica to konserwatywne poglądy, których ty nie reprezentujesz, anarchistyczny pajacu.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: kapitan_swir_planeta » 23.06.2019, 19:57

No bo piszesz jak jakiś pseudooswiecony liberalek co to on wszytko wie najlepiej, nie to co patologia.
Więcej idiotow spotkałem na studiach niż na trybunie.
Żadna sztuka wykuc się czegoś na blachę. Kibic musi się wykazać sprytem, logicznym myśleniem, przewidywaniem konsekwencji. Zwłaszcza w czasach wzmożonej inwigilacji.
Idioci się wykruszaja
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: don alfonso » 23.06.2019, 20:18

Psoriasis pisze:
23.06.2019, 12:14
don alfonso pisze:
23.06.2019, 11:28
Tigre wypunktowałbym cię jak Kownacki Artura ''jugołyngdałn'' Szpilkę, ale jest niedziela, jestem skacowany, ręce trochę zaczynają chodzić i po prostu mi się nie chce. Ale wrócę tutaj. 10 punktów - 10 rund i ciężkie KO.
Jedyne co mozesz zrobic amebo umyslowa do isc do kibla i sie dobrze wysrac po tym twoim "alkoholu".
I co sapiesz? Jakiś spłakany typek wylewa żale rodem z wyborczej a ty się do mnie prujesz?

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 23.06.2019, 20:42

don alfonso pisze:
23.06.2019, 20:18
Psoriasis pisze:
23.06.2019, 12:14
don alfonso pisze:
23.06.2019, 11:28
Tigre wypunktowałbym cię jak Kownacki Artura ''jugołyngdałn'' Szpilkę, ale jest niedziela, jestem skacowany, ręce trochę zaczynają chodzić i po prostu mi się nie chce. Ale wrócę tutaj. 10 punktów - 10 rund i ciężkie KO.
Jedyne co mozesz zrobic amebo umyslowa do isc do kibla i sie dobrze wysrac po tym twoim "alkoholu".
I co sapiesz? Jakiś spłakany typek wylewa żale rodem z wyborczej a ty się do mnie prujesz?
Według ciebie pociski na gangusów to lewactwo rodem z wyborczej?

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Oldfreak » 23.06.2019, 21:34

I czytając relacje to tak naprawdę wszyscy kibice to żydzi,(Widzew,LKS,Cracovia,Wisła,Resovia,Stal,Ostrovia,KKS Kalisz,Tarnovia,Unia Tarnów i wielu innych),konfidenci,rozjebusy,przerzuty,W Polonii antifa,chociaż wyjebani z sektora i zjezdżali ryjami po schodach na turnieju.,cykory i w wielu derbowych miastach dziewuchy.To wstyd być tym kibicem,bo zależy skąd jesteś,to na pewno jesteś tym kimś powyżej.Mniej napinki w tych relacjach i opisach.

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Gromson » 23.06.2019, 23:00

Tigre chłopie weź ochłoń. Nie wszyscy ludzie z ekipy robią interesy, jeśli to tak bardzo cie boli. Przecież przy obecnej inwigilacji środowiska kwestią paru miesiecy byłoby rozbicie wiekszosci ekip w kraju.
Mors certa, hora incerta

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: NarexŁKS » 24.06.2019, 03:02

A mi się powstanie tematu podoba, bo choć nie zgadzam się z tym w jaki sposób punkty zostały przedstawione, chciałbym przeredagować kilka wątków:

1) Kult pieniądza, bujanie się w drogich ciuchach dlatego że są drogie, typ z TB w teledysku kasiastego ciapaka, robienie interesu na narkotyzowaniu nierzadko własnych ziomków po szalu - nawet w spółce z cyganami. Niejeden prezentuje postawę typu oldschoolfanatic - pogardy dla szalikowców "nie z ekipy", czy w ogóle do zwykłych osób - on jest przecież zajebisty, pracy w życiu nie wykonał, wszystko na przewale - pewnie nawet siatki z zakupami by swojej babci nie przyniósł bo się brzydzi każdą pracą (nie mówiąc już o tym, że jest zwykłym kretynem dawno pod obserwacją i potencjalną 60, albo trollem). Zwykły pozerski lans męskich Karyn - kto ma jakie buty, furę, dziarkę +10 do respektu przed być może podobnymi do niego być może pozornie heteroseksualnymi, ale w powierzchownym sposobie myślenia mocno zpedalonymi ziomkami. Facet ma zasady, wartości i cel w życiu, a nie jest takim koniunkturalistą, co chce zaimponować i mieć ciągle wygodnie.

2) Pozerstwo ideologiczne, gimbopatriotyzm, tylu tych narodowców na stadionach ciekawe ilu Romana Dmowskiego czytali albo wiedzą kto to był. Mecz to pretekst by się piwa napić, ponapinać w sytuacji kiedy wiadomo że nic nie będzie zamiast pójść w stronę konsolidacji grupy, promocji lokalnego i krajowego patriotyzmu, nie obraziłbym się nacjonalizmu. Jako cybernetykowi i kibicowi ŁKS-u wstyd przyznać, ale to że Widzew położył większy akcent na ultras (wcale nie kosztem ekipy) to uważam że właśnie ten charakter inkluzywny wpłynął na bicie rekordów karnetowych (a nie żadne legendy Wielkiego Widzewa), ekskluzywność również jest dobra ale dla grup przestępczych, grup nastawionych czysto na to by się napierdalać - natomiast nie by kogoś przekonać do dołączenia do grupy, do jej sympatyzowania nie mówiąc już o jakiś ideach. Przychodzą młodzi na stadion, podatni na wzorce? Trzeba im wzorce przekazać, a nie działkę zioła sprzedawać.

3) Nie wykorzystywanie swojego potencjału wpływu na otaczającą nas rzeczywistość, Donalda wcale w końcu nie obalili kibole, nowa władza ma nas tak samo w d****, opór jest słaby i mało komu chce się wywiesić jakiś transparent o krzyknięciu czegoś nie mówiąc - piszę przykładowo o akcji przeciwko LGBT, na ilu stadionach był transparent? Gigantyczny potencjał się marnuje i to w c*** smutne. Kiedyś Lechia ponoć obalała komunę, a teraz racę odpalali swojemu lewackiemu prezydentowi bo kaskę sypał. No ale nie ma się co dziwić, skoro ekip nie interesuje ich kraj, tak naprawdę ich klub tylko jakieś wzajemne lansiarstwo a ich szczytem jest bycie jakaś bogatszą wersją Spejsona. Obudzicie się w okamerowanym, cyfrowym tęczowo socjalistycznym zamordyźmie i jak skumacie że trzeba było inaczej, to już nie będzie warto i zostanie dalej być może i "kumatym" "w ekipie", ale tak naprawdę to dla ludzi u władzy jebanym lemigiem co ma zamknąć ryj i się nie wychylać.

Sorry że wyszło tak że punkt 2 i 3 to w istocie to samo ale nie będę już tego edytował.

Wstyd tak czasem po ludzku i problem w tłumaczeniu niektórym mądrym ludziom, że środowisko kibiców trawią różne patologie, ale sama idea jest słuszna i trzeba liczyć na jakieś symptomy ozdrowieńcze.
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

Czkawka
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2017, 23:10

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Czkawka » 24.06.2019, 08:39

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:19
Widać bardzo cię boli ze ci ogarnięci z ekip nie musza pracowac jak robole a ty z dwudziestego ósmego szeregu musisz j**** za 1800. Dobrze ze dales sobie spokoj z kibicowaniem, im mniej takich słabych śmieci tym lepiej.

Pocisnij teraz przez internet jacy wszyscy są ograniczeni i głupsi od ciebie ale jak wyłączysz komputerek i wyjdziesz z domku to znowu będziesz nikim który wbija wzrok w buciki na ulicy :-)
Chwali ci się zaradność, ale takie pytanie bez napinki. W zatrudniaku to jesteś zarejestrowany, zeby ZUS odprowadzali?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabollo, mietek888, telewizor z toshiby i 176 gości