Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 13.06.2019, 12:55

ciamajda pisze:
13.06.2019, 11:22
Ukochane Miasto pisze:
13.06.2019, 11:17
BIV pisze:
13.06.2019, 10:48
Czy byl taki przpadek w historii ruchu kibicowskiego, ze Rts przegral kiedys?
przegraliśmy wielokrotnie a w kilku przypadkach były to sromotne porażki.
Po co to pytanie wogóle???
o c*** wam wszystkim chodzi ??! Scenariusz w Macedonii mógłbyć taki że z Widzewa mogła zostać plama na ziemi. A wyszlo inaczej. Pisanie że nic wielkiego się tam nie stało jest nieobiektywne. Stało się i to dużo . Dla wszystkich .


Najlesze co ostatnio usłyszałem o tym portalu to zdanie od kumpla coś w stylu że na ten portal są oddelegowani najlepsi w swej dziedzinie specjaliści od zakłamywania ,prowokowania, hejtowania i c*** wie jeszcze czego . I coś w tym jest a dotyczy to wszystkich Klubów bez wyjątku. Pogadać tu normalnie to jak wygrać 6 w totka :-D. Tyle że poziom pisania 99% pokazuje w jakim są wieku i jakie mają hotyzonty myślowe. Ja tu jestem z jakiegoś przyzwyczajenia, sentymentu ,sam nie wiem po co się tu czasem wpisuję..

piszę tu za siebie i tylko za siebie
Jeśli bieganie wokół siebie nazywasz zwycieństwem... to gratuluje. Troche łapami pomachaliśćie i już wasze zwycieństwo.
no i widzisz..o takie właśnie wpisy jak Twój mi między innymi chodzi ..Pokaż mi jedno zdanie albo kontekst gdzie zasugerowałem nasze zwycięstwo???
Ale ja wiem czemu tak się dzieje.

1)Widzew powinien leżeć na glebie połamany - Kibice.net szczęśliwi! a że nie był no to chyj, trzeba umniejszyć
2)Widzew absolutnie nie powinien jechać do Macedonii-skandal! : jakby nie pojechał to kibice.net mogliby pytać z szyderą , no i czemu nie było Widzewa na kadrze??
3) Widzew pojechał na kadrę...hmm..co tu napisać?? A c*** tam ,raz się zebrali na 3 lata to się nie liczy.
4) Macedonia to już historia...niech się cwaniaki w Słowenii pokażą...nieee...tam to na pewno się nie pokażą
5)wkurwia Was to wszystko i trzeba zaklinać co będzie coby było i tak dalej.

dogadać się już nie ma szans na dzień dzisiejszy. Szkoda.



kert000
Posty: 49
Rejestracja: 06.05.2019, 20:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kert000 » 13.06.2019, 13:10

ciamajda pisze:
13.06.2019, 11:22
Ukochane Miasto pisze:
13.06.2019, 11:17
BIV pisze:
13.06.2019, 10:48
Czy byl taki przpadek w historii ruchu kibicowskiego, ze Rts przegral kiedys?
przegraliśmy wielokrotnie a w kilku przypadkach były to sromotne porażki.
Po co to pytanie wogóle???
o c*** wam wszystkim chodzi ??! Scenariusz w Macedonii mógłbyć taki że z Widzewa mogła zostać plama na ziemi. A wyszlo inaczej. Pisanie że nic wielkiego się tam nie stało jest nieobiektywne. Stało się i to dużo . Dla wszystkich .


Najlesze co ostatnio usłyszałem o tym portalu to zdanie od kumpla coś w stylu że na ten portal są oddelegowani najlepsi w swej dziedzinie specjaliści od zakłamywania ,prowokowania, hejtowania i c*** wie jeszcze czego . I coś w tym jest a dotyczy to wszystkich Klubów bez wyjątku. Pogadać tu normalnie to jak wygrać 6 w totka :-D. Tyle że poziom pisania 99% pokazuje w jakim są wieku i jakie mają hotyzonty myślowe. Ja tu jestem z jakiegoś przyzwyczajenia, sentymentu ,sam nie wiem po co się tu czasem wpisuję..

piszę tu za siebie i tylko za siebie
Jeśli bieganie wokół siebie nazywasz zwycieństwem... to gratuluje. Troche łapami pomachaliśćie i już wasze zwycieństwo.
Wiec nie trzeba było biegać , tylko ten słaby Widzew rozjebać , zważywszy na waszą dwukrotną przewage

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 13:15

kert000 pisze:
13.06.2019, 13:10
ciamajda pisze:
13.06.2019, 11:22
Ukochane Miasto pisze:
13.06.2019, 11:17


przegraliśmy wielokrotnie a w kilku przypadkach były to sromotne porażki.
Po co to pytanie wogóle???
o c*** wam wszystkim chodzi ??! Scenariusz w Macedonii mógłbyć taki że z Widzewa mogła zostać plama na ziemi. A wyszlo inaczej. Pisanie że nic wielkiego się tam nie stało jest nieobiektywne. Stało się i to dużo . Dla wszystkich .


Najlesze co ostatnio usłyszałem o tym portalu to zdanie od kumpla coś w stylu że na ten portal są oddelegowani najlepsi w swej dziedzinie specjaliści od zakłamywania ,prowokowania, hejtowania i c*** wie jeszcze czego . I coś w tym jest a dotyczy to wszystkich Klubów bez wyjątku. Pogadać tu normalnie to jak wygrać 6 w totka :-D. Tyle że poziom pisania 99% pokazuje w jakim są wieku i jakie mają hotyzonty myślowe. Ja tu jestem z jakiegoś przyzwyczajenia, sentymentu ,sam nie wiem po co się tu czasem wpisuję..

piszę tu za siebie i tylko za siebie
Jeśli bieganie wokół siebie nazywasz zwycieństwem... to gratuluje. Troche łapami pomachaliśćie i już wasze zwycieństwo.
Wiec nie trzeba było biegać , tylko ten słaby Widzew rozjebać , zważywszy na waszą dwukrotną przewage
Aż strach pomyśleć co by tu ludzie wypisywali jakby Widzew był w dwukrotnej przewadze i nie wygrał starcia... zreszta jakby wygrał, to tez byłoby prucie.

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 13.06.2019, 14:42

1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 11:31
Pojechali z flaga się dogadywać i prosic o spokoj na kadrze, wrócili bez flagi i z gwarancja ze więcej na kadrze się nie pojawia a i tak ogłosili zwycięstwo.

Po stracie flagi honor nie powinien pozwolić wam tu nic napisac ale jak widać humor pozwolił wam jesscze obrócić to w wygrana i częśc dalnow z facebooka pewnie łyknie ale na kadrę macie pojeźdzone a z tego co do nas dociera to wasz kolega z ekipy już wam narobił niemało problemów tylko co mogą o tym wiedziec te internetowe anonimy :-)
a kto taką gwarancje daje? bo ja myślę że jeszcze się możesz zdziwić ;) nikt nam nie będzie mówił czy możemy się pokazywać na kadrze czy nie, a już na pewno nie łks, wielcy obrońcy polskości z żydowskimi korzeniami i kontaktami z ciapatymi z lyonu ;)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 13.06.2019, 15:19

FWC pisze:
13.06.2019, 14:42
1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 11:31
Pojechali z flaga się dogadywać i prosic o spokoj na kadrze, wrócili bez flagi i z gwarancja ze więcej na kadrze się nie pojawia a i tak ogłosili zwycięstwo.

Po stracie flagi honor nie powinien pozwolić wam tu nic napisac ale jak widać humor pozwolił wam jesscze obrócić to w wygrana i częśc dalnow z facebooka pewnie łyknie ale na kadrę macie pojeźdzone a z tego co do nas dociera to wasz kolega z ekipy już wam narobił niemało problemów tylko co mogą o tym wiedziec te internetowe anonimy :-)
a kto taką gwarancje daje? bo ja myślę że jeszcze się możesz zdziwić ;) nikt nam nie będzie mówił czy możemy się pokazywać na kadrze czy nie, a już na pewno nie łks, wielcy obrońcy polskości z żydowskimi korzeniami i kontaktami z ciapatymi z lyonu ;)
No ty parchaty obszczańcu możesz sobie co najwyżej poszczekać w necie, pojechaliście raz i oprócz obitych mord i straconych barw wróciliście bez fany, cały wielki widzewu, próbujcie dalej.

Dario1916
Posty: 559
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dario1916 » 13.06.2019, 15:29

Michał1990Polska pisze:
13.06.2019, 12:30
dario -na repre nie jezdzicie na marsze chodzicie.
skul ogon jak koledzy.
Jak byś miał co roku wyjazdy w pucharach europejskich to byś inaczej pisał. Mimo to czasem się pojawiamy - na przykład w Bukareszcie gdzie Widzew zdaje się nie dotarł ....
(L)

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 13.06.2019, 16:12

1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)
Sam najwięcej szczekasz o****** k****, w każdym możliwym poście próbujesz błyszczeć w temacie o Macedonii a c**** wiesz co i jak było. Nie wszystko jest w relacjach czy ogólnodostępnych filmikach, a skoro nie wiesz to znaczy, że masz nie wiedzieć bo jesteś zwykły łeb. W Słowenii to ty będziesz marzeniami obijał Widzew, siedząc przed kompem i pisząc kolejne bajki. A co do kundli to pozdrów Noge :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 16:15

1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)
Najwiecej k**** krzyczysz, a ci co tak szczekają są najczęściej lamusami, dlatego frustracje wylewasz przez kabel krzysiu. A jesli chodzi o konfidentów to zdaje się k**** ze u was się teraz rozjebal twój brat po szalu, a ty dalej w internecie piszesz, ale co ty k**** możesz wiedzieć jak zwykłym szczurem jesteś.

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 13.06.2019, 16:24

1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)
A Ty znowu nieudolnie zgrywasz kumatego pisząc o A. czyli o gościu o którym mozna poczytać w przekazach medialnych, podobnie jak w innym temacie pisałeś o Misku i Zielaku, a jak padło pytanie o ksywy innch czołowych zawodników którzy wg Ciebie się r******** to nagle zapadła cisza. Jedyne informacje jakie masz to te które latają po portalach społecznościowych /serwisach a udajesz kumatego chuligania. Z Tobą to spotkać się mogą najwyżej koledzy na LAN-party bo jesteś najzwyklejszym szczurkiem-internetowcem który nigdzie nie był, a już na pewno nie w Macedonii. Skończ się już ośmieszac i zgrywac speca od spraw w których specem nie jesteś.

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 13.06.2019, 17:28

Do czego to doszło żeby żydy z łks mówiły kto może pojawiać się na kadrze a kto nie a sami nie pojawili się w Macedonii.Pejsy to sobie mogą rządzić przydupasami typu gks Bełchatów.

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 13.06.2019, 18:37

Zobaczymy :)

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 13.06.2019, 18:50

Odbanowany pisze:
13.06.2019, 16:15
1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)

Najwiecej k**** krzyczysz, a ci co tak szczekają są najczęściej lamusami, dlatego frustracje wylewasz przez kabel krzysiu.
A jesli chodzi o konfidentów to zdaje się k**** ze u was się teraz rozjebal twój brat po szalu, a ty dalej w internecie piszesz, ale co ty k**** możesz wiedzieć jak zwykłym szczurem jesteś.
żeby była jasność:

1948krzysiekKSG - 91 postów w prawie 2 lata odkąd jest na forum.

odbanowany - 211 postów w ... 2 miesiące odkąd zarejstrował swoje kolejne konto.

czy można bardziej pojechać po samym sobie , jak pojechał ten pajac odbanowany?
nie było go w macedonii, w tym czasie pajac walił konia pod newsy z fb, i spinał dupsko tutaj kumatym ingo... napierdala po 5 postów dziennie CODZIENNIE toczy boje z klawiaturą, ale jest za głupi - żeby zobaczyć zę sam jest tutaj najwiekszym leszczem.
a ten powyzszy (jego własny) post to idealne podsumswanie jego szczURzej dzialalnosci...

TYLKO MI NIE ODPISUJ PIZDZIELCU, WSADZ SOBIE PALCE W DUPE JAK POMYŚLISZ ZEBY TKNĄĆ KLAWIATURE PAŁO TFU !

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 13.06.2019, 18:53

Karmaaa pisze:
13.06.2019, 18:50
Odbanowany pisze:
13.06.2019, 16:15
1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)

Najwiecej k**** krzyczysz, a ci co tak szczekają są najczęściej lamusami, dlatego frustracje wylewasz przez kabel krzysiu.
A jesli chodzi o konfidentów to zdaje się k**** ze u was się teraz rozjebal twój brat po szalu, a ty dalej w internecie piszesz, ale co ty k**** możesz wiedzieć jak zwykłym szczurem jesteś.
żeby była jasność:

1948krzysiekKSG - 91 postów w prawie 2 lata odkąd jest na forum.

odbanowany - 211 postów w ... 2 miesiące odkąd zarejstrował swoje kolejne konto.

czy można bardziej pojechać po samym sobie , jak pojechał ten pajac odbanowany?
nie było go w macedonii, w tym czasie pajac walił konia pod newsy z fb, i spinał dupsko tutaj kumatym ingo... napierdala po 5 postów dziennie CODZIENNIE toczy boje z klawiaturą, ale jest za głupi - żeby zobaczyć zę sam jest tutaj najwiekszym leszczem.
a ten powyzszy (jego własny) post to idealne podsumswanie jego szczURzej dzialalnosci...

TYLKO MI NIE ODPISUJ PIZDZIELCU, WSADZ SOBIE PALCE W DUPE JAK POMYŚLISZ ZEBY TKNĄĆ KLAWIATURE PAŁO TFU !
Przeciez odbanowany to ta ku*** Charzyma, zjeb jakich malo.

guralesco
Posty: 6
Rejestracja: 16.04.2018, 11:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: guralesco » 13.06.2019, 19:43

Każdy widzi akcję w sposób jaki widać z jego strony barykady, normalne. Jednak niektórym nienawiść przesłania oczy. Widzew pokazał jaja, ŁKS utarł nosa już w Polsce, czy honorowo i zgodnie z zasadami, to już nie mi oceniać. Dzieją się ciekawe rzeczy, tego nie można zaprzeczyć. Historia wszystkich rozliczy, ale o szczekaczach z kibice net nie będzie tam słowa.
Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Pozdro

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 13.06.2019, 20:19

RaryTaS pisze:
13.06.2019, 17:28
Do czego to doszło żeby żydy z łks mówiły kto może pojawiać się na kadrze a kto nie a sami nie pojawili się w Macedonii.Pejsy to sobie mogą rządzić przydupasami typu gks Bełchatów.
Jak zwykle wszystko zweryfikuje ulica, a nie posty internetowych chuliganów z jednej czy drugiej strony Łodzi. Na forum najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie mają nic do powiedzenia w rzeczywistości.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 13.06.2019, 20:33

Karmaaa pisze:
13.06.2019, 18:50
Odbanowany pisze:
13.06.2019, 16:15
1948krzysieKSG pisze:
13.06.2019, 14:50
W odróżnieniu do innych szczekających kundli Ty jestes normalny wiec nie ma co się przekrzykiwać w internecie, jeśli przetrwacie to co zgotował Wam A. do spółki z prokuratura (czego Wam życzę) to pewnie spotkamy się wszyscy w Słowenii i będzie okazja wszystko sobie wyjasnic. A odbanowany pique i inni tego pokroju będą tu dalej wojowac :-)

Najwiecej k**** krzyczysz, a ci co tak szczekają są najczęściej lamusami, dlatego frustracje wylewasz przez kabel krzysiu.
A jesli chodzi o konfidentów to zdaje się k**** ze u was się teraz rozjebal twój brat po szalu, a ty dalej w internecie piszesz, ale co ty k**** możesz wiedzieć jak zwykłym szczurem jesteś.
żeby była jasność:

1948krzysiekKSG - 91 postów w prawie 2 lata odkąd jest na forum.

odbanowany - 211 postów w ... 2 miesiące odkąd zarejstrował swoje kolejne konto.

czy można bardziej pojechać po samym sobie , jak pojechał ten pajac odbanowany?
nie było go w macedonii, w tym czasie pajac walił konia pod newsy z fb, i spinał dupsko tutaj kumatym ingo... napierdala po 5 postów dziennie CODZIENNIE toczy boje z klawiaturą, ale jest za głupi - żeby zobaczyć zę sam jest tutaj najwiekszym leszczem.
a ten powyzszy (jego własny) post to idealne podsumswanie jego szczURzej dzialalnosci...

TYLKO MI NIE ODPISUJ PIZDZIELCU, WSADZ SOBIE PALCE W DUPE JAK POMYŚLISZ ZEBY TKNĄĆ KLAWIATURE PAŁO TFU !
Adi ty internetowa ruro przecież nikt nie napierdolił więcej postów od ciebie za czasów twojej aktywności tutaj multikontowcu(zliczyłeś te wszystkie swoje konta balasie?). Myślisz, że zmienisz konto i nikt się nie jorgnie że to ty schizofreniku?

Także pięknie pojechałeś sam po sobie.

Fanatykx
Posty: 20
Rejestracja: 23.04.2019, 20:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatykx » 13.06.2019, 20:50

Napisałem będąc w Macedoni że ŔTS pojechał sie pogodzic, w dniu wydarzen jak i po sporo sie dzialo takze tu nie zagladalem wiedzac ze jest gownoburza. Dzis patrze i sie nie myliłem, pisza tu same zjeeby i pedały, wroccie do mojego posta, przeczytajcie wersje lęborka Widzewa i moze przestaniecie dorabiac swoje ideologie, jeebac was chuligany zza klawiatury. BAŁUTY FANS HOOLIGANS
pozdro dla chlopakow z teo i limanki 😜

skwieradee_south
Posty: 3
Rejestracja: 03.08.2017, 12:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: skwieradee_south » 13.06.2019, 20:51

exe pisze:
13.06.2019, 11:10
ja ktoś już napisałam w internecie nawet Chuck Norris z nimi nie ma szans ;)
Mówisz i masz.

[link]

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 13.06.2019, 20:53

Dario1916 pisze:
13.06.2019, 15:29


Jak byś miał co roku wyjazdy w pucharach europejskich to byś inaczej pisał. Mimo to czasem się pojawiamy - na przykład w Bukareszcie gdzie Widzew zdaje się nie dotarł ....
W zeszlym sezonie pilkarze poszli wam na reke i pozwolili zaoszczedzic troche mamony.

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 13.06.2019, 22:12

guralesco pisze:
13.06.2019, 19:43
Każdy widzi akcję w sposób jaki widać z jego strony barykady, normalne. Jednak niektórym nienawiść przesłania oczy. Widzew pokazał jaja, ŁKS utarł nosa już w Polsce, czy honorowo i zgodnie z zasadami, to już nie mi oceniać. Dzieją się ciekawe rzeczy, tego nie można zaprzeczyć. Historia wszystkich rozliczy, ale o szczekaczach z kibice net nie będzie tam słowa.
Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Pozdro
wreszcie jakis glos rozsadku, taki szacunek dla ryrwala przychodzi z wiekiem, gowniarzy szczekajacych tu trzeba ignorowac, ja z krwii i kosci jestem Widzewiakiem, juz na kolysce mialem naklejonego buldoga w barwach Widzewa, ale szacunek do najwiekszego wroga (Legia, Lks) mam! i takich ludzi jest tu wiecej, tylko trzeba umiec czytac tylko ich wypowiedzi. Kazdy klub ma swojego lowkicka

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grokas » 14.06.2019, 01:17

kusy_jest_boski pisze:
13.06.2019, 22:12
wreszcie jakis glos rozsadku, taki szacunek dla ryrwala przychodzi z wiekiem, gowniarzy szczekajacych tu trzeba ignorowac, ja z krwii i kosci jestem Widzewiakiem, juz na kolysce mialem naklejonego buldoga w barwach Widzewa, ale szacunek do najwiekszego wroga (Legia, Lks) mam! i takich ludzi jest tu wiecej, tylko trzeba umiec czytac tylko ich wypowiedzi. Kazdy klub ma swojego lowkicka
[/quote]

UraBura zdradziłeś barwy Dyskoboli ?

Raz piszesz że jesteś Widzewiak od urodzenia
W innym poście ( na tym samym nicku ) jebiesz Widzew i chcesz w szaliku ŁKS iść na tereny Widzewa.
Pewnie chcesz rozjebać "swoj" Widzew tak jak rozjebałeś cały Hamburg .
Jak już tworzysz nowe konto i chcesz być "kumatym" to przynajmniej trzymaj się jednej klubu.

Kuba MCMVIII
Posty: 28
Rejestracja: 18.04.2019, 20:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kuba MCMVIII » 14.06.2019, 08:47

Cyrk co się tutaj dzieje ;) jedni lepsi od drugich... Kiedyś to forum trzymało poziom. Jak nie leci ze swoimi wypocinami mąż shakiry to znowu Kassak od nas... Jeden lepszy od drugiego. Na 10-ciu loginach. Pozdrowienia ,,chuligany".

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: don alfonso » 14.06.2019, 09:06

Czasami fajnie przy wąsie poczytać ten temat. Trzeba przyznać, że Łódź słynie nie tylko z bardzo dobrych sekcji gimnastycznych ale również z sekcji internetowej.

Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stillgotit » 15.06.2019, 12:18

Tak przeglądam to forum zwykle podczas sranka na kiblu i wydaje mi się, że 3/4 ludzi wpisaujacych się tutaj to albo przyglupy albo pokolenie które zostało wychowane na jakiś innych ku*** zasadach.
Widzew zebral się, pojechał dobra liczba i stanął do walki. Co za różnica czy wygrał czy przegrał? Ważne że stanął do walki i coś zrobił. Przynajmniej ja byłem tak wychowany - nie ważne czy przegrasz ważne czy staniesz do walki!
Idąc dalej LKS wyjebal flagę....plus dla nich a minus dla Widzewa, ale chociaż stanęli metforycznie do walki (woza fany że sobą) a nie o****** zbroja że jak nie zabiorę flagi to na pewno jej nie stracę.
Z ŁKSem czyli moim wrogiem numer jeden wierzcie lub nie stoczylem wiele walk ale przez myśl w obecnych chujowych czasach nie przeszło by mi nabijac z tego że próbowali coś wykręcić a im nie wyszło czy szydzenie z jakiś 60 tek w kontekście całego klubu.
Ludzie czy wy na prawdę nie widzicie że ruch kibicowski zanika? Na prawdę to was bawi?
Czytam te wasze posty i jak ciśniecie jakiegoś URE czy hmiela i do końca nie rozumiem o co. Chłopaki się nie napinają i powiedzieli że mają znajomości wśród kibiców w całej Polsce. Dwa razy się zastanowilem czy nie naraze się na szykany pisać w podobnym tonie. Ale konsekwentnie p******* ta gownoburze i TAK LATALEM w ekipie i TAK również mam kolegów z różnych nawet wrogich klubów (najlepszy przyjaciel pierwszy garnitur ŁKS) i nigdy przenigdy podczas wspólnych rozmaitych zajęć nie obrazalismy się a wręcz bardzo wnikliwie staraliśmy się przypadkiem nawet czegoś nie pierdolnac.
To się gnoje pierdolone nazywa szacunek do kibica i zasad w ktorych byliśmy wychowani.
Ja widzę co się dzieje i serce boli ze wszystko to obralo taki kierunek moim zdaniem nieodwracalny.

Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stillgotit » 15.06.2019, 12:30

Odniosę się jeszcze do praktyk które niestety były już powszechne za "moich czasów" mianowicie katowanie, łamanie i inne cięcia czy sprzęty. Rozumiem że ciśnienie jest duże i wszyscy się nakrecaja coraz bardziej, ale nie tedy droga. Staja do walki wrogowie - wygrywa lepszy i moim zdaniem to wystarczy. Wykluczanie w jakiejkolwiek formie jest nie tylko w mojej opinii po prostu dziadostwem dyktowanym przez gangsterów mających się za kibiców i potem się dzieje jak się dzieje... Nagonki psów i w konsekwencji różnego rodzaju 60ki.

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gulik1977 » 15.06.2019, 12:32

Stillgotit pisze:
15.06.2019, 12:18
Tak przeglądam to forum zwykle podczas sranka na kiblu i wydaje mi się, że 3/4 ludzi wpisaujacych się tutaj to albo przyglupy albo pokolenie które zostało wychowane na jakiś innych ku*** zasadach.
Widzew zebral się, pojechał dobra liczba i stanął do walki. Co za różnica czy wygrał czy przegrał? Ważne że stanął do walki i coś zrobił. Przynajmniej ja byłem tak wychowany - nie ważne czy przegrasz ważne czy staniesz do walki!
Idąc dalej LKS wyjebal flagę....plus dla nich a minus dla Widzewa, ale chociaż stanęli metforycznie do walki (woza fany że sobą) a nie o****** zbroja że jak nie zabiorę flagi to na pewno jej nie stracę.
Z ŁKSem czyli moim wrogiem numer jeden wierzcie lub nie stoczylem wiele walk ale przez myśl w obecnych chujowych czasach nie przeszło by mi nabijac z tego że próbowali coś wykręcić a im nie wyszło czy szydzenie z jakiś 60 tek w kontekście całego klubu.
Ludzie czy wy na prawdę nie widzicie że ruch kibicowski zanika? Na prawdę to was bawi?
Czytam te wasze posty i jak ciśniecie jakiegoś URE czy hmiela i do końca nie rozumiem o co. Chłopaki się nie napinają i powiedzieli że mają znajomości wśród kibiców w całej Polsce. Dwa razy się zastanowilem czy nie naraze się na szykany pisać w podobnym tonie. Ale konsekwentnie p******* ta gownoburze i TAK LATALEM w ekipie i TAK również mam kolegów z różnych nawet wrogich klubów (najlepszy przyjaciel pierwszy garnitur ŁKS) i nigdy przenigdy podczas wspólnych rozmaitych zajęć nie obrazalismy się a wręcz bardzo wnikliwie staraliśmy się przypadkiem nawet czegoś nie pierdolnac.
To się gnoje pierdolone nazywa szacunek do kibica i zasad w ktorych byliśmy wychowani.
Ja widzę co się dzieje i serce boli ze wszystko to obralo taki kierunek moim zdaniem nieodwracalny.
brawo Kolego! Mądre słowa.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stillgotit » 15.06.2019, 13:06

robotopo pisze:
15.06.2019, 12:42
Stillgotit pisze:
15.06.2019, 12:18

Czytam te wasze posty i jak ciśniecie jakiegoś URE czy hmiela i do końca nie rozumiem o co. Chłopaki się nie napinają i powiedzieli że mają znajomości wśród kibiców w całej Polsce.
Bronisz goscia chorego psychicznie co pisze, ze ma znajomosci w calej Polsce a pyta o takie peirdoly, ze glowa mala.
To nie jest tak ze bronie. Ja po prostu nie będę wertowal całego forum żeby patrzeć czy na prawdę pisal jakies dyrdymaly czy nie. Nie mam kolego na to chęci i czasu. Ja widziałem tylko jak sie nabijali z nich ze może byli odrobinę "za wylewni" i za mało groźni w swoich wypowiedziach.
Powiem więcej polowa forum przekrzykiwala sie kto im bardziej dosra a ja tak patrze na to i mówię BO GLUPI TO WIE ZE GLUPI A MĄDRY TO NIE WIE

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: czeko1 » 15.06.2019, 18:17

Teraz podczas finału U20 wisi flaga "Widzew" ta ktora niedawno stracili , o co chodzi ??

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 15.06.2019, 18:35

czeko1 pisze:
15.06.2019, 18:17
Teraz podczas finału U20 wisi flaga "Widzew" ta ktora niedawno stracili , o co chodzi ??
:)))

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.06.2019, 19:04

napisał obrońca polskości ;)

jak tam ciapaci z lyonu?

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 15.06.2019, 19:28

Ta która wisi na meczu to stara, oryginalna flaga ktora jeździła z Widzewem na kadrę, byla z nimi w słynnej Marsylii.
Ta którą my zabraliśmy po Macedonii to odświeżona wersja.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 15.06.2019, 19:31

https://stadionowioprawcy.net/wp-conten ... News-5.jpg

[link]

Czysto dla informacji. Na temat flagi i Macedonii wypowiadać się nie będę.

Królewska Dzielnica
Posty: 31
Rejestracja: 06.10.2017, 09:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Królewska Dzielnica » 15.06.2019, 19:37

Oldschoolfan pisze:
15.06.2019, 19:25
Widzew wywiesił replikę jakie to są k**** zakłamujące rzeczywistość to głowa mała :-))))
Nie jest to replika a k**** w rodzinie poszukaj

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kapitan_swir_planeta » 15.06.2019, 19:53

showmustgoon pisze:
15.06.2019, 19:04
napisał obrońca polskości ;)

jak tam ciapaci z lyonu?
Bez napinki ale sprawdź zanim coś napiszesz.
Lyon to skrajnie prawicowa, biała ekipa.
Tak jak Wasze CSKA jest prawicowe - i fajnie, wielki szacunek np za ogarnianie white rex- tak i na zachodzie Europy są normalne bandy.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Kontra
Posty: 23
Rejestracja: 19.03.2017, 03:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kontra » 15.06.2019, 19:57

Nie jest to replika bo różni się jednym detalem?
Ludzie, jebnijcie się w głowę. REPLIKA flagi którą wyjebał ŁKS!

widzew to największa kibicowska ku*** jaką zna Polska.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 15.06.2019, 20:18

ku*** jak sie czyta ten temat to sie rzygac chce. Jeden z drugim wielki patriota tylko co wy ku*** dla tego kraju zrobiliscie? Pomachasz flaga i myslisz, ze cos dla tego kraju zrobiles?

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 15.06.2019, 20:33

ciamajda pisze:
13.06.2019, 11:22
Jeśli bieganie wokół siebie nazywasz zwycieństwem... to gratuluje. Troche łapami pomachaliśćie i już wasze zwycieństwo.
Ciamajdo umysłowy, przestań już kaleczyć bo trafisz do Tematu - "Mistrz ortografii....."
Przynosisz tylko wstyd Polsce.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

Alexander.
Posty: 28
Rejestracja: 09.08.2013, 22:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Alexander. » 15.06.2019, 20:39

Miało być bez zasad i reguł i widać tak jest.

gitarra
Posty: 45
Rejestracja: 27.06.2016, 19:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gitarra » 15.06.2019, 20:48

Ile Łksu na Polsce w Łodzi? Na poszczególnych meczach?

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 15.06.2019, 20:55

gitarra pisze:
15.06.2019, 20:48
Ile Łksu na Polsce w Łodzi? Na poszczególnych meczach?


Po kilkanaście osób na każdym..Nie z emigracji
ŁKS Łódź Polska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, eNGie, Honda1910, kobzyt, majki, Xsexx i 221 gości