Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 09.06.2019, 15:31

No i zaczynamy nowy rozdział na krojenie barw narodowych.
Nie będzie dla was żadnej litości.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI



PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 09.06.2019, 15:32

Zjebaliście sobie sami temat kadry i akurat was można kroić ze wszystkiego na kadrze . Ale ogarnijcie się bo nie nadarzamy palić tych waszych szmat przy nastepnych derbach pewnie też nas nie wpuście, gdzie to jarać ??
Ta kurewstwo można zawsze wytłumaczyć siekierami ręce też można odrąbać i też przypiąć to do historyjki o Marsylii, a jak nazwać wasze zachowanie na Marszu Niepodległości?, i najgorsze jest to że ludzie to łykają, albo wolą łykać, bo tak wygodniej? Ale są też tacy którzy potrafią racjonalnie myśleć i mówią wprost że to krzywy numer, barwy narodowe są ponad wszystkim. Trudno miało nie być namierzania, jest, jesteście rurami bez honoru, i dobrze, przynajmniej oficjalnie można w Łodzi ogłosić,wojna poziom wyżej.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Juras2222
Posty: 17
Rejestracja: 17.09.2017, 12:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Juras2222 » 09.06.2019, 15:35

wieszać herb własnego miasta do góry nogami hahaha .

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZW1957 » 09.06.2019, 15:36

Tak wygląda znacznie lepiej
Obrazek
Obrazek

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 09.06.2019, 15:37

Zgierz pisze:
09.06.2019, 15:31
No i zaczynamy nowy rozdział na krojenie barw narodowych.
Nie będzie dla was żadnej litości.
Już to słyszeliśmy, a teraz wróć szlochać dalej.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 09.06.2019, 15:38

Gdyby kózka nie skakała...

Rzeczywistość szybciutko zweryfikowala Widzewiakow. Jeszcze wczoraj 'wielkie zwycięstwo' bo pierwszy raz od 3lat pojawili się na kadrze, a dziś już płacz , bo wrócili bez flagi ,hehe nic się nie zmienia

ŁKS1908ŁKS
Posty: 226
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 09.06.2019, 15:39

PanTuNieStał pisze:
09.06.2019, 15:32
Zjebaliście sobie sami temat kadry i akurat was można kroić ze wszystkiego na kadrze . Ale ogarnijcie się bo nie nadarzamy palić tych waszych szmat przy nastepnych derbach pewnie też nas nie wpuście, gdzie to jarać ??
Ta kurewstwo można zawsze wytłumaczyć siekierami ręce też można odrąbać i też przypiąć to do historyjki o Marsylii, a jak nazwać wasze zachowanie na Marszu Niepodległości?, i najgorsze jest to że ludzie to łykają, albo wolą łykać, bo tak wygodniej? Ale są też tacy którzy potrafią racjonalnie myśleć i mówią wprost że to krzywy numer, barwy narodowe są ponad wszystkim. Trudno miało nie być namierzania, jest, jesteście rurami bez honoru, i dobrze, przynajmniej oficjalnie można w Łodzi ogłosić,wojna poziom wyżej.

Jedyne co można w Łodzi ogłosić ze zaraz Was nie będzie przez Waszego kolegę kapusia... fabryka konfidentów.

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ministerwojny » 09.06.2019, 15:41

Tego wszystkiego aż się czytać nie chce, nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi ekipami ale swoje zdanie napisze. Marsylia Marsylią- nikt przypadkowy tam w tryby nie wyłapał ale wy robicie z tego wielką aferę żeby tylko nastawić jak najwięcej osób przeciwko Widzewowi (czy aż tak jesteście już osrani że sami rady dać nie możecie ?), większość tutaj chujów z ŁKS-u powinna zamknąć te pizdy bo kreujecie się na c*** wie kogo odkąd zaczęliście lizać d*** Lechowi, Lech na swoją renomę zasłużył niejednokrotnie i to jest nie do podważenia, ale czym Wy ( ŁKS ) na to zasłużyliście że aż tak urośliście w piórka ? po tych wszystkich waszych komentarzach wnioskuje że uważacie się za absolutny top i myślicie że jak powiecie A to każdy będzie wam przytakiwał i każdy będzie się was słuchał. Co do flagi wyjebanej to jest żenada! Godło godłem ale barwy narodowe też do czegoś zobowiązują ! Mam nadzieje że i was kara za to spotka .

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ineder56 » 09.06.2019, 15:42

Czy skoro Widzew chciał się bić po 30 w Macedonii to teraz też chce się bić?

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wacus.. » 09.06.2019, 15:42

I życie szybko zweryfikowało Widzew, wczoraj dumne zdjęcia z komendy obwieszczające zwycięstwo, a dzisiaj płacz i lament, brońcie się nogami i czym chcecie, ale to Wy zaczęliście Krzywe akcje na kadrze, wiem zaraz powiecie ze ciagle ta Marsylia itd ale to są Fakty i tyle, wykorzystaliście barwy narodowe do ataku, jak to mówienie nie przypadkowych ludzi, teraz z flaga tez jechały nieprzypadkowe osoby wiec po co ten płacz??

Pojechaliście na kadrę w bojowych nastrojach, a teraz zostało Wam tylko podkulenie ogona..

Co do barw narodowych to Wasi koledzy z Ruchu tez GieKSie wyjebali narodowa fane z magazynu jak się nie myle, leżała na ziemi odwrócona z innymi i tylko fana Górnego Śląska była w normalnej pozycji, wiec wtedy było ok a teraz to już bee??
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 09.06.2019, 15:43

ministerwojny pisze:
09.06.2019, 15:41
Tego wszystkiego aż się czytać nie chce, nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi ekipami ale swoje zdanie napisze. Marsylia Marsylią- nikt przypadkowy tam w tryby nie wyłapał ale wy robicie z tego wielką aferę żeby tylko nastawić jak najwięcej osób przeciwko Widzewowi (czy aż tak jesteście już osrani że sami rady dać nie możecie ?), większość tutaj chujów z ŁKS-u powinna zamknąć te pizdy bo kreujecie się na c*** wie kogo odkąd zaczęliście lizać d*** Lechowi, Lech na swoją renomę zasłużył niejednokrotnie i to jest nie do podważenia, ale czym Wy ( ŁKS ) na to zasłużyliście że aż tak urośliście w piórka ? po tych wszystkich waszych komentarzach wnioskuje że uważacie się za absolutny top i myślicie że jak powiecie A to każdy będzie wam przytakiwał i każdy będzie się was słuchał. Co do flagi wyjebanej to jest żenada! Godło godłem ale barwy narodowe też do czegoś zobowiązują ! Mam nadzieje że i was kara za to spotka .
I pisze to j***** robal z Karpat Krosno hahahahaha, wez sklej cipe wiesniaku.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 09.06.2019, 15:44

i najgorsze jest to że ludzie to łykają, albo wolą łykać, bo tak wygodniej?
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Dokazywaliście w Marsylii, to się teraz nie dziwcie, że każdy oprócz waszych przydupasów ma na was wyjebane.

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Slenderman » 09.06.2019, 15:47

ŁKS udaje wielkich Polaków zadając się z Ajaxem :) ŁKS jutro usiądzie w sektorze gości razem z Cracovią i Ajaxem ? :)
W każdej ekipie się znajda osoby nie szanujące barw Polski a ŁKS i inne pokemony chcą kogoś karać, niech zaczną od siebie. Na necie wiele fotek lata jak inne ekipy szanują barwy Polski, ale oczywiście Widzew, Ruch, Elana, Wisła jest najgorsza. Wy to jesteście nieźle pie.dolnięci. Idźcie na groby waszych chazarskich braci założycieli ŁKSu pokemony. Tylko WRWE - P(+)LSKA.

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 09.06.2019, 15:50

Slenderman pisze:
09.06.2019, 15:47
ŁKS udaje wielkich Polaków zadając się z Ajaxem :) ŁKS jutro usiądzie w sektorze gości razem z Cracovią i Ajaxem ? :)
W każdej ekipie się znajda osoby nie szanujące barw Polski a ŁKS i inne pokemony chcą kogoś karać, niech zaczną od siebie. Na necie wiele fotek lata jak inne ekipy szanują barwy Polski, ale oczywiście Widzew, Ruch, Elana, Wisła jest najgorsza. Wy to jesteście nieźle pie.dolnięci. Idźcie na groby waszych chazarskich braci założycieli ŁKSu pokemony. Tylko WRWE - P(+)LSKA.
ŁKS z Ajaxem? No tego to jeszcze nawet farmazony spod zegara nie wymyśliły. :)

Juras2222
Posty: 17
Rejestracja: 17.09.2017, 12:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Juras2222 » 09.06.2019, 15:51

Slenderman pisze:
09.06.2019, 15:47
ŁKS udaje wielkich Polaków zadając się z Ajaxem :) ŁKS jutro usiądzie w sektorze gości razem z Cracovią i Ajaxem ? :)
W każdej ekipie się znajda osoby nie szanujące barw Polski a ŁKS i inne pokemony chcą kogoś karać, niech zaczną od siebie. Na necie wiele fotek lata jak inne ekipy szanują barwy Polski, ale oczywiście Widzew, Ruch, Elana, Wisła jest najgorsza. Wy to jesteście nieźle pie.dolnięci. Idźcie na groby waszych chazarskich braci założycieli ŁKSu pokemony. Tylko WRWE - P(+)LSKA.
Zapomniałeś dodać że odkąd ŁKS wącha się z Spartakiem to od dłuższego czasu nie cisną Widzewowi od kacapów itp.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 09.06.2019, 15:55

BIV pisze:
09.06.2019, 15:51
Wrwe. Zydzi, antypolacy, psy i analE. Taka z was koalicja. j**** was k**** i tyle. Polskimi barwami beda sie jak tarcza zaslaniac.

Brawo za akcje. Brawo POLSKA!
widziałaś pryszczata k**** by Widzew gdzieś się narodowymi barwami kiedykolwiek zasłaniał?

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 09.06.2019, 15:55

Karmaaa pisze:
09.06.2019, 15:38
Gdyby kózka nie skakała...

Rzeczywistość szybciutko zweryfikowala Widzewiakow. Jeszcze wczoraj 'wielkie zwycięstwo' bo pierwszy raz od 3lat pojawili się na kadrze, a dziś już płacz , bo wrócili bez flagi ,hehe nic się nie zmienia
Oni byli na kadrze a ty?

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Slenderman » 09.06.2019, 15:55

Jak ktoś inny łamał pakt, to wybaczone. Hipokryci ! Je.ać was !

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 09.06.2019, 15:56

ministerwojny pisze:
09.06.2019, 15:41
Tego wszystkiego aż się czytać nie chce, nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi ekipami ale swoje zdanie napisze. Marsylia Marsylią- nikt przypadkowy tam w tryby nie wyłapał ale wy robicie z tego wielką aferę żeby tylko nastawić jak najwięcej osób przeciwko Widzewowi (czy aż tak jesteście już osrani że sami rady dać nie możecie ?), większość tutaj chujów z ŁKS-u powinna zamknąć te pizdy bo kreujecie się na c*** wie kogo odkąd zaczęliście lizać d*** Lechowi, Lech na swoją renomę zasłużył niejednokrotnie i to jest nie do podważenia, ale czym Wy ( ŁKS ) na to zasłużyliście że aż tak urośliście w piórka ? po tych wszystkich waszych komentarzach wnioskuje że uważacie się za absolutny top i myślicie że jak powiecie A to każdy będzie wam przytakiwał i każdy będzie się was słuchał. Co do flagi wyjebanej to jest żenada! Godło godłem ale barwy narodowe też do czegoś zobowiązują ! Mam nadzieje że i was kara za to spotka .
Twierdzisz że ŁKS nie jest jedną z Top ekip w kraju ?

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 09.06.2019, 16:05

BIV pisze:
09.06.2019, 16:01

Pryszczatej k**** parchu w rodzinie szukaj. Znajdziesz ją na pewno. Nie zaslaniacie sie barwami? To skad ten placz ze skrojonej... sorry z odbitej flagi Polski? Nietykalni jestescie bo co?
odbić to ci się może kutas od migdałków... barwy narodowe bez względu na wszystko to była rzecz święta... do dzisiaj... nie, nie jesteśmy nietykalni, ale czym innym jest jak już pisałem obicie ryja, czym innym wyjebanie flagi w barwach...

exe
Posty: 112
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe » 09.06.2019, 16:10

nie macie wstydu widzewiacy gdyby nie marsylia gdyby nie wasze zachowanie teraz ku*** ludzie najpierw jakeis farmazony ze rozjebaliscie kogos wozenie się do tego czekanie na ludzi wychodzących pojedynczo i teraz wielce zdziwieni ze tak zostali potraktowani uwierzcie ze gdyby nie ta marsylia pewnie do dziś by było na kadrze jak dawniej byśmy się nienawidzili patrzyli spod łba ale by było w miare rozsądnie

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ministerwojny » 09.06.2019, 16:11

HanysRSL pisze:
09.06.2019, 15:56
ministerwojny pisze:
09.06.2019, 15:41
Tego wszystkiego aż się czytać nie chce, nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi ekipami ale swoje zdanie napisze. Marsylia Marsylią- nikt przypadkowy tam w tryby nie wyłapał ale wy robicie z tego wielką aferę żeby tylko nastawić jak najwięcej osób przeciwko Widzewowi (czy aż tak jesteście już osrani że sami rady dać nie możecie ?), większość tutaj chujów z ŁKS-u powinna zamknąć te pizdy bo kreujecie się na c*** wie kogo odkąd zaczęliście lizać d*** Lechowi, Lech na swoją renomę zasłużył niejednokrotnie i to jest nie do podważenia, ale czym Wy ( ŁKS ) na to zasłużyliście że aż tak urośliście w piórka ? po tych wszystkich waszych komentarzach wnioskuje że uważacie się za absolutny top i myślicie że jak powiecie A to każdy będzie wam przytakiwał i każdy będzie się was słuchał. Co do flagi wyjebanej to jest żenada! Godło godłem ale barwy narodowe też do czegoś zobowiązują ! Mam nadzieje że i was kara za to spotka .
Twierdzisz że ŁKS nie jest jedną z Top ekip w kraju ?
to wymień mi ich chociaż 5 ustawek z ostatnich pięciu lat, tylko nie pisz mi o walkach osiedlowych czy z Widzewem, napisz mi z innymi ekipami z Polski, dla mnie Topowe ekipy to Lech, Ruch, Legia, Zagłębie S., Lechia, BKS-Bielsko ( kolejność przypadkowa) te ekipy które coś działają, popatrz już mam 6 ekip, nie ujmuje ŁKSiakom ale irytuje mnie zachowanie niektórych, tak jak napisałem, od momentu wąchania się ŁKS-u z Lechem uważają się za panów świata. Życie leci dalej mam nadzieje że szybko się to zweryfikuje

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 09.06.2019, 16:13

To rozumie trafiliscie caly sklad wyjazdowy z Macedonii?

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sensi_ » 09.06.2019, 16:13

Salceson pisze:
09.06.2019, 16:05
BIV pisze:
09.06.2019, 16:01

Pryszczatej k**** parchu w rodzinie szukaj. Znajdziesz ją na pewno. Nie zaslaniacie sie barwami? To skad ten placz ze skrojonej... sorry z odbitej flagi Polski? Nietykalni jestescie bo co?
odbić to ci się może kutas od migdałków... barwy narodowe bez względu na wszystko to była rzecz święta... do dzisiaj... nie, nie jesteśmy nietykalni, ale czym innym jest jak już pisałem obicie ryja, czym innym wyjebanie flagi w barwach...

jeden z przykładów jaką świętością były barwy narodowe przed układem:

[link]:

ŁKS1908ŁKS
Posty: 226
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 09.06.2019, 16:14

Salceson pisze:
09.06.2019, 16:05
BIV pisze:
09.06.2019, 16:01

Pryszczatej k**** parchu w rodzinie szukaj. Znajdziesz ją na pewno. Nie zaslaniacie sie barwami? To skad ten placz ze skrojonej... sorry z odbitej flagi Polski? Nietykalni jestescie bo co?
odbić to ci się może kutas od migdałków... barwy narodowe bez względu na wszystko to była rzecz święta... do dzisiaj... nie, nie jesteśmy nietykalni, ale czym innym jest jak już pisałem obicie ryja, czym innym wyjebanie flagi w barwach...

Czyli teraz twierdzisz ze to była pierwsza flaga Polski która zmieniła właściciela ? Ile Ty masz lat 14 ? Niejednokrotnie flagi narodowe już zmieniały właściciela...
Płaczecie jak dzieci bo ktoś się odważył popsuć Wam tak świetny z Waszej perspektywy weekend.

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 09.06.2019, 16:14

exe pisze:
09.06.2019, 16:10
nie macie wstydu widzewiacy gdyby nie marsylia gdyby nie wasze zachowanie teraz ku*** ludzie najpierw jakeis farmazony ze rozjebaliscie kogos wozenie się do tego czekanie na ludzi wychodzących pojedynczo i teraz wielce zdziwieni ze tak zostali potraktowani uwierzcie ze gdyby nie ta marsylia pewnie do dziś by było na kadrze jak dawniej byśmy się nienawidzili patrzyli spod łba ale by było w miare rozsądnie
c*** wbijam w tą Marsylię, już dajcie sobie z nią spokój... bo widać, że nie rozumiecie powagi dnia dzisiejszego i tego co się wydarzyło... nie chce mi się już pisać o różnicach tych wydarzeń... masz to kilka postów wyżej...

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 09.06.2019, 16:15

Ludzie oddawali życie żeby te barwy mogły istnieć a Wy dla wewnętrznych wojenek jesteście w stanie je zdeptać bo pisze tam Widzew ? Pochujaliscie i tyle wielkie patrioty . Jak będzie ŁKS śpiewał hymn to niech pamięta co odjebal. Kiedyś na kadrze Polacy lali sie między sobą i to było normalne ale barwy były święte i tak powinno zostać . Wy to splugawiliscie i tego nikt nie zapomni.
ABG

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.06.2019, 16:17

Jak zawsze najwięcej do powiedzenia mają gimbusy co nawet nie brały w tym udziału i się niezdrowo podniecają. Niech wam będzie, że Widzew jeździ na kadrę raz na trzy lata, ale wy internetowe cipki to nawet na mecze domowe kadry nie jeździcie, ba nawet na wyjazdy swoich klubów. A zgrywacie tu pro fighterów, kryminalisów i c*** wie co jeszcze. Podniecajcie się dalej, że biało czerwona flaga wisi do góry kołami albo że ktoś pójdzie siedzieć do puchy przez jakąś szmate, na pewno ktoś poważny weźmie wasze zdanie pod uwagę i wam przyklaśnie :)

ministerwojny
Posty: 71
Rejestracja: 06.08.2017, 10:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ministerwojny » 09.06.2019, 16:20

protektormalopolska pisze:
09.06.2019, 16:15
Ludzie oddawali życie żeby te barwy mogły istnieć a Wy dla wewnętrznych wojenek jesteście w stanie je zdeptać bo pisze tam Widzew ? Pochujaliscie i tyle wielkie patrioty . Jak będzie ŁKS śpiewał hymn to niech pamięta co odjebal. Kiedyś na kadrze Polacy lali sie między sobą i to było normalne ale barwy były święte i tak powinno zostać . Wy to splugawiliscie i tego nikt nie zapomni.
i tu masz 1000000% racji
teraz jest moda na tatuaże, bluzy pitbulla oraz patriotyzm, większość osób jak widać nic nie wie o patriotyzmie, aż serce boli jak widzę te idiotyczne portale typu stadionowi oprawcy, jak można upubliczniać zdjęcie swojej flagi narodowej do góry kołami ? ku*** ludzie którzy prowadzą ten portal to imbecyle bez mózgu.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.06.2019, 16:26

exe pisze:
09.06.2019, 16:10
do tego czekanie na ludzi wychodzących pojedynczo
Skąd masz takie rewelacje? Bo na fb jeden z gimbusowych portali tak napisał? Czy byłeś i widziałeś?
Kolejny co zgrywa kumatego hoolsa na podstawie relacji internetowych :)

Schabowy Raz
Posty: 36
Rejestracja: 02.05.2019, 12:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Schabowy Raz » 09.06.2019, 16:28

ministerwojny pisze:
09.06.2019, 16:11
HanysRSL pisze:
09.06.2019, 15:56
ministerwojny pisze:
09.06.2019, 15:41
Tego wszystkiego aż się czytać nie chce, nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi ekipami ale swoje zdanie napisze. Marsylia Marsylią- nikt przypadkowy tam w tryby nie wyłapał ale wy robicie z tego wielką aferę żeby tylko nastawić jak najwięcej osób przeciwko Widzewowi (czy aż tak jesteście już osrani że sami rady dać nie możecie ?), większość tutaj chujów z ŁKS-u powinna zamknąć te pizdy bo kreujecie się na c*** wie kogo odkąd zaczęliście lizać d*** Lechowi, Lech na swoją renomę zasłużył niejednokrotnie i to jest nie do podważenia, ale czym Wy ( ŁKS ) na to zasłużyliście że aż tak urośliście w piórka ? po tych wszystkich waszych komentarzach wnioskuje że uważacie się za absolutny top i myślicie że jak powiecie A to każdy będzie wam przytakiwał i każdy będzie się was słuchał. Co do flagi wyjebanej to jest żenada! Godło godłem ale barwy narodowe też do czegoś zobowiązują ! Mam nadzieje że i was kara za to spotka .
Twierdzisz że ŁKS nie jest jedną z Top ekip w kraju ?
to wymień mi ich chociaż 5 ustawek z ostatnich pięciu lat, tylko nie pisz mi o walkach osiedlowych czy z Widzewem, napisz mi z innymi ekipami z Polski, dla mnie Topowe ekipy to Lech, Ruch, Legia, Zagłębie S., Lechia, BKS-Bielsko ( kolejność przypadkowa) te ekipy które coś działają, popatrz już mam 6 ekip, nie ujmuje ŁKSiakom ale irytuje mnie zachowanie niektórych, tak jak napisałem, od momentu wąchania się ŁKS-u z Lechem uważają się za panów świata. Życie leci dalej mam nadzieje że szybko się to zweryfikuje
W********** Wieśniaku na swoje forum i liz dupe dalej KONFIDENTOM z rts

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 09.06.2019, 16:31

Czy Lks przyznal się kiedyś do porazki?

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Psoriasis » 09.06.2019, 16:33

Pique pisze:
09.06.2019, 16:26
exe pisze:
09.06.2019, 16:10
do tego czekanie na ludzi wychodzących pojedynczo
Skąd masz takie rewelacje? Bo na fb jeden z gimbusowych portali tak napisał? Czy byłeś i widziałeś?
Kolejny co zgrywa kumatego hoolsa na podstawie relacji internetowych :)
Hej chuliganie juz wrociles z Macedonii?

Binbad
Posty: 5
Rejestracja: 08.04.2018, 21:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Binbad » 09.06.2019, 16:33

Ludzie z Widzewa. Tak na poważnie , bez żadnej napinki.
Czy uważacie , że bicie kogoś na kadrze jest okej ? Jeżeli jakaś ekpia łamie pakt, to musi sobie zdawać sprawę , że będzie za to sądzona. Tak też się stało, kibicowska Polska uznała , że jesteście niegodni noszenia Polskich barw i ŁKS wam je zabrał. Koniec tematu.

Magik
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Magik » 09.06.2019, 16:39

Cos czuje ze beda tutaj wieksze płacze. . zwlaszcza pisane przez przydupasow Lks. Jak mozna sie cieszyc z zajebania barw Polski? Nienawisc do Widzewa calkowicie zabrała rozum..

Pa. Tak wiem, Marsylia ... Hahaaaa
......TYLKO WIDZEW RTS......

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 09.06.2019, 16:44

Binbad pisze:
09.06.2019, 16:33
Ludzie z Widzewa. Tak na poważnie , bez żadnej napinki.
Czy uważacie , że bicie kogoś na kadrze jest okej ? Jeżeli jakaś ekpia łamie pakt, to musi sobie zdawać sprawę , że będzie za to sądzona. Tak też się stało, kibicowska Polska uznała , że jesteście niegodni noszenia Polskich barw i ŁKS wam je zabrał. Koniec tematu.
O ku***, kibicowska Polska uznała, jesteście niegodni, ŁKS wam zabrał. Ja rozumiem wszystko, ale po co w to mieszać takie wielkie słowa? Nie mieszajmy naszego kibicowskiego życia z jakimś decydowaniem przez kogoś kto może być uznany za Polaka. Co to Łks i inne kluby to jakieś wyrocznie? Mimo, że jestem z Widzewa, nie mam pretensji, że skroili tą flagę. Mieli okazję to ją wykorzystali. Nie jest to jakaś chorągiew żeby była nietykalna, ale nie dorabiajmy do tego jakiejś ideologii.

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: protektormalopolska » 09.06.2019, 16:44

Oszołomie wstawianie do góry kołami barw narodowych też jest dla Ciebie takie oczywiste ? Robta więcej tych tatuaży patriotycznych tylko po co jak gratulujecie sobie że Polak Polaka kroji i dumnie się tym chwali. Brak słów ... Jak byscie wiedzieli ile krwi przelano za te barwy to nawet byście nie odważyli pisać takich bzdur. Ale czego od was wymagać jak wzorcow szukacie na Fejsie i YouTubie.
ABG

Binbad
Posty: 5
Rejestracja: 08.04.2018, 21:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Binbad » 09.06.2019, 16:45

Magik , ale Ty dalej nie rozumiesz, albo nie chcecie zrozumieć. Ta flaga została Wam zabrana , bo nie jesteście godni noszenia barw Polski. Godło zostało wycięte , bo nie może z Wami się kojarzyć.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.06.2019, 16:47

Binbad pisze:
09.06.2019, 16:33
Jeżeli jakaś ekpia łamie pakt
Kiedy taki pakt na kadrę był podpisany i przez jakie ekipy?

Magik
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Magik » 09.06.2019, 16:48

Binbad pisze:
09.06.2019, 16:45
Magik , ale Ty dalej nie rozumiesz, albo nie chcecie zrozumieć. Ta flaga została Wam zabrana , bo nie jesteście godni noszenia barw Polski. Godło zostało wycięte , bo nie może z Wami się kojarzyć.
Szybciej zawyjesz niz Ci sie wydaje.. Zwlaszcza na tym zjebanym forum.
......TYLKO WIDZEW RTS......

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, Diesel, Łobiod, marcingol14, Vapel, Wotan88, Xsexx i 169 gości