Piro Shop

Losowanie grup Euro 2020

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
future

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: future » 08.06.2019, 14:24

MW10 pisze:
08.06.2019, 13:13
89piotrekski pisze:
08.06.2019, 10:00
To z kim RTS się złapał z Lechią & Śląskiem czy z Lechem /ŁKSem?
I z jednymi i z drugimi, a konkretniej mówiąc również z wieloma innymi. Na miejscu nie było dwóch konkretnych ekip, tylko zbieranina ludzi z kilkunastu różnych ekip, między innymi Lechia, Śląsk, Górnik Zabrze, Wisłoka, Korona, Zawisza, ŁKS, a także... Kotwica, Chrobry czy Stilon którzy do tej pory raczej mieli pozytywne stosunki z Rtsem. :)
Ani Chrobry, ani Stilon nie brali udziału w awanturze.

Piro Shop
Schabowy Raz

Post autor: Schabowy Raz » 08.06.2019, 14:28

K.net-Powrót Króla pisze:
08.06.2019, 01:31
Z całym szacunkiem ,kibice Widzewa zasłużyli sobie na takie traktowanie ,po tym co było we Francji .
Wisla i Ruch większość bandy siedzi to Widzew chce się z reszta godzić :)) błazny!
"Dobre przyjęcie Koalicji"

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 08.06.2019, 14:28

Szkoda, ze podeszliscie bodajże po lub pod koniec meczu tmrfu z obstawa psów, którzy zabezpieczali wasz mecz (z naszej perspektywy wyglądało, ze to jakieś dzieci podeszły z przyśpiewka, a nie sportowcy), mimo wszystko jak byłeś to widziałeś, ze ruszyliśmy w wasza stronę. Dlaczego byliśmy pare godzin przed meczem? Byliśmy pewni, ze spróbujecie coś wykręcić pod własnym stadioniem. Pod galerę w jakim celu? W godzinach których tam byliśmy Nie było wtedy pod waszym stadionem nikogo, byliśmy rozczarowani, bo specjalnie szliśmy alternatywnymi ścieżkami i to na waszym terenie, żeby mieć pare minut na rozmowę :)

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 08.06.2019, 14:40

Ps. Nie zaliczam tego do zwycięstw, ale taka kontra do komentarzy, ze Widzewa nie ma w Łdz.

olek765

Post autor: olek765 » 08.06.2019, 14:53

Heh

Mecz MCDN Polska a wchodzą tematy lodzkie

zetka_kapy1948

Post autor: zetka_kapy1948 » 08.06.2019, 15:02

MW10 pisze:

I z jednymi i z drugimi, a konkretniej mówiąc również z wieloma innymi. Na miejscu nie było dwóch konkretnych ekip, tylko zbieranina ludzi z kilkunastu różnych ekip, między innymi Lechia, Śląsk, Górnik Zabrze, Wisłoka, Korona, Zawisza, ŁKS, a także... Kotwica, Chrobry czy Stilon którzy do tej pory raczej mieli pozytywne stosunki z Rtsem. :)
wez sie juz ku*** przymknij farmazoniarzu

Adventurer

Post autor: Adventurer » 08.06.2019, 15:37

zgadnijkto pisze:
07.06.2019, 19:52
Widzew wyjaśnił?? Kogo? Czemu tacy tu w Polsce nie sa? Jebnac flagi Lechowi potrafią telefonu nie odbierają. Teraz jadą na kadrę do Macedonii. I właśnie tu każdy mówi że Ci co mieli wiedzieć że Widzew się wybiera ten wiedział.. Na odwrót to samo Widzew jest dobry w rozkmince i przemyślał że nie będzie zbyt dobrych składów innych ekip to się pokazał. I teraz znowu Widzew zniknie dopóki nie nadejdzie dobry moment. Teraz Ciekawe ile telefonów w Polsce się do nich rozdzwoni. Odbiorą? Wątpię. Takie coś luznego mi się nasunelo. PS nie jestem z żadnego Lecha ani innych "topowych ekip"
I ty bedziesz zarzucal nam ze nie odbieramy telefonu od Lecha? HAHA przypomniec ci ile razy mowiliscie do nas ze z Widzewem sie bic nie chcecie ? Moze wkoncu sie odwazycie I wy zadzwonicie? Jak nie wiedziales ze jedziemy do Macedonii to widocznie za krotki jestes. Jaki mieliscie problem aby sie zebrac I jechac poskakac nam po glowach? Czy sraka byla? I kto tu ku*** kalkuluje? Pojechalismy I co? Cala Polska nie dala rady slabemu Widzewowi? Skroro My jestesmy slabi to ku*** jacy jestescie Wy? Skoro w pare ekip nie dajecie nam rady?

Jak czytam Was to sie zastanawiam od kiedy ludzie piszacy na tym forum jezdza na mecze? Macie do nas pretesje o Francje, A do Legii za Polonie na marszu Niepodleglosci, do Radomiaka za Bron na Litwie i wiele innych krzywych numerow innych ekip to ku*** co?Jednym wolno innym nie? Lech pokiwal palcem a reszta obsrancow sie podporzadkowala ze starchu? Przeciez jeszcze nie tak dawno temu czytalem tu jak to wszytkim brakuje "wspanialych lat 90tych", tylko co Wy o nich mozecie wiedziec? W dupie byliscie I gowno widzieliscie !
Wielcy chuligani , a na necie cisniecie sobie od kurew I cweli,a pozniej ramie w ramie bo Widzew przyjechal :) kabaret.
Jakis baran pruje sie ze pojechalismy w czerwonych koszulkach , byles kiedys na kadrze czy tylko znasz ja z forum ?
Pojechalismy na kadre w pokojowych zamiarach , liczac sie za atrakcjami . My nie mamy sie czego wstydzic , chcieliscie to zebraliscie. Od Francjii mielismy byc lamani , ponizani I napierdalani co weekend I co? Banda jebanych hipokrytow . Jebac was.
WIDZEW HOOLIGANS

Doktor P(r)awica

Post autor: Doktor P(r)awica » 08.06.2019, 15:39

Gdyby nie charakter wielu mniejszych ekip to by chuja się wydarzyło a nie awantura.
Do prucia się do Widzewa i WRW to wszyscy, a jak była dogodna okazja to nagle co? Obsrane gacie? Chrobry bez Charakteru w rozkroku jak panna, Stilon mówiący dzień przed meczem jedno, a w dniu meczu anglik zajebany.
Chyba każda ekipa, która zawiesiła flagę na meczu nie brałam udziału w awanturze. Polonia Bytom, Jastrzębie, Korona, Góral, który nie lubi słonecznej pogody, neutralna Wisłoka. Nie wstyd wam? Gdybym nie ekipy bijące się to by Widzew wszedł na sektor i co? Stali byście tam z nimi? Tacy jesteście charakterni?
W Skopje 300 zatrzymanych, ludzie dalej czekają na wyrok, zaraz 24h minie, samoloty niektórym odleciały powrotne a komisja k.net będzie sie tu pruć i na podstawie jakichś zjebanych relacji pisać bzdury kto wygrał, ze na zbiorke ktos komuś wjechał. Jebnijcie się niektórzy w glowy

daass

Post autor: daass » 08.06.2019, 15:59

Adventurer pisze:
08.06.2019, 15:37
Lech pokiwal palcem a reszta obsrancow sie podporzadkowala ze starchu?
Nie poprostu woleli stać koło Lecha, bo bali się że wasza koalicja kolejny raz się rozjebie na kogoś, gdzie u was to na porządku dziennym.

zgadnijkto

Post autor: zgadnijkto » 08.06.2019, 16:02

Adventurer pisze:
zgadnijkto pisze:
Widzew wyjaśnił?? Kogo? Czemu tacy tu w Polsce nie sa? Jebnac flagi Lechowi potrafią telefonu nie odbierają. Teraz jadą na kadrę do Macedonii. I właśnie tu każdy mówi że Ci co mieli wiedzieć że Widzew się wybiera ten wiedział.. Na odwrót to samo Widzew jest dobry w rozkmince i przemyślał że nie będzie zbyt dobrych składów innych ekip to się pokazał. I teraz znowu Widzew zniknie dopóki nie nadejdzie dobry moment. Teraz Ciekawe ile telefonów w Polsce się do nich rozdzwoni. Odbiorą? Wątpię. Takie coś luznego mi się nasunelo. PS nie jestem z żadnego Lecha ani innych "topowych ekip"
I ty bedziesz zarzucal nam ze nie odbieramy telefonu od Lecha? HAHA przypomniec ci ile razy mowiliscie do nas ze z Widzewem sie bic nie chcecie ? Moze wkoncu sie odwazycie I wy zadzwonicie? Jak nie wiedziales ze jedziemy do Macedonii to widocznie za krotki jestes. Jaki mieliscie problem aby sie zebrac I jechac poskakac nam po glowach? Czy sraka byla? I kto tu ku*** kalkuluje? Pojechalismy I co? Cala Polska nie dala rady slabemu Widzewowi? Skroro My jestesmy slabi to ku*** jacy jestescie Wy? Skoro w pare ekip nie dajecie nam rady?

Jak czytam Was to sie zastanawiam od kiedy ludzie piszacy na tym forum jezdza na mecze? Macie do nas pretesje o Francje, A do Legii za Polonie na marszu Niepodleglosci, do Radomiaka za Bron na Litwie i wiele innych krzywych numerow innych ekip to ku*** co?Jednym wolno innym nie? Lech pokiwal palcem a reszta obsrancow sie podporzadkowala ze starchu? Przeciez jeszcze nie tak dawno temu czytalem tu jak to wszytkim brakuje "wspanialych lat 90tych", tylko co Wy o nich mozecie wiedziec? W dupie byliscie I gowno widzieliscie !
Wielcy chuligani , a na necie cisniecie sobie od kurew I cweli,a pozniej ramie w ramie bo Widzew przyjechal :) kabaret.
Jakis baran pruje sie ze pojechalismy w czerwonych koszulkach , byles kiedys na kadrze czy tylko znasz ja z forum ?
Pojechalismy na kadre w pokojowych zamiarach , liczac sie za atrakcjami . My nie mamy sie czego wstydzic , chcieliscie to zebraliscie. Od Francjii mielismy byc lamani , ponizani I napierdalani co weekend I co? Banda jebanych hipokrytow . Jebac was.
WIDZEW HOOLIGANS
Rozumiem że To jest oficjalne oświadczenie Widzewa?
Ale co mnie Lech obchodzi nawiazalem tylko do sytuacji o której wiadomo. Ja narzrkalem? Pokaz mi choć jedno słowo w którym narzekam? Pokaz mi gdzie napisałem o Tym co było we Francji czy miałem jakieś ale?? :) Ale jak zwykle ktoś z RTS musi się spinać jak by miał kija w dupie. Mimo wszystko. Miłego dnia. Powodzenia.
BHBD

info z TMK

Post autor: info z TMK » 08.06.2019, 16:29

[link]
Nie wiem czy był już, tu jakiś inny filmik ze starcia.

Pitfas

Post autor: Pitfas » 08.06.2019, 16:29

Adventurer pisze:
zgadnijkto pisze:

WIDZEW HOOLIGANS
Amen.
A gnoje dalej będą pisać o Marsylii, co za zjebane pokolenia rosną to głowa mała.

nns1920

Post autor: nns1920 » 08.06.2019, 16:34

Wy młode pokolenie, macie najebane w głowie, gdyby chociaż jeden był na kadrze w latach 90' i początku 00' to może się wypowiadać, Pozdrawiam tutaj jeszcze Normalnych

ślusarz

Post autor: ślusarz » 08.06.2019, 17:26

Są jakieś zdjęcia z meczu Ukraina - Serbia ? Dzialo się coś ciekawego?

P.S
JUDE JUDE CAŁA ŁÓDŹ!

RKS1910RKS

Post autor: RKS1910RKS » 08.06.2019, 17:33

info z TMK pisze:
08.06.2019, 16:29
[link]
Widzew sie cofa jak widać na filmiku a wszędzie piszą ze wygrali hehehehe no tak zapomniałem Widzew Nigdy nie przegrywa

jarekmarek

Post autor: jarekmarek » 08.06.2019, 18:00

RKS1910RKS pisze:
08.06.2019, 17:33
info z TMK pisze:
08.06.2019, 16:29
[link]
Widzew sie cofa jak widać na filmiku a wszędzie piszą ze wygrali hehehehe no tak zapomniałem Widzew Nigdy nie przegrywa
No po chuju widać jak Widzew się cofa gdzie filmik ma 22 sekundy a połowa filmiku to patrzenie na drzewa. Nie wyszło Ci dzieciaku

info z TMK

Post autor: info z TMK » 08.06.2019, 18:43

[link]

znawcaDolnośląski

Post autor: znawcaDolnośląski » 08.06.2019, 18:57

MW10 pisze:
89piotrekski pisze:
08.06.2019, 10:00
To z kim RTS się złapał z Lechią & Śląskiem czy z Lechem /ŁKSem?
Historia to może nie kłamie, za to ty kłamiesz tak, że aż ci się nos wydłuża. Obejrzyj jeszcze raz filmiki, zobacz jeszcze raz na fotkach jak Chrobry był ubrany w dzień meczowy i wróć tu kłamczuszku napisać swój inteligenty post jeszcze raz. Było już wałkowane wiele razy. Od lat jeździmy na wyjazdy kadry, zawsze nas pakt obowiązywał, obowiązuje i będzie obowiązywał w stosunku do każdej ekipy.

future

Post autor: future » 08.06.2019, 19:46

Doktor P(r)awica pisze:
08.06.2019, 15:39
Gdyby nie charakter wielu mniejszych ekip to by chuja się wydarzyło a nie awantura.
Do prucia się do Widzewa i WRW to wszyscy, a jak była dogodna okazja to nagle co? Obsrane gacie? Chrobry bez Charakteru w rozkroku jak panna, Stilon mówiący dzień przed meczem jedno, a w dniu meczu anglik zajebany.
Chyba każda ekipa, która zawiesiła flagę na meczu nie brałam udziału w awanturze. Polonia Bytom, Jastrzębie, Korona, Góral, który nie lubi słonecznej pogody, neutralna Wisłoka. Nie wstyd wam? Gdybym nie ekipy bijące się to by Widzew wszedł na sektor i co? Stali byście tam z nimi? Tacy jesteście charakterni?
W Skopje 300 zatrzymanych, ludzie dalej czekają na wyrok, zaraz 24h minie, samoloty niektórym odleciały powrotne a komisja k.net będzie sie tu pruć i na podstawie jakichś zjebanych relacji pisać bzdury kto wygrał, ze na zbiorke ktos komuś wjechał. Jebnijcie się niektórzy w glowy
Ty baranie takim, to powinni internet zabrać...
Zarzucasz tym ekipa brak charakteru hahaha
Za co te ekipy niby mają się bić??? za prywatny interes ŁKSu, bo są słabi i potrzebują całej Polski żeby dorwać Widzew, a może te ekipy mają się bic za skrojone flagi Lecha? Czy może za Śląsk i Lechię którzy nie moga pogodzić się że Wisła ich pogoniła? To nie cała Polska ciśnie Widzew tylko właśnie te 4 ekipy wiodą prym, bo Widzew im nie podrodze. Zastanów się, wczoraj można było to inaczej rozwiązać ale duma pewnych ekip została tak urażona, że będziemy cierpieć wszyscy, a najlepiej na tym i tak wyszedł Widzew!

exe

Post autor: exe » 08.06.2019, 20:04

zmien dilera; )

Proof

Post autor: Proof » 08.06.2019, 20:10

future pisze:
08.06.2019, 19:46
Doktor P(r)awica pisze:
Ty baranie takim, to powinni internet zabrać...
Zarzucasz tym ekipa brak charakteru hahaha
Za co te ekipy niby mają się bić??? za prywatny interes ŁKSu, bo są słabi i potrzebują całej Polski żeby dorwać Widzew, a może te ekipy mają się bic za skrojone flagi Lecha? Czy może za Śląsk i Lechię którzy nie moga pogodzić się że Wisła ich pogoniła? To nie cała Polska ciśnie Widzew tylko właśnie te 4 ekipy wiodą prym, bo Widzew im nie podrodze. Zastanów się, wczoraj można było to inaczej rozwiązać ale duma pewnych ekip została tak urażona, że będziemy cierpieć wszyscy, a najlepiej na tym i tak wyszedł Widzew!
tym wpisem to tobie powinni zabrać internet takich bzdur dawno nie czytałem.

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 08.06.2019, 20:15

A jesteś kibicem jednego z czterech wymienionych z nazwy klubów? :)

Onyks

Post autor: Onyks » 08.06.2019, 21:42

Doktor P(r)awica pisze:
A ty ku...a lizusie co wpierdalasz w prywatne porachunki/aferę pół Polski kibicowskiej ? Co wy jesteście głosem przewodnim kibicowskiej Polski? będziecie układać zasady gry ???
To wasza prywatna wojenka (ŁKS&Lech&Ślask+ich przydupasy - kontra WRWE) i nie będziesz palancie bez szkoły mówić kto ma się ustawiać na WRWE lub jeździć na kadrę a kto nie? lub jakie ekipy z innych miast mają mieć kontakty z WRWE i mają się do was przyłączać by nadstawiali jeszcze za was karku.
Jeszcze wpierdalasz w tą aferę ekipę ChG&Stilonu które to jasno powiedziały że w tym konflikcie są neutralne i się nie wpierdalają jak większość ekip obecnych na stadionie które również mają was zakłamane hipokrytki oraz ten konflikt i cały WRWE w dupie.

Gdyby awantura inaczej się potoczyła i Widzew wszedł by na stadion to pewnie by dopingował z pozostałymi ekipami na stadionie a ŁKS&Lech&Ślask+ich przydupasy oglądali by mecz w tv z pizdami pod oczami lub odwrotnie.

A ekipy obecne na stadionie przyjechały dopingować RP a nie napierdalać się z WRWE lub pedalskimi koalicjami lgbt+

Lucjan80

Post autor: Lucjan80 » 08.06.2019, 22:16

Widzewa banda z filmików widać to nie cała uczestniczyła w zajściu
Chyba ze te kilkunastosekundowe filmiki to tylko pierwsze momenty akcji

ostr

Post autor: ostr » 08.06.2019, 22:39

Adventurer pisze:
zgadnijkto pisze:

WIDZEW HOOLIGANS
Z całym szacunkiem ale od Francji to Wasi ziomale się rozjebują
AmsterdaM pisze:
Fanatyczny Andrzej pisze:Jest jakies nagranie z awantury Lecha z psiarnia ?
Bitka ponoc trwala kolo godziny, grubsza jazda.
Jest. Leci dzisiaj na tvn style chyba o 22

KurCzakey

Post autor: KurCzakey » 09.06.2019, 01:31

Widzew puścił pierwszy info na różne portale z fb że wygrał starcie Po jakimś czasie pojawiły się filmy i widać że się wycofują co potwierdziły osoby kto później dzwoniły do polski Widzew rozbujany z Partizanem którego prowadziły pojedyncze osoby z macedonii daliscie się zawinąć na spokojnie bez praktycznie awantury.

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 09.06.2019, 08:27

KurCzakey pisze:
09.06.2019, 01:31
Widzew puścił pierwszy info na różne portale z fb że wygrał starcie Po jakimś czasie pojawiły się filmy i widać że się wycofują co potwierdziły osoby kto później dzwoniły do polski Widzew rozbujany z Partizanem którego prowadziły pojedyncze osoby z macedonii daliscie się zawinąć na spokojnie bez praktycznie awantury.
A czemu nie wspomnisz, ze koalicja tez dała się zawinąć „bez praktycznie awantury”. Boli was ta sytuacja bardzo. Poczekaj jak wszyscy wrócą, a nie oceniasz na podstawie kilkusekundowych filmików. A „zwycięstwo” zdaje się, ze było w związku z inna sytuacja niż na filmiku :)

Lucjan80

Post autor: Lucjan80 » 09.06.2019, 09:12

Po stronie Widzewa tyle kolegów ze nie wiem czy można mówić o starciu koalicja - Widzew
Raczej koalicja - Widzew&koledzy

19__kattowitz__20

Post autor: 19__kattowitz__20 » 09.06.2019, 09:16

tyle wiem ze bylo kilka osob Ruchu z Żor, ale wiekszosc to Widzew!!!

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 09.06.2019, 09:43

Lucjan80 pisze:
09.06.2019, 09:12
Po stronie Widzewa tyle kolegów ze nie wiem czy można mówić o starciu koalicja - Widzew
Raczej koalicja - Widzew&koledzy
Jesli już w takich infantylnych kategoriach mamy to rozpatrywać to dodaj proszę, ze w koalicji były takie kluby jak ŁKS, Lech, Śląsk i inne mniejsze ekipy. Skoro u nas zaliczasz przyjaciół (chociaż byliśmy w zdecydowanej większości) i podkreślasz jaki to ważny aspekt to może odniesiesz się do tego, ze największe kosy zaczęły sie jednoczyć i ramie w ramie walczyć z Widzewem, a i tak gowno pokazali w takiej przewadze. Który klub stawiałby czoła koalicji wszystkich czołowych ekip w Polsce? Piszcie co chcecie, pokazaliście (ŁKS Lech), ze temat Marsylii wykorzystaliście do walki z WRW, a tak naprawdę wiele ekip nie chce się mieszać w ten konflikt, wasza propaganda mocno się chwieje.

exe

Post autor: exe » 09.06.2019, 10:26

błagam cie czy wy naprawdę wierzycie w to ze jakby tam były bandy Lecha i ŁKS to byscie ku*** pierdneli tam ? człowieku zejdz na ziemie

alica

Post autor: alica » 09.06.2019, 10:28

Przestańcie siać farmazony Lecha z ekipy tam nikogo nie było i przestańcie dorabiać swoje chore ideologie do faktów.

Odbanowany

Post autor: Odbanowany » 09.06.2019, 10:34

OK rozumiem, ze z Lecha i ŁKSu były kobiety i dzieci na kadrze - spoko, może ktoś w to uwierzy. Tak swoją droga to ja odbijałem piłeczkę w związku z faktem, ze kolega wyżej podkreślał obecność naszych przyjaciół chociaż nie było ich wielu, jesli nie skumałeś analogii do której się odnosiłem, to twój problem. „Jakby”/„gdyby” - mogliście przyjechać, a nie teraz płakać, ze was nie było.

Maciąg

Post autor: Maciąg » 09.06.2019, 10:39

Nie pisz bzdur chłopie, bo Lech,ŁKS, Cracovia,Pogoń nie dojechały Byłyy mniejsze ekipy które były po stronie Zawiszy, Śląska itd.

Schabowy Raz

Post autor: Schabowy Raz » 09.06.2019, 10:45

Onyks pisze:
08.06.2019, 21:42
Doktor P(r)awica pisze:
A ty ku...a lizusie co wpierdalasz w prywatne porachunki/aferę pół Polski kibicowskiej ? Co wy jesteście głosem przewodnim kibicowskiej Polski? będziecie układać zasady gry ???
To wasza prywatna wojenka (ŁKS&Lech&Ślask+ich przydupasy - kontra WRWE) i nie będziesz palancie bez szkoły mówić kto ma się ustawiać na WRWE lub jeździć na kadrę a kto nie? lub jakie ekipy z innych miast mają mieć kontakty z WRWE i mają się do was przyłączać by nadstawiali jeszcze za was karku.
Jeszcze wpierdalasz w tą aferę ekipę ChG&Stilonu które to jasno powiedziały że w tym konflikcie są neutralne i się nie wpierdalają jak większość ekip obecnych na stadionie które również mają was zakłamane hipokrytki oraz ten konflikt i cały WRWE w dupie.

Gdyby awantura inaczej się potoczyła i Widzew wszedł by na stadion to pewnie by dopingował z pozostałymi ekipami na stadionie a ŁKS&Lech&Ślask+ich przydupasy oglądali by mecz w tv z pizdami pod oczami lub odwrotnie.

A ekipy obecne na stadionie przyjechały dopingować RP a nie napierdalać się z WRWE lub pedalskimi koalicjami lgbt+
Ale z Widzewem ci po drodze? Jak to czytam to proponuję Ci poluzować gumę w majtkach :)

Pedalskie - Frajerskie koalicję czytaj wrwe to szukaj u siebie bo już bardzo Ci blisko do nich.

Dlaczego chłopakom w czerwonych koszulkach nie pomogles? :))

AntyTvn

Post autor: AntyTvn » 09.06.2019, 10:52

Nikogo z bandy ŁKS czy Lecha nie było w Macedonii, więc Czerwoni Hipokryci i Propagandziarze zamknąć ryj.
Nie wyszło wam w Macedonii haha i odbijacie piłeczkę JAK ZAWSZE.

P S. Kiedy Widzew przyznał się do porażki :)))?

husaria1683

Post autor: husaria1683 » 09.06.2019, 10:57

Tak działa propaganda "sukcesu" garbatych nosów, najpierw ich 200 pogoniło zbieranine 100 osób z kilku ekip. Potem proporcje się odwróciły więc "szacun" że się postawili większej koalicji. Ja bym proponował rewanż jutro w stolicy, przylatuje wasz zespół więc ciekawe starcie żydzi kontra Polacy?

KurCzakey

Post autor: KurCzakey » 09.06.2019, 11:07

husaria1683 pisze:
09.06.2019, 10:57
Tak działa propaganda "sukcesu" garbatych nosów, najpierw ich 200 pogoniło zbieranine 100 osób z kilku ekip. Potem proporcje się odwróciły więc "szacun" że się postawili większej koalicji. Ja bym proponował rewanż jutro w stolicy, przylatuje wasz zespół więc ciekawe starcie żydzi kontra Polacy?
Jutro to powinne być takie przystawki wrwe jak Stal Rzeszów, Karpaty krosno,Kks Kalisz.Chrobry dawał informacje sprzed stadionu i na stadionie Widzewowi więc powinni być najbardziej nagrodzeni za macedonie.

Fjk

Post autor: Fjk » 09.06.2019, 12:03

Widzew trafiony

Slenderman

Post autor: Slenderman » 09.06.2019, 12:06

Hej dziewczyny stańcie w rzędzie... Do pokemonów powyżej... Jude ŁKS i Cracovia !

ODPOWIEDZ